هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگو با ناظران *محفل ققنوس*
پیام زده شده در: ۲۲:۵۱ شنبه ۸ تیر ۱۳۸۷

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
سلام! خسته نباشین!!
من عضو محفلم؟!
مرسی!

سلام! سلامت باشین!!
شما عضو محفلید!!
خواهش می‌کنم!

ویرایش شده توسط سیریوس‌ بلک در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۸ ۲۳:۰۰:۰۲

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۱۴:۴۷ شنبه ۸ تیر ۱۳۸۷

جینی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۴ پنجشنبه ۶ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۳:۱۴ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 40
آفلاین
با سلام و عرض خسته نباشید و همین چرت و پرتا خدمت آلبوس نمیدونم چی چی چی دامبلدور و سیریوس بلاک و آلبوس سوروس پاترو احیاناً چند تا ناظر دیگهبه دلیل ذیق وقت از آوردن اسمشون معذرویم. در کل منم بازی و از اینا که واسه محفلیا زده کنارشون واسه منم بزنین این کنار زیاد شه خوشگل شه!

فقط نباس نمایشنامه ی سفید میفید تو از جلو نظام اینا بزنم که؟!

تایید شد!

ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۸ ۱۵:۲۰:۴۳

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۳۹ چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
به ادی:

!من همانا راضیم که عضوی گرانقدر مثل شما اینقدر پیشنهاد های سازنده میدهد و کلا حال میدهد و علاقه ی خاصی به سیفیت و ماجراهاش داره.همانا این تاپیک بسیار جالب است و صد در صد طرفدار داره..بالاخره هر کسی باید آمادگی زندگی و جامعه رو پیدا کنه!

با این حال چون خود شما مسوول تاپیکی،باید سه هفته پشت سر هم به کلاس خصوصی من بیایی تا من قدرتت رو بسنجم..اگر دیدم مناسبی،اجازه میدم این سازمان رو بزنی!

پس فعلا تایید نشد!

پیام زده شده در: ۱۲:۱۲ چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۸۷

ادی ماکایold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۳ یکشنبه ۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۲ دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۹
از كوچه پشتي عمه مارج اينا !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 536
آفلاین
با سلام و عرض خسته خدمت ناظران گرانسگ محفل ققنوس. ميخواستم مجوز يه تاپيك رو بگيرم به نام: "دامبلدور، بلك(البته نه همه‌ي خاندان، فقط سيريوس)، پاتر، گرنجر و ويزلي به مدرسه ميروند، كوييديچر ميشوند(بر وزن بسكتباليست ميشوند) و بچه دار ميشوند"

حالا اسم زياد مهم نيست! در واقع ما توي اين تاپيك بچه هاي (ترجيحاً سيفيد) محفل و وايت تورنادو رو به وسط مياريم و در مورده اعضا و احشامشون سخن ميرانيم! البته اين تاپيك جنبه آموزشي هم داره! اگه مجوز داده بشه ممنون ميشم.

جي.كي رولينگ نقاش مصري قرن پنجم هجريه

پیام زده شده در: ۱۴:۱۱ سه شنبه ۴ تیر ۱۳۸۷

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 422
آفلاین
به عنوان یک ناظر مسئول و شکیبا!:

خیلی خب خیلی خب. بحث تمومه.
اگه خواستید ادامه بدید برید نحوه برخورد.

ضمنا فقط یه چیزی خطاب به باب آگدن که جواب هم نمی‌خوام صرفا نظر منه و البته چند تا نکته:
نقل قول:

نقل قول:

بلیز و بقیه مرگخواران هر حرف و عقیده ای دارن در انجمن خصوصی مرگخواران مطرح می کردن، لرد جمع بندی می کرد و از طرف تمام مرگخواران اینجا پست می زد، سوالات رو مطرح می کرد و جواب می گرفت و تموم می شد و می رفت!

اینکار درحال پی گیریه.ولی همون طور که بلیز عزیز گفتن اینجا هر کسی که شکایت از محفلیها داره میتونه پست بزنه.فکر کنم به اندازه کلی روشن هست این مسئله.یا بهتر بگم،امیدوارم که روشن باشه.

