هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۷:۳۱ شنبه ۸ دی ۱۳۸۶

سر بارون خون آلود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۷ جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۵۷ سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 139
آفلاین
خب
واقعا خوشحال شدیم که دوستان رو در جشن دیدیم
---------------
خب در ادامه صحبتهای هری باید بگم که......
طبق صحبتهایی که با دوستان شد قرار شد شناسه هر کسی که بعد از اخطار راجر در چت باکس،پیامی داده بسته بشه...چرا که دوستان به شدت بر روی اجرا نشدت عدالت پافشاری داشتن

ولی در مورد باز شدن شناسه ها صحبتی نشد ...با دوستان صحبت کردیم و به این نتیجه رسیدیم که بستن شناسه(توسط من) برخورد شخصی مدیر با کاربر نبوده و مدیر به اخطاری که داده بوده عمل کرده
ای کاش ،اگر آرشام اعتراضی به بسته شدنش داشت...با ارسال بلیت به مدیران اونو حل میکرد و کار به اینجا نمیرسید
اکنون فقط اظهار پشیمونی میتونه همه چیز رو به حالت اول برگردونه

متاسفانه باز با شناسه یکی دیگه پست زده..اگر چه محتوای پستش کاملا دوستانست و من خیلی لذت بردم ولی بازم قانون سایت رو زیر پا گذاشته و باعث بسته شدن شناسه جرج ویزلی شده

آرشام جون بلیت رو برای این موافع گذاشتن به خدا!!!

و ما بر می گردیم تا درس عبرتی باشد برای کسانی که بر نمی گردند!

پیام زده شده در: ۱۷:۱۸ شنبه ۸ دی ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
در تولد قرار شد تمام شناسه های دیگری که بعد از اخطار مدیر در چت باکس چیزی نوشته اند هم بسته شوند.
در نتیجه تمام آن شناسه ها نیز بسته خواهند شد و ابدا قرار به باز کردن شناسه ای نشد مگر اینکه فردی که آراشم از شناسه اش استفاده کرده بلیت زده و اظهار کند آرشام او را فریب داده و از شناسه اش سوء استفاده کرده است.
شناسه جرج ویزلی نیز بسته شد.

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۴:۱۱ شنبه ۸ دی ۱۳۸۶

جرج  ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۵ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۶ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از مغازه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
دوستان من آرشامم....براي اولين بار عذر خواهي ميکنم که دارم با شناسه ي جرج عزيز پست مينويسم...هدفم از اين پست فقط بيان صحبت هاييست که پيشتر انجام شد.
با تشکر فراوان از سعيد عزيز که شناسه ي خودش رو در اختيار من قرار داد.

بعدش از همه ي دوستاني که بلاک شدند و همچنين همه دوستاني که شناسه هاي خودشون رو به من دادند واقعا تشکر ميکنم.از ليلي اوانز و ويکتور کرام هم تشکر ميکنم که در اين دو روز پيگير مسائل بودند.پست ليلي اوانز واقعا کاملا بود و مشخصه که وقت زيادي برايش گذاشته.از همه ي دوستاني که مخالف اين عمل بنده بودند نيز تشکر ميکنم....يه سري از رفقا توي چت باکس حمايت کردند که از اونا هم تشکر ميکنم....
واي...چقدر با پست هاي خوابگاه مديران خنديدم...پيشنهاد ميکنم همه بخوانند.
اگر نخنديد,(ويرگول ندارم) به شخصه هزينه ي تلفنتون رو پرداخت ميکنم.
اين حرف ققنوس کاملا تاييد ميشه:
نقل قول:
ققنوس: دوستان ناراحت نشن ولي اگه بلاك اينجوري پيش بره و جاش دارك لردو حتي اون بوبو و تانكي بنويسن حتما رول پيشرفت بزرگي مي كنه...

خب....دوستان....رفقاي عزيز.....ديروز تولد سايت بود....خيلي خوش گذشت. وقتي چهره ي تک تک اعضا(به غير از يک نفر که اسمش مهم نيست) رو ديدم احساس کردم که هنوز هم صميميت ها هست...درسته دعوا ميکنيم...به هم توهين ميکنيم....حق همديگه رو ضايع ميکنيم..ولي وقتي کنار هم هستيم با هم ميگوييم و با هم ميخنديم....شديدا به اين نتيجه رسيدم که حيفه چنين جوي به هم بخوره...سورناي عزيز يه جمله اي رو گفت:اگر همه تلاش کنيم...اين جمع ميتونه به سال بعدي هم برسه.

از اين به بعد ميخوام تلاش کنم....خيلي دوست دارم که سال ديگه هم شاهد تولد سايت باشم...شاهد حضور دوستان در کنار يکديگر باشم...شايد دعواي من با سربارون خون آلود عزيز در سايت بسيار جدي بود اما وقتي چهره ي زيبا و خندانش رو توي تولد ديدم..چهره ي خودم خندان شد...شايد به کريچر تيکه زياد انداخته باشم ولي از ديدنش خوشحال شدم...از ديدن اسکاور خوشحال شدم...هرچند با هم کل کل زياد داشتيم توي سايت..شنيدم کلي هم با هري حرف زده و ازش ممنونم...
رفقايي رو ديدم که عين برادر و خواهر ميمونند....واقعا حاضرم براشون جونم رو بدم...
با اکثر پسر ها روبوسي کردم...با بقيه هم دست دادم
اينا رو ميگم که اثبات کنم:ناراحتي ها فقط در سايت باقي ميمونه و بنده به غير از يه نفر با هيچ يک از اعضاي سايت مشکلي ندارم.
چند کلمه اي با علي عزيز هم حرف زدم و هيچ ناراحتي در چهره اش نديدم و او هم در چهره ام نديد.

