هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: لیگ برتر باشگاه های کوییدیچ
پیام زده شده در: ۲۱:۵۳ چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۸۵

مورگان الکتوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۳ شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 620
آفلاین
کرام که به نظر می آمداز خودش ناامید شده دوباره چشمهایش را تیز کرد .تیم ایرلند امسال می خواست غوغا کند.تمام بازیکنانش هدفی واحد را دنبال می کردند و مصمم بازی را ادامه می دادند. اینبار کانلی توپ رو در اختیار داره .کانلی به همون تیزی و چابکی رایان هست.توپ سرخگون رو طوری پرتاب می کنه که انگار قسمتی از بدنشه و تسلط کافی رو روش داره.تماشاگران ایرلند فقط شادی می کنند و می خندند اما اینبار بلغاری ها اجازه ی پیشروی بیشتر رو بهش نمی دن.لوسکی سرخگون را به شدت به کانلی می زنه.کانلی از جاروش پرتاب می شه ارتفاع خیلی زیاده .اگه کانلی زمین بخوره به احتمال زیاد تمام استخوان هاش خورد میشه.حتی طرفدارهای بلغارستان هم ساکت هستند.یه لحظه اتفاق عجیبی می افته.کانلی چوب دستی اش رو به طرف جاروش می گیره و اون رو احظار میکنه.بله کانلی دوباره روی جاروش نشست.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۱۹ چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۸۵

گابریل دلاکور old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۰ شنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۱:۵۷ شنبه ۲۹ دی ۱۳۸۶
از هر جا فلور باشه!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 153
آفلاین
گل گل.اولین گل رو ایرلند به ثمر رساند!! صدای هیاهوی طرفداران تیم ایرلند که در حال تشویق کانلی بودن ورزشگاه رو به لرزه در آورده بود...
والکفنات یکی از مهاجمان بلغارستان سرخگون رو در اختیار داشت و به سرعت جلو می رفت اما مالیت با ضربه ای که به توپ بازدارنده زد اون رو از مسیرش منحرف کرد ...
ناگهان لینچ و کرام جستجوگران دو تیم هدف خود را دیدند! بله آن گوی زرین بود که گوشه ی زمین پروبال می زد! لینچ در حالی که بر روی جارو به حالت خمیده در آمده بود متوجه ی کرام شد که درست در کنار شانه اش پرواز می کرد.کرام با حالتی تمسخر آمیز گفت:"عمرا بذارم بگیریش!" اما لینچ با نا امیدی گفت:" لعنتی" و دوباره به سمت بالا رفت و کرام نیز پس از مدتی همین کار را انجام داد چون گوی زرین دوباره ناپدید شده بود...

احساس می کنم
درهر کنار و گوشه ی این شوره زار یاس
چندین هزار جنگل شاداب
ناگهان
می روید از زمین

باغ آیینه
احمد شاملو

only Raven

پیام زده شده در: ۲۱:۰۶ سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
خب برای همه قبول هست ولی با درخواست نیک تعداد خطوط حداکثر به ده 10 خط میرسه چون 6 تا کمه با تشکر از همه

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۰:۴۲ سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۸۵

مورگان الکتوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
در همین حین که کرام و والکف مشغول گپ زدن بودند.درآن طرف زمین توپ با سرعتی فوق العاده سریع پاس داده می شد.رایان سرخگون را دراختیار داشت و هرلحظه به دروازه نزدیکتر می شد.باحرکتی نمایشی دروازه بان رو فریب می ده و درحالی که دروازه بان به سمت دیگه ای حرکت می کرد.توپ رو به کانلی که درست روبه روی دروازه اس پاس می ده.کانلی به محض گرفتن سرخگون اون رو به طرف دروازه پرتاب می کنه.گل گل .اولین گل رو ارلند به ثمر رساند

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۰۳ سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۸۵

