هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۱۸:۵۵ جمعه ۳۰ آذر ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

هفته اول تدریس ها سپری شد و همه اساتید تدریس جلسه اولشون رو ارائه کردند ، بهتر دیدم به یه سری موارد از تدریس ها اشاره کنم .

پرفسور باب آگدن :

تدریس خوبی داشتید ، ولی اینکه ، توی رول چهره پست مهمترین رکن هست و این اهمیت توی تدریس دو برابر میشه ، برای اینکه چهره پست تدریس شما بهتر بشه ، میتونید هر پاراگرافی که تموم میشه یک فاصله ای بینشون قرار بدید و به این صورت تیتر و دیالوگ ها و تکالیف رو با استفاده از استفاده از دکمه اینتر از هم جدا کنید . در واقع تدریس شما چهره مناسب و دلپذیری نداشت و خسته کننده بود .

پرفسور ریموس لوپین :

موردی که درباره پرفسور آگدن گفته بودم رو شما هم رعایت نکرده بودید . کلاس خشکی ارائه کردید ، پست تدریس با هر اندازه ای که داره باید طوری باشه که دانش آموزان رو جذب کنه به خودش . تدریس این ترم شما هم مثل ترم قبل خشک بود . نوشتن دیالوگ برای دانش آموزان و استفاده از شکلک به تناسب پست نقش خیلی خیلی مهمی داره .
در ضمن ، شما یک تکلیف ارائه کردید و اون تکلیف 30 امتیاز داره ! یک تکلیف ، تکلیفی بینهایت خشک و خسته کننده ! بهتر هست تکالیفی ارائه کنید که همه متنوع باشه و امتیاز ها بینشون تقسیم بشه .

در نهایت اینکه اساتید به این مورد دقت کنند که پست هاشون متنوع باشه و چهره مناسبی داشته باشه تا دیگران رو ترغیب به خوندن کنه و اینطور نباشه که خواننده مستقیما سراغ تکلیف بره . استفاده از شکلک و دیالوگ میتونه کمک کنه .

و این که سعی کنید تکالیف حتما متنوع باشن و در حد امکان ساده تا دانش آموزان توانایی پاسخ دادن به اونها رو داشته باشن چون در فصل مدارس و امتحانات هستیم .

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۷:۵۷ سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
با مدیریت می خواید صحبت کنید لطفا در دفتر مدیریت باشه.

من گفتم دانش آموزانی که زیر چهار پست دارند به عنوان دانش آموز حساب نمیشن یعنی در آخر ترم نام اونها به عنوان دانش آموز ثابت در نظر گرفته نمیشه. بنابراین امشون جزو نفرات تقسیم کننده قرار نمیگیره.
این موضوع ربطی به کم شدن امتیازات نداره و اون امتیازات در جایه خودشون باقی میمونن.

پیام زده شده در: ۱۵:۱۵ سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

ببینید پرفسور کوییرل ، من با این قانون زیر چهار پست کاملا مخالفم !

من توی تقسیم بندی هایی که کردم ، به افرادی گفتم توی کلاس ها پست بزنند ، در واقع دو پست بزنند که در کلاس ها شرکت نکرده بودند و کل پست هاشون همین دو تا بوده و امتیازات خوبی هم گرفتند و با این قانون همه زحمات از بین میره .

من در اول ترم هم گفتم ، هر کاری که میکنید ، زحمت همه شرکت کننده ها در نظر گرفته بشه ، ولی اینطوری خیلی از امتیازات از بین میره !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۱:۲۹ دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
نقل قول:
عزیزم ... این که من تو همه کلاسا شرکت کردم به خودم مربوطه ... مگه شما سنگ هماهنگی اسلی رو به سینه نمی زنی ؟ فکر کردی فقط خودت بلدی هماهنگی رو ! من اگه تو کلاسی پست نزدم با هماهنگی با اعضا بوده !

