هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۲۳:۴۹ شنبه ۲۰ مهر ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
هممم ...

این ترم رنکه دانش آموز نمونه نمیدین !
اگر میدین به چند نفر میدین ؟

سه نفر ؟ دو نفر یا مثل ترم قبل چهار نفر ؟

ممنون ....

سه نفر اول رنک رو میگیرن !

ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۸۷/۷/۲۲ ۸:۱۸:۳۴

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۸:۱۴ جمعه ۱۹ مهر ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
نقل قول:
مدیریت هاگوارتز در ویرایش نهایی کارنامه 30 امتیاز به بارتی کراوچ ندادن ... خودتون گفتین که به خاطر تنظیم لیست کارنامه 30 امتیاز میدین و توی اونجایی که به شاگردای نمونه گفتین ، گفتین ...

30 امتیاز رو اضافه میکنم به شما !

نقل قول:
انتخابات استاد نمونه هم برگذار نشده ...

نقل قول:

نمیدونم توی پست بارتی معلوم بود یا نه ، اما میخواستم خواهش کنم این تاپیک رو :استاد نمونه هاگ

برای انتخاب استاد نمونه هاگوارتز باز کنید ، مخصوصاً این ترم که خیلی از اساتید به گروهها و شاگردها لطف داشتند .

(میتونیم بدترین استاد رو هم انتخاب کنیم )

انتخابات اساتید رو به هیچ عنوان برگزار نمیکنم این ترم !
خیلی از استادهای ما واقعا عالی بود کارشون ولی چون دیگر استادها خیلی لطف کردن به تمام بچه ها انتخابات این ترم برگزار نمیشه !
تر و خشک با هم میسوزن ...

موفق باشید.

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۳۶ جمعه ۱۹ مهر ۱۳۸۷

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
سلام !

نمیدونم توی پست بارتی معلوم بود یا نه ، اما میخواستم خواهش کنم این تاپیک رو :استاد نمونه هاگ

برای انتخاب استاد نمونه هاگوارتز باز کنید ، مخصوصاً این ترم که خیلی از اساتید به گروهها و شاگردها لطف داشتند .

(میتونیم بدترین استاد رو هم انتخاب کنیم )

راجع به تالار افتخارات نیز اگر مشکلی نیست میشه تکمیلش کرد ، من خودم به عنوان یه ریونی خیلی دوست دارم تکمیل بشه !

بابت کلیه همکاریهاتون هم در طول ترم و حتی بعد از استعفا از طرف کلیه ریونی ها تشکر میکنم !

مرسی ! مری !

ویرایش شده توسط مری باود در تاریخ ۱۳۸۷/۷/۱۹ ۱۷:۴۱:۱۲

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۲:۳۳ جمعه ۱۹ مهر ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
مدیریت هاگوارتز در ویرایش نهایی کارنامه 30 امتیاز به بارتی کراوچ ندادن ... خودتون گفتین که به خاطر تنظیم لیست کارنامه 30 امتیاز میدین و توی اونجایی که به شاگردای نمونه گفتین ، گفتین ...

انتخابات استاد نمونه هم برگذار نشده ...

پیام زده شده در: ۲۰:۱۹ یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۸۷

جیمز  پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۲ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۸:۲۹ جمعه ۱۵ دی ۱۴۰۲
از دهکده هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین
به مری باود:
من از هیچ ورقه ای بابت تقلب امتیاز کم نکردم چون بعد از گذاشتن اون پیغام اینجا من با چند تا از دوستان تو هافل و راون و گریف صحبت کردم ولی چون قانونی در این باره نبود من امتیازی کم نکردم و جواب هایی که حتی منظور رو رسونده بودن تا اندازه خودشون نمره گرفتن با این همه اگه در خواست تصحیح دوباره دارید بگید من سریعا انجام می دم

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۷:۵۴ شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

مثلا همین جناب جیمز پاتر در نمره های درسشون به گریفندوریها که بر حسب تصادف جواب یک سوال رو با تغییر جمله بندی درست نوشته اند دلیلی برای تقلب ارائه نکردند ولی برای همون سوال که روانی ها جوابی دادند که مفهوم رسانده شده است ، امتیازی قائل نشده اند !

من این ترم استادهای تازه وارد هم استفاده کردم ! برای ترم بعدی که صد در صد من مدیرش نیستم و اگرم باشم مطمئنا قوانینی مینویسم که خودمم بتونم توی مدرسه شرکت کنم ! هماننده ترم اول و دوم ...
ولی استادهایی که این ترم خودشون با دست خودشون سابقشون رو خراب کردن ترم دیگه مطمئنا مدیر جدید هر کی که باشه دید تازه ای به این قضیه خواهد داشت ...

