هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد انتخاباتی زاخاریاس اسمیت
پیام زده شده در: ۱۱:۵۴ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۸۵

مورگان الکتوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۳ شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 620
آفلاین
من هم به زاخی رای خواهم داد

دلبستگی من به وزیر شدن زاخی بیشتر از اون چیزیه که حتی فکرش رو بکنید در نتیجه من از کاندیداتوری استعفا دادم تا کمکی به زاخی عزیز کرده باشم.

پس ، رای ما: زاخــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی

تا خون در رگ ماست، حمایتش می کنیم

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۴۵ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۸۵

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۹ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۰۱ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵
از اون بالا دختر میایَ !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 106
آفلاین
نقل قول:
خارج از شوخی زاخی فکر می کنی همه این پستا زیر سر ققیه چون همه حذبیا اومدن اینجا پست زدن ... ولی فنگ کلا عادتشه می ره هر ستادی یه سری سوال قشنگ(!) می کنه ... به ققی شدیدا شک داری و می ترسی از توطئه هاش !

من از حذب یا کلا از جایی اسمی آوردم ؟ چرا الکی حرف می ذارین تو دهن من ؟
در کل اگر این شناسه ی فنگ تازه س ، ولی کار هایی که توی سری قبلی انتخابات با شناسه ی سدریک دیگوریش می کرد ، فکر نمی کنم کسی یادش رفته باشه . تمام اون سوالاتی که میرفت تو ستاد دراکو میزد ، همه شون مثل همین سوالاتش در همین جا بود .

نقل قول:
آوریل و عمو ققی مهربون و حتی استرجس پادمور خیلی بیشتر به ما موجودات جادویی بها می دن!

اگر این قدر ِ می تونی بری به اونا رای بدی ! انتخاب با شماست !

در کل ، همیشه هم به مدیرای حذب گفتم ، هم به اعضای حذب ، با حذب راه میام ، حذب رو دوست دارم . هر چند که عضوش نیستم .

دیگه نمی دونم این کارا واسه ی چیه !

خوشحال میشم قبل از هر گونه کسب قدرت (!) همین جا مشخص بشه .

پیام زده شده در: ۱۱:۴۲ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۸۵

آناکین  استبنز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۵ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۲۳ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵
از زیر سایه ی ارباب لرد ولدومرت کبیر
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 329
آفلاین
ای جغد ای ارزشی
بدان و آگاه باش با این حرکات و این حرف ها نمیتوانی رابطه ی حسنه بین جادوگران و جن ها رو خراب کنی
چه فکر پلیدی در سر داری که کفتر و سگ را هم سطح جن و هیپوگیریف قرار میدی؟
چه نقشه ای کشیدی؟
ننگ بر تو باد
ای توی که دست نشانده ی اون پاتر ئ و اون دومبل محفلی تروریست هستی
نکن این کار ها رو بده زشته جیزه بچه ها میبینن یاد میگرن و منحرف میشن

از این حرف ها پند بگیر و متحول شو بیا به سمت سیاهی اون پر های ارزشیت رو هم بده یه رنگ مشکی متالیک بزنن که ملت میبینن صفا کنن

آخه تو خجالت نمیکشی رفته از یه کفتر حمایت میکنی
همین حرکاته که باعث میشه تو رو هم سطح کفتر و سگ و این جور جک و جونور ها قرار بدیم
بیا به سمت سیاهی باشد که پیشرفت کنی ترقی کنی و هم سطح جادوگران و ساحره گان و جن ها و سانتور و هیپوگریف ها

چرا با استفاده از کلمهی سانتور قصد بر هم زدن جور رو داری؟
ننگ بر تو باد بوق بر تو باد چکش بخوره تو سرت

نکن این کار ها رو ا این نوشته عبرت بگیرو متحول شو بیا در آغوش وزیر مردمی باشد که رستگار شوی

به پیشرفت فکر کن نه به پسرفت

پیام زده شده در: ۱۱:۳۴ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۸۵

ادوارد جکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۹ شنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۰۴ سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۸۶
از وسط سبيلاي هوريس كنار نيكي پلنگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 356
آفلاین
در امضا قبلي كه من ساخته بودم يه مشكلي وجود داشت كه الان رفعش كردم

تصویر کوچک شده

امپا تصحيح شده

روح جنمار قديم ميكند:

[url=http://ww

پیام زده شده در: ۱۰:۴۵ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۸۵

ادوارد جکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۹ شنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۰۴ سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۸۶
از وسط سبيلاي هوريس كنار نيكي پلنگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 356
آفلاین
حمايت امريكا و جرج بوش از زاخارياس اسميت

جرج بوش به خازر اينكه حمايت خورد را از ستاد انتخاباتي زاخار اعلام كند و همچنين بگويد كه دنياي ماگلي همواره روند حق را در پيش دارد زاخارياس اسميت را حمايت ميكند..انها براي اسباط حرف خود روي همه ي پولهاي كشور خود عكس او را چاپ كرده اند

