هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: کلاس پیش گویی
پیام زده شده در: ۱۵:۵۲ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۵

جسیکا پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۵ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۱۶ جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶
از تالار قحط النساء گریف!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
یاهو

- به نظر شما میشه در فال نقشی داشت؟( یعنی اونو تغییر داد)

خب بستگی به قدرت هر فردی داره که چگونه عمل میکنه و به آینده و اتفاقات اون ایمان داره ! با این تفاسیر میشه گفت ما بعد از اینکه تمرکز کردیم و حواسمونو خوب جمع کردیم میتونیم فال بگیریم !
در مورد تغییر دادن فال نیز باید گفت : اگر خوب تجربه و آموزش نداشته باشیم امکان اینکه فال رو با کمی اشتباه بیان کنیم و فرد رو با حرفهای مبهم خود گیج کنیم !
در نتیجه امکان اشتباه در هر چیزی وجود دارد که گرفتن فال که فنی پیچیده است جدا از آن نیست.

- پیشگویی در چه صورتی قابل اعتماد و درست است؟

در صورتی که با اصل و ارزش و اخلاق متناسب باشد به طور مثال
فردی که د ر کار خود سابقه داشته و به خوبی میتواند پیشگویی کند و بیشتر حرفایش با داشتن دلیل و مدرک اثبات شود از جایگاه اعتبار بهتری برخور دار است تا اینکه بدون هیچ نشانی پیشگویی کند !
( سند و دلیل همان علایم و مشخصاتی است که در محیط و آسمان و هر جای دیگر وجود دارد تا به پیشگویی کمک کند.)

قدرت تخیل نقش عمده و بسزایی در پیشگویی دارد . تمام پیشگویان بزرگ و همچنین تمام کسانی که خود استعداد پیشگویی را دارند قدرت تخیل را لازمه اصلی یک پیشگویی موفق میداند .
wow... 15 خط چه خبره استاد ارزونتر حساب کن مشتری بشیم!

تخیل همونطور که میدانیم بر گرفته از حس خیال پردازی + استعداد است که در فرد ظاهر میشود و نیاز به تقویت دارد .
اکثر کسانی که به این درس یعنی پیشگویی روی می آورند دارای این حس هستند که از نیاکانشان به ارث رسیده است و برایشان مثمر فایده .
بعضی بر این نظرن که پیشگویی از تخلیل و تخلیل از توهمات فرد صورت میگرد ، اما این تنها دلیل نیست و فقط درصد کمی بر این نظریه پایبند هستند . زیرا در پیشگویی تخیل نقش اساسی دارد ، چون ما با استفاده از علایم و اشکال چیزهایی که در محیط ما وجود دارد میتوانیم آینده را بگوییم ، پس اگر بتوانیم این نمادها را به خوبی درک و لمس کنیم میتوانیم به خوبی پیشگویی کنیم .
به همین دلیل قدرت تخیل و خیال در پیشگویی کاربرد زیادی دارد و اما در مورد فال:
فال نیز یکی دیگر از این شاخه است !
در به طور مثال فال قهوه ، که اشکال و نمادها به طرز پیچیده ای قرار گرفته اند ، فرد پیشگو با به خاطر آوردن هر یک از انها و کمی نیروی خیال و تمرکز میتواند حرف خود را بیان کند و فال طرف را بیان کند !

پیام زده شده در: ۱۲:۴۲ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
- به نظر شما میشه در فال نقشی داشت؟( یعنی اونو تغییر داد)

این سوال دو جنبه داره :
اگر منظورتون این بودش که فال گیرنده در حین دیدن اینده ، آینده رو تغییر بده که باید بگم نه . فال گیرنده تنها میتونه آینده رو ببینه و حوادثی که در آینده می افته رو پیشگویی کنه . اما سرنوشت آنها از دستش خارجه . یعنی نمیتونه با تغییر در ابزار پیشگویی در حوادثی که در آینده می افته تغییری ایجاد کنه . مگر جادوهای سیاه بسیار پیشرفته که ما از آنها اطلاع نداریم .

اما اگر خود پیشگو حوادثی رو که در اینده اتفاق می افته رو بتونه به گوش بقیه برسونه و به آنها بگه که چنین اتفاقی قراره بیفته اون وقت تغییر دادن این اتفاقات امکان پذیره . همونجور که میدونیم بسیاری از پیشگویی ها برای همین هستند تا جون بقیه رو از مرگ نجات بدند .

2- پیشگویی در چه صورتی قابل اعتماد و درست است؟

متاسفانه تعداد پیشگویی ها و همچنین پیش گو های قابل اطمینان بسیار اندک هستند . اغلب پیشگو ها افرادی متقلب و سود جو میباشند که سعی دارند از این راه سود کلانی را بدست آورند .

با این حال به دو نوع پیشگویی میتوان اعتماد کرد :

1- پیشگویی که با تفکر و صبر و تمرکز زیادی زده شده باشد و ما بدونیم آن پیشگو قبلا سابقه پیشگویی داشته است .

