هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: آينده ي سايت جادوگران؟؟( همه ميدانيم كه سرانجام روزي هري پاتر به پايان ميرسد)
پیام زده شده در: ۱۲:۱۱ سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۵

گلوری گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۱ چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۶ یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۵
از خوابگاه دختران گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 176
آفلاین
جادوگران یکی از بهترین سایت های هری پاتر.هری پاتر تموم می شه ولی جادوگران می مونه.از نظر من بهتره همه در آخر فیلم 7 و یا کتاب 7 دور هم جمع شیم در یک تاپیک
به نام:کتاب 8:پاتر زنده شد رو بنویسیم و هر کسی که پدرش یا مادرش در محل چاپ یا تکثیر کار می کنه این کتاب رو با فونت مخصوص چاپ کنه.این کتاب با نام نویسنده ی مخصوصی نام برده نمی شه و فقط می نویسیم:کاربران سایت جادوگران
این طوری بهتره!!!!
خب امیدورام پیشنهاد خوبی داده باشم.در ضمن هر کی خیلی خوب درست کردن جلد کتاب بلده به ایمیل من:
golnooshyazdani@yahoo.com ایمیل بده تا من صفحه ی روی جلد رو ببینم.(روی جلد باید با پیکر هری افتاده روی یک قلوه سنگ بزرگ نمایان بشه که چوب دستی اش کنارش افتاده)
من از امروز سه شنبه تا شنبه ی 2 هفته ی بعد منتظرم.در ضمن در اون تاپیک که به محض اومدن فیلم 7 به ایران درست می شه فقط و فقط از نمایشنامه های خوب استفاده می شه و هر کی که چرت و پرت بنویسه از نوشتن این کتاب محروم می شه.امیدورام ناظران هم به من اجازه بدن که بر روی پست های اون تاپیک نظارت داشته باشم!

[size=small][color=FF0000]عضو افتخاری ارتش الف د

Re: آينده ي سايت جادوگران؟؟( همه ميدانيم كه سرانجام روزي هري پاتر به پايان ميرسد)
پیام زده شده در: ۰:۰۲ سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۵

لونا لاوگودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۷ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۲۵ پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۷
از اون ورا چه خبر؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 339
آفلاین
به نظر من این طور که جادوگران داره پیش می ره مسلما خیلی زیاد بعد از پایان کتابای هری پاتر دووم نمیاره چون پایه و اساس سایت محکم نیست و فقط به هدف ایجاد سرگرمی داره فعالیت می کنه و مطمئنا بعد از مدتی برای اعضای سایت که همشون کشته مرده ی این سایتن خسته کننده می شه کما این که نمونه هاشو می بینیم دیگه مثل ققی و سدی و ... که دیگه فعالیت اون چنانی ندارن ...

پیام زده شده در: ۲۱:۱۷ سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۸۵

دارن الیور فلاملold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ دوشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۹ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶
از میدان گریملود شماره ی 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 290
آفلاین
به نظر من جادوگران در آینده وابستگی به کتاب نخوهد داشت.
درسته ما توسط کتاب های هری پاتر با این سایت و سایت های دیگه آشنا شدیم.ولی کتاب فقط جرقه رو برای ما ایجاد کرده و ما باید این جرقه ای رو که توسط کتابا ایجاد شده رو نگه داریم.ونذاریم از بین بره.
واقعا این سایت کمک بزرگی به من کرده.چون من هیچوقت انشام قوی نبود اما وقتی که با این سایت آشنا شدم تو انشا از بیست کمتر نمی گیرم.
ما نباید با تموم شدن کتابا انگیزمون از بین بره.درسته شاید بعضی ها دیگه واسه سایت فعالیت نکنن ولی این دلیلی نیست که ما رو از فعالیت در سایت دلسرد کنه.
من در همینجا از طرفداران و عاشقان هری پاتر می خوام که با تمام وجودشون واسه سایت فعالیت کنن و اونو سرپا نگه دارن چون این خواسته ی قلبی همه ی ماست.

