هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: خدمات رسانه ای ! ( مناظرات انتخاباتی )
پیام زده شده در: ۱۹:۰۲ سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۷ پنجشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۷:۵۴ پنجشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۸
از یو ویش.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 279
آفلاین
تصویر کوچک شده

قوانین مناظرات:
مناظرات دو به دو بوده و در میان مناظرات سه کاندید دیگر حق دخالت ندارند.
با بررسی مجدد قوانین و نظر خواهی انجام شده بین کاندیدا های محترم این قانون اینگونه تغییر می کند:
در زمان دو ساعت مناظرات، دو کاندیدا طبق برنامه اعلام آمادگی کرده و مناظره را به صورت گفت و گو شروع خواهند کرد. دقت کنید که هر کاندیدا تنها می تواند شصت پیام ارسال کند و پس از اتمام پیام های وی، دیگر حق شرکت نداشته و اگر پیامی ارسال شود، توسط بنده پاک خواهد شد!
هر فردی که زود تر اعلام آمادگی کرده، شروع خواهد کرد و اگر هر کدام از کاندیدا ها در نوبت خود تا پانزده دقیقه سکوت کنند، مناظره به فرد مقابل واگذار می شود و فرد دیگر اجازه شرکت در مذاکره مذکور را نداشته!
تمامی صحبت ها در حد ایفای نقش بوده و کاندیدا حق توهین به شخصیت خارج از ایفای نقش را نداشته و با فرد خاطی برخورد میشود.
اگر در زمان های تعیین شده نمی توانید حضور به ثمر برسانید، تا یک ساعت قبل از زمان تعیین شده به بنده از هر طریقی اعلام کنید.

لینک دسترسی به چت باکس مناظرات:
http://monazerat.ishoutbox.com/

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۴۱ جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴

ریتا اسکیتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۵ شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۳:۵۹ پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵
از شماها خسته شدم! از خودمم همین طور!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 243
آفلاین
با سلام خدمت کاندید های محترم و دیگر دوستان

خانوم مجری هستم، ریتا اسکیتر
طبق دسترسی بنده به چت باکس مناظرات و کنترل این بخش، برای بهبود این بخش، مناظراتی در نظر گرفته شده که افراد کاندید، طبق این جدول زمان بندی، عمل خواهند کرد:
روز جمعه = رودولف لسترنج vs هاگرید = ساعت ۱۸ الی ۲۰
روز جمعه = هری پاتر vs فلورانسو = ساعت ۲۳ الی ۱
جیگر روز جمعه استراحت دارد

روز شنبه = هری vs هاگرید ۱۸ - ۲۰
روز شنبه = جیگر vs فلو ۲۳ - ۱
رودولف استراحت دارد

روز یک شنبه = رودولف vs آرسینوس جیگر ۱۸ - ۲۰
روز یک شنبه = هاگرید vs فلو ۲۳ - ۱
هری پاتر استراحت دارد

روز دو شنبه = هری پاتر vs آرسینوس جیگر ۱۸ - ۲۰
روز دو شنبه = فلورانسو vs رودولف ۲۳ - ۱
هاگرید استراحت دارد

روز سه شنبه = هاگرید vs آرسینوس جیگر ۱۸ - ۲۰
روز سه شنبه = رودولف لسترنج vs هری پاتر ۲۳ - ۱
فلورانسو استراحت دارد

قوانین مناظرات:
مناظرات دو به دو بوده و در میان مناظرات سه کاندید دیگر حق دخالت ندارند.
با بررسی مجدد قوانین و نظر خواهی انجام شده بین کاندیدا های محترم این قانون اینگونه تغییر می کند:
در زمان دو ساعت مناظرات، دو کاندیدا طبق برنامه اعلام آمادگی کرده و مناظره را به صورت گفت و گو شروع خواهند کرد. دقت کنید که هر کاندیدا تنها می تواند شصت پیام ارسال کند و پس از اتمام پیام های وی، دیگر حق شرکت نداشته و اگر پیامی ارسال شود، توسط بنده پاک خواهد شد!
هر فردی که زود تر اعلام آمادگی کرده، شروع خواهد کرد و اگر هر کدام از کاندیدا ها در نوبت خود تا پانزده دقیقه سکوت کنند، مناظره به فرد مقابل واگذار می شود و فرد دیگر اجازه شرکت در مذاکره مذکور را نداشته!
تمامی صحبت ها در حد ایفای نقش بوده و کاندیدا حق توهین به شخصیت خارج از ایفای نقش را نداشته و با فرد خاطی برخورد میشود.
اگر در زمان های تعیین شده نمی توانید حضور به ثمر برسانید، تا یک ساعت قبل از زمان تعیین شده به بنده از هر طریقی اعلام کنید.
لینک دسترسی برای چت باکس مناظرات :
http://m-debate.ishoutbox.com
با تشکر
ریتا استیکر

دلتنگ آن گوشه گیر قدیمی!