هوم....قبل از اينکه من به جشن برسم:کميل و ارش و ميلاد(اسکي) و عليرضا و احسان و محمد و بليد و فراز و ... با هري صحبت کردند.قرار شد بحث به پايان برسه.

در ضمن...علي عزيز هيچ فردي به من توهين نکرده....بنده از هيچ فردي شکايت ندارم.
خواهش ميکنم...اين بحث رو تموم کنيم...هوم...همه ي شناسه ها هم باز ميشه....در نتيجه نگران شناسه هاي بسته شده نباشيد.بيايم رول رو بسازيم(البته من دسترسي نتم محدوده....ولي دو سه ماه ديگه شديدا هستم)...اگر هم بنده باز نشدم ادام نديد لطفا...

ویرایش شده توسط جرج ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۸ ۱۴:۱۸:۵۳

اگر به یک انسان فرصت پیشرفت ندهید لیاقت چندان تاثیری در پیشرفت او نخواهد داشت. ناپلئون

پیام زده شده در: ۲۲:۳۴ جمعه ۷ دی ۱۳۸۶

باب آگدنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۳۹ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۹۰
از گروه همیشه پیروز گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 527
آفلاین
با سلام.
نقل قول:
فکر میکنم این کار فقط باید در حیطه وب مستر باشه که بتونه دسترسی مدیران خودشو بگیره نه اینکه خودش دسترسی خودش روبگیره

خیر.یک گرداننده خودش میتونه دسترسی خودش رو بگیره یا دسترسیهای بیشتری اضافه کنه.
نقل قول:
میتونیم بدونیم دلیلش برای اینکار چی بود؟
ببینیند اینجا دو حالت داره
یک : یا اینکه اشتباه کرده و حاضر به قبول اشتباهش نشده به همین دلیل دسترسیشو گرفته
دو : یا اینکه برای آرام کردن جو دسترسیش گرفته شده

در مورد سوال اول:
مدیر(گرداننده)مربوطه حتما دلایل خوبی داشته که این کارو کرده.واگر خواستار باشند دلایل را گفته و اگر نباشند گفته نمیکنند.
دو:دلایلی که شما گفتی جز یکی از بینهایت دلایل ممکن میباشد.

نقل قول:
این حرفتون یعنی اصلاً اهمیتی نداره بلاک بشن فکر میکنم خوبه اگه به فعالیت های این اعضا هم توجه کنید بله تا اونجایی که من میدونم 4 نفرشون از بهترین و فعالترین اعضای سایت بودن و هستند پس خیلی مهمتر از اونیه که شما نه فقط نیم نگاه بلکه کاملاً نگاه کنید

همون طور که هری قبلا هم گفت بلاک آخرین کاریست که مدیر میکنه.
در مورد نکته دومتون.
حتی برای مثال اگر یکی از مدیران کار خلافی بکنند باید بلاک شوند و در این جا اهمیتی نداره شما چندبار بهترین عضو شدید یا آیا شما داستان نویس خوبی هستید یا نه و حتما مدیران اون نیمنگاه رو کردن وگرنه ایشون بلاک نمیشدند.
لیلی عزیز:
نقل قول:
در پست شماره ی 4557 همین تاپیک من مراتب نارضایتی خودم به عنوان یک کاربر رو از نحوه ی مدیریت یکی از مدیران سایت و همچنین نحوه ی ایفای نقش و کیفیت پست های ارسال شده توسط این مدیر رو به اطلاع شما رسوندم ولی شما به جای رسیدگی و ارائه ی پاسخ تنها سکوت کردید و اجازه دادید مدیر مورد نظر با ملاحظه ی فضای بازی که در اختیار داره به انجام هر عملی دست بزنه و سایت رو به این شکل دچار بحران کنه. آیا یه تذکر ساده در اون زمان از جانب شما نمی تونست از بروز جو پر تشنجی که در این ایام شاهد اون بودیم جلوگیری کنه؟

شما در پست شماره 4557 گفتید:
مدیر ایفای نقش یا هر کس دیگه ای که مسؤله بهشون جواب بده:
و کالین عزیز(و پرقفسور کوییرل گرامی) هم در اون زمان مسئول بودند و جواب شمارو تمام و کمال دادند.

نقل قول:
عنوان یک مدیر به اون اعتماد داشتید، با سوء استفاده از فضای بازی که شما با کم توجهی شخصیتون در اختیارش قرار دادید به توهین، فحاشی و برخورد های کاملاً شخصی با کاربران مشغول شد

بنده فکر کنم سایرین شروع کردنو این مدیر سعی تمام داشت تا بخثهای شخصی نکنه.(در یکی از پستهاشون هم گفتن که آدمهایی که چیزهای شخصی را درون پست میارن نباید بحث کنند.)
نقل قول:
با تشویق و هورا کشیدن مواجه می شه چطور می تونیم به سایر کاربران بفهمونیم که این نوع برخورد نا درسته؟!

