هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی "باروفیو"
پیام زده شده در: ۳:۰۷ شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵

باروفیو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۲ جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۶:۱۵ شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶
از محصولات لبنی میش استفاده کنید!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 191
آفلاین

تصویر کوچک شده

جا داره پاره ای توضیحات بدم شما ره!

1. کسانی که قصد حمایت از روستایی ره دارن لطف کنن این تصویر ره در امضا قرار بدن تا روستایی این ها ره بشناسه و بعد از وزیر شدن این ها ره تحصیلات بده!

- پیست .. پیست ... هــوی! نگو اینو ... بگو واسه تبلیغاته، یکمم نون قرض بده بشون. اونم تسهیلاته!

بله اصلاح می‌کنم، این تصویره ره قرار بدن که تبلیغات بشه چون رسانه شما هستید و روستایی قصد هزینه برای تبلیغه ره نداره چون بیت المال هسته و حیف هسته و بهترین تبلیغ اون هسته که ملّت به هم پیشنهاد کنن. بعد حالا اگه رأی آوردم نون هم قرض می‌دم شماره.

- هـــوی! نون قرض بده ینی تعریف کن ازشون باب

هان چیزه ... منظورم این هسته که من متعلّق به شما هستم و هرچی دارم از حمایت شما دارم.

2. از اون‌جایی که ربکا هفت‌تیرش ره گذاشت روی سر من و تهدیدم کرد که ...

- عجب تسترالی سوار شدیما! نگو اینو! یه دلیل دیگه بباف مرد حسابی.

بله همونطور که می‌گفتم در راستای استفاده از نیروهای به نسبت جوون و خوش‌فکر، ربکا جریکو هم بعد از هاگرید که معاون من هسته، به کابینه احتمالی اضافه شد.

3. یکی از دوستانم منه ره گفت مگه من تو هم‌دوره نیستیم؟ گفتم چرا! گفت بعد چطور توی پست ثبت نامت گفتی 9 سال هسته که عضو ایفا هستی؟ بعد من نشستم حساب کتاب کردم دیدم راست می‌گه! و از اونجایی که ریاضی روستایی ضعیف هسته من اینه ره اشتباه حساب کرده بودم. گفتم اینه ره بگم که اگر کسی به خاطر این می‌خواست به من رای بده نده که من با دروغ وزیر نشم.

I'm sick of psychotic society somebody save me

پیام زده شده در: ۲:۳۷ جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

باروفیو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
گو ... گون ... گیند ... گوندا ... چقدر اسم تو سخت هسته! بانو مورگن! خیلی خوش تشریف آوردین ستاد منه ره ... من کوییدیچ باز نیستم ولی کوییدیچ باز ها ره دوست دارم

نقل قول:

گویندالین مورگن نوشته:
من اعتراض دارم آقااا
قحط النسا شده؟ چرا هیچ کاندیدای زنی نداریم؟
روستایی نمیگه برای زن ها چه برنامه ای داره؟ چه می خواد بکنه؟ میخواد زن ها رو خانه نشین کنه؟
برای ایفا چه برنامه ای داره؟
چه ایده ای داره؟
یارانه میده؟
کلا چه می خواد بکنه؟

خداسرشاهده من مسئول این نیستم که منه ره نزن ... خانوم ها خودشون نیومدن کاندید بشن وگرنه من خودم اگر ساحره ای کاندید می‌شد به نفع این می‌کشیدم کنار!

عقیده من بر این هسته که ایجاد انجمن هایی برای دفاع از حقوق ساحره‌ها خودش قبول کردن این هسته که تمایز جنسی وجود داره! اگر من انجمن های ساحرگان ره راه‌اندازی نمی‌کنم دلیلش این هسته که روستایی به عدم تفاوت زن و مرد معتقد هسته و اصلا فرق خاصی نمی‌بینه ... مگه انجمن دفاع از حقوق جادوگرانه ره داریم که از حقوق ساحره ها دفاع کنیم؟ این کار خودش آخر تبعیض هسته! زن ها خودشون مختار هستن توی خانه بشینن یا برن سر کوچه سبزی ره بخرن، ولی خوب اگر بشینن توی خونه هم خیلی بد نیسته، از دامن ساحره هسته که جادوگر به معراج می‌ره

این که برنامه من برای ایفا چی هسته ره ره به طور کلّی در جواب سوال آخر رودلف (10) نوشتم امّا به طور جزئی تره ره در حال برنامه ریزی هستیم و بعد از نهایی شدن ریزش ره در ستاد یا تبلیغات ها اعلام می‌کنیم.

