هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

تكاليف درس پيشگويي!
پیام زده شده در: ۱۶:۳۷ یکشنبه ۲۲ آبان ۱۳۸۴

هلگا هافلپافold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۳ یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۲ یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۲
از كجا باشم خوبه؟!؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
سلام!

1-يك استكان چاي بنوشيد و فال خود را بگيريد!

خب بنده رفتم دادم مامانم برام چايي ريخت(گفته بوديد به هيچوجه خودتون چايي رو نريزيد!) بعد نشستم با اشتهاي تمام كل استكان رو خوردم و بعد!:تفاله ها شكل عجيبي داشتند!...من يه چيزي شبيه پرنده ديدم و فكر ميكنم كه معنيش اين باشه كه يه فرصت برام پيش بياد كه بتونم توش موفقيت كسب كنم چونكه پرنده پرواز ميكنه و مي ره توي اوج!از يه طرف يه چيزي هم شبيه دايره ديدم كه فكر كنم معنيش اين باشه كه توي امتحان رياضي هفته ديگه نمره اي بالاتر از صفر نميتونم بيارم! يه لنگه كفش هم بود كه از قديم مي گفتن يعني اينكه آدم مي ره مسافرت!پس احتمالا اين امتحان رياضي فرصت خوبيه كه من بتونم به معلم رياضيمون خودم رو نشون بدم ولي مي رم به يك مسافرت و نميتونم درس بخونم بنابراين نمره صفر مي گيرم!

2-چرا نبايد با فنجان فال چاي گرفت و چرا نبايد چاي را براي خوردن داخل نعلبكي ريخت؟

به علت اينكه فنجون هم پهن هستش هم كوتاه و اين ريخت و قيافه باعث عدم درست قرار گرفتن تفاله ها مي شود!و حتي شايد ما به علت اينكه تفاله ها در كف پهن فنجون با فاصله قرار دارند نتوانيم شكل درست را پيدا كنيم و يك فال كاملا غلط بگيريم!
به علت اينكه صددرصد تفاله ها هنگام منتقل كردن چاي از استكان به نعلبكي حالت تقديري خود را از دست ميدهند و در ضمن گودي نعلبكي كم است و بنابراين مقدار تفاله ها بيشتر از مقدار خود چاي مي شود!

3-چرا نبايد چيزي به جز تفاله درون استكان باقي بماند؟

چون اگر مقداري چاي و يا مايع در استكان باشد اولا كه شكل تفاله ها تغيير مي كن و دوما اينكه تشخيص ما بسيار بسيار بي دقت و سخت مي شود!

4-يك مقاله پنج خطي راجع به فال چاي؟

در اين فال كسي كه فال مي گيرد بايد تمام تمركز خود را روي شخصي كه فال خطاب به او است بيندازد.پس از اينكه چاي را در استكان ريختند و شخص آن را خورد بايد به مدت پنج الي ده دقيقه
استكان را به صورت برعكس بر روي يك نعلبكي قرار داد تا تفاله ها فرم قطعي خود را بگيرند.در اين فال هيچ شكل و تعبير خاصي وجود ندارد و شخص فال گيرنده بايد از روي اصطلاحات و حدس فال را تعريف كند البته بعضي از نشانه ها نيز هستند كه مثلا اگر يك سگ سياه را در فال ببينند نشانه شوم مرگ است!

هاف[size=large][color=FF0066]ل[/co

فال چای
پیام زده شده در: ۱۴:۵۲ یکشنبه ۲۲ آبان ۱۳۸۴

ایواناold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۰ جمعه ۳۱ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۲۴ چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۷
از تالار خصوصی گریفیندور!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 246
آفلاین
تمرین جلسه بعد:
1-یک استکان چای بنوشید و فال خود را در چند خط برای من بنویسید؟(5 امتیاز)
2-چرا نباید از فنجان برای گرفتن فال چای استفاده شود و اینکه چرا نباید چای را برای خوردن داخل نعلبکی ریخت؟(5 امتیاز)
3-مقاله ای پنج خطی در مورد گرفتن فال چای نحوه آن و مراحل آن بنویسید البته بغیر از اونچیزایی که من گفتم.(5 امتیاز)

