هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی سالازار اسلایتیرین
پیام زده شده در: ۱۵:۴۴ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۱

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۹ یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۲:۱۹ پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
از تالار گریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 976
آفلاین
با سلام

خب سالازار جون من می خوام یه سوال بپرسم:

خب می خوام بدونم شما برنامه ای برای هیجان بخشیدن به رقابت بین مرگخوار ها و محفلی ها در ایفای نقش دارین؟ در حال حاضر هیچ گونه رقابتی وجود ندارد و هر از چند گاهی مرگخوار ها می ریزن تو تاپیک ها و قدرت خودشون رو نشون می دن و یا محفلی ها کمی اینکار رو می کنن و هیچ مقیاسی برای نشون دادن گروه برتر در یک دوره زمانی برای این دو گروه وجود نداره که مشخص کنه کدوم گروه برندست؟ و هیجانی به این رقابت خشک بده! خب ایا شما برنامه ای دارین؟

با تشکر

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۵۱ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۱

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۰ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۰:۳۵ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 618
آفلاین
پرسش و پاسخ

لودو جان با این که خودت کاندیدا هستی ولی خوشحالم که اومدی و چند تا سوال پرسیدی ، داشتم از تنهایی می پوسیدم ، حالا بشین با هم یه چایی قلیونی بزنیم یه خورده بگیم و بخندیم

لودو بگمن
نقل قول:
تو چه فکر کردی اومدی کاندید شدی؟

فکری نکردم ، بزرگی می گفت در جوانی مغزم کار می کرد ریاضی خواندم، در میانسالی نصف مغزم به ابطال رفت ،به فلسفه روی آوردم و در پیری کل مغزم فرسوده شد وارد سیاست شدم .

نقل قول:
1-همه میدونن تو نژاد پرست ترین جادوگر تاریخ بودی و هستی و از مشنگ ها و مشنگ زاده ها نفرت داری و فقط اسلیترینی ها رو قبول داری! آیا در دوران وزارتت به اعضای بقیه گروه ها هم میدون میدی؟
2- آیا مشنگ ها و مشنگ زاده ها در دوران وزارت تو از امنیت کافی برخوردارن؟
3-شما که جد لرد هستی و عضو مرگخواران چه برنامه ای برای ارتش وزارت داری؟ آیا ارتش وزارتِ تو با محفل ققنوس میجنگه؟
4- آیا تو برای هر تاپیک یه مسئول میزاری و عضو گیری میکنی و هزار تا گروهک تو وزارتخونه تشکیل میدی؟ (چیزی که قبلا اتفاق افتاده!)

1-همانطور که در برنامه هایم گفتم شورایی تشکیل خواهم داد متشکل از نمایندگان تمام گروه ها ، این بدین معناست که تمامی گروه ها فرصت برای کار،تلاش و درخشیدن در وزارت من را خواهند داشت .

2-من تضمین خواهم کرد با وزیر مشنگ ها دوست خواهم بود و مردمانش می توانند زندگی راحتی در کنار ما جادوگران داشته باشند.

3-خب در حقیقت دیشب که داشتم محاسبه می کردم به این نتیجه رسیدم برای جلوگیری از زیاد شدن گروه ها ممکن است که وزارتم از میان ارتش و کارآگاهان فقط به کارآگاهان بپردازد ، چون اکثر کسانی که در ارتش ثبت نام خواهند کرد یا عضو محفل هستند و یا عضو محفل ، بنابراین نمی توانند با گروه خودشان بجنگند ، بدین منظور به نظرم همان کارآگاهان کافی می باشد.

4-برای تاپیک های مهم مانند همان کارآگاهان و یا آبدارخانه و سازمان ملل مسئول خواهم گذاشت ولی دقیقا برای جلوگیری برای زیاد شدن گروهک ها بقیه ی تاپیک ها آزاد بوده و مسئول نیاز نخواهند داشت . من خودم در آن زمان که هر جای وزات خانه گروهکی بود در سایت حضور داشتم و عاقبتش را نیز می دانم .

دوستان عزیز ، کسانی که مایل به حمایت از من هستند لطفا شعار زیر را در امضایشان قرار دهند.

