هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: اعضا سایت خودشونو معرفی کنن
پیام زده شده در: ۱۵:۴۳ دوشنبه ۲۶ دی ۱۳۸۴

مارتین گری بک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۹ دوشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۲۹ جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۸۶
از لیتل هنگتون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 17
آفلاین
با عرض سلام من هم دومین باری که خودم رو معرفی می کنم..
در ضمن لوسیس جان یاشاسون آذزبایجان...
اسم من ایمانه 15 سالمه و کمتر از 1 ساله که با این سایت آشنا شدم و در این سایت دوست های زیادی پیدا کردم..و امیدوارم همه ی جوان ها خوش بخت بشن...به امید اون روز

زنده باد لرد سیاه...

تصویر کوچک شده

اعضا سایت خودشونو معرفی کنن
پیام زده شده در: ۲:۳۳ دوشنبه ۲۶ دی ۱۳۸۴

herpo the foul

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۱ دوشنبه ۵ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۰۵ پنجشنبه ۶ بهمن ۱۳۸۴
از isen gard
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1
آفلاین
سلام
من آرش هستم.
متولد ارديبهشت 1366.
توسط بهترين دوستم با هري پاتر آشنا شدم.
6 ساله كه به طور فجيع كتاب رو ميخونم تا حدي كه باعث شد من امسال پشت كنكور بمونم چون پارسال به جاي كتاب درسي كتابهاي هري پاتر دستم بود.
بعد از كتابهاي مختلف و به خصوص هري پاتر عاشق game هستم ، بيشتر counter بازي ميكنم ، بازيمم بد نيست.بعد از game عاشق اسنوكرم.
و اميدوارم ديگه دوستان با من كل كل الكي نكنن چون باعث شدن پست قبلي من تو اين قسمت پاك بشه و الان من دارم از اول خودمو معرفي ميكنم كه با دفعه ي قبلي خيلي فرق داره.
آهنگهاي Hard Rock يا Metal گوش ميكنم.بيشتر Night wish گوش ميكنم.
اگه اعضاي سايت مايل باشن دوست دارم يه كلن كانتر براي سايت تشكيل بديم.الانم 3 ساله كه با آي دي herp0 تو گيم نت ها فعاليت مثبت انجام ميدم
ببخشيد سرتونو درد آوردم.
اميدوارم بتونم با شما هري پاتريستها از نزديك آشنا بشم.
موفق باشيد.

something wicked this way comes

فارسي شد!(ناظر:دوست عزيز لطفا فارسي تايپ كنيد.اين دفعه ي آخريه كه پستتون رو فارسي ميكنم.از اين به بعد پاك ميشه-دامبلدور)

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۶ ۲۲:۲۸:۴۴

something wicked this way comes

پیام زده شده در: ۱۶:۵۹ یکشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۴

اما رابینسون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۰ دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۴ دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۸۵
از خوابگاه دختران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 102
آفلاین
سلام.
خوب منم گفتم خودمو معرفی کنم. من عسل هستم که 13.14 سالمه. درسم خوبه میشه گفت بچه زرنگم. تو تهران زندگی میکنم.البته 12 سالم تموم شده رفتم تو 13 متولد اردیبهشت هم هستم دوم راهنمایی.
اولین دوستی که تو این سایت پیدا کردم فرانک بود و بعد هرمیون.
کتاب زیاد می خونم. اولین بار که با هری پاتر آشنا شدم توسط دوستم ندا بود که کلاس چهارم بودم.با سایت هم از سال 82 آشنا شدم و عضو شدم ولی فعالیت نکردم.باز حالا بهتر شدم.
عاشق داستان نویسی ،کامپیوتر و تنیس هستم و از شنا خوشم میاد. زبانم زیاد خوب نیست و همیشه از یکی از دوستام کم میارم ولی تو مدرسه زبانم از همه بهتره ینی اگه نباشه که دیگه هیچی....
از دیساین خوشم میاد و عینکی هستم!البته فقط برای مدرسه.
از درس علوم و ریاضی خوشم میاد و ریاضیم از همه ی درسای دیگم بهتره.
سعی میکنم برای تیز هوشان قبول شم...
از اینکه برم کیش خیلی خوشم میاد و خیلی کم سالی 1 ماه میرم کیش. البته گاهی هم 3 ماه.
دیگه نمیدونم چی بگم...
فعلا تا شاید خصوصیاتم عوض بشه راستی دوست هم زیاد دارم و تنهایی بیرون نمیرم.لوس نیستم ولی مامانمو خیلی دوست دارم.(پاچه خواری حساب نکنید)

