هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: شهربازي ويزاردلند!!
پیام زده شده در: ۱۸:۲۶ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
دراکو و لارا بالاخره به هر ترتیبی بود تونستند جلوی رودلف رو بگیرند .

یک ساعت بعد درون سالن :

سرژ بالای سن داشت یکی از آهنگای زیباش رو اجرا میکرد . همراه با سرژ صدای تشویق کر کننده جمعیت شنیده میشد ! ملت از خوشحالی سر از پا نمیشناختند . همگی پا به پای سرژ داشتند دست میزدند هورا میکشیدند سوت میزدند . هری و رون و آلبوس جلوی جمعیت روی سه تا از صندلی ها نشسته بودند و آنها نیز با شور و هیجان داشتند با هم صحبت میکردند !
هری با خوشحالی فریاد زد :
_ ایول سرژ ! خیلی قشنگه ایول !
آلبوس : معلومه که خوب بروشور های منو مطالعه کرده !
رون : دستت درد نکنه آلبوس بازم ما رو بیار اینجا
آلبوس
دوربین آروم از کنار آلبوس اینا عبور میکنه و به سمت سن میره سپس نود درجه میچرخه تا روبه روی جمعیت قرار بگیره سپس ارتفاعش رو آن قدر کم میکنه تا کاملا به زمین بچسبه . ناگهان صفحه جلوی دوربین سیاه میشه و و جمعیت از نظر محو میشه و سپس با گذشت یک لحظه آنی دوباره جمعیت ظاهر میشه ! با این تفاوت که همه چیز سبز دیده دیده میشه !
بلیز پرده پایین سن رو یکی دو سانتیمتر کنار زده بود و به صورت سینه خیز با دوربین از زیر آنجا داشت به جمعیت نگاه میکرد !
بلیز دوربینش را آروم کمی بالا گرفت و در حالی که با جدیت به درون آن نگاه میکرد گفت :
_ همه چیز آماده هست !
دوربین آروم به سمت سقف سالن حرکت کرد . ناگهان رودلف در حالی که خودش رو با طنابی آویزون کرده بود در دوربین پدیدار شد !
رودلف : آره ! همه چی خوب پیش میره !
در همون لحظه اولین اجرای سرژ به پایان رسید . صدای تشویق جمعیت به اوج خودش رسید . همه داشتند تشویق میکردند غیر از یک نفر ..... لارا در حالی که خودش رو به شکل پیر زنی دراورده بود در حالی که با جدیت در بین جمعیت نشسته بود زیر چشمی داشت سقف رو میپایید !
رودلف : همه چیز آمادست عزیزم !
لارا : آره میتونیم یواش یواش شروع کنیم ! دراکو نظر تو چیه
چند متر آن طرف تر دراکو درحالی که لباس مخصوصی رو تنش کرده بود داشت نوشیدنی های کره ای رو با سینی بین چمعیت پخش میکرد ! دراکو از حرکت ایستاد و در حالی که به طرز مشکوکی برگشته بود گفت :
_ آره هیچ چیز مشکوکی نمیبینم ! فقط باید منتظر علامت ماروولو بمونیم !
همه تماشاچیان با شور و هیجان داشتند کنسرت زیبای سرژ رو گوش میکردند ! با هم میگفتند , میخندیدند ! سرژ رو تشویق میکردند ! غافل از اینکه چه حادثه شومی در انتظار آنهاست

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۲۳ ۱۹:۰۷:۴۸

پیام زده شده در: ۱۴:۰۴ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۴

هوكيold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۳ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۹
از مغازه‌ي لوازم جادوي سياه هوكي
گروه:
کاربران عضو
پیام: 269
آفلاین
بقیه با حیرت بهش نگاه می کنن.. رودولف خیلی بدحالبه نظر می رسید... بعد از مدت کوتاهی لارا به حرف می آد:
خوب... ما هم بریم یه جایی منتظر بشیم اون بیاد تا بریم دنبال سوژه... امروز جریان اون باید تموم بشه...
و بقیه در موافقت تمام به دنبال اون راه می افتن...

صفحه سیاه می شه...

صفحه سفید می شه و دوربین داره از بالا ملت رو نشون می ده که تو صف ایستادن و دارن با شوق و ذوق حرف می زنن... دوربین کم کم به سمت مبدا صف می ره و می ایسته... آروم آروم به سمت دیوار می ره و در نهایت تابلوی بزرگی نمایان می شه...

کنسرت سیستم آو ا داون

در میان صف، ویلیام ادوارد دیده می شه.... سوژه های قصه ما، تازه به صف رسیده ن...

