هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد انتخاباتي سيريوس بلك
پیام زده شده در: ۱۶:۳۶ پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۷

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
درود

با توجه به گفتگوهایی که توی عید داشتیم، جزء معدود افرادی بودی که ساعت 10:30 تا 11:30 شب هم آنلاین بود و برای تماشای مرد هزار چهره نمیرفتی! جوابتم این بود که ماههاست تی وی ندیدی! پس اینا چیه؟

نقل قول:
- با سلام ... اهم اهم ... سیریوس بلک هستم ... خوشحال هستم ... اممم ... ببینید ... من نه کاندید وزارتم ... نه رییس محفل ققنوسم ... نه اصلا سیریوس بلکم... من فقط اشتباهیم! اشتباهی!

خب حالا چرا چپ چپ نگاه میکنی؟ کلا" واسم جالب بود و اینا!

اما سوالات جدی:

1. اگر به مقاوم وزارت رسیدین (واقعا" میشه بهش گفت مقام؟) و بر علیه شما کودتا شد، چه عکس العملی نشون خواهید داد؟

2. آیا برای بهتر شدن روابط بین تالارها برنامه خاصی دارین؟

همین فعلا"...ممنون!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۳۸ پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۷

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
یکی از مشکلات بخش ایفای نقش که به شدت منو ناراحت می کنه، نیمه تمام ماندن سوژه هاست؛
یه سوژه با هزار امید و آرزو به دنیا میاد و در چند پست اول به زیبایی رشد می کنه اما بعد از مدتی فلج اطفال می گیره و با تاپیکش به اعماق انجمن پرتاب می شه تا خاک بخوره.بعد از مدتی یه نفر میاد و بدون توجه به داستان نیمه تمام قبلی سوژه ی نوی دیگه ای رو تو همون تاپیک تزریق می کنه. داستان جدید دوباره رشد می کنه و بعد از مدتی فلج می شه و دوباره...

شاید در ابتدا این موضوع خیلی مهم نباشه ولی وقتی یه نفر می ره تا صفحات گذشته رو بخونه و می بینه یه داستان جدید 2 تا پست خورده و نیمه تمام مونده و بعدش دوباره یه داستان جدید دیگه شروع شده که اونم بعد از 14 تا پست دوباره نیمه تمام رها شده احساس بدی بهش دست می ده و کم کم از رول زدن و در مراحل بعدی از سایت سیر می شه و بعد از مدتی حس می کنه هیشکی نه تو سایت و نه تو زندگی دوستش نداره و تو فلسفه ی زندگیش دچار تردید می شه و بعدش ممکنه از زندگی هم سیر بشه و به پوچی برسه و از بالای پل خودشو پرت کنه تو رودخونه که اگه شانس بیاره و رودخونه آب داشته باشه خفه می شه و بعد از اینکه غرق شد ممکنه جسدش هیچوقت پیدا نشه چونکه جسدش به سنگهای مسیر رودخونه گیر کرده و متعفن شده.
خب. در این صورت چه کسی جواب آلودگی آبها و زیان هایی که این جسد به محیط زیست وارد کرده رو میده؟ ها؟
حالا در انتها فهمیدین که این موضوع چقدر مهمه؟

آقای بلک! برای جا افتادن پدیده ای به نام "پست پایانی" در سایت چه برنامه هایی دارین؟

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۱۱:۳۷ پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۷

لیلی اوانز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۶ چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 571
آفلاین
آیا حقیقت داره که شما فقط از حقوق ساحره هایی که در میتینگ ها شرکت می کنند حمایت می کنید؟

آیا درسته که شما برداشتتون از "ساحره ی پیر" که فلور در پستش گفته شخص شخیص لیلی اوانز بوده؟!

شما فکر می کنید با توجه به مشغله های زیادی که دارید مثل سر و کله زدن با گیم های مختلف، شستن ظروف هفته، شستن پنجره ها، غذا پختن و درس خوندن پای نت و البته و صد البته روزی 16 ساعت خواب در شبانه روز، وقتی هم برای وزارت باقی می مونه؟

شما چه تضمینی برای عمل به تعهداتتون دارید؟ اگه به خاطر داشته باشید شما به خاطر قبولی در آزمون کنکور ماگلی یک فروند پیتزا به من بدهکارید آیا انکار می کنید؟!

