هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ..::ستاد انتخاباتی کالين کريوي::..
پیام زده شده در: ۲۳:۳۵ یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۸۶

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
با سلام

مهلت تبلیغات به پایان رسید!!!

نظر سنجی به زودی گذاشته میشه

با تشکر
مسئولان برگزاری انتخابات

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۵۳ جمعه ۲۰ مهر ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
نقل قول:
آني موني اين همکار چتر بازم نوشته:
مهمترین سوالی که در اینجا مطرحه اینکه جناب وزیر بعد از استقرار در وزارت سحر و جادو چه میزان حقوق رو برای مرگخواران در نظر خواهند گرفت؟

آیا جناب وزیر حاضرند بخشی از بوجه سالیانه وزارت خونه رو به تیم اختصاصی مرگخوار ها ( پوپیتر) اختصاص بدن؟

همانا اي آني که در ماهي (همون موني) من هيچ حقوقي به مرگ خواران نمي دهم ...همان گونه که به محفل نمي دهم و بلک سعي مي کنمي که از دو طرف هديه دريافت نمايم و به هر طرفي که هديه اي بيشتر بدهد و کاسه اش بزرگتر باشد که دستم را در آن کنم به ان طرف بيشتر مي رسم و تنها به کارمندان خودم از همان کاسه ها حقوق مي دهم

خير حاضر نيستم...بلکه ما فقط از تيم آجاس و تيم پادوراس و تيم چيورون که تيم هاي بهتر و در امد زا تري هستن حمايت ميکنيم

همانا اي آني براي اينکه سيبيلت را روغني نمايم بيا خودم شغلي بهت مي دهم که از همه اين چيزايي که پرسيدي بهتر است...باشد که ريش مرلين ياريت کند

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۱۸:۳۹ پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۶

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
مهمترین سوالی که در اینجا مطرحه اینکه جناب وزیر بعد از استقرار در وزارت سحر و جادو چه میزان حقوق رو برای مرگخواران در نظر خواهند گرفت؟

آیا جناب وزیر حاضرند بخشی از بوجه سالیانه وزارت خونه رو به تیم اختصاصی مرگخوار ها ( پوپیتر) اختصاص بدن؟

پیام زده شده در: ۲:۲۶ پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
السلام عليک الريش المرلين و جد و آباد هما
نقل قول:
آنتونين عزيز اين مش ميرز ممد دالاهوف يکي از پروان صديق آسلام نوشته:
سلام و فراوان سلام و درود و فراوان درود به محضر همایونی جی اف کش جیگر مستطاب حضرت آقای کالین کریوی(مدظلله العالی)
چطوری ای عدالت گستر/ای مدیر مردمی/ای که نه در سمت مدیریت که حتی هر موقع ناظر یا کاربر عادی هم بودی ما چیزی جز مردمی بودن و حسن خلق و تدبیر و به جنب و جوش دئرآوردن ایفای نقش و غیره و ذلک از شما ندیدیم و نخواهیم دید.
همی بدلیل ذیق وقت فرصت نداشتم از قبل مراتب درود و خوشحالی و حمایت خودم را به مناسبت نامزد وزارت شدن را خدمتتان عارض بدارم لیکن گویند هر موقع ماهی را از آب گیری خوشمزه س پس بنابر قضیه فیثاغورس الان این مراتب را عرضه میدارم.
و ای جادوگران و ای جادوگرانیان بدانید در حال حاضر شخصی مناسب تز از کالین برای در دست گرفتن سکان وزارت نیست و حتی میتوان گفت از مادر زاده نخواهد شد(چکش)
کالینی که هم صلاحیت دارد هم محبوبیت و به تبعش حمایت کل جادوگران و البته هم قدرت که این سه عنصر باعث میشود بتواند کارهای فراوانی در سمت وزارت انجام دهد و بر منکرش لعنت و اخ و تف باد(چکش)
و من در آخر فحش میگذارم هر کس به کالین رای ندهد(چکش) گذشته از شوخی خدائیش بشینید سبک سنگین کنید ببینید بهتر از کالین هست یا نیست/والسلام آرزوی موفقیت برای کل جادوگران