من نمیدونم این هورا کشیدن کی بود.

فقط میخواستم اینهارو بگم.
خیلی ممنون.

پیام زده شده در: ۱۸:۱۱ جمعه ۷ دی ۱۳۸۶

ویکتور کرام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۶ سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۴:۲۶:۵۸ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
از مدرسه دورمشترانگ (بلغارستان)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 509
آفلاین
سلام و خسته نباشید به مدیران

جناب وب مستر عزیز ببینم اینجوری که شما حرف میزنید یعنی فقط کابران مقصر هستند و بس. ببینید به نظر من شما باید از نگاه یک کاربر به این قضیه نگاه کنید نه یک مدیر.شما با این توضیحاتتون دارین کادر مدیریتیتون رو توجیح میکنید و فکر میکنم کارتون اشتباهه
بله من نمیگم که کاربران اشتباه نکردن اما فکر میکنم با اخطار دادن به کاربر هم میتونستید این مشکلات رو حل کنید و از این تنش ها کم کنید. ولی اینجوری که من دیدم و شنیدم شما اول شناسه طرف رو بلاک کردین و بعد با فرد خاطی شروع به مذاکره کردین. این کار کاملاً اشتباهه.
در مورد این حرفتون که
نقل قول
نقل قول:
ما مدیرو برکنار نکردیم بلکه خودشون استعفا دادن یعنی خودش دسترسی های خودشو گرفت.

فکر میکنم این کار فقط باید در حیطه وب مستر باشه که بتونه دسترسی مدیران خودشو بگیره نه اینکه خودش دسترسی خودش روبگیره
میتونیم بدونیم دلیلش برای اینکار چی بود؟
ببینیند اینجا دو حالت داره
یک : یا اینکه اشتباه کرده و حاضر به قبول اشتباهش نشده به همین دلیل دسترسیشو گرفته
دو : یا اینکه برای آرام کردن جو دسترسیش گرفته شده

نقل قول:
نقل قول:
تا الان 7 شناسه بسته شده هر وقت به صد رسید میشه بهش نیم نگاهی کرد.

این حرفتون یعنی اصلاً اهمیتی نداره بلاک بشن فکر میکنم خوبه اگه به فعالیت های این اعضا هم توجه کنید بله تا اونجایی که من میدونم 4 نفرشون از بهترین و فعالترین اعضای سایت بودن و هستند پس خیلی مهمتر از اونیه که شما نه فقط نیم نگاه بلکه کاملاً نگاه کنید

و یک سوال اینکه لارتن دیگه چرا بلاک شد؟اون که مدتی بود توی سایت نیومده بود پس نمیتونید بگین به خاطر پست هاش در مورد پست اخرشم هم فکر میکنم پاکش کرد پس دلیل بلاک شدنش معلوم نیست

در هر صورت جناب وبمستر فکر میکنم شما باید جوابگوی کارد مدیریتیتون باشید و بتونید یک پاسخ منطقی بیارید. اینهمه بحث شد ولی نه شما جوابی دادید و نه ما چیزی فهمیدیم .
در هر صورت بالاخره شما تصمیمتون چیه؟ شناسه های بلاک شده چی میشن؟
فکر کنم این حق همه اعضا باشه که بدونن شناسه های بلاک شده چی میشن.
البته پیشنهاد من اینه که در قوانین خودتون تجدید نظر بشه و انعطاف پذیر باشین.
در آخر هم بگم من افردی که بلاک شدن رو نمیشناسم که بگید به خاطر دوستانش اینکار رو کرد. گرچه فکر میکنم ما در این سایت همگی یک خانواده اییم و شما پدر خانواده ( بابایی من پول میخوام ) و من به شخصه از حق اونا طرفداری میکنم و دلیلشم اینه که خودشون نمیتونن اینجا پستی بزنن.

(چقدر فکر میکنم )

ویرایش شده توسط ویکتور کرام در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۷ ۱۸:۲۲:۳۳
ویرایش شده توسط ویکتور کرام در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۷ ۱۸:۳۶:۴۸

کاشکی یه روز باهم سوار قایق می شدیم
دور از نگاه ادما هردوتا عاشق میشدیم

پیام زده شده در: ۸:۲۳ جمعه ۷ دی ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
وینسنت کراب
متظکر از نقل قول همونطور که مشخصه سه راه ممکن نوشته شده و بعد از اومدن مدیر سایت و فهمیدن دلیل بلاک شدن راه حل سوم باید انجام میشد یعنی معذرت خواهی فرد بسته شده و عدم تکرار

لیلی اوانر عزیز
مدیر سایت حرف نهایی رو باید بزنه و اگر مدیر سایت حرفش حرف نباشه کلا سایت نباشه بهتره در نتیجه همین روش فعلی ادامه پیدا خواهد کرد.
حرف منطقی بیارید. حرفی که هزار نفر بزنن منطقی نیست. این افراد جو سازی کرده اند وگرنه واضح است که هیچ کس نمیتواند به کار مدیری که داشته کارشو میکرده و وظیفشو انجام میداده اعتراض کنه

من قطعا با هر کسی برخورد میکنم اینجا مدیران دو سه ساله بیرون شدن شما فکر نکنید که اگه مدیر مقصر بود من قبول نمیکردم ولی مدیر هیچ تقصیری نداشته بلکه این کاربر مورد نظر بوده که جو سازی کرده و به چیج وجه مدیریت سایت کوتاه نخواهد اومد.

