هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: **کلاس بینش و منکرات جادویی**
پیام زده شده در: ۱۹:۲۴ سه شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۴

ادی ماکایold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۳ یکشنبه ۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۲ دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۹
از كوچه پشتي عمه مارج اينا !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 536
آفلاین
جلسه ششم درس بينش و منكرات جادويي

خب امروز ميخوايم در مورد چند تا مورد ، مورد پردازي كرده و وزير پشمك را بنماييم تا باشد ديگر ما را ننمايد.(چون جلسه آينده امتحان سمج هست ، سعي ميكنيم از همه جا دستي داشته باشيم)

مورد اول:
دو چيز سياست را مينمايند:
1-مذهب:اصولاً از همان قديم الايام اين چيز با سياست درگير است.گويا كه اولين مرد سياسي جهان مرد بوده!اما هيچگاه بويي از مردانيت نبرده!زيرا كه مذهبي نبوده ، آسلام را نهي ميكرده ، همش از آره استفاده ميكرده ، چرا كه او سياسي بوده.لذا به خاطر همين تناقض سياست حرام است...حرام!ما مخالف اين هستيم!آما بعضي از علماي اهل حال ، حال داده اند و سياست را مكروه گذارده اند تا كارهاي آسلام نماند!

2-داشتن مو در كله و صورت:پشموك بودن كله امري مكروه براي عوام الناس است ، زيرا كه لذا! آما براي سياستمداران اينكار امري حرام است!كله بايد هوا بخورد ، بايد چشم دشمن را كور كند ، بايد چشم بيناموسان را دور نگه دارد ، بايد وسوسه نكند! اسموت فوايد ديگري نيز دارد:نميگذارد كله سفيد بماند و رنگ كله و صورت را يكسان مينمايد ، در آينده كه از سياست بيرون آمد موهايش پرپشت باشد تا بنوازد ، از سوسول جلوه دادن جلوگيري ميكند ، از بيناموس شدن جلوگيري ميكند ، جان خيلي ها را نجات ميدهد.

مورد دوم:
انرژي هسته اي:
اين انرژي چيز خوبيست ، مارا از نفوذ دشمن جلوگيري ميكند ، همه را با هم مينمايد ، مشت محكي بر دهان آمريكا كه تف بر آن باد ميزند ، چيزها را زياد مينمايد ، پول مملكت را حفظ ميكند و خيلي چيزهاي ديگر.
آما مسئله اينست...
انرژي هسته اي حق مسلم ماست!
انرژي هسته اي حق مسلم دوغ!
انرژي هسته اي دويست تومن بسته اي!
انرژي هسته اي عامل همبستگي!
انرژي هسته اي انرژي هسته اي!
انرژي هسته اي خوب است!
بابا انرژي هسته اي دارد!

مورد سوم:
حجاب:
اين امري حياتيست ، نبايد كه ما حجاب نداشته باشيم ، حجاب خوب است ، حجاب ما را از عوامل بيناموسي دور نگه ميدارد...
دختران امروزي كه تف بر آنان باد(بعضي ها!) ، حجاب را مينمايند ، مشت ميزنند بر آنجاي حجاب ، چادر را براي دكور مي پوشند...

راستي چون همه امتياز كامل رو اوردن ديگه به جواب دادن سوالات و شرح امتيازات نپرداختم!
امروز درس كم دادم تا حالي داده باشم.برويد براي امتحان سمج بخوانيد ، برويد مسابقات كوييديچ ببينيد ، برويد و جواب سوالات را بدهيد!

سوالات:
1-چرا اولين سياستمدار مرد بوده؟(3 امتياز)
2-چرا اسموت كردن جان خيلي ها را نجات ميدهد؟(3 امتياز)
3-آيا با اسموت موافقيد؟چرا؟(3 امتياز)
4-آيا با اسموت كردن وزير موافقيد؟چرا؟(3 امتياز)
5-حجاب چيست؟(3 امتياز)

مقاله:(هركدام 5 امتياز)
1-تحقيق كنيد كه اگر ملت حجاب نداشته باشند چه ميشود؟
2-انرژي هسته اي را با انرژي آسلام مقايسه كنيد.

سوال جايزه(2 امتياز)
به علت امتحانات سمج نداريم!

