هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد انتخاباتي سيريوس بلك
پیام زده شده در: ۱۸:۲۱ سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
ستاد انتخاباتی شما با توجه به کنار کشیدن شما قفل شد !

موفق باشید .

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۰۸ سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۷

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 422
آفلاین
گرچه از این جنگولک بازیا خوشم نمیومد ولی با هدف اومدم با هدف هم می‌کشم کنار :

1- اومدم تا کاندیداهای بهتری بعد من بیان که خوشبختانه اومدن و نتیجه داد.
2- خواستم رقابت بهتر شه که به نظرم کمی تاثیر گذار بودم.
3- می‌رم تا کاندیداهای محفل یه دست شه. من دیگه زیادی کم‌انرژیم برای وزارت آلبوس سوروس می‌تونه بهتر باشه.
4- به خودم توی فعالیت کردن اعتماد ندارم نمی‌خوام مسئولیتی که شاید قادر به انجامش نباشم رو به دوش بکشم.

نتیجه اینکه من به نفع آلبوس سوروس پاتر کنار می‌کشم.

به امید انتخاباتی پرشور!

باز جویم روزگار وصل خویش...

پیام زده شده در: ۱۷:۲۹ سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
اي برادر اسلامي!

من بعد از تحقيق و جستجو در بين تمام كانديد ها به اين نتيجه رسيدم كه شما اصلح ترين و بهترين وزير سحر و جادو خواهيد بود..اگرچه اميدوارم ميزان وقتي كه براي وزارت خواهيد گذاشت زياد باشد.

به نظر من رول سايت با محفل خوب،مرگخوران خوب و وزارت خوب ميتونه خيلي موفق باشه و اين وزارت خوب رو در سه نفر ديدم.از بين اون سه نفر به نظر من شما بهترين هستيد.پس در صورتي كه به ريش من احترام گذاشته و از گروه ريش بلند ها حمايت كنيد ما هم از شما حمايت ميكنيم!

و اينكه حمايت محفل ققنوس از شما رو هم اعلام ميكنم..اين گروه بزرگ نشانه قدرت و وفاداري شما رو درك كرده و ميدونه بهترين گزينه شمائيد.

به نظر من اگر هر فردي اهداف شما رو مطالعه بكند حتما به اين نتيجه اي كه من الان رسيدم خواهد رسيد.پس اميدوارم با مطالعه اهداف انتخاب كنند.

و يك سوال:محدوديت ها و كنترل شوراي وايزن گاموت تا چه حد است؟

---------------------------
در جادوگران انتخاباتی شد برگزار ____ تا وزیری برگزیده شود کارزار

چو سيريوس گردیده گشت کاندید ____ تن دیگر کاندیدها لرزید

ای سيريوس ! نماینده ما تویی ! ____ ای سيريوس ! محبوب ما تویی !

ای سيريوس ! لایق ترین وزیر تویی ! ____ ای سيريوس ! با عرضه ترین کاندید تویی !

الهی ! کور شود چشم حسود ! ____ گر کسی تو را چپ نظر کند

ای سيريوس ! رای ما تویی تو ! ____ ای سيريوس ! ما همیار توییم تو !

ای سيريوس ! اگر شعار تو صداقت است ! ____ پس شعار ما حمایت است !!!!

ای سيريوس ! باشد که تو وزیر شوی ! ____ این بیهوده گویی های منو تموم کنی !

پیام زده شده در: ۰:۰۵ دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۷

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
به مورگان:

من نمی‌فهمم ... مگه وزیر اختیار تام روی کل رول داره و می‌تونه هر جا دلش خواست دخالت کنه که اینجوری ازش انتظار دارید؟
من به شخصه وقتی کالین وزیر شد بهش اجازه نمی‌دادم که کوچکترین دخالتی توی مدیریت محفل بکنه. فقط پیشنهاد قبول می‌کردم.
محفلا و مرگخوارا برنامه‌های خودشونو دارن و حالا از شانس شما من یکی از سران محفلم و می‌تونم برات توضیح بدم.
من به عنوان رئیس محفل به سیریوس بلکی که وزیره اجازه نمی‌دم بیاد به من بگه تو باید فلان کار رو بکنی تا رول بهتر شه. می‌تونیم بشینیم بحث کنیم و اگه به نتیجه رسیدیم چه بهتر اگه نه هم هرکدوم راه خودمونو می‌ریم.
ولی خب اینکه وزیر کمک مردمی برسونه به این گروها و توشون فعالیت‌هایی صورت بده تا فعالتر و پرفروغتر شن از مزیت‌های یه وزیر خوبه که رسیدن بهش همچین هم سخت نیست.