همانا اي دالاهوف چنان که ما را ياري کرديد آسلام و ريش مرلين ياريتان کند و باشد که اگر ما ناخداي کشتي رل شديم شما يکي از افسران اصلي آن گرديد
نقل قول:
تد تانکس همون شاهزاده نيمه تا تمام خالص اين شاعر بزرگ نوشته:
همی باید به محضر کالین کریوی کبیر رسانم که بنده در گزینش ایفای نقش به درجه‌ی «تأیید شد» نازل گشتیم و زین‌رو بنابر عهدمعهود مثنوی مربوطه را به حریم ملکوتی‌اش تقدیم می‌کنم. باشد که مورد عنایات آن‌جانب قرار گرفته و در‌سایه‌ی لطف و رحمت‌اش قرار گیرد. هوادارن و هواخواهان گرامی نیز می‌توانند این مثنوی را در امضای خود قرار داده و مراتب همایت خود را از ارباب سه جهان کالین کریوی اعظم
(س،ص،ع) اعلام بدارند.

آرَند كه واعظی سخنوَر ### ماننده‌ی حُبه‌ی غضنفر*
ناگاه به‌پا شده ز بالين ### خشم‌اش بشتافت سوی كالين
ديدا كه گرفته قدرت از او ### فهميد كه كرده صحبت از او
دانست اگر وزیر گردد ### این سلطنتش به‌زیر گردد
در بار نخست حقّه‌ای زد ### تأیید نكرد وِرا و جيم‌زد
كالین چو بدید غیب گردید ### خود رفت و بشد مدیر تأیید
تأیید چو شد كالین كریوی ### گفتا كه «چه قِصّه‌ی عجیبی
بد‌بختی من به‌خاطر او ### امّا عله گشته چاكر او
باید كه بگیرم حال او را ### يا كه بكنم زِ ریشه او را»
او گفت:«كالین! دروغ‌گویی ### آسلام نداری، بوق گویی
گویی كه بُوَم مثال مرلین ### پنهان برَوی به‌سوی برلین»
وقتی كه شنيد این كریوی ### خشم‌اش بگرفت، سان دیوی**
گفتا كه «من مرد آسلام‌ام ### عاری زِ دروغ و بند و دام‌ام
آفتابه بسازم من به قزوين ### با سيستم اِی‌بی‌اِس به تضمین
گیریم كه ریش هم ندارم ### امّا زِ كمال كم ندارم
مرلین به تو گفت این حماسه؟### دست من و اوست در یه كاسه
چون پلك زنم به سان مرلین ### خواهی‌تركید مرد*** بی‌دین»
باور چو نكرد سنگ خاره ### كالین بنمود فكر چاره
آن‌گاه به چشمكی بیَفروخت ### هركس كه شنید، عبرت آموخت

همانا روح من از مثنوي تد تانکس بسي شاد گشت و باشد ايشان که بسي بزرگوارند و شايسته صدها غزل هميشه موفق و پايدار باشند...

نقل قول:
همانا اي تد نوه خلف اون يکي تد...اي که گمرهان را از فرمان چپ به راست مي پيچاني نوشته اي:
درود بر کالین موعود
همی ما چندین روز در پی ارشاد ره گمگشتگان و ترویج آسلام بودندی و مجالی برای عرض ادب و تبریک نیافتندی!
درود بر لیلی کریوی! بانوی همه جادوگران مسیر آسلام!
تبریکات صمیمانه تدی را بپذیرید! باشد که در پناه ریش مرلین و سایه بلند آسلام سالهای سال مثل نیکولاس فلامل و همسرش کنار هم باشید!