نیک بی سرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۰ یکشنبه ۲۲ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۷:۳۸ دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴
از كوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
پیام: 565
آفلاین
كرام نگاهي به اطرافش كرد ولي چيزي نديد.به سمت والكف رفت.لينچ با ديدن او با سرعت به سمت والكف شيرجه زد.والكف با ديدن كرام چشمكي زد و گفت: « خوشت اومد.»
كرام لبخندي زد و گفت : «عالي بود كاپيتان.بهتر از اين نميشد.» و نگاهي به اطرافش انداخت. والكف گفت: « پيداش نكردي؟بجنب پسر.زود باش»
كرام همانطور كه به اطراف نگاه ميكرد گفت: « نه،نديدمش.ولي ناراحت نباش ،ميگيرمش.».....

[size=large][color=000066]من ديگه تو امضام هيچي نميزارم. هيچي هم نميگم.
به يه نوع ج�

پیام زده شده در: ۱۹:۵۲ سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۸۵

گابریل دلاکور old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۰ شنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۱:۵۷ شنبه ۲۹ دی ۱۳۸۶
از هر جا فلور باشه!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 153
آفلاین
بازیکنا و طرفدارای تیم ایرلند که با امیدواری صحنه رو تماشا
می کردن ناامید شدن.بازی ادامه پیدا کرده بود,سرخگون دست دیمیتروف بود که اونو به ایوانوا پاس می ده اما توپ از دستش رها می شه وکانلی اونو می قاپه و به سمت دروازه ی بلغارستان می ره...
در طرف دیگه ی زمین ,بالای سر بقیه کاپیتان تیم ایرلند به دنبال گوی زرین بود و همان طور که به اطرافش نگاه می کرد کرام رو هم زیر نظر داشت چون هر لحظه ممکن بود اون زودتر به هدفش برسه و گوی رو بگیره ...

احساس می کنم
درهر کنار و گوشه ی این شوره زار یاس
چندین هزار جنگل شاداب
ناگهان
می روید از زمین

باغ آیینه
احمد شاملو

only Raven

پیام زده شده در: ۱۶:۲۷ سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۸۵

نیک بی سرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۰ یکشنبه ۲۲ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۷:۳۸ دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴
از كوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
پیام: 565
آفلاین
اولین کسی که سرخگون رو میگیره کسی نیست جز كانلي .اون با سرعت به سمت دروازه بلغارستان ميتازه.ايوانوا به دنبالشه.كانلي ميندازه براي رايان.رايان والكفنات رو جا ميزاره.ميره به سمت چپ زمين.ديميتروف و ايوانوا به دنبالشن.رايان با يك حركت سرخگون را ميندازه به سمت راست براي تروي. او هم خيلي سريع با يك حركت شوت ميكنه.والكف ديوانه وار شيرجه ميره،اما سرخگون با والكف فاصله زيادي داره.والكف رو ببينيد.چه حركتي !!!!اون توپ رو گرفت.»
والكف از دسته جارو آويزان شده بود و با پا سرخگون را دفع كرده بود.......

[size=large][color=000066]من ديگه تو امضام هيچي نميزارم. هيچي هم نميگم.
به يه نوع ج�

پیام زده شده در: ۱۴:۲۵ سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
اوتو بگمن عزیز این مسابقه به هیچ وجه لغو نمیشه من کلی زحمت میکشم اگه مشکلی داری بهم بگو این مسابقه همین الان آغاز میشه اینم شرایط و متن آغاز:
سلام خدمت همگی بعد از بیان مورد هایی سراغ مسابقه میرم :
1. این مسابقه با پست من شروع میشه.
2. تمامی بازیکنان میتونن مسابقه رو بازی کنن البته فقط بلغارستان و ایرلند.
3. مدت زمان این مسابقه تا 18 فروردین یعنی جمعه است.
4. تمامی موارد و نکات مهم رو در سازمان ورزش و تفریحات جادویی ذکر کردم.
5. در آخر مسابقه بهترین مسابقه و داور رو معلوم میکنیم .
6. من با درخواست هر کاپیتان تیم در مسابقه بازی میکنم.
7. بازیکنان این مسابقه در دو پست قبل مشخص شده اند.
8. لطفا ناظران و مدیران محترم هم انقدر ایراد نگیرن من برای زدن پست پشت سر هم به دراکو مالفوی ناظران این انجمن گفتم دیدی هری پاتر و کوییرل و بلیز عزیز من برای این مشکلات پافشاری میکنم آخه با این همه کار که دارم مگه میشه پست پشت سر هم نزنم.
9. مهمترین نکته : هر کس که در امضاش پست و نام مستعار این مسابقش رو نزنه حق زدن شرکت رو نداره بدون استثنا. بغیر از خودم.

