هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: خدمات رسانه ای ! ( مناظرات انتخاباتی )
پیام زده شده در: ۲۳:۲۳ شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۲

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
قبل از هر چیز علیرغم میل باطنیم مجبورم یه مقدار فک بزنم و چند تا نکته رو بگم:
اول اینکه اینجا ایفای نقشه و من هر چی میپرسم از مورفین در قالب شخصیت ایفای نقششه نه شخصیت حقیقیش.
دوم، سوالات مصاحبه ها هم ممکنه پشت سر هم فرستاده بشه چون نمیشه برای یه نامزد خاص زیاد صبر کرد. یعنی من الان پست مصاحبه مورفین رو بفرستم بعدش آماندا ممکنه بیاد قبل اینکه مورفین جواب بده پست مصاحبه هوکی رو بفرسته و حتی هوکی زودتر از مورفین به سوالاتش جوب بده...
سوم، تاپیک تا زمان پاسخ دادن مورفین باز میمونه ولی لطفا غیر از مورفین شخص دیگه ای پست نزنه چون مجبوریم پاکش کنیم. هر نظری داشتید توی مجمع عمومی وینزگاموت یا پیام شخصی به من یا آماندا بگن حتما تعامل میکنیم با همه. خوشحالم میشیم.

بیا جلو بینم مورفین بیا جلو! همچین هلیکوفتری بیام تو ... اووووم ... چی؟ آهان! راس میگی آماندا! اون مناظره بود این مصاحبه س. فعلا با مصاحبه شروع میکنیم. اممم ... جناب آقای مورفین گانت بفرمایید بشینید روی صندلی لطفا. خیلی خوش آمدید به دهکده زیبای هاگزمید. امیدوارم من و همکارم آماندا میزبان خوبی برای شما باشیم. جا داره در ابتدای مصاحبه همه به افتخار ارباب قدرتمندمان لرد ولدمورت یک دست مرتب... اممم.... چی آماندا؟ آهان متوجهم ... یک دقیقه سکوت ... اووووخ! وشگون؟! اووووم ... همه کلاه هایمان را از سرمان برداریم! بردار جناب اقای مورفین! بهت میگم اون کلاتو بردار مرتیکه! ... چی آماندا؟! بله بله خواهش میکنم جناب مورفین تقاضا میکنم کلاهتونو بردارید! ممنونم! بفرمایید بشینید! خب شروع کنیم:

_ چه جوری دوس داری خودتو معرفی کنی؟ بهترین نویسنده ایفا؟ یک معتاد؟ یک منجی ؟ و یا ....

_ اگه رد صلاحیت بشی حاضری به قانون تمکین کنی و ببندی! هیچی نگی؟

_ با بله یا خیر جواب بده و همینطور حق داری بگی سوال ما اشتباهه:
___ اگه وزیر بشی از معتادها حمایت میکنی؟
___ اگه کمبود بودجه داشته باشی و مجبور باشی اون بودجه کم رو یا به گل های نوشکفته ایفای نقش اختصاص بدی یا صرف ترک اعتیاد اعضای قدیمی بکنی به کدوم بخش بها میدی؟
___ عمه داری؟ دوسش داری؟

_ قبل از مورفین شناسه دیگه ای داشتی؟ سابقه تو توی ایفای نقش بگو کامل.

_ برنامه خاصی داری اگه وزیر بشی؟ واقعا میتونی تغییری توی ایفا ایجاد کنی؟

_ نظرت در مرود محفل و مرگخواران چیه؟ باید موازنه برقرار کرد بینشون؟ بایید به گروه قوی تر بیشتر بها داد؟ و یا ...

_ حاضری رشوه بدی برای وزیر شدن؟

_ نظرتو در مورد این عکسا بگو:

قبل:
تصویر کوچک شده

بعد:
تصویر کوچک شده

_ نظرت در مورد گروه های چهارگانه هاگوارتز چیه؟ بنظرت میشه دوباره فعالشون کرد و از پتانسیلشون استفاده کرد؟

_ نظرت در مورد رقیبات توی انتخابات چیه؟

بنظرم فعلا برای دست گرمی خوبه. مصاحبه طولانی نشه فعلا بهتره. ممکنه بازم مصاحبه کنیم یا یه سره بریم سراغ مناظرات ولی هر نکته ای داری مورفین خودت میتونی اضافه کنی .