به آرشام و گراپ هم تبریک میگم که سر عقل آمده و بند و بساط خود را جمع کردند!

درود بر تو اي تد...همانا اين ره ارشاد از همه رهاه ها مهمتر است...همانا همينک با دمپايي به دنبال من است که اينان کيستند که به تو تبريک ميگويند و آبا به تو نظر دارند؟ يا به من؟در هز صورت من تبريکات صميمانه شما را مي پذيزم باشد که شما هم در پناه سالام خوشبخت شويد همي...اي آرشام اي گراپ اي آراگوگ به قول خارجي ها آي لاو يو...اي رقيبان بزرگ من که خود را حذف نموديد باشد که احرتان با مرلين باشدي و خداونداگار مرلين دو دستگاه دابليو سي مجهز به جک حوض کش و سورنا ( نه چيزه سونا) به شما عطا نمايد

نقل قول:
ماندي اين دزد شريف و خفت کننده کانديدا هاي وزارت نوشته:
کاندید عزیز سلام

با توجه به اینکه ما قصد داریم شخصی لایق در جایگاه وزارت قرار بگیرد ، طرح پالایش دوم کاندیدا ها برای ارزیابی آنها توسط مسئولین برگذاری انتخابات دایر گشته است تا شما را ارزش گذاری کنیم . پس با توجه به این موضوع به سوالات صحیح و کامل جواب داده که در تایید و راهیابی شما به مرحله سوم تاثیر به سزایی دارد .

با تشکر مسئولین برگذاری انتخابات وزارت سحر و جادو

------------------------------------

1- اگر شما وزير شديد براي فعال سازي ايفاي نقش چه طرحي رو در نظر داريد ؟

2- با توجه به اعتراضات اعضا و به عنوان نماينده ايفاي نقش ، چگونه مشکلاتي که در نحوه برخورد وجود دارد ( یا به وجود خواهد آمد ) را بررسي ميکنيد ، آيا طرحي براي رفع اعتراضات در نظر داريد ، چقدر اصل بی طرفی را رعایت می کنید ؟

3- با توجه به اينکه وزارت کار سنگيني هست و ممکنه عده اي با شما مخالف باشند ، آيا زماني که مخالف ها شوخي کنند ، کنايه بزنند ، يا به شما فشار بياورند ، جايگاه وازرت را خالي ميکنيد یا با دلیل و برهان سعی بر راضی کردن و به تعادل رساندن و جلب نظر همه نسبت به خود میکنید ؟ ( یا کار دیگه ای میکنید ؟ )

4- وزير سحر و جادو يک شخصي است که فقط به انجمن وزارت دسترسي دارد از نظر شما اين دسترسي کافي هست يا خير ؟ اگر خير چرا؟

5- اولين اقدام شما بعد از وزارت چيست ؟ لطفا دقيقا شرح دهيد ؟

6- شما براي انتخاب معاونانتان چه ملاک هايي دارين ؟ آيا شما براي انتخاب معاونان از دوستان و رفيقهايتان استفاده ميکنيد یا از کسانی که بی شک در ایفای نقش بی تاثیر نبوده اند ... اگر کسی را از الان در نظر دارید توضیح دهید یا ملاک های انتخاب معاونینتان را بیان کنید ؟

7- شما بعد از وزارت نماينده ي ايفاي نقش خواهيد شد ، در مدتي که ترم مدرسه هاگوارتز آغاز خواهد شد ، ایفای نقش به شدت می خوابد... برنامه ي خود را در آن زمان مطرح کنيد ؟

8- با توجه به اینکه کتاب از دیدگان هری پاتر تشریح میشود ، به نظر شما یک انجمن مخفی لازمه محفل ققنوس هست یا نیست ، شما با این طرح که چندید بار مطرح شده است ، چقدر موافقید ؟

طرح : وجود یک انجمن برای ثبت نام و عضویت در گروه مرگخوار ها و محفلی ها ، ایجاد دو انجمن خصوصی برای هر گروه ، انجام جنگ های در همان انجمنی که در ان ثبت نام صورت میپذرید .