ما سبد کالا ره ره می‌دیم که شامل محصولات لبنی هسته و هم کمک اقتصادی می‌کنه و هم به سلامت جادوگران می‌اندیشه.

قبل رفتن حتما بفرمایید شیر و کیک میل کنید.

پیام زده شده در: ۲۳:۰۵ پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

گویندالین مورگن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۸ جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۴ پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸
از روی جارو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 134
آفلاین
من اعتراض دارم آقااا
قحط النسا شده؟ چرا هیچ کاندیدای زنی نداریم؟
روستایی نمیگه برای زن ها چه برنامه ای داره؟ چه می خواد بکنه؟ میخواد زن ها رو خانه نشین کنه؟
برای ایفا چه برنامه ای داره؟
چه ایده ای داره؟
یارانه میده؟
کلا چه می خواد بکنه؟

تصویر کوچک شده

اینجا همه چی دراوجهـــ
جاییـــ که از همه بالاتره صاحب نداره
باید یاد بگیری فتحش کنی

نزدیک غروب آفتاب است ...
و من...
صبح را دوست دارم

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۴۵ پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

باروفیو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
جناب لرد جناب ارباب قدم رنجه کردید ستاد روستایی ره منوّر فرمودید خبره ره می‌دادین گاومیشی چیزی زیر پاتون زمین می‌زدیم

نقل قول:

لرد ولدمورت نوشته:
بیا توضیح بده ببینیم چه مشکلی با مرفهان بی درد داری؟

دوشواری؟ دوشواری نداریم ما با مرفهان! خیلیم عالین! یکین!

نقل قول:

لرد ولدمورت نوشته:
اونا چه گناهی کردن که مرفه شدن؟ یا شاید هم گناهشون نداشتن درده؟
کار کردن...زحمت کشیدن...مرفه شدن.

ما ایناره کاری نداریم که! حرف ما این هسته که یک اشراف زاده چون درده ره نکشیده، درد مردمه ره نمی‌فهمه ... یک وزیر خوب اونی هسته که بتونه مردمه ره درک کنه و من کسی هستم که تمام مشکلاته ره با گوشت و پوست و استخون و شیر و ... درک کردم! به نظر من علت موفقیت شما به عنوان قوی‌ترین ارباب دنیا هم بعد از مصرف لبنیّات، این هسته که در یتیم‌خانه بزرگ شدید و درده ره کشیدید ... رودلف چرا انقدر ابروهای توره بالا پایین می‌کنی؟ این اداها چی هسته؟

نقل قول:

لرد ولدمورت نوشته:
شما قراره همین جوری به هر جایی دیر برسی؟

نه دیگه من وسیله زیر پایم نبود، گاومیشم پنچر بود ... از این به بعد موتور هاگریده ره می‌گیرم سریع خودمه همه جا می‌رسونم. به نظر خیلی موتور سالم و خراب نشویی هسته

نقل قول:

لرد ولدمورت نوشته:
نظرت درباره کودتا و کودتا کننده چیه؟

خیلی مختصر و مقید نظرم ره عرض کنم ... شیر خوردم

نقل قول:

لرد ولدمورت نوشته:
آیا این نشانی از بی وفایی و پشت کردن شما به گاومیش هاتون نیست؟ هنوز وزیر نشده فراموششون کردی؟ آیا شما فردی بی جنبه و خود باخته هستی؟

من قویّاً تکذیب کرده و از همین تیریبون به همه اعلام می‌کنم که گاومیش نقش تعیین کننده ای در وزارت من خواهد داشت و همه چیز بر مبنای شیر گاومیش خواهد بود. خیال شما راحت! انقدر شیری وزارت کنم که بیا و ببین!

