هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۸:۲۰ یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲

آلبوس دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۳ چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳
از تو دورم دیگه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 586
آفلاین
نقل قول:
کلاس پیشگویی : ۷:۵۸ پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۲ باز شده ولی تدریس با تاخیر انجام شده ! تمام کلاس ها به غیر از دفاع در برابر جادوی سیاه همین ساعت باز شده و همه تدریس هاشونو انجام دادن !

وقتی گفته میشه تدریس فلان کلاس روز پنجشنبه ینی از ساعت 00:00:01 روز پنجشنبه فرصت هست تا ثانیه ی آخر! در نتیجه باید کلاس باز می شد، ولی وجود نداشت و همین چندتا پست قبل اومدم اون روز و اطلاع دادم!

الانم مهم نیست بقیه چیکار کردن، شاید بقیه بخوان سنگ ببندن به پای خودشون بپرن تو دریاچه فرزندم! به من چه؟ به تو چه؟ شما 7:58 باز کردی ینی هشت ساعت دیرتر، هشت ساعت یک سومه یه روزه! کم وقتی نیست..

هرچند می تونستی 20 ساعت بعد باز کنی! ولی بعدش باید بیست ساعت دیرکردتو از روز بعد جبران می کردی.. الانم تقصیر خودتو ننداز تو ریش ما پسرم! ما سر وقت اومدیم کلاس بسته بود برگشتیم رفتیم، می خواستی باز بذاری!

طبق حرف خودت 7:58 بازش کردی و بیست و چهار ساعت بعدش میشه 7:58 روز جمعه.. بازم طبق این تدریس من سر وقت انجام شده!

نقل قول:
پیام زده شده در: ۲:۲۸ جمعه ۶ دی ۱۳۹۲

اصلا کی تا به حال مقابل آلبوس دامبلدور تونسته استدلال بیاره که تو دومی باشی آسوو..؟ امتیاز این بچه ها رو پس بده بامن بحث نکن!

باید از چیزی کاست.. تا به چیزی افزود!تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۷:۴۱ یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
به هلگا :

من ثبت نام رو دو روز آخر این هفته باز میکنم براتون ! دیگه چی میخواین

به لینی:

مسئولیت عدم حضور شخص به عهده ی هیچ کس نیستش ! چه شخص حضور داشته باشه چه نداشته باشه خودش برای تدریس تقاضا کرده و تقاضاش قبول شده ! اگر ایشون حذف بشه پس فردا یک نفر از گریف نمیاد باید اونم حذف بشه ! این که کار نیستش پس بنابراین این مورد قبول شدنی نیستش !

به گودریک :

کلاس پیشگویی : ۷:۵۸ پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۲ باز شده ولی تدریس با تاخیر انجام شده ! تمام کلاس ها به غیر از دفاع در برابر جادوی سیاه همین ساعت باز شده و همه تدریس هاشونو انجام دادن !

موفق باشید.

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۴۹ شنبه ۷ دی ۱۳۹۲

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۹ یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۲:۱۹ پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
از تالار گریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 976
آفلاین
با سلام

به عنوان نماینده ی گروه گریفندور اومدم اعتراض کنم از اونجایی که اعتراض خود عضومون به نتیجه نرسیده! مدیر جان خود البوس میگه تاچیکو باز نکرده بودی و نتونست تدریس به موقع بکنه! باز چرا امتیاز کم کردی؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۲۹ شنبه ۷ دی ۱۳۹۲

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۲:۰۶:۱۳ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5468
آفلاین
سلام

باو اصن بیخیال ثبت نام شین، فقط داره فعالیتو محدود میکنه. خب این ایده برای مثلا تابستون امسال که واقعا جمعیت و سیل دانش آموزای مشتاق زیاد بود میتونست خیلی مفید باشه، اما الان که تعداد اینقد کمه خب واقعا دست و پاگیره.

و یه چیز مهم! ما الان باید این دوست عزیز از دست رفته مون چی کار کنیم؟ بله منظورم چوچانگه. آخرین ورودش 20 آذر بوده و از اون موقع تا الان حتی وارد سایت هم نشده چه برسه به اینکه بخواد تاریخ تدریس کلاساشو ببینه و بیاد تدریس کنه.

یعنی ما الان باید تا آخر ترم به خاطر ایشون، امتیاز ازمون کم بشه؟ لطفا کلاس ایشون رو حذف بنمایین و از لیست کلاسا خارج کنین. خب ما چی کار کنیم که 17 روزه رفته؟ نمیتونیم که تا آخر ترم هی به خاطرش امتیاز از دست بدیم.

این عضو حتی نبوده که تاریخ تدریس کلاساشو ببینه! یعنی حتی روحشم خبر نداره که هاگوارتز شروع شده چون اصلا لاگین نکرده!!!