سلام به روي ماهت به چشماي سياهت
همانا من خودم با ارزشم...ببين مثلا براي ثابت کردن ارزشم....من کلي پست ارزشي زدم و کلي سوال جواب دادم....از اين پالايش که گفتين چيزي هم به ما مي ماسه؟
1-همانا من طرح زياد دارم...که اينجا نميگم چون افشا سازي خوب نبود...ولي چون يه شمه اي بدوني که نگي،اين خوب نبود که نگفت مي گم که من ميخوام ويزنگاموت رو راه بندازم آسلام رو رونق بدم براي قسمت هاي مختلف وزارتخونه وزير مشخص کنم وزير دفاع وزير تمور خارجه وزير هنر وزير اقتصادي و ...که هر کدوم به فعاليت بيشتير تشويق بشن وبايد بگم که من داناي کل نيستم و سعي ميکنم علاوه بر ايده هاي خودم از ايده هاي دوستانم هم کمک بگيرم(در انجا دوستان عده خاصي نيست و منظور اين است که در اين سايت دشمني نداريم)
2-آيا طرحم را ارائه ندادم و مشکلات تا حدودي بر طرف نشد؟همه مي دانند که من طرح زياد دارد و اين خوب بود
3-خير من مثل کنه به سر جاي خودم چسبيدم همونطور که هميشه به سايت چسبدم و غير اين نيست....و من کلا سنگين دوست دارم
4-بلي کافي است...چون من به عنوان مدير به همه انجمها دسترسي دارم...و اگر هم نداشتم باز هم کافي بود چون وزير بايد همي رول هدايت کند که اين خوب بود و اين نيازي به دسترسي نداشت فقط نياز به پست خوب داشت که همي خودتان ديديد که آسۀام را که برگرداندم همه فکر ميکردند من وزيرم و چندين نفر گفتن که کالين وزير شدي ولي من ناظري بيش نبودم در آنجا آن موقع همي
5-اولين اقدام اينه که ميرم خودمو به نخست وزير ماگل ها معرفي مي کنم...البته همي بايد بگم که بايد پس از اين مهم که به انجام رسيد به دابليو سي بروم که از هيجان چندي بدان جا نرفته ام....خوب بماند از شوخي گذشته بود...همانا اولين اقدام من اعلام کابينه مي باشدي
6-من خيلي ملاک دارم...مثلا اينکه خوب باشن...دوست باشن...دشمن نباشن...سيفيد باشن...کمک باشن...راي داده باشن...خالا از شوخي گذشته طرف بايد نويسنده خوبي تو رول باشه تا انتخابش کنم...من به کسي نظر ندارم...تکذيب ميکنم مرد اسلام نگاه حروم هرگز(مي خوام بعدا اعلام کنم)
7-هوووم برنامه من هموني هست که تو يک گفتم و اگه ايفاي نقش خوابيد با لگد بيدارش ميکنم مگه موقع امتحانا که خوابش خيلي سنگين ميشه
8-کاملا مخالفم...از کاغذ بازي خوشم نمي اد...همانا الان سياه ها و سفيد ها مي توننپستهاي هم رو ببينن و تو ايفاي نقش با هم ديگه مشارکت کنن...اونجوري اعضاي محفل فقط تو تالار خصوصي ميخوان بپستن و اگه نصف پستهاشون بره سايت دچار بي سوژگي از لحاظ سياه و سفيد ميشه...من تنها موافق اينم که وزارت خونه نه سفيده نه سياه و يه نقشي مثل جاسوس دو جانبه بين اينا داره...نه خوب خوب.....نه بد بد

