هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱۴:۵۱ سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
نقل قول:
قوانين هم استثنا داره! ما الان استثنا هستيم!

هيچ استثنايي وجود ندارد...اگر به اين كار رسيدگي شود و با درخواست اين تيم كنار بياييد،جدا نامرديه!قوانين،قوانين هست و من دوست ندارم مثل مديران سايت هميشه يك راهي بذاريد تا از اون رد شيد.قوانين را بايد رعايت كنيد،اگر استثنا هم قبول ميكرديد بايد در همون موقع ميگفتيد و ما هم هزاران بهانه داريم كه بازيكن عوض كنيم!

قوانين بايد رعايت شود،حالا ممكنه عضو يك تيم بره رئيس جمهور كشور بشه اصلا نتونه بياد،فرقي نميكنه!داور كه بوقم نيست !

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۴:۲۴ سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۸۶

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
نقل قول:
بابا لودو ناظر شده تيم ما چه گناهي كرده! راستي اسم لودو رو از ليست پاك كنيد... ما تو همين نمايشنامه يه بازيكن مجازي درست ميكنيم.

چرا كسي به حرف من اهميت نميده؟؟ لودو ناگهاني از آرماديلو رفت. خب ما شوكه شده بوديم و كمي بعد اعلام كردم كه من كاپيتانم. و همينطور وضع بازيكن مجازيمون رو مشخص كردم. حالا به ما ميگيد كه لودو رو بايد تو نمايشنامه ها به كار ببريم؟؟؟
لودو در تمامي نمايشنامه هاي ما مرده و نميتونه برگرده! ما خوشگل طلا رو به عنوان بازيكن مجازي مشخص كرديم و از همون استفاده ميكنيم!
ما نمايشنامه هاي اين مسابقه مون رو الان نوشتيم! نميتونيم سوژه و كل نوشته هامون رو بوق حساب كنيم و دوباره بشينيم بنويسيم. چرا؟؟؟ چون ما امروز متوجه شديم كه اگه از لودو استفاده نكنيم ازمون امتياز كم ميشه! دو روز ديگه مسابقه تموم ميشه!!!
به شدت به اين موضوع شكايت دارم. من در اين مورد با ناظر ديگه يعني لودو بگمن صحبت كرده بودم و بهش گفته بودم كه ما چنين برنامه اي داريم. ايشون، با توجه به اينكه شرايط تيم ما با بقيه فرق داره و كاپيتان ما بدون هماهنگي عوض شد، گفتن كه اشكالي نداره!
نميشه كه هر ناظر ساز خودشو بزنه! لطفآ اسم بازيكن مجازي ما رو عوض كنيد! بازيكن مجازي ما "خوشگل طلا" ( جن خونگي ) است. بسيار مشتاق بوديم كه به جاي بازيكن مجازي يك بازيكن واقعي بياريم! كه باز هم قوانين مسخره، براي تيم ما كه بهش ظلم شده اجازه اين كار رو نميده! ما هرگز نميتونيم از لودو بگمن استفاده كنيم.
به شدت به قوانين شكايت دارم! قوانين هم استثنا داره! ما الان استثنا هستيم!
لطفآ فورآ رسيدگي شه! مسابقه داره تموم ميشه و وضع تيم ما مشخص نيست!

من قبلا اجازمو گرفتم. نميدونم ديگه چرا بايد دوباره اينكارو بكنم. الان براي گفتن اين حرف ديگه ديره. ما از همون كه قبلآ اطلاع داديم استفاده ميكنيم!
امروز هيچ پستي ننوشتيم فقط براي مسخره بازي هاي شما!
خيلي از دستتون عصبانيم!