جي.كي رولينگ نقاش مصري قرن پنجم هجريه

پیام زده شده در: ۱۵:۲۴ پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۰ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۵۷ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 433
آفلاین
تکالیف جلسه پنجم :
1-چرا بليت تايلند ارزان است؟!(2 امتياز)
چون همون طور که خودتون گفتین تایلند زیادی بی ناموسه ( بی تربیت ) اینم از دسیسه های دشمنان آسلامه که بلیطاشو ارزون کردن تا حتی اقشار کم درآمد جامعه هم بتونن برا تعطیلات یه سر برن تایلند و ( بووووووووووووووووووووق )
2-مورد چهارم را ذكر كنيد!و در مورد آن توضيح دهيد.(5 امتياز)
اسرائیل و آمریکای جهانخوار و همه چی خوار ...
این دو کشور هایی هستند که بیش از هر چیزی جهان آسلام رو تهدید میکنن که برای برانداختن حکومت آسلام توطئه های زیادی چیدن . سر دسته همه این توطئه چین ها جرج دبلیو سی هستش که در اصل اسبی ( نه اون اسبا ... این اسب !!! ) بیش نیست و آی کیویش در حد جلبک است من خودم میشناسمش تا تصمیم کبری بیشتر نخونده ( از بحث اصلی خارج نشیم ) بله این جورجی از 24 ساعت روز 26 ساعتش حالش خوب نیست و هر چی اومد جلو دهنش میگه و هر کاری که به عقلش رسید رو انجام میده (سوالی که اینجا ذهن همه رو مشغول میکنه اینه که مگه جورجی عقل هم داره ؟! ) به خاطر همینه که نباید زیاد نگران اون باشیم و یه جورایی هم دلمون باید براش بسوزه ( مثل وقتی که میریم مدرسه استثنائیا ) . میمونه ( می مون نه ها ) اسرائیل . سر دستشون شارون بود که اونم نباید زیاد جدی بگیریم کافیه جورجی بگه خر تا اون بگه عر عر .

3-چه موضوعي رو بيشتر ميپسنديد ؟چرا؟(3 امتياز)
الف ) تطهیر
ب) سیاسی
ج ) غیره
د ) هیچکدام
ه ) همه موارد
ر ) گزینه " د " و " ه " !!!
من غیره رو به بقیه مواد ترجیح میدم البته گزینه " ر " هم خوبه ولی چون باید یه گزینه رو انتخاب کنم انتخاب هامو محدو میکنم و گزینه " ج " رو انتخاب میکنم . خوب دلیلش اینه که غیره مربوط به خیلی چیزا میشه که ما ازشون بی اطلاعیم پس میشه گفت یه جور انتخاب از رو سیرابی ( !!! )... ببخشید از رو معده معده کردیم .

4-انتقادات و پيشنهادات(3 امتياز)
انتقادات :
آقا درسا یکم سخت شده یکم آسون بگیرین دنیا دو روزه .
امسال زیاد برف نیومد به زمستون یه تذکر بدین .
یکی از شاگردا به من فحش داد اگه میشه یه صحبت خصوصی باش داشته باشین !!! ( زنگ که خورد اسمشو میگم ) .

پیشنهادات :
خواهرا چادرشونو درست بگیرن.
اگه یکی از برادرا چشاش ضعیفه لازم نیست عینک بپوشه میتونه از نزدیک با خواهرا صحبت ( به طور کاملا آسلامی ) کنه .
بین قسمت خواهرا و برادرا تو کلاس نرده بکشین .

مقاله(5 امتياز)
مقابله اي كه با اين سياستهاي مزدورانه و فريب دهنده انجام داده ايد را شرح دهيد.
مورد اول : در رابطه با مورد اول با چند تا از بچه ها تو مسجد !!! که بودیم تصمیم گرفتیم هر کودوم از خواهرا که از این دو کلمه استفاده کرد یه صحبت 24 ساعته ( به طور کاملا آسلامی ) باش داشته باشیم و اونو روشنش کنیم و اما برادرا : هر کودوم از برادرا که از این دو کلمه استفاده کرد ابتدا یک تف نثارش کنیم بعد مجبورش کنیم شیشه ها مسجدو تمیز کنه .
مورد دوم : همون شب تو مسجد تصمیم گرفتیم طی یه عملیات شهادت طلبانه بریم در سفارت تایلند ( ؟؟؟ ) و رو دیوارش بنویسیم انرژی هسته ای حق مسلم ماست .
مورد سوم : بازم تو مسجد تصمیم گرفتیم فردا صبح بریم و همه جا پر کنیم که طاعون اسبی اومده تا لجشونو در آریم .
مورد چهارم : گه گفتین کجا بودیم ؟؟؟ ... درسته ... بازم تو مسجد بودیم اول دو رکعت نماز خوندیم بعد همه دست به دعا شدیم و از خودش خواستیم که آمریکا و اسرائیل رو نابود کنه . بعد نشستیم فکر کردیم که اگه اسم این دو کشور رو عوض کنیم موضوع حل میشه یا نه ؟! هنوز به نتیجه ای نرسیدیم .....

