هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: کارگاه ساخت ورد جادویی
پیام زده شده در: ۲۱:۱۰ چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۵

ریموس لوپینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۳۵ سه شنبه ۲ مهر ۱۳۸۷
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 604
آفلاین
نام ورد: تبیل اگزمی
دسته ورد: نیمه خطرناک- آزاد
کاربرد ورد: هر چیزی را به حالت چرخشی حال به هم زن به 900 متر عقب تر می برد
طریقه اجرای ورد: چوبدستی را به طرف فرد یا وسیله مورد نظر گرفته و چوبدستی خود را به حالت Y تکان بدهید. سپس ورد را در ذهنتان بگویید
مخترع ورد: آمینگوی لبیمن
زمان اختراع ورد: 20 نوامبر سال 1000
طریقه ی اختراع ورد: آمینگوی لبیمن که در هاگوارتز در گروه گریفیندور درس می خواند یک روز با یک اسلیترینی دعواش شد و از آنجا که طلسم های باستانی را بلد بود این ورد را اختراع کرد و آن اسلیترینی از شدت چرخش حالش بهم خورد
نیروی جادوگر اجرا کندده ورد: همه جادوگران می توانند این طلسم را اجرا کنند.
عواقب این طلسم: اگر ورد را بلند یا به حالت زمزمه بگویید برای 3 هفته با شدت زیاد به دور خود می چرخید

ها ایول عواقب...این قسمتش از همش بهتر بود!! من به شخصه منصرف شدم از اجرا!!!

ها این آمینگوی لبیمن چرا اینقدر شبیه میگو میمونه

من علاقه زیادی به تاریخچه ها دارم بیشتر از هرچیزی هم به این قسمت گیر میدم! نتیجه میگیریم همیشه واسه تاریخچه فسفر بسوزونین! اینبار تاریخچه یه کم کلیشه ای بود!!! میشد خیلی چیزای دیگه هم گفت مثلا این آمینگوی بچه درسخون بوده یه روز میخواد گردش زمین رو به چشم خودش ببینه! رو زمین اجرا میکنه و...!!!

نمره از 10: 7

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۱۱ ۱۷:۴۱:۰۹

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۸:۳۵ چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۵

ارگ كثيف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۳۹ دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۳۲ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 486
آفلاین
ورد:كوريكلاآتابرلا
تلفظ:kourikla ataberla
كاربرد:براي دفع پشه هاي مزاحم خواب.
نحوه يه عمل كرد:باعث ايجاد توهم در پشه ها ميشود به طوري كه مدام تا وقتي سمت شما مي ايند پشه هاي به دار اويخته ميبينن.
نحوه اجرا:كافيست به جايه چوب دستي يك مگس كش كنار تختتان اويزان كنيد!
رنگ:اين طلسم رنگ ندارد و هنگام اجرا بويي شبيه سيانور در فضا مي پيچد.

چه جلب واقعا...شما این ایده هارو از کجا میارین...باب پشه

الان این تاریخچه اش چیه!! کدوم بشر مخی همچین وردی رو کشف کرده! آیا اون فرد کارخانه حشره کش نداشته!! مگس کش مذکور چه جادویی داره که باعث این عمل مفید میشه!!!

ها خیلی حال کردم...ایدت جالب بود فقط توضیحاتت کم بود وگرنه یه ورد خیلی خوب بود!

ویرایش شده توسط الستور مودی در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۱۰ ۸:۳۶:۵۳
ویرایش شده توسط الستور مودی در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۱۰ ۸:۳۸:۵۱
ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۱۱ ۱۷:۴۱:۴۱

