هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: رادیو وزارت!
پیام زده شده در: ۹:۲۷ پنجشنبه ۲۹ دی ۱۳۸۴

گلوری گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۱ چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۶ یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۵
از خوابگاه دختران گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 176
آفلاین
*ويژه برنامه روز عيد*

مثل آدم شروع كن بابا باشه نگران نباش
بوممم.....نه اشتباه شد بايد مثل آدم باشم
دينگ ..... دينگ
سلام شنوندگان محترم . اميدوارم حال همه ي شما خوب باشه!! عيد بر همه ي شما عزيزان مبارك باشه!!
با ويژه برنامه روز عيد در خدمت شما هستيم اميدواريم كه از برنامه لذت ببريم جا داره از همين جا از دنيل واتسون و گلوري گرنجر تشكر كنم كه من رو در تهيه اين ويژه برنامه ياري دادن
خب ديگه بيشتر از اين شمارو منتظر نميزاريم ميريم كه برنامرو آغاز كنيم
خب ما از يكي از شخصيتهاي سايت دعوت كرديم كه در راديو ما حضور بيابن و ايشون هم كسي نيستن جز ...............
حدس بزنيد ديگه بگيد شايد درست باشه !!!!!
اين شخص كسي نيست جز آلبوس دامبلدور بزرگ !!!
خب آلبوس جان خيلي خوش آمدي به راديو گريفيندور
آلبوس:خواهش ميكنم ممنونم از همه ي شما عزيزان.!!
_خواهش ميكنم آلبوس جان ما كه كاري نكرديم اجازه دارم شروع كنم آلبوس جان !!!
آلبوس:خواهش ميكنم!!!!
_خب به عنوان سوال اول آلبوس جان :
1) شما اصلا چه جوري با سايت جادوگران آشنا شديد؟

بنده در يك روز آفتابي گرم يك مجله ماگلي خريدم و بعد توسط اون با سايت جادوگران آشنا شدم.

_ممنون

2)با اولين نفري كه تو اينجا ارتباط بر قرار كردين كي بود و چه جوري؟

اولين نفر پروفسور مك گونگال سابق(يكي از مديران سابق سايت) بود كه من رو مورد لطف قرار داد و به صحبتهاي چرت من گوش فرداد و بعد از مدتي بنده را ناظر هافلپاف نمود!

3)چرا شخصيت زاخارياس اسميتو انتخاب كرديد؟

يادمه موقع انتخاب شخصيت فقط به فكر ورود به ايفاي نقش بودم و زياد به خود شخصيت اهميت نميدادم ولي فكر كنم به خاطر اين بود كه زاخارياس اسميت شخصيت تعريف شده ي كاملي در كتاب نبود و ميتونستم راحت باهاش بنويسم.به خاطر همين بود فكر كنم انتخابش كردم.

4)چه جوري به شهرت رسيدين؟

خب راستش من بعد از يه مدت كوتاه كه در گروه گريفندور بودم به فكر گروه شخصيتم(زاخارياس اسميت) يعني هافلپاف افتادم و به اين گروه پيوستم.بعد از مدتي كه اعضاي هافلپاف بيشتر و بيشتر ميشدند بنده فعاليت شديد داشتم و به همين دليل توسط پروفسور مك گونگال ناظر تالار هافلپاف شدم.بعد از مدتي كار كردن با گروه و همچنين تاسيس گروه اچ سي او به مبارزه با ولدمورت اون زمان يعني مرلين كبير حال حاضر پرداختم و در اون زمان بود كه به عنوان تاسيس كننده گروه خاله بازارن سايت شناخته و معروف شدم!!...البته لازم به ذكره كه در همين حال و هوا بنده توسط امپراطور تاريكي(يكي از مديران آن زمان) به عنوان ناظر انجمن پيشنهادها هم شناخته شدم.بعد از افول لرد ولدمورت بنده باز هم فعاليت شديدي داشتم و به همين خاطر ناظر چند جاي ديگر شدم كه بعد از اون هم به خاطر اينكه مدرسه هاگوارتز مدير نداشت به سمت مديريت اين مدرسه برگزيده شدم(البته لازم به ذكره كه قبل از اون معلم هاگوارتز شده بودم)...بعد از مدتي هم كه به خاطر اينكه سايت دامبلدور خوبي نداشت به پيشنهاد دامبلدور شدن رو پذيرفتم و ايني كه ميبينيد شدم!

