هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر توجیهات عالیه
پیام زده شده در: ۲۳:۵۸ جمعه ۱۹ تیر ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
مری :
ممنون از رسیدگیت ... تغییر دادم امتیاز بلا و اسلیترین رو

پیوز :
عزیز من اون موقع که پست زدی نیم ساعت از زدنِ امتیازات توسط ایوان گذشته بود ! باید صبر کنی یکم خب ! زدم پستشو

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۱:۴۵ جمعه ۱۹ تیر ۱۳۸۸

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
سلام ...

میگم قرار نیست که این بلاک امتیازات رو اضافه کنید و تابلو شنی رو به روز کنید ...

خسته شدم از بس هر روز امتیازات رو با هم جمع زدم

هفته اول هم که تموم شد بجنبین ...

مرسی پرسی !

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۲۰:۴۶ جمعه ۱۹ تیر ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
سلام

با توجه به این پستخواستار تغییر امتیاز بلاتریکس لسترنج از 22 به 27 هستم .

متشکر .

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۳:۴۷ جمعه ۱۹ تیر ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

مری :
بله ! وظیفه ی نماینده ی هر گروه که همون بازرس عالی رتبش هست ، هستش که به اعتراضاتِ اعضای گروهش رسیدگی کنه و اون ها رو بیاد اینجا مطرح کنه ، ولی متاسفانه بازرس گریفیندور توی اداره کردنِ گروهش هم به مشکل برخورده ، چه برسه به اینکه بخواد به این مسائل هاگوارتز هم رسیدگی کنه .

ایگور :

قرار بود دو جلسه اول رو تو تدریس کنی ، بعد قرار شد من جلسه دوم رو تدریس کنم ، وقتی دیدم پست زدی توی کلاس ، دیگه وقت نشد برم بخونم و فکر کردم جلسه دوم رو هم تدریس کردی ! الان رفتم دیدم که فقط امتیازات رو زدی مشکلی نیست امروز تدریسشو میزنم .

در مورد امتیازاتِ طلسمات و وردها هم ، امتیازاتِ جلسه ی قبل همزمان با امتیازاتِ جلسه ی جدید زده میشه بعدا !

پیام زده شده در: ۱۱:۳۷ جمعه ۱۹ تیر ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
خب از اونجایی که امروز دو روز از زمان تدریس کلاس آموزش گزارشگری کوییدیچ گذشته و هنوز توسط پرسی تدریسی نشده من یه پیشنهادی دارم.(این جلسه نوبت پرسی بود که تدریس کنه.)

چون قرار داد من برای این کلاس فقط دو جلسه هست و یه جلسم تدریس کردم.شمام که گویا وقت یا حوصله شو نداری!

بیا و کلن این درس رو حذف کنیم و یا بدیم به یه معلمی که کلن مسوولش بشه و منظم بشه اون کلاس هم!

البته برای من فرقی نداره.من جلسه سوم رو تدریس میکنم و قرار دادم با این کلاس هم تموم میشه ولی برای مدرسه گفتم که بی نظم نباشه!

موفق باشید.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۱:۳۴ جمعه ۱۹ تیر ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
سلام

پرسی من هر دفعه سایت میام میخوام دودقیقه راحت بشم ، نمیتونم هر فدعه اومدم یه پست تهاجمی الکی یا چیزایی شبیه آن توی چت باکس و دفتر اساتید و ... ببینم.

بد نیست این اعتراضا دسته بندی بشه که هر کسی هر دقیقه اعتراض نکنه ، یا با این طور پست زدن ...

گروه مگه نماینده نداره ؟

فکر کنم از کلیه سمتام توی هاگوارتز با این وضعیت کنار بکشم .

راستی :
امتیازهای همه اعضای کلاس رو من اضافه کردم ، اونایی که جا داشت .

منتهی امتیاز آبر رو به قبل برگردوندم ، از نظر من امتیاز ایشون همونی هست که ارسال شده ، تازه اونم با کلی ارفاق ... ایشون اگر مشکلی دارند در دفتر بازرسین بگن تا بازرس مربوطه نسبت به امتیازشون رسیدگی کنه .

خیلی ببخشید .

ویرایش شده توسط مری فریز باود در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۹ ۱۲:۴۶:۳۹
ویرایش شده توسط مری فریز باود در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۹ ۱۲:۴۶:۵۹

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۲۳:۰۲ پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
اول اینکه اینجا صرفا برای صحبت با مدیر و معاون هاگوارتز هست ، دوست ندارم با هم کسی بحث کنن افراد اینجا !

