هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد انتخاباتی گیلدروی لاکهارت
پیام زده شده در: ۱۶:۲۸ جمعه ۱۰ تیر ۱۳۸۴

گیلدروی لاکهارتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۵۸ چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 594
آفلاین
در جهت رفع پاره ای از ابهامات!

1.اگه بنده به شما رای بدم چی به من می رسه؟

هومک.... اولیش آسودگی خاطر و راحتی وجدانه!!!
دومیش رو الان به خاطر نمیارم!
سومیش یک زندگی هپیلی اور افتر با دامبله! در جامعه ای سراسر آرامش، دوستی، مهربانی و از اینجور چیزا...
چهارمیش هم بلیت بیجامه پارتیه! ماهی 50 ساعت!!!!
پنجمیش یه خانه مجلل در قلب گیلدروی لاکهارته!
ششمیش هم آزادیه!

کلا من اکثرا وعده های معنوی میدم!!! عادت ندارم ملتو با پول و مادیات بخرم!!!

2. اون چیه که ازآواتارتون آویزونه؟!
هوم... یه لامپه!
لامپ نماد روشنی است! این یعنی اینکه آینده ای روشن در انتظار شماست!
و چون اون عکسه از فضای جنگه... و جنگ هم سراسر تاریکی و تباهی و از اینجور چیزاس... ما اون لامپو از سقف آویزون کردیم تا با تاریکی مبارزه کنیم!!!

*در ضمن اون آدمایی که تو عکست را اندانختی بغلشون دیگه الان اونقدر ها جوان نیستند
من نگفتم اونا جوونن! اونا هم سن و سال خودم هستن و من هم حدودا 38 سالمه!!! ولی دارن جوانی میکنن! دلشون جوونه! اینا برای جوانان فعالیت میکنن!
من مقصودم از قرار دادن این عکس این بوده که بگم ما فقط نباید به افراد 20 ساله بگیم جوون... هر کسی در هر سنی میتونه جوون باشه و جوونی کنه!!!! حتی مگی!

* چطور وقتی پای مخالفت وسط میاد یک نظر چیز مهمی نیست ولی وقتی موقع رای دادن باشه به خاطر حتی یک رای له له میزنین؟
من به خاطر یک رای له له نمیزنم! من به فکر صد ها رای هستم! موافق اگه یه نفر باشه نادیده گرفته میشه و مخاف هم اگه یه نفر باشه همینطور! من با یه نظر مخالف بیخیال ماجرا نمیشوم با یه نظر موافق هم به جایی نخواهم رسید!

پیام زده شده در: ۱۳:۳۷ جمعه ۱۰ تیر ۱۳۸۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۳ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۰ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 560
آفلاین
وقتي در تاپيكهايه مختلف سر بزنيد ميبينيد كه صحبت از اين است كه:
(گيليدي خوش هيكل است..ولي اين هيكل پف است...)
فكر ميكنند كه گيليدي مانند خيلي از اين بدنساز هاي پف((هري پاتر)) فقط باد كرده است...خب برايه متلاشي كردن اين تفكر نا پاك ما اين عكس را ميگزاريم....
تصویر کوچک شده

بازم شايد بعضي ها بگويند كه وزنه سبك است...اگر كمي آن مغزه اندازه مرغ را به جنب و جوش بياندازند كاملا ميفهمند كه اينطور نيست....به رنگ صورت هري نگاه كنيد...كاملا ديده ميشود كه رنگ صورت او پريده است...و اين فقط نشانگر اين است كه وزنه بسيار سنگين است همينو بس...خبري كه از((جان دولمياين))رسيده ايت نمايانگر اين است كه وزنه 850 كيلو وزن دارد...و اگر به حركت دهانه او بنگريد كاملا مشخص است كه ميگويد((يا مرلين))
..البته نميتوان در مورد رنگ صورت رون چنين نظري داد چون تا جايي كه ما ميدانيم او نياز مبرم به تخليه داشت و از آنجايي كه تمامه دستشوي ها توسط طرفداران هري پاتر برايه تزريق اشغال شده بود نميتوانست برود و تخلي شود....

پیام زده شده در: ۹:۵۶ جمعه ۱۰ تیر ۱۳۸۴

شون پن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۱۱ دوشنبه ۶ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۰۳ سه شنبه ۱ دی ۱۳۸۸
از آمریکا،سانفرانسیسکو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 197
آفلاین
من هم صددرصد با مک گونگال عزیز موافقم. در ضمن اون آدمایی که تو عکست را اندانختی بغلشون دیگه الان اونقدر ها جوان نیستند.یک در ضمن دیگه: چطور وقتی پای مخالفت وسط میاد یک نظر چیز مهمی نیست ولی وقتی موقع رای دادن باشه به خاطر حتی یک رای له له میزنین؟

پیام زده شده در: ۵:۴۶ جمعه ۱۰ تیر ۱۳۸۴

پروفسور مينروا ‏مک گونگال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۲ شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۳:۱۵ شنبه ۲۳ دی ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 895
آفلاین
در جهت رفع پاره ای از ابهامات:

پروفسور لاکهارت جان

1.اگه بنده به شما رای بدم چی به من می رسه؟

2. اون چیه که ازآواتارتون آویزونه؟!