نقل قول:
همانا آراگوگ اين عنکبوت هدايت شده و اين عنکبوت آسلامي نوشته:
هوووم... سوالی از شیخ داشتیم...!
همانا ای شیخ بزرگوار قزوین ... ای پیربابای قزوین ... میخواستم از این نکته آگاهی پیدا کنم ...
1.چگونه مهر شما اینقدر به دل همه ( اعم از کاندیدا ها و اعضای معمولی و هواداران ) نشسته که باعث میشه همه به خاطر شما کنار بکشن؟ ( من و آرشام و گراوپ ) ؟؟

2.از کی معاونان خود را برای وزارت معلوم میکنید؟ پارتی بازی میکنید ؟ یا به آنهایی که برای شما کنار کشیدند سمت و مقامی میدهید ؟

سایه شیخ مستدام

بپرس فرزند تا پاسخ گويمي
1-همانا برادر سر ان اين سات که هر چه از دل بر آيد بر دل نشيند...من با دلم با اعضاي سايت دوستم و با دلم براي اونا و سايت فعاليت ميکنمي همانا آنها نيز دل مي دهند و قلوه مي گيرند...بقيه اش چون آسلامي نيست نمي گم چون خوب نبود

2-از وقتي وزير شدم فرداش من تعيين ميکنم...من تو دهن مديريت مهم تر از همه خودم ميزنم....بلي صد در صد مگر مي شود که پارتي(مهماني) باز نکنيم من اين بازي را بسيار دوست داشت چون خوب بود...بلي صد در صدر در کابينه من خواهند بود
سايه ريش مرلين همواره بر شما باد

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۲۲:۳۹ چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۸۶

آراگوکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۱۰ پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۴۴ جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۸۷
از خوابگاه دختران بنا به دلایلی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 214
آفلاین
هوووم... سوالی از شیخ داشتیم...!
همانا ای شیخ بزرگوار قزوین ... ای پیربابای قزوین ... میخواستم از این نکته آگاهی پیدا کنم ...
1.چگونه مهر شما اینقدر به دل همه ( اعم از کاندیدا ها و اعضای معمولی و هواداران ) نشسته که باعث میشه همه به خاطر شما کنار بکشن؟ ( من و آرشام و گراوپ ) ؟؟

2.از کی معاونان خود را برای وزارت معلوم میکنید؟ پارتی بازی میکنید ؟ یا به آنهایی که برای شما کنار کشیدند سمت و مقامی میدهید ؟

سایه شیخ مستدام.

وقتی �

پیام زده شده در: ۲۱:۳۴ سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
کاندید عزیز سلام

با توجه به اینکه ما قصد داریم شخصی لایق در جایگاه وزارت قرار بگیرد ، طرح پالایش دوم کاندیدا ها برای ارزیابی آنها توسط مسئولین برگذاری انتخابات دایر گشته است تا شما را ارزش گذاری کنیم . پس با توجه به این موضوع به سوالات صحیح و کامل جواب داده که در تایید و راهیابی شما به مرحله سوم تاثیر به سزایی دارد .

با تشکر مسئولین برگذاری انتخابات وزارت سحر و جادو

------------------------------------

1- اگر شما وزير شديد براي فعال سازي ايفاي نقش چه طرحي رو در نظر داريد ؟

2- با توجه به اعتراضات اعضا و به عنوان نماينده ايفاي نقش ، چگونه مشکلاتي که در نحوه برخورد وجود دارد ( یا به وجود خواهد آمد ) را بررسي ميکنيد ، آيا طرحي براي رفع اعتراضات در نظر داريد ، چقدر اصل بی طرفی را رعایت می کنید ؟

3- با توجه به اينکه وزارت کار سنگيني هست و ممکنه عده اي با شما مخالف باشند ، آيا زماني که مخالف ها شوخي کنند ، کنايه بزنند ، يا به شما فشار بياورند ، جايگاه وازرت را خالي ميکنيد یا با دلیل و برهان سعی بر راضی کردن و به تعادل رساندن و جلب نظر همه نسبت به خود میکنید ؟ ( یا کار دیگه ای میکنید ؟ )

