هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۲۱:۰۷ دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
منم یک سوال دارم...خب چرا اونجوری نگاه میکنید؟من نباید سوال داشته باشم!؟

در مورد قوانین هاگوارتز از اون دروسی که به من به عنوان معلم برای درسم گفتید هر هفته باید یکی را برای دادن سوژه انتخاب کنم یا دو یا هر سه تاش هم میشود.!

موفق باشید!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۷:۱۱ دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۶

ماتیلدا(طلا.م)

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۹ دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۰۱ چهارشنبه ۳ فروردین ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 271
آفلاین
ببخشید من یه سوال داشتم!من که برای درس زیست شناسی جادوگری قبول شده بودم.شما گفتین باید درخواست بدم تا قبول بشم منم دادم ولی حالا چرا این جوری شده؟؟؟!!!

پیام زده شده در: ۱۷:۲۹ یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۶

بورگینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۴۸ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷
از دژ مرگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 518
آفلاین
با سلام خدمت مدیریت هاگوارتز؛
از اینکه بنده رو استاد درس گیاه شناسی کردید کمال تشکر رو دارم ولی گویا من درخواست دو درس "تاریخ جادوگری" و "پرواز و کوییدیچ" رو داده بودم تا بلکه استاد یکی از این دروس بشوم ولی گویا اشتباه یا اتفاقی رخ داده که من استاد درس "گیاه شناسی" شدم...!

ممنون میشم اگه جواب بدید.
با تشکر.

بله میدونم.درخواست شما برای اون دو کلاس رد شد. چون از هافلپاف استاد کمی داشتیم من شما رو برای درس گیاه شناسی در نظر گرفتم.اگه تمایلی به تدریس این درس ندارید اعلام کنید تا شخص دیگری رو جایگزین شما کنم.موفق باشی

[color=FF0000 ممنون از اینکه من رو استاد این درس کردید. امیدوارم بتونم این درس رو ادامه بدم و تدریسش کنم [/color]

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۲۷ ۱۷:۴۲:۳۱
ویرایش شده توسط بورگین در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۲۷ ۱۸:۰۲:۱۹
ویرایش شده توسط بورگین در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۲۷ ۱۸:۱۷:۱۱

پیام زده شده در: ۲۲:۱۳ شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۶

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۷ جمعه ۶ فروردین ۱۴۰۰
از ته چاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 730
آفلاین
خوب پروفسور شما نگفته بوديد بايستي با اسامي كتاب نمايشنامه ها نوشته بشه! مگر نه حتمآ يه نظر سنجي گذاشته ميشد...

الانم واقعآ اگر دقت كنيد، وقتي اونطوري بنويسن تيمها هم سوژه هايي كه ميشه استفاده كرد خيلي خيلي كمتر ميشه و هم كلآ خيلي دست آدم واسه نوشتن محدود ميشه و فكر ميكنم كه جذابيت كوييديج رو به حداقل ميروسنه!
و به قول بينز ميشه يه مسابقه ي نمايشنامه! در صورتي كه رول داره انجام ميشه و اسمش رول پليينگ هست! حداقل اينطوري آدم كمي احساس ميكنه كه داره با شناسه هاي مقابلش مسابقه كوييديج در قالب رول ميده...

در كل خيلي مشكل ميشه اونطور نوشتن... و كلآ خيلي كسل كننده ميشه مسابقه!
اميدوارم اين موضوع رو صرف نظر كنيد حداقل اين ترم كه اصلآ صحبتش نشد!! براي ترم هاي آينده هم ميشه به قول خودتون مورد شور قرار بديم اين موضوع رو...
بازم ميگم حرف شما كاملآ متين، ولي شما اعلام نكرده بوديد كه بايد بر اساس اسامي كتاب بنويسيم!

لطفآ يه تجديد نظر بكنيد...

متشكرم؛

باشه من اسامی رو نمیدم اگه فکر میکنید با اسامی خودتون راحت ترید همینطوری پست ارسال کنید.در تابلوی اعلانات در امروز بعدظهر قوانین تغییر یافته در مورد کوییدیچ و هاگوارتز رو اعلام میکنم.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۲۷ ۱۲:۲۷:۲۵

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۶:۵۴:۳۰ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶
[size=small]

پیام زده شده در: ۱۸:۱۲ شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
متاسفانه از چند روزه دیگه مسابقات شروع میشه و من فرصت ندارم قوانین رو تغییر بدم.من سه ماه قبل عنوان کردم اگه با قوانین مشکلی دارید یه تاپیک بزنید و قوانین رو شما بنویسید و من تایید میکنمولی خب کسی همچین کاری نکرد و من الان نمیتونم قوانین رو بنا به خواست چند نفر عوض کنم.
بخاطر عدم حضور تیم اسلایترین مسابقات در سه دوره انجام میشه و به این دلیل احتمالا دو داور انتخاب میشن تا به پستها امتیاز بدن.
امیدوارم بعد از پایان این ترم در مورد قوانین کوییدیچ و هاگوارتز صحبت کنید و قبل از آغار ترم جدید قوانین رو همونطور که دوست دارید تصویب کنید.

