هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۰:۰۰ شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
سلام علیکم

از پروفسور مرلین درخواست دارم یه مقدار در مورد ایم کوییدیچ سوار ها توضیح بدن.
کلا این واژه با ذهن اینجانب نا ملموس هست

ممنون
موفق باشید

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۲۳:۰۷ پنجشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۸

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۰ سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۳۳ دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۰
از يت نكن! شايدم، اذيت نكن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 708
آفلاین
نقل قول:
این حرف مدیر !پس اگر امتیازی کم بشه مجاز هست .

ببخشيد ادامه ميدم ، اما من از خر شيطون نميام پايين.

خودت ميگي حرف ِ مدير، جايي هم ثبت نشده. من حرف برام كار نميكنه!‌ مدرك ِ‌ثبت شده بهم نشون بده، نه مسنجري يا پيام شخصي. ثبت شده توي قوانين !
نقل قول:
برای اینکه تکلیفهای این جلسه همگی با توجه به هماهنگی غیر رول بود قرار براین شد برای راحتی بچه ها تکلیف کلاسها هماهنگ باشه ! تکلیف کلاس هوکی هم رول نبود ، خودم از ایشون سوال کردم طبق این پست !

پس چرا همه رول نوشته ان؟ هه! باوش. در اين مورد هم حق باشما، من اشتباه كردم. خب، كلاس ِ من تنها كلاس ِ رول!‌ بچه ها ميتونن شركت نكنند. ( ميدونم دارم بچه بازي در ميارم، به اين ميگن بچه بازي؛ اما شما هم داريد همين كار رو متقابلا انجام ميدين. )

نقل قول:
در کل من خودم یخواستم بدون هیچ مشکلی قضیه حل بشه بره ، اما واقعاً مثل اینکه دوست ندارین بدون بحث چیزی پایان پیدا کنه ! حداقل از تو انتظار نداشتم

منم از هيچ كس انتظار نداشتم به اين تكليف ندادن (كه البته تكليف هم دادم، ولي اجباري نيست. ) اعتراضي بكنه.

نقل قول:
بابت پست ایشون من از شما دراکو عزیز عذر خواهی میکنم ، البته من کامل نخوندم، امیدوارم چیزی نگفته باشند .

اگه چيزي گفتم از دراكو ، خودم ، معذرت خواهي ميكنم.

با تشكر !!‌

ویرایش شده توسط گابریل دلاکور در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۸ ۲۳:۱۰:۵۳

[b]دیگه ب

پیام زده شده در: ۲۱:۴۸ پنجشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
نقل قول:
هر جلسه ای باید یک تکلیف داشته باشه ! اگر نداشت ، بازرس میتونه امتیاز کم کنه ! اونم یه امتیاز ِ درست و حسابی

این حرف مدیر !پس اگر امتیازی کم بشه مجاز هست .

برای اینکه تکلیفهای این جلسه همگی با توجه به هماهنگی غیر رول بود قرار براین شد برای راحتی بچه ها تکلیف کلاسها هماهنگ باشه !

تکلیف کلاس هوکی هم رول نبود ، خودم از ایشون سوال کردم طبق این پست !

در کل من خودم یخواستم بدون هیچ مشکلی قضیه حل بشه بره ، اما واقعاً مثل اینکه دوست ندارین بدون بحث چیزی پایان پیدا کنه !

حداقل از تو انتظار نداشتم

بابت پست ایشون من از شما دراکو عزیز عذر خواهی میکنم ، البته من کامل نخوندم، امیدوارم چیزی نگفته باشند .

از نظر خودم بازم هیچ مشکلی نیست ... من هیچ نظری در این رابطه نمیدم و هیچ اقدامی هم نمیکنم ! ( حالا هر کس هر چی میخواد حساب کنه )

ولی جداً امروز دومین پستی بود که ...

ویرایش شده توسط مری فریز باود در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۸ ۲۱:۵۰:۳۵

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۲۱:۰۵ پنجشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۸

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۰ سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۳۳ دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۰
از يت نكن! شايدم، اذيت نكن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 708
آفلاین
هر غلطي دوست داريد بكنيد.

(اگه دوست داريد ميتونيد توهين برداشت كنيد و امتياز هم كم كنيد. من كاملا" از ته ِ‌ دلم گفتم اين رو. )

----
ويرايش‌:

خب چون ديدم كه خيلي بحث جالب هست و ميشه خوب ادامه اش داد و من هم كه عاشق ِ دعوا هستم و اين ها كلا"، پس ميام اينجا تا از خودم دفاع كنم.

پست ِ مري :

نقل قول:
با توجه به سوالی که من از مدیر پرسیدم لطف کنید به ایشون (منو ميگه ) تذکر بدین که یک تکلیف و آن هم غیر رول ( به دلیل هماهنگی کلاسها در جلسه سوم ) برای کلاسشون ارائه کنند ! در مورد کسر امتیاز بازرسین دیگر گروهها هم نظر بدهند ، چون یک مورد جدید هست و اینکه مدیر در این رابطه قانون کاملی وضع نکرده ... نظر خودم : به تذکر اکتفا بشه ، چون این استاد بیشتر برای راحتی دانش آموزان چنین کرده !

