هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد انتخاباتی پرسی ویزلی
پیام زده شده در: ۲۱:۴۱ جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

نقل قول:
پرسی عزیز :

ایا این درسته که شما می خواین معاونینتون رو از گیریفندور انتخاب کنید و قدرت را انحصاری کنید؟

ایا همه ی این شایعات درسته که شما از تد ریموس خواستید که کاندید نشه و گفتید اگر کاندید شه کلاس انشا رو ازش می گیرید؟

ایا این درسته که شما می خواین بعد از وزارت دسترسی خیلی از اعضایی که باهاشون مشکل فنی دارید از این انجمن بگیرید؟

ایا این درسته که عله به شما قول مدیریت داده است؟

بعد از این که وزیر شدید اولین اقدام شما چه خواهد بود؟

ایا این درسته که شما به اعضایی که بهتون رای بدن بعد از وزارت پاداش خوبی می دید؟

ایا قدرت را در پس چهره ی خود می بینید؟

و سرانجام اگر می توانستید به یکی رای بدهید او چه کسی خواهد بود؟

در مورد معاون ، اگر من به عنوان وزیر انتخاب بشم ، چیزی که برام برتری داره و ملاک محسوب میشه توانایی افراد هست نه گروهشون و محفلی یا مرگخوار بودنشون ، کسی که توانایی این رو داشته باشه که بتونه کمک کنه توی ارتقای سطح ایفای نقش ، به عنوان معاون من قرار میگیره و افراد دیگه ای هم که میتونن کمکی بکنن به عنوان یکی از مسئولین و کادر وزارت انتخاب میشن .

در مورد تد هم من این رو تکذیب میکنم ، من فقط به تد گفتم که اگر کاندید بشه ، مصاحبه پر فروغی که توی صندلی داغ باهاش کردم رو مستقیما پاک میکنم با همه نظراتی که در موردش داده شد ولی خوب تد یکی از بهترین های ما هست توی جادوگران و مطمئنا در آینده شاهد پیشرفت بیشترش خواهیم بود و دور از انتظار نیست که در دوره بعدی به عنوان وزیر ببینیمش در سایت ، همینطور این مورد در مورد خود شما و سایرین هم صدق میکنه .

در مورد دسترسی هم ، این بحث هایی که هست ، صرفا با من عضو هستش ، زمانی که به عنوان وزیر انتخاب بشم دیگه اون عضو نیستم و یه مسئولم و یه مسئول به فکر ارتقای کیفیت کار هست و همه مشکلات و بحث ها رو کنار میزاره و از کسانی هم که تا حالا باهاشون بحث یا مشکلی داشته کمک میگیره برای کاری که مد نظرش هست . اتفاقا دسترسی یک سری از اعضا رو بیشتر میکنم .

در مورد مدیریت هم ، عله پیشنهاد شناسه خودش رو توی سایت رسمی زوپس داده ، ولی فعلا داریم با مدیر برنامه هام این پیشنهادش رو ارزیابی میکنیم

بعد از وزارتم مطمئنا اولین کارم این هست که تغییراتی در انجمن ایجاد میکنم ، یکسری از تاپیک ها باید باز بشن و یکسری دیگه قفل بشن و یک تاپیک هم که خیلی روی اعصاب هست باید حتما پاک بشه ؛ بعد هم لیستی ایجاد میکنم با عنوان آینه آرزو ها که در اخبار سایت هم داریم چنین چیزی و برنامه هایی که برای وزارت دارم در اون مینویسم و بعد از انجام هر کدومش از لیست پاکش میکنم .

در مورد اعضایی که به من رای بدن و پاداش باید بگم که نه اصلا این طور نیست ، کسی که من رو شایسته رای دادن میدونه ، لطف داره به من و مسلما دلیل رایش این نیست که از من خوشش میاد ، این هست که فکر میکنه میتونه کاری انجام بدم همینطور که برای سایرین هم همینطور هست . برای من فرقی نمیکنه که کسی بهم رای میده یا مکررا توی انجمن مینویسه که من پرسی رو قبول ندارم ، اگر وزیر بشم و فکر کنم توانایی کار داره ، حتما انتخابش میکنم و این که اون من رو انتخاب نکرد برای رای دادن اصلا برام اهمیتی نداره ، چون نظر هر کسی محترمه و هر کسی نظر خاصی داره .

من قدرتی پس چهرم نمیبینم ، ولی توانایی رسیدگی به وزارت و شکوفایی ایفای نقش رو تا حدودی میبینم و به همین دلیل هم کاندید شدم و باز هم میگم کاندید شدنم برای معروف تر شدن و بیشتر به چشم اومدن نبود و فقط فکر کردم که میتونم کمکی بکنم .

در مورد رای دادن هم ، با تشکر از همه کاندید های عزیزی که حضور دارند ، من رایم اینیگو ایماگو و سیریوس بلک خواهد بود ، چون هم مثل خودم کاملا در جریان انجمن ها هستند و هم اینکه سوابق خوبی دارن و مهمتر اینکه توانایی بالایی دارند و فکرشون بالا بردن کیفیت هست و فقط برای دور هم بودن کاندید نشدن ! در کل هدف و نظر این دو کاندید عزیز ، با هدف و نظر من کاملا یکی هست و در امتداد هم هستن فعالیت و کارهامون و اگر من به عنوان وزیر انتخاب بشم ، مطمئنا از این دو عزیز کمک میگیرم در وزارت .