با اين اوصاف براي خيلي كارها ميشه،بهانه آورد.بله بله!هماهنگي بود پس اينا؟آفرين!مبارك باشه كه براي شركت نكردن در كلاس هماهنگيد!ايول ايول!

نقل قول:
در ضمن ... فکر می کنم یادت بیاد روزی رو که با هم در مسنجر صحبت کردیم و من گفتم چرا اسلی توی هاگوارتس شرکت نمی کنه ! تو بهم جواب دادی چون ما امیدی به قهرمانی نداریم ! باید دوباره همینجا اعلام کنم که شما وقتی انگیزه قهرمانی پیدا کردین که من با شناسه مورفین گانت براتون امتیاز گرفتم ! پس اینقدر پز هماهنگیتون رو ندین ! شما از روز اول حتی امیدی به سوم شدن هم نداشتین !

دمت گرم!خيلي خنديدم براي اين پستت!جك سال!!هه هه !
دوست من!اگر من اون حرف رو زدم(كه يادمم نمياد)ميدونستم پرفسور كوييرل براي اينكه نشون بده انصراف ما از كوييديچ اشتباه بوده است،حتما كاري ميكنه كه ما در كوييديچ ضربه بخوريم و از اين مورد صد در صد مطمئن بودم و شكايتي هم ندارم.مدير مدرسست،تصميمش شرطه.
ولي اينكه اميد ما به خاطر امتيازات شما بود،آيا قبل از ورود شما به گروه اسليترين من امتياز نميگرفتم؟اسنيپ امتياز نمي گرفت؟پس ساكت شو و حرف بيخود نزن.اگر بخواي درگيري هم ايجاد كني از بلاك نميترسم اصلا!تا آخرش پايتم!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۹:۵۲ دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۶

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
نقل قول:
فقط چند كلمه به پيوز بگم!حرفم فقط نقل قول است!آيا شما در همه كلاس ها شركت كرده ايد؟

عزیزم ... این که من تو همه کلاسا شرکت کردم به خودم مربوطه ... مگه شما سنگ هماهنگی اسلی رو به سینه نمی زنی ؟ فکر کردی فقط خودت بلدی هماهنگی رو ! من اگه تو کلاسی پست نزدم با هماهنگی با اعضا بوده !

در ضمن ... فکر می کنم یادت بیاد روزی رو که با هم در مسنجر صحبت کردیم و من گفتم چرا اسلی توی هاگوارتس شرکت نمی کنه ! تو بهم جواب دادی چون ما امیدی به قهرمانی نداریم ! باید دوباره همینجا اعلام کنم که شما وقتی انگیزه قهرمانی پیدا کردین که من با شناسه مورفین گانت براتون امتیاز گرفتم ! پس اینقدر پز هماهنگیتون رو ندین ! شما از روز اول حتی امیدی به سوم شدن هم نداشتین !

نقل قول:
امتیازات جلسه اول معجون سازی

ایگور کارکاروف

سوروس اسنیپ

مورفین گانت

همین که تا حالا این بحث به نحوه برخورد نکشیده خودش خیلیه
دیگه هم لطفا این خاله بازی ها رو تموم کنید ... آقا به ما 7-8 امتیاز کم دادن ، ما هم اومدیم اعتراض کردیم ! این بچه بازی ها چیه شما راه انداختین ؟ !

ببخشید اگه با کسی بد حرف زدم ! دیگه حرف هام تموم شد .... به ایگور هم بگم که شما مثل استاد من می مونی ! عضو با تجریه ای هستی ! انتظار چنین برخورد هایی نداشتم !