پاشو برو خونتون ... چی آماندا؟ بله بله خیلی لطف کردید جناب آقای مورفین گانت.

فعلا فرت!

ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۱۸ ۲۳:۲۸:۵۴
ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۱۸ ۲۳:۲۹:۵۷

پیام زده شده در: ۱۹:۴۹ شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۲

آماندا بروکل هرستold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۳ دوشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۳:۳۵ جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 497
آفلاین
کاندیدا های محترم وزارت جادوگری،
لطفا برخیزید و به ترتیب قد زمان ثبت نامتان، دم در استدیو صف بکشید و به ترتیب وارد شوید. اولین مصاحبه ی اولین دوره ی مصاحبات، به زودیِ زود با جناب مورفین گانت انجام خواهد گرفت.

پیام زده شده در: ۱۷:۵۴ سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۱

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
مورفین گانت VS لودو بگمن - PART 3

خب... هر فرد آگاهی که پاسخ های شما رو خونده باشه به این نتیجه میرسه که من وزیر بهتری ام و رایش رو به بنده خواهد داد.
اما در مورد سوال شما باید عرض کنم تمامی این تناقضات تقصیره جریانات مشکوک بالادسته که سعی در حذف بنده دارند. شما اگر مدتی پیش که بچه های بالا دستور حذف نام واقعی را نداده بودند، به پروفایل بنده و بخش نام واقعی مراجعه می کردید دچار این همه تناقض نمی شدید. حالا که نام واقعی نیست بنده هم عکسی واقعی از خودم میذارم که پاسخگوی تمام این تناقضات خواهد بود. (عکس میذاره باسه من!)

نقل قول:
شغلتون رو نوشتید ترانزیت کالا در مرض افغانستان که همه میدونن افغانستان حتی یک فشفشه هم نداره چه برسه به جادوگر! بعد شما نوشتید که از مشنگ ها متنفرید و چه با چاقو چه با چوبدستی میکشیدشون ... اون وقت چرا با صادرات و واردات با چرخه ی اقتصادی یک کشور مشنگ نشین مک میکنید؟

متاسفانه فرض شما غلطه که در افغانستان فشفشه وجود نداره. افغانستان پر از فشفشه است و تمام این فشفشه ها فدایی بنده هستند.
داستانشون هم از این قراره که همه ی این فشفشه ها توسط ارباب و مرگخواران دستگیر شده بودند و در شکنجه گاه های تاریک خانه ی ریدل عذاب می کشیدند.
بنده طی قراردادی با ارباب به تفاهم رسیدیم که در ازای هر دو نفر مشنگی که براش میارم یک فشفشه به من بده که اونم قبول کرد و من از افغانستان کشاورزان مشنگ رو می گرفتم و با فشفشه ها معاوضه می کردم و بعد این فشفشه ها رو به جای اون مشنگ ها اسکان می دادم و ازشون می خواستم در ازای غذا، لباس، جای خواب و آزادی، زمین های اونجا رو زیر کشت چیز ببرن که اونا هم با کمال میل می گفتند: چشم ناجی مورفین! ما تا ابد نوکر شماییم ناجی مورفین! شما مرد بزرگی هستید ناجی مورفین!
حالا دیدید که ترانزیت کالا در مرزهای افغانستان هیچ تناقضی با مشنگ کشی نداره؟

نقل قول:
و از طرفی در امضاتون نوشتید که بدن رو با مورفین و حشیش میسازید و در علاقمندی ها هم نوشتید مورفین، بعد چطور نوشتید که من معتاد نیستم؟

بله. هنوزم میگم. من معتاد نیستم. بنده تفریحی مصرف می کنم و هر وقت اراده کنم می تونم ترک کنم. در واقع بنده بیشتر تولید کننده ام تا مصرف کننده.

