هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: **کلاس بینش و منکرات جادویی**
پیام زده شده در: ۱:۲۱ چهارشنبه ۴ آبان ۱۳۸۴

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
جلسه اول
همه پشت در کلاس وایستاده بودن چون هر کاری میکردن در باز نمیشد من میام تو راهرو چرا همه اینجایین!!!
یه دست میره بالا:پرفسور آخه در کلاس وا نمیشه!!!
من میرم جلو ...یه نگاه به در میندازم....هوووووووووم..اکسیو گراپ...
گراپ شپلخ میاد تو راهرو همه پرت میشن کنار
گراپ:بله کالین؟
من:این در شپلخش کن
گراپ:ها باشه...محکم میزنه بهدر گراپ میره تو دیوار اما در باز نمیشه ...
من:خیله خوب حالا که اینجوریه بیگانیوس دریوس..در پرتاب میشه اونور
میرم تو کلاس...صدای من از توی کلاس:هییییییی چقدر جاسم!!!دیفندو!!!دیفندو اکسپکتو پاترونم!!!وینگاردیوم لویوسا...!!!دو ریش مینوس ایزوتوپ!!!آخیش راحت شدم بچه ها بیاین تو کلاس
بچها وارد کلاس که میشن میبینن یه سری جاسم تو هواست یه سری هم در حالی که یه اکسپکتوپاترونوم به شکل گراپ اونارو چسبونده به دیوار نمیتونن تکون بخورن یه سری دیگه هم افتادن بیهوش رو زمین اما از همه عجیب تر اینه که حدود هزارتا جاسم در حالی که ریشاشون به هم گره خورده افتادن یه گوشه کلاس!!!
یه دست میره بالا:پرفسور این همه جاسم اینجا چی کار میکنن؟؟
من:خوب عزیزم من از کارخونه جاسم سازی یه تعداد جاسم سفارش داده بودم واسه درستون ولی خوب اونا نمیدونستن یه
تعداد یعنی چی واسه همین اینهمه جاسم فرستادن جاسم ها هم که تعدادشون از هزارتا بیشتر بشن وحشی میشن به همه حمله میکنن واسه همین به این روز افتادن
یه دست دیگه میره بالا:پرفسور اینا چرا ریشاشون اینجوری شدن؟
من:خوب این درس امروزتونه واستون میگم پس همه برین سر جاهاتون بشینین و کتاباتونم در نیارین!!
خوب بچه ها در امروزتون اینه:
با چوب میزنم به تخته!!!
مواد لازم دو یا چند تا آدم ریش دار یه درگیری کوچولو یا حمله اونا بهتون و یه ورد کوچولو به اسم دو ریش مینوس ایزوتروپ ونتیجشم خودتون میبینید
یه دست دیگه میره بالا :پروفسور اگه ریش نداشتن چی؟
من:همی نگران نباش فرزندم مگه این کلاس منکرات و بینش جادویی نیست من در این کلاس همی چیزهایی به شما یاد میدهم که با وردهای آسلامی به جنگ استادن دفاع در برابر جادوی سیاه و خود جادوی سیاه بروید این آسلام است که زنده میماند!!!
همه کلاس را جو سکوت فرا گرفت...
خوب حالا ازتون میخوام نفری دوتا جاسم بردارین و ریشاشونو بهم با این ورد گره بزنید باشد که سر فراز باشید
و اما برای جلسه بعد :
1-دو عدد جاسم را با ریش به هم بچسبانید
2-یک مقاله در مورد ورد و اینکه چه میشود که ریشها به هم میچسبد بنویسید 10 خط حداقل
همه:
من:خوب ببینم چی کار میکنید

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

**کلاس بینش و منکرات جادویی**
پیام زده شده در: ۱:۴۱ جمعه ۲۹ مهر ۱۳۸۴

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
اين كلاس سه شنبه ها توسط پروفسور كالين كريوي داير ميگردد.
مدير مدرسه علوم و فنون جادوگري هاگوارتز....آلبوس دامبلدور

شناسه ی جدید: اسکاور

**کلاس بینش و منکرات جادویی**
پیام زده شده در: ۰:۰۰ جمعه ۱ مهر ۱۳۸۴

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
خوب خوب اینجا کلاس بینش و منکرات جادویی میباشد ...در اینجا وردهای آسلامیوس و فواید آن به شما درس داده میشه از شما انتظارمیره که در پایان کلاس امسال بتونید در عرض دو سوت دو من ریش در بیارید و بتوانید انواع وردهای آسلامی که برای آینده کاریتون بسیار مهم است را به اجرا بگذارید ...
در این کلاس گراپی به عنوان دستیار من تشریف داره و جاسم و نورممد که هر دو از فعالان این رشته هستند از واحد منکرات به اینجا آورده شدن تا به عنوان مدل در این درس شیرین که دفاع در مقابل انواع اعمال بیناموسی از قبیل تنفس مصنوعی را به شما به طور عملی به شما آموزش بدن...