4- وزير سحر و جادو يک شخصي است که فقط به انجمن وزارت دسترسي دارد از نظر شما اين دسترسي کافي هست يا خير ؟ اگر خير چرا؟

5- اولين اقدام شما بعد از وزارت چيست ؟ لطفا دقيقا شرح دهيد ؟

6- شما براي انتخاب معاونانتان چه ملاک هايي دارين ؟ آيا شما براي انتخاب معاونان از دوستان و رفيقهايتان استفاده ميکنيد یا از کسانی که بی شک در ایفای نقش بی تاثیر نبوده اند ... اگر کسی را از الان در نظر دارید توضیح دهید یا ملاک های انتخاب معاونینتان را بیان کنید ؟

7- شما بعد از وزارت نماينده ي ايفاي نقش خواهيد شد ، در مدتي که ترم مدرسه هاگوارتز آغاز خواهد شد ، ایفای نقش به شدت می خوابد... برنامه ي خود را در آن زمان مطرح کنيد ؟

8- با توجه به اینکه کتاب از دیدگان هری پاتر تشریح میشود ، به نظر شما یک انجمن مخفی لازمه محفل ققنوس هست یا نیست ، شما با این طرح که چندید بار مطرح شده است ، چقدر موافقید ؟

طرح : وجود یک انجمن برای ثبت نام و عضویت در گروه مرگخوار ها و محفلی ها ، ایجاد دو انجمن خصوصی برای هر گروه ، انجام جنگ های در همان انجمنی که در ان ثبت نام صورت میپذرید .

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

پیام زده شده در: ۱۸:۰۹ سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۸۶

شاهزاده خالص

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۵۲ سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۵۷:۵۶ پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 460
آفلاین
آه نوه ی عزیزم. اینجا چه می کنی ای پسر؟ حقّا که نوه ی خلف من هستی. با یه هم چین بابایی خیلی خوب بار اومدی. فقط خوبی اش این بود که بابات همون اوّل کاری مرد. وگرنه معلوم نبود الآن چی می شدی!
<hr>
ویندوز ام رو دیروز عوض کردم. یکی بیاد بگه چی جوری می شه نیم فاصله زد این جا

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۳۷ سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۸۶

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
درود بر کالین موعود
همی ما چندین روز در پی ارشاد ره گمگشتگان و ترویج آسلام بودندی و مجالی برای عرض ادب و تبریک نیافتندی!
درود بر لیلی کریوی! بانوی همه جادوگران مسیر آسلام!
تبریکات صمیمانه تدی را بپذیرید! باشد که در پناه ریش مرلین و سایه بلند آسلام سالهای سال مثل نیکولاس فلامل و همسرش کنار هم باشید!

به آرشام و گراپ هم تبریک میگم که سر عقل آمده و بند و بساط خود را جمع کردند!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۴۴ سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۸۶

شاهزاده خالص

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۵۲ سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۵۷:۵۶ پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 460
آفلاین
همی باید به محضر کالین کریوی کبیر رسانم که بنده در گزینش ایفای نقش به درجه‌ی «تأیید شد» نازل گشتیم و زین‌رو بنابر عهدمعهود مثنوی مربوطه را به حریم ملکوتی‌اش تقدیم می‌کنم. باشد که مورد عنایات آن‌جانب قرار گرفته و در‌سایه‌ی لطف و رحمت‌اش قرار گیرد. هوادارن و هواخواهان گرامی نیز می‌توانند این مثنوی را در امضای خود قرار داده و مراتب همایت خود را از ارباب سه جهان کالین کریوی اعظم (س،ص،ع) اعلام بدارند.