2- این حالت پیشگویی به احتمال بسیار قوی درست است . در این حالت پیشگو کننده در حالت طبیعی نیست . و با صدایی عجیب و چهره ای عجیب شروع به پیشگویی میکند و بعد از آن سریعا به حالت عادی برگشته و دیگر چیزی را به یاد نمی آورد . که البته این قبیل پیشگویی ها بسیار کم صورت میگیرد .

قدرت تخیل نقش عمده و بسزایی در پیشگویی دارد . تمام پیشگویان بزرگ و همچنین تمام کسانی که خود استعداد پیشگویی را دارند قدرت تخیل را لازمه اصلی یک پیشگویی موفق میداند .

در برخی از موارد قدرت تخیل بسیار باعث رونق پیشگویی میشود . پیشگو از طریق قدرت تخیل میتواند از بدن مادی خودش بیرون بیاید و به زمانی در حال اینده یا گذشته برود و در آنجا شاهد اتفاقاتی باشد که می افتد .

یادتان باشد که این قدرت تخیل است که پیشگویی فرد پیشگو رو مشخص میکند . قدرت تخیل با نفوذ در زمان و مکان های مختلف چشمهای بینا را نیز به همانجا منتقل کرده و حوادث را به آن شخص نشان میدهد .

اما قدرت تخیل همیشه این نتایج مطلوب را ندارد . بعضی موقع ها آشفتگی افکار یک پیشگو این قدرت رو تحلیل میدهد و به همین دلیل فرد پیشگو دیگر نمیتواند پیشگویی کند یا پیشگویی های غلط انجام میدهد .

به همین دلیل است که همیشه توصیه میشود پیشگویی ها باید در زمانی انجام شود که فکر آن شخص کاملا آرام و متمرکز باشد .

اگر پیشگویان نتوانند قبل از پیشگویی ذهن خودشونو آرام کنند ممکن است که به در طول زمان به عوارض ناگوار و بدی دچار شوند . زیرا پیشگویی زیاد باعث میشود که فرد پیشگو از دنیایی که یک انسان عادی دارد خارج شود و وارد دنیای تفکرات بشود و اگر این دنیا ؛دنیای سالمی نباشد اونوقت است که شرایط بدی را ایجاد میکند .

برای مثال فرد پیشگو همیشه کابوس میبیند . یا همه نشانه ها را شوم تلقی میکند یا فکر میکند که همیشه جونش در خطر است و .....

پیام زده شده در: ۱۰:۳۰ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۵

ورونیکا ادونکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۸ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۴:۲۲ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 404
آفلاین
سوال اول:
این به دو صورت است: 1- ما اگر قدرت اراده و حس قوی ای داشته باشیم طوری که بتونیم با استفاده از اراده مون اوضاع رو به نفع خودمون تغییر بدیم؛ به عبارت دیگه اگر تمام افکار دیگر رو از سرمون بیرون کنیم و به موضوع دلخواهمون فکر کنیم می تونیم اوضاع رو به نفع خودمون تغییر بدیم یعنی فال رو تغییر بدیم. این فقط برای انسان هایی خاص کاربرد داره. 2- اگه فال طوری باشه که هیچ تغییری نکنه دیگه تغییر نمی کنه دیگه و کاری از دست ما برنمیاد!

سوال دوم:
ببخشید پروفسور... ولی من به پیشگویی اعتقادی ندارم؛ چون بارها پیشگویی درست از آب در نیومده و دلیلش هم اینه که مدرک مستندی نمی تونه باشه. در واقع ما نمی تونیم با استناد به اون آینده رو پیش بینی کنیم و حتم داشته باشیم که درست از آب در میاد و همون اتفاق می افته. ولی به هر حال... سوالتون هم یه کم مبهم بود. مثلاً باید می گفتین که چه نوع پیشگویی. ولی حالا من پیشگویی با حس رو در نظر می گیرم. همون طور که می دونیم پیشگویی با حس همیشه درست در میاد و از اون جایی که احساس مرغ آزاد هواست، ممکن است در قفس کلمات پر بگشاید، اما هیچ گاه پرواز نخواهد کرد... خب پس نمی شه این رو به طور کامل توضیح داد. می ریم سر فال برای پیشگویی: در این نوع از پیشگویی زمانی می تونیم بهش اطمینان کنیم که قواعدشون رو به درستی اجرا کرده باشیم. فال گرفتن الکی نیست. اول از همه باید تمام افکارمون رو بیرون بریزیم و روی همون چیزی که می خوایم تمرکز کنیم. البته نه به هدفمون چون ممکنه اوضاع رو به نفع خودمون تغییر بدیم و دیگر این که با خیال آزاد فال رو بگیریم. در این صورت ممکنه پیشگویی درست از آب در بیاد. ولی مطمئن باشین که یه جا بالاخره اشتباه می کنیم. مثلاً کارت های تاروت رو مثال می زنم که با آن ها می شه آینده رو پیش بینی کرد. برای استفاده از این کارت ها باید اراده ای محکم و قوی داشته باشیم وگرنه پیشگویی درست از آب در نمیاد. حتی ممکنه چیزای مسخره ای رو هم به ما نشون بده... در کل باید بگم که پیشگویی به اراده، تمرکز و حس بستگی داره!