ضعف در تصمیم گیری یعنی اینکه مدیر سایت نتونه طبق قوانین عمل کنه و مدادم حرفش عوض بشه
حرف ما از اول روشن بوده و تا الان هم روشنه

انعطاف وجود داره ولی زیر بار حرف زور رفتن و نوکر کاربر شدن و بله قربان گوی او بودن اسمش انعطاف نیست. اگر آراشم باز بشه فردا هر کس دیگه ای میاد و هر چیزی در هر جایی بدون توجه به حرف مدیر مینویسه و هر فحشی بخواد میده و بعدش دوستاشو جمع میکنه میاره که جو سازی کنه

بگید چه اجحافی شده و کدوم کار مدیر غلط بوده؟

همونطور که قبلا گفتم خوشبختانه من یا مدیر دیگه ای هیچ خورده برده ای با کسی نداشتیم و دقیقا دلیل ما برای بلاک کردن روشنه و سرش هستیم و پا فشاری میکنیم.
هرگز مدیر نمیتونه تمام سایتو بخونه. در شراطی ثبت نامم نوشته شده که مدیران مسوول نوشته های سایت نیستن. من دروغگو نیستم و واقعا اون تاپیکو نخونده بودم. من روزانه یک ساعت وقتم برای جادوگران اختصاص میدم که با حوادث فعلی شده یک و نیم ساعت. من بعدا مجور شدم اون تاپیکو بخونم و تصمیمات مورد نظر گرفته شد.
شما اگر میتونی تمام پست های این سایتو در سیصد و شصت و پنج روز سال بخونی واقعا کاندید خوبی برای مدیریت هستی.

من به خاطر احترام به سایر اعضا اینجا جواب میدم وگرنه هیچ نیازی به جواب دادن نداریم.
تا الان 7 شناسه بسته شده هر وقت به صد رسید میشه بهش نیم نگاهی کرد. اینجا باید روشن بشه که قانون و مدیر سایت حکم میدن یا جو سازی تعدادی کاربر.

جواب سوالات شما:
1. ما در مدیریت راجع به همه موارد بحث میکنیم. شما از کجا میدونی که با مدیر مورد نظر صحبت نشده و احطار نگرفته و غیره و غیره.
ولی هرگز چنین چیزایی نباید در دید عموم سایت باشه. این همه اخطار به کاربران داده شده در سایت نوشته شده؟ ما هر مدیری رو آوردیم و ورش داشتیم این مساله رو پیش خودمون انجام دادیم.

2. مدیر یه شخصی در این سایته داره و یه شخصیت مدیریت که هر دو کاملا جدا و هیچ ربطی به هم ندارن. وقتی یه مدیر خلاف قوانین رفتار میکنه نه امتیازی بهش داده میشه و نه بنا به نظر شما در حقش اجحاف میشه. اینطوری نیست که چون مدیره باید باهاش برخورد شدیدتری صورت بگیره. برخورد مثل بقیه. ما در مورد اون تاپیک در مدیریت صحبت کردیم و به نتایجی رسیدیم که بازم میگم امکان گفته شدنش در جای عمومی سایت نیست. ولی در هر حال نتیجش این بوده که با افرادی که اونجا پست زدن برخوردی نداشته باشیم.

3. مدیر نمیتونه همه جای سایتو بخونه. شما خودت تمام پست ها رو میخونی؟ اگه اینطوره من به شما پیشنهاد مدیریت میدم در سایت من روزانه یک ساعت فرصت برای جادوگران دارم و این چند روزه به دلیل مساله جدید شده یک ساعتو نیم. قرار نیست هر مدیر سایت زیر و بم سایتو بخونه اصلا اینطور نیست. وگرنه تمام کار زندگیشو باید ول کنه و سایتو بخونه
بازم ارجاع میدم یه شرایط ثبت نام که توش دقیقا همین نوشته شده:
نقل قول:

بی تردید این امکان برای مدیران سایت نیست که متن تمامی پیام ها را بازرسی کرده و به سرعت و آسانی پیام های بی مورد را پاک کنند، مسئولیت متن پیام ها با فرستندگان آنهاست و هیچ مسئولیتی بر گردن مدیران سایت نیست.

من بعدا مجبور شدم وقت بزارم اون تاپیکو بخونم به دلیل چیزایی که پیش اومد. و تصمیمات مقتضی گرفته شد.

4. اولا ما مدیرو برکنار نکردیم بلکه خودشون استعفا دادن یعنی خودش دسترسی های خودشو گرفت. ثانیا برکنار کردن یه مدیر ربطی به برخورد با اون برای نوشتن چنین پست هایی نداره. اگر قرار میشد برخوردی با افراد درون تاپیک نجوه صورت بگیره برخورد مناسب و منطقی و برابر انجام میشد.