با پرفسور بیدل صحبت شد در مورد لحن ِ صحبت و این موارد و سه امتیاز از گروهشون بابتِ طریقه ی صحبت کردنشون کسر شد . از این به بعد ، هر کسی که با لحن ِ نادرست صحبت کنه حتی در جوابِ کسی که بهش فحش داده ، ازش امتیاز کم میکنم ! هاگوارتز مثل ِ بقیه ی انجمن ها نیست که هر کسی هر طور دوست داره صحبت و بحث کنه توش !

در مورد کسر امتیاز از گودریک گریفیندور ، من با اجازه ی مری عزیز پستش رو ویرایش کردم و سه امتیاز رو به گریفیندور برگردوندم ! اینجا تقصیر من بود که به پرفسور گودریک گریفیندور اطلاع دادم و گفتم که امتیازاتی رو اونطور که اعلام کرده بودم تغییر بده و صحبت کردنِ من با ایشون باعث شد که دیگه امتیازات کل رو تغییر ندن .

در مورد کسر امتیاز از آبرفورث باید بگم که ، آبرفورث عزیز ، این قانونِ هاگوارتز هست ! به فرض توی قوانین کوییدیچ اومده که اگر پستی با یک ثانیه تاخیر !! ارسال بشه در نظر گرفته نمیشه ! اینجا هم همینطوره ، هر استادی از هر گروهی ، اگر یک دقیقه تاخیر هم داشته باشه ، باید ازش امتیاز کسر بشه و این توی قوانین هم اومده که پست باید در موعد مقرر زده بشه .

در مورد امتیازات مری باود عزیز هم ، به نظرم ایشون به همه در یک سطح امتیاز داده بودن و میدونم که خیلی هم دقیق هستن در امتیاز دهی ، ولی خب به ایشون گفتم که توی امتیاز شما و ریتای عزیز تجدید نظر کنن .

دیگه نمیخوام این بحث ها ادامه پیدا کنه ، وگرنه برخورد میکنم ... فقط اینکه همه ی گروه ها باید بدونن که اگر اشتباهی انجام بدن ازشون امتیاز کسر میشه !

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۸ ۲۳:۱۳:۳۱

پیام زده شده در: ۲۲:۳۷ پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
مری باود گرامی، دوست من
توجیه نکنید
همه ما مفهوم انجام وظیفه رو بخوبی میدونیم و مفهوم افراط رو هم میدونیم.

و در مورد پ.ن : دوست خوب من، گودریگ به من هم 15 داده بودن که درستش کردن بعدا.فقط در اونجا اعلام نشد.
پرسی ویزلی در جریان کامل این موضوعات هستند.که امتیاز بنده هم تغییراتی داشته.حالا شما فکر نمیکنید زود تر نظر دادید؟

موفق باشید

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۸ ۲۲:۴۵:۱۴

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۲۱:۱۴ پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
سلام

روز بخیر

خواستم در مورد این نحوه بازرسی های کلاس های تحت نظر مری باود یه سری صحبت ها بکنم.

به کرات در این ترم اثبات شده که مدیریت چندان علاقه ای به بودن در متن جریان اختلافات ندارن.بازرسین هم در صدد مچ گیری هستن فقط!به ناچار کارد به استخون ما ها میرسه!

اول در مورد جواب های بیدل :

ببینید بیدل عزیز، شما استاد یک درسی و موظفی بدون هیچ چون و چرایی با احترام کامل به یک اعتراض پاسخ بدی.
به هیچ وجه واسه هیچ یک از کاربران قابل قبول نیست که بخوای اینجوری با این لحن صحبت کنی.اینجا فضای تفریح ماست و خیلی هم دوستی هامون مهم تر از ایم امتیازات هست و اینکه شماب یای و انقدر نامتعارف برخورد کنی قطعا واکنش به دنبال داره.

نقل قول:
چه مسخره شده! من به شما گفتم تکلیفای دیگتون مشکل داره؟ من همیشه گفتم که تکلیف دومتون مشکل داره و باز هم میگم! این شمایید که قاطی کردید :

نقل قول:
من غیر از این نگفتم. شما خودتون گویا مشکل دارین

نقل قول:
شما کسی نیستید که بخواید تعیین کنید که من چقدر از شما امتیاز کم کنم بابت مشکلی که داشتید! خودم این رو تعیین می کنم.

