هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: بهترين ايده(زننده بهترين تاپيك)
پیام زده شده در: ۲۳:۰۸ سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۸۴

سدريك ديگوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۴ شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
از لبه ي پرتگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 523
آفلاین
خب,از پشت اشاره ميكنن كه بيام اينجا راي بدم منم خوشحالم كه جزو آدم محسوب شدم و ميام راي ميدم...
خب حالا از پشت اشاره ميكنن به كي راي ميدي منم خيلي خوشحالم كه منو يه كم بيشتر جزو آدم محسوب كردن پس حالا به كي راي ميدم؟
اولين جاييكه انتخابم رو بدون هيچ شك و ترديدي به زبون ميارم"نارسيسا"
ما هممون ديديم كه نارسيساي عزيز چگونه فرومي رو كه داشت خاك ميخورد رو با تاپيكها زيباش فعال كرد من خودم توفيق نداشتم كه توي هيچ كدوم از اون تاپيكا رولي بزنم ولي مطمينم كه بهترين "ايده" فقط حق نارسيسا ميباشد به دليل تاپيكهايي مثل:فرانك اشتاين,قصر خانوادگي,مترو,كاخ امپراطور٢ و چند تاپيك ديگه كه الان درست يادم نيست.

[size=medium][color=0000FF]غم و اندوه را مي ستايم زيرا همواره همراه من بوده Ø

پیام زده شده در: ۲۱:۴۳ سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۸۴

تام ریدلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۲ پنجشنبه ۶ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۵۳ پنجشنبه ۶ دی ۱۳۸۶
از آنگباند
گروه:
کاربران عضو
پیام: 150
آفلاین
شک ندارم!
جایزه وند طلا ی جشنواره ی جادوگران سال
- با تقدیر از تاپیکیست از دست رفته - امپراطور کبیر تاریکی -
می رسد به نارسیسا بلک برای تاپیک های قصر خانواده ی مالفوی و معدت متروک مترو پولیس!

خب ! چرا؟! به گمونم چون من این تاپیک های جدی و تیره رو به این دلیل که دنباله ای نسبی و با جزییات بیشتر بر سری کتاب ها هست می پسندم!
یعنی که انگار یک سری قسمت های احتمالی کتاب هفتم - مثلا باز گشت دراکو و اسنیپ به قصر مالفوی - که احیانا در کتاب اصلی خواهد امد و شاید در حد اشاره باشه ، این جا گسترش پیدا کرده و باز شده و بهش شاخ و برگ داده شده! این خیلی خوبه! هر دو تا تاپیک این حالت رو دارن!

پیام زده شده در: ۲۱:۳۱ سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۸۴

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۷ یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۷
از کارتن!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 789
آفلاین
تایپک...تاپیک....چقدر تاپیکای زیادی زده شدن.....وقتی پستای قبلی رو میخونم میبینم که اکثرش برمیگرده به امپروطوری تاریکی اگه اشتباه نکنم.....متاسفانه تنها فرومی که توش رول مینویسن و من هیچ وقت نمیرم همونجاس!! یعنی چون اکثر پستاش یا شایدم همش جدیه، هیچ وقت نمیرم
رای من : خوابگاه مدیران که طرح سوژه بود اصلا، خیلی جالب بود ولی حیف که پست زیادی توش نمیخوره، منم که معمولا هروقت یه جا پست بزنم یا اونجا ارزشی میشه یا دیگه پست نمیخوره!! ولی بازم یه تاپیک دیگه بود که بهتر از خوابگاه بود، و اون تاپیک آنتی ساحریال یا همون گر بمیرد ساحری ...... بود، خیلی تاپیک جالبی بود، با اینکه طرحش دقیقا ضد آداس بود ولی پستهای خیلی قشنگی توش خورده، متاسفانه چند وقتی هم هست که فعال نیس ولی با این حال رای من ققنوس به خاطر تاپیک آنتی ساحریال

[size=small]جادوگران برای همÙ

بهترين ايده(زننده بهترين تاپيك)
پیام زده شده در: ۱۹:۵۴ سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۸۴

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
رای من:رون ویزلی
تاپیک:خوابگاه مدیران

سرژ تویه اولین پست این تاپیک گفت که سعی کنین به کسایی که معلومه کارشون چه شکلیه رای بدین.درسته که این تاپیک جدید زده شده ولی خب رون که شناخته شدست.

خب سوژه این تاپیک واقعا سوژه جالبیه و واقعا منو به سمت خودش میکشونه.ولی خب حیف که اعضا همت نمیکنن و زیاد توش پست نمیزنن.ولی این از ارزش های زننده تاپیک کم نمیکنه.(اگرچه که میدونم تاپیک با مشورت رون با یکی دو نفر دیگه که فکر کنم یکیشون سرژ باشه زده شده....اگر اشتباه نکنم!)

یه نکته ای رو هم من در این تاپیک دقت کردم که دقیقا پست های اولیه تاپیک توسط بهترین های سایت زده شد....از خود رون که یکی از بهترین نویسنده هاست تا سرژ و وزیر و بهترین عضو تازه وارد و بقیه(حالا خودمو نگفتم پارتی بازی نشه! )

در کل سوژه واقعا زیباست و بازم میگم حیف که اعضا و مخصوصا مدیرایی که میتونن به این تاپیک رونق بدن زیاد همت نمیکنن پست بزنن.ولی باز از ارزش های تفکر اولیه این تاپیک کم نمیکنه.کاش زودتر از اینا زده شده بود

شناسه ی جدید: اسکاور

پیام زده شده در: ۱۹:۲۲ سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۸۴

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
یکی از قشنگترین و باحالترین و جذابترین تاپیکهایی که من دیدم تاپیک قلعه فرانکشتاین هست که توسط نارسیسا بلک زده شده...

