هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد انتخاباتی مری فریز باود
پیام زده شده در: ۱۹:۵۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۹

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
برای شروع کار من میرم سر دوره اول و اولین طرحی که برای وزارت دارم.

همینطور که میدونیم و میبینیم بسیاریاز تاپیکها در وزارت بودند و هستند که در زمان خودشون یک نقش کلی رو برای آنجا ایفا میکردن اما به مرور زمان و با دستخوش اتفاقات متعدد سبب شده که یا به فراموش سپرده بشن و یا تغییرات عمده ای توشون رخ بده.

همچنین من اشاره میکنم به طرحی به نام وینزگاموت که با خیلی امید ها و آرزوها راه افتاد اما الان وقتی تازه واردی وارد سایت میشه اینجا رو کاملاً بی اساس و بی مصرف میدونه .

این موارد گروهکهای بسیاری رو توی این قسمت از سایت پدید آورده که مثلاً میشه به حذب اشاره کرد جایی که اساساً یکی از کاربردیترین موارد زنده نگه داشتن جادوگران بوده و هست! در رابطه با این گروه در ستادهای قبلی توضیح دادم و اصلاً نمیخوام صحبت کنم چون جانب گیری های بسیاری رو خواهیم داشت اما بازم شااره میکنم به مثلاً تاپیگ گروهک قطب سوم و یا خاسگ یا ماهی مرکب و یا حتی ارتش وزارت که آخرین بار در زمان آسپ یک شیوه کلی رو دنبال میکرد ولی در هر حال آن زمان هم هم خودمن و هم آنیت اذعان دشتیم که آنچنان عالی نبود یا بهتره بگم ممدهای خوبی نبودیم.

شاید الان گروههایی مثل اوباش هاگزمید و یا الف دال و حتی جوخه بازرسی از اسمهایی مثل گروه کاراگاهان مخصوصاً زمانی که خیلیامون فکر میکردیم هری و بسیاری دیگه از جادوگرا دنبال این شغل هستن یا آبدار خونه که همیشه حوزه اصلیش این بوده که وزرت رو از بنیان خراب کنه و با عوامل کوچیکش کارای بزرگی بکنه و یا همین کلوپ رانده شدگانی که برای گذر از بحران اومد دیگه آنچنان برامون جذاب نیست و اسماشون شنیده نمیشه.

اما همه اینا در مقابل مواردی که تازه ظهر کرده رو باید با یک انسجام عالی فقط در قالب چند گروه منسجم تر آنچنان خوب فعالیت کنیم که همه جذب ما بشن و باهاشون بتونیم گروهمون رو در حد محفلیها و مرگخوارای سایت بالا ببریم . تا فقط جنگ بین این دو گروه نباشه بلکه ما هم مرگخوارا رو گیر بندازیم و ما هم با محفل رقابت کنیم.

شاید حالا بتونیم کسی رو توی دادگاه محکمه کنیم مثل زمانی که یادمون ست وقتی میخواستیم میتونستیم شوهر کسی رو دادگاهی کنیم و یا حتی شاید روزنامه ما خبرای بیشتری از پیام امروز برامون رو کنه.

شاید یکی از کارهای خوب همین متصدی گذاشتن برای تاپیکهای مختلف باشه البته تا جایی که از کنترلمون خراج نشه و فعالیت انقدر وسیع نشه که ابتدا و انتهای آن رو از یاد ببریم و صد تا پیک تک پستی داشته باشیم در حالی که میتونیم 5 یا حتی 7 تاپیک صد پستی داشته باشیم .

من زیاد حرف زدم از حوصلتون خارج میشه . خواهش میکنم حتی برای انتقاد هم شده به تاپیک بیاین و بزاریم اگر من هم اشتباهی میکنم از اشتباه در بیام .

بقیه حرفام رو توی پست بعدی میزنم . امیدوارم قبلش حداقل چند تا پست رو جواب بدم .

مرسی از حضورتون.