مقاله:
خب... من اول قدرت تخیل رو برای پیشبینی آینده در نظر می گیرم و این که ما با قدرت تخیلمون می تونیم آینده رو به نفع خودمون تغییر بدیم. اگر انسان از قدرت تخیلش استفاده کنه و اون چیزی رو که می خواد بهش برسه رو تو ذهنش تصور کنه، مطمئناً بهش می رسه. نتیجه گیری کلی اون هم می شه انسان با قدرت تخیلش می تونه آینده رو به نفع خودش تغییر بده و این جاست که فال هم تغییر می کنه... حالا من یه فالی رو در نظر می گیرم که با اون بتونیم از قدرت تخیلمون بهره ببریم. همون طور که خودتون هم گفتین همه ما در اول فال یه نیتی می کنیم و مسلماً امیدواریم بهش برسیم. و همین آرزوی ما باعث می شه لحظه ای که فال به نفع ما در میاد رو در ذهن ترسیم کنیم. اون موقع است که انرژی ما به فال منتقل می شه. و همه چیز رو مثل خودش تغییر می ده. مطمئناً هم در آخر فال همون چیزی در میاد که ما به وسیله ی قدرت تخیل اون رو در ذهن تصور کردیم... حالا پروفسور من باید به شما بگم که هزاران فال وجود داره که هر کدام از آن ها قوانین اجرای متفاوتی دارن. شما نگفتین کدوم فال و از ما خواستین که در موردش سه تا سوال رو جواب بدیم. به نظر شما این می تونه درست باشه؟... در ضمن 15 خط هم برای مقاله ای مبهم خیلی زیاده...!

اگر یک فرد انسان، واحد یک بود ، آیا یاز یک با یک برابر بود؟!
[b][s

پیام زده شده در: ۳:۳۲ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۵

دزيره

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ پنجشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۲۲ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از ماه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 201
آفلاین
جلسه اول تدریس خودم...
جلسه دوم کلاس پیشگویی...
======================
در کلاس به شدت باز شد...
دزیره بدون توجه به حاظران و با گام های سنگین و کشیده داخل کلاس میشه...یه چرخ میزنه و روبروی دانش آموزها قرار میگیره...

دزیره: سلام..صبح همگی بخیر...من پرفسور دزیره کلاری استاد جدید این درس هستم...
دانش آموزان: سلام پرفسور کلاری...
دزیره: خب درس امروزمون اینه..."پیشگویی چیست"....خب البته من میدونم که شما چیزهایی در مورد این درس میدونید...اما من به طور مفصل براتون توضیح میدم..

دزیره: ببینید...تا اونجا که از اسمش پیداست ...یعنی حدس زدن اتفاقات از قبل...ببینید پیشگوی یک پرتو ضعیفی از آیندس..
شاید همه ی شما الان تو فکر فال باشید...فال ها آلتی هستند که ما به وسیله ی اونها میتونیم پیشگویی کنیم...
همه ی پیشگویی ها درست از آب در نمیان...اما خب دلایل خاصی دارند...معمولا کوچکترین اشتباه میتونه یک فال رو به هم بزنه...و یا چیزهایی که توی فال مشاهده میشه رو کاملا از هدف اصلی دور کنه...
ما ها همیشه برای هدف خاص و نیت خاصی فال میگیریم...
ولی من میخوام به شما یاد بدم که دیگه این کار رو بذارین کنار...
هروقت شما به هدف خاصی فکر کنید...جوابهایی که از فال خود میگیرید کاملا اون چیزی میشه که خودتون میل دارید..

عده ای از دخترا سرشون رو به معنای تایید بالا پایین کردن و با شور و شوق بیشتر به حرف های دزیره گوش کردند...

دزیره ادامه داد:
حالا میخوام که همگی به این نکته ی مهم توجه کنین...
همیشه قبل از فال گرفتن..و یا پیشگویی..سعی کنید یه مدت نیم ساعت رو فکرتون تمرکز کنید...و بعد به طور کل اون فکر و هدف رو از مغزتون بیرون کنید و فال بگیرید..

دزیره ادامه میده..
سعد کنید به دوردست ها فکر کنید...دقدقه هاتون رو بذارین کنار و با آرامش به پیشگویی اجازه دهید تا خود را نشان دهد...
...
من یک عمه داشتم..
فالگیر خیلی خوبی بود..
یه روز تو یکی از فالهاش دید که پدر من میمیره...
اما اون فورا ورق هارو از رو میز برداشت و اونارو سوزوند و تو دل گفت :این فال نبود راست اگر دست راست من آنهارا سوزاند.

درست یک هفته بعد پدر بزرگم فوت کرد...
اما تو فال گفته شده بود که پدر من فوت میکنه...
پس بعضی مواقع پیشگویی مبهم از آب در میاد...
اما ما میخوایم تو این کلاس ا..این پرتو ضعیف رو تقویت کنیم..
اینو بدونین..همیشه باید به خود پیشگو و نوع فال او اطمینان کامل داشته باشیم..