5)چه جوري با ايوانا ( كتي بل كنوني ) آشنا شدين؟ و رابطتون با ايشون الان در چه مرحله ايه؟

(بابا بي خيال استرجس جان!!!)....خب بهتره شما رو بپيچونم!...ايشون عضو گروه خاله بازان بودند و بعد از مدتي با خاله بازي شديد بنده و ايشون! زاخارياس اسميت با ايوانا اسميت ازدواج كرد!...رابطه در حد ازدواج بود!...ولي ديگه فكر كنم زاخي و ايوانايي نباشه!..آقا چرا سوالاي قديمي ميپرسي؟

6)بهترين نمايشنامه اي كه در طول دوران عضويتتون نوشتين چي و كجا بوده و قشنگ ترين جمله تو اون نمايشنامه چي بوده؟

خب راستش نمايشنامه با نمايشنامه خيلي فرق داره.جدي داره...طنز داره!
خب فكر كنم به هر حال چون الان خودم احساس ميكنم بهتر و راحتتر ميتونم بنويسم تمام پستاي الانم از نمايشنامه هايي كه در زمان زاخارياس اسميت بودن مينوشتم بهترن.
ولي اگه بخوام انتخاب كنم از شخصيت قبليم يه نمايشنامه طنز تويه تاپيك دژ مرگ(فروم خانه ريدل) داشتم كه خودم ازش خوشم اومده بود.حالا بقيه رو نميدونم.در اون نمايشنامه يه قسمتي وجود داشت كه اژدهايي چند بار از بالاي سر زاخي و سرژ رد ميشن و زاخي و سرژ شروع به چرت و پرت گويي ميكنند!...به هر حال طنزش فكر كنم جالب بود!
ولي در مورد پست جدي بايد بگم كه فكر كنم همين يكي از نمايشنامه هاي اخيرم كه تويه فكر كنم يه هفته پيش نوشته بودمش به نام **ققنوس** در تاپيك""خانه هاي هاگزميد"" بود.در كل در اين نمايشنامه هر چي فضاسازي بلد بودم رو اجرا كردم!!خودم از فضاسازيش خوشم اومد...يه جمله جذاب هم داشت كه ميگفت««در را مگشاي كه سرماي جانگذار زمستان ما را در بر ميگيرد!»» يا يه چيزي تو همين مايه ها!

خب شنوندگان عزيز براي اين كه شما خسته نشيد شما رو به شنيدن پيام جادوگري دعوت ميكنيم اين شما و پيام هاي جادوگري.

رينگگ....رينگگ

آگهي اول=دستمال هيچ كاره خانم اسميت با اين دستمال هيچ كاري نميتونيد بكنيد
يكي:پس براي چيه؟
_براي تزيين

آگهي دوم=جارو نشكن خانه ساخت شركت آقاي پا گنده
آقا من هرچي از اين جارو بگم كمه فقط ميدونم بزني توي سر خر ميخوابه بيشتر براي خوابوندن افراد به كار ميره

آگهي سوم=بي سيم مجيك ساخت شركت دنيل
آقا هر كي رو ميخواي پيدا كني يك بي سيم بزار تو جيبش و با بي سيم دومي پيداش كن بيشتر به درد ....................(سانسور شدش)

رينگگ....رينگگ

خب دوباره سلام شنودگان محترم !!! اميدواريم تا اينجاي گزارش لذت برده باشيد و خسته نشده باشيد
مريم كه ادامه گزارش رو شروع كنيم
_آلبوس جان خسته كه نشدي؟؟
آلبوس:نه بابا خسته چي!!!!!
_پس ادامه بدم؟؟
آلبوس:خواهش ميكنم!!!
_ممنون.

به عنوان سوال 7:

7)چرا شخصيت آلبوس دامبلدور رو انتخاب كردين؟

خب چند تا دليل داشت:اولا نياز سايت به دامبلدور رو احساس ميكرديم همه...دوما اينكه ميتونستم با اين شخصيت راحتتر مديريت مدرسه هاگوارتز رو بر عهده بگيرم....سوما اينكه به هر حال اينكه كسي دامبلدور سايت باشه به نظرم افتخار بزرگي ميومد!...چهارما اينكه به نظرم دامبلدور سوژه بيشتر داشت تا زاخي.ولي خب بعدا به اشتباهم پي بردم!...و آخر هم اينكه من از اول يه سفيد بودم و سفيدي رو از سياهي بيشتر دوست داشتم.