راجع به خود محفل و مرگخوارا، مرگخوارا الان گروه خوبین و مدیریت خوبی بالا سرشونه. لردشون لرد خوبیه و ماموریت‌های خوبی بهشون می‌ده ولی متاسفانه محفل یه خورده جلوی مرگخوارا ضعف داره اونم به دلیل یه سری چیزایی مثل وجود تعداد زیادی تازه وارد توی محفله(قصد محفل کمک کردن به ایناست نه جمع کردن سوپراستارها) و یه خورده هم آشفتگی اوضاع محفل که داره جمع و جور می‌شه.

این دو گروه باید از طریق خودشون سر و سامون داده شن و وزیر می‌تونه فقط با فعالیت شارژشون کنه نه با چیز دیگه که اونم چیز زیادی نیست و در حد چند تا رول زدنه که از دست هر کسی برمیاد.

پیام زده شده در: ۲۰:۱۵ یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۸۷

مورگان الکتوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۳ شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 620
آفلاین
سلام

در راستای بحث در مورد گروه ها و ... ، بحث گروه های غیر هاگوارتزی رو هم مطرح می کنیم!

متاسفانه فعالیت گروه هایی مثل محفل و مرگخواران و یا حتی الف دال، تنها به عضوگیری محدود شده و عملا فعالیتی از این گروه ها نمی بینیم، اگر چه کل کل ، بین اعضای این گروه ها، سر به آسمون می ذاره!!

شما برای حل این مشکل و جان دادن به این گروه ها، چه برنامه ای دارید؟

لازم به ذکره که زمانی، فعالیت این گروه ها، منجر به فعال شدن رول میشد ولی الان بیشتر برای فعال کردن چت باکس مناسب اند!

ممنان...

ویرایش شده توسط مورگان الکتو در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۱۵ ۲۰:۱۷:۳۴

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۳۵ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۷

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
به اینیگو ایماگو:

اول از همه لاو بوس بغل!(متن مصور!)

و بعد ...

بذار رک باشیم ... ریونکلا رو من تا حدودی می‌شناسم. اعضای ریونکلا جورین که نمی‌شه گفت مغرور، ولی توی جمع خودشون می‌نویسن و دور هم خوشن و وقتی به نا‌آشنا برسن دیگه تمایلی به نوشتن ندارن. چون می‌خوان تیم خوب باشه تا کار خوب از آب در بیاد. البته اونایی که من از ریون می‌شناسم اینطورین.
اعضای رول از زمانی که حضور ریونی‌ها کمتر شد مدام عوض شدن به طوری که الان خیلیاشون(واقعا خیلیاشون) عوض شدن، و من تقریبا مطمئنم که هیچ‌کدوم از ریونی‌هایی که شما مد نظرت داری نمیان وقتشونو بذارن تا با این جو آشنا شن و بعد دوباره شروع به رول نویسی کنن.
متاسفانه یه اکیپ بودن که اون اکیپ الان غیر فعاله و شاید اون اکیپ دوباره فعال شه و شما هم شاهد حضور بیشتر تمام ریونی‌ها توی رول باشی.
من کاری از دستم بر نمیاد نمی‌تونم برم بهشون بگم بیاید وقتتونو بذارید توی رول تا بعد یه مدت شااید بهتون رول نوشتن حال بده و راه بیفتید دوباره بنویسید.

یه نکته‌ای رو هم توی حاشیه بگم :
به وزیر چی می‌رسه توی این سایت؟
یه نظارت و یه عنوان و یه سری که قراره حمایتت کنن ولی نصف بیشترشون نمی‌کنن.
حوزه وظایف وزیر چیه؟
هر چی کرمش باشه ... اینو واقعا دارم با صراحت می‌گم... وزیر هر جور حال کنه می‌تونه کار کنه ... چیزی بهش نمی‌دن چیزی هم نباید ازش انتظار داشته باشن ... رسیدگی به وزارت تنها وظیفه‌ایه که می‌شه در قبالش بازخواستش کرد و گفت که این کارو اگه انجام ندی توبیخ می‌شی.
پس وزیر اگه خوب باشه و خوب انتخاب شه و عضو مناسبی باشه، میاد و روی مواردی که شما و بقیه پرسیدید مثل بهتر کردن روابط گروها و نمی‌دونم بازگردوندن اعضای قبلی و بهبود رول و غیره کار می‌کنه، اگر هم درست انتخاب نشه می‌ذاره می‌ره و این کارا رو نمی‌کنه کسی هم نمی تونه خرده بگیره مثل کالین که شش ماه از وزارتش گذشت و فقط ده پونزده تا تاپیک به وزارت اضافه شد که سه چهارمشون بی مصرفن.

همینجوری حسش اومد اینو توضیح بدم(همون قضیه دست پیش گرفتن برا پس نیفتادن!)