دزیره: خب...حالا چون جلسه اولتون هست زیاد بهتون سخت نمیگیرم...اینا تکالیف هفته آیندتونه...

1- به نظر شما میشه در فال نقشی داشت؟( یعنی اونو تغییر داد)

2- پیشگویی در چه صورتی قابل اعتماد و درست است؟

3- مقاله ای تهیه کنید و در آن نقش قدرت تخیل در فال رو بنویسید.(حد اقل 15 خط)

پیام زده شده در: ۰:۰۶ سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۵

اوتو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۰ دوشنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۱۲ شنبه ۹ تیر ۱۳۸۶
از اون بالا جغد میایَ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 286
آفلاین
خوب اینم آخرین پستم در هاگوارتزقبل از رفتنم.
اومدم امتیازات رو بدم و برم ...

پروفسور بینز:سوال اول5 امتیاز،سوال دوم،آخرین جوابت واقعا درست بود اما من کله پا نشدم.10 امتیاز.جمع کل 15

ایگور کارکاروف : سوال اول 8 امتیاز, من زیاد با طلاب ها آبم توی جوب نمیره پس اشتباه گفتی 5 امتیاز ،سوال دوم قسمت سوم، من طرفدار گوگلم و مخالف بیل گتس پس 6 امتیاز .جمع کل:19

دویل:سوال اول کامل بود10 امتیاز، سوال دوم پیشگوئیت زیاد درست نبود 6 امتیاز .جمع کل 16

فلور دلاکور: سوال اول خوب همین جوری یه 4 امتیاز میدم بهت ،سوال دوم بیشتر پیشگویت درست بود 12 امتیاز میدم تا حال کنی.من نمرد رستگار شدم.1امتیاز .جمع کل:17

ادی ماکای: سوال اول .عجب چه چیزای درباره من میگفتید همش درست بود اما خوب زیاد طول نکشید 7 امتیاز
سوال دوم 10 امتیاز .جمع کل:17
چو چانگ: سوال اول . خوب 5 امتیاز پس مواظب خودت باش،سوال دوم.اصلا جالب نبود .پس بوقتو بزن3 امتیاز.جمع کل:8
الیور وود:سوال اول .خب برای نگاه کردن به درسهای ترم قبل 3 امتیاز میدم.سوال دوم.خوب فکر کنم حالت خوب نیست 5 امتیاز.جمع کل:8
چارلی ویزلی: سوال اول: خوب در حالی که ساله اولی هستی خوب بود9امتیاز .سوال دوم 4 امتیاز خوب نبود.جمع کل:13
یونا: سوال اول.خوب باز ممنون که نگاه کردی6 امتیاز.سوال دوم. خوب کجاش خوبه الان دیگه تو هیچ کدو م نیستم.5امتیازجمع کل:11
لونا لاوگود:سوال اول.آفرین خوب بود9 امتیاز .سوال دوم.همش درست بود 10 امتیاز میدم برو حالش ببر.جمع کل:19
دارن الیور فلامل:سوال اول .اشکال نداره یاد میگیریحالا برای تشویقیه 3 امتیازمیدم.سوال دوم:تقریبا خوب بود8 امتیاز.جمع کل:11
هدویگ: سوال اول.عجب چه چیزای گفته.5 امتیاز.سوال دوم.خوب تقریبا خوب بود اما من نمیخوام مدیر باشم.همین جوریش قانع هستم.دمت گرم خوشحال شدم10 .جمع کل:15

آوریل:سوال اول.اشکال نداره بیا این سه امتیاز رو بگیر اما دفعات بعد خوب کارکن(آخه یکی نیست بگه مگه تو هستی اینو میگی)4 امتیاز.سوال دوم.خوب تا حدودی خوب بود 9امتیاز.جمع کل:13

انیتا دامبلدور:سوال اول.3 امتیاز.سوال دوم.1 امتیاز .جمع کل:4

سارا اوانز:سوال اول:خوب بود8 امتیاز.سوال دوم.خوب تسلیت میگم.از مرگ گریختم اما رفتم .تا حال کنید بدون من.10امتیاز.اون مقالتم که با پیام شخصی فرستاده بودی خوب بود6 امتیاز.جمع کل:24
تدی اسنیپ : خوب شما فقط مقاله آوردی به همین خاطر 6 امتیاز میدم.جمع کل6
جسیکا پاتر:سوال اول.خوب باز خوب بود که نگاه کردی به دروس ترم گذشته6 امتیاز.سوال دوم.همه چی درست بود به غیر از دو تا چیز.اما باز خوشم اومد.11امتیاز.جمع کل:17

بلاتریکس لسترانج:سوال اول7 امتیاز.سوال دوم. ؟آخری رو اشتباه کرد.البته فعلا8 امتیاز.جمع کل:15

آرتیکوس دامبلدور:ای رستگار شده من هم آمدم برام جا نگه دار.سوال اول:5 امتیاز باز خوبه که یه نگاهی کرد و کمی متوجه شدی.سوال دوم همش درست بود 12 امتیاز جمع کل: 17

