هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   6 کاربر مهمان

Re: كلاس دفاع در برابر جادوي سياه
پیام زده شده در: ۱۴:۲۸ دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۵

لونا لاوگودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۷ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۲۵ پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۷
از اون ورا چه خبر؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 339
آفلاین
1. طلسم های ممنوعه را نام ببرید و تاریخچه ی یکی از آنها را نام ببرید ! ( 7 خط ) 10 امتیاز

طلسم های ممنوعه :
1. طلسم آواداکداورا
2. طلسم شکنجه گر ( کروشیو )
3. طلسم فرمان

تاریخچه ی طلسم کروشیو :
این طلسم توسط فردی به نام کارولینا استندلی در سال 1200 بعد از تولد مرلین ساخته شد ... این فرد ساحره ای بود که از پدر خودش بیش از اندازه کتک خورده بود تا حدی که از پدرش متنفر بود روزی که پدرش می خواست اون رو مجبور به ازدواج با فردی بکنه که ازش متنفر بود کارولینا از شدت ترس و خشم نمی دونست که باید چی کار کنه ... شب موعد رسیده بود و پدرش آماده ی دیدن هر گونه مخالفتی از جهت او شده بود تا بهانه ای برای کتک زدنش پیدا کنه دختر که دیگه تاب و تحملش تموم شده بود در آخرین لحظات باقی مونده تا مراسم ازدواج چوبدستی اش رو به سمت پدرش گرفت و زیر لب تنها کلمه ای رو که برای یک لحظه در مغزش شکل گرفته بود زمزمه کرد و بعد تمام نفرت و خشم چندین و چند ساله ی خودش رو از طریق چوبدستیش به پدرش منتقل کرد و با کمال تعجب و خوشحالی شاهد شکنجه شدن و درد کشیدن پدرش شد تا جایی که پدرش از شدت شکنجه کشته شد ... بعد از اون دختر که از این ازدواج بیزار بود مراسم رو به هم زد و برای خودش زندگی عادی و راحتی رو به وجود آورد غافل از این که هنگام اجرای طلسم شکنجه گر روی پدرش فردی که یکی از جاسوسان تاریکی بود و البته ذهن خون ماهری هم بود نحوه ی اجرای این طلسم رو دید و بعد اون رو به تمام جادوگران سیاه و لایق زمان خودش آموزش داد و این گونه این طلسم در بین تمام جادوگران سیاه رواج پیدا کرد و وسیله ای برای شکنجه ی سخت مردم شد ...

2 . روش اجرای ورد های غیر کلامی را نام ببرید ! ( 7 امتیاز )

برای اجرای این نو از اوراد باید تمام نیروی ذهنی خودمون رو روی وردی که باید زمزمه می شد ولی نمی خوایم اون رو زمزمه کنیم متمرکز کنیم و بعد تاثیر اون رو روی فرد قربانی تجسم کنیم به طوری که تصاویر خیالی واقعی باشن و بعد چوبدستی رو به سمت قربانی بگیریم و ورد مربوط به اون طلسم رو توی ذهنمون فریاد بزنیم! بدون این که دهنمون تکونی بخوره ...

3. کدام یک از طلسم های ممنوعه دارای روش دفاع هستند نام برده ( 3 امتیاز )

طلسم فرمان!

روش دفاعی : برای مصون ماندن در برابر این طلسم باید ضمیر خود آگاه ما به طرز قوی ای فعال باشه تا بتونیم این طلسم رو مهار کنیم برای مهار این طلسم فرد باید فردی کنجکاو و باهوش باشه و برای هر کاری دلیل بخواد در این صورت وقتی تحت اجرای این طلسم قرار می گیره ضمیر خود آگاهش می پرسه که چرا باید کار مورد نظر رو انجام بده و بعد مخالفت می کنه و اگه اراده ی فرد قوی باشه می تونه بر نیروی طلسم فرمان غلبه کنه ...

4 . ولدمورت قصد دارد یکی از طلسم های ممنوعه را روی شما اجرا کند طلسمی که روش دفاع دارد به صورت نمایشنامه 10 خطی رول ) ( 10 امتیاز )

لرد سیاه : می خوام که اون رو برام بیاری!
لونا : من این کار رو نمی کنم!
لرد سیاه : باید این کار رو بکنی!
لونا : کور خوندی!
لرد سیاه : می کشمت ... شکنجت می دم تا بیاریش!
لونا : نمی تونی چون به من سالم و سر حال نیاز داری!
لرد سیاه : عجب سمجی هستیا!! ... ایمپریوس! ... حالا بدو برو برام اون دستمال کاغذی رو بیار تا ماست به خورد فرش ترفته ... زود باش بچه!
لونا احساس می کنه یه نیروی خیلی قوی داره اون رو به سمت دستمال کاغذی هول می ده ولی بعد یه صدایی توی ذهنش می گه : چرا باید این کار رو بکنم ؟ ... و بعد با صدای بلند گفت : نوکر بابات غلام سیاه ولدی جون

پیام زده شده در: ۱۴:۱۲ دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۵

اکتاویوس پیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۰ پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۴۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
از از یه جهنم دره ای میام دیگه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 283
آفلاین
1.طلسم های ممنوعه را نام ببرید و تاریخچه ی یکی از انها را نام ببرید!(7 خط)10 امتیاز

الف)آواداکداورا
ب)طلسم فرمان
پ)کروشیو
طلسم کروشیو از دو طلسم دیگر قدیمی تر و تاریخی تره.این طلسم نزدیک به هزارو صد ساله که به وجود اومده.جزئیات زیادی از اینکه این طلسم بدست چه کسی و چگونه به وجود اومد در دست نیست ولی این طلسم در اون زمان استفاده و کاربرد زیادی داشت چون تا همین 3 قرن پیش ممنوعه نبود و همه جادوگران می تونستند هر وقت که بخوان از اون طلسم استفاده کنند.
این طلسم در زندان ها خیلی استفاده میشد. زندان هایی مثل ازکابان که اون موقع بدست جادوگران نگهبانی میشد.چون اون موقع از دیوانه سازها در زندان ها استفاده نمیشد امکان فرار برای زندانیان وجود داشت و به همین علت،نگهبانان از طلسم کروشیو برای ضعیف کردن زندانیان استفاده می کردند.