»»» داخل سالن «««
سرژ و بقیه اعضا دارن تمرین می کنن... سرژ صداش به بیرون می رسه و باعث غش کردن چند نفر می شه! ساعت داره ده می شه... الانه گرسنه‌م می شه( اهم اهم... ببخشید)

»»» بیرون «««
رودولف کنار حوض نشسته و چهره ای ماتم زده و دپرس به خود گرفته... دراکو و لارا دارن با حیرت بهش نگاه می کنن و سایر مرگخواران در حال صرف سیب زمینی سرخ کرده می باشند...
لارا: این صدا چیه؟ مثه این که از سمت سالن اون ور می آد...

رودولف سریع می پره هوا: چی؟ صدای سرژه...دوه سمت سالن..
دراکو دهنش باز می مونه: مـــا! این هم سیستمی بود نمی دونستیم؟ چرا یهو پروانه ای شد... بریم دنبالش تا سوژه ها ندینش...
...............................

به سراغ من اگر می آیید، نرم و اهسته بیایید، مبادا که ترک بردارد، چینی نازک تنهایی من...

پیام زده شده در: ۲۲:۱۵ یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۸۴

رودولف لسترنجس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۲۴ سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۴۰ یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۸۷
از یک مکان مخوف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 349
آفلاین
که دلت بحال من سوخت؟
-------------------------------------------------------------------------
لارا درحالی که دارد یکجورهایی به دراکو نگاه میکند متوجه میشود ازاون طرف یکنفر که بشدت شبیه رودولف است بایک آقایی که اونهم بشدت شبیه برادر حمید است...ریگولوس ازجا میجهد وبه سرعت فرار میکند چون برادر حمید شوخی ندارد وبقیه هم ازیک طرفی در میروند فقط لارا میماند ودراکو...دراکو خیلی خوشحال شده که برادر حمیدرادیده به همین دلیل صلوات می فرستد:
-
-
-برادر ایشان همان بی ناموسی هستند که همسرآینده بنده را دودر کردند به بهانه بی ناموسی!!!
-آها شما برادر مگر خودت خواهر مادر نداری عزیزم؟
-نه
- الان مابشما خواهرمادر میدهیم!!!
دونفر آدم برادرنما میایند یقه دراکو را میگیرند میبرند ستاد آسلام ومنکرات جادویی یعنی جایی که عرب نی انداخت فطیر!!!
لارا یکجوری به رودولف نگاه میکند آدم دلش میخواهد برود بمیرد:
-
-نه الان من باید اینجوری نگاه کنم!!!
-سایه هات هم که کاری از پیش نبردند...حالا چیکارمیکنی؟
رودولف چیزی نگفت یعنی شاکی ترازاین حرفها بود:
-میروم پیش زلاک...یک مدتی میخواهم...نمیدانم حالم خوب نیست میخواهم استراحت کنم...
رودولف میرود...
-------------------------------------------------------------------------
بجان مادرم دفعه دیگر منو مسخره کنید میگم برادر حمید بخورتتون!!!بی ناموسها زن منو چیکار دارید سوژه کم میارید چرا به زن مردم گیر میدید بابا من مریضم امروز تصادف کردم شماها خیلی باحالید باید بیائید عیادت من موتور داغون شد من زخمی شدم صورتم نصفش خینی شده...نالوطی ها

بزودی در این مکان یک امضایی بگذاریم که ملت کف کنند!!!

پیام زده شده در: ۱۹:۴۷ یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
بلیز در گوشه ای به تیر چراغ برق تکیه داده و با شادی فرياد میزنه !
- رودلف یه دست .... رودلف یه دست !!
رودلف از شدت درد شروع به دويدن میکنه و لارا با حالتی عشقولانه به دنبال رودلف !!
بلیز لبخندی به دراکو زد و در گوش دراکو به آرومی گفت :
- دراکو و لارا !! واقعا به هم میاید ... چه رومانتیک !! این لارا هم مورد مناسبیه ها ! دیگه عمرا بیوفته دنبال یه آدم یه دست !
دراکو :
بلیز اشاره ای به ريگولوس میکنه و ريگولوس هم سه تا نوشیدنی میخره و مشغول خوردن میشن .
لارا با دنیایی از غم و غصه به آهستگی در حالی که سرش رو پایین انداخته به سمت دراکو میاد و زانو میزنه .
لارا :
دراکو :
لارا :
دراکو نگاهی به بلیز میندازه و هر دو به همدیگه چشمکی میزنن و دراکو دست لارا رو میگیره و از زمین بلندش میکنه . :bigkiss:
لحظاتی به همین منوال میگذره و جمعیت کثیری جمع میشن تا این لحظه تاريخی رو ببینن .
بلیز : به نظرت بهتر نیست ريگلوس که یه غرفه تو همین شهربازی بزنیم ؟! خوب پول در میاريما !!
ريگولوس بطری نوشیدنی خودش رو به سمت دراکو پرتاب میکنه که مستقیم به سر دراکو میخوره و تازه متوجه موضوع میشه .
دراکو و لارا دست در دست همدیگه به سمت کافه شهربازی میرن و بلیز و ريگولوس هم در حالی که عجله داشتن به سمت مردم میرن .
- پول وديد ... پول زور وديد !! فیلم دیدید پولشو ودید !
سپس هر دو به دنبال لارا و دراکو میرن .

