هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۹:۵۹ سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
به به سلام به مديران محترم سايت وزين جادوگران...من يک سري انتقاد و پيشنهاد داشتم که انتقاد ها سازنده و پيشنهاده هام هم مثل انتقاد ها سازنده است اول بريم به سراغ مورد اول بعدش مورد دوم رو بررسي کنيم سپس به مورد سوم مي پردازيم...اگه هم وقت شد به مورد چهارم هم نيم نگاهي مي ندازيم...خوب مسئله اول که بهش توجه کردين به مسئله دوم مربوطه و کلا اين مسائل در يک حلقه قرار دارند که البته نبايد با حلقه کتاب ارباب حلقه ها اشتباه بشه...چون اينجا يه سايت هري پاتري هستش و ميتونه حلقه مزدوج شدن هري و جيني باشه که البته رولينگ نامرد نگفته بود چه شکلي هستش....و يهو رفته بود 19 سال بعد...در مورد پيشنهاد ها خوب من خيلي فکر کردم..پس شما هم بهش فکر کنيد...چون ميگويند دقت کنيد من نمي گم ها...ميگويند...يک ساعت فکر بهتر از هزار سال عبادت هست...البته لازم به ذکر هستش که ببخشيد توپم تو حيات شما افتاد از اين به بعد مي رم کوچه بغلي بازي ميکنم...با تشکر براي اينکه بهتر متوجه انتقادت و پيشنهادات من بشيد که خيلي در حد گولاخ مي باشند لطفا يک بار ديگر اين پست را بخوانيد ودر صورت اينکه بازهم متوجه نمي شويد اين حلقه را تا جايي ادامه دهيد که حلقه هري پاتر و جيني ويزلي پيدا شود که البته همه اش تقصير نميد است و اينکار را از اين رو با هري کرده که هري سالهاي متمادي وي را در ترشي گذاشت و همش تقصير سوراخ هاي گيلدي بود که هري فرار کرد...با تشکر ستاد حمايت از بيهوده نويسي...(هدف از اين پست همانا ياد آوري موضوع تاپيک بود که متاسفانه به نظر من به تاپيکي شبيه نحوه تبديل شده)

ویرایش شده توسط کالین کریوی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۲ ۲۰:۰۵:۲۱

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۱۸:۴۷ سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۸۶

فنگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۸ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۴۴ شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۰
از ساختمان مركزي حذب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 147
آفلاین
به نظر من ما بايد به صورت كاملا ريشه اي اين موضوعات رو پيگيري كنيم و نبايد ساده از كنارشون بگذريم همچنين براي شادي روح عزيز از دست رفته كف مرتب(تذكري چند در باب مسائل اخير)
*اين تذكر حتما بايد داده ميشد
*از يابنده خواهش ميشود سريعا با من تماس بگيره
*اين پست بسيار معناگرا بوده و خواهش ميشود قبل از ديليت كردن ان و دادن اخطار به اينجانب چندين بار آنرا بعد از شام و قبل از خواب با دقت مطالعه فرماييد.
با تشكر ستاد تذكرات و فرمايشات از مقامات بالاي غذايي

روزی از من پرسید : بزرگترین آرزویت چیست ؟
گفتم : تحقق یافتن آرزوی تو ….
اما افسوس …. هرگز ندانستم آرزوی او جدایی از من بود !

پیام زده شده در: ۱۷:۳۵ سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
ما مشکلی نداریم ما این افرادو بیرون کردیم و باید از سایت برن
ولی این افراد به اومدن و مشکل درست کردن و تهدید خودشون ادامه میدن
ما حضور این افراد رو در سایت به ضرر کاربران میدونیم چون این افراد به همون محیط دوستانه لطمه میزنن و مدیران به عنوان وکیل و وصی و صاحب اختیار سایت ترجیح میدن این افراد در سایت نباشن.
من به عنوان مدیر حرفامو زدم و دیگه هیچ حرفی ندارم در نتیجه به پست های بعدی جوابی نخواهم داد.

ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۲ ۱۷:۳۶:۲۱

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۷:۲۸ سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
هووووم!سلام خدمت مدیران محترم

اصولا اینجا مملکت نیست که قانون حرف اولش رو بزنه و مدیر نتونه اونو نقض کنه..اینجا جادوگرانه و سایت تفریحی و اختصاصی هری پاتر..همیشه نباید ما از قوانین پیروی کنیم تا سایت موفق بشه بعضی اوقات باید بعضی قوانین نقض بشه تا محیط راحتتری برای کاربرانی که مایل به این حرکت هستن ایجاد بشه..من موافقم که قوانین اجرا بشه ولی میشه بعضی اوقات نقضش کرد چون در حال حاضر نیاز داریم که چنین کاری کنیم.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۴:۰۳ سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

به هری پاتر :

اطلاع دارم که مشکلات زیادی درست کرده ، نه برای شما ، برای ما هم همینطور ! با بقیه کاری ندارم و میگم برای من هم همینطور !

