هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۲۰:۲۴ پنجشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۶

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
نقل قول:
چیزی که مد نظر ماست این هست که اسلیترین و هافلپاف با سیاست جلو رفتند ! یعنی هدف اصلی مدرسه که آموزش رول نویسی به اعضا هست رو زیر پا گذاشتن و امتیاز بیشتر رو مد نظرشون گرفتن ! در حالی که در گریفیندور اینطور نبوده !

جواب .... خاموشی است !

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۴:۳۱ پنجشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

نقل قول:
در واقع، مشکل اصلی و تمامی حرفهای گریفی ها به نظرم همینه که ما با فعالیت بیشتر، با تعداد پستهای بیشتر با امتیازات بیشتر،داریم سوم میشیم

دقیقا همینطوره !
متاسفانه همه کسانی که اینجا نظر میدن ، تابلوی شنی رو فراموش کردن و فقط بلاک امتیازات رو میبینند ! دوستان عزیز ، کسایی که از فعالیت و اینا دم میزنید ، یه سری به تابلوی شنی بزنید بد نمیشه ! اونجا امتیازاتی که با تلاش همه بدست اومده نشون داده میشه !

نقل قول:
آقا خبر نداريد نظر نديد بريد بوق بزنيد آخه!واقعا اعصاب خورد ميشه يك گريفندوري مياد ميگه تو اسليترين شما چنين پستي زديد.آقايان مدير بريد بگرديد.اگر بود من بهتون جايزه ميدم..دِ بريد بگرديد ديگه!

بله درسته ، پستی در این باره در اسلیترین فرستاده نشده ، چیزی که مد نظر ماست این هست که اسلیترین و هافلپاف با سیاست جلو رفتند ! یعنی هدف اصلی مدرسه که آموزش رول نویسی به اعضا هست رو زیر پا گذاشتن و امتیاز بیشتر رو مد نظرشون گرفتن ! در حالی که در گریفیندور اینطور نبوده !

نقل قول:
حالا اگه گروهی همچین کاری کرده به خودشون مربوطه چون با هماهنگی اعضا بوده و تا بحال کسی اعتراضی نکرده بنابراین من چیزی نمیتونم بگم.

بله درسته !!
گروهی که با سیاست پیشرفته و هدف مدرسه که آموزش رول رو زیر پا گذاشته به خودش مربوطه ! و مورد بعدی اینکه کسی که میخواد این مورد رو ترتیب بده در گروهی ، با وجود یکسری اعضای گریفیندور که رفتارشون مثل بچه های مشخص نیست چند ساله هست و امکان اعتراض هم به شدت زیاده نمیتونه این کار رو بکنه ، چون ممکنه مدیر مدرسه هر لحظه بخواد برخورد کنه !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۳:۲۸ پنجشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
آقا خبر نداريد نظر نديد بريد بوق بزنيد آخه!واقعا اعصاب خورد ميشه يك گريفندوري مياد ميگه تو اسليترين شما چنين پستي زديد.آقايان مدير بريد بگرديد.اگر بود من بهتون جايزه ميدم..دِ بريد بگرديد ديگه!

لطفا نگيد كه تو اسليترين به اعضا گفته شده است شركت نكنيد!چون چنين چيزي اصلا درست نيست و دروغ محضه!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۲:۲۸ پنجشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۶

لاوندر براونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۴ چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۶:۴۳ شنبه ۲۱ مهر ۱۳۸۶
از تو دفتر ِ مدیر ِ مدرسه!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 544
آفلاین
با سلام.
من هم به عنوان یک دانش اموز تقریبا ثابت گریف،که اکثرا تو کلاسا بودم، نظرم رو میگم.
البته که دخالت تو کار بزرگارو دوست ندارم.

اول از همه راجع به تقسیم بندی.و چون خیلی میخوام دقیق باشه اول به سراغ تقسیم بندی که ماندانگاس عزیز بهش اشاره کرده بود و پیشنهاد کرده بود میرم.(اگه یادتون باشه!)
گفته بود که امتیازات هر دانش اموزی تک به تک تقسیم بر تعداد بشه.