در نهایت خوشحالم کردی از حضورت در اینجا ، اگر حرف و سوال دیگه هم مد نظرت بود ، در خدمتم
موفق باشی و خوش

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۱:۰۹ جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۷

هپزیبا اسمیت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۵:۴۴ یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۷
از شیون آوارگان.
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 62
آفلاین
پرسی عزیز :

ایا این درسته که شما می خواین معاونینتون رو از گیریفندور انتخاب کنید و قدرت را انحصاری کنید؟

ایا همه ی این شایعات درسته که شما از تد ریموس خواستید که کاندید نشه و گفتید اگر کاندید شه کلاس انشا رو ازش می گیرید؟

ایا این درسته که شما می خواین بعد از وزارت دسترسی خیلی از اعضایی که باهاشون مشکل فنی دارید از این انجمن بگیرید؟

ایا این درسته که عله به شما قول مدیریت داده است؟

بعد از این که وزیر شدید اولین اقدام شما چه خواهد بود؟

ایا این درسته که شما به اعضایی که بهتون رای بدن بعد از وزارت پاداش خوبی می دید؟

ایا قدرت را در پس چهره ی خود می بینید؟

و سرانجام اگر می توانستید به یکی رای بدهید او چه کسی خواهد بود؟

[size=small][b][color=00CC00]شناسه ی جدید مÙ

پیام زده شده در: ۲۰:۴۱ جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

اینیگو ایماگو :

اینیگو ، عزیزم ، با اومدنت توی ستاد خوشحال کردی منو

در مورد راونکلاو باید بگم که دقیقا همینطوری هست که میگی ، راونکلاو گروهی هست که بهترین نویسنده ها رو در خودش جا داده و چیزی که همه ما یادمون هست در مورد این گروه ، نویسنده های خوبی هست که همیشه دیگران رو برای نوشتن ترغیب کردن و هیچ وقت مثل سایرین برای نوشتن کلاس نذاشتن و هر جایی که فکر میکردن جای پیشرفت داره رول نوشتن و دیگران هم با میل بیشتری به اون سمت رفتن .

چیزی که باعث شده راونکلاوی ها رو کم تر ببینیم توی سایت ، همین کم شدن کیفیت ایفای نقش و رول نویسی هست ، حتما اگر وزیر من باشم ، صحبت های مفصلی با اعضا و مسئولین این گروه میکنم ، مطمئنم که اگر این عزیزان بفهمن ما هدفمون افزایش کیفیت رول هست ، به این سمت میان و علاوه بر کمک هاشون در این راه ، شاهد رول های خوبشون هم هستیم ، چون بالاخره افراد با سابقه ای هستن که بخش های زیادی از رول رو راه انداختن و اگر متوجه بشن داره درست میشه باز هم میان .

البته این فقط به این معنی نیست که من هدفم فقط درست کردن رول هست ، یکی دیگه از اهداف مهمم ، درست کردن اعضا هست ! یعنی توی رول فقط رول نویسی بشه و فعالیت با ارزش ، یکسره سوژه داده بشه و هیچ تاپیکی در حال خاک خوردن نباشه و اگر لازم باشه ارتش هایی هم برای این ایجاد میکنم یا ارتش های غیر فعال رو مجددا به کار میندازم و اگر برای افزایش تب و تاب بین اعضا لازم باشه ، صحبت میکنم با مدیران که رنک هایی هم در نظر گرفته بشه و بالای آواتار اعضایی که نقش مهمی داشتن قرار بگیره .

اگر من به همراه اعضای خوب فعلی و اعضای پر توان و پر از اندیشه های نو و شگفتی مثل تو و سیریوس و ... دست به دست هم بدیم ، مطمئنا افرادی که جادوگران رو به خاطر بی کیفیت بودنش ترک کردن ، حسرت برگشتن به اینجا رو میخورن .

در کل اینکه ، زمانی ایفای نقش به اوج خودش میرسه که هر چهار گروه با هم دیگه مچ باشن و فعالیت مفید بکنن و بینشون اختلافی نباشه ، در این زمینه حتما سراغ راونکلاو میرم و حتما اختلافی که با هافلپاف در محدوده رول بوده و الان احساس میکنم فراتر رفته رو حل میکنم و سعی میکنم فقط رقابتی سالم داشته باشیم ، نه اختلافی نا سالم .

آلفرد بلک :

خوشحالم که اینجا میبینمت آلفرد عزیزم

ممنون ازت بابت تصمیمی که گرفتی ، ولی بی رودربایستی میگم که با اینکه اینجا پست زدی ولی اگر فکر میکنی کسی توانایی بیشتری داره برای ایفای نقش ، لطفا برای اون تبلیغ کن و ازش حمایت کن . خیلی ها فکر میکنن اگر اعضایی که پستشون بیشتره و بیشتر مسئولیت دارن و یوزرشون قدیمی تره ازشون حمایت کنن دیگه تمومه و انتخاب میشن برای وزارت و این چیزی هست که در همه دوره های وزارت دیدیم ، ولی برای من حمایت اعضایی مثل تو ارزش بیشتری داره .

در مورد شعری هم که نوشتی خیلی ممنون و بابت قرار دادنش توی بیلبورد تبلیغات خوشحال کردی منو ، امیدوارم انتخاب شایسته ای باشم .

در مورد پیشنهادت هم ، ممنونم از نظرت ، دوره قبل با یه حرف بی اساس در مورد کم شدن فعالیتم توی رای گیری قرار نگرفتم ... این دوره هم گفتم ، اگر احساس کنم کاندیدی توانایی بیشتری داره نسبت به من و بیشتر از من میتونه به ایفای نقش کمک کنه ، مطمئنا اسم من رو توی نظرسنجی نهایی نمیبینید . چون من برای کمک به ایفای نقش کاندید شدم ، نه گرفتن مسئولیت و جا افتادن بیشتر توی رول و معروف شدن .