دنیس عزیز ، ابتدا در مورد صحبت شما با لودویعزیز باید بگم که لودو خودشون با بنده هماهنگ کردند و قانون برای همه رعایت می شود.برای مثال استجرس مدیر شد و از تیم آجاس رفت ، ایگور در فصل نقل و انتقالات برای جایگزینی این بازیکن اقدام کرد.لودو بگمن دقیقا یک روز پس از آغاز فصل نقل و انتقالات ، ناظر شدند.شما شش روز فرصت داشتید تا برای ایشان جانشینی اعلام کنید که متاسفانه نکردید ف اگر برای مثال کاپیتانی شما بعدا مشخص شده ، این به داوران مربوط نیست.ضمن اینکه برای همین بازیکنان مجازی ، به دو تیم آجاس و پاورداس ضرب العجل تعیین شد تا بازیکنان مجازی خود را اعلام کنند و در صورتی که شما هم درخواست می دادید مسلما بیست و چهار ساعت داده می شد نه اینکه بعد از گذشت زمان طولانی این درخواست را بدهید.من استفاده از خوشگل طلا را برای مسابقه شما سوژه تعبیر کردم و بنابراین لودو باید استفاده شود ، ضمن اینکه خود لودو بگمن عزیز در همان لحظه ترک تیم ، لودو بگمن را به شخصه به من مجازی اعلام کرد .بهرصورت تحت هیچ شرایطی استثنای این قانون مقدور نیست.متاسفم.با احترام.

ویرایش شده توسط دنیس در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۳ ۲۱:۳۲:۵۶
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۳ ۲۲:۱۴:۵۹

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۰:۰۰ سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
من متاسفم شدم وقتی که با بچه های تیم آجاس صحبت کردم و اونا هم با ما همدردی داشتن و من هم بعد از پست هوریس رفتم پستاشونو خوندم و دقیقا همین نظر رو داشتم که مساوی جالبی نبوده.

دقیقا ما هم صددرصد کل کل داشتیم با تیم آجاس و اصلا به اینکه از گروه به سختی بخوایم بیایم بالا و نیایم فکر نکرده بودیم!

کلا من برای بازی نیمه نهاییمون با آجاس برنامه ریزی های شدیدی رو کرده بودم و حتی میخواستیم هماهنگی وبلاگی شدیدی هم با هم داشته باشیم!

به هر حال در صورتی که استعفای تیم آجاس از این دوره از مسابقات پذیرفته بشه بنده هم به عنوان کاپیتان تیم پاورداس استعفای خودمون رو از این دوره از مسابقات اعلام میکنم.

دلیل اصلی هم فقط و فقط داوری کم دقت و ضعیف در این دوره از مسابقاته!(داور دقت کن!...داور دقت کن!)

امیدوارم استعفای تیم آجاس پذیره نشه و نظر این تیم و البته تیم ما جلب بشه تا استعفاء ما هم پذیرفته نشه!

و البته فکر میکنم تنها راه حل این مشکل اینه که داوری عوض بشه...دیگه اگر راه حل آسون تری هست لطفا به ما هم بگید چون من اینو بهترین راه حل و آسون ترین میبینم.

Regards!!

-کاپیتان تیم پاورداس-

ویرایش: منظور کلی من اینه که نظر مارو جلب کنین ما اصلا دوست نداریم یه چنین مسائلی پیش بیاد...دوست نداریم آجاس هم استعفاء بده...اگر اونا بازی نکنن ما هم بازی نمیکنیم پس لطفا نظرمونو جلب کنید!

همانطور که در پست قبل اشاره کردم با توجه به پایان فصل نقل و انتقالات ، امکان استعفای هیچ تیمی نیستو بنابراین با استعفای تیم آجاس هم مخالفت شد.در مورد نظر جلب کردن هم اگر منظورتون از لحاظ داوری منصفانه است ، من این قول را به شما می دهم که با بالاتر رفتن مراحل و حساس تر شدن مسابقات ، داوری با دقت تر از قبل عمل خواده کرد.موفق باشید.با احترام.

ویرایش شده توسط اسکاور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۳ ۰:۰۵:۰۰
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۳ ۰:۱۷:۱۶

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۲۲:۴۴ دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۶

هوریس اسلاگهورنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۲ سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۴۴ شنبه ۷ مهر ۱۳۸۶
از گاراژ اجاس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 130
آفلاین
نقل قول:
والا ما راستش دیدیم که تیمهای این لیگ اصن در سطحی نیستن که بخوان با ما بازی کنن و کلا واسه حذب کلی سرشکستگی داره که بخواد با اینا بازی کنه! واسه همینم ما انصراف میدیم که یه وقتی کلاس تیممون پایین نیاد!

