هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: شورای هاگوارتز
پیام زده شده در: ۱۹:۳۱ شنبه ۱ تیر ۱۳۸۷

ریونکلاو

راجر دیویس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۳ سه شنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۲:۲۵ یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
ریونکلاو
پیام: 1220
آفلاین
همه‌ی اینا در صورتیه که شکایتی رخ بده!

مثلا از سوی استاد نسبت به رای داور، یا یه دانش‌آموز نسبت به استاد یا یه تیم نسبت به داور! اینطوری نیست که همه چیز چک بشه که همه کار خودشون رو انجام میدن! غیر از اینه؟

!

پیام زده شده در: ۱۴:۲۰ شنبه ۱ تیر ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
نقل قول:
رسیدگی به نحوه‌ی کار بازرسان، که وظیفه‌ی همه هستش!

درسته ! رئیس شورا هم قرار نیست کار جدید و خاص تری انجام بده ، فقط یه مقدار بیشتر و با دقت تر و با هماهنگی هایی که با سایر بازرسان داره این کار رو انجام میده .

نقل قول:
و در مورد داوران گروه‌ها من چیزی توی قانون ندیدم! پس نباید چنین چیزی باشه! اگه اینطوره ما چرا داور انتخاب می‌کنیم؟! و همه‌ی مسئولیتش هم میره پای رئیس شورا! من شخصا مخالفم

حالا من یه سوالی از تو میپرسم ... مگه مسابقاتی که در دنیای واقعی انجام میشه داور ندارند ؟ پس برای چی کمیته انضباطی هست و داوری که اشتباه کنه یا کم کاری اخراج و مواخذه و جریمه میشه ؟ اینجا هم همینطور هست ! بالاخص اینکه دیروز یکی از اعضای X به من گفت که صحبت هایی در گروه X شده که در اون گفته شده که داور کوییدیچ نیاز نیست کاری انجام بده و فقط امتیاز میده هر طوری که دلش خواست ، حالا زیاد یا کم و اصلا لازم نیست دقت خاصی بکنه ! متوجه هستی که ؟ پس این باعث میشه که اینجا نقش رئیس شورا پر رنگ بشه ! در ضمن قرار نیست داور خورده بشه که میگی مخالفم ! فقط برای اینه که امتیازاتی که بدست میان اطمینان روشون باشه و اعتراضی نشه

نقل قول:
رسیدگی به مشکلاتی که بین نماینده گروه ها و مدیر مدرسه هست!
یعنی چی؟ یعنی نظر آخر رو میدی؟ یا کلا توی شورا به بحث گذاشته میشه!؟ من متوجه این قسمت نمیشم!

توی شورا به بحث گذاشته میشه ، با مدیر مدرسه هم صحبت میشه ، اگر به نتیجه مناسبی نرسیدیم ، اون موقع رئیس شورا میتونه نظر نهایی رو بده ، البته سعی میکنیم اینجا همگی با هم هماهنگ باشیم و نظرات توسط همگی داده بشه .

نقل قول:
طبق قانون مدرسه، شورا دخالت مستقیم روی هاگوارتز نداره، پس با چک کردن فعالیت داورا! و اساتید، کاملا مخالفم! در نتیجه امتیاز کیلویی رو بازرسا مشخص میکنن، و ما فقط میتونیم بگیم بله یا خیر!

اون دخالت مستقیم نداره که مشکلی نداره ، اگر لازم باشه فقط با مدیر هماهنگ میشه و ایشون رسیدگی میکنن ، در حال حاضر هم مدیر هاگوارتز یکی از مدیران سایت هست و شکی به قضاوتش ندارم و همه هم اعتماد دارن بهش ، ولی بعضی مواقع ممکنه نیاز بشه ! در مورد چک کردن فعالیت داورا و اساتید هم ، به نظرم نیاز هست که بعدا مشکلی پیش نیاد ، در ضمن رئیس شورا خودش بازرس هم هست ، پس از این نظر باز هم مشکلی نیست

نقل قول:

بقیه تو قانون نیست حداقل! میشه بگی چطوری بوجود اومد؟ و اینکه بقیه وظایف هم بگو که وسط ترم درگیری پیش نیاد
منتظر جواب و بقیه‌ی نظرات هستم

کلیاتی که گفتم همینا بود و اون موارد هم با توجه به بازرس بودن خودم به وجود اومد و رسیدگی بیشتر مشکلی نداره ! زمانی که من بخوام مسئولیت رئیس رو کم کنم باید شما اعتراض کنی که میخوای کم کاری کنی ! عجیبه والا ! در مورد بقیه مسئولیت ها هم در کل شورا روی مدرسه نظارت داره از هر نظر ، مثل شورایی که در کتاب هست و در کتاب سوم به خاطر حمله پرنده به مالفوی ، شورا مدیر مدرسه رو بازخواست میکنه ! در کل نظارت روی مسائل بازرسین ، داوران ، دانش آموزان بر عهده شورا هست و مدیر مدرسه هم نظارتش روی جزئیات بیشتر این موارد هست و همینطور اختیار اجرا داره در حالی که شورا در این حد آزادی عمل نداره

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۴:۰۱ شنبه ۱ تیر ۱۳۸۷

ریونکلاو

راجر دیویس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
ریونکلاو
آفلاین
نقل قول:

اعضای شورا که شامل 4 نفر میباشند (دو نفر هم میشه , سه نفر هم میشه) وظیفه نظارت دقیق بر کارهای مدیر مدرسه را دارند . همچنین این افراد میتوانند بر کار بازرسان هاگوارتز نیز نظارت نمایند و در صورت کم کاری یا بروز اشتباه از سوی بازرسان آن را به مدیر مدرسه اطلاع دهند تا مدیر تصمیم گیری نماید .