در ضمن بنده دیگه با دادن بلیت مجانی به بیجامه پارتی ها و غیره و ذلک! دانکی نمی شوم! یه چیز خوب می خوام

دوره افتادم بین کاندیدها ببینم پیشنهاد کدومش بیشتر به نفع من هست

Minerva McGonagall

Head of Gryffindor House

Deputy Headmistress

Less Expectation , Less Disappointment

پیام زده شده در: ۲:۴۰ جمعه ۱۰ تیر ۱۳۸۴

سدريك ديگوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۴ شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
از لبه ي پرتگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 523
آفلاین
گیلیدی به جوانان دروغ نمیگوید.
در راستای خزعبلات دوست عزیزم كالین باید بگویم كه :
۱_اینكه گیلیدی با جوانان همراه است یا نه را باید جوانان بگویند كه من خود یك جوان هستم و میگویم كه گیلیدی با تمام وجود سعی میكند با جوانان همراه باشد و این كار را به خوبی انجام میدهد.

۲_در رابطه با اینكه شیكم جوان است یا خیر باید بگویم پس شما انتظار دارید وقتی گیلیدی وزیر شد تمام پیرمردان و كودكان را قتل عام كند؟

۳_بودن وزیر اسبق نشان دهنده ی علاقه ی بیش از حد این دو دوست است و نه هیچ چیز دیگر.

۴_این سوال كه شما میگویید این عكس نشان دهنده ی ... است دیگه خنده داره
این طور كه نیست هیچ بلكه این تصویر به صورت كامل نشان دهنده ی آینده ای روشن بدون تیرگی میباشد كه شما كاملا آن را در عكس میبینید.فكر میكنم شما از مانیتور سیاه سفید استفاده میكنید.

۵_اگه بخوایم بگیم كه گیلیدی هیچ كدوم از كتاباش رو خودش ننوشته پس باید بگیم ای دی های سیریوس و جیمز و ... هم چون در گذشته مردن باید از سایت برن بیرون.ببینم یعنی نمیدونی اینجا یك مقدار با محیط داستان فرق داره.

۶_اینم كه از افسون فراموشی استفاده میكرده هم همون دلیل بالارو داره كه گفتم.

۷_به دوران سیاهی نمیرویم كه هیچ.سیاهی های گذشته را نیز نابود خواهیم كرد.

۸_این سوال و تمام سوالات رو خود گیلیدی قهرمان جواب داده بود اما چون من میدونستم كه گیلیدی خیلی متواضع است ممكن نتونه حرف دلشو به ملتش بزنه و من توی نگاهش میخوندم كه دوست داشت یكی این حرفهارو بزنه.

در هر صورت این حرفها هیچی رو عوض نمیكنه و ما در ۱۲ تیر به پای صندوق ها میرویم و آرای خود را كه با نام زیبای گیلیدی پر شده را به درون صندوق ها میاندازیم برای آینده ای روشن تر.
در انتها دوست عزیز كالین اگر حرفی برای گفتن داری بگو تا برات توضیح بدم.

[size=medium][color=0000FF]غم و اندوه را مي ستايم زيرا همواره همراه من بوده Ø

پیام زده شده در: ۲:۰۲ جمعه ۱۰ تیر ۱۳۸۴

گیلدروی لاکهارتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
در جهت رفع پاره ای از ابهامات:

نقل قول:
این عکس نمایانگر چیست آیا گیلدی با جوانان است؟

خیر... گیلدی با جوانان نیست!!! گیلدی همراه کسانی است که دلشان جوان است و جوانان را دوست دارند! گیلدی همراه کسانی است که به موسیقی عشق میورزند و برای جوانان تفریح و سرگرمی ایجاد میکنند!!!!

نقل قول:
آیا شیکم یک جوان است؟

خیر... ولی دلش جوان است و جوانان را دوست دارد!

نقل قول:
وزیر اسبق جنایتکار سحر و جادو در کنار گیلدی چه میکند؟

عکس میگیرد و خاطرات جوانی را زنده میکند!!!
جنایتکار؟ این ها همه شایعات بی اساسی هستند که عده ای سودجو آن ها ساخته اند... مردم هوشیار باشید.... وزیر اسبق یک سال خالصانه به مردمش خدمت کرد...