یه زمانی آوریل این شکلی نوشت و کنار کشید از لیگ.
شاید در اون زمان فکر میکردم که اشتباه کرده و در جایی نوشتم که :"ایکاش حزم کنار نمیکشید."
من شبیه اوریل نمینویسم چون میبینم که تیم های خیلی خوبی در مسابقات هستند.پاور داس،چیورون،ترنسیل و ...
اگرچه با اسکاور و تیم پاورداس کل کل زیاد کرده ایم اما همواره آن ها را رقیب فینال خود میدانستیم و ارزو داشتیم که مسابقه ای میان تیم ما و پاور داس در فینال بازی ها برگزار بشه.
متاسفانه اینگونه نخواهد شد.ایشالله در دوره های بعدی!! با پاور داس مسابقه خواهیم داد.

قبلا تهدید کرده بودم که اگر نیم فصل را در زمان مقرر برگزار نکنید،کنار خواهیم کشید.اما خیره سریه داوران باعث شد که از حرف خود برنگردند و نیم فصل را در زمانی که عشقشان کشید،برگزار کنند.
با اصرار بچه های تیم،از مسابقات کنار نکشیدیم و در لیگ باقی ماندیم.تا اینکه اون مساوی مسخره به تیم تحمیل شد و علنا حقمون خورده شد.الان دقیقا با اسکاور احساس همدردی میکنم.چون نشستیم و پست های پاور داس رو به همراه ایگور کارکاروف خوندیم.
دوست دارم که اسکاور و رول نویسان خوب پاور داس نیز بشینند و اون بازی ما با آرمادیلو رو بخونند.اون وقت با یکدیگر این رو بیان خواهیم کرد که به هردو تیم ظلم شده.

امروز کلی با اعضای تیم چت کردم(به غیر از مرلین عزیز که خیلی برای اجاس زحمت کشیده و شرمندشم که بدون هماهنگی با او،این پست رو مینویسم.).به این نتیجه رسیدیم که داوران در حد داوری مسابقات نیستند.
داوران قادر به تشخیص این موضوع نیستند که کدوم نوشته از دیگری برتری داره.
شک ندارم که اگر بمانیم در لیگ،حق بیشتری از ما ضایع خواهد شد.
پس به عنوان کاپیتان تیم اجاس،کنار کشیدن تیم رو اعلام میکنم.امیدوارم لیگ در نبود اجاس به زیبایی برگزار شود.
با احترام.هورریس سگ سیبیل

هوریس عزیز از آنجا که مهلت نیم فصل تمام شده است ، هیچ تیمی حق کنار کشیدن ندارد ، بنابراین باید اعلام کنم که متاسفانه انصراف تیم شما از لیگ مقدور نیست و در صورت عدم شرکت در مسابقات از موجودی تیم شما کسر خواهد گردید.موفق باشید.با احترام.

ویرایش شده توسط هوریس اسلاگهورن در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۲ ۲۲:۴۸:۳۹
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۲ ۲۳:۵۶:۴۳

[url=http://www.jadoogaran.org/modules/article/view.article.php/2115/c29]هری پاتر و شاهنامه(به دست آمده ا�

پیام زده شده در: ۲۱:۰۳ دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۶

پرد فوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۵:۳۶ شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۸۶
از در به در!خوابگاه برای من جا نداشت!!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 136
آفلاین
سلام
من هم به عنوان مهاجم نظر خودم رو باید بگم.
به کاپیتان پاورداس ،اسکاور:ببینید این بازی نه به نفع ما تموم شد نه شما.مساوی کردیم.پس این شمایید که اول می آیید و اعتراض می کنید.از نظر من لودو با بهترین مدلی که می تونست قضاوت کرد.و به امتیازدهی اش هم توجه می کردید چون گفته بود،وقتی امتیازها رو جمع زدم خودم تعجب کردم.پس چرا ما پست بلند بالایی ننوشتیم !من هم اعتراض دارم چرا که امتیاز هماهنگی کم بود.امیدوارم یا تجدید نظر بشه یا...
به لودو:من از لودو متشکرم.عالی قضاوت می کنه.در حد عالی.بسیار لودو منصفه و جای انتقاد ازش نداره.چون تمام واقعیت ها رو به نمایش می گذاره.پس لودو این وسط تقصیر کار نیست.این پست هایی که ما می زنیم و سرنوشت امتیازات بازی رو به پست ها مون محول می کنیم.پس جای انتقاد از لودو نیست.اما امتیاز هماهنگی ما 2-3 تا تا 3-5 تا جا داشت.می تونستید این جا ریزه کاری رو درست عمل کنه.

انتقاد من شدید نیست!

خداحافظ
عزت زیاد!

خب در مورد اعتراض کاپیتانان دو تیم پاورداس و ریش سفیدان به نتیجه مساوی و همچنین یکی از بازیکنان دو تیم ، با توجه به اینکه لودوی عزیز تا شانزدهم نیستند و ایشان داوری را انجام دادند ، از دو تیم خواهشمندم به مسابقه هفته چهارم خود بپردازند زیرا تمدیدی در کار نخوهد بود ، بنابراین اگر پس از امدن لودو قانع شدید دیگر فرصتی برای دستیابی به زمان از دست رفته نخواهد بود ، و زمانی که لودو آمد ، ایشان به اعتراض شما رسیدگی خواهند کرد .موفق باشید.با احترام.

ویرایش شده توسط پرد فوت در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۲ ۲۱:۱۰:۲۲
ویرایش شده توسط پرد فوت در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۲ ۲۱:۱۶:۲۰
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۳ ۱۳:۰۶:۴۱

تصویر کوچک شده

عضو رسمی محفل ققنوس

-------------------------------------
در مسابق

پیام زده شده در: ۱۶:۲۳ دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۶

رابستن لسترنجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۶ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۵۲ یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۶
از آمپول می ترسم !!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 646
آفلاین

مساوی شدیم چه جلب !

بعد الان یه نکته ای بود ، لودو در مورد هماهنگی ما نوشته بود که :

"اما يه مقداري ضعف در پيوند سوژه هاي بين پستها ديده ميشد!"

ایول ! فقط یه مشکل تو هماهنگی داشتیم بعد بهمون 40 داده شده ، خیلی هم می خواستین به خاطر این امتیاز کم کنین 1 یا 2 امتیاز بود و در نهایت میشدیم 44 یا 43 و می بردیم بازی رو ، به نظرم این امتیاز هماهنگی خیلی برای ما کم بودش چون از نظر هماهنگی مشکل خاصی تیم نداشت ، خواهشا رسیدگی بشه .

نکته بعدی همینجوری عشقیه ، من پست های پاوری ها رو خوندم خیلی برام جالب بود ، اینا ما رو در حد بوق هم حساب نکردن ، همه ش گفتن کاپیتان ریش سفیدان ، جستجوگر ریش سفیدان و یه اسم از اعضای ما رو هم نیاوردن .

با عصبانیت به توان 2 -کاپیتان تیم ریش سفیدان-

ویرایش شده توسط رابستن لسترنج در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۲ ۱۷:۲۶:۱۲

دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱۵:۵۷ دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
هوووم!

برخلاف همیشه که این همه با ناظرای اینجا شوخی میکنم این دفعه دیگه شوخی ندارم با کسی!

از دو حالت خارج نیست:

1-یا واقعا اینجا خبراییه
2-یا ما یه چیزیمون هست!

هوووم...خیلی سریع میگم چون حوصله ی توضیح ندارم...من به عنوان کاپیتان تیم پاورداس یقین داشتم که بازی با ریش سفیدان رو با اختلاف حداقل 20 امتیاز میبریم. اونقدر به این مسئله اطمینان داشتیم که زودتر از موعود برای بازی الانمون شروع به هماهنگی کردیم و سوژمونو دادیم!

حالا خودتو بزار جای من!...میای و میبینی که هزارتا ایراد از پستاتون گرفتن و مساوی کردین!