درون کافه ...
دراکو : این سوژه کجاست ؟!
لارا نگاهی به دور و بر خودش انداخت بالاخره اونها رو دید !
- اوناهاشن ... از در عقبی دارن میان تو ...
بلیز : خوب نقشه شماره چنده ؟!
دراکو : اینجا تو نقشه نبود ... ولی باید توی چاییشون یه کاری کنیم که سم بريزیم بمیرن !
بلیز نیم نگاهی به دخترایی که توی کافه انداخته بودن انداخت و در حالی که اصلا متوجه حرف دراکو نشده بود گفت :
- باشه من این کارو میکنم !!
ريگولوس: نمیخواد جون مادرت ... همون یه دفعه بسمون بود !
بلیز : اون یه دفعه تقصیر من نبود که ... اههه ! همش همه چیزو میندازن گردن من !
دراکو : اون افتضاح حاصل عرق جبین و ید یمین بنده بود حتما ؟! لارا این مرحله کار توئه !! خودت رو جای گارسونا جا بزن ...
لارا : خوبه ... خشانتم داره ... ولی باید قول بدی وقتی این کارو انجام دادم تو هم ....
دراکو : خیله خوب ! تابلو نکن !
هر چهار نفرشون درست اونجا نشستن ، بريم اون میز بغل بشینیم تا نقشه رو عملی کنیم .
همگی به راه افتادن اما در همین حین مردی با سرعت تمام به سمت اونها میدوييد و مستقیم به لارا برخورد کرد !!
دراکو : هی ... مست خوردی عرق کردی ؟!
مرد نگاهی به لارا انداخت و عذرخواهی کرد .
دراکو : خیلی ببخشید کف کفشتون شلواری شدا ...
مرد جوان با سرعت پا به فرار گذاشت !
بلیز که هنوز مشغول نگاه کردن میزها بود مشخص بود که تونسته چیز مورد علاقه خودش رو پیدا کنه !!
- ببینم ريگولوس اون دختره فکر میکنی چند سالشه ؟!
ريگولوس کمی فکر کرد و گفت : فکر میکنم حدودا 19 یا 20 روپایی باشه !
بلیز : نه پس ولش کن ... از من بزرگتره ...وللش !
هر چهار نفر چند میز اون طرفتر از سوژه ها نشستن و گارسونی به سمت اونها رفت !
- چی میل داريد مادام ؟!
دراکو نگاهی خشانت بار به گارسون انداخت و ادامه داد :
- سه تا مرد اینجا هستن ... گیر دادی به این دختر !
ريگولوس : چهار تا فولوفل بندری بیار !
گارسون که قرمز کرده بود گفت :
- آخه از وجناتشون همین جوری به زبونم اومد !!
دراکو که سعی میکرد خشانت خودش رو کنترل کنه گفت :
- برو بچه پر رو ... میزنم از وسط دو نصفت میکنما ...
لارا : عیبی نداره جیگر !! جووون عزيز بیا من پولشو حساب میکنم ... میخوام اولین غذای زندگیمون رو بخوريم !
لارا دست در جیب خودش کرد تا پول سفارش رو بده ... تمام جیبهای خودش رو مورد عنایت قرار داد اما خبری از کیف پول نبود !
ريگولوس : آخرين بار کجا پول خرج کردی ؟!
لارا ساکت بود و داشت فکر میکرد ... مدتی گذشت !
گارسون : خانم یادت اومد یا نه ؟! خسته شدیم !
بلیز : داره لود میکنه دیگه ... صبر کن ... هولش نکن !
دراکو دست در جیبش کرد و پول فولوفل بندری ها رو حساب کرد و گارسون بالاخره تونست به سر کارش برگرده .
لارا : یادم اومد ... اون مرده که بهم تنه زد ... همون جیبمو زد !
بلیز که یک بار تمام دخترای اونجا رو از نظر گذرونده بود نگاهی به هرمیون انداخت که در کنار آلبوس و هری در حال خوردن نوشیدنی کره ای بودن .
دراکو : ایرادی نداره عزيزم ... بیا این هزار گالیون رو موقتا داشته باش تا بعد !!