ببین در مورد دیشب.
دعا رو اگر دوست

پیام زده شده در: ۲۲:۳۱ سه شنبه ۹ آبان ۱۳۸۵

كورن اسميت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۷ شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۱۶ چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۷
از کوچه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 352
آفلاین
نام ورد:ریشونیون Rishonion
ریشه:ریش به معنی همون ریش اونیون هم ریشه انگلیسی داره به معنی پیاز که روی هم میشه پیاز ریش
کاربرد:همونطور که از اسمش بر میاد مربوط به پیاز ریشه که باعث بلند شدن ناگهانی ریش خواهد شد
دسته:نیمه خطرناک-برای مرلین ، دامبلدور و سایر ملت ریشو خطرناک
رنگ:ریشی
حرکت چوب: ریشوار به سمت صورت فرد مورد نظر
توضیحات: این ورد فقط باید بر روی افراد مذکر انجام شود...اگر این ورد روی افراد مونث اجرا شود ممکن است خواهران عزیز تا آخر عمر مجبور به استفاده از ریش تراش باشند
هر بار اجرای این ورد نیم متر ریش به وجود می آورد
اگر این ورد روی ملت ریشو اجرا شود باید در انتظار اشباع شدن فضا از ریش این عزیزان باشیم
شما میتوانید با اضافه کردن کلاماتی خاصیت های مختلفی به این ریش بدهید مانند: ریشونیون هارد (برای سخت کردن ریش) ریشونیون ابدی ( این ریش هیچ وقت کوتاه نمی شود و تا ابد برای شخص استفاده کننده خواهد موند) ریشونیون فر (حالت فر ) ریشونیون ژیگول ( ژیگولی ) و غیره...
پادورد : آنتی رویشونیون ( فقط برای مدل ساده)
تاریخچه: روزی بود روزی نبود...ا ببخشید...یکی بود یکی نبود یه روز یه بچه بود. این پسر بچه به علت ادعای بیش از حد در زمینه بزرگی تصمیم به ایجاد ریش برای خود نمود...وی ابتدا از راه های مختلف چسباندن مو به صورت،نقاشی،معجون و غیره استفاده نمود ولی هیچ کدام اثر نکرد.وی با کنکاش بسیار در کتابخانه محل اطلاعات جالبی به دست آورد...وی تصمیم به ساخت ورد ریش ساز نمود...سال ها اندیشه نمود تا اینکه بالاخره راه حل را یافت...چوبدستی را به طرف صورتش گرفت و از شدت لج داشتن با خودش عبارت ابد را به آخر این ورد اضافه کرد:ریشونیون ابد و بعد از مدتی:
تاریخ اختراع:هوووم...تو مایه های تولد رامسس اول (فرعون مصر)
برای کسب اطلاعات بیشتر میتونید به این فرد مراجعه کنید این فرد در حال حاضر زنده هست. او کسی نیست جز مرلین خودمون

ایول باب من میگم تو طنز بنویس...بگو نه!

کلی خندیدم خیلی توپ بود!! فقط یه چیزی انقدر به مرلین بدبخت گیر نده! بشر دیگه ای نیست تو این سایت!!

دیگه چی بگم هرچی یادم میاد گفتی!! دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه!

نمره از 10: 10

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۱۱ ۱۷:۴۱:۲۴

[b][size=medium][color=336600][font=Arial]ما همگی اعتقاد داریم که باید خدا را کشف کرد.دریغا که نمی دانیم هم چنان که در انتظار او به سر می بریم ، به کدام درگاه

پیام زده شده در: ۲۰:۱۴ سه شنبه ۹ آبان ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
ورد " دوسالوزوس":
این ورد یکی از پر طرفدار ترین ورد ها در بین دانش آموزان است. کار این ورد، پر در آوردن است!!!
طرز کار:
چوب را دقیقا بین دو کتف خود قرار میدهید. بعد ورد را با تلفظ:" دوووسااااالوووزوووس" روی خودتون اجرا کنید. فقط مواظب باشید رنگش دقیقا به رنگ گل بنفشه ی بنفش، باشه. اگر ذره ای رنگش کمرنگ شد، بدون توجه به اینکه ممکنه چند روز از مدرسه اخراج بشید، به نزد دکتر مدرستون برید؛ چون در غیر این صورت، شما بعد از یک ساعت، دستان خودتونو از دست میدید و به جاش پر در می یارید.
تذکر: شما در هر ماه فقط یک بار میتونید اونو روز خودتون انجام بدید و مدت اثر آن نیم ساعت می باشد.
سازنده آن نیکولاس چنگیز خان قاجار هست و در سال 1243 ساخته شده است.

ایول باب چه مخترع چند طرفه ای چنگیز مغول+قاجار+نیکلاس کیچ

یخورده تاریخچه شو زیاد میکردی اصلا این نیکولاس چی خورد تو سرش که همچین اورادی به ذهنش رسید!!