سوال جايزه(2 امتياز)
ارزشي ترين عضو سايت بعد از من!----در صورت جواب غلط دو نمره منفي----
پروفسور روم به دیوار شما که ارزشی نیستین ... چی ؟! ... خوب حالا که اصرار دارین باشه پس تنها ارزشی تو سایت خودتونین ( محض احترام جمع بستم )

پیام زده شده در: ۲۲:۲۳ چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
1- -چرا بليت تايلند ارزان است؟
برای اینکه کشور تایلند بیناموس ترين کشور قاره آسیا به حساب میاد و حتی در میون کشورهای بزرگ بی ناموس جهان قرار داره و سالهاست که رتبه اول بی ناموسی رو کسب میکنه !
برای همین امر کمتر کسی هست که به این کشور سفر میکنه و برای همین بلیطش خیلی ارزون شده تا مردم استقبال کنند اما هیچ کس از جون خودش نمیگذره .

2- اسرائیل و آمريکا !
بی ناموسهای کثیفی هستند که همه چیز رو در زندگی دنیا میبینند ... ای ( بووووووووووووووق سانسور ) .... ای کسانی که یه مشت آدم مفت خور هستید و جامعه جادوگری ما رو با طناب جهل و نادانی به چاه میفرستید !!
بی ناموسها !!
اونها فکر میکنند که بی ناموسی همه چیز دنیاست و حتی به ما ناخونک میزنن که بريم بی ناموس بشیم ! ما که بی ناموس نمیشیم ... هی بوووووشو ما بی ناموس نمیشیم ! فهمیدی ... اهه این خانومه داره کجا میره ؟! یکی اینو بگیره ... اهههههه ... خانوم ؟؟؟
خاک بر سرمون شد ! همه دارن بی ناموس میشن که !!

3- -چه موضوعي رو بيشتر ميپسندين؟(تطهير ، سياسي ، غيره )
سیاسی حالش بیشتره ... مخصوصا انرژی هسته ای که حق مسلم ماست !! میدونی یه جورایی باحاله ... بازی جالبیه !
حال میده ...

4- -انتقادات و پيشنهادات
خوبه فقط وقتش رو بیشتر کنید !
ما دیر از سر کار میایم و نمیبینیم ... اگر میشه تکرار هم بذاريد !
وقتش رو هم بیاريد ظهر بذاريد چون درست نیست در مورد این درس شبها تدريسی صورت بگیره ... خطرناکه

مقابله اي كه با اين سياستهاي مزدورانه و فريب دهنده انجام داده ايد را شرح دهيد.
برای مورد اول کلا کلمه آره و مرسی رو از دستور زبان خودمون حذف کردیم و قول دادیم که هر وقت از این کلمات استفاده کردیم روزی سه بار دهان خود را تطهیر کنیم .
برای مورد دوم توی وزارتخونه کاری میکنم که بلیطش هزار گالیون بشه که کسی نتونه بره به این کشور بی ناموسی ! کار از این بزرگتر ؟؟؟!
مورد سوم رو هم کاری نمیتونم بکنم ! فقط هوشیار شدیم از این اقدام شوم بیگانگان .
برای نابودی دو کشور بی ناموسی آمریکا و اسرائیل هم هزار بار صلوات کشیدیم و از حاجی درخواست نابودی این دو کشور ننگین رو کردیم تا با دعای خیر به حال تمام جوانان این مرز و بوم از مرلین بخواهد که ما رو یاری کنند تا در این دام نیوفتیم .

ارزشی ترين عضو رو هر چی گشتم پیدا نکردم !! کلا ساخته شده برای خودتون !! ( شوخی کردم ) درست نیست نام ببريم !

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۱۵:۱۹ سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۸۴

ادی ماکایold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
جلسه پنجم از درس بينش و منكرات جادويي

امروز من بر اين شدم كه براي شما مشكلات توالت ها را بيان كنم!
1-داشتن فضايي كم.
2-نداشتن وسايل سرگرم كننده براي ...

