هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد انتخاباتی ونوس
پیام زده شده در: ۲۰:۴۳ دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۸۴

فایرنزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۵ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۵ یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۱
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 253
آفلاین
ونوس جان... من اجازه مي دي مدير تبليغاتت باشم؟درسته يه كم درس دارم، ولي خوب مي‌تونم تبليغات كنم...!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۰۳ دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۸۴

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۵ یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۶
از برزخ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 375
آفلاین
پستری از خانم ونوس که بقال سر کوچه هم زده در مغازش !

تصویر کوچک شده

رای جوانان نسل سومی : ونوس
شایان به ذکر است که این ساحره معلوم الحال عضو انجمن ضد الجادوگرانی آداس نیز می باشد ... همان طور که در تصویر می بینید روی کاپشن این سحره آرم مخصوص آداس حک شده است ! احتمال می رود این ساحره تانکس باشد و با تریپ دیگری در حال رای دادن است ! زیرا شمار افراد رای دهنده به ونوس به طرز مشکوکی روز به روز بیشتر می شود.
تصویر کوچک شده

دوربین مخفی ما که در حوزه رای گیری- علمیه قزوین نصب شده استهر از گاهی یک بار شمارا از وضعیت آگاه می کند

تصویر کوچک شده

( من چقدر لوسم اه اه اه )

این عکس هم که به طرز عجیبی مشکوک است را از طریق ماهواره های جاسوسی حوزه علمیه- تخیلی قزوین در معرض دید شما قرار می دهیم ... عجیب است که نوشته های برگه رای گیری عربی است ...
متخصصا حدس میزنند که رای دهنده خود ونوس است زیرا هیچ کس دستانی به پیری مادر بزرگ ونوس ندارد
تصویر کوچک شده

ویرایش شده توسط سوِروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۱۷ ۱۸:۳۷:۰۴

شک نکن!

پیام زده شده در: ۱۷:۳۹ دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۸۴

ونوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۴ دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۳:۳۱ شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹
از کاخ المپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 385
آفلاین
سلام!
من حرفامو با سرژ زدم...تعداد طرفدارام اگه به حد نصاب نرسه انصراف می دم!
ولی چون واقعا می دونم می خوام برای سایت چی کار کنم و به نوعی عاشق سایت جادوگرانم( دو سال از جوونیم پاش رفت!) بازم برای دور بعدی صبر می کنم!

الان از هر کدون از کاندیدا ها که بپرسی هدفت برای کاندید شدن چیه میگه تحول در رول سایت! بعدش اگه ازش بپرسی حالا این تحوله رو چطوری ایجاد می کنه گیر می کنه!
هنر کنه یه سری چیز به هم می بافه تحویلت می ده!
من نمی خوام رول رو متحول کنم تنها کاری که می تونم انجام بدم اینه که رول رو به مسیر درست هدایت کنم! اونم تنهایی نمی شه! دنبال ایجاد حس همکاری بین اعضام!
کلا وزارتو واسه خودم نمی خوام!
اینم لیست برنامه هام که به طور قطعی قابل اجرا هستند!
(شعار دادن در ستاد من ممنوع!)

1) کاربردی کردن دروس هاگوارتز در تابستان
تابستون که میشه هاگوارتز راه میفته! ولی اول معلم انتخاب می کنند! معلما دیگه خیلی وارد باشند تو رول یه چیزیو تو مایه های کتاب و قوه ی تخیل خودشون تحویل بچه های مردم می دند!
کلا تابستون وقت بچه ها تو سایت هدر میره!
ولی اگه ما بیایم به جای این درس های الکی دروس هاگوارتز چیز های به درد بخوری مثل آموزش فلش، فتو شاپ،... و مخصوصا نحوه رول نویسی( شامل استفاده ی درست از شکلک ها، علامت گذاری، پاراگراف بندی و ...) توسط بچه هایی که واقعا بلدند( خوش بختانه تعدادشون زیاده) در هاگوارتز تدریس کنیم حداقلش اینه که آخر تابستون می گیم سایت جادوگران یک دهم وقتی که براش گذاشتیم ارزش داشت!

2)راه اندازی شورای ویزنگاموت
دفعه ی قبل هم شورای ویزنگاموت فکر خودم بود منتها هیچ کس منظور واقعیمو از پیشنهادم نفهمید!
در اولین فرصت اعضای این شورا توسط آرای اعضا انتخاب می شند. این اعضا در هفته یک روز به صورت آن لاین جلسه خواهند داشت که شرح این جلسه توسط منشی جلسه به صورت نمایشنامه در اومده و در تاپیک مخصوص شورا که در وزارت خانه به صورت قفل شده نگهداری میشه زده میشه!

3) تنظیم کتاب قانون اساسی برای قسمت رول پلیینگ سایت
این قوانین از روی مصوبات شورا تنظیم و به صورت تاپیک قفل شده در وزارت خانه گذاشته و توسط اعضای شورا به روز می شوند.

4) اهدای مدال مرلین
در در جات یک ، دو و سه از طرف وزارت خانه به افراد برتر رول برای قدر دانی از آنها که این مدال به صورت عکس در امضای فرد قرار می گیرد.