هیچ راهی وجود نداره که بشه خنثیش کرد!!

نمره از 10: 8

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۱۱ ۱۷:۴۱:۵۱

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۳:۲۳ دوشنبه ۸ آبان ۱۳۸۵

اریک مانچ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۳ چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۴:۲۷ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۶
از iran
گروه:
کاربران عضو
پیام: 124
آفلاین
نام ورد:پرینکو
تلفظ:princo
کاربرد:علاقه دادن
میزان خطر:تقریبا خطرناک
رنگ:سبز
نوع حرکت چوب:اون رو به سمت سر شخص مورد نظر هدف می گیریم.
نام سازنده:اریک مانچ
طریقه اجرای ورد:ابتدا کسی رو که می خواییم طلسم کنیم رو پیدا می کنیم بعد ورد رو روی اون اجرا می کنیم و باعث میشه که شخص به کسی که روی اون این طلسم رو اجرا کرده بسیار علاقه مند بشه.این ورد فقط روی جنس مخالف کاربرد داره و حداقل دوام این ورد 24 ساعته.این ورد به هیچ وجه در حیوانات اثری ندارد و اصلا به طور کلی به غیر از انسان بر روی هیچ موجود زنده ی دیگری اثر ندارد.
تاریخچه:این ورد در تاریخ 8/8/1385 توسط اریک مانچ اختراع شده است.اگر خانم چو این ورد را تایید کند و گروه سنی که می تواند از آن استفاده کند ممنون می شوم.
خطر:اگر ورد را اشتباه به زبان آوریم یا در حال عصبانیت این ورد را تکرار کنیم باعث می شود شخص مورد نظر برای همیشه یا عاشق او شود یا دیوانه شود یا حافظه خود را تا ابد از دست بدهد.پس در حالت عصبانیت اصلا از ای ورد استفاده نکنید.
------------------------------------------------------------------
حالا من این ورد را بر روی چو امتحان می کنم و شما اثر آن را ببینید.
_پرینکو

نظرت چیه راجع به اینکه رنگ ورد تو و رنگ فونت من هردو سبزن!!!
واقعا اینقدر هم تفاهم!!

ها تو خجالت نمیکشی ورد اینچنینی رو من اجرا میکنی!! واقعا چه حسی پیدا میکنی الان! حس نمیکنی من میخوام بزنم خفت کنم باز یخورده تاریخچه مینوشتی...!!!!!

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۱۱ ۱۷:۴۲:۰۰

جوما�

پیام زده شده در: ۲۰:۴۷ دوشنبه ۸ آبان ۱۳۸۵

آرتور ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۳ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۲۳ جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 390
آفلاین
خوب چون چو گفته من بيخيال خونه سازي و ... ميشم.
همين
(من واقعا نميدون ديگه چي بنويسم كه اين چو گير نده!؟)

این الان غیر مستقیم به من بود...مگه نه!!!

این همه ورد من به کدوم گیر دادم! یخورده تفکر کنی صد و یک تا ورد به ذهنت میاد یکی از یکی خفن تر!!

کافیه یخورده دور و برتو نگاه کنی سوژه میگیری! مثلا الان یه چسب مایع کنار من هست میشه وردی اختراع کرد که برای معلما کاربرد داره و دانش آموزو میچسبونه به صندلی تا جم نخوره!

خوب برسیم به ورد!

همین وردت رو میتونی به یه ورد عالی تبدیل کنی!
چجوری! میای یخورده شرایط اضافه میکنی که جذابترش کنه! مثلا میگی که اگه یه مدیر تو سایت باشه فلان اتفاق برای ناظر میفته! اگه مثلا عمو رستم تو سایت باشه ناظر مربوطه به ویروس پی ام کل کل با این فرد دچار میشه! یه همچین چیزایی!!

یا میتونی بگی که چطوری ورد کشف شد!

نمره از 10: 5

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۱۱ ۱۶:۳۹:۴۰

عاقلان دانند...

