هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۹:۰۱ پنجشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۲

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
به جیمز:

میگم میخواین من کلا خودم تدریس کنم ؟
شما هم جمعه تدریس کن ! مشکلی نداره ...! جیغ هم نزن ...

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۰۷ پنجشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۲

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۵۰ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید.
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 1531
آفلاین
استر استر

اگه این(!) جمعه میزنه منم جمعه میزنم پس! شنبه میانترم دارم و این داستانا

پیام زده شده در: ۸:۱۲ پنجشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۲

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

تد ریموس لوپین نوشته:
اقا مدیر اجازه..

ما ممکنه شنبه نباشیم.. یعنی به خاطر اختلاف ساعت و این داستان‌ها دیر بشه ارسال تدریسمون! میشه جمعه بزنیم؟

مشکلی وجود نداره شما میتونید جمعه تدریس کنید!

موفق باشید.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۴۸ چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۲

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
اقا مدیر اجازه..

ما ممکنه شنبه نباشیم.. یعنی به خاطر اختلاف ساعت و این داستان‌ها دیر بشه ارسال تدریسمون! میشه جمعه بزنیم؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۳۵ دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۲

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
به فلور:

ممنون بابت اطلاع رسانیت ... کاری ندارم که

به چوچانگ:

مشکلی بابت تدریس شما وجود نداره 19 دی ماه تدریس بعدی شما هستش ! ضمنا کی گفته که 55 امتیاز باید از گروه شما کم بشه یا شده ؟
دوستان شما یک مقدار عجله کرده بودن و این 55 امتیاز رو که اگر شما تا وسط بهمن حضور پیدا نمیکردین از الان دنبالشو گرفته بودن
تا الان شما فقط 5 امتیاز از دست دادی که با تدریس های به موقع شما میتونی امتیاز از دست رفته رو جبران کنی !

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۰۵ دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۲

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۹ جمعه ۱۶ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۲۸ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶
از امدن و رفتن من سودی کو!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 674
آفلاین
(ادامه پرچم سفید فلور!)

سلام!

اول از همه از تمام عزیزان تشکر میکنم که کل ابروی جمع شده ما را در چند پست کلا به باد دادن،و از لقب ها بی مسئولیت،سرخوش و... برای ما استفاده کردن و ما را مورد عنایت خویش قرار دادن :|

همون طور که در عکسی که فلور عزیز بخشی از گفتگو ما رو شرح داده بنده به اینترنت تا اطلاع ثانوی شرکت مخابرات دسترسی ندارم الانم از خونه خودمون وارد نشدم و خونه یکی از اقوام هستم!

در ضمن همون طور که من گفتم من نه توقع داشتم که انتخاب بشم و نه توقع داشتم که توی دی کلاس تشکیل بشه!
من یک بار به طور پنهانی با نت مدرسه وارد سایت شدم و فقط تونستم اخبار رو بخونم توی اخبار نوشته بودید که برای رعایت حال اعضای محصل مسابقات تا اخر دی ما کنسل میشه!

خوب منم برداشتم این بود که وقتی مسابقات رو کنسل کردید پس باید کلاس ها رو هم که دردسرش از مسابقات بیشتره رو هم کنسل کرده باشید!

واقعا هم از شما همین انتظار رو باید داشت بلاخره بیشتر اعضای سایت توی این فصل امتحان دارن!

من خودم به شخصه هر روز پشت سر هم امتحان ترم دارم! حالا شما رو نمیدونم الانم که این جا هستم برای اینه که فقط برای امتحان ریاضی دو روز وقت دادن و منم از این وقت استفاده کردم! ببینید من حتی نتونستم فن فیکشنم رو بفرستم!

حالا من نمیدونم این عدالته که از یک گروه 55 امتیاز کم بشه اون برای اتفاقی که هیچ نقشی داخلش نداشتن امتیاز کم بشه من از کجا خبر داشتم که قراره مخابرات این همه وقت بزنه تلفن و نت رو قطع کنه؟ من خودم الان به جز این جا هزار کار دیگه به خاطر همین قطع بودن نت ریخته روی سرم که باید همین امشب تمومشون کنم.

فکر نکنم حق کسی با در نظر نگرفتن حق کسی خورده بشه! چون اگه شرایط ما رو در نظر بگیرید میبینید که ما واقعا گناه کار نیستیم! توی این چند ترمی که من توی هاگ شرکت داشتم مورد های از این قبیل پیش اومده بود که گروه های دیگه شکایتی نکردن و حق به حق دار رسید!

من ادم بی خیالی نسبت به این سایت نیستم! هر کسی که با من در ارتباط هست میدونه که مهمترین قسمت های زندگی من این سایته! و تا همین الانم نشته بودم داشتم از پشت تلف یکی از دوستانم رو توی تهران برای عضو شدن توی سایت راهنمایی میکردم! چرا؟ چون این جا برام مهمه! هری پاتر برام مهمه! دوستایی که این جا پیدا کردم برام مهم هستن! پس لطفا نیاید بگید از روی بی مسئولیتی و بی توجهی بوده!

