هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۳:۲۱ یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

بهتره بازرس راونکلاو برداشته بشه ، کلی کار داریم با بازرسین ، منم نمیتونم منتظر بازرس یه گروه بی فعالیت بمونم که برام عجیبه چطوری اسکاور که سال به سال هم نمیاد اومده شده بازرس ! این دیگه واقعا به خاطره هوش سرشاره ناظرای راون هست ! بهتره سریعتر برداشته بشه و شخص دیگه ای جایگزینش بشه چون به بازرس راون هم نیاز دارم

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۳:۴۲ جمعه ۲۱ تیر ۱۳۸۷

درکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۶ یکشنبه ۳ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۴:۱۱ پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴
از اون بالا کفتر که هیچ، کرکس هم نمیاد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 299
آفلاین
نقل قول:
هووم ، من توی همه کلاس ها شرکت میکنم و برام عجیبه که چرا توی کلاس شما و پیوز و درک کم گرفتم ! واقعا عجیبه ! احتمالا نویسندگیم اومده پایین بازدهیش ، ولی نمیدونم چرا تو این کلاسا فقط !

پست شماره 491 - پرسی ویزلی - دفتر اساتید

من کاری به بحث پرسی و دنیس ندارم ولی این حرف پرسی رو توهین به خودم می دونم و اصلا حاضر به تحمل این حرف نیستم! امتیازاتی که من دادم هیچ مشکلی نداشتن، اون دو نفری (که البته پرسی جزوشون نبود) هم که اعتراض کردن به طور کامل و مفصل جواب دادم، با این حال باز هم به نظر بازرسین احترام گذاشتم و در مقابل امتیازاتی که دوباره داده شد حرفی نزدم ولی با این حال حتی توی بازبینی هم مشخصه که من نمره پرسی رو کاملا عادلانه داده بودم.
ممکنه بگید نمره اش توی بازبینی سه نمره بیشتر شده ولی اگه توجه کنید و در مقایسه با بقیه نمرات بسنجید، می بینید کسایی که توی بازبینی نمره بیشتری از پرسی گرفتن، از من هم نمره بیشتری گرفته بودن و کسایی که نمرشون کمتر بوده توی بازبینی هم نمره کمتری گرفتن.
خلاصه بگم، این حرف پرسی توهین به منه و اصلا قابل تحمل نیست. می خوام رسیدگی بشه

پیام زده شده در: ۱۲:۳۰ جمعه ۲۱ تیر ۱۳۸۷

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
نقل قول:
به آنتونین: یک بار دیگه اینجا پست بزنی بگی بیا اونجارو بخون اینجا رو بخون هافل رو معلق میکنم !

از زمان پیدایش این تاپیک دو تا پست بیشتر توش نزدم،بهانه بهتری پیدا نکردی واسه معلق کردن هافل؟!

پیام زده شده در: ۱۲:۰۵ جمعه ۲۱ تیر ۱۳۸۷

آلفرد بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۷ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۲:۴۰ جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۱
از دیروز تا حالا چشم روی هم نذاشتم ... نمی ذارم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 466
آفلاین
با سلام

لطفا مدیر یا بازرسان و یا نفر دیگری که اطلاع داره جواب من رو بده !

هلنا ریونکلاو یعنی سلسیا واربک قدیم پست نجوم قدیمش که متعلق یه سلسیا واربکه رو دوباره با شناسه ی جدیدش که هلناست زده و از من خواسته ک هپست هلنا رو برای امتیاز دهی در نظر بگیرم و پست سلسیا رو نادیده بگیرم .

حالا من امتیاز رو به کدوم شناسش بدم ؟

پیام زده شده در: ۱۲:۰۳ جمعه ۲۱ تیر ۱۳۸۷

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:
یک بار دیگه اینجا پست بزنی بگی بیا اونجارو بخون اینجا رو بخون هافل رو معلق میکنم !

از زمان پیدایش این تاپیک دو تا پست بیشتر توش نزدم،بهانه بهتری نبود برای معلق کردن هافل؟!

