هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر توجیهات عالیه
پیام زده شده در: ۱۸:۵۷ پنجشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۸

عمــــه مارج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲:۲۲ شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵
از زیر شنل لردسیاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 141
آفلاین
من يه خط شايدم دو خط راجع به انتقاد و نه اعتراض مري فريز بگم!! ريپر عمه لطفا شما اين ساندويچ رو نگه دار!!

خب وقتي پرسي به من گفت براي ماگل شناسي، سر و ته قبول وظيفه و پست زني عمه يه ساعت هم طول نكشيد و من دقت نكردم كه چون پست من به خاطر تاخير استاد قبلي زده شده، بايد در زدن پست جلسه ي بعد، از همون تاريخي كه مشخصه پست تدريسو بزنم!!

مگه نگفتم از ساندويچ نخور!! شما ببخشيد؛ سگه ديگه

ميگفتم؛ و فكر ميكردم بايد از تاريخي كه خودم پست رو زدم دو هفته حساب كنم؛ كه از دوشنبه 19 مرداد ساعت يك نصفه شب شروع ميشه كه با اين حساب تا روز دوشنبه 2 شهريور ميبود...ولي اي بابا اينكه خيلي دوره..باشه فردا ميزنم پست تدريسو...تسخير از جانب من صورت گرفت...لانه ي جاسوسي رو ميگم

موندنی شو!

پیام زده شده در: ۱۶:۲۶ پنجشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

خب ما امروز مفصل با مرلین توی انجمن خصوصی هاگوارتز در مورد اینکه ازت امتیاز کم بشه یا نه و اینا بحث کردیم ، پنج نفر موافق بودن که امتیاز کم بشه و من مخالف بودم که امتیاز کم بشه ، مرلین هم رای ممتنع داد و از اونجایی که قدرت مدیر با قدرت پنج نفری که رای موافق دادن برابری میکرد ، رای ممتنع معاون مدیر هم یه جورایی موافقت با مدیر هست و از اونجایی که در مورد جیگر بودنِ تو بحث های مفصلی در انجمن خصوصی دوم هاگوارتز بحث شد ، به این نتیجه رسیدیم که امتیاز کم نمیشه ازت

ولی مرلین مخالفت کرد با اینکه همینطوری ازت امتیاز کم نشه ! و خواست که حتما تا آخر این هفته دو ساحره ی خوب و مناسب بهش معرفی کنی ، ولی من مشکلی ندارم ، توجیه شدنِ تو به قدر ِ کافی خوب بوده و نیازی نیست کسی رو معرفی کنی به من

اما ! در موردِ بلیتی که در این مورد فرستادی هم باید بگم که ، من دیروز به مرلین گفتم که وقتِ رسیدگی به بلیت ها رو ندارم ، بالاخره همین قضیه مصائب مدیر و اینها دیگه به مرلین گفتم که رسیدگی کنه ، ولی از اونجایی که مرلین هم وقت نداشت ، مستقیما زد بلیتتو حذف کرد

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۳:۱۶ پنجشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۸

مرلینold2

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۵ سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱:۵۲ پنجشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۰
از پایان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 221
آفلاین
هممم اگر سازمان ملل هم مي بودي بايد اطلاع ميدادي كه نميتوني تدريس كني.حالا اينكه جلسه آكادميه كه ديگه هيچي !

فعلن ازت امتياز كم ميشه تا با پرسي مشورت كنم و تو انجمن خصوصي مديريت هاگوارتز بيان كنم.

در ضمن ميتوني بليت هم بزني تا به مشكلت رسيدگي بشه!

[b][size=medium][color=6600FF][font=Arial][url

پیام زده شده در: ۱۰:۲۲ پنجشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۸

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۰۹:۳۸ پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۳
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
گردانندگان سایت
پیام: 1506
آفلاین
پرسی!