لطفا بحذفینش. :(

پیام زده شده در: ۱۰:۱۷ شنبه ۷ دی ۱۳۹۲

هلگا هافلپاف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۳ جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱:۱۴ جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
از اون بالا اکبر می آید!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 211
آفلاین
درود

استر جان چرا همچین می کنی آخه؟
من اصلاً نمی فهمم فلسفه ی این ثبت نامی شدن هاگوارتز چیه؟!
مثلاً الان خیلی شرکت کننده ها دارن از سر و کول همدیگه بالا میرن میخوایم تعدادشونو کم کنیم؟!

بعد هم الان تکلیف گروهی مثل ما که زمان ثبت نام هیچی عضو نداشت و الان جدیداً بهش عضو اضافه شده چی میشه؟
به خاطر این که تازه بهمون عضو اضافه شده مجبوریم از هاگوارتز عقب بیفتیم؟

من به شدت اعتراض دارم و خواستار اینم که قبل از پایان جلسه ی اول ثبت نام دوباره انجام بشه.

شاد باشی

پیام زده شده در: ۷:۴۷ شنبه ۷ دی ۱۳۹۲

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
در مورد ثبت نام :

تا پایان جلسه ی اول ثبت نام باز نمیشه من میخواستم ثبت نام رو توی بهمن باز کنم ولی چون تقاضا کردید زودتر باز بشه بعد از پایان جلسه ی اول دروس ثبت نام سه روز باز میشه ولی توی بهمن ثبت نام نخواهیم داشت ! اگر توی اسفند هم ثبت نام باشه آخرای ماه انجام میشه !

به هلگا:

پایه تقسیم بر روی سه هستش !

به آلبوس :

پامو بلند کردم

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۰۱ جمعه ۶ دی ۱۳۹۲

هلگا هافلپاف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سلام استر جان

پیرو سخنان گوهر بار لینی وارنر من هم درخواست دارم تاپیک ثبت نام را دوباره باز کنی. باو ملت می خوان ثبت نام کنند منتظرن.

موفق باشی

پیام زده شده در: ۰:۳۵ پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۲

آلبوس دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۳ چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳
از تو دورم دیگه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 586
آفلاین
جناب مدیر آسوووی عزیز!

الان مدتیست که ما اینجا منتظریم پسرکم و نمی دونیم که کلاسمون کجاست! اینو لطف می کردی زودتر به ما نشون می دادی.. الان ما فردا رفتیم سر کار برای یه لقمه نون و بعد کلاسهای آموزشی و مهمونی و فلان نرسیدیم پستمونو بفرستیم.. پنج امتیاز از گریف کم شد بعد حمله کردن ما رو به شهادت رسوندن.. کی پاسخگوئه؟!

من به هر حال سعی می کنم یه گوشه آپلود کنم این تدریسمو هرجا که نت به دستم رسید فردا بفرستمش.. ولی اگه افتاد برای جمعه تقصیر خودته پدرجان.. امتیاز از ما کسر نکن!

خیلی ممنونم!

پاتو بلند کن گذاشتی رو ریشم نمی تونم برم فرزند روشنایی!

باید از چیزی کاست.. تا به چیزی افزود!تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۲۸ چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۲

هلگا هافلپاف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
درود

آقای مدیر
ما یه کم با شما چونه زدیم و گفتید می تونید پایه ی امتیاز ها که الان روی 4 هست رو روی 3 بیارید.
حالا خواهشاً بیارید پس.

موفق و پیروز باشید

پیام زده شده در: ۱۳:۵۸ سه شنبه ۳ دی ۱۳۹۲

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۲:۰۶:۱۳ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5468
آفلاین
سلام

با توجه به کودتای گولاخانه ی وزیرآمبریج و البته جشن تولد سایت و کلا نزدیک شدن ایام امتحانات و اینکه ملت به خاطر فشار درس به سایت رو میارن از شما خواهشمندم که لطفا بار دیگه تاپیک ثبت نام دانش آموزا برای هاگو باز کنی و مهلتش رو تا آخر این هفته یا حالا هفته دیگه تمدید کنی.

این تازه واردای جدیدی که تازه به ایفا اومدن هم علاقمند به شرکت توی هاگ هستن، لطفا اونارو در حالیکه در شوق وصال به هاگوارتز و مدرسه ی جادوگری هستن، ناامید نکنین و بهشون فرصتی برای ثبت نام و شرکت تو هاگ بدین.

خب اون کسایی که بعد از 25 آذر وارد ایفا شدن چی کار کنن؟ یا برا اطمینان اصلا فقط کسایی که بعد از این تاریخ به ایفا پیوستن رو اجازه بدین وارد هاگ شن. هوووم؟ میشه؟ اعضای تازه وارد بیشتر از قدیمیا انگیزه هاگ دارن، چون اصلا نمیدونن چیه و احساس میکنن رفتن هاگ واقعی.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.