نقل قول:

در مورد رفتارهای تندم هم عذر می خوام ولی مطمئنم مشکل از من نیست! اینجا هر مرگخواری که از راه میرسه میاد اظهار نظر می کنه، اعتراض می کنه، توی چیزهایی که بهش مربوط نیست دخالت می کنه و در مورد چیزی که اطلاع نداره حرف میزنه!

خیر.همون طور که گفتم این موضوع به تمامی مرگخواران مربوط میشه.پس شما اینجا بازم دارید یکم تند روی میکنید.بهتره انسان اشتباهات خودش رو قبول کنه.

نقل قول:

ولی وقتی پرسی میاد و هر چی دوست داره به اعضای محفل میگه، نیکلاس بدون داشتن اطلاعات کافی اظهار نظر می کنه و بلیز در مورد حرف من برداشت اشتباه می کنه دیگه نمیشه ساکت نشست! باید دفاع کرد!

من همون طور که سایرین گفتن هیچ توهین یا بقول شما"هر چی از دوست داره"ای در پستهای پرسی ندیدم.تمامی کسانی که در این بحث شرکت کردن همانند بارتی،لرد(سایشون مستدام)،بلیز،نیکلاس و و و هم همین مورد رو گفتن.حالا من نمیدونم شما دوباره برای چی این حرف رو تکرار میکنید.این نکته برای همگان روشنه و معلوم شده که پرسی توهینی نکرده.تمام!حرفهای نیکلاس هم بسیار پر محتوا بودن.اینم برای همه معلومه.و در آخر همون طور که شما از خودتون دفاع میکنید،مرگخواران هم از خودشون،گروهشون و هم گروهیاشون دفاع میکنن.

نکته: من تشخیص دادم پست‌های پرسی مورد دارن. و پست‌هایی که بهشون اخطار داده شد هم تا دقایقی دیگه پاک می‌شه، همینطور جواب‌های آلبوس سوروس پاتر به اون پست‌ها.
اينکه همونطور که رفتار آلبوس به نظر تو توهين آميزه، رفتار خود مرگ‌خوارا هم دست کمي نداره! و از اونجايي که اينجا محفله و ناظرش شما نيستي و ناظر تعيين مي‌کنه که چه پست‌هايي مورد داره! اين پست‌ها پاک ميشه
اگه لازم شد سر این موضوع بحثی انجام بشه اینجا جاش نیست بفرمایید مسنجر در خدمتم.

نظر: چون اين مشکل به نظر نميرسه با اين طرز پست‌زدن حل بشه، پيشنهاد ميکنم یه نفر به نمایندگی کل مرگخوارا (نه کسی که خودشو بندازه وسط مثل پرسی، کسی که لرد ولدمورت به من معرفی کنه) بیاد با یه نفر به نمایندگی محفل ( هر کسی ) این صحبتها رو بکنه خیلی وجهه و نتیجه بهتری داره تا اینکه هر مرگخواری دلش خواست بیاد مستقیما نظرشو بگه(خصوصا وقتی که همه نظر‌ها یکیه و فقط هی داره بیشتر روش تاکید می‌شه.). می‌تونید اول نظرتونو یکی کنید و بعد اون نظر رو "یک‌بار" اعلام کنید. یا منتظر بشید که نفر اولی که نظرشو گفته جوابشو بگیره و اگه خواستید چیزی اضافه کنید پست بزنید. محفل هم همین کارو بکنه. اینجوری بهتره به نظر من.

====

من از طرف همه از همه معذرت می‌خوام.

هر پستی در ادامه این بحث "اینجا" ببینم پاک می‌شه. می خواید ادامه بدید برید نحوه برخورد.
تاکید می‌کنم، هر پستی!!!!

ویرایش شده توسط سیریوس‌ بلک در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۴ ۱۴:۲۸:۲۱
ویرایش شده توسط سیریوس‌ بلک در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۴ ۱۴:۳۰:۵۵
ویرایش شده توسط سیریوس‌ بلک در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۴ ۱۴:۳۶:۰۴

باز جویم روزگار وصل خویش...

