هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پیام امروز
پیام زده شده در: ۱۶:۰۱ پنجشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
وزیری دیگر
بر طبق آخرین اخبار رسیده از یک منبع موثق حزب لیبرات جادوگریالیستی دموکرات با شعار گیلدوری باید برود مدتیست که همه جادوگران را بر ضد وزیر سحر و جادو برانگیخته است.
برادر حمید با شعار آسلام حذب است از تمام جادوگران دعوت به همکاری کرده است.در طی مصاحبه ای که با وزیر اسبق وزارت به عمل آورده شده ایشان این عمل برادر حمید را مقایر با قانین حادوگران میدانند.همچنین با توجه به آرائ بدست آمده اینطور به نظر میرسد که وزیر جدید چوچانگ یکی از افراد حزب میباشد که با خریدن آرائ مردم همچنین اخفال آنان توانسته بیشتر آرا را به خود اختصاص دهد.
گیلدوری سرژ را یکی از دلایل حضور مردم را برای شرکت در انتخابات جدید وزیر و همچنین اعتراضشان را مبنی بر کناره گیری خود میداند.ایشان همچنین این راگیری را برای وزارت جدید نادرست اعلام کرده و از تمام جادوگران خواست که به خانه هایشان بازگردند.همچنین امشب از ساعت 8 شب به بعد حکومت نظامی اعلام شده است.
تصویر کوچک شده

Re: پيام امروز
پیام زده شده در: ۱۳:۲۹ پنجشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۸۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۳ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۰ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 560
آفلاین
تظاهرات براي ازاد كردن برادر حميد

به گزارش گري سيستم آو ا دون نيوز،عده كثيري از ملت جادوگر جلوي وزارتهانه تظاهرات كردند و با شعار هاي«سرخ سفيد آبي...ويكتور كرام،تو چقدر باقي» هنجره خود را پاره كردند كه به همين دليل تخت هاي بيمارستان سينت مانگو پر شد!
اين ملت غيور كه بيشترشان از توابع رشت بودند با فريادهاي خواستار آزادي برادر حميد شدند كه به امپراطور به همراه كرام او را شوت كردن به ازكابان به دلايل غير مشخص.
تصویر کوچک شده
هميشه اينگونه افراد پاك مورد تجاوز قرار ميگيرند و جلوي پيشرفت انها گرفته ميشود.

به دليل اينكه هنوز در بحبحه اين تظاهرات هستيم چيزي بيشتري نميتوان گفت
گزارشگر ارزشي..سرژ تانكيان

پیام زده شده در: ۷:۱۰ چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
برادر حميد به آزكابان فرستاده شد!!!

به گزارش خبرنگاري ما برادر حميد به دستور شخص حاجي دارك لرد به آزكابان فرستاده شد
دليل اين اقدام را رئييس منكرات قزوين چنين فرموده اند:

1-چشمك زدن غير آسلامي آواتار ايشان به همه ساحره هاي محترمي كه پشت رايانه نشستند!!!!

2-ارسال حكم جهاد غير شرعي بدون مشورت با شخص حاجي!!!

البته گفته ميشود اين حكم از طرف حاجي نبوده است چرا كه حاجي به مسافرت دوري رفته و امپراطور جانشين ان شده است گفته ميشود اين اقدام بنا به دستور شخص كرام صورت گرفته است!!!ولي براي توجيه ان و پيشگيري از هرگونه اغتشاش..انرا به حاجي ارتباط داده تا شرعي جلوه نمايد

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۲۰:۱۴ سه شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۴

واگاواگا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۳ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۲۸ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 274
آفلاین
تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۵۲ سه شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۴