به امید بازگشتِ سیریوس بلک

گوشه گیرم، باز گشت!

پیام زده شده در: ۲۳:۲۳ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
برنامـــــــه اصلاح شده مناظــــــــــرات

با مشورتی که با خود نامزدها و دلوروس کردیم فعلا قرار شد بدون هیچ محدودیتی نامزدها هم به چت باکس مخصوص مناظره زنده و هم به این تاپیک دسترسی داشته باشن همشون کمپلت! بعدا اگه خواستید روند رو عوض میکنید ولی فعلا آزادیه! هر چه میخواهد دل تنگت بگو البته در چهارچوب قوانین سایت و مملکت.

اهم
متشکرم

پیام زده شده در: ۸:۴۷ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
[b]- از سابقتون بگین تو ایفای نقش... تو این 8-9 سال چی کارا کردین؟:دی

خب اگر بخوام این 8-9 سال رو در چند جمله خلاصه کنم باید بگم که سایت رو روی انگشتام میچرخوندم! با یکم انگشت رول رو، با انگشت دیگه غیر رول رو، دستی در بحث های هری پاتری و دستی در بحث های غیر هری پاتری داشتم، دیگه مدیر تعیین میکردم، وزیر و لرد عوض میکردم، در هاگوارتز شاگرد و استاد نمونه بودم، کوبییدیچ باز قهاری بودم، چشم انداز سالیانه سایت رو تعیین میکردم، سیاست های کلی جادوگران رو تعیین میکردم، اعضای جادوگران رو راهنمایی و هدایت و آرشاد میکردم تا به راه راست هدایت شن و الخ ....

- شما به آزادی اعتقاد دارین؟ اگر وزیر شدین آزادی مردم رو تا چه حد محدود می کنین؟

محدودیت؟ به هیچ وجه محدودیت در وزارت من جای نداره! آزادی در وزارت من در حد مطلقه. اصلا من در این زمینه برنامه دارم برای آزادی هرچه بیشتر کاربران عزیز مهلت حذف و ویرایش رو از 24 ساعت به مدت زمان نامحدود ارتقا بدم تا عزیزان جادوگر و ساحره عزیز هر موقع عشقشون کشید پستهاشونو ویرایش یا حذف کنن و حتی پسهای حذف شده شونو بتونن برگردونن! همچنین جهت جلوگیری از زیاده خواهی ناظرین محترم، دسترسی ناظرین را محدود خواهم کرد و حق ویرایش و حذف پستها رو ازشون خواهم گرفت تا کاربران عزیز کاملا احساس آزادی کنن و هر محتوایی رو که عشقشون میکشه در پستهاشون بگنجونن.

- به نظر شما جامعه جادوگری امروز، بیشتر از همه به چه چیزی نیاز داره؟

به دسترسی آسان و رایگان به خدمات درمانی. به نظر من هزینه های درمانی بسیار سرسام آور شده اند، ما تمام جامعه جادوگری رو تحت پوشش بیمه قرار خواهیم داد، بیمه ها را موظف خواهیم کرد که 90 درصد هزینه درمانی را بپذرند، بیمارستان را از انحصار سنت مانگو در خواهیم آورد. در وزارت من حداقل 5 بیمارستان دیگر افتتاح میشود. با پزشک های متخلف برخورد ضربتی خواهم نمود. بهداشت و درمان ارزان حق مسلم ماست.

- به نظر شما تغییر در سایت باید در زمینه ی ایفای نقش انجام بگیره یا اعضا باید یکم خودشونو تغییر بدن؟
[/b]
هیچکدام! تغییر باید در زمینه مدیران صورت بگیره، در وزارت من حباب پوشالی مدیران را خواهم شکست و آنها را پایین خواهم کشید، با فساد و رانت خواری مدیران مبارزه خواهم کرد و در این زمینه از تمام نیروهای ارزشی و فرا ارزشی استفاده خواهم نمود، مشکلات اخلاقی مدیران را افشا خواهیم کرد تا رسوا شوند و با بی ناموسی مدیران مبارزه خواهم کرد، حق داشتن سیم سرور را آزاد خواهم کرد، برای انتخاب مدیران انتخابات آزاد برگزار خواهم نمود و در نهایت مدیران متخلف را به زندان مخوف و گولاخ آزکابان منتقل خواهم کرد.