====

سوالها و جوابهای پستای قبل رو مرور کنی و پست اولم رو هم بخونی می‌تونی به جوابت درمورد برنامه‌(ها)ی من برسی.

ویرایش شده توسط سیریوس‌ بلک در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۱۴ ۱۸:۳۷:۱۲

ستاد انتخاباتي سيريوس بلك
پیام زده شده در: ۱۲:۵۳ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
سلام برادر

خوبي؟

خب من اومدم از برنامه هات بپرسم، سواليست كه از پرسي جون پرسيدم، تكراريه، اما ميخوام جواب و عقايد تو رو ببينم:

بعد از انتشار کتاب هفتم هری پاتر، نه تنها ایفای نقش سایت، بلکه کل سایت یه جورایی خوابید و جذابیتش کمتر شد، حالا به دلایل مختلفی؛ مدتی ست که ما اصلا راونکلاوی ها رو نمی بینیم، تک ناظر راونکلاوی سایت روی انجمن های ایفای نقش سرژه، اصلا ارتباط این راونکلاوی های دوست داشتنی با ماها قطع شد، از تالار خصوصی شان هم خبر نداریم که ما، در صورتی که اگر یادمون باشه این راونکلاوی ها بودند که با نوشته های زیباشون ایفای نقش رو جذاب می کردند یه زمانی،دعوا و موردی در کار نبود، خیلی دوستانه با اسلیترینی ها و گریفیندوری با هم در ایفای نقش تفریح می کردیم، اما الان دیگه همش شسته شده، روی طناب پهن شده تا خشک بشه و مدت هاست که انگار نمیخواد خشک بشه و آبش گرفته بشه!
آیا در مورد بازگشت راونکلاوی ها به جمع دوستانه خودمون در ایفای نقش، برنامه ای داری؟ (به نظر میاد که راونی ها خیلی از ما ناراحت باشن)
اگر برنامه ای داری و فکر میکنی که حضور و بازگشت مجددشان تاثیرات مثبتی در ایفای نقش سایت جادوگران دارد، اونها رو برای ما شرح بده برادر عزیزم.

موفق و پيروز باشي

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۰۲ جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۷

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
فلور جدی جدی سوالای سخت می‌پرسیا!

منو وارد مسائل سیاسی-آداسی نکن که به هیـــــــــــــــــــچ وجه اعصابشو ندارم!

ضعف رول جبران کردنش کار یه نفر نیست که. کار همه است. کسی هم هیچ همتی به خرج نمی‌ده. من تلاشمو می‌کنم!

اعضای قدیمی هم... درک اونا به جایی رسیده که دیگه به اینجا علاقه مند نیستن(اونایی که رفتن). واقعا هیچ ایده ای برای جذب کردنشون ندارم.

پیام زده شده در: ۲۱:۴۷ پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۷

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
من شکایت دارم!

و اینکه وزیر نباید از زیر سوالات هرچند سخت در بره!من جوابمو میخوام!

اگر برنامه ای نداری یا سکرته خب میتونی بگی ندارم!اینجوری شاید بیخیال شدم!

وزیر مردمی یعنی چی؟

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

پیام زده شده در: ۲۰:۱۳ پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۷

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
خواهش می کنم خواهش می‌کنم بفرمایید بشینید من متعلق به تمام ملت ساحره و بعضا جادوگرم!

نقل قول:
آیا حقیقت داره که شما فقط از حقوق ساحره هایی که در میتینگ ها شرکت می کنند حمایت می کنید؟

آیا درسته که شما برداشتتون از "ساحره ی پیر" که فلور در پستش گفته شخص شخیص لیلی اوانز بوده؟!

شما فکر می کنید با توجه به مشغله های زیادی که دارید مثل سر و کله زدن با گیم های مختلف، شستن ظروف هفته، شستن پنجره ها، غذا پختن و درس خوندن پای نت و البته و صد البته روزی 16 ساعت خواب در شبانه روز، وقتی هم برای وزارت باقی می مونه؟

شما چه تضمینی برای عمل به تعهداتتون دارید؟ اگه به خاطر داشته باشید شما به خاطر قبولی در آزمون کنکور ماگلی یک فروند پیتزا به من بدهکارید آیا انکار می کنید؟!

توصیه ی من اینه که تا پایان هفته ی آینده پول تو جیبی هاتون رو برای عمل به تعهداتتون جمع کنید در غیر اینصورت تأیید موقت شما جهت کاندیداتوری وزارت لغو اعلام می شه!

سؤال بعدی من اینه که آیا شما با دکتر تغذیه ی من که خوردن بیش از 3 برش پیتزا در هفته رو برام ممنوع کرده نسبتی دارید؟!