مثلا شما فرض کنید توی یک کلاس 4 نفر از گریفندور شرکت کرده اند.
امتیازاتشون به این صورته:
*توجه کنید اینا همه مثاله و تقریبیه!*
30
28
13
22
خب،اگر طبق پیشنهاد ماندانگاس عمل کنیم،به عبارتی باید امتیاز هر شخصی رو تقسیم بر تعداد بکنیم.
یعنی مثلا:
28 تقسیم بر 4 که میشه 7.
30 تقسیم بر 4 میشه 7.5 که برای رند شدن و اینا استاد درس میتونه 5 نمره بده،یا کم کنه!حالا 8 حساب میکنیم.
13 تقسیم بر 4 میشه تقریبا بگیم 3 حالا!
22 تقسیم بر چهارمیشه اینم بگیم 5.
خب پس جمع امتیازات میشه :7+8+5+3=23
و حالا یه گروه دیگه هم شرکت میکنه که تعداد اعضاش یک نفره و اون یک نفر 30 امتیاز میگیره و باز حق اونایی که شرکت کرده ان ضایع میشه.
30 تقسیم بر یک = 30!
خب، پس باید این قانون تقسیم شدن امتیاز ها رو عوض کنید نه اینکه بگید هیچ گروهی اجازه نداره تک نفری در کلاس ها شرکت کنه،چون به نظرم غیرعادلانه اس. و شما حساب کنید،هر چقدر هم یک گروهی زحمت بکشه،امتیاز اون گروهی که کمتر شرکت میکنه بیشتره. البته ما هم میتونستیم کمتر شرکت کنیم،ولی ایا درست بود؟!
مثلا شما فرض کنید کلاس دوئل
گریفندور
غلام : 30
اکبر: 29
شمسی: 26
حسن : 27
خب،اینا نمونه های امتیاز بالا بودند. و حالا از اسلیترین:
چراغ علی: 30!
حالا با این حساب،
30+29+26+27=112
112 امتیاز کل میشه که تقسیم بر چهار تا شرکت کننده میشه28.
و حالا گروه اسلیترین:
30 امتیاز تقسیم بر یک میشه 30!
واقعا دور از انصافه!خیلی خیلی دور از انصافه!وقتی که بچه های گریفندور خودشونومیکشن که امتیاز بگیرن، این طوری باید حقشون ضایع بشه؟
بعد هم،به نظرم امتیاز دهی اساتید هم مشکل داره.یعنی به بعضی ها به خاطر اینکه یک عضو قدیمی هستند،نمره ی بیشتری داده میشه که واقعا بده. یعنی وقتی پست طرف رو میخونی،اصلا خوشت نمیاد یا مثلا قرار بوده طنز باشه ولی شما در حین خوندن همه اش میگفتید چه لوس چه لوس!(مثل پستای من!)ولی وقتی امتیازات رو نگاه میکنید میبینید که استاد نوشته 29 امتیاز!شاید مثلا اون طرف یک جا یک پست خوبی زده باشه و استاد،با توجه به اون پستش به این پست امتیاز داده باشه.(که البته خیلی کمه چنین چیزی).
نمیدونم یا شاید من این طوری احساس میکنم( چون امتیازاتم اکثرا کم بوده!) یا واقعا چنین چیزی هست!
در هر حال،مشکل اصلی اینه که این تقسیم بندی ها بوده که به گریف ضربه زده. و مسلما، شرکت کردن تعداد زیاد و گرفتن نمره های بد.
و حتی! ببینید مثلا توی یک کلاس گریف چهار تا 30 میگیره!
30+30+30+30=120
120 تقسیم بر 4 میشه : 30
و حالا نگاه کنید که یه گروه با شرکت یک نفر که 30 میگیره،امتیازشون بعد از جمع وتقسیم میشه 30 و مساوی میشه!
و خودتون حساب کنید که گریف چی میکشه...