قدرت فقط 13 و عشق فقط 3 و نفرت فقط 23

پیام زده شده در: ۱۶:۲۹ یکشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۴

شاهین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۶ پنجشنبه ۵ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۵۰ یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
از کوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
پیام: 123
آفلاین
با سلام
اسم من شاهین و 15 سالمه
قبلا اینقدر هری پاتر رو دوست داشتم که به من میگفتن شاهین پاتر اما بعد ها که برای بار یازدهم کتاب هری پاتر رو میخوندم سوتی های بسیاری در این کتاب پیدا کردم که حالم رو گرفت و انسم با هری پاتر کم شد
الان سال سوم راهنمایی هستم و عاسق درس علومم مخصوصا شیمی و از برد پیت انجلینا جولی بریتنی اسپیرز و تاتو بسیار خوشم میاد

دامبلدر تا وقتی مردم یادش باشن زندس و نمرده!

زنده باد دامبلدور
زنده باد گریفیÙ

پیام زده شده در: ۱۶:۱۹ یکشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۴

لوسیوس مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۳ دوشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ پنجشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۲
از تهران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 229
آفلاین
ها سلام منم برای دومین بار خودمو معرفی می کنم
من قبلا لوسیوس مالفوی بودم ولی بعدا یک اتفاقی افتاد منو حذف کردن
گفتن که دیگه نیستی
بعد منم رفتم رزن شدم
اسمم بهنام متولد 1361 تبریز هستم و در تهران زندگی می کنم تحصیلاتم فوق دیپلم نرم افزاره و شغلم برنامه نويسي و در یک اداره دولتی کار می کنم. و حدود 3-4 سال سابقه کار دارم. (کار برنامه نویسی خواستید در خدمتم و الان دربه در به دنبال یک دختر خوب ترجیحا 18-19 ساله برای ازدواج می گردم.
منم مثل شماها عاشق هریییییی هستم و امیدوارم ایام خوشی رو با هم داشته باشیم.

من برگشتم

پیام زده شده در: ۱۳:۴۹ یکشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۴

جيمز ايوان تالاس ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۵ شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۵۴ شنبه ۳ آبان ۱۳۹۳
از در آغوش سلنا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 254
آفلاین
ديدم همه دارن معرفي مي‌كنن گفتم منم معرفي كنم ......
سلام
من مـــــــهران هستم .
15 سالمه . نيمه دومم . به همين خاطر يه سال دير رفتم مدرسه .
العان هم سوم راهنمايي هستم . تو كرج زندگي مي‌كنم .......
از دخترها زياد خوشم نمي‌ياد چون جيغ مي‌كشن ولي بدمم نمي‌ياد چون اخلاقشون جالبه
با دوست دخترم يه ماه پيش قهر كردم يعني اون قهر كرد
خيلي لوس بود خوب شد رفت ........
درسم رو اگر بخونم بد نيست مي‌خــــــــونما ولي كم .....زياد از درس خوندن خوشم نمي‌ياد .....ولي كتاب مي‌خونم .........
از خود هري خوشم نمي‌ياد ولي هرميون رو دوست......
زود عصبي مي‌شم . پدر مادرم زياد گير نيستن ولي بعضي موقع روم كليد مي‌كن......يه برادرم دارم سال آخر دانشگاهه . اون زياد گير مي‌ده . بلد هم نيست كي شوخي كنه ......
فوتبال رو خيلي دوست دارم .... دربازه‌بان تيم شهرداري كرجم ....
تو فاميل با همه دوستم . جز يه نفر . اونم پسر عمومه
زود سرما مي خورم ولي سريع خوب مي‌شم ...از فيزيك حالم بهم مي‌خوره ولي از بقيه‌ي بخش‌هاي علوم خوشم مي‌ياد ..
چاق نيستم يه كم لاغرم .... مي گن تيپم بد نيست ..... دوست زياد دارم .....بيش‌تر بچه‌هاي مدرسن تا كوچه.......گيم نت زياد مي‌رم . كانترم خوبه . كلا زياد با كامپيوتر ور مي‌رم .
ما همينيم . زياد وارد جزئيات نشدم.
با آرزوي موفقيت براي همه‌ي شما .
مــــــــــهران .