در پایان هم در صورت وزیر شدن چه تدابیری برای حمایت از حقوق مدیران که گل های سایت هستن اتخاذ کردید؟

بقیه سؤالامو بعداً می پرسم

اتفاقا به نکته خوبی اشاره کردید. ساحره‌ها همه با هم برابرن ولی بعضیا که میتینگ هم میان برابرترن پس طبیعیه من خودمو وقف ایشان کنم.

من هیچ مسئولیتی نسبت به پست فلور قبول نمی‌کنم به هر حال بعضی از طرفداران اراذل هم هستن که به جای کمک به آدم وجهه آدمو خراب می‌کنن با زدن این تهمت‌ها به مدیرای گل!

نه خیر. مشکل از شما نیست. مشکل از منه که زندگی خصوصیمو برای یه آدم پیر خاله زنک تعریف می‌کنم!
حقا که به پسرت رفتی!

ببینید از وقتی من افتخار دادم وارد تیم چیورون شدم دیگه جیب من و شما یکی شد پس امشب سر راهتون یه دونه پیتزا هم خودتونو از طرف من مهمون کنید!

دیگه دارم از این تهدیدا خسته می‌شم!

اِ دکترتون تجویز کرده 3 برش بیشتر نخورید؟ اوکی به هزینه من بقیه برش های اضافی پیتزای دو بند قبل رو برام پست کنید!

در آخر مدیران برنامه‌ای برای حمایت از من کاندیدای مفلوک حقیر دارن؟!

=============

به مورفین گانت:

اول از همه اتفاقا من اون تاپیکتم به کل یادم رفته بود!

امم این واسه خودش فلسفه ای داره.
ببین سوژه به تنهایی فاکتور ادامه دادن نیست. ممکنه سوژه خیلی خوب باشه، ولی نقش اصلی رو کسی که می‌نویسه داره.
سوژه هایی که ناقص می‌مونن ممکنه چند تا دلیل برا ناقص موندنشون وجود داشته باشه. یا سوژه به اندازه کافی کشش نداره که کم پیش میاد چون سوژه های ضعیف خیلی زود مسیرشون به سمت یه سوژه قویتر عوض می‌شه، یا اینکه نویسنده اونقدر خوب ادامه نداده که نفر بعدی از ادامه دادنش لذت ببره.
تعریف من از تموم شدن یه سوژه اینه که سوژه به جایی برسه که یه نفر جوری ادامه بده که ادامه دادنش دیگه لذتی نداشته باشه.
و چون توی این سایت کار ما گروهیه، و ما گروهی یه داستان رو شکل می‌دیم، آمار اینجور به بن‌بست خوردن سوژه‌ها زیاده.
پس راه حلش بالا رفتن مهارت دسته جمعیه.
تحقق این امرم با یه برنامه که وزیر بچینه امکان پذیر نیست، از پایه باید روش کار شه و فضای رول پلیینگ باید عوض شه و همه باید مستعد باشن و همه باید پیشرفت کنن و دیگه ارزشی‌ای نباشه و به نظرت این امکان پذیره؟

====

به تد :
نقل قول:

:

1. اگر به مقاوم وزارت رسیدین (واقعا" میشه بهش گفت مقام؟) و بر علیه شما کودتا شد، چه عکس العملی نشون خواهید داد؟

2. آیا برای بهتر شدن روابط بین تالارها برنامه خاصی دارین؟

1- مقام؟ اممم ... لقب!
می‌ذارم از سایت می‌رم!
کسی که کودتا کنه اگه خوب بتونه این قضیه رو بکشه وسط و خرابش نکنه کمک بزرگی به وزیر کرده چون تونسته یه سوژه بده رول رو تغذیه کنه کار وزیر سبکتر شه!
من که کلا بی‌خیال بشو نیستم ولی خب از زور‌آزمایی بدم نمیاد!

2- برنامه‌ای ندارم و وقتمو هم براش هدر نخواهم داد.
تالارها با هم مشکل دارن چون هر کدوم تافته جدا بافته ان. مشکلاتشون زیاده به دلیل بعضی رفتارای کودکانه.
ضمنا ناظرین تالار اولا هیچ کنترلی روی اعضای تالار ندارن و اعضا خیلی خودسر عمل می‌کنن، ضمنا من باب مثال تالار گریفیندور ناظرش خود رایه و نظر من نمی‌تونه روی نحوه نظارت اون تغییری ایجاد کنه.
پس بهتره وزیر وقتی نمی‌تونه کاری رو بکنه سمتش هم نره تا وقتش و انرژیش ضایع نشه.

ویرایش شده توسط سیریوس‌ بلک در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۱۲ ۲۰:۱۹:۱۱
ویرایش شده توسط سیریوس‌ بلک در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۱۲ ۲۰:۲۶:۴۷

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.