- برنامه مدون شما در چه موردیه؟ میشه بخشی از اونو ذکر کنین؟

در مورد کلیه بخش های ایفای نقش و غیر ایفای نقش است، خیر نمیشود بخشی از اونو ذکر کنم

- چطوری قراره باناموسی بوجود بیارین؟

- یارانه افراد بی ناموس را قطع خواهم کرد
- گشت های آرشاد رو دوباره راه خواهم انداخت تا افراد بی ناموس رو طوری کتک بزنن که دست از بی ناموسی بردارند.
- لغت بی ناموس رو در سایت خواهم کرد.
- از تجربه افراد متخصص همچون گلیدی و برادر حمید استفاده خواهم کرد.

- سایر رقبا رو چطور ارزیابی می کنین؟

ریز میبینمشون

- اگه فردا اسمتونو تو لیست تایید صلاحیت شده ها نبینین، چی کار می کنین؟

هرگز تمکین نخواهم کرد و حتما هوادارانم رو دعوت به شورش میکنم و به امید مرلین حقمونو در کف خیابون ها از حلقوم مدیران بیرون خواهیم کشید.

پیام زده شده در: ۳:۴۷ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲

اسلیترین

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۸ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
امروز ۱۳:۴۸:۵۶
از هاگوارتز
گروه:
اسلیترین
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 505
آفلاین
_ هنوز تحت تعقیبی یا عکس زیر فتوشاقه؟ چی آماندا؟ فتوچاق؟ آماندا؟ بابا من این چیز میزای مشنگی رو بلد نیستم همونکه آماندا میگه:

عکس فتوچاق شده عزیزم . من خیلی تپل افتادم تو این عکس و قبلا هم گفته بودم به بچه ها که اینو آپلود نکنن ولی خب نامردا گوش نکردن به حرفم . مطمئن باشید که در واقعیت مثل عکسی که تو امضام هست لاغر تر از این حرفام .

_ اکثر بچه ها از سابقه ایفات خبر دارن ولی بازم بگی بد نیست؟ از اولش.

والا ماجرای طولانی داره . من باناموسی وارد این ایفای نقش شدم و کم کم تبدیل به این بی ناموسی شدم . از این تغییرات ناراضی نیستم در هر صورت .

_ اگه وزیر بشی با همین تیریپ توی امضات میری توی وزارتخونه؟ بقیه کارمندان هم میتونن اینجوری بیان سر کار؟

بله من با شعار بی ناموسی ، بی ناموسی ، تو سرور مایی وارد این انتخابات شدم و بعد از وزیر شدن هم این بی ناموسی ها حفظ خواهد و احتمالا بیشتر هم میشود .

_ با بله یا خیر جواب بده:
__ هنوز روغن میمالی به موهات؟ بله هم به موهام هم به بقیه جاهای بدنم
__ مجردی؟ نه من با بی ناموسی جدایی ناپذیریم .
__ قرمز؟ خیر

_ در تایید صلاحیت ها از دسترسی مدیریتت استفاده میکنی تا تایید میشی؟

آمبریج گولم زد با عوض کردن تاریخ پایان ثبت نام و نتونستم اونقد که میخواستم تاثیر بذارم . هدفم این بود که فقط خودم و پروفسور سینیسترا تایید بشیم و خب در جریانان انتخابات یه دلیل راحت پیدا کنیم و بفرستمش جزایر بلاک که اونم میدونی کار سختی نیست .

_ تو که خارج از سرحدات جغرافیایی سرزمین ما جادوگران هستی چطوری میخوای وزارتخونه ما رو سر و سامان بدی؟

قدرت منوی مدیریت و بی ناموسی با هم از جفرافیا و فاصله و این صحبت ها بیشتر هست . تا حالا منوی مدیریت بی ناموس دیدی ؟ وقتی زیر شدم متوجه میشی چه قدرتی داره .

_ اگه رد صلاحیت بشی ممکنه شورش کنی و دلوروسو بکشی و علی نیلی رو دار بزنی؟
فقط دمت گرم اگه اینکارو کردی لطفا از طرف من یه اردنگی محکم هم به داداش استرجس بزن.