آغاز بزرگترین مسابقه ی کوییدیچ
( این مسابقه بین بازیکنان تیم ایرلند و بلغارستان هست )

صبح روز 17 مارچ بود با اینکه هوا چندان سرد نبود ولی باد ملایمی می وزید ، همینطور تعداد کثیری تماشاچی که از شهرها و کشورهای مختلف بودند دور هم گرد آمده بودند انقدر تعداد آنان زیاد بود که مجبور شده بودند درها را ببندند و جلوی آنها صندلی احضار کرده بودند ، همه خوشحال بودند و خسته چرا ؟ چون از صبح روز گذشته در جاهای رزرو شده شان بودند چون اعلام کرده بودند اگر میخواهند راحت به تماشای مسابقه بپردازند باید مواظب باشند که جایشان را به کس دیگر ندهند ، سطح ورزشگاه رو هیجان شدیدی گرفته بود و همه بی صبرانه در انتظار شروع مسابقه و دیدن بازیکنان مورد علاقه شان بودند.
کمی بیشتر از 20 دقیقه گذشت همه سکوت کردند و سرها را به سمت چپ ورزشگاه مایل کردند بله داور وارد زمین شده بود و بازیکنان هم کم کم داشتند از راه میرسیدند . ریتا اسکیتر قبول کرده بود که داور این مسابقه باشد پس چوبدستی اش را به سمت گلویش گرفت و زمزه کرد : سایلنشیو صدایش به طور جادویی صد برابر بلند شده بود او گزارشگری خود را شروع کرد : با اجازه از وزیر سلام خدمت همگی این مسابقه اولین مسابقه لیگ برتر باشگاه های کوییدیچ است که در آن چهار تیم اصلی ایفای نقش میکنند به نام های : گردباد ، بلغارستان ، ایرلند و پادلمر یونایتد که در اولین مسابقه شاهد رقابت ایرلند و بلغارستان هستیم بله داور مسابقه پرسی ویزلی جعبه ی توپها رو با خودش حمل میکنهو به وسط زمین میبره و حالا اسامی بازیکنان هر دو تیم : بلغارستان
-------------------------------------------------------------------------------
1. دیمیتروف ( مهاجم )
2. ایوانوا ( مهاجم)
3. زوگراف ( مدافع )
4. لوسکی ( مدافع)
5. والکف ( دروازه بان )
6. والکف ( مهاجم)
7. کرام (جستجوگر)

ایرلند
===============================================
1 کانلی ( مهاجم )
2. رایان ( مهاجم )
3. تروی ( مهاجم)
4. مالیت ( مدافع )
5. مورن ( مدافع)
6. کوییگلی ( دروازه بان )
7. لینچ ( جستجوگر)

بله کاپیتان ها با هم دست میدن و پرسی گوی زرین ( اسنیچ ) رو ازاد میکنه و بلاجر ها هم رها میشن ایشون سرخگون رو هدف میگیره و به بالا و وسط حلقه ی بازیکنان هر دو تیم می اندازه ، بله مسابقه شروع شد اولین کسی که سرخگون رو میگیره کسی نیست جز :
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
خب حالا باید یکی از بازیکنان ادامه بده و بیشتر از خودش نام ببره .
در ضمن هیچ کس جز من نباید پست بیشتر از 6 خط بزنه این برای این زیاد شد که پست آغاز بود حالا شروع کنین ببینم چی کار میکنید.