2.روش اجرای وردهای غیر کلامی را نام ببرید!(7 امتیاز)

این کار مستلزم تمرکز و قدرت ذهنیه.یعنی وقتی میخواهیم این کارو انجام بدیم باید ذهنمون رو خالی کنیم و فقط به وردی که می خواهیم اجرا کنیم فکر کنیم و بعد در ذهنمون ورد رو صدا کنیم.اون وقت ما می تونیم وردهای غیر لفظی رو به کار ببریم.

3.کدام یک از طلسم های ممنوعه دارای روش دفاع هستند نام برده (3 امتیاز)

طلسم فرمان.که اگه کسی بر خودش مسلط باشه می تونه به نحو احسن اونو انجام بده.البته طلسم کروشیو هم بستگی به تحمل شخص مقابل داره چون اگه طرف ضعیف باشه زودتر اونو وادار به شکست می کنه و اگه طرف قوی تر باشه دیرتر.

4.ولدمورت قصد دارد یکی از طلسم های ممنوعه را روی شما اجرا کند طلسمی که روش دفاع دارد به صورت نمایشنامه 10 خطی رول) (10 امتیاز)

لرد سیاه،اکتاویوس رو با طناب به درخت بسه بود و می خواست وادارش کنه تا اعتراف کنه.
اکتاویوس همین طور که داشت از حال می رفت (به دلیل طلسم های شکنجه گر) به لرد سیاه گفت:اخه ادم عاقل و باهوش!من این وسط چی کاره حسنم که منو اسیر کردی؟اخه من ربطی به هری پاتر دارم؟تو هم خیلی خری ها!
لرد سیاه:ساکت!حرف نباشه!بگو ببینم هری رو چه جور میشه کشت؟گوش به فرمان!
ناگهان ذهن اکتاویوس خالی شد.(البته همیشه خالی بوده)ولی هر چقدر فکر کرد نتونست جواب لرد سیاه رو بده. و بعد ناگهان از اون حالت در اومد و به لرد سیاه نگاه کرد که تعجب کرده بود.
لرد سیاه فریاد زد:تا حالا هیچکس رو ندیده بودم که این طوری بتونه در مقابل طلسم من مقاومت کنه!ولی من تو رو ادمت می کنم و اخر سر از زیر زبونت حرف میکشم!زودباش اعتراف کن!
اکتاویوس ناله کرد:اخه بی شعور!من چیزی نمیدونم که بهت بگم!مقاومت دیگه چه کشکیه!من مخم به اندازه یه ارزنه!اصلا نمیدونم هری پاتر کیه!
لرد سیاه 100 بار طلسم شکنجه گر و فرمان رو روی اکتاویوس اجرا کردولی امان از یه کلمه حرف!اخر سر لرد سیاه اکتاویوس رو ازاد کرد و گفت:بیا برو گمشو بابا!خدا روزیتو یه جای دیگه حواله کنه!من نمیدونم ادم قحطی بود این نقشو به تو دادن؟اخه من چه جوری ازش حرف بکشم؟!

یک زن چیزی ج

پیام زده شده در: ۱۶:۵۱ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۵

دارن الیور فلاملold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ دوشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۹ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶
از میدان گریملود شماره ی 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 290
آفلاین
. طلسم های ممنوعه را نام ببرید و تاریخچه ی یکی از آنها را نام ببرید ! ( 7 خط ) 10 امتیاز

1.طلسم فرمان يعني ایمپریوس کورش
2.طلسم شكنجه گر يعني كروشيو.
3.طلسم كشنده يعني آوداكداورا.
طلسم آخر يعني آوداكداورا كه رنگي سبز دارد داراي تاريخچه اي بس طلاني و زياد است كه كتابي به حدود 2220 صفحه را در بر مي گيرد.اين طلسم در زمان مرلين ساخته شد و نسل به نسل و قرن به قرن در دستان پليد سياهان منتقل گشت تا اكنون به دست جادوگر پليدي چون ولدمورت و پيروانش برسد.
اين طلسم توسط جادوگري به نام استفان كونتين كه لقب خود را شاهزاده ي سياهان ناميده بود اختراع شد كه البته شاهزاده ي سياهان توسط مرلين كبير نيست و نابود گشت.گفته مي شود كه شاهزاده تاريكي حدود 30 جاودانه ساز داشته است.

2 . روش اجرای ورد های غیر کلامی را نام ببرید ! ( 7 امتیاز

اين نوع ورد ها مستلزم تمركز و دقت حواس زيادي است كه در صورت عدم تمرين بسيار هيچگاه نمي توانيم آن را اجرا كنيم.در هنگام انجام طلسم بايد تمركز خود را به دو نيم تقسيم كنيم.يك نيمه را بر روي طلسم مورد نظر بگذاريم و نيمه ي ديگر را صرف انجام آن بدون كلام بكنبم.ابتدا ورد مورد نظر را انتخاب كرده سپس تمام سعي خود را براي انجام غير كلامي آن بكار ببريم.

ولدمورت قصد دارد یکی از طلسم های ممنوعه را روی شما اجرا کند طلسمی که روش دفاع دارد به صورت نمایشنامه 10 خطی رول ) ( 10 امتیاز )

طلسم فرمان.
اين طلسم در صورت داشتن قدرت اراده اي قوي و استوار مي توانيم در مقابل آن دفاع كنيم.هنگامي كه طلسم بر رويمان اجرا شد بايد تمام فكر و ذكر و همچنين قدرت خود صرف انجام كاري بكنيم كه مخالف دستور فرد است.در اين صورت ما توانسته ايم در مقابل طلسم فرمان مقاومت كنيم.
نكته:اين كار مستلزم فكري قوي و بدني قدرتمند است.