پیام زده شده در: ۱۳:۴۰ سه شنبه ۴ تیر ۱۳۸۷

باب آگدنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۳۹ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۹۰
از گروه همیشه پیروز گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 527
آفلاین
اکثر دوستان و عزیزان اینجا منو میشناسن.حالا کم تر یا بیشتر. علاقه ای به جنگ و دعوا ندارم ولی عاشق بحث کردنم.گرچند ممکنه بعضی ها این پستو بعنوان دعوا در نظر بگیرند ولی خب.من حرفم رو میزنم.

به خود دامبلدور هم گفتم.نظارتش رو قبول دارم و با جوابهایی که داده تقریبا مشکلی ندارم.ولی اینجا یک دوستی هست که جوابهاشون منو کمی ناراحت یا بهتره بگم نگران کرده.امیدوارم محتوای این پست در رفاقت و دوستیمون لطمه ای نزنه و این بحث رو قدمی به حل شدن نزدیک تر کنه.

پست شماره 560 آلبوس سوروس:
نقل قول:
به نیکلاس:علاقه ای به توضیح دادن ندارم چون میدونم باز هم متوجه نمیشی!

ناظر باید صبور باشه و شکیبا.شمابعنوان ناظر حق توهین به سایرین رو ندارین و این لحنی که شما جمله بالا رو گفتی به عنوان توهین به حساب میاد.این رو من نمیگم.قانون و قوانین میگه و انکارش اولا شکستن قوانین و دوما کار بسیار احمقانه ایه.

پست شماره 563:
نقل قول:
یکم پیش خودتون فکر کنید! پاک شدن پست بارتی ارزش این همه دردسر رو داشت؟ حتی اگه من هم اشتباه کرده بودم شما می تونستید صبر کنید و بعد از اتمام جنگ بیاید بگید آلبوس سوروس به این دلیل و این دلیل و این دلیل کار شما اشتباه بوده و یا اگه خیلی عجله داشتید با یک پیام شخصی حرف و سوالتون رو مطرح می کردید و اینقدر به جوسازی و درگیری و دعوا نمی پرداختید و یا بهترین کار این بود که یک نفر رو به نمایندگی از کل مرگخواران می فرستادید و موضوع حل می شد!

بله.داشت.وقتی پست یکی از اعضای گروه ما بدون دلیل مورد قبول . مناسب پاک میشه،بدین معناست که به گروه ما توهین شده.بازم این حرف رو من نمیگم.حرف حقه و بازم کسی نمیتونه انکارش کنه. و وقتی به گروه کسی توهین بشه همون طور که خودت گفتی ما میایم و دفاع میکنیم.تازه اون جنگ هیچ وقت تموم نمیشد.دلیایلش هم معلوم بودن.شاعر بزرگ کشورمون هم در این باره شعری گفتن که هممون میدونیمش.
بنی آدم اعضای یک دیگرند
که در آفریش ز یک گوهرند
چو عضوی بدرد آورد روزگار
دگر عضوها را نماند قرار

نقل قول:
بلیز و بقیه مرگخواران هر حرف و عقیده ای دارن در انجمن خصوصی مرگخواران مطرح می کردن، لرد جمع بندی می کرد و از طرف تمام مرگخواران اینجا پست می زد، سوالات رو مطرح می کرد و جواب می گرفت و تموم می شد و می رفت!

اینکار درحال پی گیریه.ولی همون طور که بلیز عزیز گفتن اینجا هر کسی که شکایت از محفلیها داره میتونه پست بزنه.فکر کنم به اندازه کلی روشن هست این مسئله.یا بهتر بگم،امیدوارم که روشن باشه.

نقل قول:
در مورد رفتارهای تندم هم عذر می خوام ولی مطمئنم مشکل از من نیست! اینجا هر مرگخواری که از راه میرسه میاد اظهار نظر می کنه، اعتراض می کنه، توی چیزهایی که بهش مربوط نیست دخالت می کنه و در مورد چیزی که اطلاع نداره حرف میزنه!