نقل قول:

لرد ولدمورت نوشته:
به نظر ما شما یک فرد بی اصل و نسب و فاقد نام خانوادگی می باشید. کسی که ریشه نداشته باشه و معلوم نباشه در گذشته تاریکش چه چیز هایی نهفته است آیا شایستگی وزارت داره؟ یهو زد و نام خانوادگی شما بگمن بود...در اون صورت کی پاسخگوی ماست؟

خوب کلا روستاهای کشاورزی محور ریشه دار هستند و به ریشه خیلی اهمّیّت می‌دن، ما دام محور ها بیشتر به شیر اهمّیّت می‌دیم و شیردار هستیم. شیر به ریش در! ضمنا من هرگونه نسبت با فردی به نام بگمن ره تکذیب می‌کنم با این حال کس خاصی پاسخگو نیسته

سلام ما ره به بانو نجینی برسونید بگید نوش جونت که گاومیش های منه ره می‌خوریا ولی اون گاومیشی که سر صبحی داشتی نشخوار می‌کردی جنون گاومیشی داشت!

1_چرو هیچکدوم از کاندیدها ساحره نیستن؟!خب من الان از کی حمایت کنم؟!

چه معنی می‌ده ساحره جماعت کاندید بشه! در روستای ما ساحره اصلا رای هم نمی‌ده! چه برسه به این که خودشه ره کاندید کنه!

2_بیا ببینم تو هم اعتقاد داری به قطب سوم کردن وزارت،یا همون بیطرف بودن کفایت میکنه؟!اصلا بی طرف خواهی بود؟! و 3_اصولا این سایت کشش یه قطب دیگه رو داره؟مگه ما چقد عضو داریم؟!چقدرشون عضو خاکسترین؟!ایا درسته در حالی که محفل از فقر عضو رنج میبره،بیاییم یه قطب دیگه اضافه کنیم؟!کار درستی است؟

ارادت ها و عداوت های شخصی من به کنار، این مسائل به هیچ وجه من الوجوه وارد وزارت نخواهد شد. در همین راستا من از بین گزینه هایی که می‌تونستم باهاشون همکاری کنم، کسی ره به عنوان معاون آینده انتخاب کردم که در جبهه‌ی مخالف و گروه متفاوتی باشه و از همین تیریبون روبیوس هاگریده ره به شما معرفی می‌کنم که در صورت رای آوردن من، معاون وزیر خواهد بود و او هم یک فرد زحمت کش از قشر پایین جامعه هسته.

اما در مورد قطب سِیٌّم! بنا به دلایل زیادی من مخالف این قضیه هستم. از جمله مهم تریناش می‌تونم به اینا اشاره کنم که 1. تعداد عضو خوب کافی برای تقسیم بندی به سه قسمت وجود نداره اصلا! 2. وزارت یک امر موقتیه و هر شخص حداکثر یک سال رأس وزارت‌خونه قرار داره، اگر بخواد گروه سومی تشکیل بده با تغییرات مدیریتی مداوم این گروه به هیچ‌جا نمی‌تونه برسه چون در مدیریت و رشد یک گروه ثبات نقش خیلی تعیین کننده‌ای داره. 3. زیرساخت هایی لازمه برای تشکیل قطب سوّم به طور جدی از جمله دسترسی و انجمن جدید و توافق با مدیریت و رؤسای دو قطب اصلی سایت.

از قطب سوم که بگذریم، در صورتی که با توجه به میزان فعالیت سایت و تعداد اعضا، جمع بندی کابینه این باشه که امکان تشکیل یک گروهک هست، گروهی تشکیل می‌شه که شامل اعضای سفید، سیاه و خاکستری باشه و با تعامل با بقیه گروه ها سعی می‌کنه سایت رو در مقاطع مختلف فعال کنه. مهم ترین اصل این گروه هم همون تعاملیه که گفتم. توافق با سران سیاه و سفید لازمه فعّالیت های چنین گروهیه و من با خودمختار بودن این گروه مخالفم.

4_نظرت در مورد بغل کردن مادران وزیران سحر و جادویی دُوَلِ خارجه چیه؟!

روستایی‌ها همگی خونگرم هستن و سعی می‌کنن در مواقع سختی پشت هم باشن، من به عنوان وزیر این اخلاق و فرهنگ ره وارد عرصه سیاست می‌کنم و اگر سیاست‌مداری دچار مشکل شد به تمام نزدیکاش بدون تبعیض دلگرمی می‌دم.