ترق...در باز ميشه و يه نفر از در بيرون ميره!
ادي دستي به چونه پر ريشش ميكشه و رو به شاگردا ميكنه:به نظر شما چرا ايشون رفت بيرون؟
-آقا من ميگم رفته دسشتويي
-به نظرم رفته به مشكلات توالتهاي عمومي برسه
-بس كه درستون خسته كنندست

ادي با شنيدن اين كلمه اخماش درهم ميره اما سعي ميكنه خودش رو آروم نگه داره ، پشت ميزش ميره و مشغول نگريستن بچه ها ميشه!

بعد از مدتي به خودش ميياد كه چرا فقط سفيدا رو نگاه كرده ، رو به بقيه ميكنه و ادامه ميده:امروز موضوع درس ميشود عوض!
ميخوام در مورد توطئه هاي دشمنان براي نابودي سربازان آسلام صحبت نموده تا شما فيض ببريد و اميد است كه در انتهاي كلاس نور از آنجايتان ببارد.

-1باب كردن كلماتي چون "آره" و "مرسي"
سربازان آسلام بايد بدانند اين يك ظلم است ، يك آستكبار جهاني.
اينها ميخواهند من و شما را خراب نمايند زيرا كه ما گول پسربچه ها را نميخوريم.شما سربازان با تايپ كردن كلمه "آره" ظلم زيادي به خود ميكنيد!اگر به زبان انگليسي كه تف بر آن باد تايپ نماييد كلمه بدينگونه نمايان مينمايد "HIV".شما با تايپ هر "آره" هزاران ويروس نهفته ايدز را در بدن خود نموده و وادار به فعاليت ميكنيد!پس بپرهيزيد از اين كار شوم...

زاخي درحالي كه داره وول ميخوره دستش رو بالا ميگيره با علامت ادي شروع به حرف زدن ميكنه...در حالي كه گونه هاش گل انداخته ميگه:پرفسور بحث سياسي شد.
بعد رو به كتي بل ميكنه و با لبخندي فجيح تر از بز آروم ميگيره.

ادي ادامه ميده:
2-ارزان بودن بليت هواپيما براي تايلند
آيا تاكنون در گوشه اي با خود و پسر بچه اي خلوت كرده ايد...آن هم از نوع سفيد؟
ادي با نگاهي سراسيمه به اطرافش ادامه ميده:اهم...اهم...آيا شما با خود فكر كرده ايد چرا هزينه سفر به شرق آسيا خصوصاً كشور بيناموس تايلند ارزان ميباشد؟مطمئناً اگر اينكار را كرده ايد به هيچ جا نرسيده ايد!اكنون...در اين كلاس مقدس كه صلوات مرلين و قدس الشريف بر او باد ، شما را نموده و مينمايم!
پايتخت كشور بيناموس تايلند بانكوك است ، بانكوك به زبان تايلندي يعني ايدز!كمي وقت ذيغ است...پس خود را نموده و تا آخر موضوع را بفهميد!

3-نهادن نام "آنفولانزاي مرغي" به جاي "آنفلونزاي پرندگان"!
اين نيز يكي از توطئه هاي دشمنان آسلام است!آن بيناموسان با اين كار ميخواهند مردان را فريب دهند كه اين بيماري را نميگيرند!آما ، شما سربازان آگاه هستيد و ميدانيد كه اين توطئه اي بس پوچ است!

4-اسرائيل و آمريكاي جهانخوار ...
بووووووووووووق(آيا سانسور شد؟)
يك نفر در رو باز ميكنه و مپره تو:پرفسور اين زنگ مانور زلزله بود.
ادي:بچه ها كنترل خودتونو حفظ كنين پسرا سمت چپ كلاس برن زير ميز دخترا سمت راست...منم ميرم سمت راست و تكيه ميدم به ديوار...
با تشكر!

