هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: بعد از دامبلدور و لرد سیاه کی قوی ترین جادوگره؟
پیام زده شده در: ۱۰:۲۹ جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۸۷

الینا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۳ چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۴:۰۴ سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۸۸
از برج گریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 57
آفلاین
به نظر من بعد از دامبلدور و ولدمورت بهترین هری هستش !
چون ولدمورت به دست اون کشته شد وخیلی از کار هایی که دامبلدور نتونست انجام بده هری انجام داد !
از همه مهمتر یادگاران مرگ !

<<< only گریفندور >>>
<< It has been victorious >>

پیام زده شده در: ۹:۲۸ جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۸۷

امیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۱ جمعه ۳ اسفند ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۹:۴۴ شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از بارو \\\"
گروه:
کاربران عضو
پیام: 109
آفلاین
هرمیون جان ما اینجا داریم در حد کتاب و اطلاعاتی که خانوم رولینگ به ما داده بحث می کنیم و طبق این مطالب آلبوس دامبلدور و ولدرمورت جزو قوی ترین ها بودن و اگر هم به اسم تاپیک توجه کنیم«بعد از دامبلدور و لرد سیاه کی قوی ترین جادوگره؟» می فهمیم که بحث تاپیک درباره ی جادوگر قدرتمند تر بعد از آلبوس دامبلدور و لرد ولدرمورت هست و این تاپیک با نظریه ای فقط به این شکل معنا پیدا می کنه که ما آلبوس دامبلدور و لرد ولدرمورت رو قوی ترین جادوگر های شناخته شده به حساب بیاوریم و بعد بیایم در مورد نفر سومی بحث کنیم . و ما طبق کتاب و گفته های خانوم رولینگ هیچ کس دیگری را نمی شناسیم که قوی تر از این دو باشد .

درمورد هری پاتر هم باید بگم که من هم مثل بقیه ها فقط یک نظریه دادم ، طبق بررسی هایی که با خودم کردم ، خیلی ها امکان داره اسنیپ یا ... رو جادو گر بعدی بدونن ولی من اینجا می خوام یک نکته بگم و اون اینه که اکثر ما ها وقتی سوالی مثل این که قوی ترین جادوگر کیه ؟ ازخودمون می پرسیم با خودمون می گیم ، آره فلان کس چون چند تا طلسم کشف کرده یا چند تا معجون کشف کرده یا فلان جادوگر تبه کار رو دستگیر کرده باید قوی ترین جادوگر باشه ولی واقعا این طور نیست چون اگه ما یک مقدار فکر کنیم به این نتیجه می رسیم چون ما هم اکنون از دنیای جادویی خبر نداریم نمی تونیم اصلا قضاوتی بکنیم اصلا چه کسی می دونه شاید هرمیون با اون همه استعداد الان به یک فردی باهوش تر از دامبلدور و یا لرد تبدیل شده باشه و یا هری چون توی دوران نوجوانیش چنین استعدادی داشته الان شاید به جادوگری فوق العاده قدرتمند تبدیل شده باشه ، به نظر من چون ما از وقایع کنونی دنیای جادوگران و ساحره ها با خبر نیستیم هیچ حرفی رو با قاطعیت نمی تونیم بزنیم و تمام حرف هامون فقط در حد نظریه است .

پیام زده شده در: ۲۱:۰۹ پنجشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۸۷

فرد و جورج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۶ پنجشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۰:۰۸ جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1
آفلاین
يك نكتة كليدي كه بعضي جاهاي كتاب به آن اشاره شده است اين است كه رفتن در راه خوبي و بدي يك انتخاب دروني است. در واقع هيچ‌كس از ابتدا خوب يا بد نيست بلكه در اثر تكرار انتخابهاي خوب يا بد روح انسان روشن يا تاريك مي‌شود.
بر خلاف نظر هرميون گرنجر بايد بگم كه دامبلدور در جاي جاي كتاب به عنوان قوي‌ترين جادوگر فرض شده است. لرد سياه هم بعنوان قوي‌ترين جادوگر سياه معرفي شده است. اين دو در واقع در دو طرف طيف نيكي و بدي قرار دارند. اما به نظر من مودي قوي‌ترين جادوگر نيك بعد از دامبلدور است. و بلاتريكس هم جادوگر منفور بنده است.