مطمئن باش رد صلاحیت نمیشدم و الان هم مطمئن که رای گیری دستکاری خواهد شد . میدونی که زوپس یه مشکلات فنی داره که رای ها یه دفعه همش میره طرف یک نفری که دسترسی به منو مدیریت داره .

پیام زده شده در: ۱:۱۸ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
برنامـــــــه مناظــــــــــرات

طبق صحبتی که با آماندا کردیم قرار شد برنامه مناظرات که از پس فردا شروع میشه بشرح زیر باشه.
قوانینی که گذاشتیم به این صورته که ابتدا مناظرات دو به دو برگزار بشه و البته همزمان که مناظره در این تاپیک برگزار میشه یک مناظره زنده هم در چت باکس مخصوص مناظرات زنده بین دو نامزد دیگه برقرار بشه. اون مناظره هم دو به دو هست و زمان هر دو مناظره زنده و غیر زنده بیست و چهار ساعت است.

بعد از بیست و چهار ساعت زمان پست فرستادن در تاپیک یا پیام زدن در چت باکس تموم میشه و نوبت دو نفر بعدی میشه بترتیبی که در ادامه میاد. در مورد مناظرات توی تاپیک طبیعیه که امکان رزرو کردن برای پست فرستادن وجود نداره و هر کدام از دو نامزد هر چند تا پست چه پشت سر هم چه غیر پشت سر هم میتونن بفرستن ولی خب مسلمه نامزدی که میاد شصت تا پشت سر هم میفرسته اعضا رفتارشو میبینن و رای نمیاره.

دیگه اینکه فقط همون دو نامزد میتونن در تاپیک پست بزنن و اگه لازم باشه آماندا یا من دخالت میکنیم. البته اگه واقعا لازم باشه چون تا جایی که بشه سعی میکنیم حتی یه پست هم نفرستیم و یا یه پیام هم در چت باکس نزنیم تا فقط خود نامزدها با هم مناظره کنن. اینو اضافه کنم که درسته برگزار کننده و مجری مناظرات آماندا و من هستیم ولی اگه نامزدها کاری کنن که در حیطه اختیارات ما نباشه مثلا حرفی بزنن که مدیر حس کنه صد در صد نیازه دخالت کنه اونو دیگه نمیتونیم جلوشو بگیریم. هر چند دلوروس رو میشناسیم و میدونیم بیخودی گیر نمیده و اگرم مدیری بیخودی گیر بده اولین کسی که هلیکوفتری میره تو... یعنی محترمانه ازش توضیح میخواد آماندا و من هستیم.

مورد دیگه اینکه اگه نامزدی در اون مهلت بیست و چهار ساعت نتونه بیاد طبیعتا از وقت خودش رفته و هیچ تضمینی نیست بتونیم بعدا بهش وقت بدیم بخصوص که زمان بندی هم محدوده و فعلا اینجوری زمان بندی کردیم که هر نامزد حتما بتونه یه بار در مناظرات چه زنده و چه غیر زنده شرکت کنه و تضمینی نیست هر دو نفر حتما بتونن مناظره کنن با هم. بستگی به زمان داره. مناظره دسته جمعی ولی حتما در آخر مناظرات خواهیم داشت.

نامزدها هم بنظر من اصلا رعایت نکنن! من هیچ کس را به رعایت کردن توصیه نمیکنم! اگه جرات دارید که یه وزیر باید داشته باشه! یقه همدیگرو بگیرید و نقد کنید همو. دو تا نامزد که چاکرم قربونم کنن یعنی دارن زد و بند میکنن و به مفت گرونن!
بله بله همونطور که آماندا میگه منظورم این بود کار شایسته ای نیست.

دیگه اینکه هر کس غیر از دو نامزد و آماندا و من و یکی از مدیران(اگه صد در صد نیاز بود!) در تاپیک ها یا چت باکس وسط مناظره ها پارازیت بفرسته پستش و پیامش پاک میشه و ممکنه دسترسیشم به تاپیک یا چت باکس حتی برای خوندن هم گرفته بشه. مورد آخر هم اینکه بعد از مهلت بیست و چهار ساعته دو نامزد بعد که نوبتشون هست میتونن در تاپیک یا چت باکس شروع کنن به مناظره. چه ما اعلام کنیم چه نکنیم و اگه دو نامزد قبل هر پست یا پیامی بفرستن صد در صد پاک میشه و ازشون توضیح خواسته میشه.