با تشکر

[i][size=small][color=3333CC]هيچ وقت نگوييد كه اي كاش زندگي بهتر �

پیام زده شده در: ۰:۳۴ یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۸۵

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
آینده ی سایت؟!
از وقتی عضو سایت شدم، هی خودمو سرزنش میکنم که چرا در مهر 83 که اون مجله به دستم رسید و آدرس این سایت اونجا بود، چرا یادداشت کردم: jadoogaran.com و حتی یه بارم به صورت امتحانی، با org امتحانش نکردم!
شما نمی دونید که چقدر افسوس می خورم! و خدا رو شکر که تونستم به صورت اتفاقی( باید ممنون دار سازمان بمب اتمی سیاهان باشم!) اینجا رو پیدا کردم.
و حالا که فکر میکنم ممکنه یه روز در این سایت تخته بشه، یه روز بیام ببینم توی چتر باکس خالیه و هیچ پستی در هیچ جایی نخورده، بغض می کنم. جادوگران برای من حیاتی شده. با اینکه شاید برام تکراری بشه، اما، من عاشق شدم! عاشق جادوگران و بچه های باحالش! عاشق مسخره بازیا و ضایع کردناشون. جادوگران زبون منو باز کرده! همیشه می ترسیدم حرف بزنم یا تیکه بپرونم، اما با جادوگران الان دارم کلی انرژی مثبت در میکنم! نوشتنم هم خیلی بهتر شده! پس جادوگران برای من عشق و حیاته!
تا یک سال بعد از کتاب هفت، جاوگران فعال هست. بعد کم کم تا آخر فیلمهاش، فعالیتش کم میشه و عضو گیریش هم همینطور. بعد سایت میتونه با پشتیبانی از یه کتاب دیگه به فعالیتش ادامه بده.
اما نه! شایدم نسل جدید هری پاتر بیان توی دور و شایدم به قول بیل، به بررسی قسمتهایی که گفت بپردازیم، چون همه بزرگ شدیم و عاقل تر! ولی سایت میتونه همون طور که یه کس دیگه گفت(یادم نیست کی بود) بره تو فاز یه کتاب دنباله دار و پر فروش دیگه و بازم زنده بمونه.
من دنیل رادکلیف و روپرت و واتسون، رو دوست ندارم! من عاشق دنیای هری پاترم، و بیشتر از اون عاشق جادوگران. برای من بچه های سایت همیشه هستند. مطمئنا وقتی هم که بزرگ شدم و یکی رو دیدم که زیادی بهم گیر میده، بهش میگم " گیزر" نده! یا وقتی به کلمه ی تنفس مصنوعی میرسم، یاد گیلدی و بر و بچز می یفتم! و وقتی غلط املایی میبینم یاد زبان دومبولیصم! می یفتم!
پس من هستم! من تا آخر سایت هستم. تا آخر آخرش. پس شما هم بمونید!!

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۲۳:۳۹ شنبه ۵ فروردین ۱۳۸۵

بیل ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۳ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۳ دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵
از The Burrow
گروه:
کاربران عضو
پیام: 597
آفلاین
نقل قول:
چو چانگ نوشته:
ولی آخر همه این چیزا...هرچقدر هم بگین رول وابسته به کتاب نیست کتاب که تموم بشه دیگه هیچ کس ذوق و شوقی براش نمیمونه...یا حداقل،"خیلیا" ذوق و شوقشون از بین میره.این سایت هم آخری داره...تنها کاری که میشه کرد اینه که هممون تا آخر باهاش باشیم و جا نزنیم....

نقل قول:
فلور دالاكور نوشته:
در کل حرف من اینه تنها اونایی که واقعا هری پاتر و دنیاش رو دوست دارن باقی می مونن ببینم تا اون موقع کی می مونه!!!!!
در ضمن یادتون نره سایت یک جای گروهی هست و تا زمانی ما فعالیت کنیم با اتمام کتاب سایتم تموم نمی شه
من یکی دنبال سایت خلوت قبلا هستم

خب جواب اين سوال بستگي به خيلي شرايط داره كه عمده اونها مسائل داخل سايت هست، يعني اگه همون طوري كه فلور و چو گفتن بچه ها بمونن و وقت بزارن سايت هم خواهد موند. با كيفيت بالاتر و با خاله بازي كمتر. اما چرا سايت مي مونه؟

1- كتابهاي هري پاتر به اين زودي از دور خارج نميشن و لااقل تا يكي دو دهه آينده جز كتابهاي پرخواننده خواهد ماند.

