هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۴:۲۸ چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۳

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۵۰ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید.
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 1531
آفلاین
آقا قوانین هاگوارتز، یاسای چنگیز که نیست!

این بانوی جوان یکی از بهترین تازه واردهای گریفندوره.
بخواد پیشرفت کنه میتونه از نقد های اساتید استفاده کنه حتی اگه خودش اجازه ی شرکت نداشته باشه.

به قول شما، استاده خودش.. برای پیشرفتشم خودم براش کلاس پرواز یه نفره میذارم، ریاضیشم با تدی خصوصــ...ای بابا..ببین دانگ چه کارایی می کنی! وقتی کلاس عمومی رو از دختر مردم میگیری همین میشه دیگه! میره خصوصی ورمیداره!.. حالا فردا روز طوفان شد و سیل اومد و بلایای طبیعی به کفاره ی گناه رو سر سایت ریخت، مسئولش تویی!

مشکلی نداره، هر طور خودت صلاح میدونی. اگه واقعا فک می کنی نمیشه هیچ کاری کرد، منم حرفی ندارم. ولی خب خودت میدونی ویکتوار حقش بود امتیاز بگیره. همین که میدونی کافیه براش.

اعتراض باجا! و بیجا! ی ملت رو هم کاری ندارم بهشون، ولی من کوتاه میام چون گریفندور فراموش نمیکنه که هدف این ترم فراتر از یه رقابت برای کاپ بین چهارتا گروهه.

موفق باشی.

پیام زده شده در: ۱۳:۴۹ چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۳

ماندانگاس فلچر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۶ شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۸:۰۵:۵۲ دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۲
از مرگ برگشتم! :|
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
حرفات رو تا یه حدی قبول دارم و اگه قبل از شروع هاگوارتز این حرف ها زده میشد شاید سعی می کردیم یه فکری براش بکنیم. ولی همونطور که توی تابلوی اعلانات هم گفته شد، با شروع هاگوارتز دیگه قانونی تغییر نمی کنه.

الان تو فرض کن این مشکل هم نبود و ما میخواستیم چنین قانونی رو تصویب کنیم که این افراد این مدلی می تونن توی هاگوارتز شرکت کنند. حالا چجوری تشخیص بدیم که آیا تفاوتی بین کلاوس بودلر و ویکتوار ویزلی هست یا نه؟
یا این که پاپاتونده و گلرت گریندل والد هم می تونن شرکت کنند یا نه؟
قانون باید چیزی باشه که بشه اجراش کرد. اگه بخوایم این قانون رو تغییر بدیم (که اعلام شده هیچ قانونی تغییر نخواهد کرد.) یه جورایی مجبور میشیم سلیقه ای رفتار کنیم و همین باعث خیلی از مشکلات میشه.
نمونه ی بارز ـش رو دیدی خودت. الان تا تو اعتراض کردی، یه اعتراض دیگه هم اومد که واقعاً بیجا بود.

در تا یه حدی حرفات درسته، ولی چیزی ـه که غیر قابل اجتناب ـه و برای همه هم وجود داره. همه ی گروه ها چنین افرادی رو داشتن.

حالا من یه نکته ی دیگه رو بهتون میگم. الان همین افراد می تونن توی 8 تا کلاس شرکت کنن که هر کدوم 6 جلسه ـست. یعنی میشه 48 جلسه.
من به شما پیشنهاد می کنم به جای این که همه ی این 48 پست رو بدید به افراد قوی که امتیاز بالا بگیرن و گروه رو بالا ببرن، یه کم از فضای رقابتی دور شید و سعی کنید این جور افراد رو بیشتر توی سهمیه ها بهشون بها بدید.

پیام زده شده در: ۱۳:۲۲ چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۳

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
آفلاین
نقل قول:
پاپاتونده هم فک کنم سال 88 و اینا 4-5 ماه عضو ایفای نقش بوده ولی الان سهمیه ی تازه وارد حساب نمیشه.

خب بشه!