والا مورد دیگه ای به ذهنم نمیرسه اگه چیزی رو نگفتم یا جا انداختم یا فکر میکنید درست نیست در تاپیک مجمع عمومی وینزگاموت بگید حتما.

شنبه:

مناظره در تاپیک مناظرات:

مورفین VS لودو

مناظره در چت باکس زنده:

تام VS بلیز

یکشنبه:

مناظره در تاپیک مناظرات:

تام VS بلیز

مناظره در چت باکس زنده:

مورفین VS لودو

دوشنبه:

مناظره در تاپیک مناظرات:

اما VS سوروس

مناظره در چت باکس زنده:

ارنی VS هوکی

سه شنبه:

مناظره در تاپیک مناظرات:

ارنی VS هوکی

مناظره در چت باکس زنده:

اما VS سوروس

فرت!

پیام زده شده در: ۱۱:۱۴ پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۲

ارنی مک میلان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۹ دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۴۵ پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲
از اون بالا اکبر می آید!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 250
آفلاین
بی تو دیگه! وایساده نگا میکنه! ... آهان!

ادب و نزاکت را رعایت کن آقـــا، تو حق نداری با یه کاندیدای محترم اینجوری صحبت کنی. اصلاً من همین جا وایسادم و وای خواهم ساد.

همانطور که آماندا میگه خیلی خوش آمدید جناب آقای ارنی مک میلان به دهکده زیبای هاگزمید. بفرمایید تو دم در بده. بفرمایید داخل سالن زیبای مناظره و مصاحبه هاگزمید.

آهـــان، باریکلا. الان بهتر شد. بیا بوست کنم که ادب یاد گرفتی. :kiss:

خب بی مقدمه زود تند سریع یهویی جهت غافلگیری بریم سر مصاحبه:

برو تا بریم.

__ نظرت در مورد عکس "قربونم برم" زیر چیه؟ با این شخص نسبتی داری؟ موتورم داری؟

نه والا من با این بچه خوشگل آشنایی چندانی ندارم. قصد آشنایی هم ندارم، اصن من خودم زن دارم.
نچ، موتور هم ندارم، ولی از این جارو خفنا دارم. :pretty:

__ یه روزمه از ایفای نقشت بده. چه شناسه هایی داشتی؟ کجاها بودی؟

خب، اول که من سال 86 با شناسه ی پرفسور تافتی وارد ایفای نقش جادوگران شدم، خیلی فعالیت نکردم و دو سال بعدش یعنی سال 88 با شناسه ی ارنی برگشتم. از صفر شروع کردم و رول نویسیم رو زیر نظر ولدمورت یاد گرفتم. همیشه هم گفتم بهشون مدیونم از این نظر. بعد از اون کم کم فعالیتم رو زیاد کردم.

فک کنم سال 89 بود که شناسمو عوض کردم و گلرت گریندلوالد رو بر داشتم. میشه گفت دوران اوجم با اون شناسه بود. همون زمان ریاست اوباش هاگزمید رو گرفتم و تلاش کردم فعالشون کنم. تلاش هایی هم برای بازیافت محفل کردم که خب تا حدودی میشه گفت موفق بودیم.

همون زمان در سایت همسایه، افسانه ها به پست های مدیریتی رسیدم و نظارت چند تا انجمن رو بر عهده گرفتم. بعد از یه سری مشکلاتی که توی جادوگران پیش اومد تصمیم گرفتم یه مدتی نباشم.

بیشتر توی افسانه ها فعالیت کردم و معاون مدیر ایفای نقش بودم. یه سایتی به نام سپیدار هم زدیم که من مدیر ایفای نقشش بودم ولی خب خیلی از سایت استقبال نشد و بستیمش.

یه مدت کوتاه هم با شناسه ی مگان جونز به جادوگران برگشتم ولی فعالیتی نکردم و در آخر چند وقت پیش با شناسه ی ارنی مک میلان برگشتم و تونستم توی ترم قبلی هاگوارتز اگه اشتباه نکنم 150 امتیاز برای هافل کسب کنم.