-----
اوهوووم ... بیچاره رودلف ... آخی ... دلم به حالت سوخت !

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۱۴:۳۰ یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۸۴

بلاتریس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۱ دوشنبه ۱۹ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۴۱ دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 123
آفلاین
رودولف آرام درحالی که چشمش رابسته کنار استخر نشسته ودست زخمیش رادرآب کرده...دورواطراف دستش درآب خونین وسرخ میشود....
بليز که از صبح تا به الان دلش از دست رودولف خون بوده و با کمال آرامش ميره به سمت لارا ميگه :
- لارا اگر شوهر آيندت يک دست باشه چيکار ميکنی ؟
لارا که حواسش اصلا به بليز و حرفاش نيست و مخش در حال سرچ مکانی که رودولف به اونجا رفته ميگه :
- خوب اون که ديگه شوهر نيست . خرچش يک چرخش چوب دستيه .
بليز که هر لحظه بر شادمانيش بيشتر ميشد با بدجنسی میپرسه : حتی اگر رودولف باشه ؟
لارا با بيخيالی ميگه :
- فعلا که دست داره .
بليز يک خنده شيطانی از خودش در ميکنه ميگه :
- ديگه نداره .
لارا که از دست بليز به اندازه کافی عصبانی و کلافه شده بود با خشانت گفت :
- تو چی ميخوای بگی مارمولک
بليز که نيشش تا بناگوش باز بود گفت :
- هيچی فقط رودولف دست خونيشو کرده تو حوضچه ماهيهای گوشتخوار .
رنگ لارا سفيد شد و به سمت رودولف دويد .
از طرف ديگه رودولف انقدر مست قدرت بود که متوجه چند گاز نشده بود .
لارا به رودولف ميرسه و دست رودولف از آب ميکشه بيرون چند ماهی زيبا از دست رودولف آويزان بودن .
رودولف که فکر کرده بود لارا به خاطر زخم دست اون انقدر پريشونه گفت :
- عزيزم چيز مهمی نيست زود خوب ميشه نگاه.....
رودولف چوب دستيشو به سمت دستش گرفت و تازه متوجه ماهيان دندان درشت شد .رودولف فرياد زنان دستش را به شدت تکان داد تا از شر ماهی ها خلاص شود .
و در آخر صدای گريه و ناله و دستی آش و لاش