پیام زده شده در: ۱۹:۵۴ جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۷

آلفرد بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۷ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۲:۴۰ جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۱
از دیروز تا حالا چشم روی هم نذاشتم ... نمی ذارم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 466
آفلاین
سلام بر پرسی

ار آن جایی که من گفته ها ی شما را خواندم و بسی با شخصیت شما آشنا شدم و حرف های شما به دل بنده نشست . در نتیجه من تصمیم گرفتم رایم رو به شما اهدا کنم و از شما حمایت کنم .

از همین رو متن زیر را برای تبلیغ شما آماده کردم و با اجازه در بیلبورد تبلیغات قرار می دهم :

تصور کن اگه حتــــي،تصور کردنـش سخــتـــه
جادوگراني که هرعضوي،تواون خوشبخت خوشبخت
جادوگراني که تواون رنک و ناظر ومدير بودن ارزش نيست
جـواب هم ياري ها،بلاک دسته جمعي نيست
نه بلاک داره نه اخطارو و نه قفل شدن
ديــگه هيچ تازه واردي ،شناسشو توي ايفاي نقش وا نمي ذاره
هـمـه آزاد آزادن ،همــــه بــــي درد بـــي دردن
تو پيام امروز نمي خونين ،شناسه ها بلاک هستن
جاوگراني رو تصور کن ، بدون بلاک و کل کل
بدون عله و خود کــامــه،بدون وحشـت و تابوت
جادوگراني رو تصورکـــــــن،پــــرازطنزو و آزادي
لبالب ازگل وبوســــه،پر ازتــــکرارآبــــــادي
تصور کن اگه حتــــي،تصور کردنش جرمــــه
اگه با دادن يک راي به پرسی ویزلی ،جادوگران همينطور مي شه
تصورکن جادوگراني روکه توش بلاک يه افسانست
تمام شناسه هاي بسته شده جادوگران ، دوباره باز شدن
عله آواي (آقاي) عالم نيســــــت،برابرباهمن اعضا
ديگه سهم هر تازه وارده ، تاييد به سرعت معرفي شخصيت
بدون مرز ومحـــــــدوده جادوگران يعني همه دنيــــا
(تصورکن تو ميـــتونــــي،بشي تعبيراين رويــــا(فقط با دادن يک راي به پرسی ویزلی )

پ .ن : لطفا فعالیتت رو کم نکن تا مثل دوره ی پیش به بهونه ای تو رو از دور خارج نکنن .

ستاد انتخاباتی پرسی ویزلی
پیام زده شده در: ۱۹:۲۲ جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
سلام پرسی ویزلی عزیز
خوبی؟

خب حالا نوبت مائه یه کم از برنامه هات بپرسیم

همگی خوب میدونیم که بعد از انتشار کتاب آخر هری پاتر، نه تنها ایفای نقش سایت، بلکه کل سایت یه جورایی خوابید و جذابیتش کمتر شد، حالا به دلایل مختلفی؛ مدتی ست که ما اصلا راونکلاوی ها رو نمی بینیم، تک ناظر راونکلاوی سایت روی انجمن های ایفای نقش سرژه، اصلا ارتباط این راونکلاوی های دوست داشتنی با ماها قطع شد، از تالار خصوصی شان هم خبر نداریم که ما، در صورتی که اگر یادمون باشه این راونکلاوی ها بودند که با نوشته های زیباشون ایفای نقش رو جذاب می کردند یه زمانی،دعوا و موردی در کار نبود، خیلی دوستانه با اسلیترینی ها و گریفیندوری با هم در ایفای نقش تفریح می کردیم، اما الان دیگه همش شسته شده، روی طناب پهن شده تا خشک بشه و مدت هاست که انگار نمیخواد خشک بشه و آبش گرفته بشه!
آیا در مورد بازگشت راونکلاوی ها به جمع دوستانه خودمون در ایفای نقش، برنامه ای داری؟ (به نظر میاد که راونی ها خیلی از ما ناراحت اند)
اگر برنامه ای داری و فکر میکنی که حضور و بازگشت مجددشان تاثیرات مثبتی در ایفای نقش سایت جادوگران دارد، اونها رو برای ما شرح بده برادر عزیزم.

موفق باشی

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۰۵ جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

باب آگدن :

ممنون از حمایتت ، همانا آرم هایی که برای ما تهیه نمودی را هم مشاهده فرمودیم مطمئن باش که ما از تو در تک تک مراحل بیناموسی - آسلامی حمایت خواهیم کرد .

بارتی کراوچ :
نقل قول:
1- آيا اگر از شما حمايت كنيم كه مي كنيم به مقامي مي رسيم ؟

2- آيا اين درسته كه شما به همراه بارتي كراوچ مي خوايد هافلي (مشنگ) كشي كنين ؟

3- آيا شما با آلبوس سوروس فاميلين ؟ يا اونو از خانوادتون ترد كردين ؟ (فاميل دوره ديگه )

4- اين درسته كه سيريوس بلك قبل از كانديد شدن به شما رشوه داده كه كانديد نشين ؟

5- آيا اين درسته كه شما ستاد بارتي كراوچ رو خراب كردين و بعد با زور اونو به سمت خودتون كشيدين ؟

6- آيا اين درسته كه شما مي خواين بوسيله ي كمك هاي مالي اي كه بهتون داده مي شه رأي هاي گلگومات و اينيگو ايماگو رو بخرين ؟

7- آيا اين درسته كه شما بوقين ؟ آيا اين درسته كه مي شه وقت شما رو با طرح سؤال هاي مسخره گرفت ؟ آيا اين درسته كه شما سر كار مي رين ؟ آيا ...