پیام زده شده در: ۱۹:۰۱ دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
توجه توجه
اینجانب پرسی ویزلی ریاست سازمان ورزش و تفریحات جادویی :
فردا معادل پانزدهم فروردین 85 مسابقه کوییدیچ بین بلغارستان و ایرلند برگزار میشه از تمامی افراد تیم ها میخوام که حاضر باشن در ضمن مسابقه ساعت 1 برگزار میشه افراد تیم که باید بیان :
لیست شخصیتها بلغارستان -------------------------------------------------------------------------------
1. دیمیتروف ( مهاجم ) انتخاب شده مک کینن
2. ایوانوا ( مهاجم) انتخاب شده اما گرنجر
3. زوگراف ( مدافع) انتخاب شده مادم پامفری
4. لوسکی( مدافع) انتخاب شده مایکل کرنر
5. والکف ( دروازه بان ) انتخاب شده نیک بی سر ( کاپیتان)
6. والکفنات ( مهاجم) انتخاب شده جرج ویزلی
7. کرام(جستجوگر ) انتخاب شده سیریوس بلک
ایرلند ===============================================
1.کانلی ( مهاجم ) انتخاب شده فلیکس فیلیسیس
2. رایان ( مهاجم ) انتخاب شده دارتن مودی
3. تروی ( مهاجم) انتخاب شده هرمیون پاتر
4. مالیت ( مدافع) انتخاب شده الکتو
5. مورن ( مدافع) انتخاب شده بووبو
6. کوییگلی ( دروازه بان) انتخاب شده هیپزیا اسمیت
7. لینچ ( جستجوگر) انتخاب شده گابریل دلاکور ( کاپیتان)

پیام زده شده در: ۲۳:۳۶ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵

مورگان الکتوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
در حالي که توپ بازدارنده به طرفش مي آمد مجبور شد تغيير مسير دهد.درست در آن سوي زمين بازي روند عادي خود را طي مي کرد.سرخگون مدام از تيمي به تيم ديگر مي رسيد واز بازيکني به بازيکني ديگر.ساعتي به همين منوال پيش رفت .دوتيم هيچ گلي دريافت نکرده بودند.و گوي زرين نيز هنوز به چشم هيچ جستجو گري نيامده بود.بازيکنان کم کم به فکر استراحت مي افتادند و افت وحشتناکي جريان بازي را در بر گرفته بود.تماشاچيان دوتيم نوميد از کم کاري تيمشان فريادهايي سر مي دادند.بازي با پرتاب سرخگون توسط تروي تغيير بزرگي کرد.تيم ايرلند اولين حمله ي اساسي را شروع کرده بود وبه نظر مي آمد بلغارستاني ها هم تمام تلاششان را براي دفع حملات انجام مي دهند.هردو تيم به بازي جوان مردانه ملقب بودند اما انگار تيم بلغارستان لحظه اي اين جوان مردي را از دست داده بود لوسکي با چنان قدرتي توپ بازدارند را به سوي رايان فرستاد کهرايان نه تنها توپ را از دست داد بلکه از روي جارويش پرتاب شد.
صداي فريادهاي هوا داران ايرلند که به لوسکي ناسزا مي گفتند بلند شد .درمان گراني که از سنت مانگو دعوت شده بودند با برانکارد معلق به سمت رايان پيش مي آمدندولي تلاششان براي جدا کردن رايان از بازي بي فايده بود.رايان در حالي سعي بر ادامه دادن بازي داشت کلمات رکيکي بر زيبان مي آورد که همين باعث شد که اخطاري از طرف داور دريافت کند.
راستي اين ادامه ي پست پرسي بود

ویرایش شده توسط الکتو در تاریخ ۱۳۸۵/۱/۱۳ ۱۰:۲۹:۰۰

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.