میخوام اینجا جواب چندتا مسئله ای که لودو بگمن تویه اونجا گفته بود رو بدم تا شاید یه امتیاز بیشتر به ما بده ما برنده بشیم!...تورو خدا لودو جان به ما کمک کن!...ما علیل و عاجزیم!!....ما به برد احتیاج داریم!...این تن بمیره امتیاز بده چیزی ازت کم نمیشه!(من یه فکری هم به ذهنم رسید!...دیدم شاید لودو فکر کرده چون ما خیلی گولاخیم باید مارو اذیت بکنه!...برادر من!...ما اگه گولاخ بودیم که الان سوم جدول نبودیم عزیزِ من!)

نقل قول:
و يا در جايي گفته شده بود كه، همون وسط مسابقه اسكي با ديدن كورن كه ديده عينكش كثيفه دستمال سوزش آور ميفرسته طرفش؛ ولي بعد نوشته شده بود كه كورن دستمالي رو كه چند روز پيش از اسكاور گرفته در مياره و استفاده ميكنه و چشش به سوزش ميافته!!

ببین!...اینجا اسکاور دستمالو میفرسته سمت کورن ولی کورن که نفهمیده اسکاور این کارو باهاش کرده!...پس فکر میکنه دستماله همون دستمالیه که چند روز پیش از اسکاور گرفته بوده!...فکر نمیکنم دیگه بیشتر از این توضیح بخواد میفهمی خودت

نقل قول:
يا اين مورد: "کورن لحظه ای به خودش میاد و میبینه که اسنیچ پرواز میکنه و با تمام قدرت به سمت پایین سرازیر میشه..." و در ادامه "كورن نگاهی به جستجوگر تیم ریش سفیدان میندازه که حالا پا به پاش به سمت پایین حرکت میکرد..." در صورتي كه درست در خط قبل از اين نوشته شده: " کـــــــــورن اونو ولش کن اسنچیو بگیر...درست بالا سرته!" و حتي نوشته شده: " در این بین اسنیچ هم در بالای سر اونا ایستاده..."

خیلی مشخصه!...کافیه یه بار دیگه بعد از این توضیح من پستارو بخونی میبینی که خودت اشتباه متوجه شدی!:

کورن رفته رویه چوب جاروی جستجوگر تیم مقابل و داره کتکش میزنه!...اسنیچ هم بالا سرشونه!...بعد اسکاور به کورن میگه: "کورن اسنیچو بگیر بالا سرته"...بعد کورن به دور و برش نگاه میکنه و یه دفعه میبینه که اسنیچ پرواز میکنه و با تمام قدرت به سمت پایین سرازیر میشه!(مشکلش چیه؟!...خب اسنیچ بالا سرشون بوده بعد میاد میره پایین!(شکلک خنده ی این شکلی: ((: )...هیچ تناقضی وجود نداره!

این دوتا نمونه ی اشتباهی بود که فکر میکنم به خاطرشون الکی از ما امتیاز کم کردی!...همین دوتا باعث نشدن یه دونه(!) امتیاز از ما کم بشه!؟...خب پس به مای عاجز کمک کن یه امتیاز بهمون بده!

در مورد هماهنگی پستا!!!!!!!!!!
من خودم با دستای خودم پست وینکی رو ویرایش کردم!...اونم با سبک خودم!...بعد میگی من و وینکی با هم هماهنگی نداریم و فقط با هلگا من هماهنگ بودم!؟!...سبک ویرایش من کاملا معلومه!...ظاهر نمایشنامم کاملا معلومه!...پست وینکی رو یه بار دیگه ببینی کاملا میفهمی ویرایشش مال من بوده!...نمیدونم چه شکلی میگی هماهنگی نداشتم با وینکی!...باورم نمیشه!