برخلاف پست های گذشته ، با اینکه میدونم پستت طنز هست ولی جدی جواب میدم به این موارد تا اگر برای دیگران جای سوال داره رفع بشه .

1- هووم ، توی وزارت سحر و جادو هیچ جای فرند شیپ و اینا نیست ، هر کسی که توانایی فعالیت مفید داشته باشه ، به عنوان یکی از مسئولین بخش ها گذاشته میشه ؛ بر خلاف وزیران قبل ، من اگر وزیر بشم ، چیزی که مد نظرم هست برای انتخاب معاون و مسئولین وزارت ، سابقه و بیشتر توی دید بودن افراد نیست ، نحوه فعالیت و تواناییشون هست .

2- در مورد هافلپاف هم باید بگم که ، اعضای هافلپاف هم مثل گریفیندور و گروه های دیگه ، گروهی هست که یکی از بخش های تفریح گاه ما که همون جادوگران هست رو تشکیل داده ؛ دعوا و مشکلی با این گروه نیست و صرفا هر چی که هست مربوط به بحث هایی در حد رول و بالاخص مربوط به هاگوارتز هست ، البته این هم به این معنی نیست که دعوایی داریم توی هاگوارتز ، این بحث ها فقط به خاطر جالب تر رقابت و جدی گرفتن بیشترش توسط هر دو گروه هست ، در غیر اینصورت هر فعالیتی که اینجا هست ، در محدوده رول و برای تفریح هست . ما اینجا برای دعوا و مسخره کردن هم دیگه جمع نشدیم . اگر اعضای این گروه مخالف باشن با این بحث ها ، مشکلی نیست ، منم دیگه ادامه نمیدم و باز هم میگم که اینها از نظر من فقط شوخی هستند برای تفریح ، نه دعوا برای برتری !

3- آره ، اینجا ما با همه فامیلیم ، حالا میخواد اون آلبوس ، دامبلدور باشه ، یا پاتر ! ولی گذشته از شوخی باید بگم که بله ، آلبوس سوروسم مثل جرج و جیمز و تد و سایرین جزوی از افتخارات خانواده ما هست ، و همیشه عضو های فعالی که مفید هستند ، جزو افتخارات سایت هم به شمار میرن ؛ در نتیجه آلبوس سوروس هم در دسته افتخارات خانوادگی و سایت هست .

4- یه بحث هایی شد با سیریوس قبل از انتخابات ، ولی نه در زمینه این سوالت ! سیریوس هم مثل اینیگو و سایرین یکی از بهترین های ما هست ، وزارت کسی رو میخواد که هم تواناییش رو داشته باشه و هم اینکه کسی باشه که آشنا باشه به خوبی با رول و مشکلاتش که سیریوس این مشخصه رو داره و اومدنش توی انتخابات برای شوخی و خندیدن نیست و به فکر این هست که کار کنه و بتونه مفید واقع باشه ؛ امیدوارم به عنوان وزیر سحر و جادو انتخاب بشه و ما بتونیم دوران وزارت خوبی رو در کنارش داشته باشیم و روز به روز شاهد افزایش کیفیت رول و رول نویسی باشیم .

5- من قصدم له کردن این کاندید انتخاباتی بود ، ولی این اتفاق نیفتاد و اون به سمت من اومد

6- نه ، به نظرم رای خریدن چیز جالبی نیست ، البته این رو هم بگم ، اگر من قصدم این باشه که بیام توی وزارت تا بیشتر اسمم پخش بشه ، یا بخوام یه طوری مسئولیت بزرگ سایت رو بگیرم و به خودم افتخار کنم ، مسلما میرم رای جمع میکنم و از کاندیدا هم میخوام که به نفعم کنار بکشن ؛ ولی الان که فکرم ارتقای کیفیت رول هست ، پس به این فکر نمیکنم و اگر هم متوجه بشم کاندیدی هم فکر من هست و میخواد روی رول کار کنه ، مسلما به نفعش کنار میکشم ، چون همونطور که گفتم هدفم افزایش ارتقا بوده ، نه شوخی و معروف شدن در رول !

7- نمیدونم والا من اگر احساس کنم سوالی هست که شاید از نظر طراح سوال خیلی مسخره باشه ، ولی جواب دادن بهش بی ارزش نباشه ، مطمئنا جواب میدم

حسن مصطفی :
نقل قول:
از طرفي همه ي اعضاي ايفاي نقش به ياد دارند كه شما دير زماني چه شعار هايي در ستايش رفاقت و همچنين در نيايش دوستاني ميداديد كه همينك در ليست ايگنور قرار دارند.

از كجا معلوم كه شعار هاي انتخاباتي شما هم مثل شعار هايي كه براي رفقايتان ميداديد نباشد؟يعني پس از مدتي به فراموشي سپرده نشوند؟

هووم ، میتونم بگم که هر کسی که توی این ستاد میاد ، به این خاطر نیست که جزو مثلا آخرین پاسخ ها هست ، افرادی میان که من رو میشناسن ، حالا کم یا زیاد ... اونهایی که فعالیت من رو در اینجا دیدن میدونن که اگر قصد انجام کاری رو داشته باشم و فکر کنم مفید هست ، ادامه میدم تا به نتیجه مورد نظرم برسم ، نه اینکه وسط راه خسته بشم و دل سرد و غیره و غیره . در مورد بقیه مواردی که گفتید ، من نمیدونم چه کسی اینا رو به شما گفته ! ولی اگر بحثی هست اینجا جای این نیست و از طریق پیام شخصی من در خدمتم .