8)به نظر شما كدام يك از اين دو شخصيت با شما سازگاري بيشتري داشت؟

سوال خوبي بود!...دقيقا زاخارياس اسميت!....مطمئن باشين اگر هر يك از شماها جاي من قرار بگيريد تازه به اين موضوع پي ميبريد.دامبلدور عاري از هر گونه سوژه جديده!...حالا زياد اغراق نكنم ولي واقعا با دامبلدور نوشتن مهارت خاصي ميخواد كه چند بار هم اعتراف كردم كه الان دارم تمام توانم رو استفاده ميكنم ولي باز به نظرم نميتونم اون طور كه بايد و شايد دامبلدور خوبي باشم و از خودم راضي نيستم.ولي اينم مطمئنم كه فقط من اين طوري نيستم.من حاضرم جامو با يكي از شماها يه مدتي عوض كنم تا بفهمين چي ميگم!

9)اگه بخواين شخصا بهترين عضو سايتو از هر نظر انتخاب كنيد اون كيه و چرا؟

خب مشخصا امپراطور تاريكي!...تا حالا كسي رو ديدين كه مثل امپراطور تاريكي بتونه نمايشنامه نويسي كنه؟....انتخاب دومم هم گيلدروي لاكهارته!

10)چه جوري با سرژ تانكيان آشنا شديد؟و نظرتون درباره ايشون چيه؟

خب آشنايي من با سرژ از زماني شروع شد كه من از معرفي شخصيتش خوش اومد و به هافلپاف دعوتش كردم.در اون زمان هافلپاف خيلي عضو نداشت.سرژ هم كه براي انتقام اومده بود!همون طور كه گفتم هافلپاف عضو خوبي آن چنان نداشت و من و سرژ تلاشمون رو ميكرديم كه اين گروه رو بالاتر بكشيم كه فكر كنم تا جايي تونستيم.اون زمان من با سرژ زوج خوبي رو تشكيل داده بودم كه همون زوج خوب در سايت باعث دوستيمون حتي در سطح مسنجر شد!

11)اگه بخواين يك جمله به اعضاي گريفيندور بگين چيه؟

-(استرجس جان فكر كنم اينطوري سوالت رو مطرح كني كه يه جمله به اعضاي سابت بگم بهتر باشه!به هر حال من به دوتاش جواب ميدم!)
يه جمله به گريفندوريا»»» تلاش پايه ي همه چيز در سايت جادوگران است!
يه جمله به اعضاي سايت»»» سعي كنيد به جاي انتظار براي اينكه كسي كاري انجام بده، خودتون وارد عمل بشيد!

12)شما واقعا چند سالتونه؟ (اگه ميخواين جواب بدين)

سوال خاله بازانه اي بود!....ولي 16 سالمه!...اينو كه ديگه همه ميدونن!...آخه آقا گزارشگر دروغم كجا بود؟!...منو كه همه از نزديك ديدن!...كافيه به گالري نگاهي بيندازيد!(منظور عكسهاي جشن سايته)

13)چه سوالي بود كه شما دوست داشتين تويه اين مصاحبه از شما پرسيده بشه؟ (اگه ميشه سوال با جوابش رو بگين)

خب راستش سوال اين بود
سوال:شخصيت واقعي كدوم يك از اعضاي سايت خوشتون مياد؟
جواب:سدريك ديگوري يا همون سام وايز سابق!....به نظرم يه نوجوون فهيم و متشخصيه!

به عنوان سوال آخر:

14)اين گزارش رو در يك جمله نقد كنيد؟

در كل فكر جالبي بود!