در کل حرف اصلی اینه که از نظر بنده در حق ما اجهاف(درسته؟) شده و امیدوارم با تجدید نظر دوباره از طرف کمیته ی مسابقات امتیازات اصلاح بشه تا بلکه اجهاف در حق تیمی نشده باشه!(یه مسئله!...اینکه منِ اسکاور قبلا یه پست زدم توووپ ولی الان مث اون ننوشتم دلیل نمیشه امتیاز از من کم بشه!...من در حد توانم تو اون لحظه میشینم پست میزنم...ممکنه اصن از کل پستای تیم مقابل هم بهتر بنویسم!...ممکنه یه کم بهتر بنویسم!...ممکنم هست که مث همونا بنویسم!....یعنی منظورم اینه که ممکنه مث اون موقعی که تووووپ نوشته بودم نتونم بنویسم ولی در حدی بنویسم که پست خوبی باشه!....اینی که میگی پستای بهتری ازشون دیده بودیم خب بله من یه پست دارم از قدیم تو سایت که از نظر خودم خدا بوده ولی دلیل نمیشه که این پستم با اون پست سنجیده بشه!)

مخلص کلام:

1-لطفا تجدید نظر کنید در نتیجه ی این بازی...تجدید نظر از مراجع بالاتر!(مثلا آلبوس که ناظر قدیمی تری هست نسبت به لودو)
2-لطفاً فکر نکنید ما چون خیلی گولاخیم باید حالمونو بگیرین ازمون امتیاز کم بکنین!...ما تازه الانه که میتونیم از بازیکن های خوبمون استفاده بکنیم...دوتا بازیکن جدید داریم که تازه از همین بازی میتونیم ازشون استفاده بکنیم!
3-با عرض تشکر و خسته نباشید به لودو که خیلی هم به شخصه دوستش دارم میخواستم خواهش کنم که دیگه ایشون داور بازی های ما نباشن...من هیچ احساس خوبی نسبت به ایشون ندارم...تا حالا هر دوتا بازی ما کاملا در حقمون اجهاف شده...اون از اون 7 امتیازی که از 50 امتیاز سوژه تو بازی قبلی بهمون داد اینم از این بازی که بازی صددرصد برده رو ما باید به التماس بیفتیم امتیاز بگیریم!
پس خواهش میکنم آلبوس دامبلدور این بازی و بازی های دیگه ی مارو قضاوت کنه!...تجربشم بیشتر هست و فکر میکنم وقتشو داشته باشه...اگرم نداره لطفا یه بازی از گروه دوم رو لودو قضاوت بکنه به جاش آلبوس بازی مارو قضاوت بکنه!...فکر نکنم کسی هم اعتراضی داشته باشه!

اینو از طرف کاپیتان قدیمی ترین تیم سایت دارم خدمتتون میگم و امیدوارم شما فکر نکنین ما به خاطر امتیاز خودمونو میکشیم!...نه آقا ما یه زمانی تو نیمه نهایی حذف شدیم هیچی هم نگفتیم چون حقمون بوده پستای طرف مقابلمون بهتر بوده...ولی وقتی در حقمون اجهاف بشه نمیگذریم. من کاملا هدفم از کوییدیچ بازی کردن تو این سایت اینه که لذت ببرم!...اگر دقت بکنین میبینین که اجازه ی پست زدن تو جاهای دیگه رو ندارم چون بلاک شده بودم!...ولی با هزارتا رو انداختن تونستم شناسمو برای کوییدیچ باز کنم برای اینکه از کوییدیچِ سایت لذت میبردم چون تفریح سالم و باحالی بود و آدم حال میکرد....بعد فرض کن الان این شکلی میشه!(واقعا ما تیمی بودیم که همیشه سعی کردیم بازیمونو درست انجام بدیم و همیشه وقتی امیدی بوده بازیمونو انجام دادیم و به نتیجه هم رسیدیم...همیشه هم سعی کردیم بازیمون هیجان انگیز باشه و کاملا پستامونو بزنیم تا بازی جالب بشه...نمیدونم واقعا...دقیقا دو لیگه داریم از همین بازی با ریش سفیدان ضربه میخوریم...جفتشم مساوی!...حداقل لیگ قبلی بازی اول بود ما خودمون اشتباه کردیم که مساوی کردیم!...ولی اینجا دیگه باورکردنی نیست!...من واقعا الان حیفم اومد به خاطر سه تا پستی که زدم...واقعا یعنی باید اینقدر در حد تیم ما اجهاف بشه؟)