تكاليف

سوالات
1-چرا بليت تايلند ارزان است؟!(2 امتياز)
2-مورد چهارم را ذكر كنيد!و در مورد آن توضيح دهيد.(5 امتياز)
3-چه موضوعي رو بيشتر ميپسندين؟(تطهير ، سياسي ، غيره)چرا؟(3 امتياز)
4-انتقادات و پيشنهادات(3 امتياز)

مقاله(5 امتياز)
مقابله اي كه با اين سياستهاي مزدورانه و فريب دهنده انجام داده ايد را شرح دهيد.(در هر چند سطر كه دلم خواست)

سوال جايزه(2 امتياز)
ارزشي ترين عضو سايت بعد از من!----در صورت جواب غلط دو نمره منفي----

پیام زده شده در: ۱۵:۴۷ دوشنبه ۸ اسفند ۱۳۸۴

ادی ماکایold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خب با تشكر از عزيزان شركت كننده!
ميريم سراغ جوابا:

1-چون باعث ميشه ما يه نيم نگاهي به اون بندازيم ، باعث تحريك ما ميشه!!!(هيشكي درست جواب نداد)
2-خب همه درست جواب دادن(كه البته تابلو بود!)
3-راستش راه سومي وجود نداره!فقط ميخواستم خلاقيت شما سنجيده بشه!
4-جواب جان بهترين بود!
5-همه جوابا درست بود!

بارتيموس كراواچ عزيز(اسلايترين)
سوال يك به علت اينكه هيشكي سوال رو جواب نداد و جواب تاحدودي درست هستش يك امتياز!سوال دو ، دو امتياز.سوال سوم چون فقط طريقه تطهير رو گفتي دو امتياز.سوال چهارم ، يك امتياز.سوال پنج ، دو امتياز.مقاله نداشتي.سوال جايزه رو هم دو نمره ميگيري!به علت تميز نوشتنت هم دو امتياز ميگيري!در كل : 12 امتياز

دوبل عزيز(راونكلاو)
سوال يك به همون علت بارتي يك امتياز!سوال دوم ، دو امتياز.سوال سوم به همون علت بارتي دو امتياز.سوال چهارم ، يك امتياز.سوال پنجم ، دو امتياز.مقاله هم خيلي زيبا بود ، پنج امتياز.سوال جايزه هم دو امتياز.در كل : 15 امتياز

جان عزيز(راونكلاو)
سوال يك به همون علت دو نفر قبل يك امتياز!سوال دوم ، دو امتياز.سوال سوم به دليل توضيحات كم يك امتياز!سوال چهار سه امتياز.سوال پنجم ، دو امتياز.مقاله هم كه نداشتي.سوال جايزه هم دو امتياز(به خاطر اينكه گفتم ريسك را بپذيريد ، و شما توهين نكردي كه اين گوش به حرف ندادنت خودش يه نوع توهينه!!!ببخشيد البته!).در كل : 11 امتياز

راونكلاو : 26 امتياز
اسلايترين: 12 امتياز

پیام زده شده در: ۱۸:۵۵ یکشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۴

استاد چان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۳ شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۱۵ دوشنبه ۸ اسفند ۱۳۸۴
از مثلث برمودا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 11
آفلاین
با سلام خدمت كاپيتان عزيزترازجانم.پاچه خاري رو داري؟؟
سوال 1:چون ممكنه نگاه كنن.اون وقته كه يا ميميرن يا مارو ميكشن.
2:براي اينكه همه قزويني ها رو ميشناسيم اگه يه وقتي دستماله شل بشه.اون وقته كه ما يه جورايي از بين ميريم.مگه نه؟
3:سوال سختي نيست.اگه دستا هم تو گچ با شه بازم ميتونيم ازهمون خانمه(منظورم آقاهه)خواهش كنيم.
4:ديگه قزوين نريم
5:چشما كور شده باشه!! و انگشتان قطع شده باشه!!!
6:تنها توهيني كه ميشه به شما كردۀاينكه هيچب نگم!!!

استاد جوابا خوب بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Im just a poor boy nobody loves ME
راونكلاو حريف نداره!!!!!