توصیه ی من اینه که تا پایان هفته ی آینده پول تو جیبی هاتون رو برای عمل به تعهداتتون جمع کنید در غیر اینصورت تأیید موقت شما جهت کاندیداتوری وزارت لغو اعلام می شه!

سؤال بعدی من اینه که آیا شما با دکتر تغذیه ی من که خوردن بیش از 3 برش پیتزا در هفته رو برام ممنوع کرده نسبتی دارید؟!

در پایان هم در صورت وزیر شدن چه تدابیری برای حمایت از حقوق مدیران که گل های سایت هستن اتخاذ کردید؟

بقیه سؤالامو بعداً می پرسم!

پیام زده شده در: ۱۵:۰۳ چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۷

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
ادامه نداره!

در زمینی زیر سقف این آسمان آبی تعدادی میز و صندلی چیده شده و جادوگران و ساحران طرفدار سیریوس دور میزها نشستن و به بحث و گفتگو میپردازن!بر روی تمامه میزها غذاهای خوشمزه و نوشیدنی های مرغوب دیده میشه!کلا که سیریوس برای بدست آوردن وزارت سنگ تمام گذاشته!
سیریوس در جایی شبیه جا استادی ایستاده و منتظره که ملت ازش سوال بپرسن ولی انگار کسی حواسش نیست و همه ی توجه به میزهای پر از غذاست!
در کناری از این زمین زیر آسمان عده ای ساحره نشستن و گفتگو میکنند!که ناگهان دختری به نمایندگی از ساحران بلند میشه و میگه:

آقای بلک آیا در برنامه هاتون برنامه ای برای ساحران در این جامعه ی جادوگری دارین؟آقا شما برنامه ای برای بسیج شدن ساحره ها دارین؟آیا شما ساحره ها را دوست دارین؟

که ناگهان صدای سوت و اینا از جمعیت به گوش میرسه

و سیریوس کم کم به سرخی گرایش پیدا میکنه!

آن ساحره میشینه و جادوگری از جمع بلند میشه و سوال دیگری میپرسه

آن جادوگر:شما برای بقای رول چه کاری خواهید کرد؟همانطور که میدانید احساس میکنیم ایفای نقش کم کم به پایان خود میرسد!

که باز صدای جمعیت بلند میشه و ملت مخالفت خودشونو با این حرف ابراز میکنن!

ناگهان ساحره ی دیگری از جای خود بلند میشود و میگوید :آیا برنامه ای برای فعال کردن جادگران و ساحران پیر *در جامعه ی جادوگری دارید؟

که سیریوس مات و متحیر از این سوال آماده ی جواب دادن میشود

#######################
پیر=قدیمی

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

پیام زده شده در: ۱۳:۰۳ چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۷

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 422
آفلاین
نقل قول:

خب من سوالای کلی میکنم که دیگران هم سود کنن

1.اگر دیگر نمایندگان نظری رو ارائه بدن میخواین مخالفت کنین یا بعد از مطرح شدنش(و خوب بودنش ) شما هم ان رو عملی میکنین؟(چون پست پرسی رو زیرو رو کردی میگم.)
2. برنامه کلی نمیخوای بدی؟ گفته بودی وقتم کمه! پس راه انداختن رول ها با وقت کم!میشه؟
3.سوال بلوزم من خوب جواب نگرفتم حذب و یا خیر؟
4. معاونانم رو از بین افراد تازه وارد انتخاب میکنم؟
دلیلت؟ اصلا امکان داره؟ افراد تازه وارد مگه میتونن؟(البته افراد خوب داریم ولی باید توضیح بدی)
5. محفل رو ول میکنم که نشد حرف ،اگر قرار بشه همه به خاطر وزارت محفل رو ول کنن که البوس تک و تنها میمونه.
(چون اسپ هم جزو وزیراس)

خب میخواستم برنامه ات بهتر در دسترس بقیه باشه اینا رو خوب جواب بده تا بفهمیم با کی طرفیم