من کی هستم

پیام زده شده در: ۰:۰۰ یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۸۴

رودولف لسترنجس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک مکان مخوف
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
همه بطرف تالار آئینه هاحرکت میکنند که یکدفعه رودولف میپرد یقه دراکو را میگیرد:
-به لارا چپ چپ نگاه میکردی؟بزنم با خاک یکسانت کنم؟
-دیوونه رو بگیرید!!!
همه سعی میکنند رودولف راازدراکو جدا کنند ولی چون لارا دارد با خشم همه رانگاه میکند تصمیم میگیرند بروند پی کارشان بگذارند طبیعت این مشکل راحل کند...بعدازیک ساعت دراکو درحالی که دماغش خینی شده بدفرم به دیگران نگاه میکند ومواظب است حتی درمورد لارا فکرهم نکند چون این رودولف آدم نیست امکان دارد خفش کنه!!!
هری پاتر وهمراهانش به تالار آیئنه ها میروند ودراکوهم به دنبال آنها که رودولف جلویش را میگیرد:
-درسته که من رودولفم ولی هنوز شارزاسم واینجا راخوب میشناسم یکی دوتا از دوستام اینجا میان آئینه ها زندگی میکنند درستش میکنم همه بروید یک کنار تا وقتی من بیرون نیامدم بیرون نیائید!!!
رودولف یک نگاهی به لارا میکند یعنی من اگر برنگشتم همه اینهارو بکش و لارا یکجوری نگاه میکند یعنی چه برگردی چه برنگردی من بالاخره اینهارو میکشم توکاریت نباشه!!!
رودولف به داخل جمعیت میرود وبزودی داخل تالار میشود همه باذوق و شوق جلوی آئینه ها شکلک در می آورند ومیخندند،رودولف به کناری میرود وکناریک آئینه شکسته می ایستد اینجادرورودی به آئینه هاست...رودولف تکه شیشه ای برمیدارد ودستش راطوری مجروح میکند که خون روی آیئنه شکسته جاری شود وسرخش کند..بعدازمدت کوتاهی آئینه شکسته به یک درتبدیل میشود ورودولف میتواند وارد آئینه شود اینجا باجهان بیرون بکلی فرق دارد درداخل دنیای آیئنه ها همه چیز بصورت واقعی نشان داده میشود وهزاران سایه دررفت وآمد هستند وگاهی جلوی آیئنه هایی مخصوص می ایستند وبه داخل مکیده میشوند درتمام این دنیای براق وزیبا هیچ زمینی وجود ندارد چون هیچ چیزی حالت مادی ندارد رودولف بارها به این دنیا سفرکرده آنزمان که شارزاس بوده و همه جارابخوبی میشناسد...وقتی ازجلوی آئینه ای رد میشود آیئنه صورت واقعی اورا نشان میدهد...رودولف لبخندی میزد وبه طرف بزرگترین آیئنه که دوری طلایی دارد راه می افتد،جلوی آئینه بزرگ هزاران سایه تجمع کرده اند وسعی میکنند خودشان رادرآئینه ببینند:
-هنوز مشغول پیداکردن یک جسم برای خودتان هستید؟
همه برمیگردند ورودولف صورت واقعی آنهارا میبیند سیاه بادوچشم سفید وبدون احساس ولبانی که هیچ زنگی ندارند وزخمهای وحشتناک روی صورتشان وصدای سردوبی حالت انها:
-توبرگشتی...مدتهابود ندیده بودیمت!!!
رودولف شانه بالامی اندازد او چهره واقعی خودش رادوباره بدست آورده و چشمان قهوه ای اش دوباره به سرخی میزند:
-مدتهای زیادی باشما دوست بودم آیا حاضرید کاری برای من انجام بدهید؟
-درقبال چه؟تو میدانی ما کاری رابرای دوستی انجام نمیدهیم چون معنایی ندارد...چه بما میدهی؟
سایه هابه او نزدیک میشوند وسعی میکنند اورابگیرند ولی هنوز نیروی شیطانی اودردرونش وجود دارد ومانع نزدیک شدن سایه ها میشود:
-میدانم جسم برای شما باارزشترین چیزهاست...به شما جسم میدهم...قبول است؟
سایه ها درهم میجوشند ومعلوم است راضی هستند:
-چه کارباید بکنیم؟
رودولف از پشت آئینه هری ودوستانش رانشان میدهد:
-اورانابود کنید...شما اگر موفق شوید جسم پیدا میکنید...من میروم و منتظر موفقیت شما هستم!!!
رودولف راه میافتد که برود ولی یک سایه که به سرخی میزند جلویش رامیگیرد،رودولف اورا میشناسد او زلاک یکی از لشگریانش است:
-زلاک چه میخواهی؟
-میخواهم بمانی میخواهم دوباره خودت شوی انسان بودن بتو نمی آید تو اربابی وباید ارباب بمانی!!!
-زلاک من هنوز هم اربابم ونیروی من پابرجاست ولی فعلا باید انسان باقی بمانم تازمانش که فرا برسد...باید بروم...
زلاک کنار میرود ورودولف از آئینه خارج میشود درحالی که رنگش پریده وازدستش خون میاید...دراکو ولارا وبلیزدرگوشه ای ایستاده اند ومنتظر رودولف هستند که اورا میبینند که از تالار خارج میشود وبه سمت میدوند:
-چطور شد؟
-آنها کارشان رابلند...انجامش میدهند...
-کی کارش را بلد است؟تو الان باکی صحبت کردی؟ چرا رنگت پریده؟پیش کی بودی؟
رودولف درسکوت کامل ازآنها جدا میشود وبه طرف استخر وسط شهربازی میرود تا به صورتش آب بزند درحالی که همه متعجب دارند اورا نگاه میکنند:
-رودولف چش شده؟
-
رودولف آرام درحالی که چشمش رابسته کنار استخر نشسته ودست زخمیش رادرآب کرده...دورواطراف دستش درآب خونین وسرخ میشود....