سوال اول:

خب من تو فالم یه چیزی شبیه چتر میبینم.... معنیش اینه که روزهای سخت و بدی رو پشت سر خواهم گذاشت!یک عدد هفت هم تو فالم هست...اعداد تو فال چای نشون دهنده تاریخ وقوع یه حادثه هستن....بنابراین ممکنه این اتفاق برای من هفت ساعت دیگه...هفت روز دیگه...هفت هفته دیگه..هفت ماه دیگه یا حتی هفت سال دیگه بیفته.یه مبل شکسته هم میبینم....نشون دهنده یک تصادف میتونه باشه..یا شایدم یه مهمون ناخوانده

سوال سوم:

فال گرفتن با تفاله ی چای يا ته نشست قهوه بسيار آسان است.

تنها چيزی که به آن نياز داريد قوه ی تخيل قوی است برای ديدن اشکال ته فنجان.بچه ها به خاطر داشتن تخيل قوی شان برای ديدن فال چای يا قهوه مناسب هستند.

برای گرفتن فال بايد از فنجان سفيد استفاده کنيد.استفاده از چای کيسه برای فال مناسب نيست.استفاده از چای خارجی به خاطر رنگ واندازهی تفاله هايش بسيار بهتر و آسانتر است.

کسی که قرار است فالش گرفته شودبايد چای يا قهوه را تقريباً تا ته بنوشد آنقدر که فقط کمی از آن ته فنجان باقی بماند تا تفاله ها را شکل بدهد.بعد سه مرتبه فنجان را خلاف جهت عقربه های ساعت به سمت قلب برگردانيد.(البته بعضی فقط يکبار می چرخانند)بعد فنجان را وارونه روی نعلبکی بگذاريدو چند دقيقه آنرا روی ميز به همان حال بگذاريد تا خشک شود.فنجان را برداريدو به نعلبکی خيره شويد.ببينيد چه اشکالی ايجاد شده. برای واضحتر ديدن آنرا بچرخانيدو اشکال را تفسير کنيد.

ببخشید جواب سوال دو رو نمیدونم!

!!Let's rock 'n' ROLE

Re: کلاس پیش گویی
پیام زده شده در: ۵:۱۲ یکشنبه ۲۲ آبان ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
بعد از یک هفته تعطیلی هاگوارتز بچه ها یکی یکی از نردبان نقرهای کلاس پیشگویی بالا میان و هر کدوم بر روی صندلیشون طبق جلسات پیش مینشینند.فضای کلاس با جلسات قبل فرقی نداشت فقط دودی که قوریهای چای بر روی آتش بیرون می آمد فضای کلاس را بسیار گرم و تار کرده بود طوری که بچه ها به سختی میتونستن اطراف رو نگاه کنن.
پروفسور کوییرل که اینبار هم مانند گذشته ردایی سبز رنگ به تن داشت از آن سوی کلاس به سمت دانش آموزان آمد و بعد از نگاه کردن به اطراف و شمردن تعداد دانش آموزان گفت:
هوووووم میبینم که تعدادتون از نصف هم کمتر شده همونطور که در جلسه اول گفته بودم هر کسی نمیتونه تو این کلاس موفق بیرون بیاد باید حتما از قدرت ذهنی خوبی برخوردار باشه و گرنه کلاس براش خسته کننده به نظر میرسه.خب ما وارد سومین جلسه درسمون میشم و همونطور که حتما همتون متوجه شدین امروز پیشگویی از روی چای رو بهتون آموطش میدم سعی کنید این درس رو خیلی خوب یاد بگیرین و گرنه هفته بعد که درس پیشگویی از طریق قهوه رو داریم به مشکل بر میخورین.

