هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد تبلیغاتی پیوز
پیام زده شده در: ۱۷:۲۴ سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
نقل قول:
اهدافی که در پستت لیست کرده بودی زیاد باز نشده بود و یک کلی گویی بود به نظرم باید اولین پستت یکم بهتر می بود !

هر کدام از اهداف پست اول به طور مفصل در یک پست جداگانه شرح داده میشود !

نقل قول:
* شکیل ستادی به نام «ستاد خیر و شر» برای همکاری محفلیون و مرگخواران در فضایی خارج از دعوا های متداول

آلبوس دامبلدور :

نقل قول:

همون نظام خاکستری ؟
واقعاً به چه کاری میاد؟ آیا فایده ای برای محفل ، مرگ خواران و انجمن های رول داره؟

گفته من هیچ ربطی به نظام خاکستری نداره ! کلا من هیچوقت از تئوری رنگ ها سر در نیاوردم ... !

منظور من دقیقا ستیز محفل و مرگخواران بود ! توی پست بعدیم بیشتر توضیح میدم !

نقل قول:

قبول اینکه در حال حاضر فعالیت رول بستگی به اعضای ایفای نقش داره خیلی مهمه و این که ارتباطی با ویزنگاموت نداره این نکته ولی فعال کردن تمامی ایفای نقش بستگی داره به فعالیت تمامی اعضا! وزارت چه قدر میتونه در این امر ایفای نقش رو یاری کنه؟

ایفای نقش اعضای خوبی داره ! جدا از این مساله که با تموم شدن سری هری پاتر تازه وارد های جادوگران کم شدن و با توجه به اینکه سایت همیشه در نیمه دوم سال فعالیتش یک سوم نیمه اول بوده میشه گفت ایفای نقش با وجود تمام این شرایط از پتانسیل خوبی برخورداره ! فقط این پتانسیل اونطور که باید به کار گرفته نمیشه ...

ویزنگاموت میتونه کمک کنه تا سوژه ها منحصر به تاپیک ها نباشه و یک سوژه مثل جنگ دامبلدور و لرد به غیر از تاپیک اصلی در همه ایفای نقش طنین انداز بشه ! مثلا توی تاپیک دسته اوباش در موردش صحبت بشه و تدی توی تاپیک همانند یک سفید اصیل بنویسید داستانش رو برای جیمز تعریف کنه ! این یعنی بسط دادن سوژه ها به کل دنیای ایفای نقش ... !

نقل قول:
آیا با روی کار اومدن تو ، شاهد وزارتی سفید هستیم ؟ آیا حقوق سالمندان افزایش می باید؟ آیا ریش سفید به نماد اصلی کشور تبدیل می شود ؟

وزارت من رنگ خاصی نخواهد داشت ! من شخصا تضمین میکنم که هوای سالمندان رو دارم ... بخصوص اون ریشو هاشون

ریش نماد قطب سفید ماست ! بذار همینطور بمونه چون در یک وزارت بیرنگ نماد سفید معنی نداره !

سدریک :

نقل قول:
چطور چنین چیزی ممکنه ؟
آیا این باعث بیشتر دامن زدن به اختلافات نمیشه ؟

آیا این افراد که در این ستاد همکاری میکنن از جامعه محفلی یا مرگخواری خودشون ترد (طرد؟) نمیشن ؟

طرح « ستاد خیر و شر » نوعی ستیز مخفیانه در بین محفل و مرگخوارانه ... در پست بعدی بیشتر توضیح میدم !

مری باود :

نقل قول:
شما طرفدار این هستید که وزارت رو سفید کنین ؟ یا اصلاً وزارت شما ربطی به محفل خواهد داشت ؟

اینکه ما سیاه و سفید رو دخیل در وزارت بدونیم کار درستیه ؟

وزارت من به هیچ ارگان یا گروه دیگه ای در سایت ربطی نداره ! وزارت من قطب سوم سایت میشه و تفرقه افکن یا مصلح دو جبهه سیاه و سفید خواهد بود !

رنگ در وزارت معنی نداره ! مثل اینه که یک ادم خوب و بد رو به جرم دزدی پیش یک قاضی ببری و قاضی اون آدم رو فقط به جرم بد بودنش متهم بکنه !

