هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: پيام امروز
پیام زده شده در: ۱۴:۲۳ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴

ایواناold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۰ جمعه ۳۱ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۲۴ چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۷
از تالار خصوصی گریفیندور!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 246
آفلاین
پخش ویروس های جدید در سایت!!

مدارس باز شده.....ولي ويروسهاي ما دست بردار نيستند!!يادش بخير ويليام ادوارد....

طي يک اقدام ناگهاني از يک هفته پيش تا حالا 3تا ويروس پيدا شده.(البته من اينقدر شمردم!)اين ويروسها به نامهاي هرمايني واتسون،مارکوس باند و جاني اوريس با زدن پستهاي ارزشي ناظرهاي محترم رو از بيکاري درآوردن!

لازم به ذکر است،ويروس هرمايني واتسون تالار عمومي گريفيندور را ذله فرموده!طبق شايعات موجود،علت سه ناظره شدن گريف همين بوده!

ويروس جاني اوريس ويروس بي ادبي ميباشد. يک ضرب المثل ويليام ادواردي ميگه:پستاشو نخونده رد کن!

باشد تا به ياد دوران خوش تازه واردي (ويروسي!) خودمان بيفتيم!

!!Let's rock 'n' ROLE

پیام زده شده در: ۱۷:۳۳ دوشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۴

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
امپراطور دیده شد!

با سلام درود خدمت شما خوانندگان عزیز!‌ در خدمت شما...

گیزر: بله ! ول من بابا همه من رو می شناسن! اصلا تو رو برای چی استخدام کردن!‌
مجری: بابا! بله می گفتم! استاد گیزر می خوان برای ما نقد س... ا ببخشید اینجا ستون خاطرات هفتگیه؟!‌ هووووووو! من توی ستون خاطرات هفتگی چی کار می کنم!؟
گیزر: چون من می خوام یه خاطره بگم!
مجری: خب... ماله کی هستش؟
گیزر :‌یه ربعی میشه!
مجری:‌بابا!‌اونکه اخباره..
گیزر: سکوت! یادش به خیر جووونی... هی هی ..... محفل انسی بود ... من بودم... و مرحوم آبرفورث و گراپی قزوین زاده و شیخ سیدیوس!
مجری: استاد مگه ماله یه ربع پیش...
گیزر: سکوت! بله می گفتم! زمانه ای بود....افسوس که زود گذشت! خلاصه من و گراپی و مرحوم آبرفورث داشتیم رد می شدیم که یهو گراپی گفتش من شعرم میاد!
مجری: شعرش میاد؟! یعنی چی مگه چیزه که ب...!
گیزر: سکوت! خلاصه گفتیم بخون! خوند که : شب قزوین است و سیفید و سانسور و زوپینی!
مجری: زوپینی؟!
گیزر: منظور زوپیسه! باید قافیه درست در بیاد!
مجری: خب بعد استاد؟!
گیزر: بعدش از اونور کوی؟
مجری: کوی دانشگاه؟!
گیزر: نه بابا منظورم از کوی کوچس! سیاست زده بوقی! خلاصه از اونور کوی صدا بر اومد! رخصت! و من گفتم فرصت!
مجری:‌بعدش کشتی گرفتین؟!
گیزر: نه ای خنگ! (دنگ!)
مجری:‌آخ سرم! بابا چرا می زنی!
گیزر: چون خنگی! یعنی دعوت به مشاعره!
مجری: خب؟!
گیزر: بعدش اون صدا گفتش در جواب : این من هستم که می بینی! چه جوابی! چه وزنی چه قافیه ای! دیگه هیچ کس هیچ نگفت! چون گراپی رفتش اون یارو رو بقل کرد! و طرف احتمالا داشت خفه میشد!
مجری:‌خب کی بود؟
گیزر: امپراطور دیگه!
مجری: همه اینا یه ربع پیش اتفاق افتاد!
گیزر: آره خاطره ای بود! یادش بخیر!
مجری: مااااااااا! خب بعدش چی شد رفتش؟
گیزر: والا من نمی دونم! گفتش که خط تلفن کاخ قطع شده نمی تونه به زوپیس وصل بشه! ولی دیگه چیزی نگفت چون با گراپی رفتن!
مجری: رفتن کجا؟
گیزر:
مجری: برره؟!
گیزر:‌نه بابا این شکلک جدیده! فاز میده!
مجری: خوانندگان عزیز با تشکر از تحملی که فرمودید! فعلا اطلاع خاصی در دست نیست که آیا امپراطور بازگشته یا خیر و آیا چوچانگ رو اون سر به نیست کرده یا خیر!‌ فعلا با تشکر! استاد استادیو تعطیله
گیزر: به من چه ! آی حال میده ایول

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۲۲:۴۱ یکشنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۴