پیام زده شده در: ۱۸:۳۴ دوشنبه ۸ آبان ۱۳۸۵

استابی بوردمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۸ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۱۷ سه شنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۱
از بالاتر از دست راست !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 291
آفلاین
ها ما هم به علت کمبود تاپیک و کلی علافی تصمیم گرفتیم به علت احیای دوباره تاپیک توش بپستیم
نام ورد : untifecktilious
تلفظ ورد:آنتیفک را گفته و تیلیوس را در حالی که زبان به سق چسبیده میگوییم
کاربرد:جلوگیری از خارش شدید سر
رنگ ورد: قهوه ای
طرز حرکت چوب: به صورت منظم و دقیق سه بار در جهت عقربه های ساعت چرخانده و سپس به صورت سینوس 60 درجه به سر با چوب دستی ضربه وارد میکنیم
میزان خطر: در صورت استفاده پی در پی و مداوم باعث کچلی میشود
سن استفاده کننده: ترجیحا زیر 2 سال
طرز استفاده: ابتدا چوب را همانطور که در بالا توضیح داده شد حرکت داده و سپس به شامپوی ویتامینه صحت فکر کرده(در صورت خارش بسیار شدید فکر کردن به شامپوی ضد شوره گلرنگ توصیه میشود و برای محکم کاری شعر گل از همه رنگو تو دلتون مرور کنید) و ورد را در بین ضربه به سر خوانده و اثر فوق العده رو مشاهده میکنیم
مخترع : آنجلیوس توماس گلرنگیوس
تاریخ ساخت : عصر حجر
نحوه ایجاد : یه روز گلرنگیوس داشت تبلیغ گل گل گل گل از همه رنگو میدید که به فکرش افتاد مانند مشنگا جادوگرا هم سرشونو بشورن که تصمیم به اختراع این ورد گرفت

من ترجیح میدم سرم بخاره تا بشینم اینو اجرا کنم!!

کلی تمرین کردم نتونستم وردرو بگم

ولی بسی ورد توپی بود فقط طرز اجراش کشته منو! سینوس 60 درجه!؟ جل الخالق!!

بازم این طرفا بیا! خوش اومدی!

ویرایش شده توسط استابي بوردمن در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۸ ۱۸:۴۱:۵۴
ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۱۱ ۰:۵۲:۳۱

اینجوری پیش بره باید کم کم گفت:
نقل قول:
دلبستگی من به جادوگران و اعضاش کمتر از اون چیزیه که قبلا فکرشو میکردی

پیام زده شده در: ۱۳:۲۸ دوشنبه ۸ آبان ۱۳۸۵

هرمیون گرنجرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۶ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۳۶ دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۶
از هرجا که حال کنیم. که فعلا هیچ جا حال نمیکنیم.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 219
آفلاین
با تشکر از چوی عزیز که تونست منو قانع کنه.
در اعتراض به استکبار جهانی ( برخی از اعضای سایت ) اینجانب می خاوم یه ورد جدید بندازم اینجا تا دهنتون آب بیافته. التبته اونایی که نمی تونن جادو کنن فعلا تو کفش باشن.
ورد امروز: سنتالا ولیماپوس
کاربرد: این ورد کاربرد های زیادی می تونه داشته باشه و کلا سفیده. برای مثال میشه از کاربردهای این ورد به از بین بردن ابرهای سیاه اشاره کرد. البته این ورد فقط و فقط تا 100 متری جسم کاربرد داره واگرنه کار نمیکنه.
درجه خطر: از اون کبریت های بنفش ( بی خطر )

به به کیارو میبینم!!
خوش اومدی!!

من یک مورد مشکوک کشف کردم اگه تا 100 متری کاربرد داره...پس چطوری رو ابرهای سیاه تاثیر میذاره!! مگر 100 کیلومتر بوده باشه...که اونم شاید بشه!!

ولی ورد جالبی بود که تاثیرات زیادی داره میشه ازش به عنوان سفید کننده هم استفاده کرد

یکی از قشنگترین قسمتهای ساخت ورد تاریخچه شه...من به شخصه علاقه شدیدی به این قسمت دارم!! اینم بنویسی خیلی عالیه!!