خیر.همون طور که گفتم این موضوع به تمامی مرگخواران مربوط میشه.پس شما اینجا بازم دارید یکم تند روی میکنید.بهتره انسان اشتباهات خودش رو قبول کنه.

نقل قول:
ولی وقتی پرسی میاد و هر چی دوست داره به اعضای محفل میگه، نیکلاس بدون داشتن اطلاعات کافی اظهار نظر می کنه و بلیز در مورد حرف من برداشت اشتباه می کنه دیگه نمیشه ساکت نشست! باید دفاع کرد!

من همون طور که سایرین گفتن هیچ توهین یا بقول شما"هر چی از دوست داره"ای در پستهای پرسی ندیدم.تمامی کسانی که در این بحث شرکت کردن همانند بارتی،لرد(سایشون مستدام)،بلیز،نیکلاس و و و هم همین مورد رو گفتن.حالا من نمیدونم شما دوباره برای چی این حرف رو تکرار میکنید.این نکته برای همگان روشنه و معلوم شده که پرسی توهینی نکرده.تمام!حرفهای نیکلاس هم بسیار پر محتوا بودن.اینم برای همه معلومه.و در آخر همون طور که شما از خودتون دفاع میکنید،مرگخواران هم از خودشون،گروهشون و هم گروهیاشون دفاع میکنن.

نقل قول:
و به این دلیل به پست بارتی اشاره کردم چون تمام حرف ها و مشکلات به اون بر می گرده و این دو موضوع ارتباط نزدیکی با هم دارن! و باز هم شما این رو نمی فهمید!

مشکل تنها به بارتی برنمگرده.بلکه به شما و نظارت شما هم برمیگرده. قطعا اگر فقط مشکل به بارتی برمیگشت ما در این تاپیک نمیومدیم و مزاحمتی هم برای شما ایجاد نمیکردیم.فکر کنم ما این رو بخوبی متوجه شدیم.کی نشده رو نمیدونم

پست 567 بلیز زابینی:
نقل قول:
در اینجام نشانه ای از پیشنهاد وجود نداره و لحن جمله شما اصلا لحن پیشنهادی و یا چیزی شبیه پیشنهاد نیست.

مثل سایرین با این موضوع و جمله موافقم.منم این لحن رو ندیدم.

نقل قول:
صادقانه بخوام بگم من هیچ وقت به دعوا علاقه ای
نداشتم!

بهتره اسمشو بحث بزاریم.خدا رو شکر این بحث الان پیش اومد و امیدوارم زود تر حل بشه که در آینده به چنین مشکل برنخوریم.

به پاسخ هایی که در مورد این پست داده میشه جواب خواهم داد.پست نه بی محتواست و نه سوژه!! رو خراب کرده.پس فکر نمیکنم پاک بشه.

پیام زده شده در: ۱۳:۴۰ سه شنبه ۴ تیر ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
نقل قول:
در ابتدا پست دامبلدور واضح بود ... اومد در مورد اون چهار موضوعی که من آورده بودم صحبت کرد و منم اینجور برداشت کردم که نظرش به هر حال اینه و قصد پست دیگه ای نداشتم.

شما چهار نقل قول کردید! و دامبلدور فقط به سه تای اول جواب داد چون نقل قول چهارمتون رو هیچ کس جز من نمی تونست جواب بده!

من با توضیح دامبلدور برای نقل قول اول شما کاملا موافقت کردم! توضیح سوم رو هم همینطور و اینکه شما برداشت اشتباه کردید! و در مورد نقل قول دومتون که باز با دلیل به شما نشون دادم که منظور من رو بد برداشت کردید! نقل قول چهارم رو هم دقیقا گفتم که من اشتباه کردم!