استيو هالف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۵ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۰۷ چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 131
آفلاین
اطلاعيه مهم انتخاب لرد ولدمورت
هنوز 2 ماه ار انتخابات نگذشته كه مجبوريم دوباره انتخابات راه بندازيم از تمام دوستان عزيزي كه خواستار گرفتن اين نقش هستند لطفا به لينك زير رفته و نام خود را ثبت نمايند كانديداي شخصيت لرد ولدمورت

پیام زده شده در: ۲۰:۵۵ سه شنبه ۵ مهر ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
ناپدید شدن وزیر سحر و جادو
این روزها خبرهایی از ناپدید شدن وزیر جدید سحر و جادو چوچانگ رسیده که این خبرها حاکی از آن است که وزیر جدید را عده ای از گروه های تروریستی ربوده اند.
بر طبق آخرین اخبار بدست آمده چوچانگ در تلاش برای ساختن یه زندگی بهتر در کشور بوده و ممکن است همین امر باعث ربوده شدن او باشد.همانطور که همه میدانند وزیر جدید عضو گروهی به نام حزب لیبرات دموکرات جادوگر یالیستی بوده که برای نابودی وزیر اسبق تشکیل شده بود.
عده ای بر این باورند که دست دشمنان آستکبار و یا حتی وزیر سابق در کار باشد.به گفته یکی از ناظران چو مدتی بود که خسته به نظر میرسید و این به خاطر دوبرابر شدن مشکلات کاری ایشان بوده است و ممکن است برای مدتی به مسافرت رفته باشند.

پیام زده شده در: ۱۳:۵۶ یکشنبه ۳ مهر ۱۳۸۴

لوییس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۴ جمعه ۱ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۹ جمعه ۲۲ آذر ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 15
آفلاین
هفته 50 سال دفاع مقدس بر تمامی آزادگان مبارک باد!
سلام بر تمامی بسیجیان جادوگر و جادوگران بسیجی! سلام بر تمامی سیجی سواران محله تگزاس آباد! سلام بر آبادگران و آزادگران میهن پرافتخار جادوگری! بپا خیزید و به روح رهبر کبیر این دفاع درود فرستید! آلبوس دامبلدور!
و آن روزی که آلبوس در گرینوالد به جوانان غیور ما سفارش کرد که در خط مقدم مواظب قزوینی ها باشید را که یادش است؟ آن روزی که جوانان سلاحشور بر آوادکادواراها و کروشیوها شیرجه میزدند و شربت مخصوص اجنه خانگی می نوشیدند را چه کسی به یاد دارد؟ آن یگانه پیر عالم! آلبوس(ره) که این همه سال در مقابل ظلم و استکبار دنیای سیاه به تنهایی ایستاد را چه کسی یادش است؟ آن وقتی که اسمش را نبر خودش اسمش را برد و گفت:
» جاودانه ام!«
این جوانان بودند که در مقابلش ایستادند!

بنابراین! هفته 50 سال دفاع مقدس را به تمامی شما جادوگران تبریک می گویم و امیدوارم در تمامی مراحل زندگی به فکر خاک وطن خویش نیز باشید!

===========
گوشه ای از سخنرانی گهر بار مقام معظم کشوری، روفوس اسکریمجیور در جمعی از بسیجیان جان بر کف دانشگاه آزاد هاگوارتز

خبرنگار گمنام پیام امروز
استنلی کله خر (لوییس استنلی)

پیام زده شده در: ۱۴:۵۳ شنبه ۲ مهر ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
علامت شوم بر فراز بعضی از مدارس
بنابر اطلاعات رسیده در اولین روز مدرسه عده کثیری از جادوگران علامت شوم را در بالای برخی از مدارس کشور دیده اند.خبرگزاری کبوتر سفید این خبر را تصدیق نکرده و از تمام پدران و مادران درخواست کرده فرزندانشان را به مدارس باز گردانند.
همچنین امروز چوچانک وزیر سحر و حادوی جدید در طی اطلاعیه ای به تمام والدین دانش آموزان خبر داد که این علامت شوم نبوده و فقط یه شوخی از طرف تعدادی از اعضای مرگخواران بوده ولی عده ای معتقدند چوچانگ این کارا برای نشان دادن قدرت خود در اولین روزهای وزارت برای نشان دادن برتری خود نسببت به وزیر سابق گیلدی انجام داده است.
گفته میشود که هم اکنون اوضاع مدارس به حالت عادی بازگشته و تمام جادوگران از این وضع راضی هستند.چوچانگ اعلام داشته که هنوز هیچ گروهی کار امروز را برعهده نگرفته اند ولی ما آنها را پیدا کرده و به سزلی عملشان میرسانیم.