بايد تمام فكر و ذكر خود رتا در مغر جمع كرده و با انجام دستور داده شده مخالفت كنيم.
ولدي:هاهاهاها پشتك وارو بزن.
من كه در اون لحظه سعي نمي كردم مخالفت كنم چند تا پشتك وارو زدم.
ولدي:يوهاهاهاها.حركات موزون انجام بده.
من :
ولدي:يوهاهاها.لباساتو درآر.
من چند لحظه اي فكر كردم و گفتم:جانم؟
ولدي:گفتم لباساتو درآر.
من:چي؟
ولدي:لئوناردو داوينچي.زودباش.
من عصباني شدم و تمام قدرت خودمو به كار بستم و از انجام اين كار سرپيچي كردم.
ولدي:چي؟
من:لئونارد داوينچي.
ولدي: آوداكداورا.
من جاخالي دادم و گفتم:آوداكداورا.
ولدي:
من:

واين بود ماجراي من و ولدي

[i][size=small][color=3333CC]هيچ وقت نگوييد كه اي كاش زندگي بهتر �

پیام زده شده در: ۱۴:۲۱ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۵

آرامیس بارادا old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ پنجشنبه ۸ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۶ یکشنبه ۸ دی ۱۳۸۷
از مخوفستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 137
آفلاین
+طلسم های ممنوعه را نام ببرید و تاریخچه ی یکی از آنها را نام ببرید ! ( 7 خط 10 امتیاز)

طلسم های ممنوعه یا طلسم های نابخشودنی شامل سه طلسم فرمان، طلسم شکنجه گر و طلسم آوداکداورا می باشد که هر کس آن ها را انجام دهد به حبس ابد در آزکابان محکوم خواهد شد.
هر سه این طلسم ها توسط جادوگران سیاه ساخته، تکمیل و پیش رفته شده اند. به همین دلیل نمی توان شخص خاصی را مخترع آن ها دانست.
آوداکداورا معروف ترین و پیش رفته ترین طلسم از طلسم های نابخشودنی است. هر چند این طلسم به نظر ساده ترین آن ها می رسد، اما در واقع مجیکن های تشکیل دهنده آن نیرومند تر و پیچیده تر از هر طلسم دیگری است. این طلسم توسط یکی از قوی ترین جادوگران سیاه دوران اختراع شده است. از او هم مانند بسیاری از جادوگران سیاه نام دقیقی در دست نیست ، اما اکثرا از او به عنوان امریک پلید یاد شده است.
امریک همواره به دنبال راه حلی برای کشتن ساده و بی دردسر می گشت. روش ها در زمان او بیش تر پیچیده بودند و سریع جواب نمی دادند. امریک که خود جادوگر بزرگی بود، با مطالعه فراوان روی مجیکن های جادوی سیاه توانست مجیکن های مخصوص برای گرفتن جان را شناسایی کند و با ساختن زنجیره پیچیده ای طلسم آوداکداورا را به وجود آورد.
برای اجرای این طلسم نیروی زیادی لازم است که مستقیما به چیدمان پیچیده مجیکن ها مربوط است.

+روش اجرای ورد های غیر کلامی را نام ببرید ! ( 7 امتیاز )

(هوووم، پروفسور این سوال رو که دفعه پیش هم پرسیده بودین!)
طلسم های غیر لفظی طلسم هایی هستند که بدون هیچ حرفی و در سکوت اجرا می شوند. فایده این گونه طلسم ها این است که حریف از نوع جادویی که می خواهیم اجرا کنیم هیچ اطلاعی پیدا نمی کند و ما یک لحظه کوتاه از حریف خود پیشی می گیریم. اجرای جادو های غیر لفظی مستلزم تمرکز و قدرت ذهنی است.
برای اجرای یک طلسم غیر لفظی ابتدا باید روی ورد مورد نظر تمرکز کرده و آن را در ذهن گفت. در صورتی که تلفظ ورد و حرکت چوبدستی صحیح باشند و تمرکز و قدرت ذهنی کافی باشند، طلسم مورد نظر اجرا شده و اثر خواهد کرد. در غیر این صورت کار ما بی فایده است و طلسم اجرا نمی شود.
طلسم های غیر لفظی امروزه نقش مهمی در علم جادوگری دارند و مطالعات بر روی آن ها هنوز هم ادامه دارد.

+کدام یک از طلسم های ممنوعه دارای روش دفاع هستند نام برده ( 3 امتیاز )

طلسم فرمان تنها طلسم نابخشودنی است که می توان در برابر آن مقاومت کرد. دو طلسم دیگر به هیچ وجه قابل مهار نیستند.

+ولدمورت قصد دارد یکی از طلسم های ممنوعه را روی شما اجرا کند طلسمی که روش دفاع دارد به صورت نمایشنامه 10 خطی رول ) ( 10 امتیاز )

اتاق تاریک بود و تنها به وسیله نور آبی رنگ آتشی که در شومینه می سوخت روشن می شد. رو به روی آتش مبلی قرار داشت. فردی که روی مبل نشسته بود از دید کسی که از در وارد می شد پنهان بود. مبل سایه وهم انگیزی روی دیوار ایجاد کرده بود.
صدای تقه ای به در سکوت اتاق را شکست. صدای بی روحی گفت: بیا تو...
در با صدای جیر جیری باز شد و دختری با ردای بلند مشکی آهسته وارد اتاق شد: ارباب...
دستی استخوانی و رنگ پریده از پشت مبل پدیدار شد: بیا این جا آرامیس...
دختر با ترس و لرز جلو رفت و مبل بزرگ را دور زد. چند لحظه جلوی شومینه ایستاد و بعد در مقابل اربابش دو زانو نشست. دست هایش را به هم قفل کرد و سرش را خم کرد. موهای بلند مشکی اش صورتش را پوشاند.
ارباب آهسته گفت: تو از دستورات من سرپیچی کردی...
آرامیس بدون این که سرش را بالا کند گفت: هرگز قربان! اون فقط یه اشتباه بود! هیچ کس به من نگفته بود...
ارباب با صدای بلند تری گفت: اشتباه بدی بود آرامیس! تو باید جبران کنی!
دختر تند تند گفت: حتما ارباب! در اولین فرصت!
ارباب پوزخند زد: بله، تو حتما این کارو می کنی. اما قبلش بهتره کمی مجازات بشی.
آرامیس ملتمسانه به ارباب نگاه کرد. اندوه در چشمان آبی مایل به خاکستری اش موج می زد: ارباب...
ارباب چوبدستی ای از میان چین های دایش بیرون آورد و فریاد زد: کروشیو!
آرامیس جیغ کشید و از درد به خودش پیچید.
ارباب با حالت رضایت مندانه ای گفت: خوبه! مراقب باش دیگه اشتباه نکنی! وگرنه...
دختر زیر لب گفت: بله ارباب...
ارباب با لحنی خشن گفت: حالا برو...
آرامیس تقریبا دوید.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۵۳ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین

طلسم ممنوعه : کروشیو
کارایی برای شکنجه !
روزی سالازار در قصرش نشسته بود که شخصی اومد تو و گفتش که واقعا خیلی آدم بوقی هستی کی تو رو به عنوان یکی از چهار مدیر هاگوارتز انتخاب کرده بووووقی ؟ مگه آدم قحطی بود !
بلافاصله سالازار به خشم اومد و چوبدستیشو بلند کرد و فریاد زد :
- آواداکدورا !
مرد بدبخت نیز جان به جان آفرین تسلیم کرد .
اما این مسئله نه تنها سالازار رو راضی نکرد بلکه بسیار خشمگینش کرد . چرا که سالازار به این نکته پی برد که آن مرد بدون درد مرده در صورتی که اون میخواست آن مرد زجر بکشه .
به همین دلیل به فکر اختراع طلسمی افتاد که با آن بتواند بقیه رو شکنجه بدهد تا جیگرش خنک بشه . از این رو از فردای آن روز مشغول به کار شد و شروع کرد به اختراع وردهای مختلف . اما هیچ کدوم نتوانستند دل سالازار رو شاد کنند .
البته لازم به ذکره که برای اختراع این طلسم سالازار بقیه رو قربانی میکرد به همین دلیل روزانه خیلی ها میمردند اما همچنان تلاشهای سالازار بی ثمر بود تا اینکه یه روز بالاخره توانست موفق شود و طلسم رو روی یکی از خدمتکارانش که به شدت رو اعصاب بود انجام داد !
سالازار : کروشیو !
مرد بر روی زمین افتاد و در حالی که دست و پاش مثل عنکبوت شده بود به شدت شروع کرد به لرزیدن و جیغ کشیدن و سالازار نیز از طلسمی که اختراع کرده بود به شدت خرسند و راضی شد و بعدها این طلسم به عنوان یکی از طلسمهای نابخشودنی به ثبت رسید .

1- ابتدا باید اون جسم یا موجود یا هر چیزی رو که میخواهیم بر روش این طلسم رو اجرا کنیم نشونه بگیریم .

2- باید تمرکز کنیم . به طوری که هیچ صدا و چیزی در اون لحظه حواسمونو پرت نکنه .

3- باید سعی کنیم اون وردی رو که میخواهیم به طور غیر لفظی اجرا کنیم رو به یاد بیارییم .

4- وقتی که این ورد رو به یاد آوردیم باید این فکر رو بکنیم که ما باید آن را بدون بر زبان آوردن وردی اجرا کنیم و در حالی که احساسات انجام این ورد از وجودمون سرریز شده باید با حرکت چوبدستیمون این ورد رو به طور غیر لفظی انجام بدهیم .

در واقع فرمول این ورد همین میباشد اما انجام دادن آن کاری مشکل است و به تمرکز احتیاج دارد . البته بعد از اینکه موفق به انجام این ورد بشویم دیگه انجام این ورد برایمان بسیار اسان به نظر میرسد .

فقط نکته ای رو که در این رابطه باید حتما بهش دقت کنیم اینه که باید هر چهار مورد بالا رو ظرف کمتر از یک ثانیه انجام بدیم . یعنی باید در کمتر از یک ثانیه هم تمرکز کنیم هم فکر کنیم هم اراده کنیم که در ابتدا واقعا کار سختی به نظر میرسد اما با گذشت زمان درست میشه .

3. کدام یک از طلسم های ممنوعه دارای روش دفاع هستند نام برده ( 3 امتیاز )

خوب در واقع تنها یه طلسم ممنوعه هست که روش دفاعی ندارد و اونم آواداکدوراست که هیچ راه فراری ندارد . اما طلسمهای دیگه کمی تا قسمتی قابل کنترولن . مثلا طلسم شکنجه ( کروشیو ) رو بالاخره میشه یه جوری دفعش کرد هر چند که کار سختیه .

اما طلسمی که یک راه مقابله صحیح داره طلسم گوش به فرمان است . این طلسم باعث میشه که به شخص هر دستوری که میدهند بی چون و چرا اطاعت کنه و راه دفاعیشم قدرت ذهنیه بالاست که باعث دفع این طلسم میشه . و فرد مورد تاثیر این طلسم قرار نمیگیره .

به همین دلیل طلسم فرمان تنها طسمیه که روش دفاعی صدرصد موثر داره که البته خود این کار بسیار سخته .