نقل قول ها تموم شد و بعد تمام حرف هایی که در ادامه زده شد من فقط داشتم توضیحی برای رفتارم تندم می دادم و به بحث خودمون هیچ ربطی نداشت!
دامبلدور یک سری توضیحاتی رو داده بود که من فقط این موارد رو بهش اضافه کردم:
نقل قول:
بررسی و پاک می کنم! تکرار می کنم: بررسی و پاک!
عبارت بررسی و پاک کردن با کلمه بررسی خالی خیلی فرق داره! من نگفتم که پست های قبلی رو بررسی نکردم. تمام پست های قبل اخطار آلبوس رو خوندم و بررسی کردم ولی پست هایی رو که بعد از اخطار آلبوس زده شدن رو پاک کردم! و به هیچ وجه هم نمی شد پست های بد قبل از اخطار آلبوس رو هم پاک کنم. اخطاری که داده میشه هیچ وقت گذشته رو شامل نمیشه!

در مورد نقل قول چهارم هم بله اشتباه از من بوده! ولی من فکر می کردم وقتی یکی سوال کنه و اینجا جوابش رو بدم دیگه بقیه می فهمن و لازم نیست پست رو ویرایش کنم. نمیدونستم مرگخواران صد تا وکیل مدافع داره که هرکس از راه میرسه میگه آلبوس سوروس پست بارتی رو به علت کوتاه بودن پاک کرده و مطمئن هستم که باز هم این سوال پرسیده میشه و خدا میدونه چندتا مرگخوار دیگه در راه هستن و این حرف رو میزنن. بله اشتباه از من بوده که منظورم رو بد رسوندم و پستم رو ویرایش نکردم!

و با جمله آخر این نقل قول حرف من به شما تموم شده بود!

تمام حرف هایی که در ادامه زدم توجیهی برای رفتار تندم بود! همین و هیچ ربطی به بحث خودمون نداشت و همون طور هم که گفتم:
نقل قول:
مورد آخر مخاطبم بلیز نبود! کلی گفتم! برای همه!

در رابطه با کلمه "مورد آخر" عزیز من یکم فکر کنی می فهمی منظورم رو! من که نگفتم این آخرین حرفیه که دارم میزنم! گفتم از بین موارد بالا مورد آخری مخاطبم بلیز نبود! کجای این موضوع درکش سخته؟
نقل قول:
در آخر منم حرفامو واضح زدم ... خیلی جالبه که این همه آدم رو به جون هم انداختی و فکر میکنی حرفاتم کاملا واضح و مفهوم بوده. و البته دامبلدور همون اول جوابمو داده بود .. اگر دقت کنی این بحث ربطی به پست اول من نداشت و این بحث حاشیه ای بود که خودت شروعش کردی (بر طبق توضیحاتی که در بالا داده شد) و هنوزم سر حرفم هستم که شما حرفاتونو پس گرفتید. میل خودتونه که هزارتا برداشت غلط بکنید و خودتونو توجیه کنید یا اشتباهتونو قبول کنید و بحثو خاتمه بدید.

حرف های خودم رو به خودم بر می گردونی!
من هیچ کس رو به جون هیچ کس ننداختم! قضیه در اول فقط پست بارتی بود که اونم حل شد و شما و چند نفر دیگه اومدید کاملا ناشیانه و بدون هیچ درک درستی از حرف های من یک بحثی رو شروع کردید، به جو سازی پرداختید و در آخر هم انتظار داشتید که همه چیز به نفع شما تموم بشه در حالی که اینطور نشد و الان هم شما از همین ناراحتید!
و باز هم تاکید می کنم من به جز اون موردی که قبلا گفتم هیچ کدوم از حرف هام رو پس نمی گیرم! هیچ وقت این جمله رو از من نخواهید شنید!

ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۴ ۱۳:۴۷:۵۷

پیام زده شده در: ۱۰:۵۰ سه شنبه ۴ تیر ۱۳۸۷

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
عزیز من انقدر جو سازی نکن و از روی برداشت شخصیتم قضاوت نکن. چرا خودتو انقدر میزنی به اون راه؟ در ابتدا پست دامبلدور واضح بود ... اومد در مورد اون چهار موضوعی که من آورده بودم صحبت کرد و منم اینجور برداشت کردم که نظرش به هر حال اینه و قصد پست دیگه ای نداشتم.