میدونی دانگ، یه وقتی هست من میام شناسه میسازم، نقد میشم، مینویسم، تو سایت جا میفتم، شخصیتمو میسازم و به عنوان بهترین عضو تازه وارد گروهم و سایت و فعالترین و اینا شناخته میشم..اونجا یعنی پیشرفت کردم. یعنی قلق دستمه.. بعد یه دوماهی غیبم میزنه و وقتی برمیگردم با یه شناسه ی دیگه، خیلی چیزا بارمه!

این بنده خدا سال 85 اومده، یعنی یه سال قبل از من حتی!
نبین پریزاده، عجوزه ست این.
تو میدونی که چه انگیزه ای میده به بچه های تازه وارد، هاگوارتز و امتیازهاش و اینم میدونی که ایشون فعالیت خاصی نداشته اون سال. شناخته نشده به اون صورت و ادامه نداده نویسندگی رو. حق داره که تو هاگوارتز شرکت کنه و به نسبت کارش امتیاز بگیره که انگیزه ش تقویت شه!
آدمی که رولی نزده به اون صورت و بعد از 8 سال برگشته..نباید بگیریم ازش هیجان هاگوارتز رو!

حق با توئه، سطح کارش خوبه و من هم به هم تیمیم اعتماد کامل دارم.
به یک سال نمیکشه که ویکتوریا ویزلی جزو بهترین نویسنده های این سایت میشه. اینو مطمئنم. کلا تازه وارد های مستعدی داریم امسال.
اما این دلیل نمیشه که ما بگیریم انگیزه شو.

خب اینطوری باشه که طرف به خاطر محرومیتش از هاگوارتز، بیزار میشه از استعدادش!
هاگوارتز پر زرق و برقه. پر فانتزیه. لذتبخشه براش امتیاز گرفتن از درسای جادویی.

خودتو بذار جاش. یه قدیمی شاخ نبوده که بعد 8 سال بیاد و گروه حزب و سرژ تانکیان راه بندازه! یه تازه وارد بوده که حتی به خودش فرصت نداده اون سال از تازه واردی خارج شه!

ویرایش شده توسط جیمز سیریوس پاتر در تاریخ ۱۳۹۳/۴/۱۸ ۱۳:۳۰:۴۶

پیام زده شده در: ۱۳:۱۱ چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۳

ماندانگاس فلچر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
درود بر دوستان

اول از همه توجه شما را به خطوطی چند از قوانین هاگوارتز جلب می نمویم:

نقل قول:
2- در این ترم هاگوارتز تنها افرادی می توانند شرکت کنند که تاریخ عضویت آن ها در ایفای نقش بعد از 92/1/1 (یکم فروردین ماه نود و دو) باشد که به آن ها اعضای تازه وارد گفته می شود.

حالا بریم سراغ بچه پاتر.

همونطور که خود شما گفتی و یکی از ناظرین تالار های خصوصی گزارش دادند، خانوم ویزلی قبلاً سابقه ی حضور در ایفای نقش داشتند. در نتیجه مشمول قانون بالا نیستن.
مورد مشابه این مورد هم بوده. پاپاتونده هم فک کنم سال 88 و اینا 4-5 ماه عضو ایفای نقش بوده ولی الان سهمیه ی تازه وارد حساب نمیشه.

در ضمن با توجه به سطح رول نویسی دوشیزه ویزلی هم فکر نمی کنم کلاس های هاگوارتز کمک خاصی بهشون بکنه. ماشالا خودشون یه پا استادن!

و اما لودو بگمن.

من واقعاً تعجب می کنم که بعد از اون همه حرف و حدیث مسنجری و اینا درخواست دارید کسی که 1 سال بیشتر قانون توی ایفای نقش بوده و از فروردین 91 تا فروردین 92 با دو تا شناسه حدود 320 تا پست زده تازه وارد محسوب بشه!
کلاً بحث کلاوس بودلر تموم شده ـس به قول اون دوست عزیزمون.

پیام زده شده در: ۱۲:۲۳ چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۳

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
درود!