ویرایش شده توسط پ.آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۷/۲۷ ۱۷:۲۸:۴۹

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

Re: كلاس ديني و بينش جادويي
پیام زده شده در: ۲۲:۰۷ چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۸۳

پیتر پتیگرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۹ شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۲:۳۹ دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۸
از هرجا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 231
آفلاین
الله اکبر...... سلام علیکم و رحمه الله و برکاته...
فل واقع اینجانب ارادتمند بوده و خواستار شرکت در کلاس ها می باشد... در ضمن اینجا بحث فلسفی دارین؟... من هستما.... می خوای اثبات کنم که......

در جنگ سرباز بی طرف وجود ندارد .....
دامبلدور نمرده ....

بدون نام
از ناظران قدح انديشه تقاضا منديم اين تاپيك رو به فروم جادو و جادوگري منتقل كنن تا دوباره احيا بشه ...... حيف حاجي نيست !؟
پس لطفا به فروم جادو و جادوگري منتقل كنين .

پیام زده شده در: ۰:۳۱ سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۸۳

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
بله من از سفر زیارتی برگشتم...
خواهر مازا چی چی ؟ گراپ بیا این رو بخون... گراپ؟ اکسیو گراپی! (شپلخ سه تا چهار تا میز ته کلاس کنده میشه) گراپی میوفته وسط کلاس: ها! وا من چرا اومدم اینجا؟
صدای آخر کلاس: گراپی جون کجا رفتی پس عزیزم
من: برادر گراپ این صدای کی بود؟
گراپی: هیچی یکی از خواهران بود من داشتم راهنماییش می کردم!
من: سر کلاس؟ نگفتم راهنمایی شدن رو خارج از کلاس بذار! المرتدیوس الخارج...(شروع یه طلسم خفن دارکی بینشی!)
گراپی: حاجی حالا این دفعه رو نادیده بگیر... خواهش می کنم!
من: اصلا جا نداره گراپی! آماده توبه شو.... بگیر که اومد!(یکی دستم رو میگیره) نه نمی ذارم! نکشش! اون پسرته!
گراپی: پدر! پدر!(مدل هندی!)
من: کات! من همچین پسر هیولایی نداشتم! آواداکدورا صاحب جی! ....بدموبمب(صدای افتادن روی زمین) آخر شما هم بیا برو بیرون گراپی نگا نکن... بیا پشت عبای من.. چشمات رو درویش کن...! حالا برو بیرون به گناهانت فکر کن...
شاگردان بفرمایید تو...
خواهر مارمولا یه چیزی شما هستین پس؟ برادر شیکم به به ! مارچ مورچ! :bigkiss: خواهر شما نگا نکن ممکنه اغفال بشی! برادر گیلی خودمون! راستی برادر گیلی ادمه شعر این بود: لاکی جون لاکی بازی گوش کوچولوی خوبی و باهوش! خوب بگذریم... برادر گیلی نه اونجا پیش خواهر مارموزلا با همچین چیزی نشین اینور پیش برادر شیکم
گیلی: آخه حاجی اونور خنکتره! ایرکاندیشنر داره!
من: بله برای اینکه گراپی جلوی شما نشسته و دیشب هم کلی عدس و نخود و لپه خورده...!
سوال اول برادر شیکمبولی...
برادر چرا این سوال رو می پرسی ؟ آیا خودت کسی رو بردی ظرف بشوره؟

شیکم: نه... ا... جهت اطلاع خواستم بدونم...
من: آهان البته که جناب وزیر باید بدونن در مورد احکام اسلامی! البته بر ما برادران واضح است که نباید استفاده غلط از طلسم فرمان زد و بهتره برای جلوگیری از این کار از قفل فرمون استفاده کنیم... ولی حالا برادری زبانم لال این کار رو کرد مجازات اون بستگی به مقدار و نوع ظرف ها دارد...
مثلا اگر فقط لیوان و قاشق چنگال بود قابل گذشت است ولی اگر بشقاب و یا قابله بود آن موقع است که برادران مذهبی وارد عمل خواهند شد و شخص مربوطه را مجبور به شستشوی مقدار بیشتر ظرف و ظروف خواهند کرد!
کینگزلی: حاجی اگه مثلا دیگ تو مایه های ماله حسینیه بود چی؟
من: آهان اون موقع اون شخص رو به یک سفر زیارتی و سیاحتی بین افراد قبیله غول های گراپی می فرستیم...! تا در شستن دیگ و بادیه کمکشون کنه! این جواب شما برادر شیکم می رسیم به جواب برادر گیلی در مورد سوال ایشون بله من بی جامه پارتی با لباس بی جامه مبدل رفتم و شناخته نشدم... هدفم هم آشنایی با روش های دشمن بود... می دونین که روحانیت باید در مرکز فتنه ها باشند تا آنها را شناسایی کنند! در مورد سوال دوم شما چون شما مردی مذهبی هستید و هدفتون از تنفس فقط اینه که سایر برادر اغفال شده تنفس مصنوعی ندهند! به این دلیل بسیار خوب است که تنفس مصنوعی در انتحصار شما باشد! از نظر شرعی و اسلامی من اعلام می کنم برادر گیلی که تنفس داده شدن توسط شما مستحب است!