این حرفا واقعا باید از طرف یک استاد در پاسخ به یک اعتراض کاملا محترمانه گفته بشه؟
اتفاقا شما کسی نیستید که در جایگاهی باشید که بخواید جواب اینطوری به یه نفر بدید!
این طرز برخورد ها باعث میشه محبوبیت اساتید کم بشه، در نتیجه گروه خاصی میپسته، امتیاز رو هم میگیره.استاد هم که از ریون هست الحمد لله...!

ویا در پست دیگر شما، مری باود(من به خود مری هم اعتراضاتی دارم که در ادامه میگم، اما در هر حال، این چیزی از رفتار خارج از عرف شما کم نمیکنه)، بسیار محترمانه گفتن :
نقل قول:
کلاس پروفسور بیدل اصلاً مناسب حال هاگوارتز در این هفته نبود ، من این مورد رو به ایشون تذکر میدم که برای کلاساشون وقت بیشتری بزارن ، و تدریس بهتری رو انجام بدن

و پاسخ شما :

نقل قول:
صلا شما کی هستی که میای به من تذکر میدی؟ شما بازرسی؟ درسته شما بازرسی ولی ایا شده یک بار بری بخونی وظایفتو؟ خوندی یک بار اون چهار وظیفه ای که میتونی انجامش بدی؟ خاله خانوم! کلاس من چون مثل شما غلط املایی های میلیونی و جملات نا مفهوم نداره بده؟ چون کوتاهه بده؟ بر فرض بده! به شما ارتباطی داره؟! نچ! نداره! این موضوع که من خوب یا بد تدریس میکنم نه به شما مربوطه و نه جزو وظایف بازرسا هست که در تابلوی اعلانات هم نوشته شده. امان از دوغ لیلی! ماستش کم بود و آبش خیلی! به سلامت!

شما متاسفانه نمیفهمید طرز صحبت کردن صحیح چطوریه! من مشکلی با شما نداشتم، اما این طرز برخورد شما به شدت غیر قابل پذیرش هست.مراجع بسیاری برای رسیدگی به این حرف های شما وجود داره که قطعا موارد به تفصیل ارجاع داده میشن.
در کل فعالیت بنده، هرقدر هم که کوتا باشه که نیست، هیچ گاه پستی آمیخته با بی احترامی نزدم، و در مقابل، به یه نفر در حد و اندازه شما اجازه نمیدم اینطوری با هر کسی برخورد کنید.اگر بلاتریکس لسترنج، به خاطر لحن خارج از شعور مشا از اعتراضتون صرف نظر کردند،نباید دلیل بر پرخاشگری و افسار گسیختگی شما بشه!

مدیریت مدرسه، پرسی ویزلی عزیز
من فکر نمیکنم نیازی باشه به شما با این سابقه تون بگم که مدیریت در تعیین بازرس و مشاور اعظم(!) و اعلانیه های عمومی خلاصه نمیشه.
شما به عنوان مدیر موظفید از شخصیت در واقع ارباب رجوع انجمنتون دفاع کنید.نه اینکه کاری کنید تا امثال بیدل بیان و اینگونه برخورد کنن با یکی از بهترین های این سایت!
بلاتریکس یه مثال هست، اصلا ایشون نه من!چطور یک استاد در دوره مدیریت شما که ادعای حسابگری و ایناش رو یک تریلی نمیکشه اجازه پیدا میکنه اینطوری جواب بده؟

در درجه دوم، در مورد امتیاز دهی های مری باود :
ابتدا در کلاس بینش :
پروفسور باود توضیحشون برای امتیازی که به بنده دادن اینه :

نقل قول:
من گفتم رنگ دیوار صورتی بود. ایشون فرمودن "این رنگت مناسب وضعیت نبود . "

مری عزیز، تکلیف شما فضا سازی بوده درسته؟
آیا واقعا من شاگرد باید بیام اونطوری که شما در ذهن دارید فضا سازی کنم؟علم دارم ؟
در خود کتاب، آمبریج استاد درس دفاع در برابر جادوی سیاه بود اما ترکیبات صورتی در اتاقش بود.حالا شما رو چه حسابی تشخیص دادین که این رنگ نمیاد و اینا؟ و این در صورتی هست که فرض محال ما قبول کنیم که باید اونی که مشا در ذهن داشتید رو مینوشتیم!
در جای دیگه گفتن :
نقل قول:
من گفتم پرنده ای روی دست یک نفر نشون میزاره ایشون گفتن : "اینکه چه نشانی بگذاره و کجا بگذاره ، خیلی مهمه که باید دقت کنی "