چند مورد در مورد ِ اين پست هست،
1. شما خودتون ميگيد اين يك كار جديد هست، كسي تا حالا چنين كاري نكرده. خيله خب، اين اولين بار! ذهن ِ خلاق ِ من رو داريد مي بنديد؟

2. در مورد راحتي ِ دانش آموزان نبوده، براي راحتي ِ خودم بوده. چون حوصله ندارم زياد امتيازدهي كنم. ترجيح ميدم به پست هاي بچه ها به عنوان ِ يك رول ِ ايفاي نقشي نگاه كنم، نه به عنوان رولي براي امتيازدهي! ميخوام رول بخونم، نه اينكه بهش نمره بدم!

البته اين نظر شما هست ، كه من بهتون صد در صد اطمينان ميدم نظرتون درست نبوده، تا حدي غلط بوده يعني. من به خاطر بچه ها هم اين كار رو كردم، اما بيشتر براي اينكه به خودشون اجبار نكنند توي كلاس ِ من شركت كنند.

در مورد دراكوي عزيز ،

نقل قول:
با توجه به درخواست بازرس فریز باود،به عنوان بازرس کلاستان،از شما درخواست میکنم هرچه سریع تر تکلیف غیر رولی در جلسه سومتان ارائه کنید و تا جایی که میتوانید مهلت ارسال آن توسط دانش آموزان را بیشتر کنید.

اولا" ، هيچ بايدي براي ارسال ِ تكليف ِ غير رول نيست. من يا رول ميزنم، يا هميني كه هست. مگه استاد هوكي تكليف ِ غير رول داده؟ نه! اون هم يك نوع رول هست. به نظرم اين خسته كننده است كه تكليف ها همه غير رول باشه. براي تنوع هم كه شده، بد نيست يك نفر حداقل رول تكليف بده. بعد هم! مگه تقلبات چقدر ميتونه گسترده باشه كه تكليف ِ غير رول داشته باشه؟

در مورد ِ اين مسئله ي اخطار و اين چرت و پرتا، ( ببخشيد دراكو جان، با اون بازرسي هستم كه اينا رو بهت گفته. ) به نظرتون بهتر نبود روزي كه من تدريس كردم بهم اطلاع ميداديد؟

اومديد و من الان كاملا" به حرف ِ‌ شما گوش دادم! هه، بعد اونوقت زمان رو چطوري تمديد كنم؟ اون وقت من زمان رو بيشتر ميكنم؛ دوباره مري خانوم مياد ميزنه : " شما به چه حقي ورداشتي مهلت ِ ارسال تكليفت رو كردي جمعه ؟ شيش امتياز از ريونكلاو كم ميكنم. " ريون الان ديگه سومه، شما هرچقدر هم دلت ميخواد امتياز كم كن! به من چه؟ آخر شدن هم خودش افتخاري ِ و مزه ي خاص ِ خودشو داره!‌

پس در اين مورد، من هم اعتراض دارم كه چرا اينقدر دير به من اعلام شده. حالا كه اين همه گذشته.

نقل قول:
این تذکر صرفا برای این است که هیچ قانونی به طور دقیق به تکلیف ندادن توسط استاد اشاره نمیکند.در صورت تکرار،از گروه شما امتیاز کم خواهد شد.

هيچ قانوني نيست كه براي تكليف ندادن به بچه ها، امتياز بايد كم بشه.

براي من هم اصلا" مهم نيست اين حرف رو پرسي زده باشه، يا هر كس ِ ديگه اي! من قانون ِ كتبي ميخوام. جايي ثبت شده باشه كه هر استادي تكليف نفرسته بايد از گروهش امتياز كم بشه. باشه چشم، من تكليف ميدم.

پس شما قانونا" حق ِ اين طوري اخطار دادن به من رو نداريد. و من هر طوري كه دلم بخواد صحبت ميكنم ! ( به مري بودم اين تيكه رو. )

هر وقت اين قانون به ثبت رسيد، اون وقت بيايد حرف بزنيد. من توي قوانين چنين چيزي نديدم و اين رو به حساب ِ اين مسئله گذاشتم كه كارم درسته! و لازم هم نديدم از كسي بپرسم. چون جايي چيزي در اين مورد نوشته نشده ! ميتونيد از اين به بعد يك قانون بنويسيد. ولي نميتونيد از من به خاطر ِ انجام كاري كه خلاف قوانين نبوده امتيازي كسر كنيد.

مگه توي مدرسه هاي ماگلي، شما تا حالا نشده تكليف نداشته باشيد؟ حالا يك بار هم توي هاگوارتز اين طوري بشه!‌ نمي ميريد كه.