نمیدونم واقعا نمیدونم!
امیدوارم جواب قانع کننده و درستی بهم بدین که حداقل راضی بشم تا بازی بعدیمونو انجام بدیم چون الان کاملا تمرکزم رو از دست دادم در حالی که امروز و فردا مهمترین روز برای این بازی بود برامون!
امروز واقعا وقتی کورن به من پیامک(!) زد و گفت که بازی رو با ریش سفیدان مساوی کردیم من باورم نشد سریعا اومدم نت تا ببینم واقعیت داره یه موقع جمع امتیازا اشتباه نشده باشه که دیدم این شکلیه!...باورنکردنیه!

با عصبانیت
-کاپیتان تیم پاورداس-

ویرایش شده توسط اسکاور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۲ ۱۶:۰۰:۴۹

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۲۳:۴۹ پنجشنبه ۸ شهریور ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
خب آقا اشتباه است...اشتباه!!

يعني چي يك تيم حذف بشه؟يعني چي استراحت خورده به يك تيم!آقا جان،با اين كار حق تيم هايي كه اول بازي كردند و سوژه هدر دادند پايمال ميشود!

براي مثال،چون تيم راه آهن تا 5 هفته اول 1 امتياز آورده،خب حذف ميشند و بقيه تيم هايي كه باهاش بازي دارند بدون هيچ زحمتي امتياز ميگيرند!

اين قانون بايد عوض شود!

ایگور عزیز لطفا به ویرایش پست 145 ، مراجعه کنید.ممنون.با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۹ ۱۲:۴۱:۵۲

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۶:۳۱ چهارشنبه ۷ شهریور ۱۳۸۶

نیوت اسکمندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۶ سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۵۹ یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۸۶
از دور دست ....
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 198
آفلاین
سلام . ببخشيد من يه مشكلي در مورد تيمم داشتم !

رده بندی گروه دو پس از هفته دوم مسابقات:

1-ترنسیلوانیا 2برد

2-آجاس 1 برد ، 1 مساوی

3-آرمادیلو 1 برد، 1 مساوی

5-تیزپروازان 1 برد ، 1 باخت

5-پوپیتر 2 باخت

6-تیم ملی انگلیس 2 باخت

مي خواستم بدونم با اينكه ما يه برد و يه مساوي داشتيم چرا با تيم پوپيتر در رتبه ي پنجم هستيم ؟

اشتباه تایپی بوده ، تصحیح می شود.موفق باشید.با احترام

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۷ ۱۸:۵۵:۴۴

پیام زده شده در: ۱۸:۵۷ سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۸۶

رابستن لسترنجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۶ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۵۲ یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۶
از آمپول می ترسم !!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 646
آفلاین
سلام به همه دست اندر کاران کوئیدیچ .
حالتون خوبه ؟
خواستم بپرسم که این قضیه استراحت خوردن چیه ؟ مثلا جومالی که با عقاب های سیاه بازی داره ، استراحت میخوره ولی پاورداس با این تیم بازی کرده و امتیازش رو هم گرفته ، خب این طوری پاورداس از نظر امتیاز میزنه بالا دیگه .
کمی توضیح پلیز .
بای

خب این مورد بستگی به تیم مورد نظر داره چیزی که مشخص است ، تیمی که تیم مقابلش در مسابقات شرکت نمی کند (بدلیل عدم حضور تیم مقابل و نه استعفا ) و استراحت خورده برنده هست ، حال این تیم باید به موقعیت تیمی خود نگاه کند اگر ببیند نیاز به امتیاز دارد ، خوب می تواند چند پست بزند و امتیاز کسب کند و در صورت تفاضل امتیاز مشکلی برای این تیم پیش نیاید و اگر هم مطمئن هست که هیچ.این مورد به خود تیم واگذار شده است.موفق باشید.با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۶ ۲۲:۴۵:۱۸
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۶ ۲۲:۵۶:۲۹

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.