2- ما الان در مرحله شوك كتابهاي هري پاتر هستيم. يعني كه ظاهر كتاب هست كه اكثر افراد را جذب كرده،‌ چيزهاي از قبيل جادو،‌ روابط احساسي داستان،‌ رابطه هري با هرمايني و جيني و بقيه دخترا، ساسپنس و ... . اما مدتي كه زمان بگذره به ابعاد پنهان كتاب و عمق اون بيشتر پرداخته خواهد شد و اين خودش يه عرصه جديد و گسترده ميشه براي ادامه كار سايت. مسائلي از قبيل: نسبت داستان با اساطير غرب و شرق،‌ ايده هايي كه رولينگ از ادبيات شرق گرفته،‌ ايده هايي كه رولينگ از اديان گرفته، پرداخت شخصيتهايي چون دامبولدور،‌ رولينگ و منجي، رولينگ و سياست،‌ رولينگ و اخلاقيات و بسياري مسائل ديگر.

Soon we must all face the choice
between what is right and what is easy

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۱۵ شنبه ۵ فروردین ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام
من نظرهای قبل رو نخوندم ولی نظر هام .
به نظر من جادوگران همیشه تا هر وقت که ما بخوایم میتونه پا برجا بمونه چه حالا چه 10 تا نسل دیگه، مهم ماییم که تا کی به اون علاقه داریم ما وقتی که کتاب 7 اومد و رفت و میتونیم تا مدت ها در مورد اتفاقات اون فکر کنیم و نظر بدیم بعد هم میتونیم یه تیم خوب تشکیل بدیم که عضو گیریش هم میتونه بر عهده ی ریاست سازمان ورزش وتفریحات جادویی یعنی خودم باشه که حالا بعدا تبادل نظر میکنیم و توی این تیم دوران بعد از مدرسه رو بنویسیم مثلا اگر هری مرد ( زبونم لال) در مورد رون و هرمیون مینویسیم که چجوری ازدواج میکنن کجا میرن برای زندگی چه بچه ای به دنیا میارن و خیلی چیزهای دیگه که میتونیم مادام العمر ادامش بدیم و هممون میدونیم که گردانندگان سایت مثل : هری پاتر ، کرام مونالیزا ، مدیران مثل : کریچر ، کوییرل و خیلی های دیگه مثل ناظران و مثل خودم که 2 ساله دارم خودم رو میکشم برای این سایت زحمت کشیدیم و جادوگران سایتی است که خیلی ها در اون عضو هستند و به این سادگی از یادمون نمیره چون هزینه ی این سایت بسیار است و همه سعی کردند که بهترین خدمات وب رو ارائه بدن و من از تک تکشون متشکرم .

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۰:۰۵ شنبه ۵ فروردین ۱۳۸۵

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
خب بازم می گم من از اول این تاپیک رو دقیق خوندم و به اسم ها خیلی توجه کردم و کارشونو در نظر گرفتم چیزایی که ازشون دیدم و......
وقتی حرف چو رو شنیدم یعنی دیدم فهمیدم خیلیا نمی مونن یعنی بعد از اتمام کتاب می رن دنبال چیز دیگه ای درسته؟ خب اون وقت سایت با اعضای کم می مونه!!!!!!و اعضایی که واقعا دوستش دارن اون وقت مثل اوایل سایت می شه که جو بسیار نزدیک بهم به وجود می یاد به نظر من هرچقدر خلوت باشه بهتره و کار مدیران کم می شه تو صحنه حاضر می شن
در کل حرف من اینه تنها اونایی که واقعا هری پاتر و دنیاش رو دوست دارن باقی می مونن ببینم تا اون موقع کی می مونه!!!!!
در ضمن یادتون نره سایت یک جای گروهی هست و تا زمانی ما فعالیت کنیم با اتمام کتاب سایتم تموم نمی شه

من یکی دنبال سایت خلوت قبلا هستم

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

پیام زده شده در: ۲۰:۴۸ جمعه ۴ فروردین ۱۳۸۵

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
ببخشید که من میپرم وسط حرف شما ها
همونطور که چو وفلور گفتن بالخره یه روز هری پاتر تموم میشه و....
به نظر من اگه اون زمان موضوع عوض بشه یهنی از هری پاتر خارج بشه بره سراغ یه موضوع دیگه ای که اون زمان رو بورسه اون وقت احتمال اینکه سایت با اون موضوع حرکت کنه زیاده
البته همه چیز بستگی به صاحبان سایت و بچه ها و از همه مهمتر اون موضوع داره که معلوم بشه میتونه مثل هری پاتر جذب کننده باشه یانه

