هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با ناظران *محفل ققنوس*
پیام زده شده در: ۰:۱۵ چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
دقیقا!یه دور رول ها خونده میشود و بعد میایید میگید:

"خب رول جالبی بود..فضا سازی کار کن!شکلک استفاده نکن اینقدر زیاد!امتیاز:4 A!"

خب این شد نقد؟باور کنید اگر این نقد باشه من آرزو میکنم هیچ جای دنیا اینجوری چیزی نقد نشه!

زمانی که در خبرگذاری سفید،رول ادامه دار ماموریت داده میشود و انجام میشود نشان از چیست؟اقتدار ناظر؟

ایگور عزیز ممنون از انتقادتون ، حتما انتقاد شما رعایت می گردد . با احترام.

البته من هم زیاده روی کردم!قسمت آخر پستم رو پاک کردم آلبوس جان!یک مقدار عصبانی بودم و بیخودی جنجال راه انداختم!ولی کلا بهتر است که ریموس عزیز با نقد کننده های خوب مثل اسکاور یا هدویگ مشورت کند و مقداری یاد بگیرد که چنین مشکلهایی پیش نیاید!در ضمن نقد کردن هم اجباری نیست!میتونید پست همه رو نقد نکنید!فقط کسانی که نیاز دارند!

ویرایش شده توسط ایگور کارکاروف در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۳ ۰:۲۱:۲۴
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۳ ۰:۳۸:۰۳
ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]Igor[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۳ ۰:۵۲:۵۰

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۰:۰۵ چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۶

سدی جیگر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۱ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۳۹ شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۰
از دنياي زندگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 185
آفلاین
بحث نقد شد گفتم یه چیزی بگم.

بهتره کمی به نقد پستها توجه بیشتری کنید .خود من مدتی هست که میخوام تو محفل پست بزنم اما وقتی نقدهایی که از پستها میشه رو میخونم اصلا خوشم نمیاد ،چون نقد هایی که میشه اصلا در حد اندازه نقد نیستن و نمیشه گفت نقد هستن

چون فقط به ظاهر پست توجه میشه و با چند تذکر و گوشش زد و سست کردن نویسنده کار دیگه ای نمیکنه

نقد باید تشویقی باشه برای حرکت به جلو اعضا نه اینکه سست کردن آنها در فعالیت در محفل

مخصوصاً تاپیکهای 13 پورتلند و خبرگزاری سفید و چندتای دیگه وقتی نقدهاشونو خوندم متوجه شدم این استاد منتقد ما اصلا به عمق پست توجه نمیکنه و فقط یه بار پست رو میخونه و بعد میشینه چند تذکر به نویسنده میده و تموم میشه میره که اینکار با اعتراض اعضا از نقدشون به همراه داره

به نظر من الان در سایت نقد به خوبی انجام نمیگیره چون نقد کننده ها اون تجربه ای که باید داشته باشن رو ندارن و این بی تجربگی و همچنین کم تجربگی باعث پایین اومدن فعالیت اعضا شده

البته این رو هم بگم که بهتره هماهنگ بین نقد ها به وجود بیارین چون یه جا دوسه تا پست نقد شده و بقیه همین جوری موندن و بعد تو یه تاپیک دیگه چندتا پست به صورت شانسی نقد شده و بقیه باز بدون نقد موندن
البته خیلی سخت هست اما بهتره به این مشکل هم توجه بشه و سعی بشه که از کسانی برای نقد کردن استفاده بشه که کمی تجربه از نقد کردن داشته باشند چون محفل جای حساسی است پس باید بیشتر توجه بشه تا باز فعالیت بالا بره

راستی این تاپیک خلاصه پستهای تاپیکها رو به روز کنید .

البته ببخشید که رک حرف زدم امیدوارم اینو به عنوان انتقاد در نظر بگیرید.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۳ ۰:۴۱:۱۹
ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۳ ۱۱:۴۰:۴۵

اوتو بگمن را من ساختم ...
كليك بنما

پیام زده شده در: ۱:۳۳ سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
واقعا خیلی جالب است..!ناظران محفل اول استرجس رو بیرون کردند از عضویت در محفل!شخصیتی که محفل و محفلی ها بهش مدیون هستند!خیلی جالبه!

در مورد نقد:

بله!شاید یکی دوست نداشته باشه نقد بشه پستش!شما خیلی دوست داشتید نقد کنید چرا پستهای ماموریت ما رو همون موقع نقد نکردید؟و سارا عزیز!توجه کن که داری با یک کاربر صحبت میکنی که برای محفل زحمت کشیده نه عضو عادی!این لحن شما اصلا جالب نیست!

