هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد هوکی
پیام زده شده در: ۱۰:۵۶ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸

كينگزلی  شكلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۲ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۹:۳۱ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۱
از ن، لايه ای كه زمين را فرا گرفته!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 842
آفلاین
بازم سلام هوكی عزيز، موفق باشی!

دوباره يراست ميريم سراغ اصل مطلب.

تزريق سوژه هايی با ورژن جديد، خوبه اما شما در اوايل وزارتتون اينكار رو كردين. بعد از اينكه كمی از وزارتتون گذشت، كار وزارتخونه خوابيد.

چرا ارتش وزارتخونه در اون همه مدتی كه توش بوديد تعريف مشخصی پيدا نكرد؟

درسته. عذاب وژدان دارين و الان اين مشكلات رو حل ميكنيد.

برای انتخابات قبلی نيز شما با همين وعده ها آمديد!

وعده هايی كه هيچكدوم عملی نشدن! در دوران وزارتتون هم اين وعده ها رو دادين كه مثالش رو زدم كه متاسفانه پاسخی دريافت نكردم!

آيا ميزان فعاليت شما، به ميزان فعاليت برای يك وزير می خوره؟

مسلما نه. مگه اينكه دوباره بگين درستش ميكنم و اينا. شما از برنامه هاتون روشن سخن نگفتين! من برنامه دقيق و حساب شده می خوام!

چه اثری بر ايفای نقش و وزارتخونه ميذارين؟

فعلا همينا!

موفق باشيد و سرفراز!

پیام زده شده در: ۱۰:۳۸ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸

هوکیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۶ سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۶:۴۴ چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹
از جزاير بالاك
گروه:
کاربران عضو
پیام: 173
آفلاین
نقل قول:
مارکوس فلینت نوشته :
اولین سوال از کاندیدای محترم: دقیقا اهداف انتخاباتی شما چیه به چه انگیزه ای کاندید شدید؟

هدف انتخاباتی من فقط یک چیز هست :

1
2
3
4
5
بووووومفششششش (این الان ایفای نقش سایت بود ترکید )

ما با سوژه های جنجالی ، نو و از پیش تعیین شده میخوایم دور هم بترکونیم همین و بس !!

اما پاسخ به کینگزلی شکلبوت عزیز ، اولا من خیلی خوشحالم که این بحث در همین ابتدا مطرح شد ، تا من یک بار برای همیشه بهش پاسخ بدم.

بعله ، من قبول دارم که در دوران وزارت خودم عملکرد ضعیفی داشتم ، اما این عملکرد ضعیف تنها به شخص من و به وزارت سحر و جادو محدود نمیشد ، سایت کلا در بحرانی قرار گرفته بود که خیلی ها انگیزه فعالیت رو از دست دادند ، میانگین فعالیت به قدری اومده بود پایین که حتی ترین ها قابل برگذاری نبود ، اینها همش دلیلش فعال نبودن وزارت نیست ، دلیلش شرایط سنی و زمانیه ، 6 ماه وزارت من دقیقا بین دو امتحان سمج بچه ها بود ، یعنی دی ماه و خرداد ماه ، اصلا ادم اسم این دوران رو میشنوه خوف میکنه و خیلی از بچه ها هم مبارزه با غول و بی شاخ و دمی مثل کنکور رو در پیش رو داشتند ، همه اینها دست به دست هم داد تا کلا سایت از روال اصلی فعالیتش خارج بشه ، نه تنها وزارت .

اما الان شرایط زمانی فرق میکنه و من وقت کافی برای رسیدگی رو دارم ، اصلا یکی از دلایلی که من دوباره کاندید شد ، عذاب وجدانی بود که داشتم ، اگر نه خودم میدونستم مشکلات بسیاری این دفعه سر راهم هست ، به هر حال دفعه قبلی اعضا با امید و آرزو اومده بودند به من رای داده بودند و به هر حال نا امیدشون کرده بودم ، من این سری کاندید شدم تا در صورتی که وزارت نصیب شد ، دینم رو به این دوستان ادا کنم .

نقل قول:
1. ارتش وزارتخونه حتی يك عضو هم نداشت!