4 . ولدمورت قصد دارد یکی از طلسم های ممنوعه را روی شما اجرا کند طلسمی که روش دفاع دارد به صورت نمایشنامه 10 خطی رول ) ( 10 امتیاز )

بلیز در خانه ریدل گیر ولدی کچل افتاده بود .
ولدی : تو میدونی شیشه شیر من کجاست ! به من بگو ! تو اونجا بودی !
بلیز برای هزارمین بار گفت :
- ارباب من نمیدونم این شیشه شیرتون کجاست . گفتم که منو زاخی اونجا داشتیم خاله بازی میکردیم حواسمون نبود چه بلایی سر شیشه شیرتون اومده ! حالا اشکال نداره ارباب خودم فردا میرم یه بهترشو براتون میگیرم
ارباب ولدی : نه من همون برای خودمو میخوام ار بچگی همونو داشتم !
بلیز : اخیییییی گوگولی !
ناگهان ولدی خشانتش زد بالا و فریاد زد :
- کروشیو !
اما ماتسفانه در همون لحظه بلیز متوجه شد که سوسک رو زیر پاش له کرده به همین دلیل خم شد تا ببینه سوسک الان در چه وضعیه و در همون حال طلسم از بالای سرش رد شد
ارباب ولدی : میگی شیشه شیرم کجاست یا نفلت کنم ؟
بلیز : هوووووم تو مثل اینکه حرف حساب حالیت نمیشه !
ارباب ولدی : گوش به فرمان !
ناگهان فکر بلیز آروم شد . دیگه هیچ احساسی نداشت تمام فکر و ذکرش این بود که یکی بهش بگه پرواز کنه و اونم از اینجا بره در همون حال صدای ارباب ولدی از فاصله دور شنیده شد :
- شیشه شیرم کجاست ؟
بلیز اومد دهنشو باز کنه و بگه که آلبوس شیشه شیرشو برداشته تا اذیتش کنه و به اونام پول داده تا دهنشونو ببندن !
اما ناگهان صدایی قوی تر در ذهنش پیچید :
- نه نگو .. نگووو ....نباید بگی .... وگرنه به دردسر می افتی !!!
- نمیگم !
این صدای بلیز بود که به صورت بسیار مخوفی طنین انداز شده بود !
ولدی : که نمیگی هان ؟ آوادا....
ناگهان در باز شد و آنی مونی افتاد تو .
آنی مونی : ارباب . ارباب ! شیشه شیرتون پیدا شده بدویین بیاید !
ارباب ولدی : راست میگی
و بدون توجه به بلیز از در خارج شد .
( پایان این داستان رازشی )

پیام زده شده در: ۹:۴۷ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۵

پاتریشیا وینتربورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۳۷ پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۲۵ دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 122
آفلاین
1-طلسم ها ی ممنوعه را نام ببریدو تاریخچه ی یکی از آنها را بنویسید(تاریخچرو نام نمیبرن)7 خط 10 اتیاز
طلسم فرمان:در این طلسم فرد به کنترل شخصی که طلسمو اجرا کرده درمیاد
نفرین آواداکداورا(مرگ):در این نفرین فردی که روش این طلسم اجرا شده میمیره
طلسم کروسیو(شکنجه):در این طلسم فردی که مفعوله درد زیادی احساس میکنه و اگه این درد ادامه داشته باشه مفعول مجنون میشه
تاریخچه ی طلسم فرمان:
250 سال پیش از میلاد مسیح جادوگری با نام سلستی که قصد کشتن جادوگری به نام ناسنیو رو داشت
سلستی نمیتونست مستقیم اونو بکشه چون ناسنیوجادوگر محبوبی بود بنابراین اوون همسر ناسنیو(من نگفتم ناسنیو زن بود یا مرد پس نگین شوهرش کشتش یا زنش)
رو ترغیب کرد تا اونو بکشه ولی همسر نانسیو قبول نکرد بنابراین سلستی به مدت دوماه به این موضوع فکر مرد تا بالاخره موفق شد تا معجونی بسازه که همسر ناسنیو رو مجبور به کشتن اوون بکنه پس از 6 ماه معجونو آماده کنه اما همسر ناسنیو از خوردن اوون امتناع کرد

بنابراین اول معجونی وجود داشته ولی الان از اوون معجون هیچ دستوری نیست و دستورش از بین رفته
سلستی بالاخره موفق شد طلسمو یسازه و بقی شم که خودتون میتونین حدس بزنین
2-روش اجرای وردهای غیر کلامی را بنویسید (روش اجرارو نام نمیبرن پروفسور اگه روشهای اجرا بود میشد گفت ولی فقط یه روش داره) 7 امتیاز
این ورد ها همونطور که از اسمشون معلومه غیر کلامین یعنی صدایی از دهنت خارج نشه و لباتو هم تکون ندی از ته گلو هم قبول نیست زرنگ بازی در نیار
این وردها به تمرکز زیادی احتیاج داره که بعضی ها ندارن برای اجرای اینا باید روی ورد و کاری که انجام میده تمرکز شه بخاطر آوردن ورد و گفتن کلمات توی ذهن نتیجه نداره باید دقیقا بدونی میخوای چه وردی رو اجرا کنی میخوای باهاش چی کار کنی
بعد از مشخص شدن همه اینا باید یه بار دیگه تمرکز بکنی و به تمام چیزا یی که قبل گفتیم با هم فکر کنی
3- کدام یک از طلسم های ممنوعه دارای روش دفاع هستن نام برده(هیچی بابا چرا میزنی)3 امتیاز
طلسم فرمان (حیف 3 امتیاز واسه یه کلمه)
34- ولدمورت قصد دارد یکی از طلسم ها ی ممنوعه را روی شما اجرا کند طلسمی که روش دفاعی دارد به صورت نمایشنامه 10 خطی رول 10 امتیاز
پاتریشیا که تازه از خواب بیدار شده بود یه خمیازه کشید
پاتریشیا:هاااااااااااااااااااااااااا
صدای ولدمورت:پاشو بورو دو تا نون بربری بخر بیار واسه من
پاتی:بیشین با چرا خودت نمیری بخری؟
ولی:آخه منو میشناسن برو دیگه گشنمه
پاتی:اگه رفتی واسه منم بخر من تا حالا تو زندگیم سر صبح نرفتم نون بخرم اصلا هیچ وقت نرفتم
ولدی:برو دیگه پرو نشو بدو
پاتی:خواهش کن شاید بهش فکر کردم
ولدی:جان؟ عمرا
پاتی:خوب به درک پس صبونه نخور
موبایله پاتی زنگ زد
پاتی:ا موبایلم کو ؟
ولدی :زیر تختته
پاتی دستشو دراز کرد موبایلو برداشت:تو از کجا میدونی؟
ولدی:مهم نیست
پاتی:بله؟
از اوون ور خط:الو پاتی بدو حاضر شو میخئایم بریم کوه
پاتی:مامانمینا خوابن نمیتونم اجازه بگیرم
ولدی:یه بچه مارو الاف کرده
پاتی:هیش
از او ور خط:گمشو تو از کی تا حالا اجازه میگیری؟
پاتی:بتوچه چشم ندارین ببینین من بچه مثبت شدم دوما سر صبح ساعت 6بگم رفتم باشگاه؟زر نزن
ازاون ور خط: خوب تو نباشی که من میترسم برم
پاتی:به من چه
ولدی:اه بچه برو نون بربری بخر دیگه
پاتی:گمشو تو ام وقت گیر آوردی
پاتی:الو خیله خوب بزار بیدار شن اجازه میگیرم میام
از اوون ور خط:کی بیدار میشن؟
پاتی:ببخشین به من خبر ندادن اصلا شما برین
از اوون طرف خط:گمشو من بدن تو نمیرم میترسم
پاتی:ترسو به من چه من نمیام
از اوون طرف:باشه هفته ی دیگه میریم
پاتی:بای
ولدی:میری یا نه؟
پاتی:تو خئاهش کردی که من روش فکر کنم؟
ولدی:خواهش میکنم
پاتی که داشت فکر میکرد:اوووووم خوب ..
ولدی:بررو دیگه مسخره
پاتی:خودتی بی فرهنگ عمرا اگه برم مگه نمیبینی نرفتم کوه میخوام برم خونه ی دوستم
ولدی:تو که گفتی اجازه نداری
پاتی:خوب الان تصمیم گرفتم حالا که کوه نمیرم برم خونه ی دوستم کار نداری میخوام برم لباس بپوشم راستی نگفتی از کجا میدونی وبایلمو میزارم زیر تخت؟
ولدی:برو بابا
یاد گرفتین چجوری مردومو بپیچونین