نقل قول:
منطقي بودن،يكي از ويژگي هاي وزيره.چقدر منطقي هستيد؟

به نظر من ، منطقی بودن ، یکی از ویژگی های هر کسیه که کاره خاصی توی جادوگران انجام میده و مسئولیتی میگیره ، اگر وزیر منطقی نباشه و نظراتش حول منطق نباشن ، نمیتونه به فعالیتش ادامه بده و مثل وزیرانی که داشتیم ، مجبور به انصراف میشن ! و منطق وزیر در بخش های مختلف وزارت میتونه معانی متفاوتی هم داشته باشه ! مثلا منطق وزیر در مورد انتخاب معاون باید بگه که کسی رو انتخاب کن که فکر میکنی توانایی این کار رو داشته باشه ، نه کسی که ده دور معاون بوده ، یا اسمش بیشتر توی جادوگران تکرار شده ! یا منطق وزیر در مورد فعالیت باید بگه تو اومدی اینجا که کیفیت رول و رول نویسی رو بیشتر کنی ، باید از همه کسانی که توانایی این کار رو دارن در مدت وزارتت کمک بگیری و بتونی سطح رول نویسی رو در مجموع انجمن های رول بالا ببری ، نه اینکه فقط تو اومدی اینجا که اونطوری که دوست داری بکنی وزارت رو و فقط دو دستی بچسبی به انجمن وزارت ، چهار تا سوژه بدی و بری و ماه دیگه بیای ببینی چه خبره ! و ... و من هم سعی میکنم این تعاریف در مورد منطق وزیر رو در خودم پیاده کنم .

نقل قول:
وزير بايد در جايي كه حق را با كاربر ميبينه،بودن ذره اي پاچه خواري ازش حمايت كنه...آيا اين توانايي در شما وجود داره؟

سعی میکنم اگر وجود نداشت هم اگر وزیر شدم ، به وجود بیارمش ! ببینید ، وقتی شما در مدرسه دانش آموز هستی ، وقتی حرف ناحقی در مورد هم کلاسی شما زده بشه ، در جهت حمایت ازش بر میای و ممکنه اغراق هم بکنی در این حمایتت و حرف هایی بزنی که واقعیت نداشته باشه ، ولی بخوای یه موضوعی رو در مورد هم کلاسی خودت ثابت کنی ... یه زمان دیگه هست که شما که دانش آموز بودی تا دیروز ، فردا به عنوان مدیر مدرسه گذاشته میشی ، اینجا دیگه اولین چیزی که باید وجود داشته باشه ، عدل هستش ، نه رفاقت ! یعنی شما برای حمایت از دوستت که دانش آموز هست و تا دیروز هم کلاسیت بوده ، میتونی بر اساس شواهد و مدارکی که هست نظر بدی و حمایت خودت رو ابراز کنی و در مقام مدیر مدرسه ، نمیتونی زیاده روی کنی ، چون اینجا دیگه همه چیز دسته تو هست و تو اگر بخوای رفاقت رو بر مدیریت برتر بدونی ، کیفیت کار و ارزش مقامت رو پایین میاری ... امیدوارم متوجه منظورم شده باشی ، من الان در مقام یک کاربر طور دیگه ای برخورد میکنم با موارد و زمانی که به عنوان وزیر انتخاب بشم ، طوری دیگه ! الان به عنوان یک عضو نظر میدم و اون زمان به عنوان یک مسئول و مسلما نظر یک عضو زمین تا آسمون با نظر یک مسئول متفاوته .

مثلا ممکنه شما امروز در مورد تخلف یکی از دوستانت در سایت ، طوری دیگه نظر بدی و بخوای کارش رو توجیه کنی ، ولی فردا که به عنوان مدیر انتخاب بشی ، دیگه نمیتونی این کار رو بکنی و مسلما کارت رو بر دوستی برتری میدی

نقل قول:
در كل نظرتون در مورد تحريم كننده هاي اين انتخابات چيه؟

در این مورد نظری ندارم ، اینجا مثلا صد عضو هست ، اگر 80 عضو هم نخوان توی انتخابات شرکت کنن ، بالاخره از اون بیست نفر 15 نفر شرکت میکنن و با همون رای ها وزیر انتخاب میشه .

نقل قول:
به نظرتون اگر عده اي قصد تحريم داشته باشند،تا چه حدي به انتخابات ضربه ميزنند؟

هوووم ، از طرف شخصی که مدت زیادی هست اینجا داره فعالیت میکنه ، میگم که هیچ ضربه ای وارد نمیشه ... ما موارد و انتخابات زیادی رو تحریم کردیم ، به خاطر نداشتن کیفیت ، نبود کاندیدای مناسب و غیره ، ولی الان میبینیم که همه اون کار ها انجام شدن ، کاندید ها رای آوردن و مسئولیتی گرفتن و ... و ... !

نمیدونم چقدر در جریان سایت هستید ولی مثلا شما انتخابات ماهانه رو تحریم کن ، شاید دویست نفر از بهترین ها با شما هم عقیده بشن و تحریم کنن ، ولی بعد از یک هفته میبینی که رنک ها بر سر تعدادی از اعضا قرار گرفتن ، حتی با 5 رای موافق یا کمتر ! پس تحریم نقشی نداره و بالاخره کاری که باید انجام بشه ، میشه .

