هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

مدیریت سایت جادوگران به اطلاع کاربران محترم می‌رساند که سایت به مدت یک روز در تاریخ 31 خرداد ماه بسته خواهد شد. در صورت نیاز این زمان ممکن است به دو روز افزایش پیدا کند و 30 خرداد را نیز شامل شود. 1 تیر ماه سایت جادوگران با طرح ویژه تابستانی به روی عموم باز خواهد شد. لطفا طوری برنامه‌ریزی کنید که این دو روز خللی در فعالیت‌های شما ایجاد نکند. پیشاپیش از همکاری و شکیبایی شما متشکریم.

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: پيام امروز
پیام زده شده در: ۱۳:۴۹ چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۸۶

یاکسلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۰ یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۴۵ جمعه ۱۸ دی ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 154
آفلاین
کشتار در راه وزارت سحر و جادو!!!

چندی پیش من با دو تن از نوچه هایم به دیدن ایگور رفته و بعد از دیدن او برق از کله مان پرید.ایگور در حالی که خون الود بر روی صندلی نشسته بود گفت:
"چندی پیش از طرفداران کالین به خونم هجوم اوردن و منو تهدید کردن که بخاطر کالین کنار برم....من هم با اونا درگیر شدم"
ما از این واقعه ی دردناک بسیار متاسف شدیم .چرا برای یک انتخابات ساده باید دوستی هایمان را ضایع کنیم.ایگور در این بین شکایتی را ترتیب داده است و در حال حاضر مدارکی برای اثبات جرم کالین وجود ندارد ...
در صورت بدست اوردن اخبار جدید شما را در جریان خواهیم گذاشت!!!

خبرگزاری واحد مرکزی مرگخوران "یاکسلی "

هری ا

پیام زده شده در: ۰:۲۰ چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۸۶

گراوپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۲۶ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۳۳ جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۲
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 112
آفلاین
گزارشی چند من باب احوالات وزارت جادوگران

همانا امروز عده ای چماق(غ) به دست جلوی درب ورودی وزارت سحر و جادو اجتماع کرده و با دادن شعارهای معترضانه خواستار استعفای وزیر سحر و جادو از سمت خود شدند اما پس از آنکه مسئولین انتخابات انان را توجیه کردند که هنوز انتخابات وزارت به پایین نرسیده و چند روز دیگر وزیر جدید به روی کار خواهد امد ، انها راه خانه در پیش گرفتند و قول دادند چند روز دیگر برای رسیدگی به خواسته خود دوباره در این مکان اجتماع کنند.

از سوی دیگر لشکر فداییان پرسی ویزلی برای ناکار کردن مسئولین انتخابات رهسپار ساختمان وزارت شدند که در راه به چماق(غ) به دستان معترض برخورد کردند و ضمن درگیری با انها به دادن شعار های ضد مدیریتی پرداختند و رد صلاحیت کاندیدای محبوب خود را به فعالیت مستکبرانه گردانندگان سایت نسبت دادند.

از زاویه ای دیگر پروفسور کوییرل به خاطر ناپدید شدن آبرفورث دامبلدور(کاندیدای محبوب پروفسور)بسیار خمشگین است و چند نفری را به جزایر بالاک هدایت کرده است ، وی ربوده شدن این کاندیدای محبوب را به لشکر فداییان پرسی ویزلی نسبت داده و منوی مدیریت خود را از جلو بسته است.

ایگور کارکاروف نیز که در ساعات ابتدایی انتخابات پشتش با خاک تشک وزارت آشنا شده بود طی یک عملیان ارزشی-ژانگولری موفق شد که موقعیت خود را تغییر دهد و دوشا و دوش حریف به مبارزه بپردازد.

وی اظهار داشت :تا ای پی چنجر هست باکی از کشتی گرفتن نیست.

کالین نیز در پی این اقدام ارزشی-ژانگولری به خبر نگار ما گفت:همانا تا افتابه مرلین در دست من است ، آسلام یاری ام خواهد کرد.

کارشناسان ما به صورت شبانه روزی در پی یافتن رابطه ای مابین این صحبت شیخ کالین و بحث ما بودند اما متاسفانه به نتیجه ای نرسیدند ما نتیجه گیری را به عهده خود شما میگذاریم.