خب ازت ممنونيم كه در اين مصاحبه شركت كردي !!!
خواهش ميكنم بازم از همه ي شما ممنونم

بسيار عالي
شنوندگان عزيز اميدواريم كه از اين گزارش لذت كافي رو برده باشيد ما منتظر نظرهاي شما درباره اين گزارش هستيم
از آلبوس هم يك بار تشكر ميكنيم كه ما رو در ساخت اين گزارش ياري كرد

يك بار ديگه هم عيد رو به شما تبريك ميگيم

همه ي شما عزيزان رو به خداي بزرگ ميسپاريم

تا برنامه بعدي خدانگه دار

ما منتظر نظرهاي خوب شما هستيم در ضمن به ما بگين كه دوست دارين گزارش بعدي با كي باشه؟

ارادتمند
گلوری گرنجر و همكاران (دنیل واتسون و استرجس پادمور)
راديو گريفيندور

ویرایش شده توسط گلوری گرنجر در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۹ ۱۲:۲۷:۰۰
ویرایش شده توسط گلوری گرنجر در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۹ ۱۲:۲۷:۵۵

[size=small][color=FF0000]عضو افتخاری ارتش الف د

پیام زده شده در: ۱۹:۳۵ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۴

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۴:۰۳:۵۱ چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
طبق آخرین اخبار از انتخابات در حال حاضر افراد زیادی برای این پست مهم نام نویسی کرده اند که برجسته ترین اونها گیلدروی لاکهارت نویسنده پرطرفدار جامعه جادوگری و یکی از خوشپوشترین و خوشتیپترین افراد... می باشد.
گیلدروی لاکهارت پس از سالها نویسندگی و ساختن داستانهایی از زندگانی گذشته اش در حادثه ای به شدت ضایع شد.. اما بعد از چند سال بستری شدن در سنت مانگو وضع ایشون به حالت طبیعی بازگشت و ایشون زندگی واقعی خود رو در کتابی با نام "فتال وویس آب بینی فروش" به رشته تحریر درآورد.
اما پس از مدتی به فعالیت دیگری بجز کتاب نوشتن پرداخت. در طی سال گذشته که کینگزلی شکلبوت وزیر بود وی توانست بساط بی جامه پارتی و تنفسهای مصنوعی را در این جامعه دایر کند و با اینکار عده کثیری از ساحره ها وقت بیشتری را در جامعه گذراندند.
حال خود این شخص آمده است تا با وزارت نیز دست و پنجه نرم کند و راه گشای بسیاری از این دست فعالیتها باشد.

هر روز ما یکی از کاندیداهای برجسته را به شما معرفی خواهیم کرد. با ما باشید.

هرگز نمی‌توانی از کسی که تو را رقیب خود نمی‌داند ببری

پیام زده شده در: ۱۶:۵۹ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۴

بیگانه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۸ سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۵۵ سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۸۸
از بعد از پل, دست راست دومين كوچه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 182
آفلاین
بيگانه:
من با كانديد شدن كرام موافقم و خوشحال! ولي اعلام مي كنم اگر به اجماع نرسيد من مي آم! چون يه وزير با راي اكثريت بهتر مي تونه اداره كنه!

پیام زده شده در: ۱۰:۵۶ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۴

کینگزلی شکلبوتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۵ شنبه ۲۰ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۵:۱۶ یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۷
از فضا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 402
آفلاین
وزیر مقتدر و اسبق سحروجادو:...کرام باید بیاید!

مصاحبه با وزیر اسبق سحروجادو:

با سلام و درود خدمت شنوندگان رادیو وزارت ...رادیویی که خودم تاسیسش کردم!

با توجه به اوضای مخوف جامعه پس از برکناریه من و دعوا سر لاحاف ملا!
خواستم بگویم تنها راه نجات شما کرام است...او یکی از با تجربه ترین و لایق ترین اعضای سایت است....او کسیست که ثابت کرد میتواند جلوی هرگونه سختی ایستادگی کند....او سفید نیست!....اما سفید هارا هم دوست دارد....اگر وزارت بدست سفید ها بیفتد میدانید که همان آش و همان کاسه ی دوران وزارت کرنلیوس فاج خائن که با کودتای من برکنار شد!...وگرنه همین الان نمیتوانستید با خیال راحت به همین سایت بیایید....و کرام بود که در زمان کودتای دوم مرلین و همدستانش که تشکیل میشند از ویزلی ها و میخواست آرتور ویزلی این کارمند احمق وزارت را به سلطنتی برساند.....و کرام ثابت کرد که میتواند شورش را در نطفه خفه کند...و کرد!

در آخر وزیر اضافه کرد:من نمیگویم به کی رای بدهید...همه ی کاندید ها برای من قابل احترامند...اما میتوانید به کسی که اول فامیلش "ک" است و قبلا هم معاون بوده رای بدهید!

یوزر آیدی شماره ی 57.
یکی از اعضای فوت شده،سوخته و خاکستر شده ی جادوگران.

