هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: تابلوی اعلانات
پیام زده شده در: ۱۷:۲۷ دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
آغاز ترم هشتم تابستانی مدرسه علوم و فنون جادوگری هاگوارتز

اطلاعیه شماره یک

برای برنامه ریزی در مورد تعداد کلاس ها و اساتید ، ثبت نام اساتید شروع میشه تا ببینیم که چطور پیش بره !

کلاس دفاع در برابر جادوی سیاه
کلاس تاریخ جادوگری
کلاس پرواز و کوییدیچ
کلاس معجون سازی
کلاس مراقبت از موجودات جادویی
کلاس نجوم و ستاره شناسی
کلاس طلسمات و وردهای جادویی
کلاس گیاهشناسی
کلاس پیشگویی
کلاس تغییر شکل
کلاس ماگل شناسی
کلاس آموزش دوئل

این کلاس ها ، لیست کامل کلاس های موجود ما هستن ، در صورتی که فکر میکنید توانایی تدریس ، امتیاز دهی به شیوه عادلانه و نقد صحیح رو دارید برای تدریس در این کلاس ها درخواست بدید .
توجه کنید که در صورتی که ویژگی های گفته شده رو دارید درخواست بدید ، فردی که توانایی رول نوشتن ، امتیاز دهی به شیوه عادلانه به همه گروه ها ، نقد صحیح و مهمتر از همه وقت کافی نداشته باشه ، تنها باعث اخلال در مدرسه میشه و سودی برای هاگوارتز نخواهد داشت !

اساتیدی که فکر میکنن ویژگی های بالا رو دارن ، میتونن در دفتر مدیریت درخواست بدن به اینصورت :
کلاس مورد نظر : گیاه شناسی
کلاس دوم : معجون سازی ( کلاس دوم برای این هست که در صورتی که با تدریس شما در کلاس اول به هر دلیلی موافقت نشد ، کلاس دوم به شما داده بشه )
نحوه روند تکالیف : رول - غیر رول ( استاد باید در اینجا مشخص کنه که ترجیح میده که تکالیف کلاسش به صورت رول در انجمن های ایفای نقش باشه یا بصورت غیر رول در همین انجمن هاگوارتز ، در صورتی که پیشنهاد خوبی باشه موافقت میشه )

مهلت ثبت نام برای تدریس یک هفته هست ! در صورتی که اساتیدی که توانایی داشتن یک کلاس خوب رو داشته باشن ، کلاس درخواستیشون دایر میشه ، در غیر اینصورت کلاسی که استاد نداشته باشه حذف میشه

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۸/۳/۱۸ ۱۷:۳۰:۱۴
ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۸/۳/۱۸ ۱۷:۳۳:۱۱

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۷:۱۱ پنجشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
اطلاعیه شماره 4 جام آتش!

قهرمان

خب در این دوره مسابقه ما فعالیت خوبی از اعضا با توجه به فصل برگذاری مسابقه ها مشاهده کردیم اگرچه نمایندگان هافلپاف وقت شرکت نداشتن و حتی یک پست هم نزدن.

امتیاز ها به این صورت هست که امتیاز های مرحله اول داور هافلپاف رو حساب نکردیم که همه چی جور در بیاد.در این صورت همه شرکت کننده ها در هر مرحله امتیاز مساوی دارن.

لرد ولدمورت:114
مورفین گانت:118

لیسا تورپین:35
بادراد ریشو:111

تد ریموس لوپین: 112.5
جیمز سیریوس پاتر: 112.5

خب با توجه به امتیازات بالا مورفین گانت به مقام اول،لرد ولدمورت مقام دوم و تد ریموس و جیمز سیریوس هر دو به مقام سوم رسیدند و در مجموع گروه اسلیترین برای سومین دوره پیاپی قهرمان این مسابقه شد.تبریک به نمایندگان و اعضای این گروه بابت اول شدن.