دیروز که خودت تو جلسه بودی!دلیل موجه من رو مشاهده کردی!اخرم جایزه رو دادن دست توی بوقی!یادم باشه بعدا به اکادمی اعتراض کنم!:دی
من دیشب وقتی رسیدم خونه خواستم ان بشم ولی متاسفانه شارژ ای دی اس الم تموم شده بود.دیال اپ هم نتونستم وصل بشم.برای همین اگه مشکلی نیست تدریس دیروز رو امروز انجام بدم.

ایوان روزیه...اسکلتی که وجود ندارد!

پیام زده شده در: ۱:۰۱ پنجشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۸

آلبوس دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۳ چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳
از تو دورم دیگه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 586
آفلاین
خب درس پنجشنبه ت رو رد کن بیاد پرسیوال ویزلی..

سر کلاس توجیهت می کنم الان باید برم خونه زن و بچه تنهان!

پرسی : مرسی ، سه گالیون بابتِ تدریست به گروهت میدم که برن بدن به استرجس بلکه راضی بشه سه مین ، هر مین یک گالیون ، لاگین کنه تو سایت ... تو هم توجیه شدی ! امیدوارم خوش گذشته باشه و بری برای سایر محفلی ها تعریف کنی ، بلکه اونام راضی بشن و بیان اینجا توجیه بشن

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۲۹ ۱:۱۸:۳۰

باید از چیزی کاست.. تا به چیزی افزود!تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۰۱ پنجشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۸

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
oh yess !
دفتر توجیهت پرسی منم توجیه میکنی ؟!
ساعتو نگاه کن 1 بامداده اخ جون !
پرسی منم توجیه میخوام !
باب اومدم روشنگری هی پخ اینا میاد من ناظر مربوط به هاگ نیستم دسترسیم برای حام آتشه !
در کل بهانه ای بود پرسی منم توجیه بکنه

پرسی : اوه ! چقدر تو زمان شناسی مینروا بیا ! ملت میگن چرا دوست داری ملتو توجیه کنی ! باب وقتی تو اومدی میگی توجیهم کن ، بگم نه خب ناراحت میشی دیگه ! عهه ... توجیه شد !

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۲۹ ۰:۵۹:۵۲

پیام زده شده در: ۲۳:۴۱ چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۸۸

مرلینold2

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۵ سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱:۵۲ پنجشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۰
از پایان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 221
آفلاین
به مري:

در مورد انتقادات با پرسي صحبت ميكنيم.

در مورد گزارشگري و تغيير شكل و به طور كلي كلاس هاي من!فقط تا ساعت 12 روز قبلش مهلت براي ارسال تكليف هست!

يعني مثلن من پنجشنبه تدريس دارم ،ساعت 12 شب چهارشنبه به بعد كسي حق ارسال تكليف نداره!حالا ارسال كرد و امتياز گرفت لطف من بوده و البته اونم قبل تدريسم.بعد تدريسم ابدا امتيازي نميدم!

[b][size=medium][color=6600FF][font=Arial][url

پیام زده شده در: ۲۳:۲۲ چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
من یه انتقاد دارم ...( ابداً هم اعتراض نیست!)

ببین الان کلاسای آموزش دوئل ، نجوم و ستاره شناسی ، دفاع در برابر جادوی سیاه، ماگل شناسی ، ذهن خونا و چفت شدگی اصلا تدریس نشدن !
ما مگه دو هفته برای تدریسمون وقت نداریم ؟ خب چرا باید این مورد دققا روز اخر صورت بگیره که سبب بشه چیزی رو نتونیم بنویسیم !

من قبلا صحبت کردم در این مورد پرسی گفت نمیشه سخت گرفته به اساتید چون کلاسها زیاده! این وسط شاگردا یا اساتیدی که سر وقت تدریس میکنن پس چین ؟ اونا هیچی نیستن ؟

خیلی راحت میبینیم که یه استاد یک روز از وقت تدریسش گذشته یا اینکه دو روز گذشته بعدش تازه میاد فرصت میخواد که تدریسش رو چند روز دیرتر هم انجام بده! خب این که نشد ... قرار بود هر کس نمیتونه تدریس کنه روز قبل از تدریس بگه ! نه بعدش که !