5_اگه وزیر بشی قراره با چه کاربرایی مواجه بشیم؟!بهتر بگم،شفاف سازی کن که کابینه ات کین؟!اصلا انتخابشون کردی؟

معاون اول من همونطور که در جواب جناب لرد گفتم هاگرید هسته، اما در مورد بقیه کابینه ... کاری که مرحوم ملعون بگمن در دوره وزارتش کرد این بود که از بین سایر کاندیدا ها، کسی که ایده‌های زیادی داشت ره در کنار معاون اصلیش به کابینه اضافه کرد تا از ایده‌های اون هم استفاده کنه ... اگر من انتخاب شدم و در این مدت کسی بین کاندیدا ها بود که برنامه هاش نظرم ره جلب کرد حتما سعی می‌کنم راضیش کنم تا برای اجرای اون برنامه ها به کابینه اضافه بشه. به هر حال هدف همه ما یکی هسته و می‌خوایم این انجمن مهم ره به بهترین شکل فعّال کنیم، حالا روش ها و سلایق ما متفاوت هسته. حقیقتش چون توی چند روز اول تبلیغات وقتم هنوز به طور کامل خالی نشده فرصت نکردم برنامه های بقیه ره بررسی کنم که بگم الان آیا کسی این شرایطه ره داره یا نه، اما حتما این کاره ره می‌کنم.

در مورد سایر اعضای کابینه به جز معاون ها هم باید بگم که باز از معدود کار های درستی که مرحوم ملعون بگمن انجام داد این بود که کابینه ره با دادن مسئولیت تاپیک های مختلف شلوغ نکرد ... کاری که قبل از اون معمولا انجام می‌شد و در دوره آخر (جیگر) هم انجام شد و به اعتراف خود وزیر در گاهنامه، اشتباه بود چون ظرفیت هاره پخش کرد و ازشون به خوبی استفاده نشد.

و اما در مورد ریاست موزه و آزکابان باید بگم که هنوز مذاکرات به نتیجه نرسیده و احتمالا با افراد دیگه ای هم مذاکره می‌شه که به محض قطعی شدن ایناره اعلام می‌کنم.

6_به نظرت مشکل جونای ما الان شیره؟!یا نوع لباس پوشیدن و مد موهاشون؟!

یعنی تو واقعا فکر می‌کنی مشکل جوون های ما الان نوع لباس پوشیدن هسته؟ واقعا مشکل این هسته؟! وزارت باید بیاد توزیع شیره ره بهبود ببخشه، تغذیه جادوگرا ره درست کنه، فعالیت ره زیاد کنه ... خوب جوونای ما دوست دارن هر قرتی بازی ای بکنن! ربطش به من و تو چی چی هسته؟

7_از اونجایی که روستایی غیوره،نظرت در مورد بیناموسی چیه؟!

روستایی با هرگونه بی‌ناموسی اکیدا مخالف هسته و اگر بی‌ناموسی باشه اصلا نمی‌تونه و قلبش به درد می‌یاد!

یک اتفاقی که آخرین بار در دوره وزارت منیره اتفاق افتاد و بعد از اون ندیدم این بود که سعی کردن جریان بی‌ناموسی ره کنترل و جهت دهی کنن و اونه ره محدود به بعضی تاپیک ها کردن ... نتیجش هم درومدن بوق قضیه و به ابتزال کشیده شدن بود و چند مورد دعوا و بلاک و حذف پست! نتیجتا وقتی برداشت من از اون اتفاق این هسته کاملا مخالف این رویکرد هستم. جریان سازی مثبتی هم به نظرم نمی‌شه کرد، چند نفر معدود الان هستن که متوجّه معنای واقعی این سبک هستن و توانایی نوشتن درستش هم دارن از جمله فنگ که اسمش ره عوض کرده و من اسم جدیدش ره یاد نمی‌گیرم چون خیلی سخت هسته. ما این عده‌ی معدوده ره اگه جمع کنیم که توی سوژه‌های خاصی بنویسن، جریان سازی خاصّی صورت نمی‌گیره جز این که یه سری که جنبه ره ندارن عرصه رو برای تخلیّه خودشون باز ببینن و هجو زیاد شه.

اقدام برعکسش یعنی مبارزه با هجو هم که خوب همواره همه جای سایت بوده و هر پستی که از عرف خارج بشه و مخرّب باشه حذف شده.
اما اگر می‌خوای ببینی این حد از نظر من چی‌چی هسته، پست های من موجود هسته! نشون بدم؟

8_این بابا کیه داره نصیحتت میکنه؟!