5. مدیر قدیس نیست و خالی از اشتباه هم نیست. به نظر من مدیر در بستن اون تاپیک صد در صد اشتباه کرده و من خودم اون تاپیکو باز کردم. در مورد بستن شناسه هایی که بعد از اخطار مدیر در چت باکس نوشتن من صد در صد موافق بسته شدن ایشان هستم این مورد باید بارون نظر بده و به نظر من بله شما و تمام کسانی که بعد از اخطار مدیر در اونجا نوشتید بسته میشدید یا بشید. تا بعدا بپذیرید که کار اشتباهی بوده که بعد از زدن اخطار مدیر در اونجا نوشتید و بعد باز بشید
کار بستن یه چیز وحشتناک نیست. بستن یعنی مدیران میخوان طرف در سایت عمومی پست نزنه و با طرف خصوصی صحبت کرده و به یک نتیجه و توافق برسن و در طی این مدت فرد باید از خودش دفاع کنه و دلایل کارشو روشن کنه و غیره و غیره

6. من فکر نمیکنم این اسمش سکوت باشه الان شما هم اینجا حرفاتون رو زدید. کسانی که شناسشون در احتیار شناسه بسته شده قرار بگیره بسته میشه و هیچ راهی نداره مگر اینکه قوانین سایت تماما عوض بشن یعنی قوانین بالاتر از تمام مدیران و کاربران وجود داره و کسی نمیتونه بهشون عمل نکنه یعنی هیچ راهی نداره. کسی که شناسشو به فرد بسته شده داده بی برو برگرد بسته میشه

7. نقل قول:

آیا شما به عنوان یک وب مستر نمی تونید تشخیص بدید که جهت گیری ها و محتوای سایتی که مدیریتش رو به عهده دارید چیه و شما موظف هستید به چه نوع مطالبی اجازه ی انتشار بدید و با ارسال چه نوع پست هایی برخورد کنید؟ شما از کاربرانی که به شخصیتشون توهین شده در خواست کردید در صورت نارضایتی از این مسئله با بیان اعتراض زمینه ی پاک شدن پستها رو فراهم بیارن در حالیکه فراموش کردید انتشار چنین مطالبی در سایت در وحله ی اول توهین به شخص شما،سایت و سیستم مدیریتتون محسوب می شه.

بله من دقیقا میدونم. و طبق بررسی من تقریبا تمام پست های ایفای نقش ( فک کنم 50 هزار تا باید پاک بشه و فقط 100 تا باید بمونه) و نیمی از پست های فروم باید پاک بشن چون همشون هیچ ربطی به هری پاتر ندارن.
اگر منظور شما ربط داشتن نوشته ها به این سایته.
ما نمیتونیم با ارسال پست برخورد کنیم. ارسال پست آزاده چون فروم آزاده.
انتشار اون مطالب توهین به سایت نبوده و توهین به مدیریتش هم نبوده. این گونه مسایل رو مدیران سایت تشخیص میدن. اون افراد به همدیگه توهین کردن. توضیح بیشتر نمیتونم بدم اگر توضیح بیشتر میخواید باید خصوصی بلیت بزنید.

حرف نهایی: وقتی مدیریت سایت حرف حق میزنه و کارشو درست انجام داده. چانه زنی و انعطاف دقیقا به معنی زیر پا گذاشتن قوانین و باج دادن به کاربره

جرج ویزلی:
این مشکل یه نفر یا دو نفره نه تمام سایت در نتیجه هر کسی قبول میکنه که مشکل از سایت نیست وگرنه باید همه مشکل میداشتن. شما باید کوکی هاتون رو ریست کنید. توضیحات و راهنمایی های بیشتر رو باید بلیت بزنید.

ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۷ ۸:۳۰:۱۱
ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۷ ۸:۳۴:۵۷

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۳:۰۱ جمعه ۷ دی ۱۳۸۶

لیلی اوانز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۶ چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 571
آفلاین
به وب مستر:

با بررسی که در این چند روز داشتم متوجه شدم مسئله ی نارضایتی کاربران و بلاک های متوالی، روز به روز در حال گسترشه و کم کم داره به یه بحران شدید تبدیل می شه.
با توجه به سمت و موقعیت شما در سایت فکر نمی کنم هیچ فرد دیگه ای به جز شما صلاحیت، مسئولیت و وظیفه ی کنترل این بحران رو داشته باشه اما اینطور که به نظر می رسه شما تا به حال تمایل چندانی به مدیریت این وضعیت از خودتون نشون ندادید و حتی تا حد زیادی، به شیوه ای که شایسته ی موقعیت یک وب مستر نیست با این جریان همراه شدید.

شخصاً با نوع عملکرد آرشام و تکرار مکرر اون موافق نیستم چرا که تنها نتیجه ی این عمل تا به حال، بالا رفتن حساسیت و افزایش تعداد کاربران بلاک شده بوده. اما در این مورد که بلاک آرشام و به ویژه طولانی شدن اون سیاست نادرستی از طرف مسئولین سایت بوده کاملاً با آرشام و بقیه ی معترضین موافقم.
متأسفانه در جریان اتفاقات اخیر به طرز نا امید کننده ای شاهد عدم هماهنگی، ضعف تصمیم گیری، و بحران عدم لیاقت در کادر مدیریتی سایت بودیم که همین مسئله باعث بی اعتمادی شدید کاربران به تیم مدیریت سایت شده.