پیام زده شده در: ۱۴:۲۵ شنبه ۱۷ دی ۱۳۸۴

هلگا هافلپافold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۳ یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۲ یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۲
از كجا باشم خوبه؟!؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
من هويجوري هر يه ماه يه بار ميام خودم رو معرفي ميكنم!
هي روزگار....ما يه زماني اسممون"پرديس"بود....بعد از مدتي دوستان گرامي اسم ما رو به "سكينه"تغيير دادن!الان تقريبا نصف افراد من رو به سكينه ميشناسن ولي شما همون پرديس بگين بهتره!....اصلا چرا پرديس بگين؟..مگه خدا"هلگا"رو ازتون گرفته؟..همون هلگا بگين بهتره بابام جان!....آره داشتم ميگفتم!...بنده 13 سال و 10 ماهمه ولي از اونجايي كه 14 بيشتر ميچربه شما رندش كنين بگين 14 بهتره!.....دوم راهنماييم!...بچه اصل تهرانم هستم!توي تهرانم زندگي ميكنم.....اصلا جون من وابسته به اين تهران و خيابوناش و مركز تجاريهاشه!....البته الان كه امتحاناته زياد بيرون نميرم ولي معمولا همش اين ور و اون به همراه مادر و براد گرامي تلپم!...بدجور عاشق موسيقيم...مخصوصا ساز گيتار رو خيلي دوست دارم و ميشه گفت كه صداي گيتار زدنم تا حالا باعث گوش درد كسي نشده خدا رو شكر!...بد گيتار نميزنم!....قدم هم بد نيست حدود يك و شصت و چهار يا پنجه!البته خب همچين بلندم نيستم ولي خب نسبت به دوم راهنمايي همچين كوتاهم نيستم ديگه خداييش!...دختر متوسطي هستم نه چاقم نه لاغر البته بيشتر لاغرم تا چاق!....عينك هم ميزنم و شماره چشمم هم 75/. هستش!....رنگ موهام هم خرمايي تيرست!..يا شايدم روشن!...درست نميدونم مامانم كه ميگه فقط خرماييه نه تيره نه روشن حالا چه جوريش رو ديگه خودتون با استفاده از هنرهاي تجسمي تشخيص بدين ديگه من نميدونم!
اصلا گريه او نيستم كه هرچي بشه بزنم زير گريه...شايد تا حالا توي عمرم بي سي بار بيشتر گريه نكرده باشم!مخصوصا اين دو سه سال اخير خيلي سخت گريم ميگيره!...اخلاقم هم به قول مامانم به آدميزاد نبرده اصلا نميشه پيش بيني كرد كه چه عكس العملي نشون ميدم...يه وقتا كه كوك باشم خيلي ملايم و خوش اخلاق و مهربونم ولي خدا نياره اون روز رو كه حالم گرفته باشه(!)..حال همه رو ميگيرم! البته توي يه ماه بيشتر از يه بار حالم گرفته نميشه كه بخوام بداخلاق بشم براي همين معمولا خوش اخلاقم!....از مرداد كه عضو جادوگران شدم تا حالا يه روز خوش نديدم!همش دلم ميخواد بيام انجا ولي خب بلاخره ادم درس و زندگي هم داره ديگه بايد به كارهاي ديگش هم برسه براي همين اصلا ديگه روي كارام تمركز ندارم...دارم رياضي حل ميكنم توي تالار عمومي هافلپافم...دارم زيست ميخونم توي پيام شخصيهامم...دارم فيزيك حل ميكنم فكرم توي ژاندارمري هاگزميد سير ميكنه....يه شب توي خواب بيدار شدم رفتم بابام رو از خواب بيدار ميكنم ميگم" بابا تو توي هافلپافي يا گريفندور؟"....واقعا نميدونم خواب چي ميديدم كه همچي حرفي زدم!....
متاسفانه پدر و مادرم اجازه نميدن كه به ميتينگها و جشنهاي سايت بيام!يعني به نظرشون چيز مسخره اي مياد!اون روز رفتم به مامانم ميگم ميشه لطفا اجازه بدين من برم جشن تولد سايت؟اين جوري ميكنه: واي خاك بر سرم...خب بچه خفاش شب ميدزدتت!....
درسم هم خوبه!...يعني اينكه بچه زرنگي هستم! پايين ترين نمرم هم يه بار توي ديكته" 16"بود سال پيش!البته خب اون ديكتهه خيلي سخت بود خداييش 16 جز نمره هاي خوب كلاس بود!...ولي خب ناگفته نماند كه ديكته من كلا ضعيفه...بزرگترين نقطه ضعف من ديكتمه...بروبچز هافلپاف هم از اين قضيه خبر دارن!...
ديگه چي؟...هيچي!...بابا من 14 سالمه!مگه يه بچه 14 ساله چقدر خصوصيت داره كه من بازم بنويسم آخه؟....همين قدر بسته!