شون پن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۱۱ دوشنبه ۶ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۰۳ سه شنبه ۱ دی ۱۳۸۸
از آمریکا،سانفرانسیسکو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 197
آفلاین
شون پن خداحافظی میکند!!!!
شون پن که به ریاست بخش گروه ضربت جادویی رسیده بود چندی پیش به خبر نگار ما اعلام کرد که قصد دارد برای ماموریتی جامعه جادوگران را ترک کرده تا بتواند به ماموریتش رسیدگی کند!!!
شون پن اضافه کرد که مدت این غیبت مشخص نیست ولی شاید تا یک سال نیز طول بکشد!!!!!
زمان شروع ماموریت او هم از همین چند روز آینده شروع خواهد شد.
شون در حالی که سعی میکرد اشک هایش را از دید خبرنگار ما مخفی کند ادامه داد:در این مدت که در جامعه جادوگران فعالیت میکردم جزو بهترین تقاط!! زندگی من بود. امیدوارم که از ماموریتم زنده برگردم تا بتوانم دوباره در جامعه به مردم جادوگر و ساحره خدمت کنم.(از همون شعار های همیشگی!!)
در این بخش هم چند جمله از زبان خود شون پن:

خب..دیگه وقتش رسید که ما هم جیم بزنیم.امیدوار بودم بتونم توی سال هم به سایت بیام ولی به احتمال زیاد دیگه تا تابستون بعد نمیتونم.گرچه میدونم برای کسی رفتن من مهم نیست و حتی ممکنه خیلی ها هم خوشحال بشن!!!!!
ولی همون به قول معروف اگر بار گران بودیم و رفتیم...اگه نمیدونم چی چی بودیم و رفتیم!
البته رفتن من به معنای مردن کامل من نیست ها!گفته باشم!! امیدوارم شناسم سر جاش بمونه که اگه فرصتی پیدا شد بتونم قبل از تابستون هم پست بزنم.
خب در آخر حرفم هم باید از همه تشکر کنم.از همه بچه های سایت که به من لطف داشتن. از سرژ،آرتابانوس،زاخی ، سام و همه دوستان دیگر.
من دیگه باید صحبتم رو کوتاه کنم.من میرم ولی برمیگردم. از همه شما ممنون و متشکرم و به همه شما میگم خداحافظ و به امید دیدار.
(من برمیگردم،برام مجلس ختم نگیرین یه وقت!!!)

خداحافظ..شون پن

ویرایش شده توسط شون پن در تاریخ ۱۳۸۴/۶/۲۹ ۱۵:۱۸:۱۴

تصویر کوچک شده

پيام امروز
پیام زده شده در: ۶:۳۷ سه شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۴

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۶ سه شنبه ۷ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۳۶ پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۵
از قدح انديشه دومبول!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 837
آفلاین
كلمه هاي حرام!
بر اساس مصوبه اي جديد از حذب دموكرات جادوگرياليستي چندين كلمه و جمله حرام اعلام شد كه اين كلمات و جملات رو در زير اعلام مينماييم.
---------------------
ضرب المثل موش تو سوراخ نميرفت جارو به دمبش بستن حرام اعلام شد و پيشنهادي مبني بر استفاده ضرب المثل روبرو به جاي آن اعلام شد:موش تو لونه نميرفت جارو به دمبش بستن!
----
شعار معروف
فلان تيم چه كارش كرده؟؟؟.....سوراخ سوراخش كرده!!!! در تمام ورزشگاههاي سراسر دنياي جادو حرام اعلام شد و به جاي آن پيشنهاد شد كه تماشاگران صلوات بفرستند
----
و باز هم شعاري ديگر حرام اعلام شد:
فلان تيم هورا.....فلون تيم سوراخ!
-------------------------------------------------------------------
حذب دموكرات جادوگرياليستي اعلام كرد كه به زودي اين ليست را تكميل ميكند.
و آخرين خبرها حاكي از آن است كه با تلاشهاي فراوان سوراخهاي شهر رشت كم كم دارن پر ميشن ولي خبرهاش ضد و نقيضي به گوش ميرسه كه مردان زير بار عمل نميروند و اين كار را مايه ي ننگ رشت ميخوانند(بووووووووووووووووووووووووق)

پیام زده شده در: ۱۵:۳۸ دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۳ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۰ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 560
آفلاین
يالاخره با تلاش هاي شبانه روزي حذب «لدج»(مخفف ليبرات دموكرات جادوگرياليستي) و همچنين مردم هميشه در ساسنور توانستند تمام سوراخ هاي شهر گزوين را ببندند.ولي هنوز سوراخ ها در تمام شكور هستند كه بسته نشدند..
نقظه ضعف اين عمل خردمندانه اين هست كه از هر نفر فقط يك برا ميوشد استفاده كرد.يعني هر نفر فقط يكبار ميتواند سوراخي را ببندد.مگر اينكه خالقت در او زيادي دميده باشد و استثناي باشد.كه تا اين لحظه چهار نفر اينگونه پيدا شدند
مردم براي اين پيروزي اوليه چشن گرفتند كه در عكس ميبينيد
تصویر کوچک شده
فعلا اطلاعي از زمان و چگونگي بستن سوراخ هاي بقيه شهر ها نيست..ولي چيزي كه واضح است اين است كه شهر بعدي رشت هست.