پ.و

پیام زده شده در: ۹:۱۴ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۵

مك بون پشمالو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۳۰ پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۴۸
آخرین ورود:
۱۳:۱۳ سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۸۸
از پيش چو !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 198
آفلاین
1-طلسم های نابخشودنی را نام ببرید و به همراه تاریخچه ی یکی از آنها بنویسید!
1-طلسم مرگ ( اجي مجي لاترجي ) * آواداکداوارا*
2- طلسم فرمان *ایمپریو *
3-طلسم شکنجه * کروسياتوس يا همون كروشيو * !
تاريخچه : طلسم شكنجه !
زماني كه جادوي سياه كل جهان رو فرا گرفته بود ( يه چيزي تو مايه هاي قبل مرلين !! ) ساخت و رواج دادن طلسم هاي مرگبار و خطرناك بسيار زياد شده بود ... طلسم شكنجه يا همون كروشيو بدست يكي از حاكمان ظالم اون زمان و باكمك يك جادوگر سياه يوناني به نام جاتوس ايمپريوسوس اختراع شد ... او به دنبال طلسمي بود تا با ايجاد درد در فرد مقال قدرت جنگاوري اون رو كاهش بده !!

2- روش اجراي ورد هاي غير كلامي را توضيح دهيد:
تمركز مي كنيم ... تنها به ورد فكر مي كنيم ... ذهنمون رو خالي مي كنيم !! بعدش در مغزمون ورد رو آروم زمزمه مي كنيم !!

3- کدام یک از طلسم های ممنوعه دارای روش دفاع هستند نام برده !!
بطور مشخص طلسم فرمان .. دو طلسم ديگه كاملا غير قابل مهارن ولي با اندكي قدرت و تمركز ميشه با طلسم فرمان مقابله كرد !!

تصویر کوچک شده

رون ويزلي !

پیام زده شده در: ۳:۲۲ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۵

مادام رزمرتا old32

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۷ سه شنبه ۴ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۴۳ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از سه دسته جارو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 180
آفلاین
طلسم های نابخشودنی را نام ببرید و به همراه تاریخچه ی یکی از آنها بنویسید:
1-طلسم مرگ ( آواداکداوارا)
2- طلسم فرمان ( ایمپریوس)
3-طلسم شکنجه گر ( کروشیو)
تاریخچه ی آواداکداوارا
روزی از روزها دونفر جادوگر داشتن دوئل حساسی رو انجام میدادند ، هی اون میزد ، هی اون یکی که یه دفعه یکی از اون دونفر که هنوز کشف نشده کی بودن ، احساس میکنه دلش میخواد طرفو در جا بکشه ، هر چی فکر میکنه چیزی به ذهنش نمیرسه ؛ پس راهی نمیمونه جز اینکه داد بزنه:
-حمیـــــــــــــــــــــــــــد!
-بله؟!
-من اینو چه طوری بکشم؟!
- با طلسم آواداکداوارا ؛ طلسم تبرکه.
اون شخص طلسم تبرک رو اجرا میکنه ، طلسم اجرا کردن همان و مردن طرف در جا همان.
روش اجراي ورد هاي غير كلامي را توضيح دهيد:
اول از همه تمرکز میکنیم روی طلسم مورد نظر ؛ بعد در باره کابرد اون فکر میکنیم و کاری رو که طلسم انجام میده توی ذهنمون میسازیم و بعد زل میزنیم به چیزی یا کسی که قراره طلسم روی اون انجام بشه !
کدام یک از طلسم های ممنوعه دارای روش دفاع هستند نام برده :
طلسم فرمان دارای روش دفاعی هست. و میتوان با تمرکز خیلی خیلی بالا و بستن ذهن از اثر این طلسم جلوگیری کرد ولی فقط جادوگران بزرگ میتوانند این کار را انجام دهند.
ولدمورت قصد دارد یکی از طلسم های ممنوعه را روی شما اجرا کند طلسمی که روش دفاع دارد( به صورت نمایشنامه 10 خطی رول )
رزی نشسته توی سه دسته جارو و داره که یهو در باز میشه و ولدمورت با کله میاد تو و فریاد میزنه: رزی؟!
رزی: هان؟! و یه دفعه متوجه ولدمورت میشه.فوری یه پر از جیبش درمیاره و میسوزونه.یه دفعه ققی ظاهر میشخ: هان؟!
رزی ٍبا اشاره به ولدمورت میگه: این ولدمورته!
ققی:اِاِاِاِِ....به ...سلام..میخوایم بریم تنگه ی واشی؟؟
ولدمورت :رزی! ایمپریوس. رزی: چشم!
ولدمورت: بمرگ!
ققی یه دفعه از جا میپره و میگه:ولدی باز تو سوتی دادی؟خوب میخوای آدم بکشی یه دفعه بگو آواداکداوارا.
ولدمورت: اَه...باز یادم رفت!مامانم همیشه میگفت!
ققی: مامانت که از وقتی به دنیا اومدی مرده!
ولدمورت: تو به روی خودت نیار.
ققی: نه دیگه ، مثلا من دوستتم ،میدونی! دوستا باید ایرادای همدیگرو بگن.
ولدمورت که تحت تاثیر این دوستی ریشه دار قرار میگیره ، دست در دست ققی میذاره میره و دیگه یادش میره که رزی تحت طلس فرمان بوده.
بدین ترتیب رزی تحت طلسم فرمان باقی میمونه و نمیتونه پوز ملکه ی بدجنسو به خاک بماله.