پیام زده شده در: ۲۰:۳۴ شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۰ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۵۷ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 433
آفلاین
1-در قسمت اول چرا نبايد فرد استخدام شده نوجوان باشد؟(2 امتياز) چون جوونا خیلی کنجکاون و ممکنه از سر کنجکاوی یه نیم نگاهی بندازه
2-در قسمت اول چرا نبايد فرد استخدام شده قزويني باشد؟(2 امتياز)چون قزوینیا به جای 23 جفت کروموزوم 24 جفت کروموزوم دارن و اون جفت آخر مربوط به ... میشه بنابر این بهتره مثانه و روده هات رو از دست بدی تا اینکه یه قزوینی رو استخدام کنی
3-در قسمت دوم ، مورد سوم و طريقه تطهير را ذكر كنيد.(4 امتياز)در این مرحله فرد به سه دست نیاز دارد ولی چون از اغاز خلقت انسان دو دست داشته پس یه شخص که ترجیحا جوان و قزوینی نباشد را استخدام میکند حمچنین باید در درب مستراح یک سوراخ به ابعاد 10 در 10 ایجاد کند پس از اجابت مزاج افتابه را پر می کند و به دست فرد استخدام شده که از سوراخ روی در وارد مستراح شده میدهد با یک دست خودش را بالا میکشد و به مستخدم ادرس می دهد و با دست دیگر عمل تتهیر را انجام می دهد لازم به ذکر است که پس از این عمل باید سه بار غسل با نیت جناست بکند
4-پس از گذشت سه ماه برگشت از قزوين و انجام تطهير و بيرون آمدن از موال چه بايد كرد؟(3 امتياز) پس از غسل کردن 40 روز روزه گرفت و در درگاه خدا استغفار کرد
5-دو مورد ديگر از مشكلات جسمي را ذكر كنيد(2 امتياز) شکسته شدن کمر که به موجب اون اصلا نمی تونی تکون بخوری در این صورت بهتره از مستراح سیار استفاده بشه ، تو گچ بودن دست راست و پای چپ در این صورت باید نوع جدیدی از مستراح اختراع بشه

مقاله(5 امتياز)
خاطره اي كه برايتان هنگام بروز مشكل جسمي پيش آمده بگوييد تا ما هم روشن شويم!اقا با خیالی اسوده پس از گذروندن یه روز خسته کننده به مستراح پناه اورده بودم کسی خونه نبود ( من این طور فکر می کردم ) بعد از گذشت یه ساعت که دیگه احساس کردم کارم تموم شده یهو برقا رفت اهمیتی ندادم خواستم گلاب به روتون تطهیر کنم دیدم اب هم قطع شده چون فک میکردم کسی خونه نیس پنگوئن وارانه به بیرون از مستراح اومدم تا از تو اشپزخونه اب بیارم و ... چشمتون روز بد نبینه یهو همه جا روشن شد و صدای صد نفر اومد که گفتن تولدت مبارک ولی یهو سر و صدا قطع شد و همه متوجه من شدن منم همون جا از حال رفتم و دیگه چیزی نفهمیدم

سوال جايزه(2 امتياز)
1-به من توهين كنيد!!!(ريسك را بپذيريد!)---در صورت جواب غلط دو نمره منفي---
دختر

پیام زده شده در: ۱۵:۴۸ چهارشنبه ۳ اسفند ۱۳۸۴

بارتیموس کراوچ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۳۳ جمعه ۹ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۱۷ دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۸۶
از تالار اسلیترین
گروه:
کاربران عضو
پیام: 165
آفلاین
1-در قسمت اول چرا نبايد فرد استخدام شده نوجوان باشد؟(2 امتياز)
جواب: به یک دلیل ،نوجوان ها ممکن شیطون بره تو جلدشون و اون دستماله را بردارن وبعد هم... عجب چیزکی .

2-در قسمت اول چرا نبايد فرد استخدام شده قزويني باشد؟(2 امتياز)
جواب: به این دلیل که قزوینی ها شیطونو در س میدن(یه مدت تو همین هاگوارتز برگذار میشد ) و دید در شبم دارن(چه با دستمال چه بدون دستمال می بینن ) و این میتونه برای شما مشکل ساز بشه

3-در قسمت دوم ، مورد سوم و طريقه تطهير را ذكر كنيد.(4 امتياز)
جواب: با یه عدد دست مصنوعی میتوان تطهیر کرد.(هم خطرش کمتره هم هزینش) البته دقت داشته باشد که شیلنگ را باید به دست مصنوعی وصل کرد .
وضمنا دست مصنوعی از جنسی نرم درست شده باشد

4-پس از گذشت سه ماه برگشت از قزوين و انجام تطهير و بيرون آمدن از موال چه بايد كرد؟(3 امتياز)
جواب:پروفسور چقدر سوال ها سخته !!!!
فکر کنم باید سه ماه دیگه غسل جناست کنیم.