__ توی پروفایلت اسمتو نوشته Alessandro. بعد توی امضات نوشتی "از دور دست ها برگشته ام تا از وجود مبارکم بهره ها ببرید. " بعدشم در فیلد علاقه مندی ها نوشتی " از خود عزیز گیگیلییییم!" جــــان؟ شما از کجا اومدی؟ ایتالیا؟ اسپانیا؟

بعله، همونطور که مشاهده می کنید بنده شخصیتی بس عاشق خودم هستم و خیلی دوس دارم خودمــــو.
ایتالیایی هم هستم.
جاست الساندرو دل پیرو

__ فک کن الان وزیر شدی. اولین کاری که میکنی چیه؟ منظورم کار مهمه ها!

اولین کار اینه که تاپیک های انجمن وزارت رو یه سر و سامونی بدم که از این آشفتگی در بیاد. خیلی تاپیک های قشنگی هستن که می تونن فعال بشن و خیلی تاپیک های بیخود هستن که باید بایگانی بشن.
به نظر من وزارت یکی از پر سوژه ترین انجمن های جادوگرانه و پتانسیل بالایی داره.

__ بازم به توجه به پروفایلت: شما سابقه زیر تریلی رفتن داری؟ واقعا؟ پسر خیلی مردی! بخاطر لیلی؟

آره دیگه.
تازه به خاطر لیلی جونم حاضرم زیر تانک اون مورفین عملی هم برم. :zogh:

پ.ن: آی ملت ببینین من چقدر خوب و فداکارم.

__ چرا هافلپافو انتخاب کردی؟

خب لودوی قبلی منو دعوت کرد به هافل و منم وقتی واردش شدم عاشق جو ـش شدم و دیگه ازش بیرون نیومد.

__ با بله یا خیر جواب بده:

چشم

___ به سن قانونی رسیدی؟ بـــــله
___ از مرگخوارا بدت میاد؟ مرگخوار بیماره، مجرم نیست!
___ فقط هافلپاف؟ په نه په!

__ نظرت در مورد نامزدهای دیگه چیه؟

به نظرم خیلیاشون صلاحیتشون رد میشه. البته امیدوار بودم که از هر گروه یه نفر بیاد که خیلی کاندیدا ها زیاد نشن و انتخاب برای اعضا راحت تر باشه.
ولی در کل به نظر من کسانی که کاندید میشن باید مواظب صحبتاشون باشن. اینجوری تاختن به بقیه که چرا به شوخی گرفتین و برنامه ای ارائه نمیدین و این چیزا درست نیست.
آقای کاندیدای محترم شما هر کاری بخای می تونی بکنی ولی حق نداری به بقیه امر و نهی کنی.
به نظر من کاندیدا ها باید این هنر رو داشته باشن که در عین ایفا کردن نقششون و جذاب کردن رقابت انتخاباتی باید برنامه هاشونم ارائه بدن. نه این که فقط راجع به ایفا صحبت کنند و اصلاً من نوعی یادم بره که الان ارنی مک میلانم، نه شریف!

__ مناظره های قبل تایید صلاحیت ها در همین تاپیک برگزار میشه. نظر خاصی یا پیشنهادی در این مورد داری؟

فعلاً که نشد.

__ هر حرفی صحبتی انتقادی و مطلب خاصی داری میتونی بگو.

من یه پیشنهادی داشتم که از هر گروه های شش گانه ی جادوگران یک نفر کاندید بشه که یه جورایی مثل شش حزبن. اینجوری خیلی قشنگ تر از اینه که 10-12 نفر بخوان کاندیدا باشن!

ممنون که اومدی ارنی!

خواهش می کنم. ممنون از شما که این فرصت را به من دادین.

فرت!
فرت به جمالت

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۲۳ چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۲

آماندا بروکل هرستold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۳ دوشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۳:۳۵ جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 497
آفلاین
جناب بلیز زابینی! به شهر ما خوش اومدین! (چند بار بگم اون مال 20 سال پیش بود که به اینجا میگفتن ده!)

- از سابقتون بگین تو ایفای نقش... تو این 8-9 سال چی کارا کردین؟:دی

- شما به آزادی اعتقاد دارین؟ اگر وزیر شدین آزادی مردم رو تا چه حد محدود می کنین؟

- به نظر شما جامعه جادوگری امروز، بیشتر از همه به چه چیزی نیاز داره؟

- به نظر شما تغییر در سایت باید در زمینه ی ایفای نقش انجام بگیره یا اعضا باید یکم خودشونو تغییر بدن؟

- برنامه مدون شما در چه موردیه؟ میشه بخشی از اونو ذکر کنین؟

- چطوری قراره باناموسی بوجود بیارین؟

- سایر رقبا رو چطور ارزیابی می کنین؟

- اگه فردا اسمتونو تو لیست تایید صلاحیت شده ها نبینین، چی کار می کنین؟

پیام زده شده در: ۲۱:۰۳ چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۲

اما دابز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۷ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۰:۲۵ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۲
از کی تا حالا؟!!!!!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 111
آفلاین
1. معرفی کنیدخودتونو. نام،نام خانوادگی،نام پدر؟
اما دابز هستم. دانشجوی دکتری در آکادمی مرگخواری و در عین حال یه شغل پارت تایم در خانه ی ریدل دارم!
نام؟پدر؟بام؟شیب؟