و اونایی که فکر میکنن و الکی میگن که پرفسور کوییرل به نفع گریفندور کار میکنه؛
باید بگم،که پس چرا فعلا ما داریم سوم میشیم؟
این از اون حرفاست...
حالا که اینطوریه منم میخوام بگم که دارن به نفع اسلیترین کار میکنن که امتیازات کوییدیچ رو از400 به 40 تغییر دادید!(که هرگز چنین چیزی نمیگم!)
ولی واقعا حالا هم حاضرید چنین حرفی بزنید؟من شدیدا تکذیب میکنم!پرفسور کوییرل چی کار به گریف داره؟ شماها کم اوردید،میخواید گردن این و اون بندازید.
باز حداقل اگه بگید طرف اسلیترینه،یه چیزی با عقل جور در میاد!
ولی من فکر نمیکنم ایشون طرف هیچ گروهی باشن!چه فایده ای براشون داره گریف قهرمان شه؟
البته،من خودم یکی از اونایی هستم که عقب افتادن گریف رو تقصیر خودم میدونم.یعنی اگه من شرکت نمیکردم و از همون اول،ما هم پرسی رو میفرستادیم که در کلاس ها شرکت کنه،مطمئن باشید که قهرمان هاگوارتز ما بودیم!
پ.ن؛
در آخر هم میخواستم بگم که ایگورکارکاروف کاملا حق داره. ما هم توی گریف میتونستیم توی یکی از تاپیکها اعلام کنیم کسی شرکت نکنه و فقط یک نفر شرکت کنه مثلا پرسی یا استرجس!
ولی،میخواستیم که همه فعالیت کنن.یعنی ما نمیدونستیم ممکنه از یه گروه فقط یه نفر پیروز بشه!
ولی ما خودمون این کارو نکردیم. تازه ایگور که میگه اصلا کسی نمیدونسته اون تکی داره شرکت میکنه.
گریف واقعا حقشه اول بشه!
و یک چیز دیگه هم اینه که؛ کسی نمیتونه بگه این شخص از هافل فعالیت نکنه چون گروه ما (مثلا گروه مشکی!) داره میبازه!یکی دیگه بیاد بگه اون یکی فعالیت نکنه چون گروهشون میبره!پ.ن؛
در آخر هم میخواستم بگم که ایگورکارکاروف کاملا حق داره. ما هم توی گریف میتونستیم توی یکی از تاپیکها اعلام کنیم کسی شرکت نکنه و فقط یک نفر شرکت کنه مثلا پرسی یا استرجس!
ولی،میخواستیم که همه فعالیت کنن.یعنی ما نمیدونستیم ممکنه از یه گروه فقط یه نفر پیروز بشه!
ولی ما خودمون این کارو نکردیم. تازه ایگور که میگه اصلا کسی نمیدونسته اون تکی داره شرکت میکنه.
و به نظر من، اسلیترین حقش هست که اول یا دوم بشه!اما گریف واقعا حقشه اول بشه!
و یک چیز دیگه هم اینه که؛ کسی نمیتونه بگه این شخص از هافل فعالیت نکنه چون گروه ما (مثلا گروه مشکی!) داره میبازه!یکی دیگه بیاد بگه اون یکی فعالیت نکنه چون گروهشون میبره!
در واقع، مشکل اصلی و تمامی حرفهای گریفی ها به نظرم همینه که ما با فعالیت بیشتر، با تعداد پستهای بیشتر با امتیازات بیشتر،داریم سوم میشیم.
فکر میکنم اگه این تقسیم امتیازات وجود نداشت،کسی اعتراضی نمیکرد.
همین و بس.

با تشکر

[font=Tahoma][size=large][b][color=3300FF]نیروی جوان > تفکر جوان > ایده های نو > امید ساحره ها و ج�

پیام زده شده در: ۱۸:۴۵ چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
اعضای شرکت کننده در هاگوارتز :
گریفیندور: 29 نفر
اسلیترین: 6 نفر
راونکلاو: 9 نفر
هافلپاف: 10 نفر

این تعدادی هست که امتیازات کل با اونها تقسیم میشن. البته در آخر ترم اون عده افرادی که زیر چهار پست دارن از این گروه خارج میشن. این امکانم فعلا هست که بعضی از اعضا دو با تقسیم میشن به خاطر تغییر شناسه که در آخر ترم حذف میشن.
اینارو برای این نوشتم که فکر نکنید گریفیندور شرکت کننده هاش صد تا یا بیشتره.

قرار نبوده که یه عده از اعضا به خاطر قهرمانای در هاگوارتز گلچین بشن چون این ترم تکالیف حالت رول نویسی بود و محدود کردن کار درستی نبود.
حالا اگه گروهی همچین کاری کرده به خودشون مربوطه چون با هماهنگی اعضا بوده و تا بحال کسی اعتراضی نکرده بنابراین من چیزی نمیتونم بگم.

این امتیازات جایزه برای کوییدیچ رو، ما برای این گذاشتیم تا شرکت در کوییدیچ هم جذابیت داشته باشه و امتیازش به نوعی بتونه به امتیازات هاگوارتز کمک کنه.
اگه یادتون باشه در ترم اولی که مسابقات کوییدیچ برگزار شد بعضی از گروها خیلی اهمیت نمیدادن و همه بازیکنان شرکت نمیکردند. اما الان همه اعضا سعی میکنن که در کوییدیچ هم شرکت داشته باشن.
قبلا این امتیازات 400 و ... به اضافه امتیازات کل میشد بنابراین امتیاز خیلی کمی بود در مقابل دو سه هزار امتیازی که گروها میگرفتن.
اما الان امتیازات نود تا دویست قرار داده و درست نیست همچین امتیاز بالای به گروهی به عنوان جایزه کوییدیچ داده بشه.