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۵:۱۶ سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۱

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
به نام خودم!

مورفین گانت VS لودو بگمن - PART 2

آخه مردک مفنگی! پیش خودت چه فکری کردی که منو به مناظره دعوت کردی؟! تو که اگه بگم گراوپ فوت کنه باد میبرتت!

در پاسخ به سوال اول باید بگم که همونطور که خودتون اشاره کردین کاندیدای مذکور سواد مواد نداره، از طرفی این اسم حاصل خوابیدن ایشون در آبنمک بوده و هیچ دلیل دیگه ای نمیتونه داشته باشه ... و برای شفافسازی بیشتر باید بگم که من در طول زندگیم در هیچ عرصه ای زمین نخوردم و نخواهم خورد از همین روی حقیقتا نمیدانم که اگر زمین بخورم به کجا میروم اما به طور قطع شما با این هیکل نحیف که اصلا در شان وزارت نیست زمین بخوری دیگه از جات پا نمیشی! یک وزیر خوب باید هیکل ورزیده و بدن ردیفی داشته باشد :شکلک پیر دانا: در مورد مشکلات جسمی هم عرض کنم که بنده میدانم این شایعه ها را آن وزیر مشنگ به خورد شما داده چون میترسیده من وزیر سحر و جادو شوم و روابطم با وی حسنه نباشد ... اما من به کلی این شایعات را تکذیب میکنم و در همین راستا عکسی از دوران جوانی خودم به عنوان مدرک ارائه میکنم که بفهمید هیچگونه مشکل جسمی ندارم بلکه بسیار بدن ردیف و روی فرمی دارم برعکس جنابعالی که تمام امراض ممکن در بدنتان یافت میشود و در مورفین خونتان به سختی مقداری خون یافت میشود و خوب احتمال مرگتان بسیار بالاست و تمام عواقبی که ذکر کردید وزارت احتمالی خود شما را تهدید میکند! تازه شما چون معتادی بهت زن هم نمیدن که بچت ولیعهدت باشه ممکنه ایدز داشته باشی اصن ولی بنده حتی اگر بر فرض محال سقط بشم فورا پسرم حکومت رو دست میگیره و اوضاع رو سروسامون میبخشه.

میرسیم به سوال دوم ...
ببینید به نظر من اساسا مردم عاشق تو سری و داشتن آقابالاسر و دستور گرفتن و این ها هستند! برای این حرم هم سند و مدرک و دلایل علمی دارم! نمونش همینجا شما نگاه کن یه طرف لرد سیاه نشسته هی میزنه تو سر مرگخواراش هی شکنجه میکنه و میکشه اونوقت همه میخوان مرگخوار بشن بهد اون طرف محفل گل و بلبله همه قربون صدقه هم میرن ولی هیشکی نمیره عضو بشه! این یعنی چی؟ یعنی مردم تو سری رو ترجیح میدن! در همین رساتا ما تصمیم داریم در دوران وزارتمان هی ارد الکی بدهیم و هی بزنیم تو سر مردم و هی وزارت آُتاکباری داشته باشیم که چه بشود؟ که غریظه ی خاک تو سر بودن ملت ارضاء بشود و حالش را ببرند!
نمونه دیگرش خود شما! قطعا ننه بابایی کسی در دوران بچگی به شما گفته است که بچه جان برو ورزش کن ورزشکار که بشوی همه تو را تحویل میگیرند و مایه دار میشوی و عزت و احترام داری اما شما جای این که ورزش کنی رفتی موتاد شدی که ره کی داره از کنارت رد میشه الان یه دونه میزنه تو سرت و میگه ای موتاد بدبخت انگل جامعه! پس خود شما هم از این قائده مستثا نیستی و عاشق تو سری و خواری و خفت و ذلّت هستی!
یعنی اگر من به وزارت برسم و تو ر ملت بزنم دیگر کسی با هدف ارضا شدن این قریضه نمیرود دزد و موتاد و فیلان بشود و به طور کلی خیلی از مشکلات از جامعه ریشه کن میشود!
پس منظور من از دیکتاتوری ذلیل کردن ملت است آن هم برای این اهداف پاک!
در مورد آزادی های مدنی و دموکراسی و تشکیل احزاب و تحمل سخن مخالف و حمایت از حقوق ساحرگان و ... هم باید بگم که من کلا آّم با این قرتی بازی ها تو یک جوب نمیرود و اصلا نمیتوانم این موارد را تحمل کنم این است که من به شما قول میدهم همچین چیزهای لوس و بچگانه ای در وزارت من نخواهید دید و هر کس خواست نزدیک این چیز ها شود قلم پایش را خورد میکنم !
راستش را بخواهید دیکتاتوری کردن مدرک و تخصص آکادمیک ندارد اما خوب من با همین نظریات که به طور خلاصه بیان کردم قصد دارم این علم را پایه گزاری کنم، اما خوب فعلا برای خالی نبودن عریضه سفارش داده ام گراوپ یک عدد مدرک دکترای دیکتاتوری از دانشگاه علوم جادویی هاگسفورد بخرد و بیاورد.
دیکته - دیکته - دیکته -دیکته - دیکته - دیکته -دیکته - دیکته - دیکته -دیکته - دیکته - دیکته -دیکته - دیکته - دیکته -دیکته - دیکته - دیکته
کافیه برار؟