پیام زده شده در: ۱۷:۰۷ جمعه ۴ فروردین ۱۳۸۵

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
تازگیا خیلی به این موضوع فکر میکنم...به اینکه وقتی کتاب هفت هم اومد چی به سر این سایت میاد؟

کتاب 7 یه سال بعد میاد...یه سال هم بذاریم که بخاطر 7 بمونه...فیلم 6 تا یه سال بعد از اون ساخته شده و اگه بگیریم یه سال هم فیلم 7 ساخته بشه...سایت فقط 4 سال دووم میاره!

تقریبا هر پستی من اینجا دیدم گفته رول وابسته به کتاب نیست ...حالا فرض بگیریم که یه سال هم فوقش بخاطر رول میمونه! بعدش چی میشه؟!

اصلا دوست ندارم به اون روز فکر کنم...تصور کنید یه روز جادوگران بشه مثل بعد هفتم..روزی بشه که بعد از چند ماه بیای ببینی هیچ پست جدیدی نیست..حتی تو رول!هیچ خبری تازه نیست...هیچ عضوی تو سایت نیست... چه حالی بهت دست میده؟

میدونم افرادی مثل فلور و کرام که واقعا عاشق سایتن تا آخرش باهاش میمونن...شاید به نظر مسخره باشه ولی من همون اولین سالی که با جادوگران آشنا شدم قسم خوردم که تا آخرش با جادوگران باشم...و تا وقتی من باشم، هرکاری که لازم باشه بکنم تا جادوگران هم باشه!و تا وقتی جادوگران هست، منم باشم.

ولی آخر همه این چیزا...هرچقدر هم بگین رول وابسته به کتاب نیست کتاب که تموم بشه دیگه هیچ کس ذوق و شوقی براش نمیمونه...یا حداقل،"خیلیا" ذوق و شوقشون از بین میره.این سایت هم آخری داره...تنها کاری که میشه کرد اینه که هممون تا آخر باهاش باشیم و جا نزنیم....

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۱۶:۲۴ جمعه ۴ فروردین ۱۳۸۵

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
چه جالب من درست اولین جواب این تاپیک رو دادم آخی اون وقتا همیشه توی تاپیک های بحث بودم ولی حالا.... نمی گم دلسرد شدم به نظرم نظراتی که زده می شه مثل قبل پرمحتوا نیست بعضی ها با منطق جلو نمی یان البته خیلیا با منطق هستنا!!اصلا چه ربطی داشت؟

خب من درست این تاپیک رو از صفحه اولش خوندم! می دونید به چه نکته ای برخوردم؟ خیلیا امدن گفتن جون ما سایته زندگیم سایته نمی زاریم از بین بره ما هستیم و فلان واین حرفا باور می کنید من یکی اصلا فعالیتی از طرف همین افراد ندیدم؟ ناراحت نشید ولی بعضیا می یان می گن ولی عمل........... بماند ! من خودم امدم گفتم حرفامم خودم که خیلی قبول دارم برای همینم هست دو سال با سایتم تقریبا می دونم چه خبره ولی بعضیا براشون سایت بعد چند ماه می میره! برای من اینطوری نیست جادوگران همونه با یکم تغییر فکر می کنم اگر مثل الان پیش بریم موقعیت خوبه و سایت می تونه بعد از کتاب دوم بیاره چون رول سایت اصلا به کتاب وابسته نیست!!!!!!!!! می شه بخش های جدید به وجود اورد شکل سایت رو عوض کرد به هر حال تا زمانی که مدیران جا نزنن و اعضا فعالیت کنن سایت هست اگر فعالیت اعضا کم بشه دره این سایتم تخته می شه پس همه چیز به اعضا و فعالیتشون بستگی داره
آینده قابل پیش بینی نیست ولی می شه حدسش زد
بازم می گم دلبستگی من یکی به جادوگران بیشتر از اون چیزیه که فکرشو می کردم خیلی خیلی بیشتر

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.