*اگر لرد دوم هم نمیشد،قهرمان مسابقه اسلیترین بود.یعنی نفر اول این مسابقات باعث قهرمان شدن گروهش می شود.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۸/۳/۱۷ ۱۰:۴۴:۱۷

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۷:۰۹ دوشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
اطلاعیه شماره 3 جام آتش!

داور ها:

**هر پستی حتی یه ثانیه بعد از مهلت ارسال بشه امتیاز دهی نشه.حتی یه ثانیه!چه تو مرحله قبل چه تو مرحله دوم و سوم!

داور ها برای اعلام امتیاز های شرکت کننده ها مساوی با زمان شرکت شرکت کننده ها وقت دارن.یعنی مرحله اول که 7 روز مهلت داشت،داور ها هم 7 روز مهلت بلافاصله بعد از پایان مرحله اول دارن.

مرحله دوم و سوم 5 روز مهلت داره که داور ها به محض تموم شدن مهلت 5 روز مهلتشون شروع میشه.

-----------
داور ها باید از 20 نمره به شرکت کننده ها امتیاز بدن.در مقابل این امتیاز هیچ شرکت کننده ای حق اعتراض نداره.چون به نظرم هر سه داور سنشون اینقدر هست که به فکر گروه خودشون و نمایندشون نباشن و این نکته که این مسابقه ای نیست که گروهی قهرمانش بشه و برای مثال اگر هری پاتر قهرمان بشه گریفیندور قهرمان جام آتش نشده و فقط شخص ایشون قهرمان شدن!

موفق باشید.

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۰:۳۰ پنجشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
اطلاعیه شماره 2 جام آتش!

خب بعد از اعلام نماینده ها و داور های چهار گروه بالاخره ما میتونیم سه مرحله جام آتش رو شروع کنیم.این مسابقه از روز شنبه آغاز میشه و یک هفته مهلت برای انجام ماموریت وقت هست.

بعد از پایان سه مرحله که سه هفته دیگه هست امتیازهای شرکت کننده ها جمع میشه و قهرمان جام آتش انتخاب خواهد شد.

شرکت کننده ها:

گریفیندور:

جیمز سیریوس پاتر
تد ریموس لوپین

اسلیترین:

لردولدمورت
مورفین گانت

هافلپاف:

پیوز
ریتا اسکیتر

راونکلاو:

بادراد ریشو
لیسا تورپین

-----------------
داور ها:

مونتگومری،مورگانا لی فای،آنیتا دامبلدور و مری فریز باود

با تشکر!

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۳:۵۴ سه شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
اطلاعیه شماره 1 جام آتش!

خب بالاخره ترم به پایان رسید و حالا وقت یه مسابقه بین 4 گروه هست به نام جام آتش!

از اونجایی که تو فصل امتحانات هستیم این مسابقات خیلی آسون برگذار خواهد شد.
مسابقه سه مرحله داره که تو هر مرحله یه ماموریت ساده به شما داده میشه و شرکت کننده 1 هفته برای انجام دادنش وقت دارید.

*هر گروه دو نماینده خواهد داشت.
*داور هر گروه سه ماموریت رو داوری خواهد کرد(ماموریت نماینده سه گروه دیگه).
*در صورتی که داور گروه نتیجه خودش رو ارسال نکنه نماینده اون گروه به طور کامل از مسابقه ها حذف میشه و هیچ داوری هم به جاش انجام نمیشه.
*من نقش داور ندارم و فقط شرکت کننده هستم.
*همه گروه ها باید حتما داور معرفی کنن و در غیر این صورت نماینده اون گروه در مسابقه شرکت داده نمیشود.
*داور و نماینده گروه نمیتونن یه فرد باشن و باید دو نفر متفاوت باشن.

------------------
ناظر گروه ها داور و نمایندشون رو در تاپیک ثبت نام جام آتش معرفی کنید.مهلت ارسال اسامی هم تا 26 فروردین هست.