پیام زده شده در: ۲۲:۲۵ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
(ولدمورت جان لطف کن عکسا رو یه جوری بذار که متنهات نپرن وسط دیوار!! فکر کنم اگه عکسا رو وسط چین یا راستچین کنی درست بشه.)
همینجا به تمام ملت جادوگری اعلام میدارم که حرفها و سخنان کسانی رو که دلشون میخواد با دروغ و شایعه به وزارت برسن باور نکنند. همین کینگزلی با آن ماموران نوشابه ای در آن زمانها {که قدرتشان بیشتر از حالا بود} با گاز نوشابه مردم را به حال مرگ در می آوردند و متفرق می کردند. همین افراد هم اکنون مشغول تحریک مردم بر ضد کشور خودشون هستن! چرا؟ برای یک تخت بی ارزش؟ برای رسیدن به مال؟ اگر میخواهید هفته ای دو بار برای تفریح به فرانسه بروید(جناب شکلبوت) اگر میخواهید روزانه صدها میلیون گالیون درآمد داشته باشید حداقل راستگو باشید!

پیام زده شده در: ۲۱:۵۵ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۲ سه شنبه ۷ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۳۹ یکشنبه ۹ بهمن ۱۳۸۴
از خانه ریدل ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 312
آفلاین
تظاهرات علیه رفراندوم

هم اکنون خبرهایی حاکی از تظاهرات بر ضد مرلین در سراسر جهان به دست ما رسیده است که نشان میدهد مردم هنوز به کینگزلی و کرام علاقه مند هستند
این در حالی است که کارشناسان احتمال این را میدهند امپراطور سیاه (دارکی) و مرلین تصمیم دارند با فریب دادن هری پاتر و آبرفورث کینگزلی را از قدرت برکنار نموده و سپس سایت را از زیر دست هری پاتر و آبرفورث بیرون آورند
به تصاویر تظاهرات امروز نگاه کنید:

تصویر کوچک شده

در این تصویر به وضوح میبینید که گارد ویژه هری پاتر به ضد و خورد با تظاهر کنندگان مشغول هستند

تصویر کوچک شده

در این تصویر نیز یکی از طرفداران کرام و کینگزلی توسط این گارد به محل نا معلومی منتقل میشود

تصویر کوچک شده

تظاهرات میلیونی بر ضد مرلین و پاتر

تصویر کوچک شده

تصویر یک جادوگر بسیجی تند رو که از طرفداران حاجی دارکی میباشد و اصرار دارد تا یک طلسم مرگبار را بر سر تظاهر کنندگان خالی کند

تصویر کوچک شده

تصویر خون تظاهر کنندگان!!! نشان میدهد که چقدر استکبار در این سایت شدید است!

تصویر کوچک شده

در پایان هم تصویر مرلین را در مخفیگاه خود میبینید که چهره خود را با ماسک پوشانده است هرچند چهره واقعی او چندان زیبا تر هم نیست!!!

وزیر و معاون وزیر باید سیاه باشند!!!

خبرگذاری ارتش جادوی سیاه (DANA)

[b][size=medium]اولین جادوگر در تمامی دوران ها که توانسØ

پیام زده شده در: ۲۱:۰۱ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴

سوسك بي همتا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۳ چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۳۱ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳
از چاه فاضلاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 715
آفلاین
تظاهرات طرفداران كينگزلي
شنوندگان عزيز سلام!
ديروز طرفداران وزير سابق سحر و جادوي بريتانيا،‌ كينگزلي اعظم، كه به دلايل نا معلوم از وزارت خلع گرديد دست به شورش ميليوني زدند. در اين تظاهرات مردم با سر دادن شعار:
«ما اهل كوفه نيستيم ... كينگزلي تنها بماند»
از كوچه دياگون تا جلوي درب وزارت سحر و جادو حركت كردند.

در جلوي درب وزارت رييس تظاهر كنندگان «حاج آقا شيخ سوسك العظما» كه از مراجع تقليد است به خبرنگار ما گفت:
من حكم جهاد ميدم بر ضد مرلين! من ريش هاي اين مرلين رو آتيش ميزنم! من كه ميدونم! آستاكبار در اين قضيه نقش داره! من در دهن آستاكبار مي زنم!‌ اگر اون خروس... نه... اگر اون آبرخروس رو ديدين... بهش بگين... من بر ضدش حكم جهاد صادر مي كنم... بهش بگين... من در دهنش مي زنم... بهش بگين...