استرجس پادمور هنوز عضو محفل است ولی مایل به ارسال پست در محفل ققنوس نیستند. ما هیچوقت ایشون رو بیرون نکردیم. ایشون به دلایلی که خودتونم ازش آگاهید از نظارت محفل ققنوس برداشته شدن.
نقد شدن پست ها به دلیل بالا رفتن سطح پست های رول پلینگ است. پست ها تماما در محفل ققنوس نقد میشوند البته بجز پست های مأموریت که برای محک زدن اعضای محفل است و تنها امتیاز دهی میشوند.

ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۲ ۱۱:۰۷:۲۰

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۰:۴۶ سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
سلام سارا خفن خودمون ...

میگم که بد نیست سه تا ناظر یکم با هم هماهنگ بشن ، شما در جریان نیستی اظهار نظر نکن ... برای اینکه بعدا وجه شما آسیب می بینه ... پس برات توضیح میدم ، یک درصدم توی مسنجر هی میگفتین برگرد دیگه بر نمیگردم .

اول اینکه من خودم با نقد پست ها موافق هستم .

دوم اینکه ریموس عزیز نوشته بود یا برمیگردید به محفل یا این پست بدون نقد پاک میشه ... یک همچین چیزی . .. منم اومدم اینجا و گفتم به نقد نیازی نیست . ولی حق ندارید پست و پاک کنید .

حالا به شما میگم ، مرسی از نظرتون در مورد پست .

موفق باشید .

سارا در جریان نبوده متأسفانه و به همین دلیل اشتباها فکر کرده که منظورتون اینه که نمیخواید پستهاتون نقد بشه.
اما من یادم نمیاد چنین جمله ی تهدید آمیزی زیر پستتون نوشته باشم. بهرصورت فکر میکنم بیشتر از یک سوء تفاهم کوچک نبود.

ویرایش شده توسط ماندانگاس فلچر در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۲ ۰:۵۸:۱۷
ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۲ ۱۴:۴۹:۰۰
ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۲ ۱۴:۴۹:۵۱
ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۲ ۱۴:۵۰:۱۲

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

پیام زده شده در: ۲۳:۳۷ دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۶

سارا اوانز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۳۵ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از بالای سر جسد ولدی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 993
آفلاین
هوالمحبوب

نقل قول:
اینم جزو قوانینیه که فکر کنم یک شبه به وجود آمده . من تقاضا نقد نداده بودم . من پست زدم یعنی توی ایفای نقش سایت شرکت کردم . هیچ قانونی هم نیست که پست زدن تو تاپیک های محفل و ممنوع کنه .

ماندانگاس عزیز :
یعنی انقدر پست نقد کردن برای شما ناراحت کننده است که می خوایید پستاتون نقد نشه؟ و اینجا اعتراض می زنید؟
خیلی جالب بود... چون خیلی ها فقط به خاطر پست نقد کردن پست می زنن!
بهرحال فکر می کنم این پست شما اصلا پست زیبایی نبود!

به جسیکا عزیز :

جسیکا جان به عنوان مکمل حرف های ریموس عزیز باید بگم خب راستش این امتیازا یه جور سورپرایز بود! یعنی هرکس به عنوان یک محفلی بدون اینکه کسی خبری بده بیاد جلو امتیازی براش در نظر گرفته شد!
پست شما در کافه مربوط به خود محفله و خوب باعث می شه که از شما امتیاز کسر نشه !

نقل قول:
دقيقا با اينها موافقم ! هميشه ما يه گروه هستيم ! جمع ميشيم و با مرگخوارا ميجنگيم ! هر چند مثلا شرايط مكانيش ممكنه متغير باشه ! ... پستها هم چون بايد همراه با فضاسازي و توضيح و غيره ... باشه طولاني ميشه و خب اگه در يك صفحه 10 تا پست طولاني بخوره ، خب مسلما اميدي براي ادامه ي پس نميمونه !!!

هوووم جسیکا جان الان شما یه نگاه به سوژه های جدید تاپیک ها بنداز! هیچ کدوم ربطی به جنگیدن با ولدمورت نداره!
ما به خاطر همین مشکلات سعی کردیم سوژه ها رو یه مقدار تغییر بدیم! ولی خب انگار هنوز هیچ کس متوجه این تغییر نشده!

ناظران محفل خوشحال می شن دوستان نظراتتشون درباره هرچه بهتر کردن محفل ارائه بدن!