و لطف کنید در این مورد تو تالار خصوصیتون مشورت کنید و بهترین و آماده ترین عضوتون رو معرفی کنید.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]IGΘЯ[/en] در تاریخ ۱۳۸۸/۱/۱۹ ۱۷:۲۱:۴۵

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۳:۳۰ سه شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
اطلاعيه شماره 22 پایانی ترم هفتم هاگوارتز!

خب بالاخره یه ترم دیگه هاگوارتز هم تموم شد.این ترم یه مقدار زودتر از تجربه قبلیم گذشت.انگار همین دیروز بود که تصمیم گرفتم که مدیر بشم و با مدیر های سایت صحبت کردم.شاید دلیلش این بود که دانش آموز ها این ترم خیلی با من راه اومدن و یه محیط با آرامش برای فعالیت فراهم شد و امتیاز دهی نسبتا خوب معلم ها هم در این امر سبب بود و من فکر میکنم برنامه ریزی کامل و پیشبینی تقریبا تمام مشکلات هم به این امر کمک کردن.

کار این ترم رسما امروز تموم شد.کارنامه های گرافیکی هم که در دو ترم پیش درست نشد این ترم با اینکه من مشکلات زیادی داشتم با این حال سعی کردم که به خوبی درستش کنم.

از تمامی گروه ها تشکر میکنم و امیدوارم همینطور خوب و فعال در تابستون هم فعالیت کنن و با گروهشون به قهرمانی برسن.بعضی گروه ها از الان برنامه ریزی کردن و میخوان که جام تابستونی رو از دست ندن.به هر حال اینجا رقابت خوبی در جریان هست.

با تشکر
مدیریت مدرسه علوم و فنون جادوگری هاگوارتز !

ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]IGΘЯ[/en] در تاریخ ۱۳۸۸/۱/۱۸ ۲۳:۵۵:۲۷

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۳:۲۹ جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
اطلاعيه شماره 21

هاگوارتز:

خب یه ترم دیگه هاگوارتز هم به پایان رسید.این ترم خیلی بهتر از ترم های قبل برگذار شد به نظر من.یا حداقل از ترم قبلی که من مدیر بودم بهتر بود.من از ترم قبل و دو ترم قبل تر تجربه های زیادی کسب کردم و سعی کردم تو این ترم از اونها استفاده کنم.برای مثال تو این ترم دیگه دچار نکته ای نبودیم که اول ترم پشیبینی نشده باشه و همه چی طبق برنامه پیش رفت و اینکه سعی کردم یه مقدار با برنامه بهتر هاگوارتز برگذار بشه که به مشکل بر نخوریم.

تعریف از خود بسته دیگه بریم سراغ موارد دیگه.

اول از همه در مورد مستمر من یه توضیحی بدم که به نظر من و خیلی های دیگه امتحان های پایانی چیز خوبی نبود.چون در واقع اصلن امتحانی نیاز نیست برگذار بشه و تصمیم گرفتم این ترم از نمره های مستمر استفاده کنیم.این نمره مستمر رو بیشتر برای کارنامه گرافیکی دانش آموز ها نیاز داشتم و فک میکنم که خیلی هم خوب بود.حالا وقتی من کارنامه ها رو زدم میفهمید که چقدر این نمره ها مستمر کمک میکنه و خوب هست.در واقع یه کارنامه طبیعی درست کردم این ترم.کارنامه ای مشابه هزاران کارنامه ای که داده میشه.

این ترم به خاطر اینکه هاگوارتز بیشتر به هدف خودش نزدیک بشه تصمیم گرفته شد که ثبت نام برداشته بشه تا همه اعضایی که از وسط ترم میان بتونن تو هاگوارتز شرکت کنن و هر کی هر موقع خواست شرکت کنه و نیازی هم به ثبت نام نداشته باشه.