صرف نظر از صحبت های سایر دوستان، شخصاً انتظار برخورد منطقی تر، هوشمندانه تر و در موقع لزوم قاطعانه تری رو از شما داشتم.
متأسفانه شما در زمانی که باید در جایگاه یک وبمستر به طور قاطع با بی قانونی های رخ داده در سایت برخورد کنید سکوت کردید و خودتون رو به بی اطلاعی زدید و زمانی که باید برای کنترل بحران و دلجویی از کاربران ناراضی، انعطاف پذیر تر عمل کنید با فرو رفتن در یک لاک دفاعی خشک و خشن بیشتر از قبل به این بحران دامن زدید.

دلیل حضور من در اینجا و زدن پست صرفاً به این خاطره که متوجه شدم متأسفانه در این جمع هیچ کس دیگه ای حاضر به ارائه ی برخورد منطقی و رفع اختلافات با کمی انعطاف پذیری نیست.

وقتی شخص شما با وجود موقعیت سنی، اجتماعی و جایگاهی که در سایت دارید به هیچ وجه حاضر به ذره ای انعطاف، قبول اشتباهات و تغییر در جهت گیری خودتون نیستید قاعدتاً نباید انتظار برخورد مناسب تری از جانب کاربرانی داشته باشید که هم از نظر سنی از شما جوان تر هستن و هم اینکه موقعیت و جایگاه شما رو در سایت ندارن.

شما نمی تونید کسی رو وادار کنید در حالیکه از حس بی عدالتی و اجحاف رنج می بره و برخورد مناسبی رو هم از جانب مسئولین ِ رسیدگی به مشکلاتش نمی بینه، دقیقاً مطابق میل شما ریکشن نشون بده و به هیچ وجه خلاف قانون عمل نکنه.

دلیل بروزمشکلات اخیر صرفاً به این خاطره که شما مثل یک نظام توتالیتر تمام راههای موجود برای انتقال نارضایتی ها رو مسدود کردید و اجازه ندادید بازخوردهای توأم با نارضایتی از راههای درست انتقال پیدا کنن و مورد رسیدگی قرار بگیرن.

به عنوان نمونه در مورد جهت گیری های نادرست شما در رابطه با جریانات اخیر، چند مورد رو ذکر می کنم و امیدوارم پاسخ مناسبی برای علت بروز این نا هماهنگی ها و مشکلاتی که در نتیجه ی اونها بروز پیدا کرده داشته باشید:

1- در جایگاه وب مستر شما وظیفه دارید به طور مرتب کادر مدیریتی خودتون رو از نظر صلاحیت مورد بررسی قرار بدید و در صورت بروز مشکل از جانب اعضاء ِ تیم مدیریت، برخوردی سریع و قاطع داشته باشید چرا که مدیران الگوی سایر کاربران هستند و وقتی خود اونها دارای مشکل و نارسایی شدید باشند نمی شه از کاربران توقع داشت صحیح و قانونمند عمل کنند.
در پست شماره ی 4557 همین تاپیک من مراتب نارضایتی خودم به عنوان یک کاربر رو از نحوه ی مدیریت یکی از مدیران سایت و همچنین نحوه ی ایفای نقش و کیفیت پست های ارسال شده توسط این مدیر رو به اطلاع شما رسوندم ولی شما به جای رسیدگی و ارائه ی پاسخ تنها سکوت کردید و اجازه دادید مدیر مورد نظر با ملاحظه ی فضای بازی که در اختیار داره به انجام هر عملی دست بزنه و سایت رو به این شکل دچار بحران کنه. آیا یه تذکر ساده در اون زمان از جانب شما نمی تونست از بروز جو پر تشنجی که در این ایام شاهد اون بودیم جلوگیری کنه؟

2- بعد از اون، بحث های دنباله دار و پر تنش تاپیک نحوه ی برخورد رو شاهد بودیم. شخصی که شما به عنوان یک مدیر به اون اعتماد داشتید، با سوء استفاده از فضای بازی که شما با کم توجهی شخصیتون در اختیارش قرار دادید به توهین، فحاشی و برخورد های کاملاً شخصی با کاربران مشغول شد و شما در مقابل تنها سکوت کردید. به هیچ وجه منکر برخورد متقابلی که از جانب سایر کاربران وجود داشت نمی شم ولی آیا مدیران الگوی کاربران و نماینگر نوع صحیح فعالیت در سایت نیستن؟ وقتی یک مدیر به شیوه ای کاملاً نا مناسب به ارسال پست مشغول می شه و به جای برخورد اعتراض آمیز و توبیخ از جانب سایر اعضای کادر مدیریت، با تشویق و هورا کشیدن مواجه می شه چطور می تونیم به سایر کاربران بفهمونیم که این نوع برخورد نا درسته؟!