با تشکر
سارا

پیام زده شده در: ۱۴:۱۴ دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۶

جسیکا پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۵ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۱۶ جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶
از تالار قحط النساء گریف!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
ياهو

ريموس عزيز من منظورم كافه ي محفل ققنوس بود !
من در راستاي كسر امتياز كه دامبلدور در پيام شخصي كه زده بود اعلام كرد اونجا پست زدم !
پست شماره ي 177

پست شماره ي 173

خوش باشين

دو پست شما امتیاز دهی شدن و شما نیز در لیست کسر امتیازات نیستید.
این پست ها در میان مأموریت مرگخواران برای جنگ با انها زده شده و به همین دلیل از 15 امتیاز دهی شده است. امیدوارم توضیحات کافی را داده باشم.

ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۱ ۱۴:۳۷:۲۳

پیام زده شده در: ۲۳:۲۵ یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۶

جسیکا پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۵ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۱۶ جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶
از تالار قحط النساء گریف!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
ياهو

ببخشيد اين بچه ها واسه چي امتياز گرفتن ؟!
مگه شما نگفتين كه پست بزنيم براي محفل ، خب مثلا من واسه محفل توي كافه پست زدم ولي امتياز نگرفتم !؟ ... ولي به هر حال پستم رو زدم!
در ضمن اگر در تاپيك بيمارستان سنت مانگو ماموريت بوده و جنگ من اطلاع رساني رو نديدم از سوي شما ! ... فقط ديدم آليشا اين تاپيك رو معرفي كرد تا براي الف دال عضو بپذيره و من چون خيلي از سوژه اطلاع نداشتم
و وقت نبود مطلع بشم ، ترجيح دادم منصرف بشم!! ... پس چطوري شد كه اينجوري شد ؟!

نقل قول:
ماندانگاس گفته :
1. وجود پست های n خطی و ملال آور
3. وجود سوژه های تکراری و کلیشه ای

دقيقا با اينها موافقم ! هميشه ما يه گروه هستيم ! جمع ميشيم و با مرگخوارا ميجنگيم ! هر چند مثلا شرايط مكانيش ممكنه متغير باشه ! ... پستها هم چون بايد همراه با فضاسازي و توضيح و غيره ... باشه طولاني ميشه و خب اگه در يك صفحه 10 تا پست طولاني بخوره ، خب مسلما اميدي براي ادامه ي پس نميمونه !!!

ممنون ميشم رسيدگي كنين !

خب جسیکای عزیز!
سوژه های تکراری رو تا به اینجا داشتیم اما تو مأموریت های جدید که سوژه هاشون رو بزودی در چند روز آینده اعلام میکنیم سعی کردیم که از سوژه های تکراری دست بکشیم.
امتیازات با صحبت با 2 ناظر دیگر ارسال شده است. امتیازات از سطح پایینتری امتیاز دهی شده اند. شما گفتید در کافه پست زدید. منظورتون از کافه کجاست؟؟ خواهشا پست هایی رو که برای جنگ با مرگخوارها در مأموریت های انان میزنید در اینجا لینک بدید تا امتیاز لازم داده شود.

ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۰ ۲۳:۴۷:۵۸
ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۱ ۸:۲۱:۱۶

پیام زده شده در: ۱۴:۵۵ یکشنبه ۳ تیر ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سلام

اینم جزو قوانینیه که فکر کنم یک شبه به وجود آمده . من تقاضا نقد نداده بودم . من پست زدم یعنی توی ایفای نقش سایت شرکت کردم . هیچ قانونی هم نیست که پست زدن تو تاپیک های محفل و ممنوع کنه .

اگر قرار بود پست زدن برای اعضای غیر عضو توی محفل ممنوع باشه مثل زیر سایه شوم یک انجمن مخفی میشد . در نتیجه هر کسی حق پست زدن توی محفل و داره . دو حالت بیشتر نداره :

اول اینکه قانون و نشون من بدی و پست و پاک کنی .
دوم اینکه ویرایشت و پاک کنی . چون همچین قانونی نیست . ( نقد لازم نیست )

موفق باشید ، دانگ .

