هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: وزیر هزار چهره در جستجوی گمراهان
پیام زده شده در: ۲۰:۴۸ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۸

روبیوس هاگرید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۲۷ دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۰:۱۳ جمعه ۱۳ آذر ۱۳۸۸
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 43
آفلاین
.:: دفتر بایگانی شخصیت های مجهول ::.

مورگانا لی فای پشت یک میز بزرگ نشسته بود و روی میز بزرگ، پر بود از هزاران پرونده مختلف.

مورگانا با چهره ای فکور یک پرونده دیگه برمیداره.
- همممم... بوگولولوس ممدیوس. این چیه باز؟ایش!
و پرونده دیگه ای رو باز میکنه.
- کاپامابا لومابابا. ( تیریپ اسامی رولینگ! ) ای بابا. یک اسم درست و حسابی در شان و مقام مینروای بزرگوار نیست؟

و پرونده رو میندازه روی قسمت بایگانی ها و یک پرونده دیگه رو باز میکنه.
- ماشالا ابراهیم! عجب اسمی. ماشالا ابراهیم از همون اسمای خوب و ارتشیه. ایول به خودم.

.:: دفتر مرکزی ارتش ::.

تره ور رو به روی یک عدد آقای حزبل با ریش بلند و چفیه سیاه و سفید نشسته.
- برای استخدام برای شخص غایب مزاحم شدیم.
ارتشی: خب خودش کجاست؟
تره ور جثه کوچیشکو جا به جا میکنه و میگه : پیگیر مدراکشه گفتش من بیام. حالا چه مدارکی لازمه؟

ارتش دستی به ریش بلند و سیاهش میکشه و به سوال تره ور جواب میده.
- سابقه کار به مدت هفت سال، کارت پایان خدمت، ریش بلند به قطر یک متر، توانایی بدنی در حد رامبو، بینایی کامل و صد عدد فتوکپی شناسنامه.
تره ور که از شنیدن هفت خان استخدام گیج شده میگه: اگر هیچی از اینا رو نداشته باشه؟
ارتشی : امکان نداره.

تره ور سریعا یک کیسه گالیون میندازه جلوی مرد.
ارتشی : بفرمایید این مدارک استخدام ایشونه. از فردا میتونه سرکار بیاد.

.:: پیش وزیر ::.

تره ور و مورگانا در یک لحظه جلوی وزیر ظاهر میشن.
مورگانا سریعا یک پرونده رو جلوی میز وزیر میزاره.
- این کارت شناسایی شما. اسم شما در این ماموریت ماشالا ابراهیمه.

تره ور هم سریعا میاد جلو.
- این هم فرم استخدام شماست. از فردا ساعت هفت صبح میتونید برید سرکار.
وزیر : شغلم چیه؟
تره ور : چون خواسته بودید که از صفر شروع کنید فعلا آبدارچی.

وزیر آهی میکشه و با خودش میگه چه میشه کرد؟! رسم وزارت همینه.

تصویر کوچک شده

[b][color=FF

Re: وزیر هزار چهره در جستجوی گمراهان
پیام زده شده در: ۱۵:۲۷ یکشنبه ۱ شهریور ۱۳۸۸

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
اتاق شخصی وزیر سحر و جادو، وزارتخونه

تره ور و مورگانا لی فای برگه های زیادی را در دست گرفته بودند و رو به وزیر ایستاده بودند. وزیر که با کلاهش بازی میکرد، نگاهی به تره ور انداخت و گفت: چی گفتی؟! یعنی خیلی جاها اغتشاش شده؟ چرا هیشکی جلوی این کارا رو نمیگیره؟ مثل اینکه خودم باید وارد عمل بشم.

مورگانا کمی به میز بزرگی که در گوشه ای از اتاق قرار داشت و وزیر پشتش نشسته بود نزدیکتر شد و در حالیکه سرش را به وزیر نزدیک تر میکرد گفت: یعنی میخواین چیکار کنین؟ شناسایی این گروه اراذل اوباش خیلی سخت تر از این حرفاس. جاسوس های ما در اقسا نقاط لندن، هیچکاری نتونستن بکنن. جاسوس های پیشرفته ی ما!!

- غووور! قوربغوری! غقربغوری!