به امید داشتن وزارتی مخوف و بی ای پی چنجر

واحد مرکزی روح جنمار

ویرایش شده توسط گراوپ در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۵ ۰:۲۵:۰۹

آستكبار + رفيق بازي + قوانين مغيير ِ من درآوردي = كادر مديريت جادوگرن

پیام زده شده در: ۲۳:۲۶ سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۶

آرشام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۹ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۱۸:۵۰ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
از دهکده ی هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 418
آفلاین
انتخابات در حاشیه آغاز شد

بنابر اخبار رسیده از ستادهای انتخاباتی،جمعی از هوادارن پرسی ویزلی در مقابل درب ستاد ایشان دست به تجمع اعتراض امیز زدند.آنها که شعار میدادند:
"وزارت زور نمیخوایم،وزیر مزدور نمیخوایم"
از اقدام مدیران در جهت حذف کاندیدای محبوبشان انتقاد کردند.
نیروهای زوپس در یک اقدام انتحاری تمام تجمع کنندگان را دستگیر کرده و به بند صد و ده زندان آزکابان منتقل کردند.

همچنین جمعی از تازه واردان در نامه ای به هری پاتر،خواستار رسیدگی ایشان به وضعیت کاندیدای محبوب خود"ابرفورث دامبل"شدند.
خبر ها حاکی از اینست که ابرفورث دامبلدور پیش از ناپدید شدن با پرفسور کوییرل دیدار مخفیانه ای داشته است.
هنوز معلوم نیست بر سر او چه آمده اما منابع آگاه از دستگیر شدن او به دلیل نفوذ در امنیت زوپس،خبر دادند.

کالین یا ایگور
تغییر ناگهانی آرا ،تمامی دنیای جادوگری را بهت زده کرده است.رقابت سختی میانی کالین و ایگور جاریست و برخلاف پیش بینی های گذشته که کالین را برنده ی این مسابقه میدانست؛همینک ایگور کارکاروف پا به پای او حرکت میکند و هر لجظه امکان جلو افتادنش بیشتر میشود.

من از بین بد و بدتر ،انتخابم بده
این نظر من بود حالا خوبه یا که بده

این را یکی از فعالان سیاسی سایت که نخواست نامش افشا شود؛بیان کرد.

ویرایش شده توسط آرشام در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۴ ۲۳:۳۲:۳۶

[url=http://www.jadoogaran.org//images/pictures/ketabe-Rael.zip]الوهیم مرا به

پیام زده شده در: ۲۰:۳۱ سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۶

یاکسلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
انتخابات لرد و وزارت!!!

با سلام .به گزارش خبرنگار ما در انتخابات وزارت سحر و جادو طوری شده که متوان پیش بینی کرد کالین رای ها را به خود اختصاص داده و در انتخابات لرد سیاه هنوز چیزی که بگیه چه کسی اوله معلوم نیست ...اما به قول بچه ها بازی 90 دقیقه است شاید کالین جاشو به ایگور بده هیچ چیزی معلوم نیست ....

یاکسلی "خبرنگار واحد مرکزی مرگخواران"

ویرایش شده توسط یاکسلی در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۴ ۲۱:۰۰:۰۴

هری ا

پیام زده شده در: ۹:۱۱ شنبه ۲۱ مهر ۱۳۸۶

یاکسلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
اسنیپ مردی عاشق!!!

سلام بچه ها
یه خبر داغ دارم.خبر که نه درد و دل...
وقتی ما کتاب شاهزاده ی دورگه رو تموم کردیم میخواستیم پوست از سر اسنیپ بکنیم با اون بلایی که سر دامبلدور اورد ...اما وقتی در کتاب یادگاران مرگ در بخش حکایت شاهزاده میرسیم و اونو میخونیم نظرمون در مورد اسنیپ عوض میشه ...
من دیروز داشتم حکایت شاهزاده رو میخوندم و در حال خوندن دهنم باز مونده بود که می دیدم کسی که اینقدر از هری بدش میومد به خاطر لیلی مادر هری چه کارای خوبی که برای هری و محفل انجام نداده بود حتی به خاطر لیلی و نه به خاطر جیمز به ولدمورت خیانت کرد ...
من وقتی این بخشو تموم کردم چند قطره اشک ریختم...شاید باور نکنین اما این قدر از خودم بدم اومد که وقتی شخصیت اسنیپو شناختم و وقتی فهمیدم که چرا دامبلدورو کشت عذاب وجدان گرفتم...
اخرین حرفم اینه که اسنیپ عاشق و عشق یعنی پیروزی در این صورت اسنیپ پیروز شد اما جسمش نه ....