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۹:۳۴ دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
من یه نگاه سرسری به این پستها انداختم چون خیلی وقت ندارم که بخونمشون. (البته همرو نخوندم)

پستهای این ترم هم رول بود هم غیر رول ... و استاد با توجه به تاپیکی که من تعیین کردم، تدریس میکرد. مخصوصا اینکه برای فعال شدن من تاپیکهایی رو که در اتاق ضروریات هم بودن معرفی کردم. پس اگه تاپیک غیر روله باید غیر رول در اون نوشته بشه و نه رول.
استاد میتونه بایت طولانی بودن رول بودن یا نبودن و یا حرفهای بی ربط امتیاز رو از بیست و یا کمتر حساب کنه همونطور که من امتیاز بارتی رو بخاطر اینکه چندین بار گفتم بالای پستتون ننویسید تکلیف هاگوارتز از 15 در نظر گرفتم.

در مورد هاگوارتز و امتیازات:
اصلا اهمیت نداره یه نفر همه تلاششو رو برای قهرمانی گروهش بکنه یا همه اعضای گروه. در هر حال نمیتونید سر قوانین رو کلاه بزارید یا ازشون سوء استفاده کنید چون رو هوا نوشته نشده بلکه همه شرایط در نظر گرفته شده.
الان گروه اسلیترین شاید در تابلوی اعلانات اول باشه ولی در اصل آخره چون با شرکت نکردنش تو کوییدیچ باعث شده دویست تا چهارصد امتیازی رو که اصلا ربطی هم به هاگوارتز نداره خیلی راحت از دست بده.
امتیازات کوییدیچ با توجه به قهرمانی از چهارصد تا صد به ترتیب از نفر اول تا آخر داده میشه و این امتیازات جدا از امتیازات هاگوارتز محسوب میشه و تقسیم بر تعداد نمیشه.
دانش آموزانی که زیر چهار پست در مدرسه داشته باشن جزو دانش آموز محسوب نمیشن. اگه الان امتیاز هافل به این سرعت پایی اومد به خاطر حظور دو تا شاگرد در جلسات آخر بود.

اگه چیز دیگه ای باید میگفتم بگید تا بگم.

امتحانات هفته دیگه برگزار میشه روز و چگونگیش رو بعدا اعلام میکنم. ممنون

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۲ ۱۹:۳۸:۰۴

پیام زده شده در: ۱۸:۵۵ دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۶

ریتا اسکیتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۶ چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۳۱ پنجشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۰
از تو اتاقم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 568
آفلاین
موضوع سر گروه ها نیست. سر تکلیف چو عزیزه
گیریم که اون تاپیک غیر رول بوده. وقتی مدرس میگه هر ابتکاری نمره داره ناخود اگاه این فکر به ذهن ادم میرسه که میتونه تو تاپیکی که متعلق به رول نیست رول بزنه
شما خودتون حساب کنین اخه ادم واسه یه معرفی شخصیت میتونه ابتکار به خرج بده؟؟؟مسلما راه های دیگه ای رو انتخاب میکنه که واقعا یک نوآوری باشه!
چو که گفت هرچی مدیرا بگن قبول میکنه!
من نمیفهمم.اعتراض ما اصلا ربطی به خوبی یا بدی گروه های دیگه نیست که جبهه میگیرین! ما فقط میگیم در نمره لودو کمی بی انصافی شده
من حرف شما رو قبول دارم که میگین اون تاپیک غیر رول بوده.کاملا درسته. اما تکلیف لودو هم کامل و بی نقص بود! با توجه به تکلیف غلط انداز چو لودو کاملا ابتکار به خرج داده بود! در هر صورت این وسط نه چو مقصره نه لودو ! باید از قبل ذکر میشد که حتی واسه تکالیف هاگوارتز پست رول تو تاپیک های غیر رول نخوره. حالا گیریم این موضوع رو قبلا ریموس تو تکالیفش ذکر کرده: اگه دانش اموزی اصلا تو کلاس معجون سازی شرکت نکرده باشه که ارزشی نداره!
ده نمره منفی واسه تکلیف لودو واقعا بی انصافیه
همون طور که ماندی هم اشاره کرد اعضای گروه ما خیلی کمه! من خودم به دلیل بعضی مشکلات حدودا یکی دو هفته نمیتونم پست بزنم. حضورم تقو لقه! اما به عنوان یکی از اعضای هافل وظیفه خودم میدونم که شکایت کنم!
هافل با همین اعضای کمش از اول ترم با جونو دل فعالیت کرد! به خوبو بدیش کاری ندارم اما واقعا زحمت کشید! خیلی ظلمه که این جوری نمره کم بشه
نقل قول:
یعنی بلاک و به جون میخرم ، سر هافلپاف ، یک گروه زحمت کش با جمعیت فوق العاده کم ... دوست و غریبه نمیشناسم ... همتون و پر پر میکنم و اصلا شوخی هم ندارم با کسی