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

Re: ستاد انتخاباتی مری فریز باود
پیام زده شده در: ۰:۳۶ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۹

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
اولین اصل تبلیغات بی طرف بودن و کار کردن برای خود است و نه دیگران .

من خواش میکنم از دوستان یک نگاه به پست ثبت نام من و برنامه های کلی من بندازن تا از فردا و با پست بعدی شروع کنیم به صحبت .

نقل قول:

برنامه های خود:

در مورد این گزینه باید بگم که من موارد زیادی رو در ذهن دارم چون فکر مینم با یک راه حل نمیشه موفق بود و چندین ماه فعالیت کرد چون باعث طرد شدن بقیه میشه...

اما اگر بخوایم یه سرفصلها اشاره کنیم من سه مورد و یا دوره رو مثال میزنم:

اولین دوره رو ما زمان دراکو میدیدیم که در زمان منیروا هم کم و بیش انجام شد اما به علت ازدیاد افراد و پخش شدن مسئولیتها تقریباً از هم گسیختگی هایی رخ داد اما شیوه کار خیلی درست است که ما تاپیکهای مختلف رو برای کارهای مختلف قرار بدیم و در حقیقت هر تاپیک موید یک فعالیت باشه، و مسئولی که برای این تاپیکها در نظر میگیرم بتونه آنها رو فعال و با شیوه های مختلف تنوع کاری زیادی رو ایجاد میکنیم که سلیقه های مختلف رو ساپورت کنه.

دومین دوره من اشاره میکنم به دوره کالین و همینطور هوکی و بلیز این دوره ما از ایفای نقشهای قوی استفاده کردیم و درحقیقت درسته فقط این ایفای نقشها در چند تاپیک اجرا میشد اما به عینه میددیم که داستانها و ورود شخصیتهای جدید با لِم و تِم کاری مشخص همه رو سر ذوق آورده بود. ورود تیکه کلامهای مشخص ایجاد فضاهای قابل رول در بین کاربران و ... از جمله خصوصیتهای این دوره هست.

و سومی و آخرین دوره رو من مثال میزنم با دوره آسپ و بعدش که درحقیقت از بان آبرفورث قابل گفتن و گویا بود که ما حس رقابت و سمابقه رو که به همراه نیروی جوانی و تازه کار سایت هست در آنها تزریق کنیم و با ایجاد مثلاً ارتشها و موافقان و مخالفین و تاپیکهایی برای رقابت این انگیزه رو برای بقیه بوجود بیاریم که از این انجمن دلکنده نباشن.

مجموع این راهکارها به همراه فکرهای ذهنیتی دیگر میتونه در پر بار بودن انجمن کمک کنه.

تعداد معاونان و برنامه های آنان:

من فکر میکنم که حضور یک و یا دو معاون در این مقوله ها بتونه کمک کنه،
اینکه حضور معاونان سبب میشه تا با دیدی قویتر و کارآمد تر و ذهنهای متفاوت افراد فعال و با ایده های مختلف را جمع آوری و در مورد اول ما رو کمک کنه و نیز ایجاد یک ایفای نقش قوی به همراه مری فریز باود یک مامور سازمان اسرار که قطعاً همراهانی در میان افراد با رویه ای مختلف و حتی پنهانی داره که مورد دوم رو ساپورت میکنه و نیز قوبل زحمت دوستان برای ایجاد رقابت و تشکیل تیمها و داوری و برگزاری رقابتها برای مورد سوم برنامه ای من میتونه کمک کنه.

ضمن اینکه معاونان نیز چه اکنون که در حال صحبتهایی هستیم و چه بعداً اگر نفری اضافه شود میتونن راهکارهای بهتری رو هم برای نوآوری و هم برای جلوگیری از نقطه ضعفها ایراد کنند.

سوالی بود در خدمتم .

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

ستاد انتخاباتی مری فریز باود
پیام زده شده در: ۰:۱۸ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۹

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
لطفا قوانین مربوط به تبلیغات را رعایت کنید.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.