این کاملا بی معنیه ! به وزارت خاکستری هم اعتقادی ندارم ! رنگ در وزارت معنی نداره ! وزارت در هر روزی که فعالیت روزانه اش رو شروع میکنه به مقتضای شرایط، اون رنگی رو به خودش میگیره که به نفع جامعه ( رول ) باشه !

نقل قول:
به نظرت اگه چنین ستادی درست بشه که در اون محفلی ها و مرگ خوارها کناره هم فعالیت کنن اونم با دوستی ! به ایفای نقش ضریه نمی خوره ؟

در کتاب ها هیچ گاه محفل با مرگخوارها در آرامش و صلح نبوده ! این کار باعث دور شدن سایت از ایفای نقش واقعی می شه ! نظرت چیه ؟ این طور نیست ؟

ضربه به ایفای نقش نمیخوره ! اینکار یک همکاری هوشمندانه و سرشار از ذکاوته ! باز هم تو رو به پست بعدی خودم ارجاع میدم !

دور شدن ایفای نقش از کتاب و واقعیت ؟ ... داری شوخی میکنی ؟

بذار بهت بگم ایفای نقشی که آنیتا دامبلدور (یک شخصیت خارج کتاب) مدیرشه نمیتونه هرگز به کتاب نزدیک بشه ! این ایفای نقش از پایه ایراد داره و من هم وقت و اختیار این رو که پایه هاش رو درست کنم ندارم ! ضمن اینکه کتاب هری پاتر تموم شده ولی ایفای نقش در حال حرکته و در نتیجه محدود کردنش به کتابی که ساکن شده اصلا به نفع نیست !

مطمئنم اعضا هم اکثرا دوست دارن ایفای نقش همینطور ادامه پیدا کنه و استثنا هایی مثل اینیگو خیلی کم هستن !

با تشکر ...

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۶:۳۴ سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۸۷

آلفرد بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۷ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۲:۴۰ جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۱
از دیروز تا حالا چشم روی هم نذاشتم ... نمی ذارم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 466
آفلاین
نقل قول:
* شکیل ستادی به نام «ستاد خیر و شر» برای همکاری محفلیون و مرگخواران در فضایی خارج از دعوا های متداول

به نظرت اگه چنین ستادی درست بشه که در اون محفلی ها و مرگ خوارها کناره هم فعالیت کنن اونم با دوستی ! به ایفای نقش ضریه نمی خوره ؟

در کتاب ها هیچ گاه محفل با مرگخوارها در آرامش و صلح نبوده ! این کار باعث دور شدن سایت از ایفای نقش واقعی می شه ! نظرت چیه ؟ این طور نیست ؟

ویرایش شده توسط آلفرد بلک در تاریخ ۱۳۸۷/۹/۱۲ ۱۶:۳۶:۲۲

پیام زده شده در: ۱۵:۲۴ سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۸۷

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
خب من یه سوالی رو اینجا مطرح میکنم که فکر میکنم با اینکه جوابش رو خودم میدونم اما لامه که صریحاً دیگران هم بدونن !

شما طرفدار این هستید که وزارت رو سفید کنین ؟ یا اصلاً وزارت شما ربطی به محفل خواهد داشت ؟

اینکه ما سیاه و سفید رو دخیل در وزارت بدونیم کار درستیه ؟

مرسی ! مری !

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۴:۰۱ سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۱ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۲:۰۵ یکشنبه ۸ دی ۱۳۸۷
از آرامگاه سپید
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 131
آفلاین
با سلام و درود فراوان بر یگانه کاندید سپید دنیا! بیا بغل دامبل جون!