آقا شرمنده یکمی جدی شد الان فهمیدم ریاضی افتادم حالم گرفته شد

پیام زده شده در: ۱۶:۲۴ شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۴

بلاتریس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
دراکو نگاه سرزنش باری به لارا انداخت و گفت :
- حالت خوبه لارا مگه ۵ نقشه ديگه نداشتيم ...!
لارا خودشو با سوت زدن مشغول نشون داد و يک اشاره ای به رودولف کرد يعنی سوتی منو ماست مالی کن .
رودولف که کنار مرد قوی هيکل ايستاده بود گفت :
- دراکو حالا از کدوم نقشه استفاده کنيم ؟
دراکو یک عدد از اون نگاه های چپ چپ معروفش به رودولف کرد و گفت :
- باهوش خان بايد صبر کنيم ببينيم که کجا ميرن بعد يکی از نقشه ها را انتخاب ميکنيم .
ريگلوس شلنگ تخته کنان همراه با يک بادکنک که دور سرش ميگشت به جمع مرگ خواران پيوست .
- سلام بچه ها اگر بدونيد تونل وحشت چه کيفی داره هر ۳ قدم يک بار يک باگارت فکر ميکنيد جلو من تبذيل به چی ميشود دراکو مالفوی خدای من منم هی تنش يک لباس هاوانايی ميکردممممممممممممممممممم.....سلام دراکو خوب هستی چرا غرمض شدی ـ قبلا توضيحاتی درياره رنگ غرمض داده بودم اين غلط املايی نيست -
دراکو که خون خونش را ميخورد گفت :
- پست تو کجا بود ؟
ريگولوس آب دهانش را قورت داد و گفت :
- جلوی در ورودی خوب اونا وارد شدند منم فکر کردم کمی تفريح .......
حرف ريگلوس هيچ وقت به پايان نرسيد ولی قصه زندگيش تا يک قدمی پايان رسيد . اونم تازه شانس آورد چون هری همراه دوستاش تقریبا به آخر صف قلعه آينه رسيد بودن .
دراکو ريگلوس رها کرد و گفت :
- ها الان نوبتيم باشه نوبت نقشه ث همه به سمت قلعه
رودولف در حالی که سرشو ميخاراند از لارا پرسيد :
- تو ميدونی نقشه ث کدومه
لارا شانه ای بالا انداخت گفت :
- شرط ميبندم خود دراکو هم نميدونه چيه .

من کی هستم

پیام زده شده در: ۲۳:۴۷ جمعه ۱۴ بهمن ۱۳۸۴

رودولف لسترنجس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک مکان مخوف
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
رودولف با هراس و عجله بسوی لارا میدود درحالی که لارا نکاتی درمورد عقل و شعور بلیز واینکه اگر دستش به وی برسد چه بلایی به سرش خواهد آمد میگوید...رودولف بایک نفرین انفجار قفس رانابود میکند وبعد بوفالوی بخت برگشته را منفجر میکند وبعد لارا را نجات میدهد:
-لارا من نجاتت دادم!!!
- مگه نگفتم برو دنبال سوژه؟
-تومهمتری!!!
- گفتم برو دنبال سوژه!!!
بلیزدرحالی که پشت یکنفر آدم قوی هیکل قایم شده به آنها نزدیک میشود:
-سوژه خودش داره میاد پائین نمیشه بگیریم بکشیمش همین پائین؟
بلیزازنوع نگاه لارا ورودولف ونحوه درآوردن چوبدستی از جیب لارا میفهمد که نه نمیشود:
-خوب پس بذار دکمه رافشار بدم...
-نه تونه میترسم دوباره بلایی سرم بیاری رودولف تو انجامش بده...
- چشم عزیزم!!!
رودولف باشوق وذوق کنترل را میگیرد وبعد دکمه رافشار میدهد...سکوت...هیچ اتفاقی صورت نمیگیرد...لارا خیلی باخشانت رودولف راده متر آنطرفتر پرتاب میکند وخودش دوباره دکمه رافشار میدهد ولی هیچ اتفاقی باز نمی افتد:
- اینجا چه خبر شده؟چرا اینا مرحوم نشدن؟
-فکر کنم در دستگاه ایرادی بوجود آمده...
بلیز کنترل را میگیرد ومشغول درست کردنش میشود درحالی که مرد قوی هیکل درحال آزاد کردن یک خرس از دست رودولف است،چندلحظه بعد بلیزباحیرت اعلام میکند کنترل سالم است ولارا دوباره آنرا فشار میدهد ولی بازهم اتفاقی صورت نمیگیرد...همه مانده اند درکف کنترل که ازآن سوی شهربازی فردی درحالی که دودازکله اش بلند میشد وارد شد درحالی که باتمام سرعت داشت به طرف لارا اینها می دوید:
-این دیگه کیه؟
-تروریسته؟
-ماخودمون تروریستیم اونوقت این کیه شاید بن لادنه؟
-نه...چقدر قیافه آشنایی داره... وای بدبخت شدیم!!!
رودولف حق داشت آنها به واقع بدبخت شده بودند فردی که داشت دودآلود به طرف آنها میدوید دراکو بود:
-(...) <---فحشهای خیلی زشت!!!
لارا ورودولف متعجبانه به دراکو نگاه میکنند درحالی که بلیز ترجیح میدهد فرار کند:
-بلیزمگه دستم بهت نرسه میکشمت ریزریزت میکنم!!!
- دراکو خوبی؟
-نه!!!
-مشخصه حالا چی شده؟
دراکو خیلی عصبانی است وصورتش ازشدت خشانت قرمز آلابالویی شده والان است که از شدت عصبانیت سکته کند:
-شماها مگه قرار نبود امروز این ترن رو منفجر کنید؟
-چرا مگه چی شده؟
-خوب چرا منفجر نشد؟
-دستگاه ایراد پیدا کرده بود شرمنده...
-دستگاه سالمه...