استر جس پادمور:سوال اول.4 امتیاز به خاطر توجه به نام درسها و ترم گذشته.سوال دوم.6امتیاز.بدک نبود اما باز کار داره.جمع کل:10

مارکوس فلینت: سوال اول6 امتیاز خوب بود باز.سوال دوم. جالب بود پیشگوئیت 6 امتیاز. جمع کل:12

ایوان چمبرز: سوال اول .عزیز دیگه شما کپی بردار نکن 2امتیاز.سوال دوم.اخری رو خوب گفتی8 امتیاز.جمع کل:8

الیجا دریک:سوال اول به خاطر چیزی ننوشتن صفر شد.سوال دوم.خوب باز پیشگوئیت خوب بود.10 امتیاز.جمع کل:10

دایانا مالفوی: سوال اول.حرف شما درسته میپزیرم.8 امتیاز میدم.چون حقت بود.سوال دوم.طنز بود اما بی مزه 3 امتیاز .جمع کل11

سامانتا ولدمورت:سوال اول.نه کامل بود آفرین 8 امتیاز.سوال دوم.نه همش خوب ، کامل و جالب بود.6 امتیاز قسمت دوم سوال دوم.افرین خوشم اومد4 امتیاز.قسمت سوم سوال.خب خوب نوشته بود اما اگه یه مقاله طنز مینوشتی بیشتر امتیاز میگرفتی 5 امتیاز.جمع کل:23
ایدی مالفوی: سوال اول.خوب بود8 امتیاز.سوال دوم.خوب نوشته بودی اما بعضی جاها زیادی من درآوردی بود9 امتیاز جمع کل:17
اکتاویوس پیر:سوال اول .خوب 5 امتیاز میدم.سوال دوم.7 امتیاز خوب بود.جمع کل:12
پروفسور کوئیرل:سوال اول.خوب امتیاز کامل رو گرفتی10 سوال دوم.دست شما درد نکنه عجب پیشگوئی گفتید 5 امتیاز.جمع کل:15
هرمیون گرنجر:سوال اول.اشکال ندارهیاد میگیری بیا 4 امتیاز بگیربرای تشویق.سوال دوم.واقعا خوب نوشته بود خوشم اومد.اما چند نکته زیاد جالب نبود اما باز واقعا کا مل و خوب بود14 امتیاز میدم.جمع کامل:18
هوکی:سوال اول.6 امتیاز باز کار کن.سوال دوم.زیاد جالب و خوب نبود 5 امتیاز.جمع کل:11
ارنی مک میلان:چه عجب از هافل یکی پیدا شد سوال اول.5امتیاز زیاد کمال نبود.سوال دوم.درست گفته بودید.10 امتیاز.جمع کل:15

امتیازات گرو ها

راونکلاو 140

گریفندور 153

اسلیترین 117

هافلپاف 15

خوب من استعفامو دادم از این درس و میرم .جلسات بعدی توسط معلم دیگه ای تدریس خواهد شد.اما فکر نکنم مثله من اینجوری خوش اخلاق و مهربون و در عین حال نمره دهنده باشه...

ویرایش شده توسط اوتو بگمن در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۱۳ ۰:۱۵:۱۶

فعلا با این حال میکنیم...

شخصیت جدید

پیام زده شده در: ۲۳:۵۵ دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۵

شاهزاده خالص

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۵۲ سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۵۷:۵۶ پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 460
آفلاین
1:همه یه یک مقاله ترتیب بدید البته مختصر از جلسات گذشته که توسط پروفسور کوئیرل داده شده و بیان کنید چه چیزهایی آموزش داده شده است قبلا, هر چه قدر کاملتر و مختصر باشه امتیاز بیشتره
متأسفانه این اوّلین ترم من می باشد. ولی من به طور شخصی مطالبی رو در باره ی فال ورق با کارت های تاروت ، فال چای و فال قهوه، تعبیر خواب، پیشگویی از روی گوی بلورین ، کف بینی و... خوندم

2:من متولده خردادم برام پیشگوئی کنید که چه جور آدمی هستم و کدام ماه ها با ماه من سازگارتر است. البته یه امتیاز هم به کسانی میدم که آینده منو پیش بینی بکنند.
شما انسانی بسیار خوب و با فهم و کمالات هستید که دارای توانایی های جادوگری بالایی است و به ناحق به سمت دبیری این درس در آمده اید؛ زیرا لیاقت شما مدیریت هاگوارتز بوده. از آن جایی که شما انسان اصولاً سازگاری هستید، همهی ماه ها با شما سازگارند اللخصوص دی و فروردین. شما در آینده به حقّ خود رسیده و به مقام مدیریت هاگوارتز خواهید رسید.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۴۳ دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۵

هوكيold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۳ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۹
از مغازه‌ي لوازم جادوي سياه هوكي
گروه:
کاربران عضو
پیام: 269
آفلاین
تكاليف کلاس پيشگويي: جلسه اول