جلسه سوم:فال چای
برای گرفتن فال چای باید همتون یک استکان و نعلبکی از توی کمد بردارین و مقداری چای به همراه آب جوش در اون بریزید البته حتما دقت کنید که تفاله های چای توش بریزه یه وقت نکنه از صافی برای ریختن چای استفاده کنید چون اینطوری کارتون به مراتب سخت میشه.بعد از ریختن چای,استکان را باید به دست کسی که میخوایید برایش پیشگویی کنید بدهید تا آن را بنوشد و بعد از خوردن باید از روی تفاله های باقی مانده در ته استکان پیشگویی رو در مورد آن فرد انجام بدید.
*یادتون باشه که هیچوقت از فنجان برای گرفتن فال چای استفاده نکنید و اینکه برای خوردن چای آن را داخل نعلبکی نریزید حتما باید چای با استکان خورده شود و چیزی جز تفاله نباید در آن باقی بماند دلیلش رو هم خودتون باید برای جلسه بعد برام توضیح بدید

نحوه گرفتن فال چای:
بعد از خوردن چای استکان را را از طرف مقابل گرفته و نعلبکی را در روی آن قرار میدهیم و به آرامی استکان را .ارونه بر روی آن قرار میدهیم تا مقدار چای باقی مانده از یبه های آن بر روی نعلبکی بریزد.چند ثانیه بعد خوب به داخل استکان نگاه کنید اولا ببینین مقدار تفاله در ته استکا چه میزان است اگه کم بود و یا زیاد بود کارتون خیلی سخت میشه چون باید از قدرت ذهنیتون استفاده کنید اما اگر به تعداد سه چهار عدد تفاله بود کارتون خیای آسونه باید خوب به تفاله ها نگاه کنید و ببینین که اونها شبیه چه چیزی هستن و بعد از روی شکلهای تفاله هل خیلی راحت میتونین فال طرف مقابل رو بگیرید و براش از آینده پیشگویی کنید.
تمرین جلسه بعد:
1-یک استکان چای بنوشید و فال خود را در چند خط برای من بنویسید؟(5 امتیاز)
2-چرا نباید از فنجان برای گرفتن فال چای استفاده شود و اینکه چرا نباید چای را برای خوردن داخل نعلبکی ریخت؟(5 امتیاز)
3-مقاله ای پنج خطی در مورد گرفتن فال چای نحوه آن و مراحل آن بنویسید البته بغیر از اونچیزایی که من گفتم.(5 امتیاز)

پیام زده شده در: ۱۴:۱۴ پنجشنبه ۱۲ آبان ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نتایج امتیازات جلسه دوم کلاس پیشگویی

هلگا هافلپاف 11 امتیاز ( من خواسته بودم با کارتهای تاروت یه پیشگویی در مورد خورتون انجام بدید چون همونطور که گفتم این کارتها به بنیادی ترین علاقه های فرد اشاره دارند . به احساسات و عواطف ولی شما هر روز هفته رو پیشگویی کردین که این به درس قبل یعنی پیشگوویی از روی ورق انجام می گیرد اما بخاطر زحمتی که کشیدید من 4 امتیاز بشما میدم و در مورد پیشگویی با کارتهای نمادین امتیاز کامل رو میگیرید)
دراکو مالفوی 13+3 امتیاز (تمام امتیاز پیشگوی با کارتهای تاروت رو میگیرید اما در مورد پیشگویی با کارتهای نمادین 5 امتیاز و سه امتیاز اصافی هم به خاطر اطلاع دادن حضور اون دانش آموز خاطی در سر کلاس به شما تعلق میگیرد)
ادریان پیوسی 8 امتیاز (خب شما طریقه گرفتن پیشگویی با تاروت رو توضیح ندادین برای همین فقط 3 امتیاز میگیرد در مورد پیشگویی با کارتهای نمادین هم من به شما 5 امتیاز میدم)

هافلپاف: 11
اسلیترین: 24

تمامی دانش آموزانی که هنوز فرصت نکردند در کلاس پیشگویی شرکت کنند میتوانند تکالیفشان را تا آخر شنبه شب تحویل دهند