یاکسلی

هری ا

پیام زده شده در: ۱۴:۲۸ جمعه ۲۰ مهر ۱۳۸۶

استن شانپایکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۴ چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۵۰ چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 440
آفلاین
نبود هیجان در سایت بیداد میکنه !
با سلام خبرنگار واحد مرکزی براتون گزارش میکنه
اینجا جادوگرانه ولی خوب انگار که موضوعات و هیجانات تموم شده !
همینک من در کوچه ی دیاگون هستم ولی بر عکس همیشه کسی رو نمی بینم که مخشو بزنم ........
خوب البته انالیزور هایه ما دلیل این خلوتی رو افزایش ترس کاربران از بلاک شدن می دانند و معتقدند بلاک شدن اعضا از جمله جالب ترین قسمت هایه سایته
همینک مدتی است که بلاکی ندیدیم ..... و این موجب سردی سایت شده است ...
و اما انتخابات که همی بسیار یک طرفه شده و جذابیتش را به بی مزگی فروخته ... نظر انالیزور ها اینه که باید سه چهار نفر کناره گیری کنند تا اوضاع هیجانات سایت بالا بره
خوب فعلا انلیزور ها چیز نمیگن منم برم خبر تهیه کنم فقط اینو بگم که هیجان سنج دیجیپالی من عدد 0 رو نشون میده !
خبر نگار واحد
K!LLJOY TM

ٌٌدر حال پاشیدن بذر

پیام زده شده در: ۱۵:۴۳ سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۸۶

یاکسلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خبرگزاری مرگخوارها و انتخابات!!!
با توجه به رسیدن ایام انتخابات برای وزارت سحر و جادو ما اطلاعیه ای را به شما عزیزان می رسانیم:
"با توجه به درخواست ها و توقعاتی که رای دهندگان نسبت به کاندیدا دارند باید بگویم که کسی که کاندیدا شده است نباید قولی بدهد و حرفی بزند که نتواند به ان عمل کند.در این بین باید رای دهندگان توجه داشته باشند که به هیچ یک از کاندیدا نباید بی احترامی شود و هم چنین این امر متوجه کاندیدا نیز میشود که نباید به یکدیگر توهین کنند.با رعایت این نکات میتوان انتخابات خوبی پیش بینی کرد.و از مسئولین سایت تقاضا دارم در صورت رعایت نکردن این نکات با شخص مورد نظر برخورد شود"
با تشکر
خبرگزاری واحد مرکزی مرگخواران"یاکسلی"

هری ا

پیام زده شده در: ۱۵:۳۶ دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
آيگور كاركاروف:ملت آروم باشيد جون هر كي ميپرستيد!

ايگور كاركاروف، كانديداي ارزشی جادوگران، ملقب به مرتیکه فراری، امروز صبح زود، شاید هم دیشب نصف شب، در میان استقبال پرشور جاسم و دوستان به وطن بازگشت!

وی که از خیانت عده ای از طرفداران خود و اقدامات حزب های مختلف جادوگران بر علیه خود تعجب کرده بود، در میدان گریمولد ظاهر شد و برای جمعیت میلیونی جادوگران و ساحره های مشتاق سخنرانی کرد! ايگور در طی این سخنرانی مردم را به آرامش دعوت کرد و از آن ها درخواست نمود تا به سمت كالين گوجه فرنگی پرتاب کنند!

« انکار نمیکنم که اشتباه کردم... بله، اشتباه کردم و به آن اعتراف میکنم!!!همه بالاخره روزي اشتباه ميكنن و منم تو اين مدت اشتباهات زيادي داشتم و بسياري رو از خودم ناراحت كردم ولي لطفا كمي به عقب تر برگرديد و بررسي كنيد.آيا شما گول خورده ايد؟آيا با الياس سل تماس ميگيريد؟كالين اين خدمات رو ميدهد؟من از همينجا به شما قول ازدواج ميدم.يعني قول وام ازدواج !من سوراخ درست ميكنم تا راحت تر رفت و آمد كنيد.من مشكلات مردم رو حل ميكنم..نون خالي ميارم وسط سفره همه!نفت تو ممكلت هست و خيالم راحته!بله بله!مشتي به دهان آستاكبار مديريتي ميزنم و اونها كه سرزمين انجمن مديران رو اشغال كردن رو بيرون ميكنم.

و اما كالين که حتی وقتی که در بازی شاه دزد وزیر، وزیر میشد سریعا جوگیزر گشته و حکومت نظامی اعلام میکرد باید بداند سوءاستفاده از چنین موقعیت هایی کاری بس نابه جاست و بهتر است فکر رسیدن به وزارت و سوءاستفاده از مقام مقدس وزارت را از سر بیرون کند!
در این راستا عده ای از شاعرهای نامی این مرز و بوم دست به دست هم دادن و با همفکری هم شعری نیز سرودن که البته متن شعرو یادم نیست!