5-دو مورد ديگر از مشكلات جسمي را ذكر كنيد(2 امتياز)
جواب:بر عصر تصادف شکستن دودست ودو پا و مرگ مغزی(البته این یه موردوتو مردشور خونه تطهیر میکنن )

سوال جايزه(2 امتياز)
جواب:: زاخی،ارزشی و

[مواظب افکارت باش که تبدیل به گفتار می شود.
مواظب گفتارت باش که تبدیل به رفتارت می شود.
مواظب رفتارت

پیام زده شده در: ۱۴:۲۰ سه شنبه ۲ اسفند ۱۳۸۴

ادی ماکایold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
قبل اينكه درس آسلاميمونو شروع كنيم بايد خدمت انورتون يه سري موضوعاتي رو بنماييم:
1-اينجا جاي مردان آسلام است و هيچگونه آستكباري در كار نيست(به خاطر توهين ها و بي احترامي هاتون به شخص بنده هيچگونه امتيازي كسر نميشه!)
2-در هنگام انجام تكاليفتون يك سوال هم كه براتون پيش اومده ميپرسين(در رابطه با درس نبود مشكلي ني آما بايد در رابطه با كلاس باشه!)هر سوال داراي ارزش يك امتياز داره و به بهترين سوال دو امتياز تعلق ميگيره!
3-درسته كه چارچوب كار بر اساس طنزه ، آما افرادي هم كه دوست ندارن ميتونن جدي بنويسن و نمره هم بهشون تعلق ميگيره!
4-در آخر هر جلسه يكسري سوالات جايزه داريم كه باهاشون كمي تست هوش همراه هست و هنگام جواب دادن به آنها بايد مواظب باشيد و جوانب را مد نظر قرار دهيد!
5-اين كلاس سه شنبه ها برگزار ميشه و مهلت تحويل تكاليف تا ساعت 12 ظهر دوشنبه هستش ، اگه بعد از اون تكاليفتون رو بدين پذيرفته ميشه اما 5 امتياز از امتيازي كه اوردين كسر ميشه! مثلاً 19 امتياز كسب كردين كه ميشه 14 امتياز!(روز دوشنبه به شرح كامل امتيازات و جواب سوالات ميپردازيم)

جلسه چهارم درس بينش و منكرات جادويي

ضمن عرض تسليت به علت از دست دادن يار خوبمون برادر حميد ، جلسه چهارم رو شروع ميكنيم!(گويا ايشون تخليه جسمي و رواني رو باهم انجام داده و خود را نموده!)

چگونگي انجام دادن عمل هنگامي كه مشكل جسمي داريد!(از آنجايي كه استفاده از توالت فرنگي ننگيست و بر اقتصاد كشور ضرر ميرساند ، تمام موارد زير بر اساس توالت خودي ذكر شده!)

هنگامي كه دو دست شما در گچ است و از ناحيه آرنج خم نميشود
البته اين امري طبيعي براي سربازان آسلام هست و همه ما به علت كار شبانه روزي و تمام وقت دچار چنين عارضه اي ميشويم!
اصولاً هنگام وقوع چنين عارضه اي انجام عمل كار آسانيست و اختلالي در آنجام آن به وجود نمي آورد...آما هنگام تطهير دچار مشكل ميشويد و هنگام استفاده از آفتابه نموده شده و حمام ميكنيد!براي جلوگيري از نموده شدن بايستي فردي را استخدام نموده(توصيه ميشود فرد نوجوان و قزويني نباشد) و چشمهاي او را با پارچه اي مطمئن ببنديد و هنگام انجام عمل او را بيرون مصطراح نگاه داريد ، زماني كه وقت تطهير فرا رسيد شما او را صدا كرده و به داخل راهنمايي ميكنيد ، آفتابه پر از آب را به او ميدهيد و به او آدرس ميدهيد تا شما را تطهير كند(البته بايد مد نظر داشته باشيد دست چپ شما دست راست او ميشود و بلعكس!)

هنگامي كه دوپاي شما در گچ است و از ناحيه زانو خم نميشود
براي اينكار سه راه وجود دارد:
1-كف مصطراح را كاملاً تطهير نموده و روي آن دراز بكشيد به طوري كه آنجا مقابل چاه قرار گيرد ، عمل را انجام داده و به همان حالت تطهير كنيد...آما بعد از سالم شدن بايستي به ازاي هر باري كه عمل كرده ايد سه بار غسل كنيد(با نيت غسل جناست)
2-تختي برداشته و در وسط آن سوراخي با قطري زياد درست كنيد(بستگي به خودتان دارد!)آن را به دستشويي گذاريد(به طوريكه سوراخ مقابل چاه قرار گيرد)سپس روي آن دراز بكشيد و عمل انجام دهيد(توجه داشته باشيد كه اعمال تطهير عيناً شبيه مورد قبل ميباشد)

هنگامي كه از قزوين باز گشته ايد
در اين حالت به شما توصيه ميشود 24 ساعته در موال باشيد و پس از حدود سه ماه خود را تطهير كرده و از موال بيرون آييد!