اما بعدش شما اومدید و یک عذر خواهی فرمالیته در اول پستتون کردید اما در ادامه شروع کردید به توضیح دادن مسائل دیگه که اصولا علت توضیح این مسائل هنوزم برای من ناشناختست ... پست قبل از منم که دوباره خودت زده بودی همه اینا رم توضیح داده بودی و در پستهای قبلی هم در این مورد بحث شده بود و بالاخره هم موفق شده بودی حرف خودتو به کرسی بنشونی و کسیم باهات مخالفت نکرده بود. طبیعیه وقتی یک نفر چند بار پشت سر هم داره یک موضوع رو تکرار میکنه لابد هر دفعه مخاطباش فرق میکنه و داره برای اونام توضیح میده. وگرنه خودم پست های قبلیتو خونده بودم بقیه مرگخوارام خونده بودن. لزومی نداشت دوباره حرفاتو تکرار کنی اونم وقتی در پستهای اخیر مخالفتی وجود نداشته.

در مورد حرف شما اگر به همین جمله خودتون دقت کنید میبینید که در جملتون اومده "مورد آخر" و چون مفرده منظور مشخصه یعنی یک مورد. حالا اگر به پست خودتون مراجعه کنید میبینید که در پست شما بعد از تمام اون توضیحات یک خط وجود دارد که یک مطلب جداگانه رو توش توضیح دادید. با توجه به اینکه این موضوع خودش یک مورده و اتفاقا دقیقا بعد از جمله معروفتون قرار گرفته بنابراین از نظر من خواننده اون یک خط میشه مورد آخر و منم در مورد این خط چیزی ننوشتم؛ نه اون توضیحات قبلش که اینم باز برمیگرده به ادبیات اشتباه نوشتاریتون.

و شما روی اون قسمتی که من تاکید داشتم هیچ تمایزی قرار ندادید که خواننده متوجه بشه از اینجا به بعدش با شخص بلیز زابینی ارتباطی نداره و البته اگر به انتهای فعل هاتون دقت کنید بازم میبینید در بعضی جاها مخاطبتون مفرده و از طرفی جدیدا تنها من بودم که پست زدم.

---------
شما نوشتید:
منظور من از شما فقط حرف هاتون راجع به پاک شدن پست بارتی بود نه این پست هایی که اخیرا زدید! حالا باز بیا بگو شما اون حرف رو زدید و حالا می خواید یک جور دیگه جلوش بدید!
--------

من در این تاپیک هیچ حرفی در مورد پست بارتی نزدم. نزدیک ترین اشاره ام به پست بارتی این بود که در خواست کردم برای جلوگیری از اشتباه ویرایشتو اصلاح کنی که اینم به هیچ وجه به پاک شدن پست بارتی ارتباط نداشت. در ثانی این قسمت پستم بیش از دو خط تجاوز نمیکرد و اصل مطلب در مورد فرهنگ سازی و مدت زمان پست ها و اینا بود که کوچکترین ارتباطی با بارتی نداشته. بنابراین نه در پست اخیرم نه در پست های قدیمی ترم چنین موضوعی وجود نداره. پس اگر در این پست میزنم کاملا حق دارم.

اگرم احیانا منظورتون در مسنجر هست که ببخشید شما منو اد کردید و حرفهای من در جواب صحبت های شما بود. گویا شما فاعل بودین و من مفعول!!!
-------
در آخر منم حرفامو واضح زدم ... خیلی جالبه که این همه آدم رو به جون هم انداختی و فکر میکنی حرفاتم کاملا واضح و مفهوم بوده. و البته دامبلدور همون اول جوابمو داده بود .. اگر دقت کنی این بحث ربطی به پست اول من نداشت و این بحث حاشیه ای بود که خودت شروعش کردی (بر طبق توضیحاتی که در بالا داده شد) و هنوزم سر حرفم هستم که شما حرفاتونو پس گرفتید. میل خودتونه که هزارتا برداشت غلط بکنید و خودتونو توجیه کنید یا اشتباهتونو قبول کنید و بحثو خاتمه بدید.

