هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: بررسی و بحث راجع به مشکلات اخیر سایت و اعضای سایت
پیام زده شده در: ۱۳:۰۸ دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۹

آمیکوس کرو

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۶ شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۴۱ پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶
از اليا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 367
آفلاین
كلي گشتم و اين تاپيكو پيدا كردم كه با حال روز سايت بي مناسبت هم نيست. به نظرم بد نيست اعضا براي پيشرفت سايت تو اين تاپيك پست بزنن،قبل از اينكه برن سراغ گفتگو با مديران نظراتو اينجا بين خودشون رد و بدل كنن.البته من نمي خوام بگم تو بحرانيم.اما بهتره سايت هميشه فعال باشه.اينطوري اعضاي فعلي كم انگيزه نمي شن.

اميدوارم دوستان نظر بدن.

ویرایش شده توسط آمیکوس کرو در تاریخ ۱۳۸۹/۸/۱۷ ۱۳:۱۰:۵۳

تصویر کوچک شده

خاطرات جادوگران...روز هاي اشتياق،ترس،فداكاري ها و ...

پیام زده شده در: ۱۸:۲۸ دوشنبه ۲۳ آبان ۱۳۸۴

XXX

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۴ پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۶:۰۲ دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۵
از مریخ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 241
آفلاین
راستش مشکلات سایت زیاد نشد اما کم هم نشد. من انتظار داشتم حداقل یه چیزی کم بشه.
در ضمن با نظر جیمز پاتر هم موافقم. میتونیم و باید موضوع خودمون و بسط ارتباطمون رو گسترش بدیم.

من به انØ

پیام زده شده در: ۱۸:۴۱ پنجشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۸۴

james_potter

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۳۲ جمعه ۱۶ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۴۰ یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۰
از تهران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 431
آفلاین
از اینکه بلاخره به یه نتیجه ای رسیدیم واقعا خوشحالم

البته من همین جا معذرت خواهی خودم و چون نمیتونم تو کار ترجمه شرکت کنم اعلام میکنم ( چون درس هام اجازه نمیده )

البته آبرفورث میدونه چرا اجازه نمیده

من هم یه پیشنهادی دارم :

که اول بسط سایت رو از فقط هری پاتر افزایش بدیم ( که یکی از دوستان هم بهش اشاره کرد )
و ماجراهای جادویی دیگه مثل ارباب حلقه ها و حتی مرلین جادوگر رو هم به بحث ها مون اضافه کنیم

و همچنین سوای این تعداد دوستان که جمع شدن بیاییم یه اکیپ دیگه تشکیل بدیم و یه تاپیک مخصوص شو باز کنیم که کار این اکیپ فقط کارش پیدا کردن سوژه های جدید باشه ( با توجه به افزایش بسط کار راحتیه )

که این افرادی که تازه اومدن تا اومدن کتاب 6 ( 4 ماه زمان کمی نیست ) سرشون گرم بشه و با فعالیت خوب تو سایت آشنا بشن

و همچنین سایت از حال خواب زمستونی بیدار بشه

ویرایش شده توسط آرسنیوس جیگر در تاریخ ۱۳۸۴/۱/۲۶ ۱۳:۴۱:۳۰

از هری پاتریست بودن اعلام بازنشستگی می کنم
راه رو واسه جوونا باز کردم!

پیام زده شده در: ۱:۰۲ پنجشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۸۴