Only Raven

پیام زده شده در: ۱۲:۰۵ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۵

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
طلسم هاي ممنوعه را نام ببريد و تاريخچه ي يكي از آن ها را بنويسيد؟
1-آوداكداورا(اعمال كننده ي مرگ)
2-كروشيو(اعمال كننده ي شكنجه)
3-طلسم فرمان(فرمان برداري)
طلسم فرمان:
اين طلسم در زمان سالازار اسليترين كبير توسط خودش ساخته ميشه و براي فرستادن جاسوس به گروه هاي ديگه استفاده مي كرده
امابزودي دستش رو شد و ضد طلسم اين طلسم توسط پروفسور گودريك كريفيندور كبير ساخته ميشه سالازار هم چون مي خواست از منافعش دفاع كنه به فكر سربنيست كردن گريفيندور مي افته
در اين زمان طلسم آوداكداورا رو در مدت سه ماه 15روز اختراع ميكنه و اول ميره سراغ اعضاي گروهش و اين دو طلسمو بهشون ياد ميدا اين طوري اين دو طلسم همه گير شد اما طلسم كروشيو اطلاعات دقيقي در موردش در دست نيست اما اومده كه اين طلسم توسط گودريگ گريفيندور ساخته ميشه و حالا چرا؟ همه ي ما مي دونيم كه گريفيندور مطلقا دنبال اين جور طلسما نبوده ولي اون فهميده بود كه جادوي سياهي به اون قدرت(آوداكداورا) فقط بايد با جادوي سياه خنثي بشه پس اون اين جادو رو مي سازه تا از خودش و بچه هاي گروهش دفاع كنه و با اين حساب كروشيو ميتونه آوداكداورا رو خنسي كنه البته بايد به صورت حرفه اي ايجاد بشه كه عوارض خطرناكي هم داره كه البته امروزه اين گفته تكذيب شده

اين در مورد سه تاش بود
روش اجراي ورد هاي غير لفظي را بنويسيد؟
اول بايد روي طلسم مورد نظر و جسمي كه مي خواد مورد طلسم قرار بگيره تمركز كنيم بعد طلسم مورد نظر رو تو دلمون زمزمه مي كنيم
کدام یک از طلسم های ممنوعه دارای روش دفاع هستند نام برده ؟
همونطور كه در سوال اول گفتم كروشيو ميتونه آوداكداورا رو خنثي كنه اما اونو تكذيب كردن ما هم در موردش چيزي نمي گيم طلسم فرمان رو ميشه خنثي كرد اما بستگي به قدرت جادوگر داره و به قدرت تحمل و تمركز طرف
ولدمورت قصد دارد یکی از طلسم های ممنوعه را روی شما اجرا کند طلسمی که روش دفاع دارد به صورت نمایشنامه 10 خطی رول ؟
شب سردي بود و هوا ناشي از زاد و ولد ديوانه سازها همچنان مه بود مردي كه رداي مرگخواريش پاره و نخ نما شده بود در خيابان خلوت راه ميرفت تنها نوري كه ديده مي شد از وسيله اي در دست مرد سو سو مي كرد او سردرگم بود و انگار دنبال چيزي ميگشت او امايكيوس بود ناگهان از اطراف صداهايي شنيده شد و مردي در ميان خيابان پديدار شد اونيز رداي مرگ خواري به تن داشت و با انگشتان كشيده اش چوب دستيش را در دست گرفته بود آمايكيوس با سرعت به طرف مرد دويد و در برابر او تعظيم بلند بالايي كرد و گفت : ارباب شما ... اينجا؟
ولدمورت:بله امايكيوس اومدم تا با مرگخوارام يه گپي بزنم
آمايكيوس : اينجا ارباب بين اين همه مشنگ؟
ولدمورت : بله همين جا
و دست امايكيوس را گرفت و آستينش را بالا زد و چوب دستيش را روي علامت شوم دست آمايكيوس فشرد در همان لحظه به تدريج مرگخواران لرد ولدمورت پديدار مي شدند آخرين نفري كه واد صحنه شد سيوروس اسنيپ بود ولدمورت به او نگاهي كرد و گفت : دير كردي سيوروس كجا بودي ؟
در همين لحظه امايكيوس گفت : حتما با نارسيساي عزيزش بيرون بودن از نبود لوسيوس خوب داري استفاده مي كنيا؟
و با اين حرفش باعث شد بلاتريكس لسترنج از خنده ريسه برود
ناگهان اسنيپ دستش را به سمت چوبدستيش برد اما قبل از اينكه آن را به طور كامل از جيبش خارج كند چوبدستي به پرواز در آمد و جند متر آن طرف تر كنار پاي مالسيبر افتاد
بلاتريكس : آخه سيوروس تو مي خواي با آمايكيوس بجنگي اون فقط هيكلش دو برابر توه
رابستن : بس كنيد ديگه جلوي ارباب....
ولدمورت با كمال آامش گفت : تموم شد حالا ديگه بس كنيد در ضمن سيوروس تو هم مجازات مي شي
اسيپ سر را پايين انداخت و هيچ نگفت بعد ولدمورت شروع به صحبت كرد:
امروز مي خوام يكي از بزرگترين اشتباهاتي رو كه مي تونستم در زندگيم مرتكب بشم به شما بگم و تو آمايكيوس تو در راس اين مشكل قرار داري به من گفتن كه تو جاسوسي درسته و همزمان با اين جمله طلسمي را روانه آمايكيوس كرد آمايكيوس به سرعت طلسم او را منحرف كرد و پشت ديواري پنهان شد همه ي مرگ خواران كنار رفته بودند و تقريبا محوطه خالي بود
ولدمورت : هميشه به خودم مي گفتم قدرت جادوگري تو مي تونه مشكل ساز باشه اما اصلا فكرشم نمي كردم كار به اينجا بكشه حالا چرا قايم شدي بيا بيرون و با من بجنگ
آمايكيوس از پشت ديوار بيرون آمد و در برابر ولدمورت ايستاد ولدمورت بدون معتلي فرياد زد : آوداكداورا از ان طرف آمايكيوس نيز فرياد زد كروشيو دو پرتو سبز و قرمز به سوي هم پيش مي رفتند اما با كمال ناباوري پرتو قرمز پرتو سبز را دفع كرد و براهش ادامه داد ولدمورت هم با واكنش سريع جاخالي داد و گفت : مي بينم كه از طلسم هاي جد كثيفت هم استفاده مي كني و دوباره بي مقدمه فرياد زد آوداكداورا
- كروشيو اما اين بار پرتو قرمز سبز را نابود نكرد و بين آنها پيوندي ايجاد شد ولدمورت و امايكيوس هر دو چوب دستيهايشان را به زور نگاه داشته بودند ناگهان امايكيوس كنترل خود را از دست داد و چوب دستيش از دستش خارج شد و پيوند شكسته شد و چوب دستي ولدمورت هم از دستش در رفت حالا هر دو جادوگر بدون چوب دستي بودند آمايكيوس با خونسردي به سمت چوب دستيش دويد و به محض اين كه ان را برداشت ناپديد شد