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۴ ۱۰:۵۹:۵۶
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۴ ۱۱:۰۶:۳۱
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۴ ۱۱:۱۱:۴۴
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۴ ۱۱:۱۴:۰۸

پیام زده شده در: ۹:۴۴ سه شنبه ۴ تیر ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
بلیز زابینی عزیز

چیزی که شما رو بیش از هر چیزی آزار میده اینه که اون چیزی رو که می خواید و دوست دارید بشنوید نمی شنوید! همین!

در پست 563 من همه حرف ها رو زدم، یک جمع بندی کلی کردم و هرچی لازم بود گفتم! هدفم هم از اون پست کاملا مشخص بود! خیلی ها هم فهمیدن ولی شما هنوز...

پست من رو می خونید! اون چیزی رو که دلتون می خواد رو من نگفتم و عصبانی می شید! هرطور و به هر نحوی که بخواید از حرف های من برداشت اشتباه می کنید و میاید اینجا همون حرف ها رو به شیوه خودتون می گید و من رو مورد بازخواست قرار می دید! روش هوشمندانه ای هست برای جوسازی و خراب کردن وجه یک کاربر مثل من!

نقل قول:
به طور مثال وقتی در هاگوارتز یک مشکلی پیش میاد و به طور مثال حق یک نفر ضایع میشه خود اون فرد یا رییس گروهش یا هرکس به نمایندگی از اون گروه میاد موضوع رو پیگیری می کنه و تا آخر ماجرا فقط همون فرد دنبالشه نه اینکه کل اعضای اون گروه بیان پست بزنن و اعتراض کنن!

همه جا چه در جامعه چه در سایت ما شاهد این موضوع هستیم! وقتی مشکلی برای یک نفر که عضو یک گروه هست پیش میاد همه مطمئنا معترض هستن و نظری دارن ولی یک نفر به نمایندگی از کل گروه که اغلب مسئول گروه یا خود فرد هست میاد اعتراض و حرفش رو مطرح می کنه! نه اینکه هر کس از راه رسید بنا به نظر شخصیش و عقیده ای که داره پست بزنه و جواب بگیره، اون بره نفر بعدی بیاد و نفر بعدی و باز نفر بعد و این داستان دارد!

لحن این جمله کاملا مشخصه! من گفتم که از نظر من اون چند نفر اشتباه کردن و بهتر بود این کارو می کردن! کجای این موضوع دارای مشکله؟!

نقل قول:
(صرف نظر از اینکه مضمون بحث من با دیگران فرق داره و باز شما به اشتباه پست منو با بقیه پستها یکی میدونید)

این حرف من بود:
نقل قول:
مورد آخر مخاطبم بلیز نبود! کلی گفتم! برای همه!

و اینجا که گفتم:
نقل قول:
این مساله میتونست خیلی راحت تر حل بشه! پرسی، نیکلاس، بلیز و بقیه مرگخواران هر حرف و عقیده ای دارن در انجمن خصوصی مرگخواران مطرح می کردن، لرد جمع بندی می کرد و از طرف تمام مرگخواران اینجا پست می زد

منظور من از شما فقط حرف هاتون راجع به پاک شدن پست بارتی بود نه این پست هایی که اخیرا زدید! حالا باز بیا بگو شما اون حرف رو زدید و حالا می خواید یک جور دیگه جلوش بدید!

نقل قول:
بنابراین بهتون پیشنهاد میکنم به عنوان یک ناظر در انتخاب کلماتتون دقت بیشتری به خرج بدید و کلمات رو سنجیده تر انتخاب کنید تا بعدها دچار چنین مشکلاتی نشید که هی بخواید حرفتونو پس بگیرید.

هی بخوام حرفم رو پس بگیرم؟ این چیزیه که شما می خواید بشنوید!!
من به جز اخطاری که به بارتی دادم و منظورم رو بد رسوندم هیچ کدوم از حرف هام رو پس نمی گیرم!