خواستم بگم در صورتی که فعالیت کمرنگ در گذشته عب نئره و حساب نی این کلاوس مارم کارت ورود به جلسشو صادر کنید بی زحمت.
با سپاس.

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۴۴ چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۳

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
آفلاین
سلام دله دزد

آقا یه سوال، قضیه ی این که ویکتوار ویزلی اول جزو تازه واردین بود و بعد حذف شد و این نقل قول پایینیه چیه بالا تکلیف کلاس ریاضیش؟

نقل قول:
پست بدون امتیاز

داداش این بنده خدا تازه وارده. من خارج از سایت میشناسمش. ظاهرا سال 85 با یه شناسه ای وارد ایفا شده و 6-7 ماه فعالیت کمرنگ داشته بعدم تعطیل کرده کلا.

من خواهش میکنم صحبت کنی با خودش که توضیح بده در مورد شناسه قبلیش و فعالیتش رو با اون. مدیری داداش، منوداری اختیاری! چک کن آی پیش رو و فعالیت قبلیش رو لطفا.

پیگیری کن و صلاح دونستی کوتاه بیا خلاصه.

مرسی پیشاپیش

پیام زده شده در: ۰:۴۱ جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
من درس دفاع در برابر جادوی سیاه رو میخوام

پیام زده شده در: ۱۱:۳۰ پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳

ماندانگاس فلچر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
درود

نقل قول:
یه وقت یه قدیمی وسط مرداد از راه رسید، قبل از اینکه بخواد قوانینو بخونه یا ناظرا بخوان بهش آگاهی بدن، پاشد رفت یه کلاس شرکت کرد. بعد اونوخ کلا طرف محروم میشه دیگه. یعنی ممکنه یکی ندونسته چنین حرکتی کنه. گناه داره تنبیه شه.

نقل قول:
این که ارشد ها از قبل باید معرفی بشن ... به نظرم یک بوروکراسی اداری گونه ی دست و پاگیره که سود و منفعتی نداره و فقط به مراحل و روال کار اضافه میکنه! این که دو نفر اولی که میپستن ارشدای اون جلسه محسوب شن مشکلی ایجاد میکنه؟!

این چیزیه که خودمم کاملاً باهاتون موافقم و به نظرم یه کم دردسر ایجاد خواهد کرد.
اما از طرف دیگه، اینطوری قطعاً هر 16 تا پستی که اعضای قدیمی می تونن بزنن پر میشه و این بر خلاف اون طرحی بود که توی دیوان عالی جادوگری دادیم تا تمرکز قدیمی ها روی هاگوارتز نباشه و بیشتر مخصوص تازه وارد ها باشه.

در نتیجه به نظرم بهتره اون کاغذ بازی ها و اینا رو جمع کنیم و هر کس اول شرکت کرد امتیاز ـش محاسبه بشه، ولی تعداد نفرات سهمیه رو از 2 تا به یکی کاهش بدیم.
اگه کس دیگه ای هم خواست شرکت کنه مشکلی نیست، شرکت کنه. ولی نفر اول حتماً بالای سر تکلیف ـش بنویسه که از تیم بزرگسالانه.

نقل قول:
شاید باورت نشه ولی اعتراضی به چیزی ندارم شرط میبندم شوکه شدی

نقل قول:
بهتر نیست شاگرد اول رو مخفی کاری نکنیم؟! خوب دونستنش میتونه جنبه ی تشویق و افزایش انگیزه داشته باشه، جز این چه سودی میتونه داشته باشه؟! این که نیازی نیس بیشترین نمره رو گرفته باشه و کلا ملاک نداشته باشه هم نفهمیدم چرا! ینی دست استاد بازه یه لطف و مرهمتی در حق هر کی دوست داشت انجام بده؟

ببین همونطور که برای تدی هم توضیح دادم، ممکنه که 3 تا دانش آموز توی یک جلسه 30 امتیاز بگیرن. یا حتی واقعاً ممکنه یکی بهتر از همه باشه ولی بالاترین نمره رو نگیره. من فکر می کنم باید این اعتماد رو به اساتید بکنیم که قصد لطف و مرهمت ندارن و اون کسی رو که لایق ـش هست رو معرفی کنن.