1- من پست پرسی رو خوندم به عنوان یکی که در جریان انتخاباته. حساسیتی روی کار بقیه ندارم پرسی رم به عنوان مثال آوردم فقط. مخالتفی در کار نخواهد بود همونطور که انتظار دارم اگه من وزیر شدم با من بی دلیل مخالفت نشه.
2- پست سوم این تاپیک رو بخون. راجع به برنامم مفصل گفتم.
ولی در مورد وقت کمم، من وقتم می‌ره روی نظارت محفل و رسیدگی به اونجا و لندن. ضمنا امتحانات دانشگاهم نزدیکه و حوالی امتحان وقتم کم می‌شه قطعا. به همین دلیل خواستم اطلاع بدم که داده باشم همین.
3- من نمی‌فهمم چه دلیلی داره هی بخواین از حزب بگین و حاشیه درست کنین.
من یه عضو ایفای نقشم و یه عضو حزبم و قطعا از حزب حمایت خواهم کرد همیشه تا وقتی که حزبی باشم و با نظراتشون موافق باشم.
این هیچ ربطی به هیچکسی نداره و نظر شخصی منه.
ولی در مقام وزارت من سوءاستفاده‌ای از هیچ قدرتی برای حزب نخواهم کرد. فک می‌کنم واضح باشه جوابم.
4- دلیلم روی توی پست اول ذکر کردم. بهتره با دقت بری بخونی تا دلیلمو پیدا کنی.
من گفتم اعضای خوب تازه وارد. اسم بردن ازشون کاری نداره امثال تد ریموس لوپین و گلگومات و جیمز هری پاتر و و و و که کمتر از یه ساله توی ایفای نقشن و هنوز به مقام خاصی نرسیدن ولی پتانسیل زیادی برای این کارا دارن.
اگه بتونم با هر کدوم به توافق برسم خیلی خوشحال می‌شم.
بدین ترتیب کسانی که سابقه زیادی توی سایت دارن و توی بخش‌های مختلف کار کردن می‌تونن در کنار وزارت روی قسمت‌های دیگه رول کار کنن و اینجوری کار وزارت و کار اون اشخاص که توی کادر وزارت نیستن، نیرو رو تکمیل و همگن می‌کنه.
5- یا من وزیر می‌شم یا آل سو یا هیچکدام. پس محفل خالی نمی‌شه. دلیل اینکه محفل رو در صورت وزیر شدن کنار می‌ذارم هم اینه که به کمبود وقت نخورم و بتونم به اندازه کافی روی وزارت کار کنم.

موفق باشی!

ویرایش شده توسط سیریوس‌ بلک در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۱۱ ۱۳:۰۴:۵۶

باز جویم روزگار وصل خویش...

پیام زده شده در: ۱۱:۰۲ چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۷

نیکلاس   فلامل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۰۴ شنبه ۲۲ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۳۸ جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 174
آفلاین
خب من سوالای کلی میکنم که دیگران هم سود کنن

1.اگر دیگر نمایندگان نظری رو ارائه بدن میخواین مخالفت کنین یا بعد از مطرح شدنش(و خوب بودنش ) شما هم ان رو عملی میکنین؟(چون پست پرسی رو زیرو رو کردی میگم.)
2. برنامه کلی نمیخوای بدی؟ گفته بودی وقتم کمه! پس راه انداختن رول ها با وقت کم!میشه؟
3.سوال بلوزم من خوب جواب نگرفتم حذب و یا خیر؟
4. معاونانم رو از بین افراد تازه وارد انتخاب میکنم؟
دلیلت؟ اصلا امکان داره؟ افراد تازه وارد مگه میتونن؟(البته افراد خوب داریم ولی باید توضیح بدی)
5. محفل رو ول میکنم که نشد حرف ،اگر قرار بشه همه به خاطر وزارت محفل رو ول کنن که البوس تک و تنها میمونه.
(چون اسپ هم جزو وزیراس)

خب میخواستم برنامه ات بهتر در دسترس بقیه باشه اینا رو خوب جواب بده تا بفهمیم با کی طرفیم

شناسه ، شناسه ، شناسه.

هنگامی که به دنبال من آمدی تا تو را برای خودم انتخاب کنم ، حس خوبی نداشتم ، اما به خاطر خودت ، انتخابت

پیام زده شده در: ۹:۲۶ چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۷

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
ادامه ...

-------

تق تق تق!‌
- دادگاه رسميه! شاكي اول از متهم سيريوس بلك لطفا بلند شه و ...
- آقاي قاضي...
- جناب قاضي...
- قربان اين ...
- با اجازتون من ...
- ساكـــــــــــــــــت! گفتم يكي يكي! اول تو بگو ققي.