البته در اين بين عده اي ناراضي بودند..به نظر ميرسد عده اي شهروند قزويني نما(مدل تماشاچي نما تو فوتبال) كه با اسلام مخالف بودند به همين گروه پيوستند و از اين راه سوء استفاده كردند.و دم به دم دنبال سوراخ بودند و به كسي رحم نميكردند.

پیام زده شده در: ۱۵:۳۶ دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۴

واگاواگا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۳ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۲۸ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 274
آفلاین
و چرا حذباست ، نه حزب!

با توجه به اینکه خبرنگارهای پیام امروز به علت کشف شدن استعداد هایشان توسط برادران منکرات قزوین هر لحظه خطر انقراض را بر خود نظاره میکنند ما زین پس هرگونه گزارشی را به صورت غیر زنده و پشت درب های بسته انجام خواهیم داد!...برای همین تنها خبرنگار باقی مانده ی پیام امروز دیروز با پوشش شدید آسلامی به سمت یکی از کافی نت ها(مکانی است مشنگی که در آن به گفتگو و حتی راز و نیاز مجازی می پردازند!) رهسپار گشته و گزارشی را با یکی از پشتیبانان این "حذب" که در آن زمان در میخانه ی مسنجر حضوری فعال و "فول بیزی" داشتند ترتیب دادیم بدین ذیل!!!
===========ذیل ==================
نکته :به دلیل تنوع گرایی اینبار تنها جواب های برادر را نوشته و از نوشتن سوال ها خودداری میکنیم!

برادر حمید در این رابطه گفت:
و سلام و من هم خوشحالم از اینکه اون آستکبار که یک کرام الکاتبین میباشد به ما روی نیاورد چون من او را از نزدیک دیده بودم و او خیلی در آن نقطه نورش کم بود و این یعنی او یک مفسد فالارض بوده و کلاً حرام است!!!
وی در ادامه ی حرفهایش افزود:
و در رابطه با "حذب" و اینکه چرا "حذب" است و نه "حزب" بنده توضیحاتی دارم که "ذ" یک کلمه ی آسلامی است و خیلی الهی است و در کتاب الهی آمده "ذ" ثوابش بیشتر است و چون کلمه ای عربی-آسلامی می باشد بهتر است از "ز" که یک کلمه ی ساده بوده و غلیظ تلفظ نمیشود و این برای "حذب" ما بسیار اهمیت داشت که غلیظ باشد و و من حتی از دوستان خواستم که به جای "ح" از "حح" و حتی "ححح" استفاده کنند تا غلظتش بیشتر گردد و حتی از این غلایظ(جمع مکدر غلیظ) در "ت" "لیبرات" و "دموکرات" و حتی"جادوگریالیستی" استفاده کنند که با این کار خداوند نوری در یک جایشان قرار دهد که شب ها هم بتوانند در سوراخ های گل گرفته ی گیلدی به جستجوی وی بپردازند و این خیلی خوب است!!!...اما قبول نکردند و گفتند که اینگونه ممکن است خیلی مورد توجه آسلام قرار گرفته و ممکن است به بهشت برویم و چون ما خیلی خوب هستیم و میخواهیم بین مردم باشیم قبول نمی کنیم و همین خوب است!
وی در ادامه افزوده هایش باز افزود:
و در رابطه با اینکه اغتشاش در آخرین کلمه هایش نجس است و ما هم کلاً مطهر هستیم عمرا!!!! اغتشاش ایجاد نمیکنیم و تنها خواستار رفاه برای ملت همیشه در پشت صحنه هستیم و بس!
وی در ادامه ی افزوده هایش که کم کم داشت از گوشه ی یک جاییش سر ریز میشد باز فزود!:
و این هدف ما خیلی نورش بالاست و انشاال.. بزند چشم آن وزیر نالایق را در بیاورد و السلام علیکم و رحمت ال.. و برکــــــــــــــــــــــــات!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۱۸ دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۴