پیام زده شده در: ۱۳:۰۲ شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۶

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۱۳ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
با عرض اندکی سلام
در مورد این قوانین کوئیدیچ هاگوارتز
به نظر من قوانین کوئیدیچ هاگوارتز خیلی مشکل داره
چند نکته منفی نوع برگزاری مسابقات
اول اینکه هر شناسه برا خودش یک پست کامل میزنه و قضیه هماهنگی و کار گروهی سایر قضایا کلا منتفی هستش
دوم نوع انتخاب داوران مشکل داره اینطوری که برا هر بازی یه داوری رو انتخاب میکنین به نظر من داورها باید کاملا مشخص باشن و تمام بازی ها رو فقط اونا داوری کنن و در ضمن باید کاملا کوئیدیچ و نمایشنامه های کوئیدیچی رو بشناسن و در این مورد تجربه داشته باشن چون نمایشنامه های کوئیدیچی خیلی فرق میکنه با نوع نمایشنامه های دیگه
سوم اینکه اسامی رو قبلا اعلام کنین و بقیه بر اساس اون بنویسن به نظر من کاملا اشتباهه چون اصلا احساس رقابت با تیم مقابل بوجود نمیاد و بیشتر شبیه یه مسابقه نمایشنامه نویسی میشه هر کسی بیاد و یک پست کوئیدیچی بزنه با این اسامی و بره بعدا داورا امتیاز دهی کنن این دقیقا یه مسابقه رول نویسیه چون هر پست خودش امتیاز میگیره و هر کسی بر مبنای یه سری اسامی و اینا بدون توجه به بازیکنان حریف که پست میزنن میاد نمایشنامه میزنه و امتیاز میگیره
به نظر شما این چه مسابقه ای بین دو تیم کوئیدیچیه ؟
مثل این میمونه که در کوئیدیچ واقعی هر تیم در یک زمین جداگانه بره برا خودش گل بزنه بعدا بشمرن هر کدوم چنتا گل زدن و بحث رقابت کلا منتفی میشه
ولی در حالت قبلی سوژه میتونست از اسامی و شناسه ها بوجود بیاد که به سایت مربوط بودن و خیلی جالب تر بود
در مورد اینکه هر کسی یک پست میزنه و یک امتیاز میزنه هم به نظر من درست نیست چون اصلا همکاری تیمی رو زیر سئوال میبره یک شناسه بیاد در تاریخ معین شده یک نمایشنامه کامل بزنه و بره و بعدا هم امتیاز بگیره این چه کاری تیمی رو شامل میشه ؟
اینا رو فعلا به خاطرم اومد شاید مسائل دیگه ای باشه که اگر یادم اومد اونا رو هم میگم
با تشکر

[b][color=0000FF]بينز نام

پیام زده شده در: ۱۳:۲۹ پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۶

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
چندین بار گفتم اینجا جای آزمون و خطاست.

باشه اینم امتحان می کنیم ... تا ببینیم چی می شه..

اساتید و برنامه کارشونو کی اعلام می کنی کوییرل؟

تو مطمئنی جغد هری پاتری!؟ فکر کنم بیشتر بهت میاد ماله کالین باشی. برایه نمیدونم چندمین بار باید عرض کنم که نتایج انتخاب اساتید در 27 خرداد در تابلوی اعلانات اعلام میشه.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۲۴ ۱۷:۰۸:۱۴

پیام زده شده در: ۱۲:۴۱ پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
من نام اسامی بازیکنان کتاب رو مینویسم و اعضا میتونن از اونا در نمایشنامه ها استفاده کنند.فکر میکنم اینطوری خیلی بهتر از این باشه که اسامی مثل لارتن، نوربرت، هدویگ، هلنا و ... که اصلا تو کتاب به عنوان بازیکن نبود در نمایشنامه ها قرار بگیره.هدف هاگوارتز در این ترم یاد آوری کتابهایه هری پاتره

داورا طبق قوانین امتیاز میدن و این به نام اسامی ربطی نداره (البته در این ترم)

در کل فکر میکنم به کتاب پایبند باشیم بهتره حداقل در این یک ترم

ممنون

پیام زده شده در: ۱۱:۳۲ پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۶

نیوت اسکمندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۶ سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۵۹ یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۸۶
از دور دست ....
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 198
آفلاین
سلام . من با هدی موافقم و به نظر من هم خیلی خوب می شه که اعضای سایت بتوانند هر کسی را که می خواهند در ذهن خود مجسم کنند . مثلا جوزف ورانسکی و هری پاتر و الیور وود و لودو بگمن و خیلی کسایه دیگه که توی کتابن رو تو یه تیم ببینن .

با تشکر
نیوت

پیام زده شده در: ۹:۳۵ پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۶

دادلی دورسلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۲۲ جمعه ۳ فروردین ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۴۲ شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 27
آفلاین
با سلام

به نظر من كلا اين قانون زياد مناسب نيست همونطور كه ميدونيم دلايلي كه باعث شده اعتراضاتي صورت بگيره يا تيم كوئيديچ اسلي شركت نكنه اينا نيست.

به نظر من بايد روي قوانين كلي تجديد نظر بشه مثلا نحوه امتياز دهي نحوه انتخاب داور(كه بيشترين اعتراضات رو همين موضوع بود)و...

با اين حال من پيشاپيش عذر خواهي ميكنم اگه جاي اين پستي كه زدم اينجا نبود چون نگاهي كه به تاپيك مربوطه انداختم ديدم بحث داغه و نخاستم به حاشيه بره.

با تشكر

در دنيا تنها يك چيز از دست خز شدن رهايي يافت و ان نيز خوردن و اشاميدن است .

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.