سوال اول:
من چند جلسه ش شركت كردم و يادمه:
تعبير خواب: چيزايي كه خوابشون رو ديديم، هر كدوم يه نماد دارن و از روي اونا مي شه فهميد چه تعبيري داره خوابمون. مثلا اگه اسكلت ديده باشيم معمولا اين طريه كه قراره ييك از نزديكانمون بميره، اگه استخوان شكسته شده باشه، مي فهميم كه يكي از دشمنامون رو قراره شكست بديم. و همين طور حالت هاي ديگه...
پيشگويي از روي كف دست: كف دست هركش رنگ، شكل و طرح كليو خطوط مختلفي داره كه از روي وانا و حالت هاي مختلف، شخصيت فرد آشكار مي شه كه مثلا عصباني، خشن، ملايم،‌ارام، منزوي...
پيشگويي از روي ستارگان: با توجه به موقعيت سيارات و ستارگان و ... در آسمان، متولدين ماه هاي مختلف رو فالشون رو مي بينن. براي اطلاع از تعبير وضعيت ستاره ها، مي شه حالت و اونا رو توي كتاب هاي فال و ستاره شناسي جستجو كرد.
فال قهوه: قهوه رو نوش جان مي كنيم و اونو سروته ميك نيم تا تفاله هاش شكل خاصي رو به خود بگيره. هر شكل يه تعبيري داره...
پيشگويي با گوي بلورين:
بايد چشم بپيرت داشت! و خيلي دقيق و متمركز به درون گوي نگاه كنيم و اگه خيلي حرفه اي باشيم تصاويري تشكيل ميشه.

سوال دوم:
شخصيتي خودبزرگ بين(!!!) كه هميشه خوبي هاش، كاراي خوبش و افتخاراتش رو به رخ بيقه مي كشه. همچنين يكي ديگه از صفات بد متولدين اين ماه اينه كه تو باور كردن حقايق ضعيفن و هميشه دوست دارن با روياهاشون و اون چيزايي كه مايل بودن اتفاق بيفته زندگي كنن.
ولي نبايد از خصوصيات خوب افراد هم صرف نظر كرد. شما شخصيتي نسبتا مهربان داريد كه دوست نداريد كسي از دستتون ناراحت بشه. همچنين امانت دار بدي نيستيد و معمولا راز ها رو اعم از بزرگ و كوچيك پيش خودتون نگه ميداريد، هر چند بعضي وقتا اشتباهاتون سبب لو رفتن راز مي شه و مصيبت بزرگي رو به بار مياره، ولي در كل سعيتون ور مي كنين كه در حفظ اسرار ديگران بكوشيد.

كدام ما ها با شما سازگارتر اند: معمولا متولدين آذر بيش تر با متولدين خرداد سازگارتر اند.

آينده شما: با تئجه به اوضاعي كه در ميان ستارگان مشاهده مي شه و تقويم ستاره شناسي و پيشگويي، به نظر مي رسه افراد متوولد خرداد با خصوصياتي مثل شما، سرانجام بدي دارن! فال شما اينه كه تا چند ماه ديگه قراره به جزام سختي مبتلا شين كه ميانمي اندازنتون تو جزاير حومه كشور كه به كسي سرايت نكنه. شما هم كه همه پولاتون رو پسرتون از خونه بر مي داره و مي ره. بعد از 3 سال قراره با تلاش بسيار و با كمك همه ماهيچه ها و گوشتي كه بارتون باقي مونده(!!!) از جزيره فرار مي كنين و خودتون رو به يه شهر بندري بزرگ مي رسونين. اون جا براي تامين مخارج مجبور مي شين دزدي كنين كه يه بار گير مي افتين و صاحب خونه با مشمعدون فلزي مي كوبه تو سرتون و الفاتحه!!
البته، در كتاب پيشگويي فقط يه گوشه هاي خيلي مبهم و تاريكي گفته شده بود كه من با استفاده از روش هاي ديگر فال گرفتن، بقيه گوشه ها رو گفتم و كنار هم قرار دادم تا فال شما به دست اومد

به سراغ من اگر می آیید، نرم و اهسته بیایید، مبادا که ترک بردارد، چینی نازک تنهایی من...

پیام زده شده در: ۲۳:۱۲ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۵

هرميون جين گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۷ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۲۶ جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۸۹
از زمان های نه چندان دور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 284
آفلاین
1.
پروفسور متاسفانه من تو اون كلاس ها شركت نميكردم

2.
خرداد سومين ماه از منطقه البروج است كه به وسيله سياره مركورى هدايت مى شود.سمبل ماه تولد شما(دو پيكر)است كه نشان دهنده شخصيت دوگانه
متولدين اين ماه است.نفوذ سياره مركورى به شما يك فكر قوى و درخشان داده است,ليكن علامت دو پيكر مشخص كننده نوعى بى تصميمى در شخصيت شماست.در درون شما نيروى است كه مى تواند شما را به شهرت و سعادت برساند