این دیگه توضیح من بود حالا دیگه خودتون با تفسیری که از عدالت دارید تصمیم بگیرید!

گروه های دیگه هم اگه رقابتی نظر بدن که معلومه! میگن 55 امتیاز رو کم کن بره!

ولی اگه از روی وجدان بخوان تصمیم بگیرن رای اون ها باید سمت ما باشه

دیگه واقعا نمیدونم چی بگم و دیگه چه دلیلی بیارم! :|

..........................................................................................................................

اگه قراره تا 18 دی بازم کلاس باشه من همین جا میگم که کلاس رو نمیخوام و تحویلش میدم،اگه هم که میگید که تدریس کنم تا قبل جمعه بهم خبر بدید تا ببینم میتونم یه زمانی برای ارسال پیدا کنم یا نه.

فراست بیش از هرچیزی، بزرگترین گنج انسان است که وقتی بر سر نهاده شود، هوش و خرد می آورد ...

Only Raven

هیچ چیز غیر ممکن نیست

جادوگران ، ریون ، ارباب=♥♥♥

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۰۷ دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۲

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۴ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۸:۰۹ جمعه ۶ دی ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1024
آفلاین
اســتــر با پــرچــم سفید اومدم!|
مــن نیومدم اعتراض!
مـنـو ترور شخصیتی نکن!

اومـــدم فقط ابنو نــشونت بــدم و بــرم! :|

بــقــیش با خودت!

+دهه نــزن! نــزن!

بار دیگر سایتی که دوست می داشتم. :)

پیام زده شده در: ۸:۴۳ دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۲

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
به آلبوس :

هم امتیاز شما رو برگردوندم هم امتیاز دافنه رو چون من دیر کلاس رو باز کرده بودم !

به لینی:

من نمیدونم کلا علاقه دارین هاگوارتز همیشه در تنش باشه و به هم ریخته به نظر برسه فکر نمیکنم حرف نامربوط یا غیر منطقی ای زده باشم برای کم شدن امتیازات . شما دارین از الان سنگ موضوعی رو به سینه میزنین که ممکنه چوچانگ هفته ی بعد یا حتی هفته های بعدی خودشو نشون بده و تدریسشو انجام بده ! ولی در هر صورت من با این قضیه موافقت نمیکنم چون حق سه گروه دیگه از بین میره !
من در رابطه با ترم قبل هیچ نظری ندارم که مدیر اون ترم چطور تصمیم گیری میکرد و چی کار کرد . من نمیتونم حق سه گروه دیگرو از بین ببرم و به جای اونا تصمیم گیری کنم !

نمایندگان سه گروه دیگه میتونن نظر خودشونو بعد از مشورت با گروهشون در اینجا اعلام کنن در رابطه با این قضیه ! (مهلت تا پایان روز چهارشنبه ساعت 23.59) اگر نمایندگان نظری اعلام نکنن تصمیم به همین صورت خواهد ماند .

من قوانین رو کامل نوشتم ولی متاسفانه باز هم میبینم که پست هایی که داخل دفتر مدیریت میخوره گاها برای دفاع هایی هستش که در داخل قوانین نوشته شده !

به بیدل:

دوست عزیز اینجا برای تفریح هستش و خوش گذرونی همین اتفاقات باعث میشه که لحظاتی شاد داشته باشیم و بعضی وقت ها ناراحت بشیم مشکل این نیستش که من بگم شما بیای جای چوچانگ تدریس کنی یا اصلا خودم تدریسشو به عهده بگیرم مشکل اینه که گروهی اعتراضاتی میکنه که از اول ترم مشخصه به قوانین نوشته شده کوچکترین توجهی ندارن !

الان مثلا آلبوس عزیز اومدن گفتن شما دیر کلاسو باز کردی منم قبول کردم و هم امتیاز گریفیندور رو برگردوندم هم امتیاز مربوط به راونکلاو رو ولی اعتراضاتی که نتیجه ای در بر نداره میشه بر این اساس گذاشتش که فقط میخوان به زور حقی رو زنده کنن و از بقیه بگیرن !

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۰۲ یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲

بیدل آوازه خوان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۶ دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۰۸ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
از مکافات عمل غافل مشو + چخه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 110
آفلاین
اگه مشکل با استخدام یک استاد معجون سازی جدید حل می شود ما داوطلب تدریس می شویم.
روزهای تدریس: پنج شنبه شب.

بی خیالِ چوچانگ بنده ی مرلین بشوید و امتیاز از ریونی ها کم نکنید لطفا. ما قول می دهیم از همین هفته (درصورت موافقت مدیریت محترم هاگوارتز) تدریس خود را به موقع انجام دهیم.

تکلیف هایمان هم متغیر خواهد بود. ممکن است یک جلسه فقط سوال بدهیم و ممکن است فقط رول باشد و یا مخلوطی از هردو.

باقی بقایتان

هه!