ققي برمي‌خيزه.
- اهم اهم! با سلام خدمت همه حضار دادگاه و تمسك جستن به اهورا حزبا بايد بگم كه من از سيريوس بلك شكايت دارم. ايشون از منافع حزب به نفع خودش استفاده كرد و همه جوره از ما سوءاستفاده كرد و به تمام حقوق ما تجاوز كرد و از تمام حريم‌ها گذشت و حزب رو غارت و چپاول کرد و بعد از اینکه تمام اموال مادی معنوی جنسی حزب رو بلند کرد، الان اومده می‌گه من اشتباهی بودم.
من ققی بی مخ ملقب به ققنوس از همینجا اعلام می‌کنم سیریوسو تکی خفت کنم ***** **** می‌کنم!

تق تق تق!
- خیلی خب بسه. حالا شما بگو.

- سلام قربان ... من یکی از گداهای بدبخت بیچاره کوچه دیاگون هستم ... یک روز که من داشتم از شغل شریفم درآمد روزانه و روزی حلال خونوادمو در میاوردم این آقا اومد و ...

یه حباب بزرگ باز می‌شه!

سیریوس در حال عبور از دیاگونه که چشمش به یه گدا که گوشه کوچه نشسته میفته و به سمتش می‌ره.
- سلام گدا.
- سلام. داری یه نات به ما کمک کنی؟ زن و بچم گشنه ان بچم مجبوره بره برای درآوردن خرج زندگی ماتحت هیپوگریفای استبل وزارت رو بشوره. می‌شه یه کمکی به من بکنی؟
- اگه من وزیر بودم نمی‌ذاشتم یه دونه از شما هم توی مملکت جادوگران باقی بمونه(نکته‌ی وزارتی!)

سیریوس دست تو جیبش می‌کنه و یه دونه یه گالیونی تپل مپل در میاره بذاره تو دست گدائه. تا میاد خم شه پولو بده...

- آآآآآآآآآآآآآآآی!

تئودور نات در حالی که به سیریوس لبخند شیطانی ای می‌زنه و عده ای سکه هم در دستش دیده می‌شه از اونجا دور می‌شه.

صدای گدا که داره سیریوس رو لعن و نفرین می‌کنه سرتاسر کوچه رو می‌گیره و سیریوس با اضطراب از محل! دور می‌شه...

حباب می‌ترکه!

قاضی : هممممممممممم...

ویرایش شده توسط سیریوس‌ بلک در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۱۱ ۹:۲۹:۲۴

پیام زده شده در: ۸:۵۷ چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۷

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
ادامه ...

بعد از حرفهای روشنگر سیریوس جنبش عظیمی در دادگاه شکل میگیرد و عده ای خود را به ردیف های جلو میرسونند و شروع به کتک زدن سیریوس میکنند و قاضی با چکش چوبیش محکم میزنه رو میز و ملت موقتا دست از کتک زدن سیریوس میکشن.

دادگاه: شما به علت وزیر نبودن ، عضو محفل نبودن ، سیریوس نبودن ، دقت نکردن در حفظ شناسه و از همه مهمتر اشتباهی بودن به بیست سال حبس در انفرادی، پرداخت صد هزار گالیون پول نقد جهت بازسازی احساسات جریحه دار شده ، و 4857397 بشین پاشو و کلاغ پر محکوم میشوید و همچنین شما باید روزی 10000 بار بگید " تو غلط میکنی که اشتباهی هستی" که اگر ضربدر 365 کنی و حاصل رو ضربدر بیست کنی عددی معادل : 73000000 میشود و شما هنگام خروج از سلولتون وظیفه دارید همه این این تعداد رو به دیوانه سازها به طور شفاهی تحویل دهید.

سیریوس: ولی آخر سریال، مرد هزار چهره تبرئه شدها
قاضی: پس فیلمو یکبار دیگه بازبینی میکنیم اگه حق با شما بود در مجازاتتون تخفیف قائل میشیم!