2.مطمئنین که تازه واردین؟ :دی قبل از اینکه به طور رسمی وارد ایفای نقش بشین باسایت در ارتباط بودین؟
نه، به هیچ وجه. من از کاربرای قدیمی هستم. الانم با چندتا شناسه وارد سایت میشم و این هنری هست که بدون اینکه کسی متوجه بشه من اینکار رو کرد. از شناسه های دیگرم میتونم مورفین گانت، تام ریدل، هوکی، لودو بگمن، هوگو ویزلی، لرد ولد....(نه من از این جرئتا ندارم) را ذکر کنم. چندین بار رنک بهترین ناظر، جادوگر، نویسنده رو کسب کردم. ولی از اونجا که بنده شخص متواضعی هستم اصلا اینا رو ذکر نمیکنم.

3.از اینکه اولین ساحره ی موجود درجمع هستین چه حسی دارین؟

بسیار از این موضوع خرسندم و موجب غرور و افتخاره! ولی ترجیح می دادم تنها ساحره باشم!

4.غذاهاتون معروف شدن اِما! اولین قربانیتون خواهر زادهتون بود! شما که با خواهرزادتون تا این اندازه بیرحم هستین،تضمینی هست که پس فردا با ملت جادویی چنین کاری نکنین؟
نیازی یه تضمین نیست. صد در صد مطمئن باشید که همچین اتفاقی براشون نمیوفته. چون مزاج کسانی که ایشون رو میل کردن تا مدتها به هم ریخته بود. بنابرین من هم مدت هاست کسی رو چرخ نکردم. ولی میتونن رو روش های بیفتک کردن، همبر کردن، کالباسی یا سوسیسی حساب کنین.

5.تو ستاد انتخاباتی وکابینه تون جادوگرا رو راه میدین؟ ستاد حمایت از حقوق ساحره ها رو بازسازی میکنین یا نه؟
واقعا شرم آوره...شما تبعیض نژادی رو ول کردین رفتین به تبعیض جنسیتی چسبیدین؟ ... بنده کاملا با این امر مخالفم و تضمینی در مورد بازسازی ستاد حمایت از حقوق ساحره ها رو نمیتونم بکنم! البته که میتونن بیان ولی البته بعد از پر کردن این فرم:

1. عینک دودی میزنین؟(اگه میزنین دربیارین چون دوشیزه دابز نمیپسندن)
2.آیا خوشتیپین؟
3. ماهی چقدر حقوق میگیرین؟
4.پراید دارین؟
5.ماهیانه چقدر پسته میخورید؟

.طرح ها و ایده هاتونو بگین! آیا برای وزیرشدن جدی هستین؟
من در نامه ام در ساختمان انتخاباتی اهداف اولیه ام رو ذکر کردم! بنده برای وزارت کاملا جدی هستم و اگه لازم بشه برای رسیدن به تخت وزارت و سر و سامون دادن به وضعیت مملکت،از چرخ گوشت 2013مخصوص چرخ کردن آدم همراه با استخوان جهت مزاحم روبی استفاده خواهم کرد!

7.(اگه به این سوال جواب ندی به طور قطع رد صلاحیتو در ملا عام پخته خواهی شد!) خدمت به ارباب درالویتت هست یا خدمت به مَردُم؟

خدمت به ارباب و اجرای فرامین ایشون بر روی مردم نوعی خدمت به آنهاست!(منو تهدید می کنید؟!از همین حالا خودتونو پخته شده بدونید)

8.نظرتون راجب سایر نامزدها چیه؟
بنده اهداف تک تک کاندید ها را مطالعه کردم و متوجه این موضو ع شدم که هیچ یک به مسائل جدی و خطیری که ممکنه برای جامعه ی جادوگری مشکل ساز باشه، توجهی ندارن. در سرزمین "اون دور دورا" عده ای از مشنگ ها مشغول از بین بردن تک تک جادوگران و ساحره ها هستن.
این هم بنر تبلیغاتیشون:

(شکارچی ها)

آیا کاندیدهای دیگر حتی از این موضوع اطلاعی داشتن؟
آیا به فکر مردم جامعه بودن؟...یا فقط برای نشستن بر صندلی قدرت اینگونه دست و پا میشکنن؟
بنده خودم هر دوی این شکارچی هارا شکار کردم. این دختر که گرتل نام دارد، اکنون بهتر است نامش را نبرم، که به چی بدل شده...و این پسر دخترکش...اهمم ...یعنی این پسری که هانسل نام دارد ایشون هم صرفا جهت خدمتکاری در خانه ی بنده به اسارت گرفته شدن!