همیشه مشکلات زیادی پیش روی ارتش وزارت بوده ، ارتش وزارت اصلا تعریف مشخصی ندارد ، اکثر اعضای خوب و کار امد یا عضو محفل هستند یا عضو مرگخوارا ، اصلا تعریف مشخصی ندارد که بخوایم اعضا رو درش جا بدیم ، من اون زمان چون نماینده مرگخوارا بودم گفتم که نیازی به ارتش نیست ، چون روی حمایت مرگخوارا حساب میکردم و الحق نا امیدم هم نکردند ، بعد از معاونت پرسی قرار شد ارتشی با شرایط خاص فراهم بشه ، که متاسفانه اعضایی با ویژگی هایی که میخواستیم پیدا نکردیم ، یه سری از صحبتها هم با یکی از گروه های سایت شد که اعضاش بیان زیر مجموع وزارت بشن که اون هم به توافق نرسیدیم ، در این حیطه ما تلاش خودمون رو کردیم ، اما ارتش وزارت چون تعریف دقیقی ندارد راه اندازیش مشکل هست ، این سری یکی از اهدافم مشخص کردن یه تعریف خاص برای ارتش وزارت هست.

نقل قول:
2. حتی يك رول يا يك سوژه خوب در وزارتخونه به زور مشاهده ميشد، وزارتخونه مثل يك قبرستان شده بود.

خب این دیگه خیلی بی رحمانست ، یک ماهه اول وزارت من یکی از با سوژه ترین و هیجان انگیز ترین دوران های وزارت بود ، اعضای خیلی قدیمی سایت که مدتها بود فعالیت نداشتند به سایت برگشته بودند و صرف سوژه وزیر شدن یه جن خونگی انگیزه فعالیت پیدا کرده و دست به کودتا زدند ، کودتایی که تقریبا سایت رو یه تکونی داد ، وزارت من هم با اینکه تازه کار بود و هنوز ارتش مستقل نداشت خیلی خوب به کمک مرگخوارا جلوی کودتاچی ها ایستادگی کرد و کم نیاورد و کلا دوران خیلی جالبی بود .
به قول ملت کودتاچی : وزیر که جن باشه هیپوگرافم حرف میزنه

یه ماموریت گسترده و خیلی خوب هم با محفل داشتیم که چند تا انجمن و تاپیک رو وادار به فعالیت کرد ، همون تاپیک اصلاح نژادی هم که بهش اشاره کردی ، هدفش راه اندازی این ماموریت بود که سر بلند ازش بیرون اومد .

نقل قول:
چرا خودتون رو كانديد كردين؟ آيا بازهم به عملكرد ضعيف خودتون ادامه ميديد؟ فرض می كنيم ميگين نه! چه برنامه هايی دارين؟ برای ايفای نقش، وزارتخونه، ارتش و... ؟

در قسمتی از نطق ابتدایی گفتم که چرا مجددا کاندید شدم ، اما اهدافم چی هست ، من دوره قبلی با یه شعاری اومدم و اون تزریق سوژه به سایت بود ، همون شعار باعث شد که من رای بیارم ، الانم شعار من همونه و عوض نشده ، اما اون سری روی وزیر شدن یه جن خونگی و سوژه های تابع اون مانور میدادم ، الان سوژه ها رو بروز تر کردم و از نظر خودم بسیار مستحکم تر و برنامه دار تر از سیاست قبلیم هست.

کینگزلی عزیز امیدوارم جواب سوالات رو گرفته باشی . ممنون .

آیینه خود بین
-------------------------------------
[url=http://www.jadoogaran.org/edituser.php]انجام اصلا�

پیام زده شده در: ۱۰:۲۴ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
هو121

سلام علیکم

کاندید شدن شما هوکی عزیز، به شدت فک و دهان و دندان بسیاری از کاربران رو مورد تهاجم قرار داد.
ما تو دور قبلی شاهد بودیم که وزارت شما، از کم رونق ترین دوران وزارت بود.در یک مقطع کوتاه زمانی، با بهره گیری از نسل قدیمی سایت(سالازار، امپراطور ونوس و غیره) تونستید تا حد کمی وزارت رو فعال کنید.
و این در حالتیه که وزیر باید هرقدر هم کم، در فعال سازی رول فعال باشه.