پیام زده شده در: ۱۰:۴۱ جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

باب آگدن :

ممنون از حمایتت ، همانا آرم هایی که برای ما تهیه نمودی را هم مشاهده فرمودیم مطمئن باش که ما از تو در تک تک مراحل بیناموسی - آسلامی حمایت خواهیم کرد .

بارتی کراوچ :
نقل قول:

3- آيا شما با آلبوس سوروس فاميلين ؟ يا اونو از خانوادتون ترد كردين ؟ (فاميل دوره ديگه )

5- آيا اين درسته كه شما ستاد بارتي كراوچ رو خراب كردين و بعد با زور اونو به سمت خودتون كشيدين ؟

6- آيا اين درسته كه شما مي خواين بوسيله ي كمك هاي مالي اي كه بهتون داده مي شه رأي هاي گلگومات و اينيگو ايماگو رو بخرين ؟

7- آيا اين درسته كه شما بوقين ؟ آيا اين درسته كه مي شه وقت شما رو با طرح سؤال هاي مسخره گرفت ؟ آيا اين درسته كه شما سر كار مي رين ؟ آيا ...

برخلاف پست های گذشته ، با اینکه میدونم پستت طنز هست ولی جدی جواب میدم به این موارد تا اگر برای دیگران جای سوال داره رفع بشه .

1- هووم ، توی وزارت سحر و جادو هیچ جای فرند شیپ و اینا نیست ، هر کسی که توانایی فعالیت مفید داشته باشه ، به عنوان یکی از مسئولین بخش ها گذاشته میشه ؛ بر خلاف وزیران قبل ، من اگر وزیر بشم ، چیزی که مد نظرم هست برای انتخاب معاون و مسئولین وزارت ، سابقه و بیشتر توی دید بودن افراد نیست ، نحوه فعالیت و تواناییشون هست .

2- در مورد هافلپاف هم باید بگم که ، اعضای هافلپاف هم مثل گریفیندور و گروه های دیگه ، گروهی هست که یکی از بخش های تفریح گاه ما که همون جادوگران هست رو تشکیل داده ؛ دعوا و مشکلی با این گروه نیست و صرفا هر چی که هست مربوط به بحث هایی در حد رول و بالاخص مربوط به هاگوارتز هست ، البته این هم به این معنی نیست که دعوایی داریم توی هاگوارتز ، این بحث ها فقط به خاطر جالب تر رقابت و جدی گرفتن بیشترش توسط هر دو گروه هست ، در غیر اینصورت هر فعالیتی که اینجا هست ، در محدوده رول و برای تفریح هست . ما اینجا برای دعوا و مسخره کردن هم دیگه جمع نشدیم . اگر اعضای این گروه مخالف باشن با این بحث ها ، مشکلی نیست ، منم دیگه ادامه نمیدم و باز هم میگم که اینها از نظر من فقط شوخی هستند برای تفریح ، نه دعوا برای برتری !

3- آره ، اینجا ما با همه فامیلیم ، حالا میخواد اون آلبوس ، دامبلدور باشه ، یا پاتر ! ولی گذشته از شوخی باید بگم که بله ، آلبوس سوروسم مثل جرج و جیمز و تد و سایرین جزوی از افتخارات خانواده ما هست ، و همیشه عضو های فعالی که مفید هستند ، جزو افتخارات سایت هم به شمار میرن ؛ در نتیجه آلبوس سوروس هم در دسته افتخارات خانوادگی و سایت هست .

4- یه بحث هایی شد با سیریوس قبل از انتخابات ، ولی نه در زمینه این سوالت ! سیریوس هم مثل اینیگو و سایرین یکی از بهترین های ما هست ، وزارت کسی رو میخواد که هم تواناییش رو داشته باشه و هم اینکه کسی باشه که آشنا باشه به خوبی با رول و مشکلاتش که سیریوس این مشخصه رو داره و اومدنش توی انتخابات برای شوخی و خندیدن نیست و به فکر این هست که کار کنه و بتونه مفید واقع باشه ؛ امیدوارم به عنوان وزیر سحر و جادو انتخاب بشه و ما بتونیم دوران وزارت خوبی رو در کنارش داشته باشیم و روز به روز شاهد افزایش کیفیت رول و رول نویسی باشیم .

5- من قصدم له کردن این کاندید انتخاباتی بود ، ولی این اتفاق نیفتاد و اون به سمت من اومد

6- نه ، به نظرم رای خریدن چیز جالبی نیست ، البته این رو هم بگم ، اگر من قصدم این باشه که بیام توی وزارت تا بیشتر اسمم پخش بشه ، یا بخوام یه طوری مسئولیت بزرگ سایت رو بگیرم و به خودم افتخار کنم ، مسلما میرم رای جمع میکنم و از کاندیدا هم میخوام که به نفعم کنار بکشن ؛ ولی الان که فکرم ارتقای کیفیت رول هست ، پس به این فکر نمیکنم و اگر هم متوجه بشم کاندیدی هم فکر من هست و میخواد روی رول کار کنه ، مسلما به نفعش کنار میکشم ، چون همونطور که گفتم هدفم افزایش ارتقا بوده ، نه شوخی و معروف شدن در رول !