ملت دوباره شروع به زدن سیریوس میکنن.
سیریوس: بابا ... من یه چیزی گفتم شما چرا جدی میگیرین. فقط داشتم تعارف میکردم ... من خود سیریوسم و میخوام وزیر شم و شناسمم برای خودمه و عضو محفلم هستم !
قاضی: !!!!!!!!!!
ملت که احساس میکنن هر لحظه بیشتر با احساساتشون بازی میشه با شدت بیشتری شروع به زدن سیریوس میکنند ...

همون لحظه در باز میشه و عده ای در حالی که پارچه هایی با عنوان حذب ليبرات دموکرات جادوگرياليستي و فداییان سیریوس و مدیران خرن و شعارهایی از این دست را بر سرشون بستند وارد میدان میشن و شروع به کتک زدن ملت میکنن!
سیریوس: اممممم .... من نمیشناسمشون! همونطور که گفتم من طرفدار حقم ... چقدر شبیه ققیه اون! نه من وابسته به گروه خاصی نیستم ... کلا نه عضو حذبم نه عضو محفلم نه هیچی من فقط اشتباهیم!
دوباره ملت خودشونو از چنگ حزبیا نجات میدن و شروع به زدن سیریوس میکنن! و حذبیام که میبینن مورد خیانت واقع شدن شدیدا شروع به فحاشی به سیریوس میکنند.

سیریوس: خب دیگه خوش گذشت ... شب همگی بخیر من قرار دارم باید برم!
قاضی: پس تکلیف دادگاه چی میشه؟
سیریوس: من از خیر همه چیز گذشتم ... دیگه هیچی برام مهم نیست!

و ملت کتک زدن سریوس رو از سر میگیرن.
قاضی: همتون بشینین سرجاتون دادگاه رسمیه باید از نو به همه چیز رسیدگی بشه !
--------------------------

آیا ارتباط مرموزی بین سیریوس و حذبیا وجود داره؟
آیا سیریوس اشتباهی هست یا خود را به اشتباهی میزند؟
آیا باز هم عوامل پشت پرده در این حادثه دست دارند؟

پیام زده شده در: ۲۳:۰۰ سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۷

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
به دالاهوف:

اممم ... حزب ... در حال حاضر که اعضای حزب نیستن توی سایت اصلا ... ینی میان ولی کم.

فرض هم بکنیم که میان.

من به خود بچه‌های حزب بعضی جاها نشون دادم که به هر قیمتی حاضر نیستم از کارایی که به نظرم درست نیستن دفاع کنم. یعنی نظر شخصیمو به نظر کلی حزب اگه فکر کنم غلط باشه ارجحیت می‌دم.
بدین ترتیب می‌شه نتیجه گرفت که طرف حزبیا رو بی منطق نخواهم گرفت.
ضمنا وزیر قدرتی غیر نظارت انجمن وزارت نداره، وزیر اسمیه که بهش احترام می‌ذارن و برا نظراتش اهمیت قائل می‌شن چون انتخابش کردن و جانب نداشتن من باید توی همین نظرات نمود کنه که من می‌گم نمود می‌کنه.
چیزی ندارم که بخوام ازش سوءاستفاده کنم غیر نفوذ توی اعضا که این نفوذ وقتی ایجاد می‌شه که حرفمو قبول داشته باشن. در کل به نظرم راهی هم برای استفاده از وزارت برای مصالح شخصی نیست اونم توی سایتی مثل جادوگران و توی قسمتی مثل رول پلیینگ که چیزی به ما نمی‌رسونه غیر تفریح.

پیام زده شده در: ۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۷

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
پست قبل کریچر به اشتباه یا به درست ذهن منو به سمت حزب برد سیریوس جون،یه شفاف سازی در این مورد بکن.

چون فکر میکنم اینکه منافع جمع فدای یه عده خاص بشه یکی از بدترین مشخصه هائیه که وزیر میتونه داشته باشه.ضمن اینکه حزب معمولا رو شاخ یه عده خاص و بقول خودشون گولاخ میچرخید و خیلیارو داخل آدم حساب نمیکرد،حالا نمیخوام بگم حزب جیزه و فلان نه خوب مثلا میشه به سطح بالای رول پلینگ عضوهاشم اشاره کرد به عنوان یکی از محسناتش در کل میخواستم در این باره یه توضیحی بدی رفیق.

پ.ن:من الان بین تو و یه کاندید دیگه موندم کی رو انتخاب کنم اگه چیزی پرسیدم در این راستاس که تکلیفم مشخص بشه.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.