جیمز پاتر

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۶ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۲۵ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۱
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 326
آفلاین
برای همه‌ی دوستانی که پیشنهاد من رو متوجه نشدن:
سایت آینه‌ای سایتیه که به هر دلیلی ساخته می‌شه تا مطالب سایت دیگه‌ای رو در خودش منعکس کنه. مثلاً ممکنه سایتی در جایی قفل شده. بعد سازندگان سایت میان یه سایت دیگه می‌سازن که بسته نشده. بعد مطالب رو در اون هم می‌نویسن. حالا در مورد پیشنهاد من، سایت آینه‌ای منظورم اینه که همون مطالب سایت لکسیکن رو به زبان فارسی در سایتی جدید ترجمه کنیم و بذاریم. حتی‌الامکان هم سایت از نظر شکل شمایل، همون شکل و شمایل سایت اصلی رو داشته باشه. همونطور که چندبار هم توضیح دادم، خود سایت لکسیکن هم از این طرح‌ها پشتیبانی می‌کنه. این سایت به زبان اسپانیولی و فرانسوی هم ترجمه‌شده. پس ما هم می‌خوایم سایتی بسازیم که مطالب سایت اصلی رو که به زبان انگلیسی هست، به زبان فارسی ترجمه کنیم. این شد سایت آینه‌ای hp-lexicon به زبان فارسی.
اگر هم کسی می‌خواد کمک کنه، بهتره اول با ترجمه‌ی یه قسمتی از سایت که به نظرش جالب میاد و در ضمن به صورت ترجمه‌شده در سایت جادوگران وجود نداره، شروع کنه تا در مورد مباحث دیگه‌ش تصمیم گرفته بشه. به نظر من یه سرگروه ترجمه هم می‌خوایم و یک یا چند تا هم ویراستار. امیدوارم که همگی متوجه شده‌باشید که منظور من چیه. حالا هرکی آمادگی داره، اعلام کنه (ترجیحاً توی تاپیک )
با تشکر از السامور عزیز.
و همچنین ابرفورث دامبلدور و هاگرید.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۲ ۱:۱۶:۱۴
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۲ ۱:۲۹:۲۴

پیام زده شده در: ۰:۴۸ پنجشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۸۴

هگرید

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۹ چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۰:۰۲ چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۱
از دره غولها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 301
آفلاین
خوبه ! یه کم حالم جا اومد ! بعد از مدتها این جمیز داره یه تکونی به ما میده ! واقعا آفرین ! برای ترجمه من هم هستم ! فکر کنم حالا چهار نفر باشیم ! امیدوارم دوستان دیگه ای هم که در ترجمه دستی دارن به این گروه ملحق بشن و لااقل در این مدت باقی مونده تا انتشار کتاب 6 لااقل یه فعالیت مفید انجام داده باشیم !

آدمي از عالم خاکي نمي آيد به دست !
عالمي ديگر ببايد ساخت ! وز نو آدمي

پیام زده شده در: ۰:۳۱ پنجشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۸۴

آبرفورث دامبلدورold

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۰:۴۶ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 548
آفلاین
خب! ببينين دو نفر اعلام آمادگي كردن، با خود من شديم سه نفر! ولي اگه از پسش بر نيومدين و يه كار هم تحويل ندادين بدجور استكبار گريبانگيرتون مي‌شه ها! من برنامه‌هاي گروه ترجمه رو براتون پيام شخصي مي فرستم،
در مورد سايت آينه‌اي هم، با توجه به ماژول WordBook كه هم اكنون روي سايت نصبه و فقط مديران مي‌بينن، اصلا و ابدا مشكلي از اون لحاظ نخواهد بود!‌ اگه مطلب جمع كنيم، درست كردن سايت آينه‌اي عينهو يه ليوان آب گلابي مي‌مونه!

پیام زده شده در: ۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۴

السامور پاراگات

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ شنبه ۲۳ آبان ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۴۹ دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۴
از جنگل ممنوعه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 101
آفلاین
سلام .ببخشين من يه خورده خنگم.سايت آينه اي چيه؟اگه تاپيكي هست كه ميگه چيه لطفا بگو.من خيلي دوست دارم كمك كنم.ولي وقتي چيزي نميدونم نميودنم چيكاركنم.
خداييش هيچي از اين پست آخريت نفهميدن.
ممنون ميشم اگه يه توضيح كوچيكي بدي كه منم يه خورده بفهمم.من فقط از كامپيوتر بلدم انيميشن درست كنم.از اين چيز ميزها بلد نيستم.

تصویر کوچک شده

استيو هالف و خائنين بايد بسوزند!