نمره از 10: 6

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۱۱ ۰:۳۹:۰۵

ما بدون امضا هم معتبریم

پیام زده شده در: ۹:۳۵ دوشنبه ۸ آبان ۱۳۸۵

بیگانه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۸ سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۵۵ سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۸۸
از بعد از پل, دست راست دومين كوچه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 182
آفلاین
نام: هيپوتالاموس! hipotalamous!
نحوه تلفظ: يه مكث معني داري بعد از hipo انجام بشه بهتره!کاربرد:ظاهر كردن يه اسب آبي در اسرع وقت!
خيلي وقت ها شده كه آدم نياز پيدا ميكنه كه يه اسب آبي رو ظاهر كنه! حتما براي شما هم پيش اومده.
دسته:بی خطر-براي اسب آبي مذكور ...خطرناک برای غير از اسب آبي مذكور!
حرکت چوب:چرخشي به سمت محل فرود!
رنگ:آبي
اجرای ورد: ابتدا يه اسب آبي رو تجسم كنيد. بعد چوب دستي رو به سمت محل فرود اسب آبي بگيريد. يه نيم دور ساعت گرد. و دو دور هم پاد ساعت گرد چوب رو بچرخونيد. به صورتي كه نيم دور رو كه مي چرخونيد بگيد: hipo و يه مكث. بعد در حين دو دور چرخوندن بگيد: talamous. خيل ساده است!
نكته ي خاصي وجود نداره فقط اينكه هيچ وقت چوب دستي رو به صورت قائم بالاي سر خودتون نگه ندارين!
و اينكه جايي كه توش مي خواين اين رود رو استفاده كنين. كوچيك نباشه. من يه بار تو آسانسور اجرا كردم و....
و همون طور كه گفتم خونسردي خيلي مهمه!

از بيشمار كار برد اين ورد مشتي را نمونه ي خروار بيان مي كنم:
فرض كنين مي رين سفر. يهو بچه تون ميگه بابا منو ببر اسب سوار شم. ... اسب از كجا تو اين هيري ويري پيدا كنين. اين جاست كه اگه اين ورد رو بلد باشين ... دعا به جون من مي كنين!

يا مثلا فرض كنين. شب يهو بي خواب مي شين. چي كار كنين چي كار نكنين كه يهو هوس مي كنين كه تو حموم با يه اسب آبي بازي كنين!... خيلي شده اين طور نيست؟

ایول خیلی خندیدم بازم این طرفا بیا!
یکی از معدود ورد طنزهای اینجا بود! اصولا خیلی کم اهالی ایفای نقش میان اینجا این یکی از معدوداش بود! ایول!

فقط من نگرفتم وقتی داری هیپو رو میگی همونطور که به روش قبیله ای! داری میچرخی همینجوری هی تکرار میکنی کلمه رو...یا کلمه رو در کل نیم ساعت همچنان میکشی! در هردو حالت خطر هنگ کردن حلق وجود داره! بسی مشکوک بید

نمره از 10:10

ویرایش شده توسط بیگانه در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۸ ۱۰:۳۰:۳۲
ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۹ ۲۰:۳۵:۱۸

پیام زده شده در: ۱:۵۱ دوشنبه ۸ آبان ۱۳۸۵

serterazi

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ شنبه ۸ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۰۴ یکشنبه ۲۱ آبان ۱۴۰۲
از گناباد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 43
آفلاین
Le لِ...
به جای سه نقطه نام وردی را که مایلید از چوب شخص دیگری خارج شود قرار دهید . در موقع خواندن ورد چوب شما باید مستقیم و بیحرکت به سمت چوب حریف نشانه رفته باشد .

یک نمونه پیشرفته : اگر حریف ناخواسته چوبش را به سمت خود نگاهداشته بود ، ورد آوادا را بطور ذهنی گفته و هماندم به چوب بنده خدا اشاره کنید (Le Avadakedavra) ... بعد نظاره کنید ... بعد از خنده خود را پاره کنید....!!

نکته : بدیهی است که اگر این ورد را با صدای بلند اجرا کنید ، طرف ناخودآگاه چوبش را به سمت شما می گیرد و آنوقت است که سانتور بیار و میمبلوس میمبلتونیا بار کن ...!!!

ها بزنیم بکشیم بعد از خنده خودمان را پاره کنیم...الحق که مرگخواری

حالا اینو کی و کجا ساخته! چجوری بوده! ورد مناسبیه اما بازم جای کار داره! بیچاره اون طرف مقابل!!!

این قسمت آخرت بسی قشنگ بود همون سانتور و میمبلوس...حیف که جزء ساخت ورد نیست! وگرنه بخاطرش نمره اضافه میدادم بهت

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۸ ۶:۵۴:۳۴

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.