نقل قول:
در ضمن شاگردی که در کاسها یک بار هم شرکت نکرده ، در امتحانات سی کامل میگیره ! شاگردی که از اواسط ترم هم نیست اومده توی سایت ! (کورمک مک لاگن)

مطمئنا تابلوی اعلانات نشون دهنده ی همه چیز هستش ! وقتی کسی ثبت نام کرده من نمیتونم بگم توی مدرسه شرکت نکردی توی امتحان شرکت نکن ... چون اسمش جزو ثبت نامی ها هستش !

نقل قول:

برای همین بود که گفتم اطلاع بدم اگر کاری انجام میگیره بر اساس قوانین هاگوارتز باشه ولا غیر !

قوانین این ترم خیلی ناقص بود ... و ناقص تر هم شد چون به صفحات سفید و بسته شدن سایت و ... برخوردیم ... قرار بود چهار گروه هاگوارتز موقع امتحانا بسته بشه که نشد ... مطمئنا ترم های دیگه قضیه بهتر خواهد شد ...

موفق باشید

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۱۴ شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۷

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
نه من مشکلی از این لحاظ نداشتم ! فقط خواستم به دوستان بگم اگر کاری میکنین بر اساس اصول باشه .

مثلا همین جناب جیمز پاتر در نمره های درسشون به گریفندوریها که بر حسب تصادف جواب یک سوال رو با تغییر جمله بندی درست نوشته اند دلیلی برای تقلب ارائه نکردند ولی برای همون سوال که روانی ها جوابی دادند که مفهوم رسانده شده است ، امتیازی قائل نشده اند !

برگه های امتحانی گریف همه در درسهایی ارسال شده که فقط اساتید گریفی تدریس کردند ، نمیدونم این جای شک داره یا خیر !

در ضمن شاگردی که در کاسها یک بار هم شرکت نکرده ، در امتحانات سی کامل میگیره ! شاگردی که از اواسط ترم هم نیست اومده توی سایت ! (کورمک مک لاگن)

و جسیکا پاتر خودش علناً در چتر میگه که در کلاسها همینطوری شرکت کرده !

در هر صورت من به اینکارها کاری ندارم ، گرچه گریفندوری ها ثابت کردن که به دنبال رقابت سالم نیستن ! اما هر طور عمل کنن ( که انجام دادند هر گونه عملی ) به امتیازات گروه ما نمیرسند !

من از اینکه بقیه گروه بیان اینجا پست بزنن جلوگیری کردم و اگر چک کنین میبینین که پستی هم پاک شده ، ولی این مورد رو گفتم تا گریفی ها و اساتید بدونن نمیشه از وقتی ( بیش از سیصد ساعت ) اعضای راونی برای نوشتن پستاشون توی مدرسه صرف کردند ، گذشت !

برای همین بود که گفتم اطلاع بدم اگر کاری انجام میگیره بر اساس قوانین هاگوارتز باشه ولا غیر !

از نظر مدیریتی هم مشکلی نمیبینم و تشکر از استر برای اینکه دوباره داره نظارت میکنه علی رغم ناملایمات !

مرسی! مری!

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۳:۱۲ جمعه ۱۲ مهر ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
نقل قول:
کاری داشتی؟ پست رول برای اینجا زدی مثلا؟ بد نبود پستت ولی جاش اینجا نبود !!!
و در رابطه با سر زدن من به تمام تالارهای خصوصی ... اگر قرار بودش من چک نکنم تالارهای خصوصی رو دسترسی نداشتم !

استرجس عزیز این رسم مهمون نوازی نیست که وقتی وزیر جامعه میاد توی دفترت بگی کاری داشتی!! حتی اگر کاری هم نداشته باشه باید رسم مهمون نوازی رو به جا بیاری! ایگور با تمام خشونتی که داشت اگر میومدی دفترش کلی ازت پذیرایی میکرد شب هم نگهت میداشت!

من کارم رو در این پست گفتم. چون دیدم شما جوابی ندادی گفتم دیگه بحث رو ادامه ندم چون تجربه نشون داده که از این مسائل همیشه توی هاگوارتز هست. کسی که واقعا دنبال رول نویسی و فعال کردنش باشه به جای اینکه کلی اعتراض کنه پستی که بعد از دو ثانیه زده قبول نشده بهتره به جنبه طنز قضیه نگاه کنه. مثلا جستجوگر یک تیم دوثانیه دیرتر وارد زمین بشه داور مسابقه هم قبول کنه بعد مدیر بیاد بگه نه نیمشه و اینا!

راجع به رولم هم منظوری نداشتم. دیدم سوژه خوبی داره یک پست طنز بزنم هم جو اینجا عوض بشه هم مدیر سر و کله اش پیدا بشه!

در آخر اون تیکه دوم حرفت که توی نقل قول هست راجع به تالارهای خصوصی چرا من به میگی؟ مگه چی گفتم؟ اصلا اسم انجمن خصوصی رو آوردم؟ تهمت الکی میزنه بوقی!!!

با تشکر فراوان!

ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۷/۱۲ ۱۳:۲۰:۱۸

پیام زده شده در: ۹:۳۱ جمعه ۱۲ مهر ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
به جیمز و مری :

برای چی انقدر کل کل میکنید ؟ یک دلیل واضح برای من بگید که چرا انقدر کل کل میکنید تا من بررسیش کنم ببینم آیا واقعا می ارزه کل کل کنید یا نه!!!

من امتیازهایی که خودم تشخیص بدم تقلب نیست درستش میکنم ! نه کاری به استادا دارم نه به بازرسا !

پس این بحث رو ادامه ندید !

به آسپ:

کاری داشتی؟ پست رول برای اینجا زدی مثلا؟ بد نبود پستت ولی جاش اینجا نبود !!!
و در رابطه با سر زدن من به تمام تالارهای خصوصی ... اگر قرار بودش من چک نکنم تالارهای خصوصی رو دسترسی نداشتم !

به بارتی:

من این جور که میبینم این ترم باید تا آذر ادامه داشته باشه ! شما هم شنبه صبح بزن !

خوش باشید .

ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۸۷/۷/۱۲ ۹:۳۴:۲۵

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۲۳ پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
-ریداکتو!

در دفتر مدیر از جا کنده شد و آسپ در حالی که کلاه تمیز و براقش (شب قبل با آبسا شسته بودش! :دی) بر روی سرش تکان می خورد وارد شد.
-ایول! ایول! در اینجا هم راحت کنده میشه من فکر می کردم فقط در دفتر خودم کنده میشه! چه کشف بزرگی!

مری و جیمز در حالی که تا لحظاتی قبل در حال گیس و گیس کشی بودند با تعجب به آسپ خیره شدند!

آسپ: با توجه به اینکه به خاطر پشتوانه سازی قوی مدیران هاگوارتز تبدیل به یکی بی صاحب ترین نقاط سایت شده :دی به عنوان وزیر سحر و جادو وظیفه خودم میدونم که دانش آموزان و اساتید آینده دار مملکتم رو به صلح و آرامش و دوستی دعوت کنم. به پیژامه مرلین کبیر سوگند چهار تا نمره ارزش این همه بحث رو نداره. آخرش نه استاد به رضایت و نه دانش آموز به نمره اش میرسه و همتون هم به علت سردرد توی سنت مانگو طبقه ای که گیلدی هست بستری میشید!

دعوا نکنید!

مری جیغ کشید: نخیر نخیر نخیر! این اصلا استاد خوبی نیست! مقنعم رو خط خطی کرد! ببین!

آسپ: مگه شما توی هاگ هم مقنعه می پوشید؟ باب تو زیادی آسلامی هستی! در بیار اینو! اگر من وزیرم و قانون رو من طرح می کنم میگم یک شلوار کوتاه و یک ردای بدون آستین کافیه! دانش آموز باید راحت باشه!

مری:

جیمز پاتر: من به عنوان استاد هاگوارتز و اختیاری که دارم از مری باود و گروه راونکلاو به خاطر این سهل انگاری و آسلام بازی صد امتیاز کم می کنم.

آسپ: ولی با توجه به اینکه گابریل دلاکور دقیقا همین فرمی رو که من مد نظرم هست میپوشه و خیلی شیک و اینا میاد توی کلاس ها من به گروه راونکلاو دویست امتیاز اضافه می کنم.

صدای جیغ جیغویی از پشت سر آسپ گفت: پس من چی؟ من! من! من! من!
-تو مشکلت چیه بارتی؟
-من الان نگاه نکن اینجام. در اصل مسافرتم اصلا وقت ندارم تا فردا نمره ها رو بفرستم. با لودو و اینا میریم میتینگ!
-تو اصلا برو هفته دیگه بیا بفرست!
-جیگر تو!

ناگهان صدای مخوف و خونینی سرتاسر هاگوارتز را در بر گرفت. گویی که صدا از دیوارهای قلعه به گوش می رسید.

-موهاهاهاها! من ارباب لرد ولدمورت کبیر قدیمی هستم و کلی از این تکنیک های ولدمورتی بلدم! ژوهاهاهاها!
برای روشن شدن اذهان عمومی! مدیر سایت حق داره به هر دلیلی که خودش تشخیص میده به کل سایت سر بزنه و رفع مشکل کنه! حالا اگه ایشون مدیر هاگوارتز باشه و از دسترسی هایی که داره، تقلب یک گروه رو کشف کنه...بازم حق داره اینکارو انجام بده...چرا که نباید حق گروهای دیگه ضایع بشه....و به نظر من اینکه مدیر هاگوارتز، مدیر سایتم هست، در این مورد به نفع گروه های دیگه تموم میشه!
حیف که سرم شلوغه وگرنه به کارهای همتون رسیدگی می کردم. خبر رسیده که آرشام با شناسه کوییرل هم پست زده ولی من جرئت ندارم شناسش رو ببندم! برم ببینم چه خاکی باید تو سرم بکنم!

ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۷/۱۱ ۲۰:۵۳:۳۷

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.