پدر من هسته که کدخدای میش‌آباد هسته.

9_نمیگی؟!

چی ره؟

10_قراره پول شیر بیاد سر سفره های جامعه یا نه؟!یا بهتر بگم،وزارت مورد نظرت دقیقا نقشش تو ایفا چی خواهد بود!

ما خود شیر ره می‌ذاریم سر سفره! حقیقتش بیشترین چیزی که من از موقع تصمیم گرفتن برای کاندید شدن بهش فکر کردم اینه که چه سوژه‌ها و ایده‌هایی می‌تونیم ایجاد کنیم. وزارتخونه در واقع یک هیجان کاذب داره که می‌شه ازش استفاده بهینه کرد و به خاطر اقبالی که نسبت بهش وجود داره و توجّه بیشتری که می‌تونه جلب کنه، پتانسیل سوژه دادن و زیاد کردن فعّالیت داره. وگرنه هممون می‌دونیم که وزیر به طور رسمی فرقی با بقیه ناظر ها نداشته و یکی دو ساله اخیره که برای ایجاد تمایز حوزه نظارتش بیشتر شده. نتیجتا وزیر باید توانایی افزایش فعالیت به کمک ایده‌ها و فعالیّت‌های جذّاب رو داشته باشه و بتونه از ایده‌های بقیه هم به خوبی استفاده کنه و پیاده‌شون کنه چون طبیعتا افراد بیشتر ایده های متنوّع‌تری دارن.

پیام زده شده در: ۲۰:۰۲ چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۱۳:۲۵ پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6961
آفلاین
باروفیو؟

بیا توضیح بده ببینیم چه مشکلی با مرفهان بی درد داری؟
اونا چه گناهی کردن که مرفه شدن؟ یا شاید هم گناهشون نداشتن درده؟
کار کردن...زحمت کشیدن...مرفه شدن.

شما قراره همین جوری به هر جایی دیر برسی؟

نظرت درباره کودتا و کودتا کننده چیه؟

نقل قول:
گاوصندوق وزارت منه ره عوض نمیکنه.
گاو صندوق؟ گاو خالی؟

آیا این نشانی از بی وفایی و پشت کردن شما به گاومیش هاتون نیست؟ هنوز وزیر نشده فراموششون کردی؟ آیا شما فردی بی جنبه و خود باخته هستی؟

به نظر ما شما یک فرد بی اصل و نسب و فاقد نام خانوادگی می باشید. کسی که ریشه نداشته باشه و معلوم نباشه در گذشته تاریکش چه چیز هایی نهفته است آیا شایستگی وزارت داره؟ یهو زد و نام خانوادگی شما بگمن بود...در اون صورت کی پاسخگوی ماست؟

در صورت وزیر شدن آیا قراره فکری برای این قیافه دلچسبتون بکنین؟ آیا ما جادوگران مایل هستیم در عرصه های بین المللی اینجوری معرفی بشیم؟

پیام زده شده در: ۱۹:۳۰ چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
سلام شیر دوش!

فرزند...بیا به این سوالات ما پاسخ بده ببینم برنامه ات چیه!

1_چرو هیچکدوم از کاندیدها ساحره نیستن؟!خب من الان از کی حمایت کنم؟!

2_بیا ببینم تو هم اعتقاد داری به قطب سوم کردن وزارت،یا همون بیطرف بودن کفایت میکنه؟!اصلا بی طرف خواهی بود؟!

3_اصولا این سایت کشش یه قطب دیگه رو داره؟مگه ما چقد عضو داریم؟!چقدرشون عضو خاکسترین؟!ایا درسته در حالی که محفل از فقر عضو رنج میبره،بیاییم یه قطب دیگه اضافه کنیم؟!کار درستی است؟

4_نظرت در مورد بغل کردن مادران وزیران سحر و جادویی دُوَلِ خارجه چیه؟!

5_اگه وزیر بشی قراره با چه کاربرایی مواجه بشیم؟!بهتر بگم،شفاف سازی کن که کابینه ات کین؟!اصلا انتخابشون کردی؟

6_به نظرت مشکل جونای ما الان شیره؟!یا نوع لباس پوشیدن و مد موهاشون؟!

7_از اونجایی که روستایی غیوره،نظرت در مورد بیناموسی چیه؟!

8_این بابا کیه داره نصیحتت میکنه؟!