لارا ورودولف یکمی به دراکو که انگار از وسط میدان جنگ فرارکرده نگاه میکنند وبعد میفهمند جریان چیه وهرسه باخشانت دنبال بلیز میکنند:
-مگه دستمون بهت نرسه...
بعدازاینکه بلیز ترجیح میدهد به قفس شیرپناهنده شود لارا یک ردای اضافه به دراکو میدهد که بپوشد-فرد صاحب ردا هم یکمی مرد-دراکو 3شیشه نوشیدنی کره ای را یک نفس میخوردوبعد برای لارا ورودولف توضیح میدهد چه شده:
-داشتم به کارهام میرسیدم یکهوو صدای جیک جیک شنیدم گفتم حتما جغد آمده رفتم جغده را ببینم دیدم یکهوو منفجر شد...اصلا نفهمیدم چطور شد فقط وقتی دیدم که جغده همان است که امروز توش موادمنفجره پرکردیم فهمیدم چی شده وآمدم بلیزرابکشم!!!

لارا سری تکان میدهد وبه هری اینها که درحال پیاده شدن از ترن هستند باخشانت نگاه میکند:
-هنوز وقت داریم باید یک نقشه دیگر بکشیم...

وای چه هیجان داریم یعنی چی میشه؟

پیام زده شده در: ۱۸:۱۲ جمعه ۱۴ بهمن ۱۳۸۴

بلاتریس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
هرمیون به قسمت آقایون رسید بود که یکی از خواهران جلوشو می گیره:
- کجا خواهر
- دوستم داره از ترن پرت میشه بیرون دارم میرم کمکش
- خجالت نمیکشی امان از دست این دوره و زمونه نگاه کن که دختره با کمال پرویی میگه دوستم شیطونه میگه از همین بالا پرتش کنم پایین این عامل فساد و.............
- هرمیون به جلو نگاه کرد دیگه هری آویزون نبود کنار رون نشسته بود رو صندلی هرمیون یه نفس راحت کشید و برگشت که بره سر جاش
(در بیشه)

بلیز دستگاهی را از جیبش در میاره و سپس نگاه
شیطانه ای به ترن در حال حرکت انداخت و دکمه را فشار داد......
ناگهان جسمی از یکی از بیشه های اطراف به پرواز در می آيد و صدای لارا طنین انداز شد:
- وای خدا ميکشمت بليز
بلیز در حالی که لبشو گاز میگرفت گفت :
- اپس خدا مرگم بده دکمرو اشتباه زدم
رودولف از چند متر اونورتر به سمت بليز شيرجه رفت .
- بليز خرخرتو ميجوم به چه جرئتی لارا پرتاب کردی ديروز ۳ ساعت بهت گفتيم دکمه قرمز رو بزن بعد دکمه آبی زدی من تو رو ميکشم لارای منو پرپر کردی........ خدا !!!!!!!
بليز برای جلوگيری از صدمات احتمالی ( حتمی) حمله رودولف دستگاه رو به طرف رودولف پرت کرد و گفت :
- ما که رفتيم ............ شترق
بليز ناپديد شد و رودولف خشمگينو تنها گذاشت
اما لارا
( لارا در وسط زمين و آسمان )

- آآآآآآآآآآآآآآآآآ

(لارا در بين آسمان و زمين )

- وای

( لارا روی زمين )

لارا توی باغ وحش شهر بازی سقوط ميکنه و خدا را به خاطر جسم نرمی که روش سقوط کرده شکر ميکنه و به خودش یاد آوری میکنه که حتما یه صدقه ای کنار بگذاره اما
ـ ويغ ... جيغ .....يکی کمکم کنه
لارای قصه ما درست پشت يک بوفالو آمريکايی فرود اومده و به رسم کابوی های مشنگ چند دور افتخاری دور زمين ميزنه تا اينکه شترق غيب ميشه و دوباره کنار بوته ها ظاهر ميشه .
ـ لارا لارای نازنين کجا بودی ؟
ـ رودولف جلو نيا فقط بگو سوژه کجاست .