نیازی به بلاک نیست! ما اعتراض داریم که با رسیدگی مدیرا حل میشه!
اما اگر واقعا کار به همچین جاهایی بکشه
نقل قول:
نیازی نیست که بگم هر هافلپافی واقعی ای همین حرف رو میزنه و من هم همینطور ! حاضرم بلاک شدن رو به جون بخرم اما حق هافلپاف رو از کسانی که حق رو ضایع می کنن بگیرنم !

این در مورده همه هافلی ها صدق میکنه

... بگذرم گر از سر پیمان
میکشد این غم دگر بارم
می نشینم شاید او آید
عاقبت روزی به دیدارم...

دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۱۷:۱۶ دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۶

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
سلام به فرزندان:

بحث اسليترين شد، نچ. آري تمام كار مدرسه و فعاليت در كلاس هايمان را ايگور انجام ميده، همانطور كه چند ترم پيش كه بعضي از شماها نمي دونستيد هري پاتر چيه دراكو مالفوي(لرد سياه فعلي) با اقتدار به تنهايي به كسب امتياز بسيار بالايي اسليترين رو قهرمان كرد. اون موقع هم سيستم تقسيم امتياز و اين چيزا نبود.
شماها هم بلديد از اينكارا كنيد، اصلا ما اسليتريني ها حال نمي كنيم تو مدرسه شركت كنيم، ما كلا اتحادي نداريم، به طور كلي هم با يكديگر قهر هستيم، دو تا ناظر داريم. دو نفري پست ميزنن نمايشنامه همديگه رو ادامه ميدن عضوهاي ديگه ما هم شركت نمي كنن، هر جور دوست داري برداشت كنيد اما اسليترين به شما چه ربطي داره، ايگور كاركاروف مال اسليترينه امتيازاش ميره واسه اين گروه، مشكل ما نيست كه گريفيندور كنترل نداره رو عضوهاش لشكر ميكشن تو كلاس ها! وا الله !

كلا بگم اين بحث ها به جايي نميرسه، بيخود انگشتاتون آزار نديد با تايپ اين اعتراضات! ما كلك ميزنم نميزنيم همينه، اتحاد داريم نداريم همينه، به هيچ گروه ديگري مربوط نيست، چرا چون قانون تو اين حالت ها دست ما رو نبسته، شما هم بلديد اينكارو كنيد. براي امتيازات هم قبل ترم راي گيري شد، قابل تغيير نيست، حالا كه آخر ترمه به فكر افتاديد، خيلي كارتون درسته بابا. ايول!

ديگه جاي بحث نداره، دير شده! چيزي هم تغيير نميكنه، اعتراض تو دفتر مديريت ثبت بشه. اينجا مال اساتيده. به هم نريزيد.
چي؟ مال اساتيده! آفرين فرزند خوب!

خب اساتيد گرامي چطورن؟ خوبي چو عزيز، تو چطوري ايگور، راستي تو چطوري جوزف، اوضاع روبه راهه كورن جون؟ خب خدا رو شكر.

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۵۴ دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
به جرات ميتونم بگم كه تو تالار اسليترين من عمرا حرفي نزدم كه آقا شركت نكنيد!ميتونيد بگرديد!من حتي اول ترم در اتحاد اسليترين،پستي به شرح زير زدم!(مديران شاهد هستند كه دقيقا پست رو اينجا كپي كردم)

نقل قول:
با سلام خدمت بلا و دوستان اتحادی دیگر!