نقل قول:
آیا این تصویر نماینگر آینده ای سیاه و همراه با استکبار با وزیر شدن این کاندید نیست؟

خیر.. این تصویر نشان دهنده آینده ای روشن و زیبا برای جوانان است!!! جوانان هوشیار باشید!!!

نقل قول:
چگونه میتوان به کاندیدی که حتی یکی از کتابهایش مال خودش نیست رای داد؟

به راحتی... البته این کتابا متعلق به مردم هستند!

نقل قول:
فراموش کرده ایم او از جادوی فراموشی استفاده کرده و کارهای ملت را به نام خود ثبت کرده؟

میتوانیم فراموش کنیم!

نقل قول:
آیا این نماینگر این نیست که با انتخاب گیلدی به دورانی سیاه میرویم؟

خیر... اینا همش شایعه س! همیشه پشت سر هر جادوگر بزرگی حرف های زیادی زده میشده!

نقل قول:
چگونه ممکن است کسی که در مشخصات شخصی خود زده شغل اغفال جوانان واقعا با جوانان همراه باشد؟

من اینجا مجبورم یکی از کارها و رازهای پنهانمو رو کنم!!! اغفال یک اسم رمز هست!!! این کلمه از حروف اول این عبارت تشکیل شده: «از غفلت فراموشی آید، لاکهارت!» هست!
نکته: اون لاکهارته امضاس
من وقتی نوشتم شغلم اعفال جوانانه... یعنی همیشه این جمله رو به جوانان یاد آوری میکنم! وظیفه منه که جوانانو نصیحت کنم و اونا رو از خواب غفلت بیدار کنم....

پیام زده شده در: ۰:۳۷ جمعه ۱۰ تیر ۱۳۸۴

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
آیا میشود به گیلدی اعتماد کرد؟
این عکس نمایانگر چیست آیا گیلدی با جوانان است؟آیا شیکم یک جوان است؟وزیر اسبق جنایتکار سحر و جادو در کنار گیلدی چه میکند؟آیا این تصویر نماینگر آینده ای سیاه و همراه با استکبار با وزیر شدن این کاندید نیست؟
تصویر کوچک شده
چگونه میتوان به کاندیدی که حتی یکی از کتابهایش مال خودش نیست رای داد؟آیا فراموش کرده ایم او از جادوی فراموشی استفاده کرده و کارهای ملت را به نام خود ثبت کرده؟آیا این نماینگر این نیست که با انتخاب گیلدی به دورانی سیاه میرویم؟
چگونه ممکن است کسی که در مشخصات شخصی خود زده شغل اغفال جوانان واقعا با جوانان همراه باشد؟

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۰:۳۲ جمعه ۱۰ تیر ۱۳۸۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۳ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۰ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 560
آفلاین
و حلا گوش كنيد

چشمها بسته...ههه..ههه.چشمها بسته...ههه.هه چشم جوونا بسته...((بر وزن دستا بالا...آآ..آآ)
تا سه بشمارين
تا چشم به جهاني گسترده تر و پر فروق تر بگشاييد...
3
تنها دو ثانيه

2
تنها 1 ثانيه

1
تنها هيچ ثانيه...و حالا چشمها باز

چه ميبيند؟هيچ؟واقعا هيچي نميبينيد؟ديدن اينچيزها چشم ميخواهد..چشم بصيرت....اوست كه اوست....اوست كه ماست...ماست كه پنير است...و پنير است كه اوست...
كمي دقت كنيد...اها بهتر شد...عينك بزنيد...عينك بصيرت(بسيرت؟)....الان بهتر ميبينيد...
پس نگاهي بهزير بكنيد تا بهشت را زود تر از مرگ ببينيد..

تصویر کوچک شده

آيا كسي زيبا تر....كسي بهتر...كسي بالاتر....او حتي از حوريان بهشتي هم بسي بهتر((البته كفر نشه خدا))...
اين عكس نيست..اين واقعيت است...آيا دوست داريد كه وزير شما يك معتاد باشد تا آبروي شما را در كشورهايه بي ناموسي ببرد؟
يا دوست داريد يه دختر بچه وزارت را بر عهده گيرد تا هر كشوري برود به او بخنندند و او را جدي نگيرند؟
يا اينكه آنقدر موهاي وزير چرب باشد كه تمامه فضايه اطراف چرب شود...به همه جا دست ميزند چرب شود..و قاچاق چربيجات كند؟
يا اينكه وزيري با تجربه...با ديانت...خير خواه....به فكر جوانان....خوش تيپ...خوش قيافه...قوي...خوش هيكل....استفاده از تجربه بزرگان گذشته...بدور از منافع شخصي.....جادوگر دوست...و حتي ساحره دوست ( ) داشته باشيم؟
كسي كه بتواند بدون اشتباه تمامه مشكلات جامعه را حل كند....نه اينكه به (سس) (شش) بگويد....نه اينكه كوچيه دياگون را پر از اسباب بازي فروشي كند...نه اينكه قاچاق مواد چرب كند....جامعه را به چربي بكشد...ميدانيد اگر جامعه چرب شود چي ميشود؟مثل ماهي از دست ما ليز ميخورد...غير قابل مهار است.