-------------------

و خب حالا میرسیم به معلم های عزیزمون در این ترم.این ترم به نظر من معلم های خوبی انتخاب شد و اونها هم کمال همکاری رو با مدرسه داشتن و به صورت منظم و خوب کارهاشون رو انجام دادن و لایق تشکر و البته اهدای جایزه نقدی(امتیازی)هستن.به تمام معلم های این ترم بابت هر جلسه تدریس و امتیاز دهی 5 امتیاز میدم و امیدوارم که ترم های بعدی هم در کنار هاگوارتز باشن.

و از دانش آموز های عزیز که واقعا خوب رفتار کردن این ترم،از توهین به همدیگه پرهیز کردن و به خوبی با معلم ها و من رفتار کردن.من ازشون تشکر میکنم.

و به گروه راونکلاو تبریک ویژه میگم که این ترم با فعالیت های منظم و خوب خودشون تونستن حریف های دیرینه خودشون رو پشت سر بذارن و قهرمان بشن.مسلما هر پیروزی نیاز به برنامه ریزی دقیق و مدیریت خوب و البته اعضای به فکر داره که به نظر من اعضای راونکلاو هر سه فاکتور رو داشتن و تونستن قهرمان بشن.

با تشکر از تمام گروه ها!رده بندی گروهی:

راونكلاو
گريفيندور
هافلپاف
اسلایترین

*به زودی رنک های دانش آموز های نمونه،معلم های نمونه و بازیکنان کوییدیچ هم داده میشه.
موفق باشید.

ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]IGΘЯ[/en] در تاریخ ۱۳۸۸/۱/۱۴ ۱۳:۴۸:۳۶

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۵:۲۸ پنجشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
اطلاعيه شماره 20

هاگوارتز:

کارنامه ها:

برای اینکه من بتونم کارنامه های گرافیکی دانش آموزان رو درست کنم نیاز دارم تا اسم انگلیسی بعضی از دانش آموزان رو داشته باشم.همونطور که میدونید نمیشه برای تمام دانش آموزان کارنامه صادر کرد چون کاری بسیار وقت گیر هست و اینکه هر دانش آموزی نیاز به کارنامه نداره.چون برای مثال کسی که تو 4 تا جلسه شرکت کرده کارنامه ای نیاز نداره به نظر من.
بنابراین فقط به تمام کسانی که بیشتر از 150 امتیاز آورده باشن تا آخر ترم کارنامه تعلق میگیره.

از افراد زیر میخوام که اسم انگلیسیشون رو برای من پیام شخصی کنن هر چه سریعتر تا کارنامه شون درست بشه.واضح هست که اگر اسم انگلیسیتون رو برای من نفرستید کارنامه ای براتون طراحی نخواهد شد.

گریفیندور :

تایبریوس مک لاگن : 346
کینگزلی شکلبوت : 266
پرسی ویزلی : 263
فرانک لانگ باتم : 234
ابرفورث دامبلدور : 229
جیمز سیریوس پاتر : 198
پیتر پتی گرو : 176
دیدالوس دیگل : 174

اسلیترین :

مورگانا لی فای : 430
بلاتریکس لسترنج : 165

راونکلاو :

بادراد ریشو : 310
گلگومات : 285
گابریل دلاکور : 196
لونا لاوگود : 176
مری باود: 162
لیسا تورپین: 148
پرفسور ویکتور : 148

هافلپاف:

پیوز : 388
بتی بریسیویت: 262
آلبوس سوروس پاتر : 196
لورا مدلی : 166

ممنون و موفق باشید!

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۳:۴۹ سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
اطلاعيه شماره 19

کوییدیچ:

خب بعد از سه دور رقابت حساسی که بین 4 گروه(از اواسط راه 3 گروه)برقرار بود بالاخره قهرمان امروز مشخص شد.