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
کاراگاه ققنوس يکي از بنيان گذاران حذب ليبرات دموکرات جادوگرياليستي در جمع خبر نگاران حاظر شد تا به قول خود جوا دندان شکني به او بدهد...(به گفته خودش )
کاراگاه ققنوس در راستاي سخنان کرام گفت:
با اينکه ميلي به جواب دادن ندارم ولي چون مجبورم جواب مي دم در اينجا ليبرات به معناي سوراخ پر کن است که ما تمايلي به گفتن نداشتيم و اين را به عنوان يک قضيه محفوظ ولي ديگر چه کنيم
دوما ما به اين نتيجه رسيدي که حزب خز شده پس چه بهتر که بذاريم حذب...
او در ادامه صحبت هاي خود به افشاگري هايي در مورد کرام پرداخت و گفت:
بر کسي پوشيده نيست که در زمان انتخابات هر پنجاه گاليون يک کرام بود...يعني کلا کرام خودش و خودش با لباساش رو هم 50 گاليون مي ارزه
و در ادامه نيز اضافه کرد:
...و همين هايي که با پول راي مي خردين و کساني که وعده هاي الکي مي دادند طرفداران گيلدي هستند و من...

او در اضافه کرام رو متهم به اطلاع رساني به گيلدي کرد...
و گفت:
من خودم با اين چشم هاي خودم ديدم کرام با وسيله اي که در کلاس ماگل شناسي با نام موبايل مطرح شده بود با گيلدي تماس گرفت و دوباره بحث راجب خرها را پيش کشيد...

کاراگاه ققنوس در پيان گفت حذب ما يک حذب مردميست و به آدم هاي باج دهي در حذب نياز ندارد چون ما طرفداران را با پول نمي خريم با حرف منطق و اصول گرايي راضي خواهيم کرد...

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

پیام زده شده در: ۱۲:۵۵ دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۴

سدريك ديگوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۴ شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
از لبه ي پرتگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 523
آفلاین
پوشاندن تمامي سوراخهاي شهر توسط حذب ليبرات دموكرات.

حذب ليبرات دموكرات جادوگرياليستي از امروز صبح افرادي را براي بستن و پوشاندن تمام سوراخهاي شهر بسيج كرده است.اين افراد به سركردگي برادر حميد با گذشتن از جان و مال خود سعي در بستن سوراخهايي هستند كه وزير نالايق آنها براي كارهاي بيناموسي ايجاد كرده,گفته ميشود پتروس فداكار خود در محل حاضر شده و از استعداد بستن سوراخها استفاده ميكند.گزارش تصويري به دليل زياد بودن صحنه هاي بي ناموسي پخش نميشود,اين است گزارش كتبي ما:
خبرنگار:سلام آقاي پتروس نظر شما در مورد اين عمليات چيست؟
پتروس:با اينكه برادرا درد زيادي متحمل ميشن ولي پيشرفتشون خوبه.
خبرنگار:ميشه بفرماييد كه چند نفر در اين عمليات شركت كردند؟
پتروس:خب بله,ما از رستم دستان,هركول,دهقان فداكار و خانم رولينگ استفاده كرديم و سردستگي اين جمع به عهده ي برادر حميده.
خبرنگار:گفته بودن كه خانم ويدا اسلاميه هم...
پتروس:خير بنده اين خبر رو شايعه ميدونم چون ايشون الان سخت مشغول گفتگو با يكي از همكاراشون هستند.
خبرنگار:ممنونم ديگه مزاحمتون نميشيم.
پتروس:خواهش ميكنم ولي حالا كه اومديد شما هم بايد وارد عمل بشيد.
بقيه ماجرا به دليل صحنه هاي خشانت بار سانسور است.حتي كتبي.

[size=medium][color=0000FF]غم و اندوه را مي ستايم زيرا همواره همراه من بوده Ø

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.