3- به خاطر دارم در جریان اون نارضایتی ها و جو متشنج موجود، شما نسبت به مسائل رخ داده اظهار بی اطلاعی کردید و با این حربه خودتون رو کنار کشیدید. آیا این عذر بدتر از گناه نیست؟ آیا شما به عنوان یک وبمستر نباید نسبت به معضلات و درگیری های موجود در سایتی که مدیریتشو به عهده دارید اشراف داشته باشید؟

4- احتمالاً جواب شما به این پست این جمله ست: «ما مدیر مورد نظر رو به خاطر انجام برخورد شخصی در سایت، از مدیریت برکنار کردیم.» آیا این برخورد برای شدت تخلفات رخ داده کافیه؟

5- روز سه شنبه قفل شدن تاپیک نحوه ی برخورد رو از جانب یکی از مدیران شاهد بودیم. و بعد از اون مدیر مورد نظر (راجر دیویس) در چت باکس اعلام کرد تا باز شدن تاپیک نحوه هیچ کس حق نداره در چت باکس راجع به محتویات اون تاپیک صحبت کنه.
در مورد درست یا نادرست بودن عملکرد راجر در اینجا نظری نمی دم اما سؤالی که در اینجا مطرح می شه اینه که آیا تا زمان باز شدن تاپیک صرفاً آرشام بود که در مورد تاپیک نحوه و مسائل رخداده در چت باکس پیام زد؟!!
با توجه به هماهنگی به شدت بالای تیم مدیریت(!) قفل بودن تاپیک به جای یک ساعت 3 روز طول کشید و در این فاصله پیام های زیادی در این مورد در چت باکس زده شد.
حتی شخص من در این رابطه چند جمله در چت باکس زدم و به راجر یاداوری کردم با توجه به حرفی که زده قاعدتاً باید من و بقیه رو هم بلاک کنه. اما جواب راجر این بود که آرشام رو بارون بلاک کرده نه من و اگه صلاح بدونه تو و بقیه رو هم بلاک می کنه!
آیا قانون نباید در مورد "همه" به شکل منصفانه ای به اجرا در بیاد؟

6- زمانی که گروهی ناراضی رو وادار به سکوت و خفقان می کنید نباید انتظار داشته باشید کاملاً مطیعانه واکنش نشون بدن. بستن راههای معمول و قانونی برای بیان اعتراض، باز شدن راههای نامتعارف و برخوردهای غیر منطقی و رادیکال رو به همراه داره. شاید فردی مثل من با توجه به نوع حرفه، موقعیت سنی، اجتماعی و رشته ی تحصیلی ناچار باشه یاد بگیره در مقابل توهین و تهمت و افترا صبور باشه(تأکید می کنم توهین نه انتقاد!) اما شما نمی تونید از سایر کاربران هم انتظار داشته باشید به همین شکل واکنش نشون بدن.

7- مسئله ی دیگه ای که منو واقعاً متعجب کرد دیدن این جمله از شماست:

نقل قول:
کسانی که در تاپیک نحوه برخورد مسایل خصوصی رو افشا کردن اگر شکایت کنن سایت میتونه موارد رو دیلیت کنه

آیا شما به عنوان یک وب مستر نمی تونید تشخیص بدید که جهت گیری ها و محتوای سایتی که مدیریتش رو به عهده دارید چیه و شما موظف هستید به چه نوع مطالبی اجازه ی انتشار بدید و با ارسال چه نوع پست هایی برخورد کنید؟ شما از کاربرانی که به شخصیتشون توهین شده در خواست کردید در صورت نارضایتی از این مسئله با بیان اعتراض زمینه ی پاک شدن پستها رو فراهم بیارن در حالیکه فراموش کردید انتشار چنین مطالبی در سایت در وحله ی اول توهین به شخص شما،سایت و سیستم مدیریتتون محسوب می شه. آیا شما در جایگاه یک وب مستر توانایی تشخیص این موضوع رو ندارید که چه مطلبی مرتبط با موضوع سایته وچه مطلبی بی ارتباطه و لازمه که حذف بشه؟ استنباط من از جهت گیری شما اینه: کاربران آزادند که مسائل شخصی و موارد بی ارتباط با سایت را در انجمن ها مطرح کنند، به یکدیگر توهین کنند و تا زمانی که شاکی شخصی نداشته باشند، خود ِ سایت در جایگاه یک شخصیت حقوقی مخالفتی با نوع پست های ارسالی آنها نخواهد داشت!

راستش بعد از خوندن این پست شما و مشاهده ی نوع برخوردتون، شخصاً از احترامی که با سکوتم برای سایت، قوانین و مدیریت اون قائل شده بودم احساس پشیمونی کردم!

پست بیش از حد طولانی شده و هنوز هم موارد دیگه ای برای مطرح شدن وجود داره. امیدوارم شخص شما هم نسبت به این نارسایی های رخ داده آگاهی داشته باشید و برای جلوگیری از بروز مجدد اون تصمیم روشنی اتخاذ کنید و در صورتی که منکر وجود چنین کاستی هایی هستید با دلایل منطقی من رو از برداشت نا مناسبم آگاه کنید.

در مورد تنش های اخیر و بلاک های صورت گرفته فکر می کنم وقت اون رسیده با کمی تجدید نظر و انعطاف، به اون شکل که شایسته ی جایگاه و موقعیت میانجی گرایانه ی یک وب مستره قدمی در راه حل اختلافات بردارید.