اول از همه از 4 داور تشکر میکنم.چارلی ویزلی،اریکا زادینگ،مری باود و خودم.اول میخواستم به هر کدوم 10 امتیاز جایزه بدم و به گروهشون اضافه کنم ولی متوجه شدم این کار خیلی بیهودس.چرا که این امتیاز ها به 4 گروه داده میشه و خب این بی فایدس و فرقی تو امتیاز ها نداره زیاد.
برای همین فقط ازشون قدردانی میکنم.داوری کار خیلی سختی هست و تا هر کی داور نشه نمیفهمه که چقدر این کار سخت،وقت گیر و با استرس هست.چون میدونید که قهرمان رو همین داور ها مشخص میکنن و خب این همه پست رو باید بخونن و حق اشتباه هم ندارن و اشتباهشون رو به حداقل میرسونن.
-------------------
یه سوالی که برای خیلی ها مطرح شده این هست که چرا به اسلیترین اجازه داده شد که از مسابقه ها کناره گیری کنه.

دلیل این مساله این بود که بر فرض من اجازه این کار رو نمیدادم.تیم اسلیترین در مسابقه ها شرکت نمیکرد.من این آزادی رو بهشون دادم و خیلی هم ازشون ممنون هستم که وقت من و بقیه داورها رو تلف نکردن.
-------------------

و خب قبل از اعلام قهرمان و بقیه مقام ها باید بازیکن های برتر این دوره رو اعلام کنم.

پیوز:50
استرجس پادمور:49
بتی بریسویت:48

به این بازیکن ها تبریک میگم.خیلی دوست داشتم رنک در امضاشون قرار بگیره ولی متاسفانه امکانش نیست و ما فقط ازشون تشکر میکنم.

و حالا میرسیم به بخش قهرمان!من فک میکنم تیم هافلپاف نتیجه منظم بودنش و هماهنگ بودنشون رو خوردن و کمی هم به فکر بازی ها بیشتر از بقیه گروه ها بودن به نظر من و خب نتیجه ش رو هم گرفتند.

تیم قهرمان:تیم هافلپاف
تیم نایب قهرمان:تیم راونکلاو
تیم سوم:تیم گریفیندور

از هر سه گروه تشکر میکنم.

موفق باشید!

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۴:۰۰ سه شنبه ۴ فروردین ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
اطلاعيه شماره 18

هاگوارتز:

1-همانطور كه ميدونيد تا 15 فروردين مهلت بيشتر براي ارسال امتيازهاي معلم ها فرصت نيست.معلم هاي عزيز توجه داشته باشند كه به موقع امتيازها رو ارسال كنن.

2-امتحان پاياني هاگوارتز كه فقط مخصوص درس پرواز و كوييديچ هست از 10 شروع و تا 17 فروردين ادامه خواهد داشت.
اين امتحان به اين صورت خواهد بود كه معلم از درس ها و آموزش هاي رول كه داده امتحان ميگيره.اين امتحان ميتونه چند بخش داشته باشه و هر كدومش مخصوص به يك نوع آموزش باشه.براي مثال يه رول كوتاه براي فضا سازي،يك رول كوتاه براي پرورش سوژه و غيره!

پرفسور پيوز كه معلم اين درس هستن در تاريخ دهم امتحان رو در تاپيك جدا ميزنه و بعد اين تاپيك ادغام خواهد شد.امتياز اين امتحان هم از 20 خواهد بود.

3-معلم ها مي بايست مستمر دانش آموزان رو تا تاريخ 15 فروردين در تاپيك خودشان ارسال كنن و بعد اين نمره ها جمع بندي شده و در تاپيك جدايي زده خواهد شد.اگر وقت داشته باشم اين كارنامه ها رو به صورت گرافيكي خواهم گذاشت.

4-استاد هاي عزيز توجه كنيد كه پست هايي كه بعد از 1 فروردين به عنوان تكليف زده شدن رو از 15 نمره امتياز دهي كنيد.

موفق باشيد!

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.