من فکر میکنم اگه ترم های آینده هم با این استقبال از کوییدیچ برگزار بشه دیگه نیازی به این امتیاز نیست پس بهتره حذف بشه که بسته به نظر مدیر آینده داره.

پیام زده شده در: ۱۶:۳۷ چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

نقل قول:
پرسی جان لطفا ببین با کی صحبت میکنی بعد اینطوری لاتیش کن ، از شما بعیده ... ایشون پرفسور کوییرل هستن وظیفه هم نداره به ندونم کاری های شما جواب بده که نتونستید اعضاتون و کنترل کنید .

اول اینکه به چت باکس مراجعه کن عزیزم
دوم اینکه ، اتفاقا همونطور که کوییرل میدونه احترام زیادی براش قائلم ، اون بخش از پست به معنی لاتی ! بودن و دعوا و ... نیست ، به جای اینکه یک ساعت توضیح بدم خیلی صریح مطرح کردم مطلب مورد نظرم رو ، البته گنگ نوشتم و شما فکر میکنید ، به اصطلاح از کوییرل طلبکار ! هستم ، ولی خودشون متوجه من ، میشن .

نقل قول:
به قول استر عزیز من نمیتونم به 50 نفر بگم شرکت نکنید یا یک عده رو گل چین کنم ، این هم مشکل گیریف هست نه هاگوارتز ...

50 نفر ؟ اگر 500 نفر هم باشن من میتونم اون ها رو گل چین کنم و بگم که شرکت کنن یا نه ، اعضا هم قبول میکنن ، چون میدونن که من برای خودم این کار رو نمیکنم و به نفع کل گروه هست . مشکل این هست که خود استر هم یکی از اونهایی بودن که میگفتن اگر بخوای گل چین کنی اعضا رو ناراحت میشن و کوییرل هم مقابله میکنه با این مورد !

نقل قول:
این فرصت خوبیه تا خودی نشون بدیم و این قانون هم به نفع گروهی خواهد بود که در آینده برنامه ریزی صحیح بکنه .

با روش حال حاضر ، قانون به نفع گروهی هست که شرکت کننده و جمعیتش کمتر هست ! من موندم چرا همه خودشون رو به اون راه میزنن درباره این موضوع

نقل قول:
من حق و به راجر میدم

من بیشتر از راجر عزیز توی جریان هاگوارتز هستم و به همین دلیل درباره نظرش نظر دادم .

نقل قول:
پرسی جون

جون ؟

* باز هم از پرفسور کوییرل عذر میخوام که زیاد بحث کردم در دفتر مدیریت

پیام زده شده در: ۱۶:۱۹ چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
من حق و به راجر میدم و اینکه پرسی جان لطفا ببین با کی صحبت میکنی بعد اینطوری لاتیش کن ، از شما بعیده ... ایشون پرفسور کوییرل هستن وظیفه هم نداره به ندونم کاری های شما جواب بده که نتونستید اعضاتون و کنترل کنید .

به قول استر عزیز من نمیتونم به 50 نفر بگم شرکت نکنید یا یک عده رو گل چین کنم ، این هم مشکل گیریف هست نه هاگوارتز ...

ما هم با روش اسلیترین مخالفیم ، ولی در کل اگر نگاه کنیم ایگور هم سه ماه زحمت کشیده ، اعضای دیگه میتونستن شرکت کنند که نکردن ، خود من تو هاگوارتز شرکت نکردم ، چون علاقه ای بهش ندارم . زوری که نمیشه ...

ولی یک عده هافلی با بدبختی شرکت کردن ، همونطور که ریون زحمتش و کشید . و ما دو گروه بودیم که همیشه بخاطر جمعیت له شدیم و این فرصت خوبیه تا خودی نشون بدیم و این قانون هم به نفع گروهی خواهد بود که در آینده برنامه ریزی صحیح بکنه .

البته شایان ذکر بگم ، این امتیازی که قرار دادید برای جبران خرابی و سوء استفاده از قانون یک مقداری کمه ... شایدم بیشر از یک مقدار ...

پرسی جون دیگه بحث نکن ، گیریف هنوز شانس اول شدن و داره . موفق باشید .

ویرایش شده توسط ماندانگاس فلچر در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۴ ۱۶:۲۷:۲۳

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

پیام زده شده در: ۱۶:۰۶ چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
اينجا هم كردين نحوه؟

بحث در مورد مدرسه هست و فکر نمیکنم کوییرل مشکلی داشته باشه که این بحث ها اینجا صورت میگیره و گرنه اطلاع میداد .