بدون نام
سلام
پیشگویی خودم!!!!!!!!!!!
شنبه:این روز روز خوبی برای من هست و تو هاگواتز موفق میشوم
یکشنبه:روز خیلی بدی در هاگواتز یکی از معلم ها به من تکلیف زیادی میدهد
دوشنبه:تو کوییدیچ تمرین میکنم و به زمین میخورم
سه شنبه:سرم خیلی شلوغ میشه ولی شانس میاروم
چهارشنبه:این روز کلاس دارم و سر کلاس یکی از بچه ها رو از کلاس میندازم بیرون
پنجشنبه:من با یک نفر که بعدها به من خیلی کمک میکنه دوست میشوم(مونث نیستا مذکر هست لطفا برداشت بد نکنیید
جمعه:من در این روز سرمای شدیدی میخورم و نمیتوانم کوییدیچ بازی کنم
---------------------------------
دامبلدور با ماکسیم ملاقات میکنه و یک مسابقه بین دو مدرسه روی میدهد

پیام زده شده در: ۲۰:۰۱ یکشنبه ۸ آبان ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
پیشگويی با کارتهای نمادین از وقایع هفته اخیر :
با توجه به این فالی که من گرفتم در این هفته در مدرسه هاگوارتز حوادث و وقایع جالبی اتفاق میوفته که پروفسور اسنپ در سر کلاس یه دفعه از حال میره و اونو پیش مادام پامفری میبرن که بعد از دو روز حالشون خوب میشه ، پروفسور دامبلدور هم یه سفر به کوچه دیاگون دارن تا با یکی از دوستانشون ملاقات کنن و قانون جدی هم توسط وزارت خونه برای مدرسه به تصویب میرسه که دانش آموزان برای کاراگاه شدن باید همه درسهاشون رو در سال پنج با نمره عالی به پایان برسونن ! پروفسور مک گونگال هم این طور که معلومه برای تالار عمومی گريفندور قانونهای جدیدی تصویب میکنه تا بچه هاشون متحدتر بشن !
پیشگویی با کارتهای تاروت در مورد خودمون :
ابتدا کارتها رو به سه دسته تقسیم کردم که در هر دسته 26 کارت قرار گرفتن و بعد این سه دسته رو به جداگانه برزدم و یک ضربه آروم در حالی که در دستم بودن به هر کدوم از اون دسته ها زدم و از هر دسته کارتهایی که روی زمین افتاد رو برداشتم که 8 کارت شد و بعد از میون بقیه کارتها به طور اتفاقی دو کارت کشیدم که کلا ده کارت شدن و بین اون ده تا کارت در مجموع چهارتاشون ماژور آرکانا بود و شش تاشون ماینور بودن و چون می خواستم از احساسات درونم آگاه بشم فقط از کارتهای ماژور استفاده کردم که شماره هایی روشون بود ! با اون کارتها چند پیشگویی درباره خودم کردم و چون گفتید یکیشون رو بگید فقط به گفتن یکیشون بسنده میکنم . البته بقیشون رو هم نمیتونم بگم چون مربوط میشه به پنسی !
در این هفته اخیر من با پنسی و کراب میریم به دهکده هاگزمید و اونجا کلی بهمون خوش میگذره و به رستوران سه دسته جارو میریم که یه هو بین مادام رزمرتا و یکی از مشتریها درگیری میشه و ما میریم جدا کنیم که تو این گیرودار یه مشت محکم میخوره تو چشم راستم که تا دو روز جایی رو درست نمیبینم ! در ضمن یه جلسه خصوصی هم با پروفسور اسنپ خواهم داشت !

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۱۶:۱۲ یکشنبه ۸ آبان ۱۳۸۴

هلگا هافلپافold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۳ یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۲ یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۲
از كجا باشم خوبه؟!؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
چيدمان و پيشگويي با كارتهاي تاروت:

ابتدا بر زدم.
بعد از 78 كارت 77 تا كارت را به صورت يكي در ميان از پشت و رو چيدم.سپس يكي درميان از كارتهايي كه تصويرشان معلوم نبود برداشتم و 7 كارت اول را به عنوان هفت روز اول هفته نظر كردم!
سپس كارت شماره 78 هشت را كه از اول شانسي جدا كرده بودم برداشتم:شماره 5!
شماره كارتهايي كه برداستم: 4=شنبه 7=يكشنبه 6=دوشنبه
2=سه شنبه 1=چهارشنبه 3=پنج شنبه 8=جمعه
سپس شماره كارتها را در 5 ضرب كرده و منهاي شماره كارت قبلي كردم.(در حساب كردن هر عبارت حتما بايد از ضرب استفاده كنيم)جوابها:
شنبه:20(چون عدد قبلي ندارد منهاي صفر ميكنيم) {عدد بيست از ضرب 2و5 است و چون هردو عدد مقدسند پس شنبه روز خوبي است!}
يكشنبه:31 { 31 از عبارت:3*10 +1 به وجود آمده است اين اعداد نشانه خاصي ندارند پس روز معموليي است!}
دوشنبه:23 { از عبارت 2*10+3 به وجود آمده.3 نحس و 2 و 10 مقدسند پس خنثي شده و روز خوبي است!}
سه شنبه:4 {از 2*2 به وجود آمده است و چون 2 مقدس است روز خوبي است!}
چهارشنبه:3 {3 عدد نحسي است و ديگر نياز به عمليات نداريم اين روز روز بدشانسي است! }
پنجشنبه:14 {از عبارت 2*7 به وجود آمده هر دو عدد مقدسند پس اين روز خنثي كننده روز چهار شنبه است }
جمعه:37 {از عبارت 3*10+7 به وجود آمده.دو عدد مقدس و يك عدد نحس پس روز خوبي است چون اعداد مقدس بيشترند!}

يك پيشگويي:بنده در روز جمعه يك خبر بسيار خوب ميشنوم!

يك پيشگويي از كارتهاي نمادين:حدود يك الي دو هفته ديگر هاگوارتز تجربه كننده متحير كننده ترين اتفاق در طول تاريخ خود در سايت جادوگران ميباشد

هاف[size=large][color=FF0066]ل[/co

پیام زده شده در: ۱۱:۵۴ یکشنبه ۸ آبان ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نتایج امتیازات جلسه اول
رومیلدا وین 10 امتیاز (مقاله نداشتید)
لوییس استنلی 4 امتیاز (پیشگویی و مقاله نداشتید )

گریفیندور: 10
راونکلاو : 4

جلسه دوم:فال ورق
پروفسور کوییرل امامه اش زیر پاش گیر میکنه وبا مخ وارد کلاس میشود "اینجا چقدر تاریکه"
یکی از دانش آموزان:اجازه پروفسور امامتون جلوی چشاتون رو گرفته
پروفسور کوییرل:اوه بله الان خیلی بهتر شده اوهم اوهم بله سلام فرزندانم امروز دومین جلسه از کلاس پیشگوییه و اونطور که از تکالیفتون دیدم اکثر بچه ها این قدرت رو دارن تا در این کلاس موفق بشن و یه استاد پیشگویی موفق از آب دربیان.بگزریم در جلسه قبل در مورد گرفتن فال با ورقهای پاسور رو بهتون آموزش دارم و تو این جلسه همونطور که از قبل گفتم میخوام در مورد فال با کارتهای تاروت و کرتهای نمادین صحبت کنم خب اگه کسی سوال نداره درس این جلسه رو شروع می کنیم
پیشگویی از طریق کارتهای تاروت:
یک دستـه ورق تاروت از 78 عدد کارت تشکیل شده که به دو دستــه ی ماژور و ماینور آرکــانا( major arcana & minor arcana ) تقسیم می شن.
در زبان کیمیا گران قرون وسطی آرکانا جمع واژه ی آرکانوم به معنای راز های هستی به کار برده می شده و از اون به عنوان اسرار طبیعت تعبیر می کردند . بر این اساس کارتهای تاروت نمایان کننده و توضیح دهنده ی اسرار کلی زندگی ما هستند .22 کارت ماژور آرکانا ، قلب دسته ی کارتها هستند . هر کدوم از اونها یک اسم و شماره دارند . این کارتها از اهمیت ویژه ای برخوردارند چون تصویری بسیار عمیق و پیچیده رو به فالگیر القا می کنند . این کارتها به بنیادی ترین علاقه های فرد اشاره دارند . به احساسات و عواطف . بسیاری از فالگیرها معقتدند که ماژور آرکانا ها در بر گیرنده ی مراحل رشد درونی انسان هستند .همونطور که لارای عزیز اشاره کردن 22 ورق سری بزرگ بخاطر نمادهای غیردینی و رازآمیزشان از فرهنگ عمومی به کنار افتاده اند.
پیشگویی از طریق کارتهای تاروت بسیار سخته چون احتیاج به تمرکز و قدرت بالایی داره که هر کسی از عهدش بر نمیاد.برای گرفتن فال تاروت روشها و یا به اصطلاح چیدمان های مختلفی وجود داره که هر کس میتونه بنا به میل خودش یه چیدمان بسازه ولی اینو بگم که کسانیکه بوسیله کارتهای تاروت پیشگویی میکنند باید حتما به این کار معتقد باشن وگرنه پیشگوییشون حقیقی نیست.