و اما در مورد سوال آخر باید بگم که سوال شما از بیخ غلطه آی غلطه غلط غولوطه غلطه و شما سوختی و برنده ی یک ساعت مچی با آرم جادوگران شدی
ببینید من همانطور که قبلا هم توی ستادم در جواب به لرد سیاه گفته بودم اون کتاب کذایی که این مدارک رو از توش در میارید کاملا تخیلیه و پر از دروغ و چرندیاته!
شما خودت قضاوت کن، کتابی که توش عله میزنه ارباب رو پودر میکنه قابل استناده؟ یا شما خودت حقیقت مرگخواران و محفل رو توی تاپیک تنبیه سرای هاگوارتز بیان کردی، اون کتاب کاملا با اون حقایق مغایرت داره ... اینه که شما باید اون کتاب رو کنار بگذارید. و البته توجه داشته باشید که همه میدونن من روی اسپانیا شرط بستم و اسپانیا هم قهرمان شد مدارکشم تو گفت و گو با ارباب موجوده!

در پایان از تریبونی که در این تاپیک در اختیار من داده شد تا یکسری حقایق رو روشن کنم سپاسگزارم و عرایضم رو با یک سوال از شما به پایان میبرم.
آقای گانت، شما پروفایل سراسر تناقضی دارید! شغلتون رو نوشتید ترانزیت کالا در مرض افغانستان که همه میدونن افغانستان حتی یک فشفشه هم نداره چه برسه به جادوگر! بعد شما نوشتید که از مشنگ ها متنفرید و چه با چاقو چه با چوبدستی میکشیدشون ... اون وقت چرا با صادرات و واردات با چرخه ی اقتصادی یک کشور مشنگ نشین مک میکنید؟ و از طرفی در امضاتون نوشتید که بدن رو با مورفین و حشیش میسازید و در علاقمندی ها هم نوشتید مورفین، بعد چطور نوشتید که من معتاد نیستم؟ این همه تناقض چرا واقعا؟

سپاس!

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۴۴ سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۱

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
مورفین گانت VS لودو بگمن

بعله. ابتدا اشاره کنم که این تاپیک کاملا ابتکار خودم هست و دوره های پیشین خودم این تاپیک را افتتاح کردم و هیچ نیازی نیست که شما به نام زننده ی تاپیک مراجعه کنید که ببینید من راست می گویم یا دروغ، چون من جزو پاک ترین و معصوم ترین جادوگران بوده ام و هیچوقت دروغ نگفته ام. ولی اگر یک وقتی سر و کله ی مری باود پیدا شد و گفت این تاپیک ایده ی او بوده هیچ باور نکنید که او یکی از مرموزترین و مارموزترین و موزمارتین جادوگران بوده و یک روده ی راست توی شکمش نیست. اینجا را من درست کرده ام. مال من است!:zogh: خیلی خوب است. نه؟:zogh:

اما از مقدمات که بگذریم، بنده اینجا در نظر دارم طی یک مناظره با یکی از نامزدها به نام لودو بگمن چهره ی حقیقی ایشان را (هر چند معرف حضور ملت آگاه و هشیار ما هست) به توده های عوام مردم بشناسانم و نقاب از چهره ی این قمارباز ناشی بردارم.
چون بنده وزیرم و حق میزبانی دارم اول من شروع می کنم و سوالاتی از ایشان می پرسم که البته هر چند می دانم جوابی برای گفتن ندارند ولی این حق را دارند که بیایند و هر چندتا سوال خواستند از من بپرسند و من هم چون عاشق تنویر افکار عمومم می آیم و با پاسخ به سوالات گمراه کننده و نفاق انگیز ایشان، افکار عموم مردم عزیزم را روشن می نمایم.
همچنین از همین تریبون اعلام می نمایم که بنده آماده ی مناظره با تمامی رقبا بوده و از احدالناسی جز ارباب قدرقدرت تاریکی نمی هراسم، چرا که تمامی مواضع و جهت گیری های بنده شفاف بوده و کارشناسان من برای همه چیز برنامه دارند. پس هیچ پرسشی نخواهد بود که بنده پاسخی برای آن نداشته باشم.

اما مناظره...

جناب لودوی بگمن!

به عنوان اولین سوال بفرمایید با توجه به اینکه یکی از کاندیداهای بی سوات از شما با عنوان "لودو بودو ندو میخوری زمین بگمن" نام برده، آیا این شایعه درست است که شما اگه بخوری زمین هوا میری، نمی دونی تا کجا میری؟ و کاندیدای مذکور نیز با علم به همین حقیقت شما را از دویدن، که نتیجه ی آن زمین خوردن است منع کرده.
اصلا شما چرا باید موقع دویدن زمین بخورید؟
آیا مشکلات جسمی دارید؟
آیا توموری در سر شماست که باعث می شود مغزتان خود به خود شات دان شود و شما در حال دویدن زمین بخورید؟
آیا شما با علم به وجود این تومور، می خواهید امور یک مملکت را در دست بگیرید؟
این نشان بی مسئولیتی شما نیست؟ اگر فردا مردید، ملت بدون وزیر چه کنند؟
شما عواقب مرگتان را که کمترین آن نزاع بر سر قدرت و شورش ها و جنگ های داخلی و کشتارهای جمعی و قحطی و طاعون است، چگونه بر عهده می گیرید؟

سوال بعدی اینکه: تعریف شما از دیکتاتوری چیست؟ چه تضمینی دارید که دیکتاتوری نمونه خواهید شد؟ اگر فردا در جامعه ی شما مواردی مثل آزادی های مدنی و دموکراسی و تشکیل احزاب و تحمل سخن مخالف و حمایت از حقوق ساحرگان و اینجور جنغولک بازی ها بروز کرد چه پاسخی برای حامیان امروزتان خواهید داشت؟
شما اصلا در زمینه ی دیکتاتوری تخصص دارید؟ مدرک دیکتاتوری دارید؟ تحصیلات آکادمیک دیده اید؟
شما اصلا دیکته بلدید بگویید؟
شما اصلا دیکته را چند می شدید در مدرسه؟
شما اصلا دیکته بلدید بنویسید؟
شما اصلا سرمشق زیر رو کامل کن ببینم خودِ کلمه ی "دیکته" را بلدید بنویسید؟
دیکته - دیکته - دیکته - ...