پیام زده شده در: ۱۸:۰۰ پنجشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۸۷

هرميون  گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۹ شنبه ۳ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۳۷ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷
از کلاس ریاضیات جادوویی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 215
آفلاین
نقل قول:
منم با نظر هرمیون موافقم ( تو نقل قولش) که میگه : بلد بودن جادوی سیاه دلیلی برای قوی تر بودن نیست !
به نظر من هری پاتر می تونه قوی ترین جادوگر باشه چون اگر آلبوس و ولدرمورت رو جزو قوی ترین جادوگر ها به حساب بیاریم چون هری تونست ولدرمورت رو شکست بده و همچنین چون شاگرد آلبوس دامبلدور بوده الان قوی ترین جادوگر هست

هووم!چرا نصف حرف من رو گرفتی تو ؟

ببینید البوس درسته از ولدی قدرتمند تر است ولی کجای کتاب نوشته شده که البوس دامبلدور قوی ترین جادوگره ؟
ولدی هم قوی ترین جادوگر در جادوی سیاه نیست !
مشخصه که کسانی که در جادوی سیاه هستند {جادوگران و ساحره ها} و قدرمند تر از وی هستند نمی ان بگن ولدی ما رو ترسوند ولدی بیا بکشیمت که ملت روشن رو ترسوندی که !
اون ها عقب می شینن تا لردسیاه هرکاری می خواد بکنه و لردسیاه هم به اون ها وفادار است جون همون ها بودند که یادش دادن که چطور سیاه باشه !

دامبلدور هم قوی تر از اون وجود دارند هری نمی تونه قوی ترین جادوگر باشه!

چون کسی که هم جادوی سیاه در وجودش باشه هم جادوی سفید نمی تونه قوی باشه! مگر این که راه خودشو پیدا کنه هری راه خودشو پیدا کرد ولی کسان دیگری هستند که از ولدی و دامبلدور قوی ترند ! نمیتوان گفت هری که تونست با اموزش ها دامبلدور با کسی که نصف وجودش از اونه مبارزه کنه قوی ترین جادوگر بعد از این دوتاست ،چون این دو نفر خودشون در رده اول قرار نگرفتند!

امیدوارم منظورم رو گرفته باشید!
.

[b][color=FF6600]!و هرمیون گرنجر رفت و همه چیز را به هپزیبا اسمیت سپرد .

و فقط چند نفر را با

پیام زده شده در: ۱۷:۳۷ پنجشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۸۷

امیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۱ جمعه ۳ اسفند ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۹:۴۴ شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از بارو \\\"
گروه:
کاربران عضو
پیام: 109
آفلاین
منم با نظر هرمیون موافقم ( تو نقل قولش) که میگه : بلد بودن جادوی سیاه دلیلی برای قوی تر بودن نیست !
به نظر من هری پاتر می تونه قوی ترین جادوگر باشه چون اگر آلبوس و ولدرمورت رو جزو قوی ترین جادوگر ها به حساب بیاریم چون هری تونست ولدرمورت رو شکست بده و همچنین چون شاگرد آلبوس دامبلدور بوده الان قوی ترین جادوگر هست .

من همون روبیوس هاگریدم !!!
عضو اوباش هاگزمید

پیام زده شده در: ۱۶:۳۴ پنجشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۸۷

هرميون  گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کلاس ریاضیات جادوویی!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
مالی ویزلی نوشته:

نقل قول:
من هم با دوستانی که گفتند پروفسور اسنیپ بعد از دامبلدور و ولدمورت قویتره موافقم چرا با دلایل دوستان یکی گفت که چون ورد اختراع کرده یکی گفت که چون جادوی سیاه رو خوب بلد بود (که انصافا درست گفته اگه هری تو کتاب شش به حرفهاش گوش می داد و اجرای جادو بدون گفتن ورد رو بلد می شد می تونست تو آخر کتاب شش اسنیپ رو بگیره که خوب کتاب تموم می شد ) خلاصه اسنیپ به چیز دیگه بود که جو بد کشتش

مالی عزیز اگر قرار بود قدرت به سیاهی باشه که دامبلدور از تام ریدل فدرتمند تر نمی شد بلکه تام قدرت بیشتری داشت ولی در حال حاضر می بینید که کاملا برعکسه!

تازه کی گفته که دامبلدور قویترین جادوگره؟ یا ولدومورت؟ نمی تونه این طور باشه!گفته شده که تام با بدترین جادوگران سیاه نشست و برخاست می کنه تا این که مثله اون ها میشه

گفته شده که دامبلدور از ولدومورت قوی تره ولی گفته نشده که از دامبلدور قوی تر وجود نداره! با این حال دامبلدور از کسی که استاد جادوی سیاه قدرتمند تره در حالی که طرفدار روشنایی است پس این حرف شما رو رد می کنم که می گید :اسنیپ قوی تره چون جادوی سیاه بلده!

.....................