متاسفانه شما انتظار دارید اینجا هم مثل بحث های هری پاتری پیروز باشید و هر حرفی زدید کسی روی حرفتون حرفی نزنه. در حالی که اینطور نیست. شما حق ندارید هر برداشتی که می خواید از پست من بکنید و بیاید اینجا مطرح کنید و هر حرف نادرستی که می خواید به طرف مقابلتون بزنید و انتظار داشته باشید اون هم بیاد بگه بله شما هرچی میگید درسته و من اشتباه کردم!

به هیچ وجه اینطور نیست!

بحث از نظر من تموم شدست! هرکس پست های قبلی رو دقیق و کامل بخونه منظور حرف های من رو می فهمه!

ولی مثل اینکه شما خیلی دوست دارید آتیش این بحث رو زیاد کنید!

پیام زده شده در: ۲۳:۲۳ دوشنبه ۳ تیر ۱۳۸۷

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
آلبوس سوروس پاتر:

این موضوع به صورت آزار دهنده داره منو اذیت میکنه که شما یک حرف میزنید بعد یکجور دیگه جلوش میدید.

ببخشید با فایر فاکس نیستم نمیتونم از نقل قول استفاده کنم. شما مگه ننوشتید:

-------------

به طور مثال وقتی در هاگوارتز یک مشکلی پیش میاد و به طور مثال حق یک نفر ضایع میشه خود اون فرد یا رییس گروهش یا هرکس به نمایندگی از اون گروه میاد موضوع رو پیگیری می کنه و تا آخر ماجرا فقط همون فرد دنبالشه نه اینکه کل اعضای اون گروه بیان پست بزنن و اعتراض کنن!

همه جا چه در جامعه چه در سایت ما شاهد این موضوع هستیم! وقتی مشکلی برای یک نفر که عضو یک گروه هست پیش میاد همه مطمئنا معترض هستن و نظری دارن ولی یک نفر به نمایندگی از کل گروه که اغلب مسئول گروه یا خود فرد هست میاد اعتراض و حرفش رو مطرح می کنه! نه اینکه هر کس از راه رسید بنا به نظر شخصیش و عقیده ای که داره پست بزنه و جواب بگیره، اون بره نفر بعدی بیاد و نفر بعدی و باز نفر بعد و این داستان دارد!
--------------

پاراگراف بالا مگه در پست شما نیست؟
شما در ابتدا دارید پست دیگران رو که چرا در این تاپیک پست زدن مورد نکوهش قرار میدید. بعدم دارید آداب و فرهنگ پست زنی رو یاد میدید. بدون توجه به اینکه در این تاپیک ها هیچ وقت چنین برنامه هایی نبوده و اصولا نه این تاپیک چیز غولیه نه خبر خاصیه که برای یک پست زنی این همه آدم بیان فکراشونو بذارن روی هم تا یک پست اشتراکی برای شخص شما بفرستن. (صرف نظر از اینکه مضمون بحث من با دیگران فرق داره و باز شما به اشتباه پست منو با بقیه پستها یکی میدونید)

در اینجام نشانه ای از پیشنهاد وجود نداره و لحن جمله شما اصلا لحن پیشنهادی و یا چیزی شبیه پیشنهاد نیست. میبینید که بازم دارید سعی میکنید معنی جملتونو عوض کنید.

همچنین تکرار مکرر این نکته که دائما تاکید میکنید و به دیگران میگید یکم فکر کنید و شما نمیفهمید هم خودش به اندازه کافی ایراد داره چون مطمئنا قبلا در مورد یک پست فکر شده و گفتن این حرف و تکرارش اصلا نیازی نیست.

بنابراین بهتون پیشنهاد میکنم به عنوان یک ناظر در انتخاب کلماتتون دقت بیشتری به خرج بدید و کلمات رو سنجیده تر انتخاب کنید تا بعدها دچار چنین مشکلاتی نشید که هی بخواید حرفتونو پس بگیرید.

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۳ ۲۳:۲۸:۲۸
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۳ ۲۳:۳۶:۱۰
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۴ ۰:۴۴:۲۹

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.