در صورت تكراري هم وجود نداره، يك بار اومدم به هاگوارتزتون ابتكار نشون بدم اين حركات ِ خز رو ميكنيد.

همين !!‌

باي.

ویرایش شده توسط گابریل دلاکور در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۸ ۲۱:۳۴:۳۰

[b]دیگه ب

پیام زده شده در: ۶:۱۰ پنجشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۸

دراکو  مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۲ دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۸:۳۳ سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۸
از دحام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 117
آفلاین
اخطار برای پروفسور دلاکور

پروفسور گابریل دلاکور،استاد درس آموزش تقلبات سیاه.
با توجه به درخواست بازرس فریز باود،به عنوان بازرس کلاستان،از شما درخواست میکنم هرچه سریع تر تکلیف غیر رولی در جلسه سومتان ارائه کنید و تا جایی که میتوانید مهلت ارسال آن توسط دانش آموزان را بیشتر کنید.
این تذکر صرفا برای این است که هیچ قانونی به طور دقیق به تکلیف ندادن توسط استاد اشاره نمیکند.در صورت تکرار،از گروه شما امتیاز کم خواهد شد.

منم سالم بودم
حالا خوب نگاه کن
اعصاب که ندارم
داره دکتر میزنه با چوب رو زانوم

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۰۶ شنبه ۳ مرداد ۱۳۸۸

هوکیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۶ سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۶:۴۴ چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹
از جزاير بالاك
گروه:
کاربران عضو
پیام: 173
آفلاین
مری تو همیشه میخواستی منو به حاشیه ببری و رفتارت واقعا بی شرمانست و تو همیشه کلا میخواستی با من دعوا کنی و منم همیشه دوست داشتم با تو دعوا کنم ، پس حالا که جفتمون دوست داریم ، بیا دعوا کنیم ، بیا توی چتر باکسم دعوا کنیم ، اخیرا مد شده

در ضمن این پست اغتشاشگرانه ی تو به قدری اعصاب منو مغشوش کرد که میخوام اصلا از نت خداحافظی کنم برم

نقل قول:
چون پرسی گفته بود که تکلیفهای این هفته غیر رول باشه ، این تکلیف توی کلاس الان غیر روله دیگه ؟

آقا یه زمان استاد ابهتی داشت ، میگفتن استاد ، دانش آموز یه کارایی میکرد ، حالا اینقدر ابهت نداره یه تکلیف از خودش بده ؟

اما خب مری در این مورد خاص حق با توئه و همش هم تقصیر مرلینه ، تقصیر من نیست ، رفتم به مرلین گفتم این پست منو یه دور بخونه ببینه پا رو قوانین نذاشتم ، اومد گفت نه پاتو رو قوانین نذاشتی . به هر حال من امروز اون مورد رو اصلاح میکنم .

نقل قول:
پ.ن : بعد الان پس فردا شدا ، امتیازا رو نزدین

فردا هیچ وقت نمیشه ، بعد از هر امروزی فردایی وجود دارد ، اما خب این امتیازاتم به همراه اصلاحات کلاسم میزنم ، امروز ...

در کل چرا اینقدر برا امتیاز زدن من عجله داری ، فکر کردی بت صفر میدم دوباره بیای اینجا اعتراض بازی راه بندازی ؟

ویرایش شده توسط هوکی در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۳ ۹:۰۹:۵۸

آیینه خود بین
-------------------------------------
[url=http://www.jadoogaran.org/edituser.php]انجام اصلا�

پیام زده شده در: ۲۳:۰۴ جمعه ۲ مرداد ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
استاد هوکی درس دفاع در برابر جادوی سیاه !

چون پرسی گفته بود که تکلیفهای این هفته غیر رول باشه ، این تکلیف توی کلاس الان غیر روله دیگه ؟

پ.ن : بعد الان پس فردا شدا ، امتیازا رو نزدین

پیام زده شده در: ۲۱:۵۴ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام

یک رول اول شخص ، یعنی اینکه از زبان خودتوون باشه ، با موضوع آزاد ، هر چی که دوست دارید ، بنویسین .

خیلی هم کوتاه باشه ...

منتهی من توی پستم 4 الی 5 تا نکته رو زیر زیرکی بکار بردم که شما هم مثل همونا رو بکار ببرین .

یکم دقت کنی به راحتی امتیاز کامل رو میگیری ...

توضیحی باشه من درخدمتم

پیام زده شده در: ۱۹:۵۰ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸

هستیا جونزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۷:۱۴ پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳
از دهکده شن ور دل گاارا سان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 90
آفلاین
از پروفسور باود خواهش میشه یه نیمچه توضیح درباره تکلیف دومی کلاسشون بدن !

گل می کند شقایق، دانه ی اسفند می رسد

پیام زده شده در: ۲۲:۰۱ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۸ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
از لرد سیاه اطاعت میکنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 388
آفلاین
معذرت میخوام!
اشتباه شده بود.
تصحیح شدن!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.