جابه که شما یه دوره پر از حرف و حدیث پشت سر گذاشتید و الان اومدین دوباره کاندید شدین.
آیا فکر نمیکنید فعالیتتون برای وزیر شدن کم هست؟
آیا فکر نمیکنید خیلی کم به سایت سر میزنید؟
آیا واقعا این توانایی رو در خودتون دیدید که بیاید و وزیر بشید و بعد هم از سایت با وقفه های دو ماهه برید و دوباره وزارت و جو اون رو به امان خدا بسپرید؟

واقعا برنامه ای دارید؟یا باز هم محض خنده و اینکه بیاین بگین : اوه چه جالب دو ماه نبودم هنوز ناظرم" و اینا میخواید وزیر شید؟

ممنون
موفق باشید

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۱۰:۱۶ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸

مرلینold2

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۵ سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱:۵۲ پنجشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۰
از پایان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 221
آفلاین
با توجه به بقیه کاندیداهای انتخاباتی به نظر من باز مجبور هستیم دست به دامن هوکی عزیز بشیم تا وزیر بشه!

من حمایت خودم رو از هوکی اعلام میکنم.

[b][size=medium][color=6600FF][font=Arial][url

پیام زده شده در: ۱۰:۰۱ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸

كينگزلی  شكلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۲ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۹:۳۱ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۱
از ن، لايه ای كه زمين را فرا گرفته!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 842
آفلاین
و می رسيم به هوكی عزيز.

ببين می خوام كاملا رك و راست صحبت كنيم، اوكی؟

فكر كنم خودت هم قبول داشته باشی عملكرد فرا ضعيفی رو از خودت ارائه دادی. دوران وزارتت رو ميگم، يادت اومد؟

در وزارت سحر و جادو به زور يدونه پست می خورد. اصن انگار نه انگار كه وزيری داره. ارتش وزارتخونه هم كه جای خود دارد! بدون حتی يك عضو. ارتشی كه حتی يك عضو نداشته باشه آمار خوبی نيست.

در دوره ای كه شما وزير بودين اتفاق افتاد:

1. ارتش وزارتخونه حتی يك عضو هم نداشت!

2. حتی يك رول يا يك سوژه خوب در وزارتخونه به زور مشاهده ميشد، وزارتخونه مثل يك قبرستان شده بود.

3. در دوره وززارتتون چيزهايی گفتين كه اصلا بهشون عمل نشد! مثال ميزنم، تايپيك سازمان كنترل بر روی اصلاح نژادی:

شما در پستتون كه لينكش رو قرار دادم پينوشتی داشتين:

نقل قول:
پ.ن:به زودي سوژه جديدي در اين تاپيك قرار ميگيره.

و شما اين پست رو در اين تاريخ زديد:

نقل قول:
پیام زده شده در: ۲۳:۱۸:۰۳ پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۷

و هيچ سوژه ای در اين تايپيك قرار نگرفت، تا اينكه خودم دست به كار شدم! تا خرداد امسال اين تايپيك بی سوژه بود!

و نكته جالب اينجاست كه شما بازهم ميخواين وزير بشيد!

چرا خودتون رو كانديد كردين؟ آيا بازهم به عملكرد ضعيف خودتون ادامه ميديد؟

فرض می كنيم ميگين نه! چه برنامه هايی دارين؟ برای ايفای نقش، وزارتخونه، ارتش و... ؟

من شما رو دوست دارم، خيلی هم دوست دارم. اول پستم گفتم می خوام با شما جدی حرف بزنم. به هر حال بايد واقعيت ها رو هم در نظر گرفت. اميدوارم جدی بودنم كسی رو ناراحت نكرده باشه.

پیام زده شده در: ۹:۰۹ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸

ماركوس فلينتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۳ پنجشنبه ۶ فروردین ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۵ جمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۳
از ايفاي نقش حالم بهم ميخوره
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 316
آفلاین
اولین سوال از کاندیدای محترم:

دقیقا اهداف انتخاباتی شما چیه
به چه انگیزه ای کاندید شدید؟

تصویر کوچک شده

ستاد هوکی
پیام زده شده در: ۸:۵۵ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۰۹:۳۸ پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۳
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
گردانندگان سایت
پیام: 1506
آفلاین
ستاد تبلیغاتی شما زده شد!

لطفا قوانین مربوط به تبلیغات رو مطالعه کرده و از آنها پیروی نمایید .

موفق باشید.

ایوان روزیه...اسکلتی که وجود ندارد!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.