پیشگویی از طریق کارتهای نمادین:
کارتهای نمادین شامل چهار نماد ستاره هستند و باید کارتهای هر دسته یا نماد را که شمل 13 کارت میباشد جدا و بصورت پشت رو و در کنار هم قرار دهید.بعد چشمهایتان را بسته و از یکی از نماد ها یه کارت بر میدارین اینکار را برای هفت بار انجام میدهید و بعد هر هفت عدد کارت را کنار هم میگزارید و بعد باید آنها رو به هم مربوط کرده و پیشگویی کنید

تمرین جلسه بعد:
با کارتهای تاروت یک چیدمان بسازید و در مورد خودتون یک پیشگویی کنید البته بصورت یک گزارش باید باشه از روش چیدن تا پیشگویی.( 8 امتیاز)

از طریق کارتهای نمادین یک پیشگوویی در مورد اتفاقاتی که در این هفته می افته انجام بدبد.(7 امتیاز)

Re: کلاس پیشگویی
پیام زده شده در: ۱۳:۳۴ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴

لوییس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۴ جمعه ۱ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۹ جمعه ۲۲ آذر ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 15
آفلاین
من فال شما رو میگیرم! شما متولد 5 آذر هستید و در ظاهر بسیار خشک و جدی می باشید. اما علارغم همین ظاهر بدون شوخی و جدی شما در باطن بسیار رئوف و شوخ طبع می باشید و با همه گل میگویید و گل میشنوید. عرقگیر شما با نخ سبز گوجه ای دوخته شده و آستین ردایتان معمولا از دست آویزان است. شما مدتی در حوزه علمیه لندن تحصیل کرده و پس از آن به جنگل های سیاه پناهنده شده اید و در آنجا پس از مواجهه با خوناشام ها عاشق یکی از آنها شده و 3 سال از جوانیتان را در کنار آنها میگذرانید. اما در سال سوم زندگی عاشقانه شما با ضربات مایتابه های ویژه خوناشامها از جنگل رانده میشوید و پس از آشنایی با اسمش را نبر به هاگوارتز آمده و میمیرید. پس از مرگ با کمک زن خوناشامتان دوباره زنده میشوید و بار دیگر به صورت یک معلم پیشگویی به هاگوارتز بازمیگردید. و هم اکنون شما یک خوناشام هستید و در مقابل ما نشسته و لبخند میزنید!
ا؟ چرا بچه های کلاس فرار کردن؟

پیام زده شده در: ۱۱:۰۸ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴

املاین ونسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۱ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۱۲ چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۸۷
از نامعلوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 295
آفلاین
خب پروفسور شما همون طور که خودتون گفتین متولد پاییز و متعلق به دل هستین .

خصوصیات شما از این قراره: خوشبخت, سخاوتمند و خوشبین. در ضمن ذهنی پاک و مذهبی دارین. در نظر آرام و صمیمی هستید ولی خصوصیاتی پنهانی هم دارید .در مقابله با مشکلات هم قدرت مقابله با اونها رو دارید. راستی در مقام معلم , استاد و مدیر فردی موفق هستید { یه جورایی پیشگویی هم به حساب میاد} و در آخر اینکه خصوصیات کلی شما رو میشه اینطور تعریف کرد :بلند همت, دارای استقلال و وقار , علاقه مند به علم

پیشگویی:به غیر از اینکه به طور ذاتی در مقام معلمی موفق هستید در این سال تحصیلی به پیشرفتهای چشمگیری دست پیدا میکنید

The Death Prophet is coming to U

Enemies of the heir beware

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.