به نظر من داستانش خیلی خوب پیش رفته و جدا رولهای خوبی داره...اخرین باری که دیدم خوب هم نقد میشدن....در نتیجه رای من نارسیسا بلک!

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۱۴:۴۰ سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۸۴

پيتر پتي گرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۲۵ جمعه ۲ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۴۵ شنبه ۲۹ مهر ۱۳۸۵
از بالاي ديوار آخري!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 303
آفلاین
خب توي اين مدت تاپيك هاي خيلي خيلي زيادي زده شدن!! خيلي هاش هم واقعا زيبا بودند مثل تاپيك هايي كه نارسيسا ي عزيز توي امپراطوري زده و با موضوعات زيباش و خلاقيت منحصر به فردش محيط زيبايي رو به وجود آورده.
ولي من مي خوام به يه تاپيكه يكمي " قديمي تر " راي بدم. من به مرلين عزيز براي تاپيك " خانه هاي هاگزميد" راي مي دم.
كساني كه اونجا رو مي خونن و پست مي زنن مي دونن كه تاپيك فوق العاده ايه!! چون نوشته هاي كه زده مي شه خيليهاش از عمق احساسات بچه ها و از طرز تفكرشون سر چشمه مي گيره. در حقيقت اين شايد از معدود تاپيك هايي باشه كه در اين دنياي مجازي واقعيه!

[b][size=large][color=003300][font=Georgia]و ازش پرسيدم كه:خ

پیام زده شده در: ۱۳:۰۰ سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۸۴

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
به نظر من بهترین تاپیک قلعه فرانک اشتاین است
زننده:نارسیسا بلک(مالفوی)
خیلی تاپیک جالبی هست
واقعا از رول زدن توش لذت میبره ادم
من که رول های توشو خوندم واقعا رول ها جالبی داشت
تاپیک هدف دار است و از اول معلومه هدفش چیه
محدوده رول رو گسترش داده

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

بهترين ايده(زننده بهترين تاپيك)
پیام زده شده در: ۱۲:۳۶ سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۸۴

سرژ تانکیان old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۹ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 526
آفلاین
به تاپيك انتخاب بهترين ايده خوش آمديد . اميدواريم لحظات خوبي در اين تاپيك داشته باشيد

يك پست در اين تاپيك بزنيد و شناسه فرد مورد نظر خود را بنويسيد

از امروز (9 اسفند) تا 19 اسفند ميتوانيد در اين تاپيك پست بزنيد.و ساعت 24 شب 19 اسفند تاپيك قفل ميشه و بعد نظر سنجي در اين تاپيك قرار ميگيره كه شما تا يك هفته فرصت شركت در نظر سنجي و راي دادن به آن را داريد.(تاپيك قفل شد تعداد آرا هر فرد را شمرده و بعد چند نفر با بالاترين راي را وارد نظر سنجي ميكنيم تا با راي ها شما يك نفر انتخاب شود)

چند نكته:
1-درست است كه اين دوره از ترين ها به جاي ترين هاي ماه ،ترين هاي سال است ولي همانطور كه ميدانيم معدود كاربرهايي هستند كه از اسفند پارسال تا امسال پيوسته فعال باشند.ترين هاي سال به ظاهر به معني يك سال است ولي منظور ما از سال ، مدت زمان طولاني هست ، چه 4 ماه و چه يك سال.افرادي كه در اين دوره ترين ها ، بيشترين راي را مي آورند رنكهاي ترين «سال» روي آنها قرار ميگيرد و دو ماه بعد ، ترين ماه طبق روال عادي خود برگذار ميشود.

1-حد اقل 2 خط دليل متفاوت براي انتخاب شخص مورد نظر خود ذكر كنيد، مثلا نگوييد شناسه ايكس و بعد دو خط فقط بنويسيد كه خوبه عاليه خوبه عاليه خوبه...اگر دليل شما كافي نباشه راي شما مردود اعلام ميشه(من و ققنوس عزيز تك تك راي هارو بررسي ميكنيم )

2-فقط يك نفر را معرفي كنيد.

3-خودتون رو معرفي نكنيد (مردود اعلام ميشه)

4-چون دوست شما(يا مثلا مدير و وب مستر) به ايكس راي داد شما هم چون دوستتون بهش راي داد به او راي ندهيد :poser:

5-سعي كنيد فردي رو انتخاب كنيد كه شايسته اين رنك باشه (چون يكي از مشكلات اين گونه راي گيري ها اين است كه بجاي فرد شايسته ، فرد محبوب انتخاب ميشود ) پس بخاطر اينكه فلاني پسر خاله شما هست به او راي ندهيد لطفا!!

نكته مهم:كسي رو معرفي كنيد كه مدت زمان طولاني(از چهارماه گرفته تا يك سال) در زمينه همون ترين فعال باشد. مثلا كاربر ايكس دو روز از عضويتش گزشته باشه و فعال شده باشه ، مشخص نيست كه آيا اين كاربر ميتونه حد اقل سه ماه دوام بياره يا نه(شايد همين دو روز رو انرژي داشت ).پس شخصي رو انتخاب كنيد كه تثبيت شده باشد.لپ كلام: به فرد شايسته راي دهيد
يك استثنا: بهترين عضو تازه وارد مثل همان ترين هاي ماهانه برگذار ميشود

موفق باشيد....حذب ليبرات دموكرات جادوگرياليستي

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.