خب همانطور که میدانید مدرسه هاگوارتز با تدریس من در کلاس كلاس طلسمات و وردهاي جادويي شروع شده است..

فکر کنم ماموریت شرکت در مدارس رو برای بچه ها بگذاریم خیلی خوب میشود..میخوام حداقل ایندفعه اگر اول نشدیم،دوم بشیم!که البته اول شدن هم احتمالش زیاد است.

موضوع کلاس:شما از مدرسه با رمزتاری که ایگور درست کرده به پاتیل درزدار میروید و آنجا با مسوولیت اسنیپ با افراد مختلف دوئل میکنید..پیشنهاد میکنم حتما پست من که مربوط به تکالیف و اینا هست رو حتما بخوانید!!

خب ميبينيد كه اصلا علاقه نداشتم تنهايي شركتي داشته باشم در كلاس ها ولي خب چون اعضاي اسليترين قديمي هستند و درك ميكنند كه نميتونند به طور منظم شركت داشته باشند،اصلا شركت نكردند ولي در مسنجر خودم اعتراف ميكنم!طي صحبتي با ماركو فلينت بهش گفتم،آقا اصلا تو مدرسه شركت نكن!اونم دليل داشت چون جلسه سوم تدريس شده بود و با شركتش ضرر بزرگي ميزد و صد در صد چون فعاليتش كم است،فقط باعث ميشد كه امتيازات بر او هم تقسيم شود!

فقط چند كلمه به پيوز بگم!حرفم فقط نقل قول است!آيا شما در همه كلاس ها شركت كرده ايد؟

امتیازات جلسه سوم معجون سازی

اسلایترین:
ایگورکارکاروف: 29 امتیاز
هافلپاف:
متأسقانه دانش آموزی از این گروه شرکت نداشته است

امتیازات جلسه دوم کلاس گیاه شناسی

اسلایترین :
ایگور کارکاروف : 27 امتیاز

هافلپاف :
ریتا اسکیتر : 25 امتیاز

ماتیلدا استیونز : 20 امتیاز

امتیازات جلسه اول گیاه شناسی
هافلپاف :
اما دابز : 30

اسلایترین :
ایگور کارکاروف : 27
سوروس اسنیپ : 26

در مورد خودم يك صحبت هايي شد!

زماني كه اسليترين عضو فعالي نداره به صورتي كه مثل من باشه و بتونه تو همه كلاسها شركت بكنه،چيكار كنيم؟

-------------------------------
آقا جان!من همينجا حق رو به ماندانگاس ميدم!موافقم كه زماني كه مثلا وقتي هاگوارتز در ايفاي نقش قرار دارد،نبايد در خارج رول تكليف داشته باشد.به نظر شما خوبه،لرد ماموريت بده بريم در مورد كتاب هفت بحث كنيم همه؟
امسال كه ديگر نمي شود ولي براي ترم ديگر،بايد قوانين تغيير پيدا كند!
ولي موضوع اينجاست!شما بايد به عنوان ناظر گروه و مسوول بتواني اعضاي گروهت را كنترل كني!كساني هم كه در كلاس شركت ميكنند و بعضي جلسات هم شركتي نميكنند اعضاي قديمي تالارتون هستند.راحت با كمي صحبت ميتونستيد قانعشون كنيد!باز اگر عضو تازه واردي بود،حرف شما متين!گروه ما داره مزد توانايي در هماهنگي و مديريتش رو ميخوره!مديريت به من هم خلاصه نميشه!بليز و بلا و رودولف و لرد و ... هم در اين كار هستند و بيشتر از من براي پست هماهنگي كمك كردند!

ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]IGΘЯ[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۲ ۱۷:۰۹:۳۰
ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]IGΘЯ[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۲ ۱۷:۱۱:۴۳
ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]IGΘЯ[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۲ ۱۷:۲۲:۵۹

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۶:۲۹ دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
بابا من اصلا از اول طرفم شما بودی ، اولشم که دیدید درست برخورد کردم ... بازم میگم ... یا پرفسور کوییرل طرف منه یا چوچانگ .

بقیه دلشون میخواد توی خاله بازی ایفای نقش کنن ، پرسی هم که اومد سینه گیریف و زد و رفت کل حرف خاصی نداشت .

در مورد صحبت های شما چوی عزیز باید بگم ... از مدیرا تقاضا میکنم پست ایگور کارکاروف و توی اسلی اینجا قرار بدن مبنی بر اینکه هیچ کس توی کلاس ها جز من شرکت نکنه . البته اگر پاکش نکنن ... فکر کنم بشه پیداش کرد ... اونو اینجا قرار بدید ذهن چوی عزیز روشن بشه .

من کاری به گیریف ندارم ، ترم قبل دیدیم که آخر ترم چطوری ریختن سر تاپیک های مدرسه و چطوری امتیاز گرفتن ... خوب شد این طرح کنترل جمعیت و پرفسور کوییرل قرار داد ...

هافل هم شما یک سر شماری بکن ببین چندتا عضو زنده داره ؟

اما دابز : رفته مسافرت و کامپیوترش هم قبل اون به رحمت حق رفت .
دنیس : توی کلاس ها و ایفای نقش کم شرکت میکنه و کلا وقت زیادی هم خودش ندارد .
درک : کار داره و توی سایت کلا کم میاد ، هفته ای یک پست به عشق هافل تو تالار میزنه .
پیوز : عضو فعال که همیشه هست .
لودو : عضو فعال که همیشه هست .
دانگ : عضو فعال که همیشه هست .
ریتا اسکیتر : عضو فعال ، ولی دیگه نمیاد سایت به دلیل مشکلات شخصی به مدت یک ماه .
زاخی اسمیت : حضورش فوق العاده کمه .
ارنی مک میلیان : به دلیل مشکلات شخصی در سایت حضور ندارد.
ماتیلدا استیونز : دسترسیش به اینترنت به دلیل مسائل شخصی فوق العاده کمه .
آنتونین دالاهوف : به تازگی تغییر گروه داده و کلا یک ماه نیست .
سدریک دیگوری : به دلیل مشکلات شخصی در سایت حضور ندارد .

و.... شما بشین حساب کن ما چقدر عضو فعال داریم ... همینا افرادر وقتی میان ... فقط تو تالار پست میزنن و خارج اون کاری ندارن ... بچه های ما تعدادشون خیلی کمتر از چیزیه که شما فکرش و بکنید و دلیل لاگین کردنشون هم عشقیه که به هافلپاف دارن .

------------------------------------

اینا رو برای روش شدن ذهن این جمعیت گفتم ... دلیل حضور کم ما اینه ... ترم قبل هم که ما بودیم ، دوم شدیم ... عرق ریختیم تا دوم شدیم و اگر گریفیندور اونطوری در هاگوارتز شرکت نمیکرد و قانون الان اون موقع بود .... ما اول بودیم ... همه شاهدن که توی گریفیندور بحثی شد که فقط اعضا توی هاگوارتز شرکت کنن .

من الان بحثم سر این چیزا نیست ... میگم اگر قرار رول فعال بشه ... شما هم باید در چهارچوب رول باشید ... وقتی من از رول تکلیف میگیرم باید به صورت رول جواب بدم .

بحث من همش همینه و یک مورد دیگه میمونه ...

اسلیترین با برنامه از پیش تعیین شده داره اینطوری امتیاز میگیره هر کی میگه این موضوع عادلانه است و دلیل عادلانه بودنش و بیاره ... من همین امروز استعفا میدم و از سایت میرم ...

در واقع از قانون داره سوء استفاده میشه .

موفق باشید .

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.