اگه هم به صورت غیر مخفی باشه، هر جلسه 60 نفر میریزن توی اتاق اساتید که چرا فلانی رو انتخاب کردی، منو انتخاب نکردی و فلانی دستش تو دماغ اون بود و اینا!
حالا فرض کن 48 بار قراره توی این ترم بهترین دانش آموز استادا مشخص کنن. دیگه حالی به آدم می مونه نه والا! احوالی به آدم می مونه نه والا!

نقل قول:
اگه جای این که وختی نمیتونیم به موقع تدریس کنیم تاریخو عقب بندازیم پیشاپیش، تدریسو پیشاپیش بنویسیم و بدیم به خودت که در تاریخ مقررش ارسال بشه باعث میشه تعداد روزهایی که میشه تو کلاس شرکت کرد کاهش پیدا نکنه! بهتر نیس؟!

اگه به جای این که ناظر بیاد ده امتیاز اخ کنه و کلاس لغو شه، ده امتیاز اخ کنه و استاد جایگزین معرفی کنه، تعداد کلاسا با کاهش مواجه نمیشه ... بهتر نیس؟!

چرا هر دو اینا خیلی بهتره.
هرچند باید استادی که ناظر معرفی می کنه در حد و اندازه های استاد قبلی باشه.

ویرایش شده توسط ماندانگاس فلچر در تاریخ ۱۳۹۳/۴/۱۲ ۱۱:۳۶:۵۱

پیام زده شده در: ۱۰:۳۵ پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
سلام!

به یک مورد از قوانین انتقاد دارم و چند پیشنهاد رو هم مطرح میکنم، صرفا پیشنهاد! شاید باورت نشه ولی اعتراضی به چیزی ندارم شرط میبندم شوکه شدی

این که ارشد ها از قبل باید معرفی بشن ... به نظرم یک بوروکراسی اداری گونه ی دست و پاگیره که سود و منفعتی نداره و فقط به مراحل و روال کار اضافه میکنه! این که دو نفر اولی که میپستن ارشدای اون جلسه محسوب شن مشکلی ایجاد میکنه؟!

به اون برخورد با کسی جز سهمیه هم منتقد بودم که خوب هم بقیه مطرح کردن و حرفم دقیقا حرف لینیه هم اگه این اولی رو بپذیری مثلا دیگه اونم خودبه‌خود رفع میشه.

و اما پیشنهادات:

بهتر نیست شاگرد اول رو مخفی کاری نکنیم؟! خوب دونستنش میتونه جنبه ی تشویق و افزایش انگیزه داشته باشه، جز این چه سودی میتونه داشته باشه؟! این که نیازی نیس بیشترین نمره رو گرفته باشه و کلا ملاک نداشته باشه هم نفهمیدم چرا! ینی دست استاد بازه یه لطف و مرهمتی در حق هر کی دوست داشت انجام بده؟

اگه جای این که وختی نمیتونیم به موقع تدریس کنیم تاریخو عقب بندازیم پیشاپیش، تدریسو پیشاپیش بنویسیم و بدیم به خودت که در تاریخ مقررش ارسال بشه باعث میشه تعداد روزهایی که میشه تو کلاس شرکت کرد کاهش پیدا نکنه! بهتر نیس؟!

اگه به جای این که ناظر بیاد ده امتیاز اخ کنه و کلاس لغو شه، ده امتیاز اخ کنه و استاد جایگزین معرفی کنه، تعداد کلاسا با کاهش مواجه نمیشه ... بهتر نیس؟!

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۴۳ چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۹ یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۲:۱۹ پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
از تالار گریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 976
آفلاین
با سلام

تقاضای تدریس درس پرواز و کوییدیچ رو دارم! هماهنگی هم که چند روز پیش باهات کردم!
رزو های تدریس هم 5شنبه یا جمعه باشه!

قربانت
گودریک گریفندور

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.