5) در نظر گرفتن نقش های جانبی در وزارت خانه
شامل نقش های معاون، منشی، محافظ، خبرنگار مخصوص، سخن گو ، رئیس شورا و ... که این نقش ها کامل کننده ی نقش وزیر در سایت هستند که با در نظر گرفتن تعداد اعضای ویزنگاموت تقریبا همه ی اعضای فعال رول دارای یک نقش جانبی در وزارت خانه می شوند.

6) مجبور کردن اعضای خوب به نوشتن از طریق استکبار!
شامل فرستادن ویروس، هک کردن، منفجر کردن مانیتور در صورت طرف و غیره!

7) اهدای یک دستگاه ماشین ظرف شویی به خانواده های جادوگر برای بهبود وضعیت ساحران!

8) اختصاص دادن بودجه ای برای حمایت از ساحران مظلوم واقع شده!!!!!!

9) ترویج معنای ارزشی همکاری و تعاون در سایت!

10) تحقق رویای یک وزارت ارزشی ــ مردمی!

------
آوریل جونم دوستت دارم!
رونان عزیزم از لطفت ممنونم! به زودی پوستر های تبلیغاتیم تو ستادم قرار می گیرند!
تا اون موقع هر کی هر جوری دوست داره تو امضاش از کاندیدای محبوبش حمایت کنه!

پیام زده شده در: ۱۷:۲۲ دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۸۴

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۷ یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۷
از کارتن!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 789
آفلاین
***وزارتخونه ساعت 6 صبح روز دوشنبه***
ملت شریف جادوگر، همه و همه، در صفهای طولانی، دست در دست بکدیگر، پشت در پشت یکدیگر، بغل در بغل دیگر، بوق بوق بوق!!!، پشت در وزارتخانه ایستاده اند و منتظر هستند تا وزارتخانه باز شود تا بتوانند از کاندیدای مورد علاقه خویش دفاع کنند و تبلیغات خود را شروع کنند. مردم در 8 صف نامنظم و کاملا قاتی پاتی و قرم قاشمیش!! منتظرند تا این درهای بسته باز گردند ولی نگهبان چرتی-بنگی!! خواب است و هنوز هیچ یک از مسوولان نیز نیامده اند.
اندکی بعد، آوریل، این یگانه ناظر ارزشی، از راه میرسد،چشمش به صفوف متعدد میفتد، توان از کف میدهد، احساسی به او میگوید کلت برای او اینجا جمع شده اند، ملت منتظرند تا او بخواند، و میخواند، آوریل بدو بدو!! از پله ها بالا رفته و شروع به خواندن میکند:
-: اوپس اوپس اوپس اوپس.....همه همه دست.....بیا وسط آها ماشالا.....
ملت در کف این حرکت علمی-تخیلی-ارزشی آوریل میمانند، اولین کسی که از حالت کف آلودگی در میاید سرژ است، کم نیاورده و بالا میرود و ملت شاهد کنسرت دو نفری این دو خواننده، جلوی درب وازرتخانه و ساعت 6 صبح هستند!!

بعد از 6 ساعت، کنسرت این دو تمام شده ولی درها هنوز بسته است، ملت قاطی میکنند چون آنا ذاتا بی اعصاب میباشند، به طرف در حمله کرده و ناگهان 1میلیون نفر آدم با در برخورد میکنند و در به ذرات ظریف 1 سانت در 1 سانت تبدیل میشود.
در همین حین اوریل در این فکر است که در کدام ستاد فعالیت کند؟ در ستاد ونوس باید فعالیت کند چون ساحره هستند و باید برای آسایش ساحره ها تلاش کنند، در ستاد حمید باید فعالیت کند چون انان ذاتا همگروهی و دوست و ... هستند و رول او توپ میباشد و ضایعتر از این نمیشود که او در آنجا تبلیغ نکند، در ستاد رون باید فعالیت کند چون او بچه باحالی است و میتواند رول را متحول گرداند!! در همین افکار بود و وقتی دید ملت به صورت قاتی و درهم دارند میروند فکری بس شوم به ذهنش رسید، وردی را گفت و 2 کپی دیگر از خودش درست کرد، و هر آوریل به یکی از ستادهای یاد شده رفت!!
(این توضیحی بود برای حضور من در این سه ستاد، تا ملت نگویند این چرا همه جا هست )

شعار ما، طرفداران ونوس:
الا یا ایها الساحر، که ضد جادوگر هستی
برو رای ده به این ونی، وگرنه ارزشی هستی

[size=small]جادوگران برای همÙ

پیام زده شده در: ۹:۱۶ دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۸۴

فایرنزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۵ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۵ یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۱
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 253
آفلاین
رای ما، ((ونوس)) عزیز...!!!!
ونوس جان...امکان داره یه امضای مشترک واسه طرفدارات درست کنی...؟

تصویر کوچک شده

ستاد انتخاباتی ونوس
پیام زده شده در: ۱۶:۱۵ یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۸۴

کاراگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۵۸ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۵۰ شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۴
از خوابگاه پسران راونکلاو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 75
آفلاین
ساحره ونوس و طرفدارانشون از فردا می تونن کارشون رو توی این ستاد آغاز کنن!!

برنامه ها... اهداف... پاسخ به سوالات مردم...

از اون بالا کفتر میایَ یَک دانَه ققنوس میایَتصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.