هاف[size=large][color=FF0066]ل[/co

پیام زده شده در: ۱۲:۲۲ شنبه ۱۷ دی ۱۳۸۴

ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۰ یکشنبه ۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۱:۳۹ شنبه ۴ مهر ۱۳۸۸
از خانه رایدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 125
آفلاین
من علیرضا هستم و مثل همه عشق هری پاتر یا وقتی برای اولین بار کتابشو خوندم دیوونش شدم البته از روی بی حوصلگی داشتم میخوندم ولی حالا حاضرم براش خودمو بکشم در ضمن منم 16 سالمه باید همین کافی باشه.
Bye

پیام زده شده در: ۱۲:۲۹ جمعه ۱۶ دی ۱۳۸۴

مهتاب

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۱ دوشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۴۳ سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۸۶
از هر جا بشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
سلام به همه
منم مهتابم و حدودا 16 _ 15 سالمه و خيلي شاد و شنگول و در عين حال رمانتيک هستم درسم خوبه و بدک نيست ولي خرخون هم نيستم
اصلا به فوتبال علاقه ندارم و عاشقه تلويزيونم
موسيقي جزوي از زندگيمه و از نقاشي کردن لذت مي برم
از فيلم هاي هري پاتر خيلي خوشم نمياد ولي روپرت گرينت رو دوست دارم و کتابا رو هم به ترتيب خوندم
فکر کنم ديگه بس باشه راستي I LOVE SHAHROKH KHAN

هميشه زود دير ميشه ولي اكثر اوقات زود ، دير

پیام زده شده در: ۱۰:۰۰ جمعه ۱۶ دی ۱۳۸۴

بلید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۴ شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۵۹ چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۰
از هر کجا که خون اشامی باشد بلید هم هست .
گروه:
کاربران عضو
پیام: 251
آفلاین
سلام من راضیه هستم.
19 ساله یعنی 18 دی ماه 19 سالم میشه.
پیش دانشگاهی رشته ی علوم انسانی .برای دانشگاه قصد دارم علوم سیاسی بخونم .2 سال دیگه هم میرم امریکا(سرزمین عشق)
اولین بار که با هری اشنا شدم بازی پلی استیشن سنگ جادو رئو گرفته بودم .
وقتی رفتم نمایشگاه کتاب دیدم کتابش هم هست گرفتم تا بخونم پنج سال و اندی که هری پاتریستم.
خودم کتابهای هری پاتر رو ادامه دادم و نوشتم تا حالا شده 11 جلد(سالنامه) .
29 نفر داستانهای هری پاتری رو که من نوشتم خوندن و گفتن مثل خود جی کی رولینگ مهشرم و نمیتونن اینده ی کتابم رو حدس بزنن (از خودم تعریف نمیکنم ببخیشد) .
برای مجله ها هم مقاله ی هری پاتری مینویسم .
ویزه نامه ی بهمن ماه دنیای تصویر رو گرفتین مقاله های من رو بخونید.
حالا هم که با نام بلید در خدمت شما هستم.
عشق فقط هری پاتر این شعار منه .
البته با وسلی اسنایپس امیدوارم معرف حضورتون باشه بازیگر نقش بلید.

خوشحالم كه دوباره برگشتم.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.