9_نمیگی؟!

10_قراره پول شیر بیاد سر سفره های جامعه یا نه؟!یا بهتر بگم،وزارت مورد نظرت دقیقا نقشش تو ایفا چی خواهد بود!

همین دیگه!

ویرایش شده توسط رودولف لسترنج در تاریخ ۱۳۹۵/۴/۲ ۱۹:۳۳:۰۷

پیام زده شده در: ۱۸:۴۰ چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵

باروفیو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
- دِ آخه کودوم گوری موندی لامصّب؟ من هی دارم کیک می‌ذارم دهن ملّت تا تو برسی ولی هی دارن کم‌تر می‌شن ...

- طاقته ره بیار ... مسابقات یورو هسته همه اومدن منیریّه لباس و جاروی اورجینال کوییدیچه ره بخرن، تو ترافیک گیر کردم!

- صد دفه گفتم با موتور من برو! من دیگه اینجوری اصن نمی‌تونم!

- شیره خوردن؟

- چهار تا گاومیش دوشیدم واسشون ... همه چی کوفت کردن، بیشتر از این معطل نمی‌شن.

- تا زمانی که یک نفر توی ستاد منه ره وفادار هسته ناامید نشو. من سریع خودمه ره می‌رسونم.

با شنیدن این جمله هاگرید جوگیر شد و بدون این که در ذهنش تمایز خاصی بین باروفیو و دامبلدور قائل شود، به برادرش حکم تیر داد تا هر کس قصد خروج از ستاد پیش از افتتاحیه را داشت بخورد.

چند ساعت بعد

باروفیو که برای اولین بار از ابتدای عضویتش، گونی به تن نداشت، با کاپشن کرم رنگی که از منیریّه خریده بود وارد ستاد شد و با لبخندی به پهنای صورت که باعث بسته شدن چشمانش نیز می‌شد به جمعیت مشتاق خیره شد و برایشان دست تکان داد. بوی گاو و مخلّفاتش فضا را عطرآگین کرده بود و همه چیز برای یک سخنرانی حماسی آماده بود.

- اهم! اینجانب باروفیو، فرزند ملّت، یک روستایی شریف و زحمتکش، یک گاوچران ساده دل امروز این‌جا هستم تا عرصه‌ی سیاست ره از انحصار مرفّهین بی‌درد خارج کنم ... از ساعت چند این‌جا منتظر هستید که ستاده ره افتتاح کنم؟ چهار؟ سه؟ دو؟ یک و نیم؟

همهمه ای در میان حضّار ایجاد شد که باروفیو آن را به حساب تایید گذاشت.

- وقتش هسته که وزیر به جای حکومت، خدمته ره بکنه و هدف من هم همین هسته. ما خانوادگی اهل کار و تلاش و خدمت بودیم و این توی خون ما هسته. روستایی جماعت ...

چند ساعت بعد

- و به طور کلّی اهالی روستا رنگشون ثابت هسته و هرچقدر بشوری نه میره نه عوض میشه! و شما تا پایان دوره وزارت هم چیزی جز همین کاپشن ره تن من نخواهید دید و گاوصندوق وزارت منه ره عوض نمیکنه. ضمن این که ...

- آقای باروفیو ... اهم! آقای باروفیو!

- کی هسته؟

- منم! می‌شه یکمی هم از برنامه هاتون برای وزارت برامون بگین؟

- کاه و یونجه که لقد نمی‌کنم، دارم برنامه ها ره می‌گم دیگه! برنامه من این هسته که وزیر ساده زی و پاک‌دستی باشم. اهم ... گاومیش ها ره بدوشید و از خودتون پذیرایی کنید و بعد سوالات شما ره جواب می‌دم.

ستاد انتخاباتی "باروفیو"
پیام زده شده در: ۲۲:۳۰ دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵

آرسینوس جیگرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۹ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
از وزارت سحر و جادو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1513
آفلاین
با سلام.

کاندیدای محترم، باروفیو:

به ستاد انتخاباتی خودتون خوش اومدید. این ستاد از امروز (1 تیر) تا پایان روز 16 تیر فعال خواهد بود.
لطفا جهت آشنایی بیشتر با حقوق انتخاباتی و تبلیغاتی خود و هوادارانتان، این اطلاعیه را به خوبی مطالعه کنید.

با تشکر.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.