,ولى اين موضوع بستگى دارد به اينكه تا چه حد بتوانيد به تمايل خود براى تلف مردن استعدادهايتان و مردد بودن بين دو مسير زندگى خود غلبه كنيد.به نظر مى رسد كه شما هميشه در مورد مسايل عشقى,
شغلى,مسافرت و غيره در نوعى بى تصميمى بسر مى بريد.اگر بر ترديد خود در انتخاب مسيرهاى مختلف غلبه كرده و دو نيمه مغز خود را براى تعقيب يك
هدف واحد بسيج كنيد,شانس اين را داريد كه تقريبا از بسيارى از متولدين ماههاى ديگر بيشتر پيشرفت نماييد

.
موجودى بسيار اجتماعى و فوق العاده جذابيد.زمانى كه خودتان ميل داشته باشيد بسادگى با مردم طرح دوستى مى ريزيد,ولى درست به همان سرعت
توجه شما نسبت به آنها كاهش مى يابد و آنها را بخاطر دوستان جديد كنار مى گذاريد.مى توانيد موجودى شوخ,مثبت و جالب توجه باشيد.در يك لحظه
از بودن با كسى كه دوستش داريد اذت مى بريد,ولى اگر توجه شما در لحظه
حاضر برانگيخته نشود,بين خود و ديگران سدى بوجود مى آوريد كه گاهى باعث مى شود ديگران بسختى شما را درك كنند.ميل داريد در هر گروهى هستيد,در مركز توجه قرار بگيريد

.شما.تقريبا با خشونت و خيلى سريع قضاوت
مى كنيد و بدون اينكه به خودتان زحمت درك كردن انگيزه هاى ديگران را بدهيد
در آنها قصور مى بينيد و از آنها انتقاد مى كنيد.به طور خلاصه در وجود شما نيرويى هست كه يا به طرف بالاترين حلقه هاى اجتماع حركت مى كنيد و يا بدون دوست وتنها مى مانيد.اين موضوع بستگى دارد به اينكه تا چه حد بتوانيد صفات مثبت ماه تولد خود را تشخيص داده و گسترش دهيد:اين دوگانگى عجيب با خود قدرت بزرگى به همراه دارد

شما به مهارت
خيره كننده اى مجهز هستيد كه شما را قادر مى سازد به طور موفقيت آميزى با هر نوع رنوشتى كه برمى گزينيد يا برايتان رقم زده مى شود,تطبيق حاصل كنيد.به طور خلاصه اگر به بى تصميمى خود فايق آييد,امكانات شما براى كارهاى فكرى و شانسايتان براى موفقيت خيلى زياد است.به علت جذابيت و شخصيت خود مى توانيد بخوبى در جمع حاضر شويد.شما قادريد كارى را كه دلتان مى خواهد و دوست داريد با سختكوشى و پشتكار به انجام
برسانيد.فكر شما بقدرى سريع و هوشيار است كه بفوريت موضوعات پيچيده
و مسايلى را كه ديگران بايستى در طى زمان فرا گيرند,مى آموزيد,ليكن در مورد مسايلى كه خوددارى را ايجاب مى كند بى صبر هستيد.اغلب بقدرى مشتاق رسيدن به هدفتان هستيد كه در مورد زمينه مقدماتى لازم,غفلت
مى ورزيد.

شما بايستى زمان لازم براى پيشرفت وترقى خود را در نظر بگيريد و قبل از اينكه انتظار داشته باشيد به اوج برسيد,در مسايل مطاله و تعمق كنيد.
بسيارى از متولدين خرداد ماه بعلت لياقت و استعداد خود در روابط دوستانه,به قدرت و ثروت رسيده اند.آنها با زرنگى كسانى را انتخاب كرده اند كه مى توانند آنها را در مقاصدشان يارى دهند.شما احتمالا خيلى بسرعت خود را به افراد مهم وابسته مى كنيد و همراه با آنها ترقى مى كنيد و همچنين به اين مطلب توجه مى كنيد كه خودتان را به رشته هايى بپيونديدكه تشخيص داده ايد شما را بسوى موفقيت راهنمايى مى كنند.به اين حقيقت بايد اشاره كرد كه عكس
العملها و مسايل مورد علاقه شما پيش از آنكه جسمى باشد,معنوى هستند

.
قسمت عاطفى طبيعت شما تا حدودى فرار,توفانى و متمايل به آزادى است. شما موجود بيقرارى هستيد و دوست داريد مكانها و اشخاص را زود بخ زود عوض كنيد.اگر در اين كار افراط شود اشكال بوجود مى ليد زيرا مى تواند باعثاز دست رفتن فرستهاى مناسب شود.بيش از متولدين ساير ماهها,اعمال خودتان در مورد مسايل عشقى,مى تواند باعث ناراحتى و اندوه شما گردد
.
وقتى عاشق مى شويد,عميقا دوست مى داريد,ليكن وقتى موقعيتى پيش مى آيد كه شخصى را فراموش كنيد,اين كار را بطور كامل انجام مى دهيد!شما متمايل به دلربايى از ديگران هستيد تا جايى كه افراد جنس مخالف,از دمدمى مزاجى و هوسبازى شما دچار نوميدى مى شوند.انگيزه هاى ناگهانى مربوط به مسايل جسمانى بايستى با دقت در كانالى هدايت شوند كه سودمند باشند.شما دوست خوب و دشمن بدى هستيد.محبتهايتان دچار نوسان هستند.اگر از فكر عالى خود كمك بگيريد و خود را متمركز كنيد,بخصوص رشته _هاى ادبيات و هنرى به شما كمك خواهند كرد كه از دامهاى ترديد و دودلى به سلامت خلاص شويد.