ماندانگاس عزیز
محفل ققنوس حق عضوگیری داره و به همین دلیل میتونه تاپیک هاش رو محدود کنه این توسط مدیران انجمن نیز تأیید شده است. پست های تمام اعضا نقد و امتیاز دهی میشن اما در صورتی که عضو نشده باشن:
1-در تاپیک های غیر ادامه دار پست ها نقد میشوند اما امتیاز دهی نمیشوند
2- در تاپیک های ادامه دار پست ها نقد میشوند اما امتیاز دهی نشده و نادیده گرفته میشوند
به همین سبب پست شما نقد شد اما امتیاز دهی نشد

ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۳ ۱۵:۲۱:۲۳
ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۳ ۱۵:۲۴:۵۰

[color=99

پیام زده شده در: ۲۲:۲۸ پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین

سلام

با عرض پوزش فراوان من استعفای خودم را به علت عدم فعالیت در محفل ققنوس میدهم . با توجه به اینکه به مدت دو ماه در هیچ یک از ماموریت ها و تاپیک ها حتی یک پست هم نزدم خواستار موافقت شما هستم .

در نهایت دلیل عدم فعالیت خودم را نبودن محیط مورد نظر من در محفل ققنوس با دلایل زیر اعلام میکنم :

1. وجود پست های n خطی و ملال آور
2. نبود جایگاهی برای طنز نویسی
3. وجود سوژه های تکراری و کلیشه ای ( تا کی قرار بریم مچ ولدمورت و بگیریم و پیروز برگردیم محفل خدا میدونه )

در کل بخاطر این سه دلیل میرم از اینجا ، مقصر ناظرین هم نیستن خود ما هستیم که اینجا رو ول کردیم و گذاشتیم به این وضع در بیاد . شروع فعالیت های من توی این انجمن بود و یادش بخیر که اینجا و تاپیکهاش برام خیلی ارزش داشتن .

موفق باشید ، ماندانگاس فلچر .

تایید شد.موفق باشی ماندی عزیز.در ضمن نکاتی هم که گفتید سعی رد برطرف شدنشان می گردد. با احترام.

ویرایش شده توسط ماندانگاس فلچر در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۳۱ ۲۳:۱۲:۵۰
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱ ۰:۱۲:۲۹

[color=99

پیام زده شده در: ۲۰:۴۵ پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۸۶

سارا اوانز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۳۵ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از بالای سر جسد ولدی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 993
آفلاین
با سلام

آلبوس عزیز در رابطه با این اخطاری که در تاپیک جلسات محرمانه محفل زدید :

این راهه فعال کردن اعضا نیست... اگر هم تا یک شنبه در محفل پستی زده بشه فایده ی چندانی نداره چون اگر پستی هم تا اون موقع ارسال بشه باعث فعال شدن محفل نمی شود....
بهتره به جای کم کردن امتیاز از اعضا برای مجبور کردنشون به فعالیت با دادن سوژه های جالب اونها رو تشویق به پست زدن کنید!

آلبوس عزیز به نظر من اگه تا اواسط تیر هم صبر کنید و بعد از اون قوانین رو اجرا کنید خیلی بهتر باشه!

این یه پیشنهاده دوستانه بود و چیزی بود که در مدت کم ناظریت در محفل متوجه شدم!
امیدوارم باعث ناراحتی ناظران عزیز نشود!

با تشکر
سارا

سارا عزیز حرف شما درست است ولی این به جهت فعال کردن محفل نبود ، بلکه به جهت مشخص شدن وضعیت اعضای محفل برای دادن ماموریت ها بود.بهرصورت در مورد سوژه هم مطمئنا درست است و خوشحال می شوم اگر هر کدام از اعضای محفل سوژه ای داشتند در اختیار محفل قرار دهند ضمن اینکه خود ما هم در تدارک سوژه هستیم.با احترام.

سلام

آلبوس عزیز شما گفتید این کار به دلیل مشخص شدن اعضای محفل بود ولی این کم کردن امتیاز بسیار بالا که مطمئنا برای اعضای مخصوصا اعضای تازه وارد که خیلی فعال بودند خیلی سخت خواهد بود چون خلیی زحمت کشیدن و به اینجا رسیدن و کار جالبی نیست!

از راه های دیگه ایی می شه این رو فهمید! امتیازات برای اعضا خیلی مهمه و شده حتما پست می زنن و اینطوری نمی شه وضعیت رو متوجه شد!

با تشکر
سارا

این تنها راهی بود که به نظر بنده رسید ، نظر شما هم محترم است و مسلما برای دفعه آینده منظور خواهد شد.ضمن اینکه دو پست شما یکی شد، خواهشا در بیست و چهار ساعت پست خود را ویرایش کنید.موفق باشی. با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۳۱ ۲۱:۲۵:۱۶
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۳۱ ۲۱:۵۵:۳۰
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۳۱ ۲۲:۰۷:۳۰

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.