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۱۷:۲۳ جمعه ۶ شهریور ۱۳۸۳

مازامولا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۱ سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۲ جمعه ۱ آبان ۱۳۸۸
از موزمالستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 120
آفلاین
سلام میشه منم بشینم سر کلاستون ؟
من باید موارد مربوط به اسلام و حتما یاد بگیرم چون در غیر این صورت حاجی باهائ دوست نمیشه برام شرط گذاشته حاضرم یه دوره کلاس پیشرفتم بیام

آداس این جا وطن من است!

پیام زده شده در: ۲۲:۱۳ چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۸۳

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
بله! جواب سوالات برادران گیلی و شیکم به زودی رسیدگی خواهد شد! بنده چون فعلا دنبال برادر اغفال شده گراپی هستم درگیر هستم! ولی در اولین فرصت رسیدگی خواهد شد! در ضمن همینطوری فرتی نیایین سوال بپرسید! بیایین سر کلاس بشینید! می خوام مقش بدم!

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۲۲:۰۲ چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۸۳

کینگزلی شکلبوتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۵ شنبه ۲۰ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۵:۱۶ یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۷
از فضا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 402
آفلاین
ببخشید حاجی...یه موردو جریمشو خواستم بدونم.....
انجام طلسم فرمان روی یک خانم و بردن او به خانه جهت ظرف شستن ....

و سوالی شرعی داشتم....در اسلام جادویی مرد مجاز است چند زن بگیرد...زیرا من تابحال 16 زن گرفتم بطور پنهانی و آشکاری میخواستم بدانم اگر گناهی کردم کفاره بدهم....
متشکرم

یوزر آیدی شماره ی 57.
یکی از اعضای فوت شده،سوخته و خاکستر شده ی جادوگران.

پیام زده شده در: ۱۵:۰۶ چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۸۳

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
به به دانش آموز جدید! خوش آمدی!!! بیا بشین عزیز دلم!

آهان چه نکته مهمی! البته در گذشته که فاج وزیر بود نداشتیم ولی حالا که شکمبولی! ااا ببخشید یعنی کینگزلی شکلبولت وزیر هستند قرار شده تحت نظارت من واحد مبارزه با منکرات و امر به حاجی دارکی و نهی از فرندشیپ هم ایجاد بشه...! و اما در مورد مجازات ها لیستی من تنظیم کردم که بدین صورت ارائه می شود:
1. نگاه با اهداف بد به جنس مخالف:
جریمه:
گوش دادن روزی سی بار آهنگ دامبل نبودی ببینی...
شرکت در جلسات ارزشی دفتر بنده
2. صمیمی شدن درجه اول :bigkiss: فرندشیپ اول
ای وای!
جریمه:
پوشیدن پیژامه با عبارت: من قول میدم دیگه با کسی صمیمی نشم و گشتن توی خیابان به مدت سی روز
گوش دادن به رادیو محفل به روایت فتح و زنگ زدن به برنامه پرتوی دین هر دفعه با یک اسم هر شب.
3. صمیمی شدن درجه دوم :bigkiss: :bigkiss: فرندشیپ دوم.
جریمه:
برادران:
یک ماه زندگی در شهر مقدس قزوین.
خواهران:
مراجعه به خواهر بلاتریکس.
4. صمیمی شدن درجه سوم(نهایت مورد اسلامی) :bigkiss: :bigkiss: :bigkiss: فرندشیپ درجه سوم(فرد دارنده گواهینامه دی جی پروفشنال فرندشیپ)
شرکت در کلاس های نوشابه خانواده و وفاید آن به عنوان داوطلب عملی با تدریس حاج آقا گیلدروی مورفیوس
یک شب هم اتاقی شدن با برادر گراپی
حکم جهاد مجهد دانا(یعنی خودم) برای کشتن آن شخص و یا دادن جریمه 1000 گالیونی به مجهد دانا(بازم خودم)

!ASLAMIOUS Baby!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.