تلاش، کوشش و فعالیت برای داشتن وزارتی بهتر

ویرایش شده توسط سالازار اسلایتیرین در تاریخ ۱۳۹۱/۵/۱۵ ۱۳:۰۲:۳۱

" -زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، بلكه چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم ."
گابريل گارسيا ماركز

پیام زده شده در: ۷:۳۰ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۱

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
ستاد سلالازار اسلیترین تازه راه افتاده بود و وی شخصا مشغول نصب کردن اطلاعیه ها و اعلامیه ها و تبلیغات به در و دیوار ستاد بود. سالازار بالای نردبانی ایستاده بود و با چکش کهنه اش روی میخ برگی میکوبید و با هر ضربه تمام بدنش به لرزه می افتاد ...
لودو و گراوپ وارد شدند اما سالازار متوجه حضور آن ها نشد.

- بزنم بند و بساطشو بترکونم؟

- نه باو این جف پاهاش لب گوره خونش میوفته گردنمون، تو نمیخواد کاری بکنی پیر مرد ... پیر مرد بیا پایین

سالازار برگشت و بالاخره متوجه حضور آن دو نفر شد و تصمیم گرفت از نردبان پایین بیاید!

- گراوپی با این سرعتی که این داره تا فردا معطلیم

گرواپ سالازار را از گردن بلند کرد و پایین گذاشت ...

- با من کاری داشتیه؟

- آره کارت دارم پیر مرد! تو چه فکر کردی اومدی کاندید شدی؟

در همین حین گراوپ که بسیار وظیفه شناس بود دوربینی که در ستاد مورفین خورده بود را بالا آورد و مشغول فیلم برداری شد!

لودو ادامه داد: برنامه هاشو نگا کن! آخه فسیل تو عمرت قد میده این همه برنامه رو به مرحله اجرا در بیاری؟ بهتره جای اون شورا یه شورا برای انتخاب جانشین به صورت فوری پس از سکته قلبیت تشکیل بشه
از سن و سال بگذریم، بگو ببینم پیر مرد! همه میدونن تو نژاد پرست ترین جادوگر تاریخ بودی و هستی و از مشنگ ها و مشنگ زاده ها نفرت داری و فقط اسلیترینی ها رو قبول داری! آیا در دوران وزارتت به اعضای بقیه گروه ها هم میدون میدی؟ آیا مشنگ ها و مشنگ زاده ها در دوران وزارت تو از امنیت کافی برخوردارن؟ و شما که جد لرد هستی و عضو مرگخواران چه برنامه ای برای ارتش وزارت داری؟ آیا ارتش وزارتِ تو با محفل ققنوس میجنگه؟ آیا تو برای هر تاپیک یه مسئول میزاری و عضو گیری میکنی و هزار تا گروهک تو وزارتخونه تشکیل میدی؟ (چیزی که قبلا اتفاق افتاده!)

گراوپ که چیزی از حرف های لودو نفهمیده ود وقتی متوجه شد سخنان او تمام شده دوربین را انداخت و شروع به کف زدن کرد و صدای مهیبی در فضای ستاد پیچید ...

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۲۸ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۱

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
شرحی از برنامه ها (بخش 1) :

وزارت سحر و جادو یکی از مهم ترین انجمن های است که در این سایت وجود دارد بنابراین ناظری را می طلبد که تجربه ی کافی برای نظارت و کنترل این انجمن را داشته باشد ، من با توجه به دوره های مختلف حضورم در سایت این تجربه رو در خودم دیدم که پا به عرصه ی انتخابات بگذارم .

از اولین و مهم ترین برنامه های من بعد از انتخاب شدنم فعال کردن " موسسه ی کاریابی وزارت " که به نظرم مهم ترین تاپیک می باشد ، من سعی دارم یک مسئول با تجربه برای این تاپیک انتخاب کنم تا او بتواند با توجه به نیازهای کاری وزارت از میان افراد خواهان شغل یک فرد لایق را انتخاب کند.

به طبع با راه افتادن این تاپیک ، تاپیک های دیگری هم چون کارآگاهان، ارتش، سازمان ملل و . . . نیز راه می افتند و فعال می شوند .

دومین برنامه ی من استفاده ی از افراد تازه وارد می باشد ، حدود 70 درصد انجمن وزارت به دست این افراد خواهد افتاد تا با انگیزه و تلاشی که دارند بتوانند این انجمن بزرگ و مهم را فعال کنند .

سومین برنامه ی من داشتن یک خبرگذاری فعال از سوی وزیر و معاونش می باشد ، وزیر و معاون موظف هستند هر هفته اقدامات و اتفاقات مربوط به انجمن را در تاپیک مخصوص در قالب رول یا خبری به اطلاع کاربران برسانند .