7- نمیدونم والا من اگر احساس کنم سوالی هست که شاید از نظر طراح سوال خیلی مسخره باشه ، ولی جواب دادن بهش بی ارزش نباشه ، مطمئنا جواب میدم

حسن مصطفی :
نقل قول:
از طرفي همه ي اعضاي ايفاي نقش به ياد دارند كه شما دير زماني چه شعار هايي در ستايش رفاقت و همچنين در نيايش دوستاني ميداديد كه همينك در ليست ايگنور قرار دارند.

از كجا معلوم كه شعار هاي انتخاباتي شما هم مثل شعار هايي كه براي رفقايتان ميداديد نباشد؟يعني پس از مدتي به فراموشي سپرده نشوند؟

هووم ، میتونم بگم که هر کسی که توی این ستاد میاد ، به این خاطر نیست که جزو مثلا آخرین پاسخ ها هست ، افرادی میان که من رو میشناسن ، حالا کم یا زیاد ... اونهایی که فعالیت من رو در اینجا دیدن میدونن که اگر قصد انجام کاری رو داشته باشم و فکر کنم مفید هست ، ادامه میدم تا به نتیجه مورد نظرم برسم ، نه اینکه وسط راه خسته بشم و دل سرد و غیره و غیره . در مورد بقیه مواردی که گفتید ، من نمیدونم چه کسی اینا رو به شما گفته ! ولی اگر بحثی هست اینجا جای این نیست و از طریق پیام شخصی من در خدمتم .

نقل قول:

به نظر من ، منطقی بودن ، یکی از ویژگی های هر کسیه که کاره خاصی توی جادوگران انجام میده و مسئولیتی میگیره ، اگر وزیر منطقی نباشه و نظراتش حول منطق نباشن ، نمیتونه به فعالیتش ادامه بده و مثل وزیرانی که داشتیم ، مجبور به انصراف میشن ! و منطق وزیر در بخش های مختلف وزارت میتونه معانی متفاوتی هم داشته باشه ! مثلا منطق وزیر در مورد انتخاب معاون باید بگه که کسی رو انتخاب کن که فکر میکنی توانایی این کار رو داشته باشه ، نه کسی که ده دور معاون بوده ، یا اسمش بیشتر توی جادوگران تکرار شده ! یا منطق وزیر در مورد فعالیت باید بگه تو اومدی اینجا که کیفیت رول و رول نویسی رو بیشتر کنی ، باید از همه کسانی که توانایی این کار رو دارن در مدت وزارتت کمک بگیری و بتونی سطح رول نویسی رو در مجموع انجمن های رول بالا ببری ، نه اینکه فقط تو اومدی اینجا که اونطوری که دوست داری بکنی وزارت رو و فقط دو دستی بچسبی به انجمن وزارت ، چهار تا سوژه بدی و بری و ماه دیگه بیای ببینی چه خبره ! و ... و من هم سعی میکنم این تعاریف در مورد منطق وزیر رو در خودم پیاده کنم .

نقل قول:
وزير بايد در جايي كه حق را با كاربر ميبينه،بودن ذره اي پاچه خواري ازش حمايت كنه...آيا اين توانايي در شما وجود داره؟

سعی میکنم اگر وجود نداشت هم اگر وزیر شدم ، به وجود بیارمش ! ببینید ، وقتی شما در مدرسه دانش آموز هستی ، وقتی حرف ناحقی در مورد هم کلاسی شما زده بشه ، در جهت حمایت ازش بر میای و ممکنه اغراق هم بکنی در این حمایتت و حرف هایی بزنی که واقعیت نداشته باشه ، ولی بخوای یه موضوعی رو در مورد هم کلاسی خودت ثابت کنی ... یه زمان دیگه هست که شما که دانش آموز بودی تا دیروز ، فردا به عنوان مدیر مدرسه گذاشته میشی ، اینجا دیگه اولین چیزی که باید وجود داشته باشه ، عدل هستش ، نه رفاقت ! یعنی شما برای حمایت از دوستت که دانش آموز هست و تا دیروز هم کلاسیت بوده ، میتونی بر اساس شواهد و مدارکی که هست نظر بدی و حمایت خودت رو ابراز کنی و در مقام مدیر مدرسه ، نمیتونی زیاده روی کنی ، چون اینجا دیگه همه چیز دسته تو هست و تو اگر بخوای رفاقت رو بر مدیریت برتر بدونی ، کیفیت کار و ارزش مقامت رو پایین میاری ... امیدوارم متوجه منظورم شده باشی ، من الان در مقام یک کاربر طور دیگه ای برخورد میکنم با موارد و زمانی که به عنوان وزیر انتخاب بشم ، طوری دیگه ! الان به عنوان یک عضو نظر میدم و اون زمان به عنوان یک مسئول و مسلما نظر یک عضو زمین تا آسمون با نظر یک مسئول متفاوته .

مثلا ممکنه شما امروز در مورد تخلف یکی از دوستانت در سایت ، طوری دیگه نظر بدی و بخوای کارش رو توجیه کنی ، ولی فردا که به عنوان مدیر انتخاب بشی ، دیگه نمیتونی این کار رو بکنی و مسلما کارت رو بر دوستی برتری میدی

نقل قول:

در این مورد نظری ندارم ، اینجا مثلا صد عضو هست ، اگر 80 عضو هم نخوان توی انتخابات شرکت کنن ، بالاخره از اون بیست نفر 15 نفر شرکت میکنن و با همون رای ها وزیر انتخاب میشه .