هدویگ نوشته :
نقل قول:
بله. اول از همه سوروس اسنيپ. يك جادوگر فداكار ، عاقل ، با تجربه ، با شخصيت ، باهوش و ...
واقعا اسنيپ با بقيه فرق داره. يك قدرت خاصي داره. يك قدرت فوق العاده كه فقط در اسنيپ وجود داره و اون قدرت نا شناخته است. قدرتي بين عشق و جديت و هوش و ذكاوت .
شخصيت اسنيپ از همه جداست و من شخصا از اين شخصيت خوشم مياد.
بعد از اسنيپ هري پاتر و مك گونگال قوي تر هستند. ( البته اين نظر منه‌)

هری پاتر خیلی از البوس دامبلدور ضعیف تره چون قدرت هری از تام سرچشمه می گیره! و تام هم از البوس ضعیف تره ! مک گونگال هیچ جای کتاب کار فوق العاده ای انجام نداده و رولینک هیچ اشاره ای نکرده
اسنیپ رو هم که بالا توضیح دادم !ولی این جا با حرفت موافقم هدویگ اسنیپ خاصه با بقیه ی اساتید هاگوارتز فرق می کنه شخصیت ثابتی نداره !همان طور که به لرد سیاه پشت کرد و به البوس پیوست یکی از این دلایله !بنظر من اسنیپ می تونه قوی باشه!ولی نه قوی تر از البوس و ولدمورت چون کسی که شخصیت ثابتی نداشته باشه نمی تونه پیروز باشه!تام در سیاههیی موفق شد و البوس در روشنایی ولی اسنیپ اول باید راه خودشو پیدا کنه!

و فقط چند نفر را با

پیام زده شده در: ۱۶:۰۱ سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۸۷

هدویگold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۶ چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۹:۵۰ پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۸۷
از در خوابگاه دخترانه ي گريفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 245
آفلاین
بله. اول از همه سوروس اسنيپ. يك جادوگر فداكار ، عاقل ، با تجربه ، با شخصيت ، باهوش و ...
واقعا اسنيپ با بقيه فرق داره. يك قدرت خاصي داره. يك قدرت فوق العاده كه فقط در اسنيپ وجود داره و اون قدرت نا شناخته است. قدرتي بين عشق و جديت و هوش و ذكاوت .
شخصيت اسنيپ از همه جداست و من شخصا از اين شخصيت خوشم مياد.
بعد از اسنيپ هري پاتر و مك گونگال قوي تر هستند. ( البته اين نظر منه‌)

عشق ايمان است.

عضو محفل ققنوس عضو ارتش دامبلدور

پیام زده شده در: ۶:۲۴ سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۸۷

مالی ویزلی old45

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۵۹ پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۱
از بارو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 86
آفلاین
من هم با دوستانی که گفتند پروفسور اسنیپ بعد از دامبلدور و ولدمورت قویتره موافقم چرا با دلایل دوستان یکی گفت که چون ورد اختراع کرده یکی گفت که چون جادوی سیاه رو خوب بلد بود (که انصافا درست گفته اگه هری تو کتاب شش به حرفهاش گوش می داد و اجرای جادو بدون گفتن ورد رو بلد می شد می تونست تو آخر کتاب شش اسنیپ رو بگیره که خوب کتاب تموم می شد ) خلاصه اسنیپ به چیز دیگه بود که جو بد کشتش

دارنده یه صد آفرین و یه ده آفرین تو انشاء از تدی

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۲۴ یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۸۶

هرميون  گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کلاس ریاضیات جادوویی!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
به نظر من هم اسنيپ قوي تره اگه هيچ كدوم از اون اتفاق ها براي هري نمي افتاد هري يك ادم معمولي بود.

نه! ما درمورد حال صحبت می کنیم در در مورد این که اگر و شاید و ....اسنیپ در وجودش نفرت داشت نمی توانست جادوگر قدرتمندی باشد . زیرا قدرت طلبی و ...نمی توانست او را قدرتمند کند همان طور که البوس بدلیل نداشتن این خصوصیات خیلی از لرد سیاه قدرتمند تر بود

نقل قول:
هرميون هم نمي تونه باشه اون فقط خر خونه.

هووم ! هرمیون گرنجر می تونست ولی نه اون قدر قدرتنمند می تونست جادوگر مشهوری بشه چون هم طلسم هارو خوب حفظ می کرد هم قلب پاکی داشت

بنظر من سیریوس بلک می توانست از همه قوی تر باشد چون هوش و ذکاوتش قابل تحسین بود و...

و فقط چند نفر را با

پیام زده شده در: ۲۳:۵۸ شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۸۶

كينگزلي شكلبوتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۹ یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۳:۲۸ یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۸۷
از در به درم تو كوچه ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 98
آفلاین
به نظر من هم اسنيپ قوي تره اگه هيچ كدوم از اون اتفاق ها براي هري نمي افتاد هري يك ادم معمولي بود.
هرميون هم نمي تونه باشه اون فقط خر خونه.
نيكلاس فلامل ؟عمرا اون قوي باشه!!! :lol2:

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.