ویرایش شده توسط ريگلوس بلک در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۱۴ ۱۸:۵۰:۱۹
ویرایش شده توسط ريگلوس بلک در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۱۴ ۱۸:۵۱:۳۶

من کی هستم

پیام زده شده در: ۱۷:۲۹ جمعه ۱۴ بهمن ۱۳۸۴

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
بلیز دستگاهی را از جیبش در میاره و سپس نگاه شیطانه ای به ترن در حال حرکت انداخت و دکمه را فشار داد......
*در آن طرف*
هري رون داشتند به بروشور دامبلي نگاه ميكردن ........
قطار كم كم سرعت گرفت وقتي از پيچ اول گذشت سرعتش رو زياد تر كرد
هري به دور و اطراف خود نگاه كرد و فرياد بلند زد و ادامه داد:
روني جون چه حالي ميده مگه نه؟؟؟؟؟
صورت رون كم كم داشت رو به قرمزي ميرفت.............
هري:چته بابا ؟؟؟ نكنه پستونكت پريده تو گلوت
رون به زور به هري نگاه كرد و گفت:
داره حالم بد ميشه !!!!!!
هري:اي بابا خب چشماتو ببند بعدا كه رسيديم پايين من همه چيز رو برات تعريف ميكنم
رون:باشه هري جون
سپس پستونكشو توي دهنش گذاشت و چشماش رو بست
قطار با سرعت از يك پيچ ديگر گذشت .........
*در همان طرف*
بليز :از بليز به لارا
لارا:به گوشم.........
بليز:دارن به پيچ مورد نظر ميرسن!!!!!!!!!
لارا:خوبه اميدوارم بهشون خوش بگذره تمام
بليز:من هم اميدوارم تمام
*در قسمت خانمها*
تمام دخترها داشتند جيغ ميكشيدند هرميون خيلي آروم نشسته بود و به دور و اطراف خودش نگاه ميكرد
يكي از دخترها بلند شد و عروسك خرس كوچكي كه داشت زد توي سر هرميون...........
_اااا...............كي بود؟؟؟؟..............مگه مريضي بچه!!؟؟
بچه:آره....سرما خوردم
هرميون:خب برو تيمارستان سنت مانگو
باشه به بابام ميگم بريم اونجا هم يك سري بزنيم
هرميون:آفرين كوچول موچولو حالا بشين ديگم از اين كارا نكن!!!
بچه:چشم
قطار به يك پيچ تند رسيد وقتي قطار خواست بپيچه از ريل خارج شد و همه از قطار آويزون بودن.............
هرميون كه فقط با يك انگشت خودشو نگه داشته بود پايين رو نگاه كرد و با خودش گفت:
اي بابا هر كي بيفته پايين كه تبديل به خورشت كرفس ميشه
سپس به بالا نگاه كرد و گفت:كسي نيست كمك كنه؟؟؟؟
دوباره سر و كله همون بچه پيدا شد
بچه:من هستم ميخواي كمكت كنم؟؟؟؟
هرميون:
بچه:باشه اول عذر خواهي كن بدو...........
هرميون: براي چي؟؟؟
بچه:فكر كردي من نميفهمم........تيمارستان كه جاي ديوانه هايي مثل تو هستش زود باش عذر خواهي كن!!!!!!!
هرميون با خودش گفت:
ااااااااا...اين اينارو از كجا ياد گرفته ......مگر اينكه دستم به كسي كه اينارو بهش ياد داده نرسه.............
سپس گفت:خب ببخشيد....................
بچه:خواهش ميكنم ديگه تكرار نشه
سپس دست هرميون رو گرفت و اونو به بالا كشيد............
كمك ك ك ك ك ك ك ك ك ك ك ك ك ك ك ك
هرميون به جلوي قطار نگاه كرد ديد هري آويزون شده و رون هم جلوي چشماشو گرفته (بابا ول كن ديگه)
وقتي اين صحنرو ديد سريع به سمت آنها حركت كرد.........
بچه:نميخواي تشكر كني؟؟؟؟؟
هرميون:بعدا...........
سپس به سمت آنها رفت..............

ادامه دارد.............

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.