چهارمین برنامه ی من ایجاد یک شواری شش نفره متشکل از شش گروه مهم سایت می باشد تا به كار وزير و معاونان رسيدگي كنند و در صورت اشتباه و خطا به آنها اخطار دهند. اخطار این افراد جدی هست و در صورتی که وزیر اطاعت نکند،اعضای شورا میتوانند وزیر را از کار برکنار کنند تا باشد که وزارتی دیکتاتوری نداشته باشیم .

شرح ادامه ی برنامه ها در پست های بعد .

در ضمن افرادی که مایل هستند از اینجانب حمایت کنند لطفا فرم زیر را پر کنند و در این همین تاپیک ارسال کنند .

من (نام شما) که عضو گروه (مرگ خواران-محفل ققنوس-دیگر گروه ها- هیچ کدام) می باشم حمایت خود را از شما اعلام می نمایم .

" -زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، بلكه چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم ."
گابريل گارسيا ماركز

پیام زده شده در: ۱۴:۴۰ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۱

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
با عرض سلام و ادب

اولا خیلی خوشحالم که تونستم از مرحله ی اول عبور کنم و به این مرحله برسم .
دوما از آنجایی که اینجا ستاد انتخاباتی این جانب می باشد آماده ی شنیدن هرگونه سوال، نظر ، انتقاد و پیشنهاد می باشم .
در ضمن بنده به یک مشاور تبلیغاتی هم نیازمندم .

به زودی برنامه های اینجانب در این ستاد قرارخواهد گرفت.

ویرایش :
این پستی است که برای ثبت نام وزارت زدم، گفتم شاید بد نباشه برای شروع اینجا بزارم.
نقل قول:
نام : سالازار اسلایترین

مدت زمان عضویت در ایفای نقش : به طور دقیق اطلاع ندارم ولی به صورت تخمینی حدود 5 سالی می شود که با شناسه های هوگو ویزلی، گودریک گریفیندور و سالازار اسلایترین در گوشه کنار این سایت مشغول می باشم.

برنامه های خود : انجمن وزارت مهم ترین انجمن بعد از انجمن های گروهی خصوصی میباشد که نگاه بسیاری از کاربران بر روی آن است ، معمولا هرچند وقتی هم که این انجمن بی ناظر(بی وزیر) میشود اکثر کاربران خواهان برگذاری انتخابات و فعال شدن این انجمن می باشند که البته فعال کردن و چرخاندن این انجمن به دلیل حساسیت آن کار بسیار سختی می باشد ، به نظر من از مهم ترین برنامه های هر کاربری که وزیر می شود در مرحله ی اول فعال کردن تاپیک های مهم انجمن مانند آبدارخانه ، ارتش و کارآگاهان وزارت و ... می باشد ، چون این تاپیک ها معمولا می توانند تاپیک های خوبی برای سوژه دهی و فعال کردن انجمن باشند و گهگاه به خاطر سوژه های مختلف می توانند بعضی از تاپیک های انجمن های دیگر را نیز فعال کنند که این قسمت جزو مرحله ی دوم اهداف هر وزیر (نه تنها من) می باشد .
ادامه ی اهدافم و برنامه هایم را اگر در مرحله ی بعدی انتخابات حضور داشتم شرح خواهم داد .

تعداد معاونان و برنامه های آنان : به نظر من یک معاون برای این انجمن کافی میباشد ، در صورت انتخاب شدنم یکی از بچه های فعال و تازه وارد را به عنوان معاون انتخاب می کنم ، چون به نظرم این افراد انگیزه های بیشتری برای نشان دادن خود و فعال کردن تاپیک ها نسبت به کاربران قدیمی دارند .

سوابق در وزارت سحر و جادو: سوابق چندانی در این انجمن ندارم ولی می توانم به یک دوره مشاور انتخاباتی مینروا مک گونگال و پست هایی در انباری وزارت و سازمان ملل اشاره کنم .

ویرایش شده توسط سالازار اسلایتیرین در تاریخ ۱۳۹۱/۵/۱۴ ۱۴:۴۹:۱۴

گابريل گارسيا ماركز

ستاد انتخاباتی سالازار اسلایتیرین
پیام زده شده در: ۱:۱۱ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۱

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۰۹:۳۸ پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۳
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
گردانندگان سایت
پیام: 1506
آفلاین
دوست عزیز ستاد انتخاباتی شما از هم اکنون فعال و قابل استفاده است. شما از امروز تا تاریخ 20 مرداد میتوانید به تبلیغ بپردازید.

با تشکر، مسئولین برگزاری انتخابات.

ایوان روزیه...اسکلتی که وجود ندارد!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.