این گره کور شده و حالا شما میتونید با یه مقدار چشم پوشی که کاره آلاهومورا رو میکنه این گره رو باز کنید ، مشکلات زیادی به وجود آورده ولی میشه از بین برد !

باور کنید که جالب نیست توی سایتی که دیگه عضو ارزشمندی نیست فعالیت ارزشمندی کرد ! اعضا بسته میشن و دیگه هیچ چیزی ارزش نداره ! لطفا این سه تا شناسه ای که اسکاور گفت رو باز کنید ، لطفا تا مشکلی دیگه ای به وجود نیومده ! اینطوری باز هم یکسری اعضا میخوان شناسه بدن و باز هم تشنج باشه تو سایت و باز هم شناسه ها بسته بشن ! اون موقع جادوگران دیگه مثل الان که هیچی نیست ، بدتر میشه ! باور کنید !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۶:۵۰ سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
این افراد هزاران فرصت داشتن...
این فرد رو اول مدیر به خاطر نوشتن در چت باکس بسته و بعدا این فرد به جای قبول کردن این مساله گفته مدیر غلط کرده که اونو بسته و بی جا کرده که این کارو کرده و باز در مرحله بعدی همینطور و باز همینطور تا به اینجا رسیده...
مدیر اینجا کارشو میکنه و مرحله به مرحله ممکنه مساله پیچیده بشه یا سریع حل بشه کما اینکه خیلی افراد اخطار میگیرن و اصلا بسته هم نیمشن یا بسته میشن باز میشن...

در مورد مشکل من احتمال میدم کوکی های مرورگر شما به نحوی پاک شده از فایر فاکس استفاده کن

پیام زده شده در: ۲۰:۲۰ دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۸۶

پدرام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۵ جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۰:۱۴ شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۱
از دفتر دامبلدور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 207
آفلاین
اصلاً به من ربطي نداره ها,
من حتي هيچکدومتون رو از نزديک هم نديدم!
ولي فکر ميکنم هري پاتر شاگرد دامبلدور بود....
دامبلدور هم هميشه به همه يه فرصت مجدد مي داد...........!!

اصلاً به من چه?
اومدم مشکلمو بگم!
ببين اين چرا بعد از يه مدت خودش از توي شناسم درمياد?
وقتي هم که از شناسم خارج ميشم قاطي ميکنه: مي خواد شناسه هاي ديگه رو برام باز کنه:
از ورود شما متشکريم دراکو مالفوي يا ....
که بعد از اون صفحه قابل استفاده نيست و فقط بايد ببنديش!!

چه کنم ??

آخرين باري که مي دونستم و گفتم کسي جدي نگرفت پس از اين به بعد

[url=http://www.jadoogaran.org/modules/article/view.article.php/2168]مودونوم او نوموگوم[/u

پیام زده شده در: ۱۸:۵۷ دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ببینید این مساله مشکلات زیادی برای ما هم درست کرد.
حرف مدیر اینه که شما باید در سایت یه جایگاه رو ببنید و درک کنید که باید در اون جایگاه مسوولیت هایی رو داشته باشه...
من همونطور که قبلا هم نوشتم اصلا نمیخوام کسی بسته بشه برای چی باید کسی بسته بشه؟ ولی متاسفانه از روی اجبار این کار انجام شده بدون اینکه چاره ای داشته باشیم...

همونطور که قبلا گفتم گره هی که اولش با دست باز میشه آخرش تبدیل به گره کور میشه...
خوشبختانه اینجا با کسی تعارف نداریم... من اگر بهترین دوستم باشه مثل پویان و کاری خلاف انجام بده حتما برخورد میکنم... حساب این سایت با بقیه سایت های خاله بازی و رفیق بازی جداست...

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۶:۵۲ دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
من پست پرسی رو کامل نخوندم و اصلاً نمیگم که با حرفاش موافقت یا مخالفم!