تصویر کوچک شده

ول چقدر جك و جونور تو اين ستاد ريخته از سوپر سگ گرفته تا سوپر قق

ویرایش شده توسط ادوارد جک در تاریخ ۱۳۸۵/۶/۸ ۱۰:۴۹:۱۵

روح جنمار قديم ميكند:

[url=http://ww

پیام زده شده در: ۱۰:۱۰ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۸۵

XXX

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۴ پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۰۲ دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۵
از مریخ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 241
آفلاین
منمن با استناد به حرف های نزدیک به حقیقت آقای ایگور کارکاروف از ایشون حمایت خود رو اعلام می کنم.
کار داشتین بگین. در خدمتیم.
ایلیا

من به انØ

پیام زده شده در: ۹:۴۹ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
شما ها خجالت نمیکشید.اول برید ستاد ققی رو درست کنید 4 تا پستشو بخونید بعد بیایید اینجا پست بزنید.

اولا من که انسان هستم و قدیمی از ایشون یک سری سوال پرسیدم جواب ندادن.بعد شما که سگ هستی و تازه وارد انتظار داری زاخی به این سوالاتتون جواب بده؟

شما طرز حرف زدن ققی رو درست کنید که به من بر میگرده میگه تو فقط برای بالا بردن پست هات فعالیت میکنی.حالا من با جنبه بودم و میدونم ققی کفتر هست و چیزی که میگه روش فکر نمیکنه.ولی یک عضو تازه وارد چی؟به نظرتون میاد دیگه فعالیت کنه با این حرف های ققی؟

لطفا شلوغش نکنید.ما منظورم این نبوده که زاخاریاس از حیوانات حمایت نمیکنه.منظورم اینه که از بعضی از حیوانات که فقط میخوان کاندیدشون وزیر بشه میان سوال هایی میکنند و بعدش شورشو.چون اگر اون شخص جواب بده که یک جوری میگن این چه جوابایی بود.اگر یک جور دیگه جواب بده میگن چرا اینجوری دادی باید اونجوری میدادی.
هدویگ جان سدریک عزیز عادت دارن ستادی که به شدت کاندیدشونو تهدید میکنه بیان این سوالا رو بپرسن.وگرنه دیگه از هیچکی نپرسیدن.
باز خوبه هدویگ ستاد ما رو تحریم کرد خوب شد شکایت نکرد از ما تو دادگستری
خدا را شکر!
ادی عزیز من فکر میکردم حداقل شما عضو برتر حذب بعد از سرژ هستی.ولی حالا میبنم فقط سرژ تو حذب بهترینه و دیگر هیچ!
=============
ولی جدا من جای مدیران بودم دیگه انتخابات راه نمی انداختم.بابا هر دفعه کلی دعوا پیش میاد.مثل اینکه ستاد ققی هم میخواد این امر رو گسترش بده.

ویرایش شده توسط ایگور کارکاروف در تاریخ ۱۳۸۵/۶/۸ ۱۰:۰۵:۴۸

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۹:۴۱ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
نقل قول:
این چه حرکاتیه بابا والا ما هی میگیم وزیر مردمی شما هی میگین کفتر سگ آخه یکی نیست بگه کفتر و سگ و جغد و این جور جک و جونور ها چه ربطی به مردم دارن؟

زبون در آوردی آنی اسی !!!
خوب زاخی هی گفت حیوون جایی نداره گفتم لابد منو آدم حساب می کنه که فقط می گه سگ ... ولی گویا بعد از سگ می خواد جغدا رو تحریم کنه و بعد از جغد هم می خواد جن ها رو تحریم کنه(البته به غیر از کریچر که یکی از حامیان سرسختشه!) بعد از اونم می خواد ققنوسا رو تحریم کنه و سانتورا رو ... ولی هیپوگریفا رو تحریم نمی کنه چون از مدیر و وبمستر می ترسه!!!

من از همینجا اعلام می دارم که ای آنی اسی بیچاره تو اون موقعی که جغدینه بودی و ما داشتیم کمکت می کردیم خوب شی اونموقع آدم نبودی؟ ... اگر نبودی الانم نیستی اگر بودی الانم هستی ... پس به جغد بها بده ای مفلوک !!!

من این ستاد را تحریم می نمایم و دیگر اینکه می نمایم !

آوریل و عمو ققی مهربون و حتی استرجس پادمور خیلی بیشتر به ما موجودات جادویی بها می دن!