و

نقل قول:

شورای هاگوارتز در واقع افرادی هستن که در جریان امور مدرسه دخالتی ندارند و فقط بر کارهای مدیر و بازرسان نظارت میکنن !!
مدیر مدرسه وظیفه دارد طرحهای پیشنهادی از طرف افراد شورا را مورد بررسی قرار دهد و در صورت مفید بودن آنها را اجرا نماید .
اگر مدیر مدرسه قوانین نا به جایی را تایید کرد و مورد استفاده قرار داد میتوانند آن قوانین را با صلاح دید یکدیگر لغو نمایند.

نقل قول:

هووم ، در مورد کار رئیس شورا باید بگم که ، وظایف زیادی داره خوب ، ولی میشه به هماهنگی نماینده گروه ها ، رسیدگی به نحوه کار و رسیدگی بازرسین گروه ها ، رسیدگی دقیق به نحوه کار ، رسیدگی و همینطور امتیاز دهی داوران گروه ها ، رسیدگی به مشکلاتی که بین نماینده گروه ها و مدیر مدرسه هست . اینها مهمترین مسئولیت ها هستند که رئیس شورا داره و فکر میکنم رسیدگی به این امور فوق العاده نیاز هست برای هاگوارتز تا تخلفی نشه و همینطوری توسط داوران و ... کیلویی امتیاز ها داده نشده و اعتراضات الکی صورت نگیره .

خب در مورد وظایف

رسیدگی به نحوه‌ی کار بازرسان، که وظیفه‌ی همه هستش!
و در مورد داوران گروه‌ها من چیزی توی قانون ندیدم! پس نباید چنین چیزی باشه! اگه اینطوره ما چرا داور انتخاب می‌کنیم؟! و همه‌ی مسئولیتش هم میره پای رئیس شورا! من شخصا مخالفم

رسیدگی به مشکلاتی که بین نماینده گروه ها و مدیر مدرسه هست!
یعنی چی؟ یعنی نظر آخر رو میدی؟ یا کلا توی شورا به بحث گذاشته میشه!؟ من متوجه این قسمت نمیشم!

---------
طبق قانون مدرسه، شورا دخالت مستقیم روی هاگوارتز نداره، پس با چک کردن فعالیت داورا! و اساتید، کاملا مخالفم! در نتیجه امتیاز کیلویی رو بازرسا مشخص میکنن، و ما فقط میتونیم بگیم بله یا خیر!
غیز از اینه؟

نتیجه‌ای که خودم گرفتم:
رئیس شورا: هماهنگی میکنی و مشکلات بین شورا و مدیر رو رفع میکنه!
بقیه تو قانون نیست حداقل! میشه بگی چطوری بوجود اومد؟ و اینکه بقیه وظایف هم بگو که وسط ترم درگیری پیش نیاد
منتظر جواب و بقیه‌ی نظرات هستم

!

پیام زده شده در: ۱۳:۳۳ شنبه ۱ تیر ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

هووم ، در مورد کار رئیس شورا باید بگم که ، وظایف زیادی داره خوب ، ولی میشه به هماهنگی نماینده گروه ها ، رسیدگی به نحوه کار و رسیدگی بازرسین گروه ها ، رسیدگی دقیق به نحوه کار ، رسیدگی و همینطور امتیاز دهی داوران گروه ها ، رسیدگی به مشکلاتی که بین نماینده گروه ها و مدیر مدرسه هست . اینها مهمترین مسئولیت ها هستند که رئیس شورا داره و فکر میکنم رسیدگی به این امور فوق العاده نیاز هست برای هاگوارتز تا تخلفی نشه و همینطوری توسط داوران و ... کیلویی امتیاز ها داده نشده و اعتراضات الکی صورت نگیره .

پیام زده شده در: ۲۳:۲۲ جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۸۷

ریونکلاو

راجر دیویس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
ریونکلاو
آفلاین
خب من این موضوع رو خیلی دیر دیدم!

به پرسی تبریک میگم
ولی قبل از این که بخوام فعالیتی بکنم! میخوام بدونم! دقیقا!!!! کار رئیس شورا چیه! که محدوده‌ها مشخص شه! لطفا سریع‌تر جواب بدین

!

پیام زده شده در: ۲۳:۰۵ جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
رای منم پرسی ویزلی!

-----------------
خب جمع بندی رای ها:

1)آلبوس دامبلدور(یک رای)
2)راجر دیویس(یک رای)
3)پرسی ویزلی(دو رای)

با توجه به این آمار رئیس شورا مشخص شد .به پرسی ویزلی عزیز تبریک میگم.

رئیس شورا در مورد بررسی عملکرد بازرسین هاگوارتز و داوران کوییدیچ اختیار عمل کامل دارد.

ممنون!

پیام زده شده در: ۲۳:۰۰ جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
آلبوس دامبلدور !

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۳/۳۱ ۲۳:۰۱:۵۴

پیام زده شده در: ۲۲:۳۹ جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۸۷

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
راجر ديويس

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۱۹:۴۵ شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
پرسی ویزلی !

پیام زده شده در: ۱۲:۳۹ شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
خب ديدم بهتره مدير شورا در ديد عموم انتخاب بشه،پس نتيجه ميگيريم كه اعضاي شورا بيان و اينجا،عضوي كه به نظرشون براي مديريت شورا مناسبه رو بگن!

1)به خودتون راي نديد.
2)به كسي راي بديد كه هميشه باشه و وقت داشته باشه تا بتونه اعضاي شورا رو به موقع هماهنگ كنه!

موفق باشيد.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.