چندي بعد نيروهاي مردمي بسيج جادوگري نيز به تظاهر كنندگان پيوستند. اين نيروها براي شكستن درب وزارت و وارد شدن به آن تلاش بسيار كردند و حتي 1000 شهيد و مجروح بر جاي گذاشتند! اما موفق نشدند و در بيرون از وزارت به جمع ميليوني مردم پيوستند! مردم هم به حمايت از آنها تا مدتي شعار مي دادند:
« آستاكبار تو چه فكريه؟ ... بسيج طرفدار كينگزليه! »
پس از مدتي شعار تظاهركنندگان تغيير كرد:
«برادر بسيجي ... خدا نگهدار تو»

سپس سياه سوله هاي مكتب حسيني (لقب طرفداران كينگزلي) به حمايت از كينگزلي همه با هم فرياد زدند:
«كينگزلي آزاده ... آماده ايم آماده!»
و
«نه قرمز، نه آبي، فقط مشكي عشقي!»

در آخر همه با هم شعار زير را سر دادند:
«تا انقلاب مهدي (عج) ... شورش ادامه دارد»
و در آخر دعاي زير را خواندند:
« خدايا! خدايا!
تا انقلاب مهدي (عج)
از نهضت كينگزلي!
محافظت بفرما!
كينگزلي دلاور!
به لطف خود نگه دار!»

و سپس جمعيت به آرامي متفرق شد و مرلين و آبرخروس توانستند از مخمصه جان سالم به در ببرند!
(بايد هر شعار با آهنگ مخصوص خود خوانده شود!)

سلطان سوسك بي همتا!

پیام زده شده در: ۵:۰۵ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
در حالی که همه مردم خود را برای رفراندوم تعیین حکومت جادوگری انتخاب میکنند هنوز عده ای از یاران دست نشانده رژیم سابق قصد اغتشاش و آشوب دارند ولی اداره بسیج جادویی قول داد به زودی عوامل باقی مانده این اغتشاش ها را نیز ساکت خواهد کرد ... در عین حال ...
شنوندگان عزیز توجه فرمایید هم اینک آلبوس دامبلدور در مورد حوادث اخیر بیانیه ای صادر کرد که به شرح زیر میباشد:
« مردم بدانند این کسی که در خارج از کشور رفته و پیام میده ... همان کسیه که از گوشت و خون این ملت بوده و خون ملته تو شیشه کرده....
من به آنها میگویم این ملته ما دیگه فریب شماره ( شما + را . مترجم) نمیخوره. مردم ما آسلام ره انتخاب کرده و نوع حکومت خوشه خودش انتخاب میکنه. آنهایی هم که گفته همه باید کاندید بشه بدانه به اینها نباید ترحم بشه و فرصت دوباره داده بشه اینها منتظر فرصته تا استفاده کنه که ما با چنگ اندازی به ریش مرلین گذاشته نمیشه اینطور بشه بلکه آنطور مشه که آسلام ناب مرلین در این کشور برقرار بشه»

ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۳/۲۴ ۹:۵۳:۳۰

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۴:۳۳ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
کرام:مرلین مطمئن باش..که هیچ رفراندومی برگزار نخواهد شد....همانطور که قبلا نبوده!!!!
وزیر با اقتدار به وزارتش ادامه میده...متاسفانه سفر وزیر به ساحل عاج کمی طول کشید و باعث شد شماها باز هوس کودتا کنید...فکر کنم کودتای خونون پایین اومده بوده!!!!
از همین جا اعلام میکنم جز کیگزلی کسی وزیر نیست و نخواهد بود...امضا کرام

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۱۹:۰۸ دوشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۸۴

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
مرلین: اوه مطمئنا منظور ما این نیست که شما بروید جناب کینگزلی! اگر صلاحیتش را داشته باشید میتوانید در انتخابات کاندید شوید.. اگر اینطور که خود میگویید در دل مردم جای دارید و از هر شخص دیگری در امر وزارت لایق هستید مطمئن باشید رای خواهید آورد و انتخاب خواهید شد! هدف ما براندازی حکومتیست که بوسیله یک کودتا بوجود آمده! خوب اگر حکومت شما درست بوده و باشد این بار با رای مردم انتخاب خواهید شد. حتما شما به این ضرب المثل اعتقاد دارید که بادآورده را باد می برد!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.