خوب من نمیدونم اما خوب حتما شما تحصیلاتتون در راستای مدفوع شناسی حیوانات هست ((که این انتظاراات رو دارید از شاگردتون.خانوم عزیز، من از کجا باید بدونم چه نشونی گذاشته؟مدل و رنگ و شماره پلاک باید میگفتم؟

مدیریت واقعا بیاد فکر کنه، بررسی کنه ببینه این امتیاز به حق کم شده؟اعتراضات دیگه ای هم از گروه های دیگه به امتیاز دهی ایشون وارد شده !پس موضوع من یک نفر نیستم.

و دوم در مورد وظایف بازرسی ایشون :
ببینید مری، من الان ینجا اگه بخوام واقعا جواب این افراط شما رو بدم باید وارد یه سری مسائل و یه سری محدوده های گفتاری بشم که واقعا در شان خودم نمیدونمشون!
شما 3امتیاز از گریفیندور کم کردین به خاطر یک امتیاز تناقض در امتیاز دهی گودریگ گریفیندور.محوریت اعتراض من روی این موضوع نیست اما خوب توضیح واضحی وجود داره و اون اینه که ایشون امتیازات رو تغییر قابل توجهی دادن و خوب میشد که کمی نسبت به بقیه امثال این تناقض ها، ملایمت نشون داد.

اما صحبت اصلی در مورد 3امتیازی که بابت کلاس دوئل از من کم کردید.من 2ساعت دیر تر از وقت مقرر تدریس کردم و دلیلش هم هزار و یک مشکل فنی هست که ما همه روزه باهاش مواجه هستیم.
یه سوال دارم از شما : آیا به بیماری شب گردی دچار هستید؟
چرا؟چون من ساعت دو نیمه شب ندریسم رو فرستادم، اصولا کسی در اون ساعت پست مدرسه، اون هم یه درس تازه تدریس شده رو نمیزنه.خانم محترم، در اون ساعت دو نیمه شب فقط یه اسم عوض میشه!دو شنبه میشه سه شنبه.من نمیدونم شما واقعا خودتون یه همچین ایرادی رو به کلاس خودتون بر میتابید؟ بعید میدونم!
و مهم ترین موضوع : بازرس کلاس دوئل بادراد ریشو هست، شما کلا عادت دارید در هر چیزی یه اختلال و اختشاشی ایجاد کنید؟

من دو ساعت دیر تر تدریس کردم مصادف با ساعت دو نیمه شب!
ببینید نظارت یه چیزه، گیر دادن و غرض ورزی یه چیز دیگه! عزیز من، دیگه ایراد از این بنی اسرائیلی تر پیدا نکردی که بگیری؟
مدیریت محترم مدرسه،من کم کم دارم به این روند برخورد با گریفیندور شک میکنم.به طور کامل میشه این موضوعات رو ربط داد به مسائل اخیر و تصمیمات شما(منظورم تصمیمات خارج از هاگوارتزتون هست)!خودتون هم بعید میدونم که ندونید.

بنده تا پیش از این ترم هاگوارتز، عضو بی حاشیه ای بودم، اعتراضی هم نداشتم، رابظه دوستی قوی هم با پرسی ویزلی داشتم و دارم، اما الان داره به حق اعضای گروه گریفیندور ظلم میشه!

منتظر رسیدگی و پاسخ اساتید هستم!

دو قسمتی که مربوط به مری باود و بیدل میشه در دفتر اساتید ارسال شد!
موفق باشید

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۸ ۲۱:۱۸:۳۵
ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۸ ۲۲:۱۷:۵۶
ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۸ ۲۲:۲۵:۳۷

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۲۱:۲۳ چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۸

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین
آبرفورث :

توی تابلوی اعلانات گفت پرسی که اعتراض چطور باشه و اینا

ایگور :

مشکلی نیست

پیوز :

اشتباه از پرسی بود ، فکر میکردم چهارشنبه س وقتِ تدریس ! الانم بهش اطلاع دادم که پستشو ویرایش کرد توی کلاسش و تا فردا شب ساعت نه وقت داد برای تکالیف . حله ؟

But Life has a happy end. :)

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.