ولی منم میخوام خواهش کنم که اگر میشه این سه نفر(آرشام، ماندانگاس فلچر و گراپ) رو باز کنید چون فکر میکنم اعضای خوبی برای سایت(نه فقط ایفای نقش) بودن و به نظرم این شکلی شما به عنوان مدیران سایت کاری کردید که هم اونا خوشحال بشن هم بفهمن که زحماتشون فراموش نشده...

اما در کنار این مسئله به نظر من اونا هم بد نیست که یه معذرت خواهی بعد از اینکه باز شدن تو این تاپیک یا نحوه بزنن تا اون کارهای اشتباهی که کردن رو براش معذرت خواهی کنن...چون از نظر من حرف های آرشام در بعضی قسمت ها اصلاً جالب نبود و اینکه بقیه هم شناسه هاشون رو به آرشام دادن کار خیلی جالبی نبود.

من به نمایندگی از بچه های صنف دستمال فروشی از شما درخواست میکنم که این کار رو برای بچه هایی که به این حرکت علاقه دارن انجام بدین و مطمئن باشین که این حرکت نه تنها باعث نمیشه که قدرت شما زیر سوال بره بلکه باعث میشه بین بچه های ایفای نقش محبوب تر از قبل بشین(من خودم این چند وقته اگر گیری به کسی دادم، چه مدیر و چه عضو ایفای نقش، دقیقاً گیرم به این بوده که چرا باید مدیرا و اعضا از هم فاصله بگیرن و مثلاً مدیرا با کاراشون باعث بشن اعضا از مدیرا بدشون بیاد یا اعضا کاری کنن بر خلاف قوانین که مدیرا بدشون بیاد)

من میدونم قوانین سایت میگه که ما بلاک مدت دار نداریم ولی شما میتونین بزرگواری کنید و به عنوان مدیرایی که این قوانین رو نوشتین، یک استثناء قائل بشین به خاطر ما!

با تشکر

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۱۲:۲۵ دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

هوووم ... رنک ها هم داده شدند و ما دیدیدم که بهترین ها شناسه هاشون بسته شده !

جادوگر ماه >>> آرشام
ناظر ماه >>> ماندانگاس فلچر
بهترین نویسنده ایفای نقش >>> گراپ

ما میبینیم که توی هر دوره ، مدیر هم بزور و از روی ناچاری اعضا برای نداشتن کاندید رای میاره توی این موارد ! ولی این که اکثریت بهترین ها موافق باشن ، کم پیدا میشه !

فکر میکنم دیگه خیلی گذشته از مدت بلاک بودنشون و این تنبیه کافی باشه ، هر چند شناسه بسته میشه که دیگه باز نشه ، ولی اینم مثل تبلیغات سایت میمونه ، کسی که عضو باشه و اون هم عضو خوب ، تخفیف میگیره ، فکر میکنم اینجا هم باید این مورد عملی بشه !

چهار تا کاربر قدیمی و خوب سایت رو نگه میدارند ، نه 500 تا عضو جدید که اکثرا همه چیزو بهم میریزن ! شاید برای مدیر چهار تا کاربر از 26000 تا اهمیتی نداره ، ولی برای کاربران اینطور نیست و بیشترین اهمیت رو داره ! فکر نمیکنم اگر کل مدیرا هم از سایت میرفتن انقدر جو بهم میریخت و ملت ناراحت میشدن ! روشنه که خیلی هم خوشحال میشدن !

این ها زحمت زیادی کشیدن برای سایت ، هر چند همونطور که گفتید این ها برای خودشون نوشتن و پست زدن و برای مدیر نبوده ! این که مشخصه ، هر کسی که میاد توی این سایت عاشق استیل پروفایل مدیر نیست که فعالیت کنه ، برای خودش فعالیت میکنه و باعث میشه سایت رونق بگیره و فعال بشه و یه رتبه خوب بدست بیاره و یه سایت دوست داشتنی بشه ... و گرنه مدیر و ناظر باید یه سره 1000 تا 1000 تا ایمیل دسته جمعی بفرسته که کاربر جذب بشه !

نمیخوام طولانی تر بنویسم که نشه خوند ، ولی فکر میکنم بهتره این شناسه ها باز بشن ، اینطوری ممکنه باز هم اتفاقاتی بیفته که کاربرای بیشتری برن از سایت ... و باعث بشه شعار جادوگران برای همه به یک اندازه ، به جادوگران برای همه به بوق اندازه تغییر کنه !!

خیلی روشن و واضح و کامل گفتم ، لطفا " هری پاتر " جواب بدن و روشن و واضح و کامل بنویسن در صورت امکان

ممنونم

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.