پیام زده شده در: ۸:۵۴ شنبه ۲ مهر ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
جادوگران اف بر شما باد

ويكتور كرام با انتشار اعلاميه اي نفرت خود را از وزير جديد سحر و جادو اعلام نمود
اعلاميه كرام:
ملت جادوگران..اف بر شما باد كه تا دو روز شما را به حال خودتان رها نمودم آبرو و حيثيت سايت را بر باد داديد

نفرين بر شما كه كمرم را شكانديد و يك ساحره را وزير خود نموديد!!!حقتان است كه هر شب جاي شلاق آنها بر كمرتان خودنمايي كند

من انروزي را ميبينم كه امثال ((ماريه تا)) كه مشتي جاسوس و وطن فروش هستن بر شما حكومت ميكنند

من انروزي را ميبينم كه بيگانگاني مثل اوشين!! سايو جان!! و خانم تاناكورا..تمام ساحره هاي ژاپني بر شما رياست كرده و مقامهاي مهم مملكتي را به دست ميگيرند

اف بر شما كه حتي اروپايي بودن خود را از ياد برده ايد!!!
حقتان است كه سوباسا و كاكرو در تيم فوتبال مشنگها بازي كرده و به ريش ((اون)) و((بكهام)) بخندند!!!

من تا جان دارم مقاومت خواهم كرد!!!
امضا:ويكتور كرام!!

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۱۵:۰۳ جمعه ۱ مهر ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
اعلامیه سایت جادوگران
در پی اعتراض عده کثیری از جادوگران به خاطر رواج ویروس خطر ناکی در سایت که همه را به دین آسلام دعوت میکند یکی از مدیران شورای ویزنگاموت تصمیم به ایجاد یه سری مسائل امنیتی در سایت کرده است.
ایشان در طی حکمی به تمام کابران اعلام کرده اند که ممکن است ویروس هریک از ما باشیم پس حتما قبل از زدن هر پستی به دستورات زیر عمل کنید:
1-آقایان با آمامه و ردا و خانمها با حجاب کاملا آسلامی وارد انجمن ها شوند
نکته:ریش برای آقایان اجباریست
2-در بالای تمام پستها بسم ا...الرحمن الرحیم نوشته شود
3-به محض برخود با ویروس دماغهایتان را گرفته و بدون کوچکترین توجهی آن انجمن را ترک نمایید
4-گیلدی را نجات دهید
5-در صورت دیدن ویروس در یکی از انجمن ها به یکی از مدیران شورای ویزنگاموت خبر داده و خواستار بلاک کردن شناسه ویروس شوید
نکته:فینگلیش نوشته نشود
مشخصات ویروس
1-مذکر
2-15-16 ساله
3- تازه به سن تکلیف رسیده و همین امر باعث علاقه بیش از حدش به آسلام شده
4-حدود 17 شناسه ایشان بلاک شده
5-از دخترا خوشش نمیاید
6-فاید آی کیو

Re: پیام امروز
پیام زده شده در: ۱۳:۲۰ جمعه ۱ مهر ۱۳۸۴

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۵ یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۶
از برزخ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 375
آفلاین
بله ... و اينک من (‌همون همزاد ) بعد از چاپ متاب ششم ... برگشتم ... ابته هنوز جلد دوم و نخوندم...طرح جديد روزنامس ... که خانوم ريتا ارائه دادن ... ازاين به بعد همينه !

تصویر کوچک شده

شک نکن!

پیام امروز
پیام زده شده در: ۱۶:۰۱ پنجشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
وزیری دیگر
بر طبق آخرین اخبار رسیده از یک منبع موثق حزب لیبرات جادوگریالیستی دموکرات با شعار گیلدوری باید برود مدتیست که همه جادوگران را بر ضد وزیر سحر و جادو برانگیخته است.
برادر حمید با شعار آسلام حذب است از تمام جادوگران دعوت به همکاری کرده است.در طی مصاحبه ای که با وزیر اسبق وزارت به عمل آورده شده ایشان این عمل برادر حمید را مقایر با قانین حادوگران میدانند.همچنین با توجه به آرائ بدست آمده اینطور به نظر میرسد که وزیر جدید چوچانگ یکی از افراد حزب میباشد که با خریدن آرائ مردم همچنین اخفال آنان توانسته بیشتر آرا را به خود اختصاص دهد.
گیلدوری سرژ را یکی از دلایل حضور مردم را برای شرکت در انتخابات جدید وزیر و همچنین اعتراضشان را مبنی بر کناره گیری خود میداند.ایشان همچنین این راگیری را برای وزارت جدید نادرست اعلام کرده و از تمام جادوگران خواست که به خانه هایشان بازگردند.همچنین امشب از ساعت 8 شب به بعد حکومت نظامی اعلام شده است.
تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.