پیام زده شده در: ۱۴:۵۰ یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۲:۰۶:۱۳ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5468
آفلاین
استر من کاملا تا یه جاهایی() حرفایی که زدی رو قبول دارم، ولی آخه ما نیومدن داریم تا نیومدن! ممکنه یکی اصن بی مسئولیت باشه و هروقت عشقش بکشه سایت بیاد و مثلا حاضر نباشه به خاطر تدریس خودشو از کار و زندگی واقعیش بندازه و ترجیح میده خب با تاخیر این کارو انجام بده! و واسه همین مواقعه که به خاطر تدریس نکردن به موقع امتیاز کم میشه.

یعنی کسی که هست، اما تدریسش به دلایلی عقب میفته!

اما الان اصلا بحث سر اینه که این عضو 18 روزه پاشو توسایت نذاشته و لاگین نکرده! حتی نتونسته بفهمه هاگوارتز کی شروع میشه و برنامه ی تدریس کلاساش چه روزیه. هیچ کدوم از اینارو نبوده که ببینه!!! تازه یه اطلاعیه دادی بودی برای اساتید و گفته بودی اگه کنار اومدن با این قوانین برا کسی سخته، بیاد و تدریسشو پس بگیره. این عضو این موقع هم نبوده حتی!!!! وگرنه شاید اگه میدید واقعا میومد و میگفت که بیخیال منو از استادی بردارین.

مشکل نتی یه هفته س، دو هفته س، دیگه سه هفته که نمیشه. شما پست 1956 که مال چوچانگ هست رو نگاه کنین! نوشته:

نقل قول:
سلام! اینجانب چو چانگ حضور خود رو برای شرکت در مقام استاد معجون سازی اعلام مینمایم!

البته نشد هم مهم نیست:| چون بیشتر دلم میخواد مراقب یا مسئول برگزاری مسابقات باشم:)

پس یادتون باشه که اگه کسی دیگه ای این درس رو خواست بهش بدیدبرای من معلمی زیاد مهم نیست!

انگ بی مسئولیتی رو هم شاید (مطمئن نیستم ) نشه روی این عضو زد. چون ممکنه با همین فرض که اصلا منو بعنوان استاد قبول نکردن (معجون سازی همیشه پرطرفدار بوده حالا بگذریم که ایندفعه در کمال تعجب هیچ کس جز چو نخواست) و شایدم گذاشتن وقتی مسابقه برگزار شد درخواست بدم، نیومده باشه تا ببینه واقعا چی به سر درخواستش اومده. شاید واقعا فک کرده این درخواست جدی نبوده و یه درخواست اولیه بوده تا ببینن کیا حاضرن بیان.

من نمیدونم سر این عضو چی اومده که این همه وقته نیومده، اما چطور میتونین مسئولیت کسی که هیچ راه ارتباطی ای باهاش نداریم رو گردن گروهش بندازین؟ کسی که در دسترس هست و بی مسئولیتی میکنه و حرف گوش نمیکنه و بعنوان یه عضو گروهش داره فعالیت میکنه، با کسی که اصلا حضور نداره خیلی فرق میکنه.

دلور اواسط تابستون یهو فعالیتشو متوقف کرد و رفت و اعضای اسلایترین اصلا نمیدونستن که دلور کجاست و چرا نمیاد تدریسشو بکنه. بعد یکی از مدیرا گفت که تو انجمن مدیرا اعلام کرده که نمیاد و فعلا هیچ گونه فعالیتی تو سایت نداره.

اینجا سالازار، مدیر قبلی، کاملا به گروه اسلایترین حق داد چون عضوی که نیست، خب اصلا نیست! گروهش چه گناهی داره؟ و گفت فقط همین جلسه رو امتیاز کم میکنم و بعدش دیگه هیچ امتیازی به خاطر نبود دلور در سایت، از این گروه کم نشد. واقعا هم به حق بود خب! حالا نمیدونم عضو دیگه ای از اسلایترین این مسئولیتو بعهده گرفت یا اینکه کلا کلاس حذف شد. یادم نیست، اما اونجا عفو و بخشش(!) انجام شد، پس چرا اینجا برای عضوی که اصلا روحشم خبر نداره هاگوارتز کی شروع شده و برنامه ی تدریس خودش چیه، یا اصلا حتی مطمئن نیست بعنوان استاد انتخاب شده یا نه، این موضوع برقرار نیست؟

رووناییش منطقی نیست؟ طرف حتی نمیدونه استاد شده!!! نمیدونه کلاساش چه روزاییه!!! نمیدونه اصلا هاگ شروع شده!!!

به خاطر نبود این عضو ما دقیقا 55 امتیاز از دست میدیم! :|

موقع امتحاناس، چطور میتونیم انتظار داشته باشیم کسی که 18 روزو نیومده، حالا وسط امتحانا پاشه بیاد و بقیه جلساتو تدریس کنه؟ :|

ما اصن یکی رو از ریون میفرستیم که تا آخر تدریسارو انجام بده تا برنامه ریزی ای که برای کلاسا کردی به هم نخوره. این مسئولیتو که یه ریونی باعث به هم ریختن برنامه ها میشه رو میتونیم بپذیریم و برا جبرانش یکی دیگه رو بفرستیم اما نبود یک عضو رو واقعا نمیتونیم کاری کنیم. هیچ کاری از دستمون برنمیاد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۸ ۱۵:۰۳:۵۰

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.