بلاک شدن کاربران مورد نظر تأثیری به جز شدیدتر شدن بحران و ترسیم وجهه ای دیکتاتور مآب از کادر مدیریت سایت نخواهد داشت. با کمی چانه زنی، انعطاف دو طرفه و بیان یک سری شرایط می تونید زمینه رو برای حل این مشکلات فراهم کنید. هیچ قانونی نیست که تبصره ای نداشته باشه و یا قابل تغییر نباشه. کافیه به عنوان وب مستر تا حدی کاستی و نارسایی موجود در تیم مدیریتیتون را به عهده بگیرید و در مقابل فضا رو برای جبران تخلفات رخ داده از جانب کاربران خاطی ( و یا به ظاهر خاطی) فراهم کنید.

ویرایش شده توسط لیلی اوانز در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۷ ۳:۲۳:۴۶

پیام زده شده در: ۱:۴۰ جمعه ۷ دی ۱۳۸۶

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
سلام خدمت وب مستر بزرگ جناب علي نيلي ملقب به عله کپي رايت ,دارنده نشانه هايي از يک اتشفشان مغرور,دارنده ي شناسه ي هري پاتر پسري که زنده ماند تا در کلاس هاي خصوصي البوس دامبلدور(صادره از قزوين) شرکت کند.

شما نمیتونید انگار آدم حرفتونو بزنید و برید؟ حتما باید یه تکه ای بندازید؟ منم با بعضی از کارهای علی نیلی مخالفم ولی هیچ وقت اینجوری حرف نمیزنم. هیچ وقت به خودم اجازه نمیدم که اعتراضمو با فحش و بدوبیراه نشون بدم. تمام کسایی که این حرف ها رو میزنند دوست دارند خودشونو خالی کنند. عقده سر دلشونو گرفته می خوان سر علی نیلی خالی کنند.

به آرشام:
من نه با تو موافقم نه مخالف چون هیچی راجع به خودت و کارهات نمیدونم ولی یک چیزی رو بدون. تو که اینقدر فکر دوستات هستی دیگه با شناسشون وارد سایت نشو. حتی اگه بهت پیشنهاد هم دادن قبول نکن. فکر خودت نیستی فکر اون ها باش. اونا با شناسشون کلی پست زدن و زحمت کشیدند. حیفه که یک روزه همه ی زحمت هاشون خراب بشه.
پ.ن: من باهات درست حرف زدم امیدوارم نخوای با بدوبیراه جواب بدی.

به هری پاتر:
من هنوز جوابمو راجع به دانگ نگرفتم. بازم میگم کارهای شما درسته ولی اگر این دفعه یکم سیاست سایت رو عوض کنید بهتره. مطمئن باشید اگه می خواست با بلاک کردن درست بشه تاحالا شده بود. 1000نفر دیگه هم بلاک بشند بازم همین آش هست و همین کاسه. یه تصمیم دیگه بگیرید بهتره تا کسایی مثل دانگ ضرر نکنند.

ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۷ ۱:۵۵:۱۹

پیام زده شده در: ۰:۴۳ جمعه ۷ دی ۱۳۸۶

جرج  ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۵ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۶ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از مغازه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام خدمت وب مستر بزرگ جناب علي نيلي ملقب به عله کپي رايت ,دارنده نشانه هايي از يک اتشفشان مغرور,دارنده ي شناسه ي هري پاتر پسري که زنده ماند تا در کلاس هاي خصوصي البوس دامبلدور(صادره از قزوين) شرکت کند.

در دو روزه گذشته من هر وقت میخوام لاگین کنم باید حتما واژه رمز جدید بگیرم تا بتونم بیام.

بعد اینکه هی مینوسیه از ورود شما مچکرییم هری پاتر از ورود شما مچکریم کوییریل - از ورو شما مچکریم راجر دیویس.باب این مدیرا همه خزن! اصل بارون هست که متاسفانه تا حالا نزده مچکریم

مدیر اصلی سایت زوپس نمی تونه این مشکل رو حل کنه؟!

یه سوال برام به وجود اومد.

شما، جناب علي نيلي ملقب به عله کپي رايت ,دارنده نشانه هايي از يک اتشفشان مغرور,دارنده ي شناسه ي هري پاتر پسري که زنده ماند تا در کلاس هاي خصوصي البوس دامبلدور(صادره از قزوين) شرکت کند به چی مگی منطقی؟

به زور مدیرا یا حرف این همه کاربر؟

ویرایش شده توسط جرج ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۷ ۱:۰۰:۴۲

اگر به یک انسان فرصت پیشرفت ندهید لیاقت چندان تاثیری در پیشرفت او نخواهد داشت. ناپلئون

پیام زده شده در: ۰:۴۲ جمعه ۷ دی ۱۳۸۶

میلاد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۴ دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۸:۴۹ دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 15
آفلاین
الان كه شبه اما چند ساعت ديگه كه آفتاب در بياد ميتونم ادعا كنم شما در نهايت پستي و رزالت(خدايي خز شد ) حرف خودتو توي روز روشن انكار ميكني.

نقل قول دقيق از جمله دلايل شما براي بلاك آرشام:
نقل قول:
1. اشتباه مدیر در بستن فرد
2. اشتباه در نبستن بقیه
3. معذرت خواهی و عدم تکرار فرد بسته شده

ویرایش شده توسط وینسنت کراب در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۷ ۰:۴۶:۳۴

dont pick on me

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.