در پایان به گذشته ی پر ابهام شما می پردازم.
این بخشی از گذشته ی شماست که در پرونده های فوق سری ثبت شده و من با تلاش بسیار به آن دست یافتم:
نقل قول:

لودو بگمن جادوگری است که در گذشته مدافع تیم ملی انگلستان بوده و از محبوبیت زیادی برخوردار است.
او در دوران قدرت لرد ولدمورت اطلاعاتی را از طریق مرگخواران به ولدمورت میداده اما ادعا کرده است تصور میکرده اطلاعات مفیدی به مبارزان علیه او میداده. حقیقت یا عدم حقیقت ادعای او اثبات نشده اما دادگاه جادوگری او را تبرئه کرد.
چند سال بعد او به ریاست سازمان ورزش ها و تفریحات جادوئی نائل شد. او در کتاب هری پاتر و جام آتش در شرط بندی از اجنه باخت اما به آن ها سکه لپرکان داد و کلی برای خود دردسر ایجاد کرد.

در این سند نکات مبهم فراوانی جلب توجه می کند اما مهم ترین آن ها ارتباط شما با لرد ابر قدرت تاریکیست و این سوال را برای هر ذهن آگاه ایجاد می کند که بالاخره شما کدام طرفی هستید؟! مرگخوارید؟ محفلید؟ الف دالید؟
اصلا شما چطور توانستید از زیر ساتور جلادی مثل بارتی کراوچ پدر به سلامت عبور کنید در حالیکه پسرش با هزار ترفند و فدا کردن مادرش، موفق به فرار از مجازات شد و بعد از آن هم همواره تحت طلسم فرمان پدرش بود.
شما چطور توانستید از چنگ یک چنین فرد بی رحم و مقام پرستی فرار کنید؟
شما که قدرت جادویی بالایی نداشتید، چون اگر داشتید که دستگیر نمی شدید.
قدرت هوش بالا هم نداشتید، چون اگر داشتید سر برد بلغارستان شرط نمی بستید.
از رشوه و پارتی هم نمی توانستید استفاده کنید چون این چیزها روی کراوچ اثر نداشت.
چطور شد که شما نه تنها از مجازات گریختید بلکه بعد از مدتی به دوست صمیمی کراوچ تبدیل شده و به ریاست سازمان ورزش ها و تفریحات جادویی رسیدید و حادثه ی بزرگی مثل جام جهانی کوییدیچ تحت مدیریت و نظارت شما برگزار شد؟!!!

آیا جز این است که شما یکی از سوتی های بزرگ رولینگ هستید؟ و کلا نباید در کتاب حضور داشته باشید؟ فلسفه ی وجودی شما زیر سوال است آقای بگمن. چه توضیحی دارید؟

ویرایش شده توسط مورفین گانت در تاریخ ۱۳۹۱/۵/۱۷ ۱:۵۰:۱۳
ویرایش شده توسط مورفین گانت در تاریخ ۱۳۹۱/۵/۱۷ ۲:۰۲:۰۱

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۱۷:۱۷ دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۱

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۰۹:۳۸ پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۳
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
گردانندگان سایت
پیام: 1506
آفلاین
باز شد...

ایوان روزیه...اسکلتی که وجود ندارد!

Re: خدمات رسانه ای ! ( مناظرات انتخاباتی )
پیام زده شده در: ۱۲:۵۳ چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۰

رز ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۴ پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۱:۱۰:۱۱ پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1473
آفلاین
قفل شد...

ارباب جان، جان جانان اند اصلا!

پیام زده شده در: ۲۳:۰۲ شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۸۸

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
وزارت سحر و جادو اعلام می کند :

طی تایید وزارت سحر و جادو و وزیر سحر و جادو تصمیم گرفته شده است مسئولیت این تاپیک از این پس به عهده ی مری فریز باودمی باشد !

مسئولیت مسئول تاپیک :
دنبال کردن سوژه و جلوگیری از انحراق آن .
تزریق سوژه های جدید در صورت لزوم .
ارائه ی گزارش به وزیر در مورد پیشرفت تاپیک
در صورت لزوم اقدام به عضو گیری کنند .
مدیریت تاپیک .

توجه : این کار دلیلی بر کم کردن کار وزیر و کابینه نیست بلکه تنها روشیست برای بهبود اوضاع فعلی و پیشرفت روز افزون ایفای نقش سایت .