اهدافی که در پستت لیست کرده بودی زیاد باز نشده بود و یک کلی گویی بود به نظرم باید اولین پستت یکم بهتر می بود !
چند موردی سوال داشتم که ذکر می کنم :
نقل قول:

همون نظام خاکستری ؟
واقعاً به چه کاری میاد؟ آیا فایده ای برای محفل ، مرگ خواران و انجمن های رول داره؟

نقل قول:
* گسترش مرز های رول به کل انجمن های ایفای نقش با کمک ویزنگاموت

قبول اینکه در حال حاضر فعالیت رول بستگی به اعضای ایفای نقش داره خیلی مهمه و این که ارتباطی با ویزنگاموت نداره این نکته ولی فعال کردن تمامی ایفای نقش بستگی داره به فعالیت تمامی اعضا! وزارت چه قدر میتونه در این امر ایفای نقش رو یاری کنه؟

آیا با روی کار اومدن تو ، شاهد وزارتی سفید هستیم ؟ آیا حقوق سالمندان افزایش می باید؟ آیا ریش سفید به نماد اصلی کشور تبدیل می شود ؟

فعلاً همین ها!
با تشکر فراوان به یار عزیزم !
با احترام.

پیام زده شده در: ۷:۴۱ سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۸۷

سدریک ديگوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۷ جمعه ۲۴ آبان ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۰:۰۸ شنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 21
آفلاین
نقل قول:

چطور چنین چیزی ممکنه ؟
آیا این باعث بیشتر دامن زدن به اختلافات نمیشه ؟

آیا این افراد که در این ستاد همکاری میکنن از جامعه محفلی یا مرگخواری خودشون ترد (طرد؟) نمیشن ؟

من همون خوشتیپه ام ...

پیام زده شده در: ۱۵:۵۶ دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
بسم رب الهاگوارتس !

اینجا که ملاحظه میکنید رو میگن ستاد انتخاباتی ! یعنی اینکه «مثلا» من باید اینجا تبلیغ کنم و اینا ...

اول از همه اینکه قبل از ورود لطفا شئونات آسلامی را رعایت کنید و از انداختن هرگونه آشغال و اشیاء فلزی در ستاد هم اکیدا خودداری کنید. در ضمن ارائه بلیط نشانه شخصیت شماست !

اینکه چی شده من کاندید وزارت جادو شدم مربوط به این میشه که اصلا چرا من عضو ایفای نقش شدم ! قرار نیست تحول عظیمی در رول ایجاد کنم ! نه برای اینکه نمیتونم و نمیخوام ! بلکه برای اینکه اعتقاد دارم رول داره در مسیر درستی پیش میره ، فقط داره از فرعی میره و یک نفر باید بندازتش توی جاده اصلی و هدف اصلی من هم همینه !

رول سایت یک راننده ای میخواد که دست فرمانش خوب باشه که متاسفانه نیست و منم قرار نیست راننده بشم چون وزیر اختیار گرفتن فرمون رول رو نداره ! اما میتونم یک نقشه خوان خوب بشم تا شاید این راننده راهش رو درست پیدا کنه !

از این اراجیف بالا که بگذریم اصلی ترین اهداف بنده از کاندید شدن در وزارت جادو به شرح زیره :

اهداف محوری و اصلی :
* سعی در ایجاد پیوستگی بین انجمن های مختلف ایفای نقش مانند یک دنیای واقعی جادوگری.
* هماهنگی ناظرین انجمن ها
* گسترش مرز های رول به کل انجمن های ایفای نقش با کمک ویزنگاموت
*سازمان دهی وزارت و طرح سوژه های متعدد و مرقوب
* هماهنگ کردن دو قطب سیاه سفید و تبدیل وزارت به قطب سوم سایت
* تقویت ایفای نقش با بسط دادن سوژه ها در فضایی وسیع و مجازی
* نظرخواهی از همه اعضا پیرامون ایفای نقش و بحث و گفتگو در مورد آن و ارجاع مشکلات اساسی و راه حل آنها به ویزنگاموت برای اجرا

ادامه سخنان روح مزاحم برای نوبت بعدی ...

ویرایش شده توسط پیوز در تاریخ ۱۳۸۷/۹/۱۱ ۱۶:۰۳:۴۲

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

ستاد تبلیغاتی پیوز
پیام زده شده در: ۱۶:۱۳ یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۷

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
دوست عزیز ستاد انتخاباتی شما فعال شد ، امیدوارم در یک رقابت درست و عادلانه در کنار دیگر رقبا به نتیجه مطلوب و پیروزی دست یابید . شما از امروز تا ساعت دوازده شب یکشنبه هفدهم آذر ماه میتوانید در این ستاد به تبلیغات بپردازید.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.