خارج از شوخی زاخی فکر می کنی همه این پستا زیر سر ققیه چون همه حذبیا اومدن اینجا پست زدن ... ولی فنگ کلا عادتشه می ره هر ستادی یه سری سوال قشنگ(!) می کنه ... به ققی شدیدا شک داری و می ترسی از توطئه هاش ! واسه همونه که می گی :نقل قول:

ایول سوپر سگ ! آفرین ! خوب کاری رو که بهت میگن انجام میدی ! موفق باشی در این کار !

ولی بهتره شکاکی رو بزاری کنار و وقتی مطمئن شدی اونموقع بیای این حرفو بزنی !

من این ستاد را تحریم می نمایم و دیگر اینکه می نمایم !

پیام زده شده در: ۹:۴۱ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۸۵

آرتور ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۳ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۲۳ جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 390
آفلاین
نقل قول:

کارکاروف نوشته
ما از زاخاریاس اسمیت حمايت ميكنيم
چون:
1- زاخاریاس جزو معدود جادوگراييه كه بدون در نظر گرفتن سفيد يا سياه بودن طرف هر كمكي از دستش بر بياد انجام ميده.
2- زاخاریاس براي تازه واردا اهميت زيادي قائله و در عين حال قديمي ها رو هم فراموش نميكنه.به تازه واردا اعتماد ميكنه و روي اونا حساب ميكنه.اين باعث بوجود اومدن اعتماد به نفس براي بچه هاي تازه وارد ميشه و به جا افتادن اونا كمك ميكنه.
3- زاخاریاس هميشه سعي ميكنه همه توي كارا شركت داشته باشن و رول سايت در دست عده محدودي نباشه.
4-زاخاریاس معتقده كه هاگوارتز 4 گروه داره كه هر چهار تاي اونا به يك اندازه حق فعاليت دارن .
5- زاخاریاس بين ساحره ها و جادوگرا هيچ فرقي نمي ذاره.
6-زاخاریاس از هر كسي به اندازه تواناييش توقع داره و درصورت پيشرفت(هرچند كم)همه رو تشويق و دلگرم ميكنه.
7-زاخاریاس با پستهاي خوبش رول پليينگ رو دوباره زنده و فعال ميكنه و معمولا طوري مينويسه كه هر كسي از هر گروهي ميتونه نمايشنامه شو ادامه بده يا خودشو وارد كنه و اين باعث ميشه يه ناپيك فقط با پستهاي دو سه نفر پر نشه و همه بتونن به راحتي پست بزنن..
8-زاخاریاس از قدرت مديريت ذاتي برخورداره و خيلي خوب ميتونه از عهده وزارت بر بياد چون در عين جدي بودن كاملا منطقي تصميم ميگيره....
و.........
خلاصه زاخاریاس لياقت خودشو ثابت كرده و نشون داده كه ميتونه.
انتخاب زاخاریاس به نفع جادوگرا وساحره ها و به نفع سفيدها و سياهها و هر چهار گروه مدرسه و بالاخره به نفع سايته...مطمئن باشيد...

منم با هرچی اون بالا هست موافقم.

عاقلان دانند...

پیام زده شده در: ۹:۲۰ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۸۵

آناکین  استبنز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۵ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۲۳ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵
از زیر سایه ی ارباب لرد ولدومرت کبیر
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 329
آفلاین
واقعا عجیبا قریبا
چه زمونه ای شده یادم اون قدیما کفتر جماعت حق رای هم نداشتن ولی جدیدا نمیدونم چی شده کفتر ها هم کاندیدا میشن هم اینکه یه سگ میفرستن برای رای جامع کردن
ای خدا من دردم رو به کی بگم؟
ای سگ ای توی که با اون کفتر معلوم الحال بوقی دستت تو یه کاسس و معلوم نیست از کجا رفتین لباس سوپر من بدبخت رو کف رفتین
این چه حرکاتیه بابا والا ما هی میگیم وزیر مردمی شما هی میگین کفتر سگ آخه یکی نیست بگه کفتر و سگ و جغد و این جور جک و جونور ها چه ربطی به مردم دارن؟ بزنم با این چکش تو سرت؟ بدم آرشام با پتک برنه لهت کنه؟ بدم اون اژدها که توی زریزمین خونهی ریدل داریم اول سوخاریت کنه بعد بخوردت؟ ببریمت تو دز مرگ شکنجت کنم؟
حیف که ارباب گفته خودم هر کی به زاخی رای نده میکشمش وگرنه بد حالتو میگیرفتم

آخه یکی نیت بگه کفتر و سگ و ... رو چه به لباس سوپر من اون کفی که اینقدر بیناموسی نوشته فکر کرده شده سوپر من تو دیگه چرا؟ تو هم بیناموسی نوشتی؟ نکنید این کار ها رو بده زشته جیز بوق

آخه چرا میاین با این حرکات ارزشی و فراارزشی مفهوم واژه خوف بیناموسی رو تغییر میدین

خوب بسه دیگه من دیگه حرفی ندارم
ولی نکنید این حرکات رو بده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.