9.بی حالی سایتو تو چی می بینین؟ آیا اصلا بیحالی می بینین؟
بنده هیچ بی حالی در سایت نمیبینم. قبل از به اتمام رسیدن سال تحصیلی، اعضای محترم بدلیل داشتن مشغله کاری و فکری،کمتر به سایت سر میزدن و ما کمتر شاهد تحول و تغییر بودیم، اَما حالا دم به دقه شاهد تغییر و تحولات زیادی در اکثر تاپیک ها هستیم!!!

10.کدوم حکومت بهتره: مردمی یا دیکتاتوری؟
بنده طرفدار حکومت دیکتاتوریِ مردمی هستم و کلا با زور و زورگویی مخالف و موافقم. چرا که این روش همبشه باعث پیشرفت جامعه شده! به طور مثال یکی از اهداف مهم من دفاع از حقوق ساحره ها هست! اگه ساحره ای توانایی زور گفتن به شوهر و سایر جادوگران را داشته باشه که باید بهشون آفرین گفت، در غیر اینصورت،ساحره باید در پی اجرای نقسه دوم که مسلمت امیز هست باشه!( با پنبه سر بریدن) من ترجیح میدم از این حکومت به عنوان دیکتادمی نام ببریم!

11.مناظره رو دو به دو ترجیح می دین یا همه با هم؟ (جواب شما هیچ تاثیری در تصمیم گیری ما نخواهد داشت!)
با توجه به تعداد زیاد کاندیدا،مناظره هایی که به شیوه میز گرد برگزار میشن رو بیشتر تریح میدم تا دو به دو!!!

12.خب... هر چه می خواهد دل تنگت بگو!
به دلیل اینکه حکومت بنده99% دیکتاتوری خواهد بود،میتونید بفهمید که من دل ندارم تا بخواد تنگ بشه!

ویرایش شده توسط اما دابز در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۲۲ ۲۱:۱۴:۴۲
ویرایش شده توسط اما دابز در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۲۳ ۹:۲۴:۰۳

پیام زده شده در: ۲۰:۰۹ چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۲

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
ما به رسم وظیفه سوالاتو میفرستیم هر کدام از نامزدها خواستن جواب بدن.
خب نوبتی هم باشه نوبت سوروسه. خیلی خوش آمدید پرفسور اسنیپ بفرمایید داخل سالن مصاحبه دهکده زیبای توریستی تفریحی سیاحتی زیارتی هاگزمید... خب دیگه بسه! بیشین سوالارو بپرسیم... اهم...

_ هنوز تحت تعقیبی یا عکس زیر فتوشاقه؟ چی آماندا؟ فتوچاق؟ آماندا؟ بابا من این چیز میزای مشنگی رو بلد نیستم همونکه آماندا میگه:

تصویر کوچک شده

_ اکثر بچه ها از سابقه ایفات خبر دارن ولی بازم بگی بد نیست؟ از اولش.

_ اگه وزیر بشی با همین تیریپ توی امضات میری توی وزارتخونه؟ بقیه کارمندان هم میتونن اینجوری بیان سر کار؟

_ با بله یا خیر جواب بده:
__ هنوز روغن میمالی به موهات؟
__ مجردی؟
__ قرمز؟

_ در تایید صلاحیت ها از دسترسی مدیریتت استفاده میکنی تا تایید میشی؟

_ تو که خارج از سرحدات جغرافیایی سرزمین ما جادوگران هستی چطوری میخوای وزارتخونه ما رو سر و سامان بدی؟

_ اگه رد صلاحیت بشی ممکنه شورش کنی و دلوروسو بکشی و علی نیلی رو دار بزنی؟
فقط دمت گرم اگه اینکارو کردی لطفا از طرف من یه اردنگی محکم هم به داداش استرجس بزن.

خب دیگه بسه.
کار نداری؟
مرسی که اومدی.
فرت!

ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۲۲ ۲۰:۲۱:۵۴

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.