بعد هر وقت دیر تدریس میشه ما باید خودمون رو بکشیم تا بتونیم برسونیم کلاسها رو پر کنیم ، شاید برای کسایی که هیچ پستی ارسال نمیکنن این موضوع خیلی راحت باشه ولی برای ما واقعا خیلی سخته که همون یک روزم از دست بره و کلی برنامه ریزی جا به جا بشه !
من اینو از طرف هافل نمیگم ، کلی میگم حالا نمیدونم گروههای دیگه چقدر بهش اعتقاد دارن !

الان به این موردم انتقاد دارم ! پست تکلیف منیروامکگونگال دو خط هم نمیشه ! خب اینکه تدریس نمیشه ، یعنی استاد باید فقط بیاد تکلیف بده بره ؟ پس همگی بیخیال رول زدن بشیم دیگه ... بنظر من این مورد هم اصلا خوب نیست . چون خودم میبینم منیروا حداقل سی چهل خط برای سرو کله زدن با مدیرا و ناظرای دیگه صرف میکنه اما اینطوری تدریس صورت میگیره ! من یادمه هاگوارتز رو تاسیس کردیم برای آموزش رول نویسی نه انجمنهای دیگه رو ولی برعکس بنظر میرسه !

من موندم این اساتید نمونه بر چه اساسی قرار در آخر ترم صورت بگیره !

حالا اینا همگی انتقاد بود ، شاید بهتر بود یه پیام شخصی میزدم و میگفتم ... اما فکر کنم واقعا وقت میبرد .

اینجا سه تا ناظر و حداقل هشت نه تا به پا داره رسیدگی به اینکارا چند دقیقه که بیشتر وقت نمیگیره !

یه مقدار همگی با وجدان پیش بریم کارا راحت تر صورت میگیره .

راستی :

این گزارشگری کوییدیچ که مرلین تدریس کرد دیگه نمیشه توش پست زد یا تا وقتی که امتیازات رو بزنی وقت داریم ؟

ویرایش شده توسط مری فریز باود در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۲۸ ۲۳:۲۵:۴۵

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۲۲:۵۷ چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۸۸

هوکیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۶ سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۶:۴۴ چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹
از جزاير بالاك
گروه:
کاربران عضو
پیام: 173
آفلاین
تدریس کلاسم پنج شنبه ...

پرسی : خوبه ... ترم داره تموم میشه وگرنه از هفته دیگه خلاصه ترش میکردی ! به جای تدریس کلاسم پنجشنبه میزدی ، ت ک پ ! مشکلی نیست !

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۲۸ ۲۳:۲۰:۱۴

آیینه خود بین
-------------------------------------
[url=http://www.jadoogaran.org/edituser.php]انجام اصلا�

پیام زده شده در: ۱۷:۴۸ سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
آلبوس

خیلی زودتر از این حرفا منتظر حضورت توی دفتر توجیهات و توجیه شدنت در ملا عام بودم ، خیلی لذت بخشه که ساحره ها و جادوگرای سپید ! بیان و ببینن که آلبوس ِ با قداستشون ، اینجا داره توجیه میشه و از دستشون کمکی بر نمیاد ، موهاهاها

در موردِ کلاس ِ گودریک باید بگم که ، تو الان خودت اومدی اینجا توجیه شدی ، اگر کل محفل و الف دالم میاوردی شبانه روز اینجا توجیه شن ، من بازم نمیتونم همچین اجازه ای بدم

گودریک گروه داره و باید شخصا تدریسش رو انجام بده ، اینطوری بشه همه ی گروها جوگیر میشن میخوان یکی از تدریسای استادشونو بدن به یکی دیگه ، من بدونِ گروهم ، تدریس ِ کلاسمم هم پنجشنبه هست ، اگر دوست داشتی میتونی اونو تدریس کنی

پیوز :
بری دیگه بر نگردی
مشکلی نیست ، برگشتی بزن ، امتیازات رو هم بزن که زمانِ بروز شدنِ تابلوی شنی بزنمشون

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.