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۱۲:۱۲ چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۸۵

وینکی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۳ شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۴۵ دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۱
از خونمون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 256
آفلاین
1-طلسم هاي نابخشوني را نام ببريد:
آواداكداورا:avada kedavra
كه براي كشتن افراد به كار ميره !
كراسيا توس كارس(طلسم شكنجه گر)cruciatus cruse
اين طلسم شخص رو در حد مرگ شكنجه ميده!
ايمپريوس كارس( طلسم فرمان) imperius cruse
اين طلسم باعث ميشه شخص تحت فرمان دربياد و هر كاري بهش گفته ميشه انجام بده!
تاريخچه طلسم آواداكداورا
ساليان سال قبل مرلين در دوئلهاي خود دچار مشكل شده بود. چرا كه هيچ كدام از دوئلها به پايان نميرسيد و دوئل سالها ادامه پيدا ميكرد تا يكي از طرفين بميرند. بنابراين او به فكر يافتن طلسمي افتاد كه به وسيله آن زمان دوئل كوتاهتر و در استفاده از وقت صرفه جويي شود و انرژي كم تري هدر برود. مدتها تلاش كرد و در دوئلهاي مختلف روي افراد مختلف طلسمهاي اختراعي خود را امتحان كرد تا اينكه سرانجام طلسم آواداكداورا كارساز شد و كوتاهترين دوئل تاريخ جادوگري در روز كشف آواداكداورا بود. كه زمان آن پنج ثانيه بود كه آن هم فقط صرف زمزمه طلسم شد. اما به دليل خطرناك بودن آن را در رده طلسمهاي نابخشودني قرار دادند.

2- روش اجراي ورد هاي غير كلامي را توضيح دهيد:
در درجه اول بايد كاملا تمركز كنيم. و فقط به طلسمي كه مي خوايم انجام بديم فكر كنيم! بد چشمامون رو ببنديم و اون چيزي رو كه ميخوايم طلسم روش انجام بشه مجسم كنيم. بعد چشمهامون رو باز ميكنيم و در دل طلسم رو تكرار ميكنيم...

3-3. کدام یک از طلسم های ممنوعه دارای روش دفاع هستند نام برده .
طلسم فرمان داراي روش دفاعيه! با بستن ذهن مانع تحت كنترل گرفتن شخص از طرف بقيه ميشيم!

4- . ولدمورت قصد دارد یکی از طلسم های ممنوعه را روی شما اجرا کند طلسمی که روش دفاع دارد به صورت نمایشنامه 10 خطی رول ) ( 10 امتیاز )
-گوش به فرمان(همون ورده با ترجمه ويدا اسلاميه)
صداي ولدمورت در گوش وينكي پيچيد. براي لحظه اي احساس كرد كه از دنياي اطرافش فاصله گرفته.
ولدمورت: حالا وقته اينه كه به حرفهاي من گوش بدي!
وينكي احساس كرد كه بايد از او اطاعت كنه پس گفت: حتما!
ولدمورت: حالا خودتو از پنجره بنداز پايين! و صداي قهقهه اش در فضا پيچيد.
وينكي به پنجره نزديك شد.و ناگهان صداي خنده ولدمورت اون رو به خودش آورد با خودش گفت: چرا بپرم؟! من ميتونم...نپرم...
مقاومت در برابر حركت ناخودآگاهش به طرف پنجره سخت بود. اما اون مقاومت كرد و همه تلاششو به كار گرفت و برگشت به طرف ولدمورت و گفت: ضايع شدي! مگه احمقم كه بخوام بپرم؟!
و با لبخندي ،در جا ناپديد شد

همه چیز همینه...
Only Raven

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.