آرَند كه واعظی سخنوَر ### ماننده‌ی حُبه‌ی غضنفر*
ناگاه به‌پا شده ز بالين ### خشم‌اش بشتافت سوی كالين
ديدا كه گرفته قدرت از او ### فهميد كه كرده صحبت از او
دانست اگر وزیر گردد ### این سلطنتش به‌زیر گردد
در بار نخست حقّه‌ای زد ### تأیید نكرد وِرا و جيم‌زد
كالین چو بدید غیب گردید ### خود رفت و بشد مدیر تأیید
تأیید چو شد كالین كریوی ### گفتا كه «چه قِصّه‌ی عجیبی
بد‌بختی من به‌خاطر او ### امّا عله گشته چاكر او
باید كه بگیرم حال او را ### يا كه بكنم زِ ریشه او را»
او گفت:«كالین! دروغ‌گویی ### آسلام نداری، بوق گویی
گویی كه بُوَم مثال مرلین ### پنهان برَوی به‌سوی برلین»
وقتی كه شنيد این كریوی ### خشم‌اش بگرفت، سان دیوی**
گفتا كه «من مرد آسلام‌ام ### عاری زِ دروغ و بند و دام‌ام
آفتابه بسازم من به قزوين ### با سيستم اِی‌بی‌اِس به تضمین
گیریم كه ریش هم ندارم ### امّا زِ كمال كم ندارم
مرلین به تو گفت این حماسه؟### دست من و اوست در یه كاسه
چون پلك زنم به سان مرلین ### خواهی‌تركید مرد*** بی‌دین»
باور چو نكرد سنگ خاره ### كالین بنمود فكر چاره
آن‌گاه به چشمكی بیَفروخت ### هركس كه شنید، عبرت آموخت

* ماننده: همان مانند است که برای اشخاص مؤنث به کار مى‌رود
* حبّه: هدیه، آن چه اعطا شود
* غضنفر: گویا تکیه کلام جدید شاعر(خودم) می‌باشد
** به‌سان یک دیو خشم‌گین گردید، مانند یک دیو خشم‌گین شد
*** مرد در این‌جا مجاز جزء به کل از انسان استو گویا کالین در این‌جا جنسیت شناسه را در نظر داشته است

ویرایش شده توسط تد تانکس در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۷ ۱۳:۵۰:۰۸

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۴۹ سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۸۶

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
سلام و فراوان سلام و درود و فراوان درود به محضر همایونی جی اف کش جیگر مستطاب حضرت آقای کالین کریوی(مدظلله العالی)
چطوری ای عدالت گستر/ای مدیر مردمی/ای که نه در سمت مدیریت که حتی هر موقع ناظر یا کاربر عادی هم بودی ما چیزی جز مردمی بودن و حسن خلق و تدبیر و به جنب و جوش دئرآوردن ایفای نقش و غیره و ذلک از شما ندیدیم و نخواهیم دید.
همی بدلیل ذیق وقت فرصت نداشتم از قبل مراتب درود و خوشحالی و حمایت خودم را به مناسبت نامزد وزارت شدن را خدمتتان عارض بدارم لیکن گویند هر موقع ماهی را از آب گیری خوشمزه س پس بنابر قضیه فیثاغورس الان این مراتب را عرضه میدارم.
و ای جادوگران و ای جادوگرانیان بدانید در حال حاضر شخصی مناسب تز از کالین برای در دست گرفتن سکان وزارت نیست و حتی میتوان گفت از مادر زاده نخواهد شد(چکش)
کالینی که هم صلاحیت دارد هم محبوبیت و به تبعش حمایت کل جادوگران و البته هم قدرت که این سه عنصر باعث میشود بتواند کارهای فراوانی در سمت وزارت انجام دهد و بر منکرش لعنت و اخ و تف باد(چکش)
و من در آخر فحش میگذارم هر کس به کالین رای ندهد(چکش) گذشته از شوخی خدائیش بشینید سبک سنگین کنید ببینید بهتر از کالین هست یا نیست/والسلام آرزوی موفقیت برای کل جادوگران

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.