ماه آذر بهترين ماه براي شما ميباشد چون دقيقا مثل متولد خرداد است با اين تفاوت كه خرداد تحمل بيشتري دارد آذر درك بيشتر

ارادتمند شما....هرميون گرنجر

در ضمن پروفسور منم خرداديم

ما به اوج باز می گردیم و بر تری گریفیندور را عملا ثابت می کنیم...منتظر باشید..

پیام زده شده در: ۱۸:۰۷ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
1:همه یه یک مقاله ترتیب بدید البته مختصر از جلسات گذشته که توسط پروفسور کوئیرل داده شده و بیان کنید چه چیزهایی آموزش داده شده است قبلا, هر چه قدر کاملتر و مختصر باشه امتیاز بیشتره
در ترم گذشته سعی شد بیشترین نوع فالها رو که وجود داره تدریس کرد.من سعی کردم بر طبق نوع سختی درس این فالها ها رو به دانش آموزان آموزش بدم از فال ورق که تقریبا آسونترین نوع فال به حساب میاد تا گرفتن از روی ستارگان که کار هر کسی نیست.
در طول ترم گذشته انواع و اقسام فالها مانند قهوه،چای،فال ورق،پیشگویی از روی کف دستها ،گوی بلورین،ستارگان و... تدریس شد.در جلسه آخر هم یه فال عشق ب دانش آموزان یاد دادم

2:من متولده خردادم برام پیشگوئی کنید که چه جور آدمی هستم و:.کدام ماه ها با ماه من سازگارتر است. البته یه امتیاز هم به کسانی میدم که آینده منو پیش بینی بکنند.
شما جادوگری کاملا حساس و تا حدودی مغرور هستید.اصولا کار کردن رو دوست دارید و از کمک کردن به دیگران لذت میبرید.
من پیشگویی میکنم که تا چند وقت دیگه شما به طرفداران آداس بپیوندید و بعد از ازدواج با یکی از آنها مهر زز بر پیشانی شما خورده خواهد شد.در سال 2020 جنازه شما رو در خرابه هایه آجاس در حالیکه مغزتان در اثر خوردن ماهیتابه متلاشی شده پیدا میکنند.

پیام زده شده در: ۱۵:۲۳ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۵

اکتاویوس پیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۰ پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۴۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
از از یه جهنم دره ای میام دیگه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 283
آفلاین
همه یه مقاله ترتیب بدید البته مختصر از جلسات گذشته که توسط پروفسور کوییرل داده شده و بیان کنید چه چیزهایی اموزش داده شده است قبلا، هرچه قدر کاملتر و مختصر باشه امتیاز بیشتره!

خب پروفسور بگمن راستش من تو اون کلاس هایی که پروفسور کوییرل تدریس میکرد حضور نداشتم و اطلاعی در مورد اونا ندارم. بنابراین عنوان هایی رو میگم که اونایی که تو کلاسش بودن،گفتن.

فال قهوه
تعبیر خواب
فال چای
پیشگویی از روی ستارگان
گرفتن فال با کارت
فال عشق با کارت گرفتن
کف بینی
پیشگویی به وسیله گوی

من متولد خردادم برام پیشگویی کنید که چه جور امی هستم و:. کدام ماه ها با ماه من سازگارتر است.البته یه امتیاز هم به کسانی میدم که اینده منو پیشبینی بکنند.

پروفسور شما ادم معاشرتی و خونگرمی هستی.شما خیلی واقع گرا هستی و همین طور شیفته گفت و گو و بحث با دیگرانی.در کل شما ادمی جذاب و اجتماعی هستی و نکته دیگه ای که هست اینه که شما طبیعتی نا ارام و رفتار غیر قابل پیشبینی ای دارید. شما همچنین تیز هوش،کنجکاو و اهل تنوع و ماجرا هستی.رابطه شما با ماه های مرداد،مهر،اذر و بهمن و خود خرداد سازگارتراست.البته با ماه های اردیبهشت و تیر هم رابطه خوبی دارید.
البته پروفسور اگه شما سعی و تلاش کنید و اراده خوبی داشته باشید اینده خوب و درخشانی در انتظار شماست.

پ ن:البته اوتو،من واسه اون قسمتی که گفته بودی اینده منو پیشبینی کنید یه پست طنز 70،60 خطی تدارک دیده بودم.ولی بدلیل پاره ای از مشکلاتی که پیش اومد ترجیح دادم به همون یه خط اکتفا کنم.انشا الله اگه مشکلات حل شد در جلسات اینده اونو واست میذارم.

ویرایش شده توسط اکتاویوس پیر در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۱۱ ۱۵:۳۸:۱۶

یک زن چیزی ج

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.