از تمام كساني كه حمايت ميكنند و حمايت خواهند كرد پيشاپيش تشكر ميكنم!اميدوارم همانگونه كه به طرف كالين گوچه پرتاب ميكنيد به طرف من گل و اينا پرتاب نماييد.

بعد از اين سخنراني مردم كه با هيجان بالا براي وي دست زدن و تشويقش كردند.در حال حاضر وي در ستادش در حال برنامه ريزي براي وزارت خونه است.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۲:۰۴ شنبه ۱۴ مهر ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
آگهی تبلیغاتی هری پاتر در صفحه اول سمت چپ پیام امروز مورخ شنبه:

با سلام و درود نظر به اینکه در انتخابات پیش رو افراد بسیاری، از نامزد ها گرفته تا وابستگان و غیره تقاضای تبلیغ اینجانب را برای ستادشان داشته اند برای روشن شدن اذهان عمومی، قیمت ها و نوع تبلیغ با اینجانب را به شرح می رساند.

الف) پوستر دو نفری دست در گردن در حال ماچ روی زخم صاعقه. 400گالیون
تبصره: اگر نامزد مورد نظر ساحره باشد به جای روش بالا باید لپ جینی را ماچ نماید و جینی نیز آن جای زخم بنده را ماچ میکند.

ب) عکس با هری زیر ردای نامریی. 600 گالیون. با پوزیشن های مختلف تمام نامریی، نیمه، بالاتنه و غیره

ج) پوستر دو متر در چهار متر با تندیس ولدمورت شکست خورده زیر پا. 800 گالیون

د) عکس با مدل چوب جادوی ارشد. 900 گالیون

ه) عکس خانوادگی فرد متقاضی با هری و خانواده. 1000 گالیون

و) عکس در حال خوردن ویسکی آتشی. 1200 گالیون

ی) عکس در حال گریه بر مقبره دامبلدور، دابی یا جیمز و لیلی. ( هر کدام 1500 گالیون)

سایر موارد کاستوم به درخواست متقاضی انجام خواهد شد.

پیش از هر گونه اقدام برای بررسی و واریز پول، به منزل اینجانب جغد ارسال کنید.
آدرس: زز آباد سفلی، آنطرف میدان سومی، چهار خانه به سمت داخل
شماره حساب در گرینگاتز: طبقه آخر زیر زمین، سرداب شماره 745 به نام جینورا مولی ویزلی

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۵:۲۰ شنبه ۱۴ مهر ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
بيانيه ستاد کالين کريوي در باب ترور شخصيتي بردار آبرفورث دامبلدور به پيام امروز

السلام عليک علي ريش المرلين کبير و آفتابه اش
اي پيام امروز...تو که پيام امروزي نه فردا...من از همينجا به تو مي گويم که اي تروريست اي صهينوسيم اي آستکبار...اي تو که که به نفع همه پيام چاپ مي کني بدان که اين کار تو حرام است و از راه کج فرمانت را بپيچان و به راه رست که همون مستقيم بود هدايت شو...در راستاي هدايت تو من اومدم که بگم که کارت اصلا خوب نبود و چون مرلين به ما وحي کرد که هم تو رو هدايت کنيم هم آبرفورث رو اينجا را با نيروهاي جاسم کماندو اشغال کردم تا بيانيه رو بگيم و اين خوب بود و تو نبايد اعراض کرد که من خودم گوشت رو کشيد

حال مي رسيم به بيانيه:
هر چند که بيانيه بايد گفتني باشد ولي اين يکي را مي نويسيم که شما نگيد ستاد ما سواد نداشت و پر نور ممد و جاسم بود و همانا بدانيد که ستاد ما آکادميک بود و در اين هيچ شکي نبود
اول از همه توجه شما رو به اين عکس بي ناموس از آبرفورث جلب ميکنم:
تصویر کوچک شده

خوب ببينيد اگه دامبلدور کانديدا بود چرا کلاه وزارت داشت و آيا اين يک انتصاب نبود و اگر جوان و مردمي بود چرا ريشش سفيد بود؟هان؟آ[ر چگونه ممکنه يه کانديدا جوان باشه وريشش اينقدر سفيد بود...اي تروريست

ما فردا به ستاد وي حمله مي نماييم با تشکر جاسم بن جاسم بن نورممد بن جاسم از ستاد کالين

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.