نقل قول:

هوووم ، از طرف شخصی که مدت زیادی هست اینجا داره فعالیت میکنه ، میگم که هیچ ضربه ای وارد نمیشه ... ما موارد و انتخابات زیادی رو تحریم کردیم ، به خاطر نداشتن کیفیت ، نبود کاندیدای مناسب و غیره ، ولی الان میبینیم که همه اون کار ها انجام شدن ، کاندید ها رای آوردن و مسئولیتی گرفتن و ... و ... !

نمیدونم چقدر در جریان سایت هستید ولی مثلا شما انتخابات ماهانه رو تحریم کن ، شاید دویست نفر از بهترین ها با شما هم عقیده بشن و تحریم کنن ، ولی بعد از یک هفته میبینی که رنک ها بر سر تعدادی از اعضا قرار گرفتن ، حتی با 5 رای موافق یا کمتر ! پس تحریم نقشی نداره و بالاخره کاری که باید انجام بشه ، میشه .

پیام زده شده در: ۲۱:۱۰ پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۷

حسن مصطفیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۶ پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۹:۵۳ چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۸۷
از درگاهان قشم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 41
آفلاین
من چون با دوستان زياد چت ميكنم،اخيرا با خبر شده ام كه شما به غير از سه نفر مابقي دوستان قديمي خودتون رو ايگنور كرده ايد.

پیام زده شده در: ۱۹:۳۷ پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
ادامه رول :

لرد به خود گفت :
- باید کمی فکر کنم که دقیق کار کنم وگرنه ضرر می کنم ...

و دوباره به فکر فرو رفت و ...

درون فکر لرد سیاه :

این پرسی شاید بخواد منو بپیچونه , ممکنه همونطور که گفتم دابملو بیاره , این دامبلم نکه دیده این سفید مفیده شاید بپره جلو و دیگه ول نکنه .
خیلی خطریه . من نمی تونم خطر کنم . باید به سرعت برم پیش پرسی تا از دستش ندادم .

اون بهترین مرگخوار من بوده و هست و خواهد بود , نمی ذارم دابمل اونو ازم بگیره , تازه قدرت در وزارت هم ممکنه از دست بره ...

- بله یا لرد . ممکنه از دست بره ... نه آنی مونی ؟

لرد : شماها اینجا چیکار می کنین ؟ چرا دارین به فکرای من گوش می دین ؟ مگه نگفتم بیــــرون ؟
- چرا یا لرد ... ببخشید , عفو کنید .

لرد نگاهی به این طرف و اون طرف کرد و رو به بلیز و آنی مونی ادامه داد :
- عفو ؟ عفوی در کار نیست , هرگز . کروشیو ... تو هم یه ماه حق نداری غذا بخوری .
- نه یا لرد ببخشید , عفو کنید . آوداکاداورا بزنین ولی غذا بدین
- نه . این بلیزم جمع کن ببر که لت و پار شده ... من باید برم پیش پرسی !

*قصد پرسيدن 7 سؤال بود كه رسيديم به اين قصد *

ویرایش شده توسط بارتي كراوچ در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۱۲ ۲۰:۱۷:۳۵

پیام زده شده در: ۱۳:۵۹ پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۷

باب آگدنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۳۹ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۹۰
از گروه همیشه پیروز گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 527
آفلاین
همانا که ادامه دارد:
_ آخه اون زمان کاندید نبود قربان.
_ پس چی بود؟
_ پرسی بود دیگه.مرگخوار هم بود
_ مگه الان چیه؟
_الانم پرسیه ولی کاندید هم هست.البته مرگخوار هم هست.
_خوب اینطوری اوکیه.

لرد نگاهی به مرگخوارانش کرد و طومار رو به بلیز داد .بر روی صندلی داغش نشت و بفکر فرو رفت:
میخواد منو بپیچونه؟؟حالا منو میخواد بپیچونه؟

بلیز:نه قربان.پرسی بشما خیلی عشق میورزه.
لرد: من داشتم فکرمیکردم.تو از کجا فهمیدی؟؟
_بلیز:خوب منم دارم با شما فکر میکنم دیگه.دوکله قوی تر از یک کلست و بهتر باهم فکر میکنن
آنی مونی:راست میگه فربان.تازه سه تا کله خیلی بهتر کار میکنه.
لرد:برید بگمشید بزارید من تنها فکر کنم.بـیــــــــرون!!

مرگخواران همچون جادوگرانی که لرد سیاه رو دیده باشن از اتاق فرار کردن

لرد با خودش(تنها):
بهتره شخصا برم پیشش ببینم این یارو چشه.من نرم دامبلو میاره بدبخت میشیم.

ادامه دارد(اینم خز شد )

همانا بنده آرمی درست کردم.

لینک برای قرار دادن تو امضا:
http://i32.tinypic.com/ab11sk.jpg

وزیر سحر و جادو باید چگونه باشد ؟توپ و تفنگو تیشه پرسی وزیرمون میشه.
از وزیر خود چه انتظاراتی دارید ؟!همانا به مرگخواران رسیدگی نماید.
چرا برای حمایت پرسی ویزلی را انتخاب نموده اید ؟ چون حقشه وزیر بشه.لیاقتشو نشون داد.

سوابق شما چیست ؟ از جناب کالین بپرسید.حتما بهتون میگه.
چرا فقط به اینجا سر میزنید و تصور میکنید سایر ستاد ها بی ارزش هستند ؟ اینجا حلوا پخش میکنن
آسلام یا بیناموسی ؟ چرا ؟:خب همانا من آسلام در سایه بیناموسی را انتخاب میکنم.اگه گفتی چرا؟

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.