پیام زده شده در: ۷:۴۴ جمعه ۲۱ تیر ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
به دنیس:

کمی به فکر دنیای عادی باشید اگر کسی نمرش کم بشه میتونه اعتراض بزنه و هیچ محدودیتی در اون وجود نداره اگر نمرش تغییر نکنه برای بار دوم اعتراض میزنه و کمیته ی امتحانات برگه رو تصحیح میکنه !
من از این رو نه برای پرسی ویزلی نه برای هیچ کس دیگه ای محدودیت نمیزارم ! به شما اعتراض کردن و شما میای نظرتو میدی و به طور مثال برگه رو دوباره تصحیح میکنی اگر مورد قبول قرار نگرفت میره دست بازرسا!

اینجا اگر بازرس کاری نکنه و به شدت ناراحت میشم و خودم امتیاز رو مورد بررسی قرار میدم !

من به استاد دسترسی کامل میدم برای امتیازدهیش ولی وقتی کسی اعتراض داشته باشه مطمئنا اونم بررسی میشه !
چون وقتی استادای این ترم رو انتخاب میکردم افرادی رو برداشتم که ترم های پیش در جریان بودن و بنابراین نه تنها به شما بلکه به همه ی استادهای این ترم اطمینان کامل دارم !

من خودم در مورد نحوه ی تکلیف دادن شما به یک مشکلی خوردم که بعد از 24 ساعت اگر بازرسین کاری نکنن توضیحات لازم رو میدم !

به آنتونین:

یک بار دیگه اینجا پست بزنی بگی بیا اونجارو بخون اینجا رو بخون هافل رو معلق میکنم !

موفق باشید.

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۰۲ پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۷

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سلام.در مورد موضوعی که در دو پست اخیر پرسی و دنیس ذکر شد لطفا بحث انجام گرفته در دفتر بازرسا رو هم بخون بعد نظرتو بگو.ممنون

پیام زده شده در: ۲۱:۲۵ پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۷

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
به مدير مدرسه:

سلام، با توجه به اعتراضات پي در پي كه در مورد امتياز دهي اساتيد انجام ميشه به نظرتون نبايد براي اعتراضات دانش آموزان يكسري محدوديت ها قائل بشيد كه هر كس اومد و ديد نمره اش سي نشده نياد پست بزنه و اعتراض كنه. به عنوان نمونه ميتونيد پست جديد بارتي رو در دفتر اساتيد بخونيد!!
اينجا هر كس به خودش اجازه ميده كه بياد و روي نظر استاد نظر بده! و اگه بريد پستاي دفتر اساتيد رو بخونيد اصلا و ابدا به نظر استاد توجه نميشه!

به طور كلي ميزان دستكاري بازرسين يا بهتر بگم پرسي رو در امتيازات مشخص كنيد. چون علاوه بر اينكه نميشه با ايشون بحث كرد و قانعشون كرد، ايشون قصد دارن به امتياز خودشون هم دست بزنن!

علايق شخصي من، يكي اين بوده كه تكليف دوم رو به صورت تحقيق خواستم و تكليف اول رو هم خواستم كه يك عكس رو شرح بدن كه متاسفانه در شرح تصوير هم مشكل دارند!!

من به شدت مخالف اينم كه به امتيازاتم دست زده بشه تا وقتي كه جواب منطقي براي امتيازاتم دارم و گمونم شما هم به استاد تا اين حد استقلال ميديد!

ممنون ميشم رسيدگي كنيد.

ویرایش شده توسط دنیس در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۲۰ ۲۱:۳۲:۵۱

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۱۵:۵۲ پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

به نظر من پروفسور دنیس سلیقه ای امتیازات مراقبت از موجودات رو داده و استنادش به مواردی هست که قبلا در هنگام تدریسش ذکر نکرده و حالا داره میگه ! هر استادی خواسته خودش رو با ذکر توضیحاتی ارائه میکنه ، ایشون این کار رو نکرده و حالا موارد جدیدی رو میگه .

بازرسین هم که به بهترین نحو اقدام کردن ، حالا اگر مدیر مدرسه میتونه رسیدگی کنه به امتیاز من که توی دفتر اساتید در موردش بحث شد !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۶:۲۴ پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
اولا یک چیزی رو بگم !

به بارتی :

اینجا جواب کسی رو نده چون دفتر مدیریته ! اگر خواستی جواب بدی یک جای دیگه پیدا کن !

به هلنا:

در این مورد من تصمیم دارم هم امتیازهای این شناستون رو جدا بزنم هم امتیازهای شناسه ی قبلیتون رو !

موفق باشید.

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.