آيا شما منطق نداريد؟اگر حرف من غير منطقي بود بگوييد تا جواب دهن پره خون كني به شما بدهم.

پیام زده شده در: ۲۳:۴۳ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۸۴

گیلدروی لاکهارتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
در جهت رفع پاره ای ابهامات:
نقل قول:

از کجا معلوم که این بیجامه پارتی ها بعد از وزیر شدنت ادامه پیدا کنه؟

سابقه من خودش حرف میزنه!!! وقتی سال ها پیش، بدون اینکه حرفی از وزارت و اینجورچیزا باشه، من داشتم با کمک دو سه نفر از دوستام پایه های صنعت بیجامه پارتی رو با هزار زحمت و بدبختی بنا میکردم شما کجا بودید؟ شما چطور دلتون میاد یه همچین حرفی رو بزنید؟ بیجامه پارتی قسمتی از وجود منه! شاعر در این رابطه گفته: « » و چه قدر هم زیبا گفته!
من پای قول هایی که داده بودم، دادم و خواهم داد، بودم، هستم، خواهم بود!

=========================

کسانی هستند که میگویند گیلدروی لاکهارت میخواهد راه استکبار را دنبال کنند! کسانی هستند که وجود وزیر اسبق سحر و جادو، مردی که یک سال تمام برای این مملکت زحمت کشید و عرق ریخت و عرق ریخت و عرق ریخت را دلیلی میدانند بر جنایتکاری من!!!! و جالب اینجاست که این افراد هنوز فکر میکنند که مردم فقط به یک آفتابه اضافه احتیاج دارند و خوشبختی وسربلندی جادوگران را در گرو آفتابه میبینند!
این افراد که هنوز نه به بلوغ فکری رسیده اند و نه به بلوغ جسمی، بدانند و آگاه باشند که با خراب کردن دیگر کاندیدها راهی به پیش نخواهند برد! این افراد که خود در جلوی سایر ملت «از آفتابه آب خوردن» را به سخره میگرند و در خلوت و تنهایی خود از آفتابه مینوشند بدانند و آگاه باشند که مردم آنقدر درک و فهم دارند که خود خوب را از بد تشخیص دهند! این افراد که شب ها قبل از خواب، «فانتزی های قزونینی با هنرمندی برادر گراپی» در سر میپرورانند بدانند و آگاه باشند که گیلدروی لاکهارت بیدی نیست که با این بادها بلرزد!
کینگزلی شکلبولت _وزیر اسبق سحر و جادو _ و همچنین ویکتور کرام _ معاون اول وزیر اسبق سحر و جادو _ دو تن از با تجربه ترین و کارآمدترین افراد حال حاضر هستند!!! وزارت به تجربه نیاز دارد و این دو تن از تنها کسانی هستند که در این زمینه تجربه دارند!!! من افتخار میکنم که در گذشته در تمام کارها و ماموریت های مهم همراه آن دو بودم و همراه آنها برای وزارت تجربه کسب کردم!!! و در دولت آینده نیز از تجربه این دو شخص استفاده خواهم کرد!!!
من فقط از شما مردم عزیز و گرامی خواهشمندم که هوشیار باشید!!! هوشیار باشید و گول کسانی که با شایعه سازی سعی در تخریب سایر رقبا دارند را نخورید!!!

با تشکر و آرزوی روزی سراسر گیلدروی لاکهارت و خوشی، کاندیدی از جنس اعضا و همیشه به فکر اعضا!!!

پیام زده شده در: ۲۱:۱۵ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۸۴

شون پن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۱۱ دوشنبه ۶ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۰۳ سه شنبه ۱ دی ۱۳۸۸
از آمریکا،سانفرانسیسکو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 197
آفلاین
ببین گیلدی عزیز امیدوارم بعد از خواندن مطلب من دچار سوتفاهم نشده باشی. به نظر من (ما) این بیجامه پارتی های رنگوارنگ چیزی جز برای جلب آرای جوانان نیست(البته ببخشیدها) از کجا معلوم که این بیجامه پارتی ها بعد از وزیر شدنت ادامه پیدا کنه؟ اصلاً چرا باید این همه گالیون هدر داد؟

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.