و اما تكليفاي آسونتون براي جلسه بعد:

سوالات
1-در قسمت اول چرا نبايد فرد استخدام شده نوجوان باشد؟(2 امتياز)
2-در قسمت اول چرا نبايد فرد استخدام شده قزويني باشد؟(2 امتياز)
3-در قسمت دوم ، مورد سوم و طريقه تطهير را ذكر كنيد.(4 امتياز)
4-پس از گذشت سه ماه برگشت از قزوين و انجام تطهير و بيرون آمدن از موال چه بايد كرد؟(3 امتياز)
5-دو مورد ديگر از مشكلات جسمي را ذكر كنيد(2 امتياز)

مقاله(5 امتياز)
خاطره اي كه برايتان هنگام بروز مشكل جسمي پيش آمده بگوييد تا ما هم روشن شويم!الهي كه نور از آنجايتان ببارد!

سوال جايزه(2 امتياز)

با تشكر
كوچيك شما...ادی ماكای

ویرایش شده توسط ادی ماكای در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۲ ۱۵:۰۵:۱۶

پیام زده شده در: ۹:۰۳ سه شنبه ۸ آذر ۱۳۸۴

هپزيبا اسميتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۴۸ چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۵۱ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸
از از جهندم سياه همسادتونم نمي شناسي؟؟؟؟؟؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 998
آفلاین
علائم بروز عمل بزرگ چیست؟
. دل درد - سر درد- گلو درد- پا درد- سرخی چشم- بزرگ شدن غدد لمفاوی
تمايل براي انجام حركات موزون و ناموزون
اجراي ناصحيح اين عمل ممكن است به ايجاد خسارت منجر شود
علائم بروز عمل کوچک چیست؟
از علائم بروز این عمل می توان به
استرس!- تشنج!-مرگ مغزی!- شل شدن گردن!- کم شدن حافظه- احساس قلقلک در کمر!-بی هوشی- (با عرض معذرت از تمامي علاعمي كه نامشان برده نشد )ها
توصیه می شود در هنگام انجام عمل کمر بند ایمنی خود را محکم ببندید و از روشن کردن کبریت شدیداً
پرهیز کنید
عمل متوسط چه شرایطی را می طلبد؟
این نوع عمل بسیار مطلوب بوده و برای سلامتی ذهن و روح شما هشت بار در طول شبانه روز و در وعده های روز توصيه مي شود اين عمل نياز به يك شخص بي خيال و پرو رو و يك محل راحت و خلوت دارد البته در يكي از رساله ها نوشته اگر ير نياورديد چنين محلي را خود را راحت كنيد كه گناهي ندارد و در ديگري نوشته اگر گير آورديد به ما هم اطلاع بدهيد كه در حال تركيدن مي باشيم

یک مقاله هم با موضوع" تابستان خود را چگونه "عمل " کردید" برام توی حداقل هر چند سطر که خواستین و حداکثر توی هر چند سطر که دلم خواست! برام مینویسن
خوب استاد به من گفتند چون تويي يك سطر كافيه (ببخشين اشتباه كردم چرا مي زني استاد ) اما مقاله من
هوم اواسط تابستان بود ما هم رفته بوديم بيرون كه من يه چيز خيلي خوشكل ديدم و از مامانيم خواستم برام بخره اما برام نخريد حالا من هي آبروريزي مي كنم چيز مي خوام هي مامانم برام نمي خره آخرشم برام نخريد اگه شما الان دلتون برامن سوخت برام بخرينش اسمشو نمي دونم فقط خيلي خيلي خوشكل بود (به اين مي گن سوءاستفاده از فرصت ها )اما چه ربطي داشت نمي دونم استاد
در طول تايبستان و در هنگام انجام اين عمليات خطير كه بالاتر از خطر 3 نيز ناميده مي شود ما سخت ياد استاد گرانمايه را مي كرديم تا با سخنان ارزشمند خود ما را ياري كنند تا همه از بهاري سبز و شيرين لذت ببريم
هم اكنون نيازمند ياري سبزتان هستيم
ستاد جلوگيري از اعمال خاص شماره حساب سي و دو بقيش رو بدو شعبه سوء‌استفاده

پنهان شده ام

پشت ابر چشمهايم...

باران در اتاق من است...

خالي هاي اتاقم را

از تصوير زنده ي نامش پر مي كن

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.