نقل قول:
خب معلومه ميان گريفندور! چرا نيان وقتي اكثر شخصيتا مال گريفه! و اين هم مشكل خودتونه و به بقيه‌ي سايت ربطي نداره كه نمي‌تونين خودتونو هماهنگ كنين

اتفاقا خوب هم میتونیم هماهنگی کنیم ، وقتی همه میگن نه باید دانش آموزا شرکت کنن و من حق ندارم اونطوری که باید هماهنگی کنم ، ربطی به من نداره ، این رو مدیر مدرسه باید توضیح میداد که چقدر هر کسی اجازه داره پا پیش بزاره !

نقل قول:
تو دقيقا چي‌كاره‌اي! كه مي‌گي اسلايترين عرضه(؟) نداره كه شركت كنه تو هاگوارتز؟

چه ربطی به کار و ... داره ؟ اگر به پست های قبلی اینجا دقت کنی متوجه میشی که هر کسی داره نظرش رو میده ، پس نیازی به کاره ای بودن نیست ، در مورد اسلیترین هم مشخص هست ، فقط لازمه به شرح امتیازات سر بزنی

نقل قول:
گريفندور كه تاپيك هماهنگي داره براي هاگوارتز! اونجا چي كار مي‌كردين پس؟

به پست های تاپیک هماهنگی گریفیندور دقت کن ! مسئله حائز اهمیته اینه که همه !! گفتن که نباید اونطور که لازم هست هماهنگی کنید و من در پست قبل و بالا در این مورد توضیح دادم .

نقل قول:
مي‌توني شاگرد اول مدرسه بشي ولي گروهت قهرمان نشه

اگر من هدفم دانش آموز نمونه و اینها بود ، به نظرت این پست ها رو میزدم یا سعی میکردم هماهنگی کنم با بقیه ؟

نقل قول:
تو كه الان نادمي امتيازاتت هدر رفته، تقصير همگروهياته، نه سيستمي كه براي امتياز دهي گذاشته شده!

امتیازات من هدر نرفته ، اصلا چه اهمیتی داره که هدر رفته باشه ، خیلی ها زحمت کشیدن و برای چند نفر امتیازاتشون اومد پایین !

نقل قول:
سيستم اوليه‌ش رو نمي‌دونم كه نظر بدم!

سیستم اولیش این هست که به گروه های اول تا چهارم به ترتیب 400 ، 300 ، 200 و 100 امتیاز داده بشه ولی دیروز !! به 40 ، 30 ، 20 و 10 !! تغییر کرده !

پیام زده شده در: ۱۵:۴۴ چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۶

ریونکلاو

راجر دیویس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۳ سه شنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۲:۲۵ یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
ریونکلاو
پیام: 1220
آفلاین
بحث رو همين‌طوري بالا مي‌برين!
اينجا هم كردين نحوه؟

خب معلومه ميان گريفندور! چرا نيان وقتي اكثر شخصيتا مال گريفه! و اين هم مشكل خودتونه و به بقيه‌ي سايت ربطي نداره كه نمي‌تونين خودتونو هماهنگ كنين
يك نفر از اسلايترين هم شركت مي‌كرد مي‌شد جزء دانش آموز اسلايترين! چون گريفندور 100 تا عضو داره دليل نمي‌شه امتيازش بشه 5000!

به پرسي: تو دقيقا چي‌كاره‌اي! كه مي‌گي اسلايترين عرضه(؟) نداره كه شركت كنه تو هاگوارتز؟

تو كه الان نادمي امتيازاتت هدر رفته، تقصير همگروهياته، نه سيستمي كه براي امتياز دهي گذاشته شده!

در مورد كوييديچ

بحث الكي نكنين خواهشا!

ویرایش شده توسط [fa]راجر دیویس[/fa][en]Roger Davies[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۴ ۱۵:۴۸:۳۳

!

پیام زده شده در: ۱۵:۴۴ چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۶

ریونکلاو

راجر دیویس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۳ سه شنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۲:۲۵ یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
ریونکلاو
پیام: 1220
آفلاین
بحث رو همين‌طوري بالا مي‌برين!
اينجا هم كردين نحوه؟

3- يك نفر از اسلايترين هم شركت مي‌كرد مي‌شد جزء دانش آموز اسلايترين! چون گريفندور 100 تا عضو داره دليل نمي‌شه امتيازش بشه 5000!
4- تو دقيقا چي‌كاره‌اي! كه مي‌گي اسلايترين عرضه(؟) نداره كه شركت كنه تو هاگوارتز؟

در مورد كوييديچ

بحث الكي نكنين خواهشا!

!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.