پیام زده شده در: ۲۳:۰۵ چهارشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۴

چو چانگ

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1777
آفلاین
هومك.....من هنوز قانع نشدم لاوندر! حيف كه يه هفته نتونستم پست بزنم وگرنه از اول اينجا بودم........داستانهاي هري پاتر به نظر من چيزي نيستن كه اينقدر زود ازشون زده بشي......مطمئنم كه كتاب 6 كه بياد نظرت عوض ميشه! ولي من ميدونم دست استكبار مملي تو كاره!

----------------------------
در مورد ويراستاري.......هومك من انشام خوب بيد! براي همكاري حاضرم. از ترجمه هم يه چيزي سرم ميشه

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۲۲:۲۶ چهارشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۴

جیمز پاتر

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۶ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۲۵ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۱
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 326
آفلاین
خب مثل اینکه من تونستم خودمو برسونم!! از این بابت خوشحالم!!
ابرفورث جان. اولاً واقعاً ازت تشکر می‌کنم به خاطر اینکه اولین نفری بودی که در مورد پیشنهادم نظر دادی. منظور من از ترجمه‌ی سایت اچ‌پی لکسیکن، ساخت یه سایت آینه‌ای بود. همونطور هم که گفته‌بودم، خود سایت هم پشتیبانی می‌کنه. نه اینکه مقالاتش رو ترجمه‌کنیم و توی همین سایت بذاریم. سایت‌های اسپانیولی و فرانسوی سایت لکسیکن ساخته شده. من گفتم ما هم بیایم سایت فارسیشو بسازیم. در ضمن من هم پایه ترجمه هستم. فقط قبل از قراردادنش توی سایت، باید یکی ویراستاریش کنه. چون من انشا نوشتنم زیاد خوب نیست!! علاوه بر این من می‌خواستم تعداد زیادی از اغضای سایت در این طرح شرکت کنن نه فقط دو سه نفر... ولی خوب برای شروع همینشم غنیمته!!
بازم ازت تشکر می‌کنم.

بدون نام
[quote]

و اما اینکه میگین هری پاتر مارو بدبخت کرد و هری پاتر فلان و بیسار لطفا دیگه از این کلاس ها نذارین که دیگه کهنه شده...! هری پاتر یه داستان بسیار جالب هستش که هوشمندانه نوشته شده و نکات مثبتش بسیار بسیار بیشتر از نکات منفی و یا اشکالاتش هستش و اگه شماها که خوندین میگین زده شدم باید بگم که دارین خالی می بندین یا اصلا کتاب رو خوب نخوندین و یا مثل عزیزانی چون نیما بلک جهت فرندشیپ در اینجا اومدین...!
من واقعا برات متاسفم که راجع بمن این طوری فکر می کنی . اما من دلیلشو می دونم :
فقط بخاطر اینکه به هری پاتر بد و بیراه گفتم . همین ! غیر از اینه ؟
من اگه مثل نیما بلک و...برای اهداف فرند شیپی اومده بودم این همه مدت در سایت دوام نمی آوردم ضمن اینکه هری پاتر رو هم به اندازه ی موهای سرت خوندم ( اگه کچل نباشی !)

به چو :
آره منم هری پاترو خیلی دوست داشتم و جواب مخالفان هری پاترو مثل همین دوستان جواب می دادم
اما خب دیگه ... الان نه
به هر حال در این شرایط اومدن من به سایت اصلا درست نیست . سایت جادوگران محل گفتگوی طرفداران هری پاتره یعنی بحث و گفتگو میون کسایی که هری پاتر رو دوست دارن . اینجا برای نقد یا " محل تجمع مخالفانش نیست " و من از این بابت اصلا مشکلی ندارم و وضعیت رو درک می کنم .در واقع درستش هم اینه .

من در پست قبلی م و همین طور از طریق پیام شخصی خداحافظی کرده بودم اما مجبور شدم برای دفاع از خودم باز هم وراجی کنم . ( شرمنده )

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.