نویسنده: تره ور میگه «هیچکاری از دستمون بر نمیاد. هنوز شروع نکرده، به گل نشستیم... بدبخت شدیم! من هیچ نظری هم ندارم. مخم به شدت پوکیده و اصلا به بوق رفتم...»

وزیر دستی به چانه اش کشید و گفت: گفتم که. باید خودم وارد عمل بشم..

چوبدستیش را بیرون کشید. با اولین حرکت چوبدستی، پنجره ها و در اتاقش بسته شدند و با حرکت بعدی تعداد زیادی شمع ظاهر شده و نور زیادی را به اتاق بخشیدند. در حالیکه به اطراف نگاه میکرد گفت: بیاین جلوتر. این خیلی سریه. من میخوام از تواناییم در علم تغییر قیافه کمک بگیرم و با قیافه های مبدل وارد مجامع مختلف بشم تا در این مجامع خلافکار ها رو تشخیص بدم.

- غور به قوری. غربوز قابیرو قبرو

نویسنده: «خیلی کار خطرناکیه. باید خیلی مراقب باشی. به این آسونیا که فکر میکنی نیست»

- مهم نیست. بالاخره من وزیرم. و الکی نیومدم وزیر شم. اگر لازم باشه، جونم رو هم برای این ملت میدم. من از خودم میگذرم تا این جامعه سر بلند بشه

- خیلی جو گیر شدین جناب وزیر حالا برنامتون چی هست؟ از کجا میخواین شروع کنین؟!

وزیر در حالیکه از جایش بلند می شد، لباسش را مرتب کرد و به سمت کتابخانه رفت. کتابی کوچک را به داخل کتابخانه فشرد و پس از گذشت چند ثانیه دری ظاهر شد. وزیر به آرامی در را باز کرد. مورگانا و تره ور که از زاویه ای بد به درون اتاق نگاه میکردند، در همین زاویه ی بد، مقدار زیادی از وسایل تغییر چهره را دیدند. لبخندی که بر چهره ی وزیر پدیدار شده بود به ناگاه محو شد و گفت: اول از همه باید از ارتش وزارت شروع کرد. همه چیز باید با برنامه ریزی جلو بره. هیچ قدمی که کسی به ما مشکوک بشه رو نباید برداشت. اول از همه من باید یه شخصیت برای خودم پیدا کنم که بتونم وارد ارتش بشم و درجه ی نسبتا بالایی بگیرم که تمامی کارهام سریعتر جلو بره. مورگانا، تو بگرد یه شخصیت رو پیدا کن. تره ور، تو هم کارهای استخدامش رو انجام بده. منم شروع به تغییر چهره میکنم! به زودی تمامی وزارت از خلافکاران پاک خواهد شد

7 امتیاز محسابه شد !

ویرایش شده توسط مینروا مک گونگال در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۳ ۱۵:۲۲:۰۲
ویرایش شده توسط تره ور در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۴ ۲۱:۱۹:۲۶

وزیر هزار چهره در جستجوی گمراهان
پیام زده شده در: ۱۵:۲۷ یکشنبه ۱ شهریور ۱۳۸۸

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
وزیر سحر و جادوی حال و حاضر، مینروا مک گونگال از اونجایی که به أمر مهم تغییر شکل آشنایی دارند و به راحتی میتوانند تغییر شکل دهند، سوژه ای به دست اینجانب دادند که تاپیکی زده و از این سوژه ی زیبا استفاده ی لازم و یا سو استفاده ی لازم را ببریم

اگر در جریان مجوز گرفتن این تاپیک باشید. این تاپیک جایی هست که وزیر سحر و جادو به کمک معاونان و دستیارانش، تغییر قیافه های بسیار ماهرانه ای میدهد و در مناطق مختلف دنیای جادویی مشغول به کار میشود تا تمامی قانون شکنان را شناسایی کند و از کار برکنار کند... تا بتواند دنیای جادویی، مملو از درست کاران و خوبان را ایجاد کند.

سوژه ی اصلی این تاپیک حول محور تغییر شکل وزیر سحر و جادو میچرخه، ولی خب لازم نیست که همیشه وزیر تغییر شکل بده... سوژه های زیادی میشه وارد کرد و حتی خیلی ها میتونن توی این سوژه ها شرکت کنن و به وزیر کمک کنند.

راستی. این تاپیک کاملا در قالب رول هست!! رولها هم همگی ادامه دار هستند!!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.