با تشکر وزیر سحر و جادو !

پیام زده شده در: ۲۱:۵۹ شنبه ۳ مرداد ۱۳۸۸

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
نقل قول:
منیروا مک گونگال :

1. چقدر انتخابات رو سالم میبینین ؟
2.به نظرتون این پیشی گرفتن تا آخرین لحظات باقی میمونه ؟ آیا اگر مدیران بخوان تمدید کنن انتخابات رو بازم موفقین ؟( من که میگم تمدید صددرصده )
3. فکر میکردین اینطوری جلو بیفتین ؟
4. همیشه وقتی نتیجه گیری نهایی توسط مدیرا اعلام میشه رایها بالا پایین میشه و اصلاً ممکنه وزیر عوض بشه ، بدون احتساب کلی بالا بودن رای ... این مورد رو چطور میبینین ؟ یا ممکن هست از شما هم رایهایی به خاطر موارد مختلف کم بشه ؟ یعنی ممکن وزیر نشی؟ * ترس و ترس *

در در آخر یک جمله به هوادارنتون ، کسانی که تا همین لحظات حمایتتون کردن .

سلام مری .

1. اینو میذارم به عهده ی مدیران که رایارو اعلام کنند .
2. من با تمدید مخالفم البته از نظر خودم البته مطمئنم چند نفری که قرار بود بهم رای بدن تا این لحظه که اصلا آنلاین نشده اند البته مطمئنم ایفای نقش بالای این تعداد هم عضو فعال نداره .
3. تا دیروز مطمئن بودم ولی امروز که تا ظهر انقدر رقابت ها نزدیک بود و حتی صبح من با 6 اختلاف رای گویا عقب بودم به تردید افتادم ولی انگار طرفدارهای کاندیدای غایب سحر خیز تر بودند .
4. موافقم چون بعضی از ارای تازه واردین و غیر فعال ها باید خذف بشه البته من مطئنم حد اکثر یک رای ممکنه برای من تغییر بکنه و مطمئنم اگر این اختلاف باقی بمونه تا آهر اون تغییر ها هم تغییری در وزارت انجام نخواهد داد .

حمله ی آخر . من شعار ندادم تا آخرش هم هستم امید وارم با همکاری همه لا اقل تابستونه شادی رو سپری کنیم ! مرسی

پیام زده شده در: ۲۱:۴۴ شنبه ۳ مرداد ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
به به مثل اینکه کسی حاضر نیست که در مورد وزارت بیاد و نظراتش رو بگه ، البته معمولاً افشاگریا میمونه برای بعداً:دی

البته من میخواستم یک مصاحبه مجازی با کاندیدا ترتیب بدم ، که البته با مخالفت اعضا و مدیران همراه شد که مجری نمیتونه جم بخوره و اینا

خب اگر یکی از کاندیدا جلو باشه چه حسی داره ؟ بزارین از همه کاندیدا سوال کنیم .

1. چقدر انتخابات رو سالم میبینین ؟
2.به نظرتون این پیشی گرفتن تا آخرین لحظات باقی میمونه ؟ آیا اگر مدیران بخوان تمدید کنن انتخابات رو بازم موفقین ؟( من که میگم تمدید صددرصده )
3. فکر میکردین اینطوری جلو بیفتین ؟
4. همیشه وقتی نتیجه گیری نهایی توسط مدیرا اعلام میشه رایها بالا پایین میشه و اصلاً ممکنه وزیر عوض بشه ، بدون احتساب کلی بالا بودن رای ... این مورد رو چطور میبینین ؟ یا ممکن هست از شما هم رایهایی به خاطر موارد مختلف کم بشه ؟ یعنی ممکن وزیر نشی؟ * ترس و ترس *

در در آخر یک جمله به هوادارنتون ، کسانی که تا همین لحظات حمایتتون کردن .

ویرایش شده توسط مری فریز باود در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۳ ۲۲:۴۴:۱۷

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.